'Sleepworld' bij Middelman Meubelen totaal vernieuwd en uitgebreid STANDAARD O Samenwerkende speciaalzaken Soest organiseren relatiegeschenkenbeurs Slagerij van Asch wint op vakbeurs acht onderscheidingen 'In de Houten Klomp' is vernieuwd Veiligheidscertificaat voor Nico Strumpel HANDEL WANDEL 7 Morgen open van 19.00 tot 23.00 uur Dalmatiërs bij de Gemar mim SCHOEMAKER EEN 1 NIEUWE KIJK OP MUZIEK Bang&Olufsen SlERENKAPSALOM Subaru Outback AWD 2.5 automaat Een nieuwe dimensie SUBARU H WOENSDAG 29 OKTOBER 1997 Op 7 en 8 november bij rest. Van den Brink 'Olympische'prijs voor Soester worstmakers Aannemingsbedrijf voldoet aan eisen SOESTER COURANT PAGINA 9 Zaterdag en zondag (17.00-20.00 uur) snacks voor halve prijs Geld gestolen uit Orlando-gebouw Rijden onder invloed BeoSound 9000 BeoSound 9000 FM/AM radio en CD-speler. Dat alles in een vormgeving waarvan alleen Bang&Olufsen het geheim kent. Ooit kiest u voor mooist 3 jaar garantie Op veler verzoek m.i.v. december óók op afspraak! BEETZLAAN 89, SOEST Telefoon 601 64 50 openingstijden: dit/m vr 8.30- 17.30 uur zaterdag 8.00 - 15.00 uur De snackbar van 'In de Houten Klomp" is vanaf vandaag heropend. snackbar is ook totaal vernieuwd. Er is een compleet nieuwe bakwand geïnstal leerd en ook de bar/balie/toonbank, met de koelvitrine, is geheel nieuw. Ook naast de bakwand is een koelvitrine ge plaatst, die tevens voor extra werkruim te zorgt. Verder is de zaak helemaal op nieuw betegeld (vloeren en wanden) en voorzien van een nieuw plafond. Die vernieuwing is overigens ook toegepast in de keuken, tussen de snackbar en het restaurant-gedeelte in. De snackbar heeft nu ook twee toe gangsdeuren. Dat betekent aanzienlijk meer gemak: als het druk is kunnen de klanten door de ene deur binnenkomen en de zaak door de andere deur verla ten, zodat er geen "opstoppingen" voor komen. Ook voor de leveranciers is de extra toegangsdeur een uitkomst. In de afgelopen twee weken draaide de snackbar - terwijl de verbouwing volop aan de gang was - gewoon door vanuit de snackwagen op de stoep. Hosman Tekin en Servet Tuncay zijn blij dat dat nu achter de rug is, want het was wel een beetje krap. De klanten kunnen echter vanaf vandaag weer in de snack bar terecht. Snacks halve prijs Ter gelegenheid van de heropening heeft "In den Houten Klmop" a.s. zater dag en zondag tussen 17.00 en 20.00 uur een heel aantrekkelijk aanbod voor de klanten: voor snacks betaalt men dan slechts de helft van de prijs. Het aanbod geldt uitsluitend voor de snacks, niet voor de eventuele drankjes. "In de Houten Klomp" is overigens alle dagen van de week geopend van 11.00 tot 23.30 uur, in het weekeinde tot 24.00 uur. R.M.F. Kleinegris PENSIOENADVISEUR Ook second opinion consult. Kleinegris Adviesgroep v.o.f. Bosstraat 12 - 3766 AG Soest Nr\ Tel.: 035 - 601 32 60 Lid NBvA Ned. Bond van Assurantiebemiddelaars EXCLUSIVITEIT Eigen technische dienst voor snelle service en garantie. enpert @Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035-6010344 vanaf/ 71.995,- uniek door prijs en AWD techniek Morgen - donderdag 30 oktober - gaat bij Middelman Meubelen aan de Birkstraat de slaapkamerafde ling "Sleepworld" weer open na een grondige verbouwing. Bezoekers zijn ook 's avonds (van 19.00 tot 23.00 uur) hartelijk welkom om er een kijkje te nemen. De opzet van "Sleepworld", te vinden op de eerste verdieping van het beken de Middelman-pand is in de afgelopen weken totaal gewijzigd. Vloeren, pla fonds en wanden zijn vernieuwd en ver plaatst, zodat er een geheel nieuwe slaap-afdeling is ontstaan. De specialis ten van Middelman geven de klanten daar een deskundig advies. Volgens Wout Middelman is de afde ling, die zo'n duizend vierkante meter omvat, veel overzichtelijker geworden. Ook de routing is veranderd en het re sultaat van dit alles is dat "Sleepworld" een opvallende rust uitstraalt, waardoor de bezoekers op hun gemak rond kun nen kijken en zich laten adviseren. De nieuwe "Sleepworld" heeft een eigen informatiebalie en bestaat op zichzelf uit een aantal onderafdelingen: complete slaapkamers, het "technisch" slapen (met volop aandacht voor o.m. bedbo- dems, matrassen en slaapsystemen), een speciale afdeling linnenkasten (o.a. van Svedex), een Senioren-afdeling (met verstelbare ledikanten op comfort-hoog- te) en een complete Auping-studio. Ui teraard zijn in de vernieuwde slaapka mer-afdeling alle internationaal beken de en vooraanstaande merken aanwezig, zoals Auping, Treco en Pullmann uit Nederland en het Duitse merk Hülsta. Groeiende aandacht "Slapen speelde altijd een beetje onder geschikte rol in de belangstelling voor het interieur," aldus Wout Middelman. "Maar de laatste jaren zie je een groeiende aandacht voor de slaapkamer. Het is allang niet meer een kamer waar alleen maar geslapen wordt; mensen brengen er vaak toch een aanzienlijk deel van hun tijd door; ze lezen er boe ken of kijken televisie." De tijd is voorbij dat de consument te vreden was met een ledikant - meestal met een harde matras - en twee nacht kastjes aan weerszijden van het bed, zegt Wout Middelman. "De mensen brengen tegenwoordig veel meer tijd in de slaapkamer door dan vroeger. Een paar jaar geleden kreeg de woonkamer alle aandacht, maar dat is allang niet meer zo. De slaapkamer hoort er hele maal bij." 'Aankleding' Comfort is natuurlijk het belangrijkste aspect bij de keuze van het slaapkamer- meubilair, want uiteraard willen de klan ten in de eerste plaats lekker slapen. De gerieflijkheid wordt voonamelijk be paald door de matras en de bedbodem, maar ook de "aankleding" is van belang en ook daarvoor heeft Middelman alles in huis, van overtrekken tot dekbedden, kussens, ledikanten, linnenkasten en andere voorzieningen, waarmee men de slaapkamer kan "afstemmen" op het overige woningtextiel, zoals de vloerbe dekking en de gordijnen. In "Sleepworld" staan standaard 12 a 15 Foto: Goos van der Wilt testmatrassen opgesteld, die men zonder schroom mag uitproberen (testkussens kunnen desgewenst een paar dagen mee naar huis genomen worden). Er zijn te genwoordig zelfs matrassen met een dubbele tijk, die Middelman zelf heeft laten maken bij gerenommeerde fabri kanten. Op die manier kan het "jasje" makkelijk gewassen worden. 10 korting Morgen gaat de nieuwe slaapkameraf deling bij Middelman Meubelen weer open voor het publiek. Morgenavond is "Sleepworld" geopend van 19.00 tot 23.00 uur. De afdeling is dan sfeervol verlicht en elk bezoeker ontvangt een glaasje champagne en een aardige atten tie. Bovendien krijgt men de komende weken (tot en met zaterdag 22 novem ber) een speciale openingskorting van maar liefst tien procent. Het is dus extra de moeite waard om de komende weken een kijkje te nemen bij de nieuwe "Sleepworld". Automobielbedrijf Gebr. van der Pouw Kraan b.v. Middelwijkstraat 40-42 - 3764 CG Soest Tel.: 035 - 601 42 89 - Fax: 035 - 602 34 41 Zes gerenommeerde speciaalzaken uit Soest hebben de handen ineen geslagen en organiseren op vrijdag 7 en zaterdag 8 november een rela tiegeschenkenbeurs. Dat gebeurt bij restaurant Van den Brink, Soes- terbergsestraat 122. Met dit gezamenlijke initiatief is een uniek Soester samenwerkingsverband ontstaan. Het bestaat uit slijterij/wijn handel Toon van der Linden, Soester- bergsestraat 49; Boutique des Fleurs, Steenhoffstraat 1; Cocoon, linnen en woonaccessoires, Van Weedestraat 88; slagerij Van Asch, Van Weedestraat 66; restaurant Van den Brink, Soesterberg- sestraat 122; en drukkerij Practicum, Torenstraaf 22A. De zes ondernemingen zijn van verschil lende "pluimage", maar ze hebben één gezamenlijke eigenschap: ze staan voor kwaliteit. Voor een relatiegeschenk aan het eind van het jaar kan men op de beurs een uitstekende keus maken. Maatwerk De geschenkpakketten worden met gro te zorg samengesteld, desgewenst geheel naar wens en smaak van de opdrachtge ver: maatwerk. Maar om te laten zien hoe mooi een geschenkpakket gemaakt kan worden zijn er vier voorbeelden opgemaakt: prachtige, veelzijdig san- mengestelde kerstpakketten in prijs va riërend van 50 tot 160 gulden per pak ket, door de samenwerkende speciaalza ken gevuld met eerlijke, gezonde en smakelijke kwaliteitsproducten. De vier bijzondere pakketten dragen herkenbare Soester namen als "De Klei ne Melm" (f 50,-); "De Zoom" (f 80,- "Pijnenburg" (f 110,-) en "De Grote Melm" (f 160,-). De inhoud bestaat o.m. uit een of meer wijnen, smakelijke winterkost en vleesproducten en kerst- sfeerverhogende artikelen. De relatiegeschenkenbeurs van de zes Soester speciaalzaken vindt op vrijdag 7 november van 12.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 8 november van 11.00 tot 16.00 uur plaats bij restaurant Van den Brink, Soesterbergsestraat 122. Even tueel kan men ook tevoren een afspraak maken met de deelnemers. Eenmaal goud-met-ster, driemaal goud en viermaal zilver. De Soest- dijkse slagerij Van Asch is in de af gelopen week met deze zeer eervol le oogst aan onderscheidingen te ruggekeerd van de internationale versbeurs Slavakto in Utrecht. Een zeer deskundige jury rangschikte acht producten van Van Asch in de top- categorie, De grove rookworst behaalde de hoogste onderscheiding: goud-met ster. Goud was er verder voor de fijne rookworst, de boerenachterham en het runderrookvlees van Van Asch. Met zil ver bekroond werden de paardenworst, de hausmacher, de achterham en de In dische gehaktballetjes van de Soestdijk- se slagerij. In slagersvakkringen gelden de onder scheidingen van de Slavakto - de groot ste internationale vakbeurs voor de vlees- en versbranche, met deelenemers uit heel Europa - als "Olympische" prij zen. De producten werden allemaal be kroond met een fraaie oorkonde. De vakbeurs stond dit jaar in het teken van "Verstrends 2000". Vers is immers de internationale trend en de consument stelt steeds hogere eisen aan verse en gezonde producten, al dan niet in toe bereide vorm, van panklare maaltijd componenten tot kant-en-klare maaltij den. Tijdens de beurs werden bijna 4000 verschillende producten aan de jury voorgelegd. Dat Van Asch met acht prijzen ging strijken mag een buitenge wone prestatie worden genoemd. Ter gelegenheid van de bekroningen heeft slagerij van Asch de komende da gen een extra aantrekkelijke aanbieding voor de klanten. Zie ook de adverten tie elders in dit blad. "Iedereen in ons bedrijf heeft oog voor de klant," aldus slager Richard van Asch, "en dat ver taalt zich als het ware vanzelf in kwali- Slager Richard van Asch, geflankeerd door de beide "goudvinken", de worst makers Henk van Vulpen (l.) en Henk de Ruig. teit. We blijven er ook hard aan wer ken." MA en KEBOMA voldoet. Er wordt bij Nico Strumpel gewerkt volgens een veiligheids beheersysteem. Alle medewerkers hebben een vakdiplo ma behaald en alle machines en gereed schappen zijn gekeurd. Elk jaar wordt een controle uitgevoerd om te kijken of het aannemingsbedrijf nog steeds de voorschriften in acht neemt. "Dit bevordert zowel de kwaliteit van het werk als de omstandigheden voor de medewerkers," reageerde Nico Strumpel op het behalen van het VCA-certificaat. Het aannemingsbedrijf is actief in grond- en rioolwerk, bestrating, trans port en levering van materialen. Het Soester aannemingsbedrijf Nico Strumpel heeft vorige week de Veiligheid Certificering Aannemers (VCA) in ontvangst mogen nemen. Dat is het schriftelijke bewijs dat het aan de Dorresteinweg gevestigde bedrijf aan de veiligheidsvoorwaarden van ABO- toen de zaak ook al een "face lift" on derging. Nu biedt de snackbar veel meer ruimte, omdat de voorgevel een meter verplaatst is. Zowel de klanten als de medewerkers van "In de Houten Klomp" beschikken daardoor over meer bewegingsvrijheid. Ook het aantal zitplaatsen - voor het raam en aan de bar - is toegenomen. Twaalf mensen kunnen er nu op hun gemak een broodje eten of een snack verorberen. De inrichting van de drukbeklante Ondanks de publiciteit over het wel en wee van de Gemar is de super markt aan de Parallelweg volop in beweging. De afgelopen weken klre- gen de klanten bij aankoop van vlees of vleeswaren een kanskaart, waar mee een Dalmatiër (naar de Disney- film 101 Dalmatiërs) gewonnen kon worden. Afgelopen zaterdag konden 11 prijs winnaars een grote pluchen Dalma tiër in ontvangst nemen, die onder dak krijgen bij de families Bitorina, v.d. Breemer, Semper, Voet, Offrin- ga, Kramer, Slechtenhorst, Glas, van Essen, Westhof en van Es. Deze en de volgende week zijn er bij de afdeling vlees en vleeswaren van de Gemar gratis Wouter Kabou ter-glazen verkrijgbaar bij aankoop van de speciale aanbiedingen. Zie daarvoor ook de advertentie in deze krant, of kijk in de bekende gele folder. Of kom langs bij de Gemar Gezinsmarkt aan de Parallelweg, waar op de gratis parkeerplaaats al tijd ruimte genoeg is. Sinds drie jaar staan de snackbar en het aanpalende eethuis op de hoek van de Molenstraat en de Steenhoffstraat onder leiding van Hosman Tekin en zijn neef Servet Tuncay. De recente verbouwing is aanzienlijk ingrijpender geweest dan de vorige, ongeveer twee jaar geleden, Vandaag is - zonder toeters of bellen "In de Houten Klomp" aan de Molenstraat 2 weer open gegaan. De snackbar is de afgelopen twee weken grondig verbouwd. Op de benedenverdieping van het Or lando-gebouw is zondagnacht een be drag van ongeveer 1.750 gulden gesto len. Het geld werd uit een kistje gehaald en behoort toe aan een kaarsmakerij en naai-atelier van een stichting voor ver standelijk en lichamelijk gehandicapte mensen. De inbreker kwam binnen door de ruit van een deur in te gooien Rijden onder invloed is een Baarnaar duur komen te staan. De 41-jarige man werd vrijdagnacht op de Stadhouders laan aangehouden en moet een boete van 650 gulden betalen. Op het Saen- redamplantsoen werd een 33-jarige Soester voor zijn woning aangehouden. Ook hij moest blazen en viel daarbij door de mand.

Soester Courant | 1997 | | pagina 9