1 en b.v. Sx s Door-geef-kunst slaat aan Cello en piano-betovering in de Proefkelder Twee jonge katjes gedumpt EHBO-Soest bestaat zeventig jaar Info van De Drie Eiken NYC wipt AGAVS uit beker PAGINA 14 TLENZEN Bep Esseveld volgende gelukkige S'bergkoor in de Ooipolder Deze week collecte voor Stichting Brandwonden Schuifdeurenshow in Burgstede In november meer vliegbewegingen Zeister Orkest speelt Brahms Kerkdiensten Medische dienst Efalpverienin^^J Dierenbescherming neemt beestjes mee Agenda Klaverjassen in Burgstede Schaatsruilbeurs en voorverkoop WOENSDAG 29 OKTOBER 1997 Verlies voor zowel dames als heren Gereedschap uit bestelauto gestolen Hoofdwond fietser Willy Erntsen redt voorstellingen van Utile Dulci Aktie: Laat kinderen kind zijn Langlaufen bij Henschotermeertje Workshops in De Tuin Tesselschade- Arbeid Adelt houdt verkoopdagen Burenavond bij Van Arkel niet druk, wel gezellig Soest >5èk sten A.N.V.0. TEL: 035-601 38 59 k gehandicapten vaak de open weer op de steun lank! 'EL kluizen, een zeer c, ment, oerdegelijk, verkrijgbaar in 'pes en maten. Een gepantserde rming voor een waardevol bezit T al|een deze week j Sv 50% voordeel! dkoopste safe zoeken die er is fe hoe# echter niet duur te zijn, 3r u een BENCO HO-safe. orobleemloos in. Normaal 399,- vrijstaande meubefttaisjnet ssieve deurdikte van 6 mrn aardsveiügheidsslot, eh": vooizienvanbfandvmetenclè Gewicht 30 kg /r-i, 'f« Na een grondige renovatie werd de Soesterbergse bibliotheek aan het Dorpsplein op 29 september opnieuw geopend. Eén onderdeel van deze inge bruikneming was de Soesterbergse be volking nader kennis te laten maken met 'kunst'. In een soort contract werd vastgesteld dat per maand een kunstwerk gratis aan een inwoner wordt aangeboden die het dan thuis een mooie plaats kan geven. Het was Wil Stekelenburg die als eerste hiervoor werd uitgekozen en zij koos voor het schilderij met de naam 'Fugal', een kunstwerk van Mia Liedekerken. Zij mocht het tot 20 oktober houden, waarna een volgende Soesterberg een keuze mocht maken. De reactie van Wil Stekelenburg was zeer positief en ook haar bezoekers reageerden enthousiast op het kunstwerk. 'Het is jammer dat ik het nu moet inle veren. Ook koop je zo'n kunstwerk niet ineens, daarvoor is het veel te duur. Ik heb daarom iets bedacht; op mijn ver jaardagen vraag ik als cadeau een enve lop met inhoud. Van dat geld kan ik of een abonnement nemen op Kunstuit leen of ik ga sparen voor een kunstwerk. De plaats waar dit kunstwerk hing, is nu wel leeg', aldus Stekelenburg. Bep Esseveld is de nieuwe gelukkige die voor de volgende maand een kunstwerk mocht uitkiezen. Zij liet de keus vallen op 'Vegetation', een abstract kunstwerk bestaande uit man in stoel met kat van Peter van Leersum. Tot 17 november mag dit kunstwerk haar woning versie ren. Voor meer informatie over 'kunst uitleen' wordt verwezen naar de open dag die op 1 november van 12.00 tot 15.00 uur in de bibliotheek Overhees (Willaertstraat 49) in Soest wordt ge houden. Terwijl velen nog genoten van een wandeling in de late najaarszon, za ten ruim vijftig muziekliefhebbers zondag 19 oktober in de proefkel der en dronken de zoete klanken in van een piano en een cello. Nitzan Laster en Ralf Wilmes toverden met muziek van Beethoven, Piazola, Fauré en Schubert. De 27-jarige Israëliër Nitzan Laster was de spelmaker van deze muziekmiddag in de Soesterbergse Proefkelder. Gebo ren in Jeruzalem begon hij zijn studie aan de Rubin Academie, het conserva torium van die stad. In 1990 won hij de le prijs van deze academie en viel hem de eer te beurt om als solist op te tre den in het Haydn-celloconcert in D majeur met het groot orkest van de Ru bin Academie. Vanaf 1992 studeerde hij op het Conservatoire Music et de Dan- I se in Parijs bij niemand minder dan Mi- chaël Strauss, waar hij in dat zelfde jaar ook zijn diploma behaalde. Deze be- I gaafde musicus zat daar zo maar in die 1 Soesterbergse proefkelder en speelde of I hij in een afgeladen vol concertgebouw I zat. In de 26-jarige Ralf Wilmes, die zijn I jeugd in Soest doorbracht, had hij een 1 goede pianobegeleider. Ook geen klein- I tje gezien zijn pianostudie bij Alan Weisz in Amsterdam en Utrecht. In bin- I nen- én buitenland is zijn naam bekend i vanwege verschillende solorecitals. De B opening was met de sonate voor piano jen cello opus 5, nr 1 in F groot, direct I gevolgd door het Adagio sostenuto, Al- I legro en Allegro vivace van Ludwig van ft Beethoven. Je zag hoe de beide jonge ■musici zich in het stuk inleefden. Dui- f delijk waren de onderdelen herkenbaar I in langzame muziek, overgaand in een snel ritme. Dat Wilmes ook jazz in zijn i r®Per^°he heeft was duidelijk te horen bij Piazola. Daarna kwam de in 1924 overleden componist Gabriël Urbain i Fauré naar voren in Elegie in C mineur. tCennelijk een bekend stuk voor Laster want deze keer ging het zonder bladmu ziek. De merendeels klagelijke muziek is op zijn lijf geschreven. Heel anders was Appergione in A mineur van Schubert. Je zou zeggen: speciale muziek voor de proefkelder. De klanken kon je vergelij ken met fonkelende rode wijn met op de achtergrond kaarslicht. Deze keer was de cello toonaangevend. Geen overdre ven musici die meer bewegen dan geluid voortbrengen, maar twee jonge mannen die alles gaven in dit toch vrij moeilijke stuk. De emotie in het stuk was bijna aan hun gezichten te zien. In het laatste gedeelte het stuk was bijna solistisch voor de cello met een heerlijk volgende piano. Het was weer een groots concert in het korte bestaan van de proefkelder. Men kan nu weer uitzien naar zondag 16 no vember, waarin om 15.00 uur de beken de sopraan Sonja van Lier met begelei ding van de pianist Thom Bollen de ruimte van de proefkelder met opnieuw heerlijke muziek zal vullen. Rommelmarkt I De rommelmarkt van zaterdag 18 okto- j ber heeft 3.250 gulden opgebracht, 400 gulden meer dan de markt van 1996. De r gelden worden gebruikt voor het 25-ja- rig jubileum van het dienstencentrum De Drie Eiken, dat gepland staat in april 1998. Schoenenshow Omdat Soesterberg (nog) geen schoe nenzaak heeft, houdt het bestuur van het dienstencentrum de Drie Eiken voor haar bewoners op maandag 3 november van 12.00 tot 13.00 uur een schoenen- show. Op 18 september was het S'bergkoor een dagje uit naar de Ooipolder. Het werd een onvergetelijke dag die op film werd vastgelegd door Rob Los. Donder dag 30 oktober is men vanaf 19.45 uur in het dienstencentrum De Drie Eiken welkom om deze dag op de film nog eens mee te maken. Tot de pauze kan men luisteren of meezingen tijdens de repetitie van het koor. Volksdansen Op woensdag 5 november is men van af 10.00 uur welkom voor een demon stratie volksdansen. Herfstmiddag Op vrijdag 7 november staat vanaf 13.00 uur een herfstmiddag op het pro gramma, bestaande uit diverse spelle tjes. Aansluitend verzorgen vrijwilligers een herfstmaaltijd bestaande uit cham pignonsoep, stokbrood en saté. Kosten 5 gulden p.p., opgave voor 3 november via tel. 351402. Brooddeeg cursus Wegens groot succes wordt de brood deegcursus herhaald op dinsdag 11 no vember en dinsdag 18 november tussen 10.00 en 12.00 uur. Opgave respectie velijk voor 7 en 14 november, tel. 351402. Maximaal aantal deelnemers acht. KBO bingo Dinsdag 25 november kan men vanaf 13.00 uur nader kennis maken met de Katholieke Ouderen Bond. Om 14.00 uur is er een bingo, kosten 3 gulden per plankje. Informatiemappen liggen ter inzage. Het lidmaatschap kost 15 gulden per jaar. Leden van de Vrijwillige Brandweer Soesterberg en anderen collecteren deze week voor de Nederlandse Brandwon den Stichting. Deze stichting die vanaf 1971 bestaat, heeft al veel gerealiseerd zoals de introductie van donorhuid. Dagelijks worden velen geconfronteerd met brandwonden en elke informatie ter voorkoming daarvan is welkom. Onge veer 7000 huizen worden getroffen door brand, waardoor ongeveer 800 gewon den vallen en plm. 80 doden. In totaal lopen jaarlijks ongeveer 50.000 mensen brandwonden op. De stichting heeft als doel verbetering van de behandeling van brandwonden patiënten, wetenschappelijk onderzoek en het in stand houden van de huid- bank. Ook voor ondersteuning en bege leiding van patiënten die naast blijven de lichamelijke gevolgen, ook ernstige psychische problemen overhielden. Der halve wordt deze collecte dringend aan bevolen. Donderdag 30 oktober zal de Soesterbergse brandweer heel duidelijk bij deze collecte aanwezig zijn. Op zaterdag 1 november zal het dorps huis Burgstede vanaf 20.00 uur bol staan van eigendoipse activiteiten. Een keur van plaatselijke artiesten zal in groot en klein verband laten zien wat voor talenten zoal in het vliegdorp wo nen en werken. Aangezien de voorver koop van kaarten verheugend was, neemt men aan dat het volle bak gaat worden. De verscheidenheid van arties ten en hun bekendheid in het dorp staan garant voor een bijzondere plezierige avond. Indien nog kaarten voorhanden zijn kan men deze verkrijgen in de Cor nershop of in het dorpshuis Burgstede. Het avondvliegen van helikopters staat voor de maand november gepland op 3, 4, 6,10,11,13,17, 18, 20, 24 en 27. Er wordt tot uiterlijk 24.00 uur gevlogen. Voorts vinden er vliegoperaties plaats met twaalf F-16 straaljagers van de vliegbasis Volkel vanaf Soesterberg van 17 tot en met 21 november. Deze jagers vliegen dagelijks tussen 08.00 en 20.00 uur, op woensdag tot 22.00 uur. Op vrijdag 14 november geeft het Zeis ter Philharmonisch Orkest een concert in de kerkzaal van de Evang. Broeder gemeente in Zeist, aanvang 20.15 uur. Diverse Soesterbergers zal men in dit orkest herkennen; zij brengen voor de pauze stukken van Gershwin en Emile Bernard ten gehore, terwijl na de pau ze alles is ingeruimd voor Johannes Brahms. Toegangsbewijzen, 15 gulden en 12,50 voor CJP/65+, zijn te verkrij gen bij de VVV Zeist en de leden. Zondag 2 november ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: pastor J. v.d. Zandt en zr. M.A. v. Erven Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Zondag 17.00 gemengd koor, tocht naar kerkhof Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zaterdag 07.30 viering Allerheiligen; zondag 09.00 viering Allerzielen; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK Kerkelijk centrum Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 mevr. Z. Hageman Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: W. Brandt (Den Dolder), Dolderseweg 57A, tel. 030-2293100 Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel 352467; weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 0900-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil Tel. 035-6093666. Het bosachtig terrein ter hoogte van de Algemene Begraafplaats in Soesterberg is een ideaal oord voor hondenliefhebbers om hun viervoe ters even een stukje vrijheid te ge ven. Zo ook afgelopen zondagmor gen. De viervoeters werden echter ineens agressief en maakten luid blaffend te kennen dat er iets onge woons was. Tot hun verbazing zag men twee jonge katjes van ongeveer tien weken oud, angstig vanuit een boom naar beneden kijken. Nadat de honden waren aange lijnd werd geprobeerd deze jonge dier tjes te vangen, maar daarvoor waren ze te schichtig. Regelmatig moet men ge dumpt afval opruimen van lieden die daar kennelijk een gewoonte van ma ken. Maar het is behoorlijk onsmakelijk als aan dit vuil ook nog jonge katjes worden toegevoegd. Lisette, van de plaatselijke dierenbe scherming werd hiervan op de hoogte gebracht en was vrij direct ter plaatse. Twee kinderen die daar liepen hadden de beide katjes te pakken gekregen en stonden daar ook van 'en hoe nu ver der?' Nadat Lisette zich aan hen had voorgesteld als zijnde van de dierenbe scherming, kreeg ze de beide zwervertjes van hen waarop ze naar het dierenasiel in Soest werden overgebracht. Ook Li sette was zeer verontwaardigd en con stateerde dat de katjes op z'n vroegst afgelopen zaterdagavond daar moeten tzijn gedumpt. De dieren waren te jong 'om voor zichzelf te zorgen en ze werden dan ook van een wisse dood "■■'.AWW. Jm Donderdag 30 oktober avondvliegen Zaterdag 1 november 09.00-12.00 oud papier thv Rabobank 15.30 KVO-Hebbes, Sportpark 20.00 schuifdeurenshow, Burgstede Maandag 3 november 11.15 zitting Rabobank Drie Eiken avondvliegen Dinsdag 4 november avondvliegen Opgaven voor de agenda: tel. 351252 'Vrijdag 14 november wordt vanaf 19.30 uur de maandelijkse klaveijas/joker- avond in het dorpshuis Burgstede ge houden. Men kan zich vanaf heden hier voor opgeven via de telefoonnummers (0346)351975 of 353511. De IJsvereniging Soesterberg houdt op vrijdag 31 oktober van 18.30 tot 20.30 uur in de Hoeksteen de jaarlijkse "voor verkoop" en "schaatsruilbeurs". Abon nementen zijn in de voorverkoop aan merkelijk voordeliger. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 In de eerste bekerronde moesten de heren van AGAVS het opnemen te gen promotieklasser NVC uit Nij- kerk. Het verschil in klasse was dui delijk te zien en de eerste set ging met 4-15 naar NVC. In de tweede set ging het iets beter, AGAVS kreeg meer grip op het spel en kon het lang volhouden: 11-15. In de derde set begon de AGAVS-machine warm te draaien. Bij herhaling stond de thuisclub voor om dan ineens de tegen stander weer langzij te zien komen. Maar NVC maakte de punten beter af en trok ook de derde set met 15-17 naar zich toe. Dames Het damesteam moest ook aantreden tegen NVC. Helaas voor AGAVS kon den Ria Pastoor en Marissa Wolfs van wege blessures niet worden ingezet. Voor hen kwamen Manon Beek en Wil- leke Hendriksen in het veld. Ondanks hun uiterste inzet was het toch een ver zwakking van AGAVS en moesten zij de eerste set met 8-15 en de tweede set met 3-15 aan NVC geven. In de derde set was het of AGAVS toch even haar ech te kunnen wilde laten zien en zowaar werd die gewonnen met 15-11. Veel kracht was in deze set verspeeld en ook NVC liet in de vierde set eens zien dat zij met recht in de top staan. In een hoog tempo werd AGAVS op 2- 10 gezet, maar de vliegdorpdames von den dat te gek en haalden alles uit de kast waarop de stand uiteindelijk 10-15 werd. Overige uitslagen heren: Spirit 7-AGAVS 2 0-3, Wilhelmina 4-AGAVS 3 2-2, Renswouw Cl-AGAVS Cl 0-3. Dames: Spirit 2-AGA- VS 2 3-1, Alstavo 4-AGAVS 3 0-3, Spirit Bl-AGAVS BI 3-0, Spirit C4-AGAVS C2 3- 0, Spirit C2-AGAVS Cl 3-0. Uit de bestelauto van een 52-jange Soesterberger is vorige week dinsdag gereedschap gestolen. De man ontdek te dat op de Christiaan Huygenslaan, waar zijn wagen stond geparkeerd. Hij mist elektrisch gereedschap en een kist met kleine materialen. Met een hoofdwond en een pijnlijke rug is een 27-jarige inwoner van Amers foort naar ziekenhuis Eemland ge bracht. De verwondingen had hij opge lopen toen hij woensdagmiddag op zijn fiets op de kruising van de Oude Tem pellaan en de Banningstraat door een auto was aangereden. De wagen werd bestuurd door een 28-jarige Nunspeter die verzuimde voorrang te verlenen. Het zal je maar gebeuren dat een speels ter drie weken voor de uitvoering het af laat weten. Naarstig zoeken naar een vervangster resulteerde in de bijna on mogelijkheid dat Willy Erntsen in kor te tijd een vrij grote rol uit het hoofd moest leren. Het bijna onmogelijke bleek toch mogelijk te zijn. Rolvast, frank en vrij speelde zij donderdag- en vrijdagavond haar rol in het blijspel: "Noem me geen Mama", van Loek Elich. Opmerkelijk was ook, dat alle spelers en speelsters met grote allure hun rol vertolkten. Vrijuit bewegend en duidelijk sprekend zorgden zij voor een heerlijke toneelavond in de twee maal goed gevulde zaal in de Hoeksteen. Vas te bezoekers van de toneelavonden van Utile Dulci zullen bemerkt hebben dat door de regie aan Marion Koning over te laten, U.D. een zeer goede keus heeft gemaakt. In het kader van de landelijke actie, waar men aandacht vraagt voor kinde ren die het slachtoffer zijn geworden van onder andere gewapende conflicten, willen de protestantse kerken van Soesterberg inhaken. De zogenaamde ZWO-commissie van deze Samen op Weg-kerken wil nadrukkelijk ook de kinderen in Soesterberg bij deze bijzon dere actie betrekken. Daarvoor wordt op vrijdag 21 november een speelgoed inzameling gehouden. Tussen 17 en 18 uur kan men dit inleveren in de Hoek steen. Er worden contacten gelegd met asielzoekerscentra waar dit speelgoed zeer welkom is. Op zaterdag 22 november is er van 16 tot 18 uur in het kerkelijk centrum naast de Postiljonschool een actiemiddag ge pland. Het is meer een middag voor kinderen met een tentoonstelling van het eigengemaakte speelgoed dat door de scholen en jeugdclubs is gemaakt. Verder is het een spelmiddag en er wor den maaltijden gekookt uit de hele we reld. Via een informatiestand kan men het doel van deze landelijke actie verne men. Deelnemende kinderen krijgen een strippenkaart waarmee zij in groe pen aan alle activiteiten kunnen mee doen. Voor directe financiële steun staat bij de stand een giftenbus. De organise rende commissie hoopt dat veel kinde ren en ouders deze actiemiddag zullen bezoeken. De Langlauf Club Woudenberg (LCW) houdt op zondag 2 november van 10.00 tot 14.00 uur een informatiedag bij het Henschotermeertje. De LCW is de eni ge langlaufclub die dit op zand beoe fend. Onder leiding van gediplomeerde trainers wordt tevens aandacht besteed aan conditie. Ingang recreatieschap Henschotermeer, clubgebouw De Hey- graef 2, Woudenberg, tel. 0332-865040. 'Mensen kunnen veel meer dan ze den ken. Er zijn zoveel kleine dingen waar van je iets moois kunt maken. Je doet het een paar keer voor en dan zien ze tot hun verbazing dat uit hun handen iets moois komt'. Anneke Vestering-Vrisekoop is geen onbekende op het gebied van vrijetijds besteding en geniet een landelijke be kendheid op gebied van workshops. Van haar hand zijn onder andere de boeken 'Decoraties met schelpen' en 'Mosdeco raties voor huis en tuin', uitgegeven door Cantecleer in De Bilt. In Restau rant de Tuin aan de Rademakerstraat in Soesterberg kan men zich aanmelden voor de workshops: mosdecoraties en buxusbeesten maken van gaas op 14 en 15 november; Kerstworkshop bloem schikken 19, 20 en 21 december; witte verengans op van 11 t/m 14 december en op 7 en 9 maart; zilver- en roesttech- niek op 7 februari; schelpendecoraties op 14 februari en 18 april; wandbord, naambord en geboortebord op 10 en 14 maart, eveneens op deze data praktisch en decoratief dienblad, voetveeg en USA mailboxen. Tot slot Paasworkshop en bloemschikken op 3 en 4 april. Infor matie of aanmelding via Atelier de T\iin, Rademakerstraat 6, 3769 BD Soester berg, tel. 0346-351273 (fax: 351886). Op zaterdag 8 en zondag 9 november houdt de Vrouwenvereniging Tessel- schade-Arbeid Adelt de jaarlijkse ver kooptentoonstelling. Die vindt plaats in het Berghotel aan de Utrechtseweg in Amersfoort. Op 8 november kunnen belangstellenden er terecht tussen 11.00 en 16.00 uur, op 9 november tussen 11.00 en 15.00 uur. Bezoekers kunnen een keuze maken uit een ruime sortering handgemaakte arti kelen, zoals beschilderde voorwerpen, baby- en kinderkleding, (tuin)schorten, theemutsen, gastendoekjes en golfarti- kelen. In het kader van het vijftigjarig bestaan hield Van Arkel vorige week woensdag een burenavond in het complex aan de Hellingweg. Daarbij werd door mede werkers en bewoners uitleg gegeven over de werkwijze op de locatie Soest en de toekomstplannen. Ook konden de bezoekers zich op de hoogte stellen over het wonen in een leefgroep en de school on bedrijf. Verder waren er soep en broodjes voor de buurtbewoners, van wie er overigens weinig gebruik hadden gemaakt van de uitnodiging. Ondanks de geringe opkomst kijkt Van Arkel te rug op een informatieve en gezellige avond die door de aanwezigen bijzonder op prijs werd gesteld. HËrjSt>liHD5£ VEREMSMï Op 26 oktober 1927 werd de EHBO afdeling Soest van de Ko ninklijke Nederlandse Vereniging EHBO opgericht. Zaterdag 25 ok tober, 70 jaar na dato, werd dit heuglijke feit op grootse wijze ge vierd in party-centrum "Bos en Duin". Dat de EHBO in Soest een springle vende vereniging is bleek wel uit de gro te opkomst. Ruim 130 genodigden, be staande uit EHBO-leden met introdu- 1 cés, werden verrast met een zeer geva rieerd programma. Naast koffie en ge bak werden alle gasten gefêteerd op een zeer verzorgd uitgebreid warm en koud buffet. Uit de lange rijen die soms ontstonden was af te leiden, dat het bij de gasten in de goede smaak viel. De avond werd verzorgd door een muzikaal duo die re gelmatig elke leeftijd wist te inspireren om op de dansvloer te verschijnen. Het dansen werd afgewisseld door een heuse bingo, waarbij zeer mooie prijzen Het bestuur van EHBO-Soest werd in de bloemetjes gezet. te winnen waren. Alle prijzen waren door bedrijven uit Soest, in verband met dit jubileum, ter beschikking gesteld Het klapstuk als prijs was een rond vlucht over Soest voor 3 personen Het feest, dat tot in de late uurtjes duur de, was zeer geslaagd. De EHBO-Soest gaat nu op weg naar een volgend ge denkwaardig moment: het 75-jarig be-

Soester Courant | 1997 | | pagina 15