Verdwenen Soest OP SOESTr Verdwenen Soest hervonden Soest 50 jaar geleden RADLO PROGRAMMA m Rondje Soest 'OOK DAT NOG SOEST' ém Museum Oud Soest Groot Soester Dictee in 't Hart van Soest Inlevertermijn Soester proefdictee één dag langer Olga Goezinnen signeert boekje 'Koetje-Boe' Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers Fietsverlichting gecontroleerd PIET VAN HEUGTEN Bij de radio. Uit de Soester Courant van 4 en 7 November 1947 Mieke Swinkels in 'Passie Plezier' Wie van Soest houdt, leest de Soester Courant Bromfietscontrole GasmderkMd Cake-actie van Paltz en Eemgeuzen LEKKER OVERWINTEREN IN EIGEN HUIS OVERZICHT VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG WOENSDAG 5 NOVEMBER 1997 SOESTER COURANT PAGINA 15 "Ook ik help mee" I door Arie Wandelaar Vooraf eerst even een geheugensteuntje. In de zomer van dit jaar gooide het Col lege van B. en W. bij de fracties een vis je uit teneinde aan de weet te komen hoe men er tegenaan zou kijken indien er aan de eigenaars van het Royal Parc- liotel, onder voorwaarden, alsnog toe stemming zou worden gegeven perma nente bewoning toe te staan in de 96 luxe appartementen die op het voorma lig terrein van het Soester Natuurbad zijn gebouwd. Vraagstelling voorzien van het etiket "vertrouwelijk". Harry Witte, eerste man binnen de GGS, Gemeentebclan- gen-Groen-Soest, lapte het vertrouwelij ke karakter aan zijn politieke voetzolen en bracht de informatie van het College van B. en W. met grof geschut in de openbaarheid. "Schending van vertrouwen, uit de school klapperij", oordeelde een meer derheid van zijn politieke tegenstan ders, nadat het nieuws van de drukper sen was gerold. De rekening die Harry Witte werd ge presenteerd bestond uit een motie van afkeuring, zonder de stemmen van GGS en Groen Links/Progressief Soest en de onthulling van burgemeester Hans de Widt dat er in het reglement van orde niets te vinden is over maatregelen in relatie tot het schenden van geheimhou ding. "Daar moet misschien toch eens naar gekeken worden", bedacht de voorzitter ter plekke. Uiteraard betreurde Harry Witte de motie die GGS aan de broek kreeg, er kende hij het onjuiste karakter van zijn handelwijze, maar liet tevens weten dat daarmee de belangen van de gemeente niet waren geschaad. "Volgende keer pakken we het anders aan", luidde de toezegging van de GGS- fractieleider. "Wordt vervolgd", concludeerde Arie destijds in zijn Rondje Soest van 9 juli 1997. Het vervolg van deze soapserie heeft even op zich laten wachten, maar zon dag 26 oktober jl. was het dan zover. In het televisieprogramma "Ook dat nog" werd politiek Soest, zeven jaar na het verkwanselen van het Soester Natuur bad, met terugwerkende kracht tekijk gezet op een wijze waarvan de volks mond zegt: Daar lusten de honden geen brood van. De "Ook dat nog"-uitzending bevatte weliswaar oud nieuws voor wie er des tijds op afstand of emotioneel bij be trokken was, onthullend echter voor de meer dan 2 miljoen kijkers die nog niet eerder met "Soest Natuurlijk" hadden kennisgemaakt. Wie dit onderwerp als komisch kijkvoer onder de aandacht van de K.R.O. pro grammamakers heeft gebracht heeft er de gemeente en zijn inwoners geen dienst mee bewezen, eerder zout in een wond gestrooid, die zeven jaar na dato, I nog maar steeds niet wil helen. Behalve het tekijk zetten van het politieke be stuur ontbreken nut en noodzaak en komt de oplossing van de huidige pro blematiek er geen stap door dichterbij. Los van Soest-In-Beeld tijdens "Ook dat nog" is de controverse tussen de ge meente Soest en de eigenaars van Royal Pare Hotel weer hoogst aktueel gewor den. Te danken aan de fractie van BAM (Burgers met een andere Mening) die nu wel eens wil weten wanneer het door ide projectontwikkelaar toegezegde twembad binnen het terrein van het oyal Pare Hotel er zal konien. Arie is tiet, helaas, met de makers van "Ook dat ïog" eens dat het St. Juttemis dreigt te vorden. Weliswaar is er nog steeds 550 vierkante meter voor de aanleg van een Ewembad gereserveerd, maar dan die nen er wel mitsen en maren te worden ladgestreken. lerst toestemming van de gemeente oest voor permanente bewoning van de 96 bestaande appartementen, direct daarna start van de aanleg van een wembad. Vooralsnog blijft toestem ming voor permanente bewoning uit, 'aardoor de projectontwikkelaar zijn landel aan de straatstenen niet kwijt kan en de aanleg van een zwembad laarom als laatste op zijn prioriteiten lijstje heeft gezet. {"Klopt niet", roept het College van B. en W. met BAM en andere politieke frac ties in eenstemmig koor. Gelijk hebben ze. De toezegging voor de aanleg van het zwembad is zwart op wit vastgelegd. Dus is de dag in aantocht dat de ge- 'meente Soest bij de rechter verhaal gaat jhalen. Evenals in het verloren proces tegen de lREMU wordt opnieuw de indruk ge wekt dat de eisende partij (de gemeen te Soest) stevig in het zadel zit, de beste papieren heeft. Arie, niet gehinderd door juridische kennis, ziet desondanks de bui al hangen. [Weliswaar staat wat in 1991 in relatie tot het aan te leggen zwembad door de ■gemeente werd bedongen zwart op wit, alleen, hoe krijgen ze het verzonnen, is niet contractueel vastgelegd met ingang van welke datum het zwembad beschik baar moet zijn. Foutje dus! Zo de gemeente Soest er niet in slaagt met de projectontwikkelaar tot een ak koord te komen dan is men straks wel licht opnieuw hoofdrolspeler in een van de volgende afleveringen van "Ook dat ïog (Soest)". Leuk programma waarom 'eel gelachen wordt. Wat Arie betreft inhoudelijk soms ook een tv-program- ma met een bloeddruk verhogende wer king. Ligt eraan in welke gemeente je als bur ger staat ingeschreven. ARIE WANDELAAR. In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. Uit een fotocollectie van een Soester fotograaf kregen we de hiernaast afge beelde prent met het hierbij afgedrukte bijschrift. Zijn er nog Soesters die het verhaal bij deze fietstocht kunnen ver tellen? Hoe ver zijn deze Hollanders indertijd gekomen, hoe liep het af? We zijn benieuwd. Voor informatie, tel. 6016372. Onze plaatsgenoot en oud-NCRV-me- dewerker René Eijbersen is praktisch blind. De column, die hij op woensdag 12 november uitspreekt (9 minuten) over het verkeer in zijn woonwijk Soest- dijk, doet hij dan ook helemaal uit het hoofd. Een knappe prestatie, om de veertien dagen. Dat gebeurt aan het begin van het pro gramma "'t Hart van Soest", dat van twee tot drie uur wordt uitgezonden. Tussen de rubrieken van Mario Egthuy- sen (over het weer in midden-Neder land) en van Lenora Crom (over boe ken) door, praat Jan Visser over het Groot Soester Dictee der Nederlandse Taal met Ton Majoor (auteur van het dictee) en met Bob Boersma (de win naar van vorig jaar). "'t Hart van Soest" is het laatste onder deel van het blokprogramma Soest- Midden Centraal, dat om tien uur be gint met een uitzending van Peter Ens- dorff, "De Soester en zijn Muziek" (deze keer met Willem Smith), om elf uur ge volgd door "Van het Raadhuisplein" (met Ben van Os en Yvonne Dijkhuis) en om twaalf uur door "Passie Ple zier" (zie elders in dit blad). Om één uur presenteert Lonneke Meyer haar "Lunchroom" in deze midweek. Omdat er ook deze week nog dage lijks ingevulde proefdictees worden ingeleverd heeft de SLAS, organisa tor van het Groot Soester Dictee der Nederlandse Taal, besloten de offi ciële inlevertermijn met 24 uur te verlengen. In plaats van 5 november wordt dat dus donderdag 6 novem ber (morgen) tot precies 17.00 uur. Zo krijgen ook de potentiële deelne mers die dit bericht pas vandaag on der ogen krijgen nog een kans om geselecteerd te worden voor het ech te Groot Soester Dictee, dat op 19 november (vanaf 19.30 uur) plaats vindt in de raadzaal van het gemeentehuis. Het proefdictee stond in de Soester Courant van 22 okto ber. De uitslag verschijnt in de krant van 12 november. Voor al uw verzekeringen, pensioenen, hypotheken en financieringen. Veenbesstraat 128 Soest Tel./Fax: 035-601 60 11 Op vrijdag 7 november is Olga Goezin- nen-Slagter, schrijver en uitgever van het onlangs verschenen prentenboek "Koetje-Boe", tussen 16.00 en 18.00 uur aanwezig bij boekhandel Van de Ven aan de Zuidpromenade. Ze voorziet de verkochte exemplaren van het boek op verzoek graag van een handtekening. De dag daarna, zaterdag 8 november, is ze bij veevoederhandel Eemland aan de Birkstraat 125A, tussen 10.00 en 12.00 uur, om boekjes te signeren. Over "Koetje-Boe" is de publiciteit de laatste dagen goed losgebroken. Olga Goezinnen was al te horen op Radio Soest en SBS-6 Hart van de Regio heeft opnamen aangekondigd tijdens de sig neersessie bij boekhandel Van de Ven. Op de Weegbreestraat hield de politie vrijdagavond een controle op de fiets verlichting. Zes wielrijders en een brom fietser bleken geen deugdelijke verlich ting te voeren. Ze kregen een bekeuring. Twee bromfietsers ontvingen een bon omdat ze geen helm droegen. DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN HH TEGELTAPIJT. hooo ol T^f^chtstreeks van fabrikant 600 m' TAPIJTTEGELSHOWROOM: KELA Amersfoortsestraat 22 SOESTERBERG Bel voor folder of vrijblijvend bezoek. Opmeten gratis. Tel: 03 18-571225 Bezoek onze afd. spec. partijen. Altijd 50.000 tapijttegels in voorraad. "Het plaatje was ons welbekend", schreven we eind juli toen we u de foto toonden van deze porseleinen kop. Het was wat voorbarig, want zo héél zeker van onze zaak bleken we niet. We hadden aangenomen dat het een beeld was van de molen De Vlijt aan de Kerkstraat, maar een oude Soester ver zekerde ons dat het De Windhond was aan de Molenstraat. We hebben de foto lang en goed beke ken, maar het plaatje was zo weinig dui delijk, dat we er niet echt uit zijn geko men. Voorlopig houden we het toch maar op de tekst van het kopje zelf: Soesterbergsestraat. Dus: De Vlijt. Wel licht zijn er toch nog dorpsgenoten die met zekerheid herkennen welke molen het was, en dus vanuit welke straat de foto ooit is genomen. We vroegen ook tot wanneer zulke kop jes met ingebakken foto's gemaakt zijn. Welnu, dat is achteraf nogal simpel: ze worden nog steeds gemaakt. Als u ge noeg belangstelling hebt en er de prijs voor wilt betalen kan Willem van Oos ten uw foto nog steeds tot zo'n kopje ombouwen. Zelf hebben we nog een kopje met een (familie)foto uit 1910, dus ze bestaan al enige tijd. We kregen het kopje voor de foto ten gebruike van F.V. van Schalkwijk, een van de bestuursleden van het openlucht theater Cabrio. Daarvoor onze dank. BELANGRIJKE VONDST. Tijdens een huiszoeking bij D.G. aan de Soesterbergsestraat vond de politie, ver borgen in een bedstede, een partij stof fen, voering enz. voor de vervaardiging van costuums, p.l.m. 50 gouden en zil veren horloges, gouden ringen, sieraden enz. alsmede een bedrag aan geld van niet minder dan f 15.000-. Alle goederen en het geld werden in beslag genomen, terwijl G., die de goe deren voor een derde had verborgen, in arrest is gesteld. Een uitgebreid onder zoek is gaande en als de voortekenen niet bedriegen, belooft dit zaakje een muisje met 'n zeer lang staartje te wor den. ONZE STRAATVERLICHTING. De Prov. Utr. Electr. Mij. verzoekt ons plaatsing van het volgende: Hoewel wij begrijpen, het vlotte "In de Hoek", kort geleden opgenomen in Uw blad, niet in alle opzichten als ernst te moeten opvatten, staan er toch enkele verwijten in aan het adres van de P.U.E.M., die wij niet zo maar kunnen laten voor wat zij zijn. Het betreft in hoofdzaak de straatlichting, die naar de mening van de schrijver zeer veel te wensen overlaat. Vooropgesteld moge worden, dat de P.U.E.M. niets liever wil dan te zorgen voor een zo uitgebreid mogelijke straat verlichting. De beslissing hierover ligt evenwel niet bij de P.U.E.M. maar bij het gemeentebestuur, dat echter reke ning moet houden met de geldende rantsoeneringsvoorschriften van het Rijkskolenbureau. Wij kunnen op dit gebied niet krijgen wat wij graag willen hebben. De opmerking over verhoging der P.U.E.M.-tarieven met 50 procent is zo duidelijk en in hoge mate onjuist, dat wij ons ontslagen achten van de plicht daarop verder in te gaan. Wij volstaan met de mededeling, dat aan ieder nor maal verbruiker bij vergelijking zijner maandrekeningen zal blijken, dat de verhoging in de buurt van 10 a 15 pro cent ligt. Als hij daarbij niet vergeet, dat de vastrechtbedragen van het vastrecht tarief in het geheel niet verhoogd zijn. Daar het Bureau voor de Prijsbeheer- sing niet over één nacht ijs gaat, behoeft er niet aan getwijfeld te worden of deze verhoging was volkomen verantwoord. Aangezien wij er prijs op stellen onze naam in de provincie hoog te houden, meenden wij goed te doen een en ander even recht te zetten. ELECTRIFICATIE VAN DE LIJN UTRECHT -BAARN. Enige weken geleden hebben wij ge meld, dat er ernstige plannen bij de Nederl. Spoorwegen bestonden om in 1948 over te gaan tot electrificatie van de lijn Den Dolder-Baam. In aansluiting daaraan kunnen wij thans melden, dat deze plannnen al in een ver gevorderd stadium verkeren. Men is n.1. al begon nen met de materialen langs genoemd baanvak aan te voeren, zodat met de opbouw van het bovennet kan worden begonnen. BABY'S KRIJGEN MEER MELK, MAAR KAASRANTSOEN VERVALT. Deskundigen op voedingsgebied achten het wenselijk, dat kinderen van 0 t.m. 1 jaar en onder de huidige omstandighe den zo groot mogelijk melkrantsoen krijgen. Om hieraan tegemoet te komen is besloten voor kinderen van 0 t.m. 1 jaar het kaasrantsoen van 100 gram per twee weken te vervangen door 1 liter melk, zodat hun totaal melkrantsoen voortaan 11 liter melk bedraagt. Deze regeling gaat op 10 November a.s. in. DE ONVERBETERLIJKE IDEALIST. Voor het Bijz. Gerechtshof te Utrecht stond Donderdag de 70-jarige A.J.H. Hinderdael uit deze gemeente terecht. Hem was ten laste gelegd, dat hij de periode 1940-45 als eigenaar, uitgever, drukker en hoofdredacteur van het tweemaal per maand verschijnende tijd schrift Hollandse Post heeft bewerkstel ligd, dat in het tijdschrift werden opge nomen artikelen, geschreven hetzij door verdachte zelf, hetzij door derden, wel ke artikelen onder meer inhielden: Verheerlijking van Hitier en het Duitse leger, verdediging en aanbeveling van de Duitse oorlogsdoeleinden, propaganda voor de strijd tegen Rusland en het communisme aan de zijde van Duits land, het kleineren van de oorlogsvoe ring der geallieerde legers, belediging van H.M. Koningin Wilhelmina, door haar te qualificeren als verraadster, het aanbevelen van boeken, welke een na- tionaal-socialistische geest ademden enz. Uit het verhoor bleek, dat de verdach te een Vlaamse activist is die na de oor log 1914-18, na een veroordeling, uit België naar ons land is uitgeweken. Hij hoopte, mede door zijn propaganda, het groot-Germaanse Rijk te kunnen ver wezenlijken. In zijn hoedanigheid als redacteur-uitgever heeft hij tijdens de bezettingstijd op allerlei wijzen getracht zijn uitheemse ideeën hier te lande in gang te doen vinden. De procureur-fiscaal hield een scherp requisitoir en eiste tegen Hinderdael een gevangenisstraf van 4 jaar met aftrek van voorarrest. Uitspraak 13 November a.s. T KASTEELTJE KRIJGT ANDERE BESTEMMING. Toen onlangs, tijdens een veiling het Kasteeltje op de Eng in andere handen overging, hebben velen zich afgevraagd welke bestemming dit gebouw in de toe komst wel zou krijgen. Thans kan worden gemeld, dat de ge bouwen dezer dagen zullen worden be trokken door de N.V. Ritz Handel Mij. Dit lichaam heeft de verkoop voor Hol land, België, Oostenrijk, Duitsland, In donesië en binnenkort ook voor Afrika van oliën en vetten van de grote reeds ongeveer 80 jaren in Amerika gevestig de Maatschappij "Valvoline", die aldaar eigen bronnen en rafinaderijen heeft. Ritz Handel Mij. brengt haar kantoren, technische dienst, reclame afdeling, ver koopafdeling en laboratorium naar Soest over, om meer in het centrum van het land gevestigd te zijn. In verband met de directe aanvoer der producten uit Amerika zullen echter de opslag plaatsen te Amsterdam gevestigd blij ven. Ook kan nog worden gemeld, dat het plan bestaat om het centraal laborato rium, dat thans in Oostenrijk is geves tigd naar hier over te brengen. Voor het einde van het jaar hoopt de directie hier geheel gevestigd te zijn. Wij juichen deze plannen van harte toe en als nu ook de vestiging der Fokker-fabrieken nog doorgang zou vinden, zouden we op de goede weg zijn. Ontmoeting met... Op donderdag 6 november, 11.00 uur, richt dit programma de schijnwerper op de jubilerende muziekvereniging Odeon uit Soesterberg. Miep Jansen praat met Theo v.d. Berg en Antoinette Sukking over de jubileumactiviteiten, gelardeerd met "eigen" muziek. Herhaling: dinsdag 11 november, 17.00 uur. Soest Actueel Elke morgen is in Soest Actueel (9.Ö0- 10.00 uur) een gast aanwezig. De actu aliteitenrubriek van Radio Soest wordt ook 's middags van 3 tot 4 uur uitge zonden. Reageren kan men altijd via tel. 6093857. De gasten van de komende week zijn: maandag 10/11: Annemarie Sprey, bibliotheek Soesterberg; dinsdag 11/11: Nel v.d. Neut-Verhoeven, St. Maarten comité; woensdag 12/11: Jan- ny v.d. Velde of Ria Bulten, comité "Zwemmen voor water"; donderdag 13/ 11: Leo Weusten, Derde Wereldgroep; vrijdag 14/11: Clementine Sprengers, voorlichting politie Eemland-noord. De Salon Elke veertien dagen zendt Radio Soest De Salon uit, een programma over kunst en cultuur in Soest. Op zondag 9 november, 11.00 uur, is er een interview met Jan de Baat, beeldhouwer, die de opdracht heeft verworven voor het her inneringsmonument voor de luchtvaart in Soesterberg. Verder gesprekken met Ali v.d. Berg en Jan Hazelaar van de beeldentuin De Hazelaar en met de ei genaars van galerie Wind over de ko mende exposities. Lenora Crom ver zorgt de boekbespreking. Herhaling: woensdag 12/11,17.00 uur. "Passie Plezier" is een Radio Soest- programma, waarin Jan Visser elke week op woensdagmiddag om 12.00 uur praat met iemand die "bezeten" is van een bepaalde hobby, kunstuiting, bezigheid of tijdverdrijf, waarvoor hij/ zij alles over heeft en waaraan men ook veel plezier beleeft. De geïnterviewden brengen ook hun lievelingsmuziek mee naar de studio. Voor woensdag 12 november is D66- raadslid Mieke Swinkels uitgenodigd om alles te vertellen over het leven en werk van Franciscus van Assisi (1181-1225), in wie zij al haar leven lang geïnteres seerd is en over wie zij enkele bijzondere geschriften heeft verzameld. In septem ber heeft zij met een gezelschap een meerdaagse voettocht gemaakt door de onherbergzame streken van het Italiaan se Umbrië, waarin Assisi ligt en dat on langs werd getroffen door rampzalige aardbevingen. De politie hield vrijdagmorgen in de spits een bromfietscontrole op de Birk straat. Acht bromfietsers kregen een bekeuring wegens een te hoog opge voerde motor, waarvan er twee in beslag werden genomen voor technisch onder zoek. Verder bleken twee bromfietsers niet te beschikken over een certificaat, was er eentje onverzekerd en moesten twee anderen de verzekeringspapieren komen laten zien. Uw totaalinstallateur RA. van den DIJSSEL bv KWALITEIT SERVICE bij al uw installatiewerk LOODGIETER SANITAIR GASONDERHOUD CENTRALE VERWARMING ELEKTRA VERHUUR GASTOESTELLEN Tevens Laanstraat 34a - Soest Tel.: 035 - 601 24 72 Fax: 035 - 601 11 87 De Soester zeeverkennersgroep Paltz en Eemgeuzen houdt komend weekeinde haar jaarlijkse cake-actie. De kans is dus groot dat een welp van deze groep aan belt om een lekkere cake van De Graaffs Bakkerijen aan te bieden. Hij of zij zou kunnen vertellen dat de op brengst naar de groepskas gaat om er bijvoorbeeld nieuwe zeilen, onder- houdsmateriaal voor de boten of een volgbootje voor de eenmanszeilbootjes van de welpen voor aan te schaffen; dat de groep iedere zaterdag zo'n vijftig jeugdige Soesters in de leeftijd tussen 7 en 18 jaar een leerzame, maar vooral plezierige tijd biedt, en dat zij daarom iedere steun verdient. Maar waarschijnlijk heeft de welp (een groepslid van hooguit 11 jaar oud) niet meer onthouden dan dat de cakes nog steeds f 3,50 kosten. Hopelijk onthoudt men dan dit verhaal en schaft men hoe dan ook een cake aan. Komende donderdagavond, vrijdag avond en zaterdag komen de Paltz en Eemgeuzen bij iedere Soester langs; overigens lopen natuurlijk ook de oude re verkenners en leiders mee. Zij reke nen op alle steun... De nieuwe winter- kollektie is binnen! Tot ziens 6ij Cocoon! LINNEN- EN WOONACCESSOIRES Van Weedestraat 88 (naast Mets) SS 035 603 26 75 FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 6 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Stephan van Hal. 14.00 OPERETTELAND "Eine Nacht in Venedig"; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra. 16.00 DE VERREKIJKER (H) 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN (H) 18.00 Sluiting. VRIJDAG 7 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Miep Jansen/Rob Joustra. 12.00 OVER HET VOETLICHT 13.00 SPORTCAFÉ pr. Joop van Ipenburg/Stephan van Hal. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Populair verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen/Christjan Vissers. 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 JOURNALISTENFORUM pr. Guillaume Spiering. 18.00 Sluiting. ZATERDAG 8 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 RADIO SOEST NON-STOP 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 14.00 RADIO SOEST 55-PLUS (H) 15.00 SPORTCAFÉ (H) 16.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 17.00 RAAD VAN KERKEN 18.00 Sluiting. ZONDAG 9 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 DE VERREKIJKER pr. Herman Spoor c.s. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 DE SALON pr. Elli Pliester e.a. 14.00 JOURNALISTENFORUM (H) 15.00 DEZE WEEK pr. Peter Ensdorff. 16.00 'N WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. 17.00 SOMETHING ELSE Thelonious Monk, opnamen uit de jaren vijf tig met o.a. Sony Rollins en Miles Davis; pr. Semmy Prinsen/Jelis Stam. 18.00 Sluiting. MAANDAG 10 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Thari Schröder. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Anne Boersen. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Anne Boersen/Stephan van Hal. 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop v. Ipenburg/Stephan v. Hal. 18.00 Sluiting. DINSDAG 11 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Gerda Alders. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassiek verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren/Mieke Boon (Aanvragen: post bus 3062, 3769 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Henk de Jong. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. WOENSDAG 12 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter Ensdorff. 10.00 'N SOESTER EN ZIJN MU ZIEK pr. Peter Ensdorff. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 PASSIE EN PLEZIER pr. Jan Visser. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 'T HART VAN SOEST pr. Jan Visser. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Anne Boersen/Peter Ensdorff. 16.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 17.00 DE SALON (H) 18.00 Sluiting. Radio Soest, tel. (035) 6093851/ 6093852.

Soester Courant | 1997 | | pagina 15