M Presentatie op Mini-Creatiefmarkt is vaak uit de hand gelopen hobby -JhMM 7 Cultuurtechniek Van Dorresteijn verhuisd naar Zuidergracht mmakerk W"z°"S<'S:r i Werk aan de weg in Soest Tweede hypotheek? Let op: beperki^ rente-aftrek Zaterdag in grote zaal De Vijverhof PAGINATn WOENSDAG 5 NOVEMBER 1997 SOESTER COURANT PAGINA 11 Cultuurtechniek H.G. VAN DORRESTEIJN b.v. Feestelijke opening op vrijdag 7 november incert met Triosonic fiets gestolen iragebox Poorthuizen hometrie bij tdoorJohan Van Weedestraat over leid. Ontwerp-, bouwtechnischburo Henk Lotze B.V. te Soest (architect) Architect A.H. Rasch te Soest (architect) Ing. J.C. Wabeke te Soest (contructeur) G.W. van de Grift Bouwbedrijf Soest B.V. te Soest (aannemer) Onderaannemers: B.H.N. te Nijkerk J.A. Boer B.V. te Meerkerk Voegersbedrijf BONO v.o.f. te Zwartebroek Grift trappen Soest B.V. te Soest Habu Bouwsystemen B.V. te Ittervoort Heko spanten B.V. te Ede Metaalconstructie Hilhorst te Soest ETB Hooft B.V. te Soest Hörmann Nederland B.V. te Barneveld Kooy bouwmaterialen te Bilthoven Ben Kuijer te Soest Natuursteenbedrijf A. Lenarduzzi te Soest Fa. B. Lenarduzzi Zoon te Soest Peko B.V. te Soest G. van de Pol B.V. te Soest S.A.W. B.V. te Leerdam Rhebo bouwmaterialen te Bilthoven Stadak - Hoogeveen B.V. te Hoogeveen Montage B. Tijsmans te Lelystad Unica Installatietechniek te Leusden Veromco Brandsma Glas B.V. te Soest Vetkamp B.V. te Soest Vloerenbedrijf Scheepers B.V. te Duizel Tegelzettersbedrijf Gerard Westland en Zoon te Huizen Schildersbedrijf Nico Westland B.V. te Huizen Witteveen daktechniek B.V. te Drachten Inrichting terrein: Bruil Ede B.V. te Ede (asfaltverharding) A. v. Hattum te Opheusden (bestratingen) Heras hekwerk B.V. te Ridderkerk (hekwerk) Precia Molen te Breda (weegbrug) Inrichting gebouwen: Columbus Automatisering te Soest (automatisering) D.A.P. Signs B.V. te Soest (bewegwijzering) Kela Tegeltapijt Piet van Heugten te Soesterberg (tegeltapijt) Jos Kok B.V. te Nieuwegein (kantoormeubilair) Lebon Gimbrair B.V. te Bunschoten (werkplaatsinrichting) Techn. Handelsonderneming Rhibon B.V. te Hilversum (hogedrukreiniger) v. Vliet Interieurmakers B.V. te Barneveld (interieurbouw) Zevenbergen Kantoorefficiency BV te Barneveld (kantinemeubilair) Naast de genoemde bedrijven en personen zullen er wellicht nog meer mensen hebben meegewerkt aan dit project. Uiteraard willen wij hen ook bedanken. Op vrijdag 7 november 1997 zal ons nieuwe bedrijfspand geopend worden. Vanaf 17.00 uur zijn alle personen die zich betrokken voelen bij ons bedrijf van harte welkom om dit samen met ons te vieren. Directie en medewerkers Cultuurtechniek H.G. van Dorresteijn b.v. Komende vrijdag, 7 november, is een belangrijke mijlpaal voor het bekende Soester bedrijf Cultuur techniek H.G. van Dorresteijn b.v. Dan vindt om 17.00 uur aan de Zui dergracht 56 de officiële en feeste lijke opening plaats van het nieuwe bedrijfscomplex. De plechtigheid krijgt zelfs een historisch tintje... De firma Van Dorresteijn is een gere nommeerd Soester bedrijf, waarvan het fundament werd gelegd in 1930. Opa H. van Dorresteijn - grootvader van de hui dige directeur H.G. (Henk) van Dorres teijn - begon toen aan de Wieksloot met een stel paarden, waarmee hij het hout uit de bossen van Pijnenburg sleepte. Dat hout werd destijds voornamelijk plantsoenafval in een flink aantal ge meenten rondom Soest: Huizen, Bus- sum, Naarden, Baarn, Bilthoven, Zeist en Amersfoort - niet toevallig allemaal nogal bomenrijke plaatsen - verzamelt en composteert. Technologie Nu het bedrijf onlangs verhuisd is van de Wieksloterweg naar de Zuidergracht is in het nieuwe complex een geheel nieuwe, aan de eisen van de tijd en de milieuvoorschriften aangepakte bedrijfs complex met een zeer geavanceerde technologie verrezen, vanwaaruit de grond - in diverse samenstellingen - naar bestemmingen in het hele land wordt afgevoerd. Vijf jaar geleden las Van Dorresteijn in de krant over de bouwplannen voor de gebruikt in de mijnbouw. Aanvankelijk Boerenstreek en dat "het bedrijf zou werkte opa Van Dorresteijn bij de voor- moeten verdwijnen van de historische ganger van wat later de Chemco in ,k aan de Dorres,einweg. Dat leek Soestduinen gmg^ heten. Toesn hij^ voor een streep door de rekening te worden Het nieuwe bedrijfscomplex van Van Dorresteijn aan de Zuidergracht. naar de plezierige tijd aan de Wiek sloterweg, maar ook met verlangen naar de nieuwe locatie aan de Zuidergracht. Met service en kwaliteit hoog in het vaandel en klaar voor de 21e eeuw wordt een nieuwe weg ingeslagen. De pieuwe, unieke locatie, waarvoor maar een klein stukje natuur is opgeof ferd, zal zeker een aangename werkplek zijn voor de mensen die in het bedrijf werken, verwacht Van Dorresteijn. On der leiding van "Sterke Henkie" wórdt de verhuizing naar de Zuidergracht (het oude adres aan de Wieksloterweg blijft nevenvestiging) komende vrijdag vanaf 17.00 uur gevierd met de opening van het nieuwe complex. Soest - Geregeld wordt geadver teerd met: hypotheekrente nog nooit zo laag, nu is het moment om te lenen! Dat de consument daar massaal gebruik van heeft ge maakt, heeft ook de overheid ge merkt. Dat is een van de redenen dat op I januari 1997 een nieuwe wet in werking is getreden die de rente-aftrek beperkt. Alleen als u een tweede lening afsluit of uw hy potheek verhoogt met als doel verbetering of onderhoud van de eigen woning (bijvoorbeeld ver bouwing of renovatie) dan gelden de nieuwe regels niet. Behalve dat de be taalde rente en kosten moeten worden gesal deerd met de ontvan gen rente, veelal de ren- Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. te ontvangen over de spaarhypo theek, geldt er ook een maximum aan aftrek. De Hypotheker kent al deze fiscale regels en houdt daar mee rekening in zijn adviesgesprek. De Hypotheker: gelijkheden De ?'verse m°- Mcht° rf m°Seliik v°or- te adv'«-- maak een af I spraak met De Hypo- De Hypothe kei Soest, Steenhoffstraat 66, 035 - 6036000 zichzelf begon trok hij dagelijks met zijn "Malle Jan" - een houtsleper met twee grote wielen, waarmee de gevelde bo men werden getransporteerd - het bos in. Daarnaast had hij een boerderij en een schillenwijk in het Soester kwartier in Amersfoort. Eerste tractor De zoon van de oprichter, W. van Dor resteijn, die het bedrijf in 1952 overnam, heeft ook nog een aantal jaren schillen opgehaald, maar verlegde het accent in de bedrijfsactiviteiten algauw naar het loonwerk en het maaibedrijf. Hij schafte ook de eerste tractor aan - een tje die op diesel liep, wat toen een goed kope brandstof was - en haalde daarmee de grondstoffen uit het bos voor de tuin derijen in Aalsmeer en het Westland, omdat de grond uit de Soester bossen veel bladaarde bevatte en zeer humus- rijk was. Vader W. van Dorresteijn was het ook die zich als eerste bezighield met wat vandaag de dag de hoofdactiviteit van het bedrijf is: cultuurtechniek. Na een opdracht van de gemeente De Bilt irichting wordt afgerond op het gedeelte van de Van Weedestraat tussen Korte Brinkweg en de werkzaamhe den aan de rotonde. De fietsers worden het tegenover liggend fietspad ge- De uitvoering zal 14 november ge reed zijn. Overige werkzaamheden: Op de Van Goyenlaan tussen de Dal- weg tot Talmalaan wordt het riool ver vangen. Dit werk start donderdag 6 november. Tijdens de werkzaamheden is het gedeelte van de Van Goyenlaan volledig afgesloten. Het verkeer wordt richtirtg de Talmalaan omgeleid via de Jac. van Looijlaan en de Jan Steenlaan en via de Rubenslaan in de richting van de Dalweg. Het werk zal naar verwach ting begin december zijn afgerond. Vanaf 3 november wordt op de Houts nip de definitieve bestrating aange bracht. Voor de bewoners zijn tijdelijke parkeerplaatsen beschikbaar langs de Klein Engendaalweg. Vanaf 3 november wordt bij de nieuw bouwwoningen van de Chalonhof de definitieve bestrating aangebracht. Ge start wordt met de hoogste aansluiting op de bestaande wegen van de Chalon hof. Vanaf dat punt zullen de nieuwe weggedeelten bestraat worden. Voor het bereiken van de woningen zal het auto verkeer van de overige aansluitingen op de wegen van de Chalonhof gebruik moeten maken. Langs de Beukenlaan wordt het fietspad tussen de Wijnand Toplaan en de Dal- weg gereconstrueerd. De fietsers moe ten in beide richtingen gebruikmaken van het fietspad aan de zijde van de Verlengde Talmalaan. Op het gedeelte van de Beukenlaan tussen de Dalweg en de Beetzlaan worden daarna de voet- en fietspaden aangepakt. Het waterleiding bedrijf werkt hier nu nog aan de vervan ging van de hoofdleiding en de huisaansluitingen. Vanaf donderdag 6 november wordt langs de Steenhoffstraat het fietspad tus sen de Talmalaan en de Dalweg gere- contrueerd. De fietsers moeten in beide richtingen gebruikmaken van het fietspad aan de overzijde. In verband met rioolwerkzaamheden zijn de Nieuwstraat en de Koninginnel- aan afgesloten. Als in de week van 10 tot 14 november het asfalt en de belij ning zijn aangebracht, zijn vanaf zater dag 15 november de afsluiting van we gen en de omleidingen beperkt tot het gedeelte van de Nieuwstraat tussen de Beetzlaan en de Hartweg. Buslijn 70 blijft omrijden via de Schrikslaan, Nach- tegaalweg en de Beetzlaan. Op de aansluiting van de Inspecteur Schreuderlaan op de Burgemeester Gro- thestraat, wordt de rotonde aangelegd. De aansluiting van de Inspecteur Schreuderlaan op de Burgemeester Gro- thestraat is afgesloten voor alle verkeer. De Burgemeester Grothestraat is tot en met 14 november volledig afgesloten. Afvalinzameling Als de huisvuilauto's vanwege werk zaamheden niet langs de woningen kun nen rijden, zorgt het personeel van het aannemersbedrijf voor het verplaatsen van de containers en een verzamel plaats. Voorwaarde is wel dat de afval containers 's morgens op het trottoir van de woning of daar direct bij staan. Ook moet het juiste huisnummer nog duide lijk leesbaar zijn om in het bezit te blij ven van de eigen container. voor alle plannen die hij op stapel had staan. "Maar toen kregen we de kans om aan de Zuidergracht opnieuw te be ginnen, en die hebben we aangegrepen," aldus Van Dorresteijn. Het toeval wil dat Van Dorresteijn als eerste de mogelijkheid geboden kreeg om zich op het nieuwe industrieterrein voor grondbedrijven van Soest te vesti gen, maar daar nu uiteindelijk als laat ste z'n "intrek" neemt. Dat heeft alles te maken met de zeer zorgvuldige voorbe reiding, waarbij ook rekening gehouden moest worden gehouden met de milieu voorschriften van de provincie, die de laatste jaren fors zijn aangescherpt. Verantwoorde investering Het nieuwe bedrijfscomplex meet in to taal 2,4 hectare en is daarmee een van de grootste van het industrieterrein, waarmee uiteraard een forse investering - enkele miljoenen - is gemoeid. Volgens Van Dorresteijn is dat echter een verant woorde investering, omdat de moderne voorzieningen voor een eigentijdse dienstverlening onmisbaar zijn. - c Naast de grote opdrachtgevers houdt (1958) volgden algauw ook Soest en Cultuurtechniek Van Dorresteijn b.v. Baarn. Ook particuliere grondbezitters - uit alle delen van het land - wisten de weg naar Van Dorresteijn al snel te vin den. Het bedrijf groeide en groeide en de activiteiten breidden zich steeds ver der uit, van bomen planten tot het aan leggen van complete plantsoenen en het onderhoud van landgoederen: men wist dat Van Dorresteijn goed werk leverde en door het hele land werden ook diver se soorten grond - bijvoorbeeld bomen- grond en bomenzand, maar ook losge- stort tuinmateriaal als mijnsteen, tuin- turf en compost te bestemder plaatse gebracht. Sterke Henkie' Sinds 1978 staat het bedrijf onder lei ding van de huidige directeur Henk van Dorresteijn, die door sommigen nog graag wordt aangesproken als "Sterke Henkie". Dat heeft hij te danken aan een artikeltje in de Soester Courant van het voorjaar van 1956, waarin werd ge meld dat Henkie van Dorresteijn, vier jaar oud, er op een zaterdagavond met de tractor van zijn vader vandoorging en zich daarmee door een betonnen muur van een dikke 12 centimeter boorde, waarna hij uiteindelijk in de sloot be landde. Vader Van Dorresteijn, die het volgens de krant allemaal niet zo erg vond, was juist trots op zijn zoon, die de tractor met een gewicht van een paar duizend kilo en veertig paardenkrachten wist te hanteren, zij het niet helemaal zonder schade. Vader W. van Dorresteijn zag destijds ook het belang van recycling in en was van mening dat tuinafval gemakkelijk verwerkt kon worden tot compost. Dat is nog steeds een van de hoofdactivitei ten van het bedrijf, dat het tuin- en ook de kleine klanten in ere. "De grote zijn ook kleintjes geweest, moet je be denken, en iemand die alleen maar een kuub tuingrond of tien meter graszoden komt kopen krijgt net zoveel aandacht." Het bedrijf heeft in de loop der jaren een forse groei doorgemaakt. "Opa van Dorresteijn deed het allemaal in z'n een tje, m'n vader had op den duur twaalf man aan het werk, en inmiddels hebben we 17 vaste medewerkers. Het streven is die allemaal het hele jaar door - zomer en winter - aan het werk te houden, en dat lukt door alles aan te pakken." Aan de Zuidergracht beschikt Cultuur techniek Van Dorresteijn b.v. over een opvallend fraai kantoorgebouw - acht hoekig en o.a. voorzien van koperen goten - en twee grote hallen: een voor het materieel, een voor de opslag van grond die droog moet blijven, en daar naast een flink terrein voor de grondop- slag. Scholing In het nieuwe kantoorgebouw - dat o.a. een opmerkelijke dakconstructie heeft - is aan alles gedacht, zelfs aan een leslo kaal voor de medewerkers, want ook aan de scholing van het personeel wordt tegenwoordig veel aandacht besteed. "Vroeger moest je door schade en schande wijs worden, maar tegenwoor dig worden de scholingseisen steeds zwaarder." Cultuurtechniek Van Dorresteijn heeft in de loop der jaren een ijzersterke re putatie opgebouwd. Bij het bedrijf wordt met enige weemoed teruggekeken Een historische foto: "Sterke Henkie", de huidige directeur, op jeugdige leeftijd, met zijn vader W. van Dorresteijn. Vorige week donderdagavond vond bij Middelman Meube len aan de Birkstraat de feestelijke opening plaats van de ver nieuwde Sleepworld-afdeling. Voor deze speciale gelegenheid hadden de medewerkers zich in passende kledij gehuld: een gezellige pyjama. Het betekent overigens niet dat een bezoek aan de nieuwe slaapkamerafdeling slaapverwekkend is. Inte gendeel zelfs. Wie met Middelman Sleepworld naar bed gaat (om het zomaar eens te zeggen), kan in elk geval rekenen op een aangename nacht. Foto: Goos van der Wilt 'Een uit de hand gelopen hobby', zo noemt Hanny Butzelaar haar appli caties van fijn machinegaren. "Ik zag het vijf jaar geleden op een huis houdbeurs en heb meteen een star- terspakket aangeschaft. Maar toen ik er eenmaal aan begonnen was, werd het van kwaad tot erger. Op een gegeven moment denk je: waar moet ik al die spullen laten? Dan ga je denken aan een creatiefmarkt." Hanny is deelneemster aan de Mini- Creatiefmarkt van de Wijkvereniging Overhees, die zaterdag in de grote zaal van het Ouderencentrum De Vijverhof wordt gehouden. Ze is een van de ve len met, zoals ze zelf zegt, een uit de hand gelopen hobby. Net zoals Afke de Vries-Walinga en de heer B. Ghironi. De laatste heeft zich na zijn pensioen op het vervaardigen van houten voorwer pen geworpen zoals een dress-boy en cd-kastjes. Afke nam toen de kinderen gingen studeren de penseel ter hand en beschildert gebruiks- en siervoorwer pen. De vaak verrassende effecten zijn zaterdag te zien in De Vijverhof waar tal van liefhebbers van het kleine am- bachtswerk op zoek zijn naar presentjes voor Sinterklaas en Kerst. Trends De applicaties van Hanny Butzelaar (meestal strip- en tekenfilmfiguurtjes) zijn altijd up-to-date. "Een paar jaar ge leden, toen de film pas uitkwam, waren de dalmatiërs in," legt ze uit. "Nu aijn het de Loneley Tunes zoals Tweety en de Tasmanien Devil. Tegen de tijd dat de scholen weer beginnen ga ik altijd even bij V en D kijken. Naar het kaft- papier voor het nieuwe seizoen. Je bent dan meteen op de hoogte van de trends." Hanny ontdekte dat het maken van ap plicaties veel plezier gaf. "Als ik een leuk plaatje of sticker zag dan maakte ik dat na." Ze weet dat ze daarmee risico's loopt omdat de strip-figuurtjes be schermd zijn. "Ik verkoop ze daarom niet langs de openbare weg," verzekert Hanny. "Als ik het wel doe, dan ben ik natuurlijk de klos." Dat een hobby danig uit de hand kan lopen heeft Hanny aan den lijve onder vonden. "Het is dat er af en toe ook af gestoft moet worden, anders ben je de hele dag bezig," verklapt ze lachend. "Op een gegeven moment heb je zoveel spullen dat je niet meer weet waar je ze moet laten. Dan wordt het tijd om er mee op een markt te gaan staan." Haar klanten weten altijd wel een leuke appli catie te waarderen en komen soms met opdrachten. "Ze vragen dan of ik iets speciaals voor ze wil maken. De appli caties worden van hele fijne draad ge maakt en kunnen, mits het water niet te warm is, in de wasmachine worden mee- gewassen. Ze blijven mooi." Aan spe ciale Kerst-applicaties waagt ze zich niet meer. "Een kerstmannetje kun je name lijk niet het hele jaar door dragen. Ik heb ze wel gemaakt maar er is weinig belangstelling voor." Volksschilderkunst Over belangstelling heeft de uit Baarn afkomstige Afke de Vries-Walinga nooit te klagen. Maar liefst drie tafels vol ei gen volksschilderkunst richt ze zaterdag in. "In november heb ik vier markten. Allemaal in tehuizen waarvan de bewo ners zelf niet meer kunnen winkelen." Afke doet aan volksschilderkunst met een 'eigen stijl'. Ze beschildert onder meer theebladen, doosjes, pillendoosjes en kaarsen. "In een interview in de Baarnse Courant stond mijn kraampje eens omschreven als 'nijverheidskraam pje'. Ik maak kerstkransjes van wilgen tenen en versier ze met beschilderd brooddeeg, bijvoorbeeld met gekleurde appeltjes. Als je leuke kerstspulletjes zoekt dan kun je bij mij terecht." Afkes aanbod is heel veelzijdig. De vrij willigster van het Rode Kruis zag zich ineens voor een leegte geplaatst toen haar kinderen gingen studeren. "Ik ben toen begonnen met van alles te maken. Dat sloeg blijkbaar zo aan, ik kreeg het advies om meer aan de weg te timme ren." En hoewel Afke zelf nog niet doordrongen was van haar eigen kun nen, bleek haar eerste markt een succes. "Toen ben ik begonnen met de verkoop op verschillende markten." Dat Afke een grote klantenkring trekt, verbaast haar zelf nog het meest. "Er zijn zoveel ijverige mensen," zegt ze. "Die besteden ook heel veel tijd aan hun hobby's. Zelf kijk ik regelmatig rond bij 't Vaarder- hoogt. Ze hebben daar zoveel materiaal waar je iets mee kunt doen. Elke keer vind ik wel iets." Hout Dat 'iets' is voor de heer B. Ghironi van Gemshoorn altijd hout. "Ik ben pas na mijn 65-ste begonnen," vertelt hij. "Het hele jaar door kan ik eigenlijk met mijn hobby bezig zijn." Maar Ghironi is er alleen mee bezig als hij echt zin heeft. Soms moet in de laatste week voor een markt nog gauw een voorraad bijge maakt worden. Wat hij maakt? "Alle maal houten voorwerpen zoals spelle tjes, kleine poppenhuisjes en autobaan tjes. Dit jaar heb ik ook andere voorwer pen gemaakt zoals een dress-boy en cd- kastjes." De Soester gaat met zijn werk niet de markt op. Hij beperkt zich slechts tot de twee-jaarlijkse presentatie in de Vijver hof en zegt:. "Het is een hobby, ik hoef mijn brood er niet mee te verdienen. Alleen de materiaalkosten moeten er natuurlijk wel uit." Belangstellenden voor de Mini-Creatief markt kunnen zaterdag 8 november rondsnuffelen tussen tien uur 's morgens en twee uur 's middags. Op de markt mogen worden alleen eigen gemaakte of beschilderde voorwerpen aangeboden In de naastgelegen zaal is een kleine rommelmarkt ingericht. Transport- Aanneming van grondwerken Ons nieuwe bedrijfspand aan de Zuidergracht is na een lange voorbereiding en een voorspoedig verlopen bouw gereed om in gebruik te nemen. Onderstaande bedrijven en personen hebben aan dit project meegewerkt. Via deze weg willen wij hen bedanken voor de geleverde inzet, de plezierige samenwerking en het kwalitatief hoge resultaat. Afdeling WGV van de Gemeente Soest (voortraject) ASBO B.V. te Soest (voortraject) en en meedoen aan een bingo, uim 3000 gulden, maar dat be- 0 gulden als ook de talrijke be- 'rekend. ig 8 november :rt dat Triosonic op 14 juni gaf Dek was in meer dan één op- succes. Zoals gewoonlijk was :ze gelegenheid Frans Kingma om DAT-opnamen te maken, ïamen (waarvan de Concert- verigens een deel heeft uitge verden door de leden van Trio- d genoeg bevonden om op cd igen. Deze cd, "Triosonic Live nek", wordt officieel gepresen-1 de toernee die de groep vanaf anderneemt langs diverse Ne- j~ podia, waarbij Artishock ui-1 iet mocht ontbreken! en titelloze cd van Triosonic j] :ds ARP 73089) bevat een al eigen composities die in het e allemaal een korte beschrij-1 en. En niet zonder reden, want ze stukjes is wel iets bijzonders ind. Zo blijkt aan elke compo- r een ander (meestal zeer ori- lee ten grondslag te liggen. De ïg van deze ideeën is echter i iog of academisch, maar speels1 ander humor. nuzikanten van Triosonic zijn ;elijkberechtigd, er is ongeloof- interactie tussen de musici en ïl blijft hoe dan ook overzich- wordt veel gebruik gemaakt :- en tempowisselingen en an- gename onverwachtheden. Zo f] grillige improvisatie plaats oor een verbluffend eenvoudi- lie en is, althans voor de musi- iosonic, de stap van een twaalf- ks naar een bluesje minder t menigeen ooit vermoedde. bestaat uit Ferdi Schukking is; Theo Hoogstins - contrabas; j n Helvert- drums. 121.00 uur. Toegang f,10,,-; |e- j 50. Parenstraat is in de nacht van g op donderdag een garagebox jj roken. De dader nam de snor- die hij daar aantrof en die ei- is van een 44-jarige Soester. an Voorthuizen woont in Lei- ar komt voor Spirit graag naar p donderdag 6 november is hij buurthuis De Eng aan de Al- yplaan, waar hij aan de hand werpen, die de bezoekers mee- j ïelderziende waarnemingen zal :n. De psychometrie begint om ur, maar de deuren van het s gaan al om kwart over zeven an mensen zonder abonnement n entree van 7,50 gulden gehe- bor meer informatie, tel.

Soester Courant | 1997 | | pagina 11