100 Juktie Tijd voor bezinning volleybalsters Soest onderstreept kandidatuur Hecht Stam/SoVoCo klopt koploper Sportclustering zit nog muurvast Kerstcross geschrapt om veel redenen ekken Kaartenfestival Smeeing/BDC denservice uit Twingo I concept, og steeds ïgewijzigd. >ak verlicht, voor sigaren, i, betaal nooit. ingo in de 'eel geld j één adres. VELDRIJDEN Zaanstad 2 krijgt eerste punten cadeau van Stam/SoVoCo VOLLEYBAL Opnieuw 5-1-zege voor succesvolle blauwwitten VOLLEYBAL VOETBAL zondag~~j Sanitair Volieybalclinic van internationals in Beukendal Soesters houden concentratie vast tegen Soesterbergers Vier keer rood, meer dan 10 tijdstraffen handbal ZOWEL SNACKBAR ALS EETHUIS Wethouder Van Logtenstein moet met voorstel terug naar raad PAGINA 19 PAGINA 18 WOENSDAG 12 NOVEMBER 1997 SOESTER COURANT Organisatie in de clinch met gemeente, wielerbond en diens sponsor iVSH Cafetaria en Eethuis "ER DOOR Tevens Kf*» dW Of ©N® -650'- \sSts^0£R vDEN maten sanden JS) - Tel. 035 -601 67 47 17.30,2a. van 8.00-12.30. Adri van der Poel komt als eerste het bos uit voor onder anderen Richard Groe- nendaal. Beide Nederlandse toprenners komen dit jaar niet naar Soestduinen. De vaste toeschouwers van de Kerstcross moeten voor 26 december een andere dagbesteding bedenken. Een complex aan factoren ligt ten grondslag aan het afblazen van de 43e Kerstcross in Soestduinen. Dat hebben de twee organisatoren Arie Bakker en Paul Nijhuis deze krant meegedeeld. Beiden zijn verrast door de manier waarop Tempo voorzitter Wïm Dolman op eigen houtje het nieuws vorige week via dagblad De Gooi- en Eemlander naar buiten bracht. Het is waar dat de organisatie van Ne derlands oudste veldrit met de wieler bond (KNWU) in de clinch ligt over de speaker, maar dat is een van de minder belangrijke redenen die Nijhuis en Bak ker hebben doen besluiten met een tra ditie te breken. Want er is natuurlijk geen sterveling die op Tweede Kerstdag naar Soestduinen gaat om alleen maar naar speaker John Peeters uit Brabant te luisteren, ook al is hij de beste in dit metier. De meeste bezoekers komen voor de cross, om bekende sporters aan het werk te zien, voor de sfeer, om ken nissen tegen het lijf te lopen en om, na een dag huisarrest, een goede smoes te hebben om de deur uit te kunnen. Er is dus meer aan de hand. Bank Als sponsor van de KNWU heeft de Rabobank een competitie laten opzet ten, waarin ook Soestduinen is opgeno men. De bank stelt 25.000 gulden prij zengeld beschikbaar, maar wil tot onge noegen van Bakker en Nijhuis en ver schillende collega's van andere crossen niet bijdragen in de organisatiekosten. "Vorig jaar hebben we zonder één gul den van de Rabobank gedraaid, maar we moeten wel reclame voor ze maken. Ze zeggen dat we verzekerd zijn van te levisie-opnamen als we deel uitmaken van de Rabo-cup, maar daar winnen we heus geen plaatselijke sponsors mee. Laat ze maar geld in de hand geven, waarvan we renners kunnen contract eren. Of al betalen ze bijvoorbeeld het startgeld van Adri van der Poel en Ri chard Groenendaal, die staan immers bij hen onder contract. Dat scheelt ons weer geld." Er is nóg meer aan de hand. Drempel Zonder overleg heeft de gemeente on langs een drempel laten aanleggen op de Beaufortlaan, precies ter hoogte van het bedrijventerrein, waar de veldrijders de verharde weg verlaten om het bos in te duiken. De drempel en de wegversmal ling vormen een gevaarlijk obstakel voor de veldrijders. Bakker en Nijhuis voor zien veel ongelukken en sluiten niet uit dat de renners weigeren te starten bij het zien van de verkeersremmende voorzie ningen. Tempo moet zelf de kosten (4.500 gulden exclusief btw) ophoesten om de drempel te laten verwijderen. Nijhuis: "Als de gemeente 'em vier, vijf meter dichter naar de woonkern had gelegd, was er geen probleem geweest." Maar dat is nog niet alles. Dranghekken De gemeente vraagt sinds enkele jaren vijf gulden huur per dranghek. Boven dien moeten de gebruikers de vervoers kosten betalen. Voorheen werd dat al lemaal gemakkelijker én goedkoper ge regeld. De organisatie van de Kerstcross zit nu met een extra kostenpost van drieduizend gulden. Deze factoren, gevoegd bij het feit dat Tempo niet de gewenste speaker toege wezen heeft gekregen (hetgeen de orga nisatie vorig jaar na een conflict en een brief van haar advocaat pas wél voor elkaar kreeg) en privé-omstandigheden zijn de oorzaken van het schrappen van de kalender van de Kerstcross in Soest duinen. "Als we geld vragen, willen we niet bel len, maar gaan we bij de sponsors langs. In sommige gevallen moet je vaak te rugkomen, omdat de betreffende per soon er niet is of met een klant bezig is. Je bent zo drie middagen bezig om het geld voor die dranghekken bij elkaar te krijgen. En dan moet je weer een dag of wat gaan lopen leuren om het verwijde ren van de drempel te kunnen betalen. Dan is de motivatie even weg. We krij gen altijd veel steun van het Soester be drijfsleven, maar sponsors die vijfdui zend gulden geven, die vind je nauwe lijks nog," aldus Bakker en Nijhuis die van de gemeente meer steun hadden verwacht. "De organisatie in Woerden krijgt voor de NK zevenduizend gulden van de ge meente die ook nog eens zelf alle drem pels op het parkoers verwijderd. Van ons wordt verwacht dat we alles maar betalen." De begroting van de Kerstcross is 55.000 gulden. Dit jaar is dat geld niet nodig, want Bakker en Nijhuis zijn vast besloten. Voor het eerst sinds 1953 komt er geen Kerstcross in Soestduinen. "Tenzij er nu een sponsor opstaat die veertigduizend gulden beschikbaar stelt." Sollen "We laten nu zien dat we niet met ons laten sollen. Misschien dat de bond en haar sponsor nu naar ons komen om de zaak uit te praten. Ze zijn er zeker ziek van dat er geen cross komt. Ze kunnen niet zonder Soestduinen, want er komt echt geen andere cross bij. Lieshout is ook al afgevallen vanwege de Rabobank en Surhuisterveen denkt er ook al over om te stoppen. We stellen hiermee een ultimatum. Het is niet zo dat wij alles willen beslissen, maar we willen wel op een goede manier kunnen meepraten." Via wielermakelaar Gerrie van Gerwen hebben de twee Soesters de datum van de Kerstcross (26 december) voor vol gend jaar al laten vastleggen. Dan komt er weer een veldrit in Soestduinen, be looft het tweetal. Ze zijn niet bang dat het onoverkomelijke problemen zal op leveren de traditie in ere te herstellen. Nijhuis: "Daar gaan we gewoon in ja nuari al aan beginnen. We denken niet dat er sponsors zullen afvallen en zijn niet bang dat we er volgend jaar niet uitkomen." Het is tijd voor bezinning voor de speelsters van Stam/SoVoCo. Vol gens hun trainster Inge Olthoff moeten de volleybalsters bij zichzelf te rade gaan waar ze staan, wat ze kunnen en hoe ze weer plezier in hun sport kunnen krijgen. Want dat laatste dienen ze zelf regelen, vindt Olthoff. Na de nederlaag tegen Dinto had ze haar ploeg nog een uitbrander gegeven. Er was daarna redelijk getraind, maar zaterdag nam ze het haar dames kwalijk dat drie punten cadeau werden gedaan. Door deze onbedoelde geste raakte Zaanstad eindelijk van de 'hatelijke nul' af. Olthoff had verwacht drie punten te kunnen bijschrijven. "Ik heb daar alle vertrouwen in. Tegen Zaanstad hoef je daarvoor alleen maar goed te serveren en de bal over het net te slaan. Dan win je vanzelf." Maar het pakte anders uit, omdat Stam/SoVoCo geen raad wist met de opslagen van de thuisclub. Door vier achtereenvolgende pasfouten werd de eerste set uit handen gegeven en daarna kwam Stam/SoVoCo zo snel met 8-0 achter, dat Zaanstad doorstoot te naar 15-3 en ook de derde set won, omdat Stam/SoVoCo het vanaf 10-10 liet liggen. Mentale kwestie 'Toen we met 3-2 van DAK verloren, was het allemaal nog wankel, maar nu stonden ze redelijk stabiel. Als je dan de pass niet goed verzorgt, is dat een men tale kwestie. Dat heeft niets met trainen te maken," zei Olthoff die de schuld van de nederlaag in de schoenen schoof van de speelsters. "Verliezen is niet zo erg, maar wel de manier waarop. De laatste twee weken vind ik niet getuigen van het feit dat ze plezier hebben in volley bal. In de wedstrijden mogen ze dat la ten zien, maar dat gebeurt niet." Volgens Olthoff moeten de speelsters nu de hand in eigen boezem steken en zich gaan afvragen of ze op het goede niveau bezig zijn. Zelf weet ze op dit moment niet hoe ze de tendens kan doorbreken. "Niet meer trainen wil nog wel eens hel pen, maar ik denk dat de monden nu gesloten moeten worden. Je kan blijven praten, maar nu moeten ze het eerst zelf maar laten zien door zichzelf te bewij zen. Dat moetje even de tijd geven, het komt ook heus wel goed," aldus Olthoff. Stam/SoVoCo kan zich de komende twee zaterdagen in De Bunt proberen te herstellen, al krijgt het niet de gemak kelijkste tegenstandsters op bezoek. Su- dosa is het eerstvolgende struikelblok. Deze ploeg is net gedegradeerd uit de eredivisie en vertoont, vermoedelijk als gevolg van een wisselende teamsamens telling, een grillige prestatielijn. Een week later komt Set Up'65 dat in de af gelopen jaren een stevige subtopper is geworden. Soest is lijstaanvoerder in de tweede klasse. Die positie is mede het ge volg van het feit dat de wedstrijd van F DWS werd afgelast en het duel Greenstars-Xanthos bij een stand van 3-4 werd gestaakt, maar Soest heeft zijn kandidatuur gesteld. Op de Bosstraat-Oost bewees de ploeg dat de 5-1-zege op CDW geen uitschie ter was, want Vriendenschaar werd zon dagmiddag met dezelfde cijfers opge rold door een ontketend Soest. Door de aanhang wordt al gesproken over 'swin gend' voetbal. Wat in ieder geval niet kan worden ontkend is dat de blauwwit ten de duels overtuigend ingaan en er meestal als winnaars uitkomen. En het sterk bezette middenveld, waar Jeroen Dorrestein zich weer als uitblinker ma nifesteerde, haalde de angel uit het spel van Vriendenschaar. De Culemborgse tegenstander gaf voor al veel ruimte aan Martijn Stalenhoef en back Henri Hagendoorn die aan de rechter kant speelden en de ene na de andere voorzet mochten geven. Aan de andere kant kon ook Paul Hilhorst veel vuldig opkomen. Het eerste doelpunt werd via links voorbereid. Nadat Michel Vlaswinkel, Jeroen van Veenendaal en André Hufinan nog niet de juiste hoogte van het doel hadden gevonden, kwam de bal voor de voeten van Van Veen endaal die drie minuten voor rust Soest op de verdiende voorsprong zette. Verrassend was de gelijkmaker van Vriendenschaar, kort na rust. René de Bree verslikte zich in een Culemborger bij treuzelend uitverdedigen en zag geen andere uitweg dan een overtreding: geel en een strafschop. René Brouwer zorg de voor 1-1, maar uit het wedstrijdbeeld bleek dat die stand vertekenend was. Soest kwam de tegenslag goed te boven en zou de zaken rechtzetten. Arjan Grapendaal werd vervangen door Mar tijn de Jonge die zich als een vis in het water voelde in de zee van ruimte die hem werd geboden en tweemaal een assist gaf. Eerst bediende hij Vlaswinkel (2-1) die later na een solo ook voor 3- 1 zorgde. En later vond De Jonge spits Hufman (4-1) die op aangeven van Peter Wolfsen met zijn achtste compe titietreffer voor Soest ook zijn handte kening onder de 5-1 zette. De vier doelpunten vielen in de laatste 27 minuten. Soest overklaste daarin Vriendenschaar en had nog veel vaker de bal in het doel kunnen schieten. Mi- chael van Ee van Soest had weinig te doen, hetgeen te danken was aan het werk van de middenvelders Hilhorst, Dorrestein en Stalenhoef die na elke afgeslagen aanval de bal heroverden en de defensie van Vriendenschaar onder druk zette. Die was daar niet tegen be stand. Met het voetbal dat Soest in de laatste wedstrijden etaleerde, mag de ploeg zich in deze fase tot de belangrijkste kans hebber voor de titel rekenen. Incident Voor zover bekend heeft de rapporteur, die vorige week getuige was van Soest- CDW, de voetbalbond schriftelijk ver slag gedaan van het incident dat zich in het laatste kwartier van de wedstrijd af speelde en waarbij spits André Hufman betrokken zou zijn geweest. CDW-er Wim van Oudbroekhuizen lag ineens op de grond en moest zich aan zijn hoofd laten behandelen. Scheidsrechter Stroobach had echter niets gezien, om dat hij zijn ogen had gericht op een uit val van CDW. De rapporteur vroeg na afloop bij Soest wel om de naam van Hufman. Volgens het bestuur van de sportorganisatie is er een brief onderweg van de bond naar de Bosstraat-Oost. De inhoud daarvan is niet bekend. Waar schijnlijk worden CDW en Soest (Huf man) in de gelegenheid gesteld hun ver haal op papier te zetten, alvorens er uit spraak wordt gedaan. Op basis daarvan kunnen de partijen in beroep gaan, waarna eventueel een mondelinge be handeling plaatsvindt. Beker Inmiddels is de loting voor de volgen de bekerronde bekend. Soest is daarin de enig overgebleven vertegenwoordiger van Soest. Nadat het WZ'49, Loosd- recht, SVM Boys en 't Gooi uitschakel de, is AFC Quick 1890 de volgende te genstander. De wedstrijd wordt ge speeld op zondag 21 december in Amersfoort. Quick versperde Soest in de afgelopen acht jaar al tweemaal de weg naar de volgende ronde. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035) - 601 30 14 Het damesvolleybalteam van Neder land maakt een toe mee door ons land en strijkt op woensdag 19 no vember in sporthal Beukendal neer voor een clinic. Leden van Stam/ SoVoCo, maar ook andere toeschou wers zullen daarbij actief worden be trokken. Het programma begint om 19.30 uur met de vertoning van een videofilm over de Olympische Spelen van At- lanta '96, waarop het nationale he renteam de gouden medaille won. Dames-bondscoach Bert Goedkoop legt daarna iets uit over de techniek en tactiek, hetgeen door de interna tionals en speelsters van Stam/SoVo Co wordt uitgebeeld. Na een demon stratie over jeugdvolleybal komt het publiek aan bod. Een plaatsbewijs voor de volieybal clinic kost 12,50 gulden voor volwas senen en 7,50 gulden voor jeugd tot en met 16 jaar. Kaarten zijn verkrijg baar bij de SNS-kantoren in Soest (Van Weedestraat), Amersfoort, Baarn en Bunschoten, op 19 novem ber aan de kassa van sporthal Beu kendal en bij het bestuur van Stam/ SoVoCo. Voor informatie hierover kan contact worden opgenomen met Hans Krook, tel. 6025783. De onderhandelingen over de Bos straat-West in het kader van de sportclustering zitten nog steeds muurvast. In de afgelopen week heeft wethouder Ries van Logten- stein weer gesprekken gevoerd niet vertegenwoordigers van een aantal clubs, maar een oplossing voor het ruimteprobleem is niet gevonden. De optie om het trainingsveld van SEC op de Bosstraat-Oost aan te leggen stuit ook op bezwaren, omdat een van de trainingsvelden op de Bosstraat-Oost dan op drie meter afstand van de kan tine van S.O. Soest zou komen te liggen. Soest-preses Paul Smit ziet het boven dien niet zitten dat de Bosstraat-Oost in drieën wordt gesplitst. De Knicker bockers wordt daar immers ook al on dergebracht. Een andere mogelijke oplossing (aankoop van grond naast de Bosstraat-West) ziet de gemeente voor alsnog niet zitten. Gistermiddag sprak wethouder Van Logtenstein nog met voorzitter Ruud van Vuuren van MHC Soest. De uit komst van dat onderhoud was bij het ter perse gaan van deze krant nog niet be kend, maar het is onwaarschijnlijk dat zij een doorbraak hebben bereikt. Feit is wel dat zowel MHC Soest ais SEC hun poot stijf houden en ieder de beschik king over drie velden willen krijgen. Niet uitvoerbaar En dus zit er voor Van Logtenstein niets anders op dan terug te gaan naar de gemeenteraad, omdat het raadsbesluit van september j.1. niet uitvoerbaar is. En dat is iets wat de WD, het CDA, de PvdA en GGS zich moeten aanrekenen. Zij vormden de meerderheid die het aangepaste raadsvoorstel steunden. Het was de WD die twee maanden geleden stelde dat er volgens haar bere keningen wél voldoende ruimte zou zijn. Het tegendeel blijkt waar, zoals de ge meente en de Vereniging Sportraad Soest (VSS) herhaaldelijk hadden aan gegeven. Dat de WD nu de be schuldigende vinger in de richting van de gemeente wijst, omdat ze bij de be rekeningen gebruik maakte van ge meentelijke gegevens, is dus erg kinder achtig en snijdt geen hout. De PvdA schuift de WD de Zwarte Piet toe, maar dat ontslaat de sociaal democraten niet van hun verantwoorde lijkheid. Ze zijn evenals het CDA en GGS medeplichtig. Het enige waarop de PvdA zich kan beroepen, is dat ze de voorwaarde stelde dat SEC een vol waardig trainingsveld moet krijgen. Die term heeft fractievoorzitter Bert Krijger van de WD tijdens de raadsver gadering van september nooit in de mond genomen. Krijger - die een half jaar eerder opstap te als voorzitter van SEC omdat de le denvergadering de integratie met S.O. Soest en WZ'49 verwierp - was na mens zijn partij wel opvallend toe schietelijk voor MHC Soest dat natuur lijk een belangrijke achterban vormt voor de liberalen. De WD beseft maar al te goed dat de ontwikkelingen rond de sportclustering van invloed kunnen zijn op het stemgedrag van de hockeyers wanneer in maart volgend jaar de ge meenteraadsverkiezingen worden ge houden. Convenant MHC Soest krijgt met drie velden meer dan waarop het - strikt genomen vol gens de alom gehanteerde normen voor de competitiespelende teams - aan spraak kan maken. Maar de hockeyers zwaaien met het convenant tussen de gemeente en de VSS, waarin is vastge legd dat de clubs bij een gedwongen verplaatsing een gelijkwaardige accom modatie moeten terugkrijgen. De Knickerbockers (naar Bosstraat-Oost) en De Gemshoorn (naar de Henriëtte Blaekweg) worden toch ook niet slech ter van hun vertrek van de Koningsweg, stellen de hockeyers. Dat is hun goed recht, net zo goed als het begrijpelijk is dat alle betrokken clubs voortdurend voor hun eigen belangen zijn opgeko men. Elke vereniging die een andere daarop aanvalt, is als de pot die de ke tel verwijt dat 'ie zwart ziet. De tijd begint nu te dringen. De cluste ring van sportaccommodaties moet van af 1999 een structurele besparing van 200.000 gulden opleveren. En vanaf volgend jaar moet met het terugbrengen van het aantal speelvelden al een be langrijke invulling worden gegeven aan de extra opgelegde taakstelling van 126,000 gulden. Tijdsdruk Onder die tijdsdruk zou de gemeente raad wel eens impopulaire maatregelen moeten treffen, waarvan minimaal één club de dupe wordt. Daarom is het laak baar dat de coalitie-fracties in de zomer vakantie onverwachts haast achter de sportclustering zetten, terwijl ze hadden kunnen weten dat ze met het raadsbe sluit van september (gesteund door GGS) het proces juist zouden forceren en vertragen. Dat de besluitvorming over de sport clustering wordt teruggedraaid en vervolgens wordt uitgesteld, zoals Wie- be Meilof (GPV/SGP/RPF) met steun van D66, GL/PS en eventueel BAM had voorgesteld, zit er niet in. Want het college wil sportpark Koningsweg vrij spelen, zodat die grond kan worden ver kocht als bedrijventerrein. Geen goed woord had Gerard Tuk ker over voor het scheidsrechters- koppel dat zondagmiddag de uit wedstrijd van Smeeing/BDC bij E&O 2 onder zijn hoede had. Vier rode kaarten, enkele gele prenten en meer dan tien tijdstraffen kreeg de Soester ploeg te slikken. Daardoor stonden de handballers vrij wel voortdurend in ondertal te spelen met één, twee en soms drie spelers min der en was er in het laatste kwartier sprake van een ongelijke strijd. Smeeing/BDC stond halverwege de tweede helft nog met twee doelpunten voor, maar verloor met 22-19. Op een gegeven moment was de bank van Tbkker overvol, even later zat de coach er in zijn eentje, omdat vier man naar de tribune waren verbannen. Het begon in de twintigste minuut toen Charles van Zetten ter hoogte van de middenlijn een overtreding beging en meteen moest vertrekken. Na rust volg den Richard van Hofslot en Michel Roest (beiden driemaal twee minuten), maar het meest bont maakten de scheidsrechters het volgens Tukker toen er vanaf de tribune (die vlak achter de spelersbanken staat) wat werd geroepen. Een van de arbiters hoorde iets, zag naast Tukker alleen nog doelman Den nis de Rijk zitten en stuurde vervolgens ook hem weg. "En dan wordt je geacht na afloop nog even met die mensen te praten over de wedstrijd, maar ik had in een uur zoveel meegemaakt, dat ik daar niet zoveel zin in had. Je vraagt je af of je met hand bal of iets anders bezig bent," aldus Tuk ker die voor de tweede maal vertwijfeld riep dat ze misschien met z'n allen be ter kunnen gaan korfballen. "Het is niet meer leuk op deze manier. Je mag niets meer en als je ziet waar ze een rode kaart voor geven." Onder normale omstandigheden had Smeeing/BDC E&O 2 kunnen ver slaan, meende de handbaltrainer die bij zijn eerste commentaar direct geel zag. Maar zo'n beetje iedereen bij Smeeing werd zondag bestraft. "We bleven on danks alles aardig bij en stonden in de zeventiende minuut van de tweede helft zelfs met twee doelpunten voor. Maar als je dan een paar keer met twee, drie man minder speelt, houdt het natuurlijk op. Je krijgt geen rust meer in de ploeg omdat je steeds tegen een meerderheid staat te spelen. Voor mij is het einde zoek." \li Moghadassian had genoten van de speelwijze, maar vooral van de manier waarop zijn ploeg de tacti sche aanwijzingen had uitgevoerd. Hij zag Richard van Rouwendaal boven zichzelf uitgroeien en Roel Richmond en Jan Visser zeer ver dienstelijk spelen. Het gevolg was dat Stam/SoVoCo in De Bunt lijstaanvoerder AGAVS op een 3-1-nederlaag trakteerde. De Soesters die tegen onder anderen hun voormali ge spelverdeler John van Brummelen stonden, vormden zaterdagmiddag een hecht team en bleven geconcentreerd. En dat was maar goed ook, want de wedstrijd werd niet zonder slag of stoot gewonnen: 16-14,14-16,15-12,15-8. AGAVS had een goede side-out, maar was beperkt in zijn mogelijkheden als het op een rally aankwam. Daarom pro beerde Stam/SoVoCo met servicedruk dé aanval van de gasten te ontregelen. Stam/SoVoCo vormde zaterdag een team. Op bijna elegante wijze beelden Roel Richmond, Sacco Wessel en Jaap van der Vinne v.l.n.r.) dit uit volgens de choreografie van Ali Moghadassian. Foto: Aldo Allessie Dat lukte niet altijd, maar nadat Mog hadassian in de derde set zijn opstelling wijzigde, stevende Stam/SoVoCo af op de volle winst. "Richard bleef anderhalf uur lang ge concentreerd en dat is wel eens anders geweest. Roel en Jan speelden in dienst van het team, waardoor de anderen ge makkelijker konden spelen. In de laat ste set waren we op alle fronten beter. AGAVS had moeite met ons spel, pro beerde het antwoord te vinden met wis sels, maar ook dat lukte ze niet," aldus de tevreden coach Moghadassian die eerder dit seizoen nog wel eens mopper de over de onsamenhangendheid van zijn team. Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Elke dag open van 10.00 - 22.00 uur

Soester Courant | 1997 | | pagina 19