125 099 150 1000 ïeer van! Clustering nog geen stap verder Incident werpt schaduw over spel Zwarte zondag voor SEC in Utrecht VVZ'49 blijft wisselvallig Stam/SoYoCo toont niet beste kant mine- sakken Elke dag geopend van 10,00 22.00 uur PAG1NA18 WOENSDAG 5 NQVEMBER~Ï997 OS i grote keuze in os hebben. u alles over eden en extra's. aarage ^Ruud ^ftuttenberg SOESTER COURANT PAGINA 19 Grothestraat 54 v/'ce van de zaak VOETBAL zaterdag Hees sluit af met brilstand tegen lijstaanvoerder VOETBAL zaterdag SEC-zaterdag op weg naar uitgang van zevende klasse ZAALVOETBAL Firtina'93 werkt achterstand (2-6) na rust weg: 11-7 Gemeente komt er niet uit met SEC en MHC Soest Nederlaag (4-0) en rode kaarten Boetekees en Dorrestein VOETBAL zondag Zwakke vertoning kost ploeg twee punten VOETBAL zaterdag n X PtmTéi1 KORFBAL Ambities vernieuwd Eemvogels door SKF gedwarsboomd: 12-6 Volleybalsters laten zich overtroeven door debutant Dinto mom VOLLEYBAL Eerste nederlaag promovendus Selby door toedoen BCA TAFELTENNIS Shot kansloos bij komende kampioen Interserv/Hotak Geen dolle vreugde bij Soest na klinkende zege op (ex-)koploper CDW VOETBAL zondag E" (VanKdoyI C 180, rood, bj. '95, 68.700 km, alumi nium velgen 49.500,- 200 TE, groen metallic, 180.000 km, schuif/kanteldak, alarm 39.500,- E 200 D, groen metallic, bj. '94, 108.000 km, middenarmsteun 49.750,- E 300 D Combi Elegance Automaat, groen metallic, bj. '95, 40.000 km 79.500,- E 420 Avantgarde, groen metallic, bj. '97, leder, 15.000 km 159.500,- 2 PK Amersfoort, 033-4619056 Mercedes-Benz joud en Reparatie alle merken A.P.K. station roetkeuring dieselmotoren 'erkoop auto's Talmalaan 50 - Soest lefoon 035-6023608 - vonds en in 't weekend Met een brilstand sloten Hees en Veenendaal hun eerste ontmoeting van dit seizoen af. Dat lijkt een mooi resultaat van de Soesters, maar tegen de nummer één van de zesde klasse had er meer ingezeten. Vroeg in de wedstrijd kon Hees de voor zichtige tactiek overboord gooien en de aanval zoeken. Daardoor kon Peter de Jong, die uit een hoekschop raak kop te, zijn doelpuntje weer meepikken, maar de scheidsrechter keurde de tref fer af omdat De Jong vanuit buitenspel situatie zou hebben gescoord Hees was toch niet te spreken over de scheidsrechter die er evenwel ook niets aan kon doen dat een inzet van Jeffrey Dorrestein op de doellijn werd gekeerd, zodat het 0-0 bleef. De kans dat SEC-zaterdag eindelijk de kelder van de KNVB-structuur verlaat, is weer groter geworden. Door de winst op OSO (1-3) en het verlies van OSM'75 hebben de groenwitten de bovenste plaats in hel vizier en binnen handbereik. Het verschil met OSM'75 bedraagt nu drie punten, de achterstand op Allen Weerbaar twee. SEC deelt de derde plaats met De Glind en staat er ook in de stand van de tweede periode goed voor. Het belang van de periodes is voor de zevendeklassers extra groot, omdat de tussenkampioenen aan het einde van de rit direct kunnen promoveren, aldus Paul Muller. De trainer zag zaterdag dat beide teams veel moeite hadden om de kansen te benutten. Zo raakte Remi van der Pol de paal met een lob over twintig meter. Pas op slag van rust verscheen Mark Schenderling als een duvel uit een doos je bij de eerste paal om een snelle aan val over links af te ronden: 0-1. De tweede helft was nog geen vijf mi nuten oud toen balverlies van Danny van der Heijden (voor rust ingevallen voor de geblesseerd geraakte Albay) de gelijkmaker van OSO inleidde. Maar meteen vanaf de aftrap herstelde SEC de voorsprong dankzij een doelpunt van Mohammed Touhami. De Bussummers gaven daarna achterin veel ruimte weg, waarvan SEC halverwege de tweede helft profiteerde. Een inzet van Schen- derling werd nog tot hoekschop ver werkt, maar daaruit bracht Razzo van Dam de bal bij de tweede paal, waar Van der Pol klaarstond: 1-3. Firtina'93 maakte het zich maan dagavond onnodig moeilijk tegen BTP, maar werd op tijd wakker. De Soester ploeg boog een 2-6-achter- stand om in een 11-7-overwinning. Met Saban Aksit en Zeki Kurt op de bank begon Firtina'93 te slap aan de wedstrijd. Door verkeerd dekken en twee tijdstraffen voor Wessel Sennef (een overtreding en later door te vroeg het veld inlopen) was het ineens 2-5 voor BTP dat niet tot de beste ploegen uit de hoofdklasse mag worden gere kend. Het werd nog erger, maar vlak voor rust benutte Saban Aksit een straf schop: 3-6. Daarna werd snel orde op zaken gesteld en kwam Firtina'93 zelfs met 7-6 voor. Nog één keer kon BTP scoren, maar daarna hadden de gasten geen lucht meer om het moordende tempo van de thuisclub te volgen. SEC, MHC Soest en de gemeente zijn er nog niet uit voor wat betreft de herindeling van sportpark Bos straat-West. Bijna twee maanden na het raadsbesluit over de clustering van vier sportaccommodaties be gint het er steeds meer op te lijken dat het college terug moet naar de gemeenteraad. In het overleg met de gemeente blijft MHC Soest vasthouden aan twee kunst- grasvelden en één grasveld. SEC houdt zijn poot stijf en vindt alleen opties be spreekbaar, waarin de voetballers een trainingsveld en twee wedstrijdvelden krijgen. Zoals de jongere broertjes en zusjes van de pupillen van beide clubs wellicht wél, maar een raadsmeerderheid kennelijk niet had kunnen uitrekenen, is de Bos straat-West daarvoor te klein. Uitbrei ding van het complex, bijvoorbeeld door grondaankoop, is voor de gemeen te vooralsnog geen reëel alternatief. De gemeente heeft de twee clubs tot nu toe drie oplossingen voorgelegd voor de indeling van de Bosstraat-West, maar steeds was het of MHC Soest of SEC dat een optie onbespreekbaar vond, omdat daarbij werd getornd aan de veldverdeling. Volgens voorzitter Wim Welleman van SEC zou de voetbalclub eventueel kun nen instemmen met een nood-oplos sing. In dat geval zou het trainingsveld van SEC op de Bosstraat-Oost, tegen over het SEC-complex, worden gesi tueerd. Volgens Welleman was wethou der Ries van Logtenstein niet echt en thousiast met die suggestie. Volgens Sjaak Pot, hoofd van de afde ling welzijn van de gemeente, hangt het ervan af of het inpasbaar is en of Soest daarmee kan instemmen. Pot wil en kan niet in percentages uit drukken hoe groot de kans is dat het college met het raadsbesluit van 18 sep tember j.1. terugkeert naar de gemeen teraad. "Als je er niet uitkomt, zul jt terug moeten naar de raad, maar we zijn bepaalde zaken nog aan het onderzoe ken," aldus Pot. Morgenavond moet wethouder Van Logtenstein de raadscommissie sport rapporteren over de stand van zaken. Pot wil daar naar de pers geen medede lingen over doen. "Het lijkt me beter dat de wethouder eerst de commissieleden inlicht. De ontwikkelingen zijn zodanig dat er van dag tot dag veranderingen plaatsvinden. Wij proberen een oplos sing te vinden binnen het kader van het raadsbesluit, dus lijkt het me beter dat de wethouder morgenavond de com missie, al dan niet in beslotenheid, daar over inlicht." SEC-preses Welleman zegt nog geen reactie van de gemeente te hebben ont vangen op de onderhandelingen die drie weken geleden plaatsvonden. "Maar van onze kant houden we in ieder geval vast aan twee speelvelden en een volwaardig trainingsveld." Het heeft er alle schijn van dat de ge meente, 48 dagen na het raadsbesluit, nog geen stap verder is gekomen in de onderhandelingen met SEC en MHC Soest en dat het raadsbesluit op deze wijze niet uitvoerbaar is. Wellicht dat de VVD-fractie, die de huidige op tafel lig gende constructie bedacht, nog eens met een lineaal de Bosstraat-West be zoekt en dan tot een andere conclusie komt. SEC-zondag maakte een zwarte dag door in Utrecht, waar met 4-0 werd verloren van UW en Mark Boete kees en Cees Dorrestein de rode kaart kregen voorgehouden. De schorsingen zullen ongetwijfeld hun effect hebben op de selectie, waarvan eigenlijk maar twaalf spe lers voldoende voetbal-capaciteiten hebben voor het eerste. Het is daarom maar goed dat de uitslui ting van vier duels voor Marco Martens achter de rug is. Hij mag zondag weer meedoen tegen ZWV. Het is te hopen voor SEC dat het dan beter gaan dan tegen UW. Behoudens het eerste kwar tier kon de ploeg van Gert-Jan Timmer geen partij bieden aan de Utrechtse club die de afgelopen jaren de ene na de an dere degradatie meemaakte. Na een goed lopende aanval maakte Kjeld Kippersen 1-0 en negen minuten later werd het 2-0 door een strafschop van Edwin Ros, nadat Dulent Kurt zijn tegenstander binnen de zestien meter had gevloerd. Kurt, die er goed vanaf kwam omdat hij geen kaart kreeg, zou later worden vervangen door Olaf Hop, vermoedelijk omdat hij geen grip kreeg op zijn opponent en veel overtredingen nodig had. Een andere invaller is Peter van den Berg. Hij werd ingezet toen het al 3-0 was geworden, in de 65e minuut door Edwin Niggerman. Meteen daarna maakte Kleriz Raizranie 4-0 en eiste de frustratie bij SEC zijn tol. Zware over tredingen van Dorrestein (een kwartier voor tijd) en Boetekees (tien minuten later) werden bestraft met rood, terwijl Luits Houkes wegens aanmerkingen een gele kaart kreeg. De uitwedstrijd tegen UW was er dan ook één om snel te vergeten. Timmer Evenals vorig jaar kreeg SEC overigens kortgeleden bezoek van de WON, de Vereniging van Oefenmeesters Neder land. Een jaar geleden werd Jos van Rouwendaal enkele maanden geschorst, omdat hij niet de vereiste papieren had om een vierdeklasser te trainen. Hij is overigens pasgeleden opgestapt als jeugdtrainer in Arnhem en begeleidt voorlopig zondag zesdeklasser Mourik. Timmer bezit niet het trainersdiploma dat verlangd wordt in de derde klasse. Maar volgens Jan van Veenendaal, be stuurslid technische zaken, is dat geen probleem, omdat Timmer werd aange steld in een periode dat SEC nog vier deklasser was. Tot eergisteren had SEC nog niets gehoord wat er op zou duiden dat de zaken niet in orde zijn. Maar de Soester club moet voor het volgend sei zoen wel op zoek moet naar een ande re trainer. Het blijft vallen en opstaan bij VVZ'49 en dus verspeelden de Soesters na twee goede beurten weer eens (kostbare) punten. Het kwalitatief mindere Hoevelaken stal op het complex aan de Eemweg een punt (2-2). WZ'49 begon veel te slap aan de wed strijd, waarin de meesten onder hun kunnen speelden. Bas van Doorn en Hidde Reitsma waren de positieve uit zonderingen, terwijl Marcel van Essen met twee doelpunten zijn faam waar maakte en na acht duels alweer tien tref fers heeft geproduceerd. Maar door de verkeerde instelling werd WZ'49 twee keer hardhandig door el kaar geschud. Na drie minuten lag de Cafetaria en Eethuis Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 bal reeds achter Mare Brouwer in het net, omdat de voorstopper van de gas ten vanaf twintig meter zomaar mocht aanleggen. Op aangeven van Jordi Brouwer maakte Van Essen in de tien de minuut gelijk, maar vijf minuten la ter was het alweer 1-2 na een misver stand tussen Gert van de Munt en Mare Brouwer. Pas tien minuten voor tijd werd het 2-2. Achteraf gezien hadden de groenwitten niet te klagen over het gelijkspel. Tij dens de wedstrijd probeerden ze wel druk te zetten, maar omdat teveel spe lers onder hun niveau bleven steken, zat er niet meer in. VVZ'49 mocht wellicht wijzen op de kansen van Wolfsen, Ger- ard Becker en Jordi Brouwer (tweemaal werd de bal ter hoogte van de doellijn gekeerd), het kwam in de slotfase ook goed weg bij een schot van de spits van Hoevelaken. Het is Eemvogels niet gelukt de eer ste helft van de veldcompetitie op een tweede plaats af te sluiten. De ambities van de dit seizoen ver nieuwde ploeg werden gedwars boomd door SKF uit Veenendaal: 12-6. Beide teams begonnen stroef aan de wedstrijd en na twaalf minuten was er pas twee keer gescoord, door SKF. Hen- riëtte Wisse en Reyk Muller (vrije worp) trokken de stand gelijk, waarna het spel van de Soesters zich bleef verbeteren. De warrige beslissingen van de scheids rechter leverden beide ploegen moeilijk heden op en het scoreverloop bleef ge lijk opgaan. In de slotfase van de eerste helft was Eemvogels sterker dan SKF, maar dat resulteerde niet in een voor sprong. Integendeel, SKF mocht gaan theedrinken met een 5-4-voorsprong. Het vocht was bij de Veenendalers ken nelijk beter gevallen, want zij kwamen beter uit de startblokken voor de twee de helft. Het gevolg was desastreus, want Eemvogels zou de opgelopen ave rij (9-4) niet meer kunnen herstellen. De twee wissels die coach Rinus Jonge- neel toepaste, hadden ook al niet het gewenste effect. De meeste Soesters hadden de hoop opgegeven. iilif Stam/SoVoCo liet zich in zijn twee de thuiswedstrijd niet van zijn beste kant zien. In De Bunt stond een ploeg die niet bulkte van zelfver trouwen en zich in veel opzichten liet overtroeven door Bejo/Dinto, de debutant die met negen punten uit vier duels brutaal in de top van de eerste divisie heeft plaatsgeno men. De club uit Warmenhuizen heeft daar voor wel enkele speelsters, onder wie spelverdeelster Paddy van Bragt en Ire ne Bos, van Bosta/The Smash overge nomen. Die ploeg speelde jarenlang in de eerste divisie, maar trok zich terug toen de sponsor er de brui aangaf en er geen andere geldschieter werd gevon den. Dinto profiteerde ervan. Anderhalf jaar geleden handhaafde het zich pas na p/d-wedstrijden in de tweede divisie, inmiddels spreekt het een voornaam woordje mee in de eerste divisie. Zover is Stam/SoVoCo nog lang niet. De ploeg, waarin geen enkele Soester- se meer actief is, leverde binnen een kwartiertje de eerste set in (5-15) en liet daarna teveel kansen liggen om in ieder geval één punt te pakken. Zoals in de tweede set. Aanvankelijk dreigde een tweede draai om de oren, want in veertien minuten tijd werd het 8-1. Tien minuten later was het 9-9 en was het de scheidsrechter die met een verkeerde beslissing voorkwam dat de thuisclub op 10-9 kvi-am. Desondanks nam Stam/SoVoCo i een voorsprong (11-10), maar door een opstellingsfout en een foutje van Kyria Enderink werd de set alsnog in het nadeel van Stam/ SoVoCo beslist. Enig herstel was er, zij het moeizaam, in de derde set. Een 6-3-voorsprong werd uit handen gegeven (6-6), waarna Van Bragt de bezoekers naar 6-9 serveerde. Stam/SoVoCo knokte zich terug en door het blok van Enderink, een ace van Ivonne Bergsma en een score van opnieuw Enderink werd het 15-12. De opleving was van korte duur, want Dinto - dat over meer lengte beschikte - nam in de vierde set snel een beslissen de voorsprong van 9-0. De rol van Stam/SoVoCo was uitgespeeld, zo bleek na anderhalf uur: 6-15. Heren Zolang je de tegenstander niet aan de andere kant van het net zoekt, lukt het niet. Deze wijze stelling van Ali Mogha- dassian werd vrijdagavond uitgebeeld door de heren van Stam/SoVoCo die zich in Almere lieten beroven van twee wedstrijdpunten: 3-1. Stam/SoVoCo kwam tegen Alstavo'81 niet tot scoren Marit Fakkeldij (links) probeert het nog, maar Stam/SoVoCo was machte loos en verloor met 1-3 van debutant Beja/Dinto. Foto. Goos vgn der wm met de buitenspelers, hetgeen voor ge- legenheidscoach (Moghadassian kwam door een examen pas halverwege de derde set aan) reden om de opstelling te wijzigen. Dat had echter tot gevolg dat de Soesters elkaar bij het verdedigen en de passing nog wel eens in de weg lie pen. Alstavo'81 had daarom een gemak kelijk avondje: 15-10, 15-7, 11-15, 15- 8. "We moeten een hechter team worden en elkaar op de moeilijke momenten beter helpen. En de dragende spelers moeten meer leiding geven," tipte Mo ghadassian een tipje van de sluier. Selby is tegen de eerste nederlaag opgelopen. Na twee zeges en een gelijkspel moest de promovendus het afleggen tegen BCA. Het werd 7-1 voor de Amersfoorters. Het enige Soester punt werd binnenge- slagen door Chantal Broekhuis. Zij won met tweemaal 11-5. Dennis Kox moest genoegen nemen met 15-0 en 15-11 en Siebren Roorda (15-7, 15-12) en Lydia van den Dijssel (11-7,11-7) kwamen er evenmin aan te pas. In de dubbelspelen was het niet anders, al gaven Kox en Roorda zich pas na drie sets gewonnen. De derde ging met 15- 11 naar de Amersfoorters. Zeer span nend was het in het damesdubbel, waar in tweemaal een verlenging nodig was. BCA en Selby waren beide een keer succesvol, waarna de thuisclub de beslis sende set met 15-13 won. Geheel volgens verwachting leed Shot een nederlaag bij het onaan tastbare Interserv/Hovak uit Hoogerheide. Het werd 8-2 in het duel tussen de aanstaande kam pioen en de huidige nummer drie uit Soest. De twee punten van Shot werden vero verd door Berend Jonker en Aksel van Elteren, terwijl Arjan Hoogeveen zijn vorm nog steeds niet heeft hervonden. Het trio uit Soest arriveerde pas vlak voor aanvang van de wedstrijd in Hoogerheide. In de resterende vier duels kan Shot wellicht nog als tweede eindigen. Peter Visee wekte zondagmiddag om vier uur niet bepaald de indruk van een trainer, wiens ploeg (Soest) zojuist de koploper (CDW) met 5-1 -had verslagen. De Baarnse oefen- meester maakte eerder een timide ndruk en sprak van een 'smet op de wedstrijd'. Daarmee doelde hij op het incident dat zich acht minuten S voor tijd afspeelde. Een uitbraak van CDW werd gesmoord en toen iedereen de andere kant weer I opkeek lag CDW-er Wim van Oud- broekhuizen gestrekt en priemde de grensrechter uit Wijk bij Duurstede zijn vlag in de lucht. Behalve de lijnrechter, het slachtoffer (al f is het de vraag of hij iets heeft zien aan- komen) en de dader had niemand iets gezien. De rapporteur van de KNVB, die scheidsrechter A.B. Stroobach beoordeelde, vroeg na afloop wel de naam van die nummer elf van Soest (André Hufman). Maar Stroobach, die uitvoerig met beide grensrechters en eventjes met Hufman sprak, deelde geen straf uit, omdat hij niet met eigen ogen had kunnen waar nemen wat er precies was gebeurd en hervatte het spel zeker vijf minuten la- 1 ter bij het doel van Soest met een stuiterbal. Staartje Of de zaak een staartje krijgt, zal mo gelijk afhangen van hetgeen de rappor teur te melden heeft, al ziet het ernaar uit dat de KNVB geen maatregelen zal treffen, indien scheidsrechter Stroobach geen melding maakt van het feit. Op het wedstrijdformulier stond in elk geval niets over het voorval dat na afloop de gemoederen geruime tijd bezig hield. Bij CDW kondigden ze al aan dat Van Oudbroekhuizen een aanklacht zou in dienen tegen Hufman bij de politie. En bij Soest werd de vreugde over de klin kende overwinning overschaduwd. Als Hufman zijn tegenstander een koek heeft gegeven, dan was in het in elk ge val een koek van eigen deeg. Want Van Oudbroekhuizen, die vorig seizoen in beide duels met Soest rood kreeg, was niet bepaald een lieverdje geweest. Hij zou Michel Vlaswinkel een elleboog stoot hebben gegeven en vloerde Huf man in het strafschopgebied notabene door hem met zijn hand bij diens enkel te pakken. Stroobach stond daar wel bovenop, maar zag toen ook niets. Eer der in de wedstrijd had Gerbert Wiegers van CDW ook al gecheckt of bij Paul van der Grift alles op de juiste plek zit. Het is de vraag of dat na de confronta ties nog het geval is. Remco Noordam van de gasten maakte er in de duels een gewoonte van eerst de man en vervol gens de bal te spelen. Stroobach trad niet of nauwelijks op, maar gaf wel geel aan Wiegers toen hij na een fluitsignaal de bal in het doel schoot. Na vijf kwar tier voetbal trok Stroobach rood toen verdediger Edwin Korthorst natrapte. Dat deed hij niet toen Aijan Grapend- aal in zijn gezicht werd getrapt, volgens hemzelf met opzet, en zich al na 31 mi nuten met knallende koppijn moest la ten vervangen door Martijn de Jonge. Frustratie Vermoedelijk was het allemaal frustra tie van de bezoekers die de naam heb ben kaarten te verzamelen (drie spelers kregen ook nog eens geel, evenals De Jonge, Martijn Stalenhoef en Paul Hil- horst van Soest) en op de Bosstraat- Oost hun leiderspositie en de eerste pe- riodetitel verspeelden. Want als het op voetbal aankwam, was Soest zondag veel beter. Op het spel van de blauwwit- ten was nauwelijks iets aan te merken, al vond Visee dat zijn ploeg tot de 2-0 nog te onrustig speelde. Echt combinatievoetbal was niet moge lijk, omdat CDW vroeg stoorde en na 25 minuten middenveldspel werd het plotseling 1-0. Hufman mocht na een cross-pass over een meter of dertig, on danks vermeend buitenspel, doorgaan en omspeelde doelman Vincent Grizell. Net nadat Hilhorst de bal vlak voor de doellijn had gekopt, leidde Hufman de tweede treffer in. Hij werd gehaakt en Rene de Bree mocht de strafschop ne men. Zijn inzet was veel te zwak, maar Stalenhoef was, attent en zorgde twee minuten voor rust in de rebound voor 2- 0. Zodoende kon Soest met een gerust gevoel aan de tweede helft beginnen. Behoudens de slotfase, toen de drie punten al in de tas zaten, gaf Soest geen kansen weg. Zelf kreeg het legio moge lijkheden, maar misten Hufman (twee maal) en Vlaswinkel, alvorens Hufman alsnog scoorde. Hij heroverde de bal op de helft van CDW en wurmde zich via de kruip-door-sluip-door route langs twee verdedigers en Grizell (3-0). Vlas winkel verraste Grizell vervolgens met een schot (4-0), invaller Erik Klaren- beek deed iets terug (4-1) en Jeroen Dorrestein werd beloond voor zijn goe de spel (5-1). Dat gebeurde allemaal tussen de 27ste en 35ste minuut, kort voordat de vlam in de pan sloeg, waar door Visee een nare smaak overhield aan de wedstrijd. Progressie Toch kwam ook nog even de voetballer in hem boven, toen hij erkende dat Soest progressie heeft geboekt. "Het vastzetten is soms moeilijk, maar het gaat steeds beter. En in deze klasse moet je elke wedstrijd top zijn. Voor- Temidden van enkele tegenstanders en onder toeziend oog van scheidsrechter Stroobach probeert Michel Vlaswinkel te scoren. Dat zou hem pas later in de wedstrijd lukken. Vlaswin kel maakte het vierde doelpunt van Soest. Foto: Goos van der Wilt heen ^af Soest tegen dit soort ploegen, die er hard in gaan, geen thuis. Maar nu stappen ze niet meer opzij," aldus Visee. Met Xanthos deelt Soest nu de tweede plaats. De achterstand op de nieuwe lijstaanvoerder DWS (de enige ploeg, waarvan Soest verloor) bedraagt één punt. "Het is ook de bedoeling om bij de eerste drie te eindigen," zei Visee die na twee promoties met Limvio en twee met Greenstars in zijn tweede jaar bij Soest toe is aan een prijs.

Soester Courant | 1997 | | pagina 19