'TfCewcet d de beste arige club Red Stars morele winnaar na verlies DYS doet stapje terug VYZ'49 is een beetje de weg kwijt Protestbrief Hees na wissel van EDO Duinkikkers krijgt badhuur terug ISPORTi Dick van den Broek in nationale wegselectie SNS Gold Clinic Gevraagd VASTE-, en INVAL- LOPERS Soester Courant Twintigste verjaardagsfeest van tafeltennisclub Overhees ZONNESTUDIO - SOEST Verhuur Centrum Soest en Eemvogels PAGINA 1d larissen WOENSDAG 19 NOVEMBER 1997 SOESTER COURANT PAGINA 15 ATLETIEK Brutale basketballers hebben lak aan reputatie koploper BASKETBAL Laren klopt Soesters met 5-8 ZAALVOETBAL Ongelukkige rol voor Ton Wolfsen tegen Eemdijk: 1 -4 Tegenstander plukt doelman uit vierde van ander veld AGAVS moetzaalhuur betalen voor straten-volleybaltoernooi met 2 speciale gasten?!?! 19 november a.s. - Beukendal, Soest Meningen van lezers Sportclustering M.i.v. december ook op afspraak TAFELTENNIS Kerkstraat 7 Soest Tel: 602 30 22 TURNEN Goed debuut van Springbokken bij groepsspringen Vinnaars en jubilarissen bij PV De '.ndschap. Foto: Goos van der Wilt aangewezen sse: 1. Vaessen/Veenendaal, 2. Eimers, .'ijnands; Midfond: 1. Eimers, 2. Kamer' c/Rauch, 3. Vaessen/Veenendaal; Fond; imers, 2. Altenaar/Reijerse, 3. Buchner; luchten: 1. Bokma, 2. Altenaar/Reijerse! imers; Oude duiven: 1. Eimers, 2. Ka- beek/Rauch, 3. Buchner; Jonge duiven: amerbeek/Rauch, 2. Altenaar, 3. Alten- Reijerse; Generaal kampioen: 1. Eimers, amerbeek/Rauch, 3. Buchner. igewezen ïse: 1. Eimers, 2. Huizinga, 3. Vaessen/ ïendaal; Midfond: 1. Eimers, 2. Vaes- Veenendaal, 3. Wijnands; Fond: 1. Ei- 2. Altenaar/Reijerse, 3. Buchner; Na tten: 1. Vaessen/Veenendaal, 2. Bokma, mers; Oude duiven: 1. Eimers, 2. Vae- 'Veenendaal, 3. Schimmel; Jonge dui- 1. Altenaar, 2. Kamerbeek/Rauch, 3. eld/Krol; Generaal kampioen: 1. Ei- 2. Vaessen/Veenendaal, 3. Kamer- /Rauch. 'den de echte schaakborden uit de chakers eikaars krachten meten in tarbij elke speler per partij twintig Tot slot kwamen de schakers nog- ens de feestavond. Voor of tijdens looi in mei zal de Soester Schaak- ilstaan bij het jubileum. Foto: Goos van der Wilt emvogels 1 speelde de eerste zaalwedstrijd OVVO C3. In Aqua Indoor werd ■2 gewonnen. Op bezoek bij Fidu- n de Dl na een 0-1-ruststand met 3 de tweede helft waren de Soes- iel sterker. ,Ll\ege(°-4 op KWA)stevent de °P het kampioenschap. De •ren presteren elke week beter en be- ™,meKge' DeD-pupillenkwa- vo /^C rUS,1 tot goed sPel door vier ?eia de Weerdt- De F1 pres- goed, dat het misschien weer hoger ien ingedeeld. wedstrijden behaalde de Soest- ♦4,punten. De Al won thuis met t Fortitudo. De drie B-teams ver- iun wedstrijden. Cl, C2 en C5 li hun wedstrijden ruim. Bij de D- n won alleen de D5, maar dat k meteen een forse overwinning, ïrd 9-1 tegen IJsselmeervogels. en E2 speelden beide met 2-2 2gen Spakenburg. E3, E4 en E5 hun wedtrijd. Bij de F-jes wa- vier overwinningen. Het nieuw- n van SO Soest, de F9, won met 13 VVZA. De meisjes wonnen et 5-1 van Victoria. De goede prestaties van Dick van den Broek zijn niet onopgemerkt gebleven. Bondscoach Gerard Nijboer heeft de Soester uitgeno digd voor nationale wegselectie, waarvan onder anderen Bert van Vlaanderen deel uitmaakt. De laatste weken was het verder rus tig rond de geselecteerde Van den Broek, omdat hij uitrustte van de marathon in Berlijn (september). De atleet, die voor de tweede keer de klassieke atletiek-afstand liep, zette toen een fraai persoonlijk record van 2.19.38 neer. Hoewel hij nu nog niet in topvorm is, boekte hij tijdens zijn eerste optreden na de marathon wederom een per soonlijk record. Ondanks dat zijn wedstrijdritme en -tempo nog niet optimaal waren, had hij slechts 46 minuten en 28 seconden nodig voor de 15 kilometer van de Zevenheuve- lenloop in Nijmegen. Van den Broek bleef daarmee slechts veertien secon den verwijderd van het clubrecord van AV Pijnenburg. De prestaties van Dick van den Broek zijn niet onopgemerkt gebleven bij bondscoach Gerard Nijboer van de nationale wegselectie. Ze kunnen heus wel basketballen hoor bij Red Stars. De vijf heren en twee junioren die zaterdagavond waren opgetrommeld, bewezen dat in de thuiswedstrijd tegen Dunckers, een van de twee koplo pers in de eerste rayonklasse. Red Stars, dat puntloos onderaan staat, weigerde zich vooraf gewonnen te geven tegen de tien favoriete Hilversummers en startte brutaal aan de 'onmogelijke' opgave. Met onder anderen de jonge honden Gerben de Jong en Guido La Rose die bij de 'underdog' halsstarrig weigeren aan de ketting te worden uit gelaten. Met bijvoorbeeld Harrold Veen die bikkelde en topscorer van de wed strijd werd met 27 punten. En met bij voorbeeld Peter van der Neut die als enige kan doseren en op gepaste mo menten de rust in de ploeg probeert te bewaren. En dat was van belang om te voorkomen dat Red Stars zichzelf zou voorbij hollen. Het tempo lag veertig minuten lang hoog en het was de vraag hoe lang het zou duren voordat Dunckers zijn gast heren de hielen zou laten zien. Het eer ste tussensprintje van de gasten kwam halverwege de eerste helft (20-27), maar Red Stars pikte aan en kon een goed gevoel overhouden aan de eerste helft (38-39). Opnieuw versnelde Dunckers en met drie opeenvolgende scores sloeg Jacob Doets (26 punten) een nieuw gaatje (38-45) dat binnen een minuut werd gedicht door Veen: 44-45. Dunckers drong aan, Red Stars dwong respect af. Bij het publiek, maar kennelijk ook bij de tegenstanders die ondanks hun erva ring regelmatig van slag raakten door de onverwachte oppositie van de opportu nistische Soesters. Zo ontspon zich in sporthal Beukendal een zeer boeiend duel met veel inzet en strijd, waarin Red Stars spotte met de wetten der logica. De 57-51-voor- sprong, op driekwart van de wedstrijd, was een volslagen verrassing, maar niet minder verdiend. En daarom was het jammer dat uitgerekend in die fase, toen Van der Neut en Veen wegens fouten- last even op de bank zaten, Dunckers profiteerde van een mindere periode bij Red Stars (61-67) dat zich in de verde diging weinig risico's kon veroorloven, doordat drie van de zeven spelers reeds vier fouten achter hun naam hadden staan. Vermoeidheid Maar Red Stars wilde niet opgeven, zocht en vond de laatste energie en pik te voor de zoveelste keer aan (67-69). En daarom was het jammer dat uitgere kend op dat moment Van der Neut zijn vijfde persoonlijke fout kreeg en zijn plaats moest afstaan. Want mede daar door vloeide het door vermoeidheid aangetaste concentratievermogen bin nen de ploeg weg en kon Dunckers de vooraf als ongelijke strijd geachte strijd na veel zweten alsnog in zijn voordeel beslissen. Dat het in de laatste minuut nog van 69-74 ineens 69-80 werd, was geflatteerd. Red Stars verloor dus ook de achtste wedstrijd, maar stapte einde lijk eens als morele winnaar van het veld. Dames Het damesteam van Red Stars ligt op koers na de zevende overwinning, maar als PSV zo doorgaat met punten verspe len, vreest coach Wim Bolwerk dat Ajax toch eerder op het Leidseplein staat dan zijn dames. Voor Bolwerk was het zondag even sid deren in de uitwedstrijd tegen BC Markt die door toedoen van de scheidsrechters (24 fouten voor Red Stars, negentien voor Markt en een talrijke sprongballen omdat het tweetal er onderling niet uit kwam) liefst twee uur duurde. Bolwerk had niet de beschikking over Desiree van Roomen (Bolwerk: "Ze moest koeien melken") en Antoinette van Ee- ten (Londen) en was blij dat hij junior Patricia van Boeyen had meegenomen. Vijf minuten na de rust hadden drie speelsters al vier fouten en was het zaak de wedstrijd rustig uit te spelen. Dat lukte, want de 30-47-voorsprong kwam geen moment in gevaar: 47-66. Gijs Schaap probeert de verdediging van Laren uit de tent te lokken. DVS/De Kuil heeft een stapje terug moeten doen in de strijd om de bo venste plaatsen. Laren, dat tweede in de hoofdklasse staat, klopte de Soesters (derde) maandagavond met 5-8. De thuisclub miste doelman Bert van Doorne en diens ervaring in het duel. Antonio van den Hengel, die hem ver ving, moest in de eerste drie minuten al tweemaal de bal uit zijn doel halen. "Maar we hebben gewoon slecht ge speeld," stelde coach Vlaswinkel vast. DVS/De Kuil trok de stand nog wel ge lijk, maar kreeg vervolgens meteen een doelpunt om de oren. Dat ging zo door tot 4-4, waarna het beter spelende La ren ruimer afstand nam. De doelpunten van DVS/De Kuil werden gemaakt door Ramon Heijnen, Gijs Schaap, Luits Houkes, Ronald de Rooij en Eric Looij- VOETBAL zaterdag De wedstrijd die Ton Wolfsen zater dag speelde, was een beetje teke nend voor het hele elftal. Tegen Eemdijk werkte de WZ-er een van zijn ongelukkigste wedstrijden uit zijn voetbalperiode af. Hij gleed de bal in eigen doel (0-1), bleef later staan in voor vermeend bui tenspel (0-2) en moest na een half uur het veld af, omdat hij tweemaal achter elkaar geel kreeg wegens praten tegen scheidsrechter Van Dijk. Wolfsen is de vijfde speler van WZ'49 die dit seizoen werd weggestuurd. VVZ'49 is een beetje de weg kwijt en is eigenlijk allang niet meer kandidaat voor de titel, zoals het zichzelf vooraf had bestempeld. Beteuterd zaten de groenwitten dan ook aan de thee, want zelf was de ploeg niet gevaarlijk geweest en Eemdijk had er vijf minuten voor rust zelfs 0-3 van gemaakt. Henk van Asch had zijn team kort na de rode kaart van Wolfsen al aangepast. Gerard Becker en Gert van de Munt moesten plaatsmaken voor Barry van de Berg en Xander de Groot en met tien man kwam WZ'49 zowaar beter uit de verf. Het knokte en zette Eemdijk in de tweede helft vast op diens speelhelft. WZ'49 kreeg de betere kansen, maar Marcel van Essen en Jordi Brouwer hadden de pech dat de doelman van Eemdijk op tijd zijn hand in de boven hoek had, toen ze op doel schoten. Twintig minuten voor tijd was Gijs Schaap wel succesvol. Net buiten het strafschopgebied kreeg de Soester ploeg een vrije trap. Schaap legde de bal een metertje opzij, voordat hij de bal achter de Eemdijkse doelman schoot, die op dat moment nog volop bezig was de muur te formeren. De sprankje hoop dat hij daarmee te weegbracht, werd bij een van de eerste aanvallen daarop aan flarden geschoten door Eemdijk: 1-4. Dat was tevens de eindstand. VOETBAL zaterdag Hees heeft een protest ingediend bij de KNVB naar aanleiding van een wissel van EDO. De doelman van de Utrechters viel een kwartier voor tijd geblesseerd uit en bij gebrek aan een vervanger werd de sluitpost van het vierde elftal van een naast gelegen veld geplukt en tussen de palen neergezet. En dat mag niet, omdat de naam van dezelfde speler niet mag staan op de formulieren van twee wedstrijden die te gelijkertijd worden gespeeld, aldus Ron Daselaar die zaterdagmiddag in het ge lijk werd gesteld door een rapporteur van de voetbalbond. Het is niet aan deze man, maar aan de bond om te be palen of EDO inderdaad onrechtmatig heeft gehandeld en welke sanctie daar tegenover staat, maar Daselaar is blij dat de rapporteur getuige was en rapport zal uitbrengen over hetgeen hij heeft gezien. "Al spelen we alleen het laatste kwartier over. Als je niets doet, verlies je sowie so met 2-1," stelde Daselaar. Onachtzaamheid Dat was de eindstand na negentig minu ten voetballen tussen de nummer twee en Hees. De Soesters hadden goed ge voetbald, vond hun trainer. Ondanks dat ze al enkele weken uit vorm zijn hebben ze gedisciplineerd gespeeld en waren ze de eerste helft beter. Hees had de pech dat Jeffrey van Dorrestein op drie meter van het doel niet raak kop te, anders was de ruststand niet 0-0 ge weest. Twee momenten van onachtzaamheid kostten Hees de kop. Twee minuten na de hervatting liet Nico van Veen de bal over zijn schoen glijden, waardoor de Utrechtse spits vrije doorgang kreeg. Acht minuten later deed Peter de Jong datgene waarvoor hij is ingehuurd (Da selaar: "Nee, hij krijgt niets"). De tops corer schoot de bal uit een vrije trap over 25 meter in de bovenhoek; 1-1. Een minuut later was het alweer over met de pret. Bij een vrije trap op de rand van de zestien posteerde Hans Uit den Boogaard een zeven mans muur, maar vergat de doelman zelf positie in de open te hoek te nemen: 2-1. Hees was daarna enkele keren dichtbij de ge lijkmaker. Eenmaal rolde de bal zelfs over de doellijn, zonder die te passeren. Bij die scrimmage raakte de EDO-sluit- post geblesseerd. De protestbrief van Hees ligt inmiddels bij de voetbalbond. Zwemvereniging De Duinkikkers krijgt van de gemeente Soest 581 gulden en twintig cent die ze heeft moeten betalen voor de huur van zwemwater in het Sportfondsenbad in Amersfoort. De club moest vorig seizoen uitwijken voor extra trai ningen van enkele talentvolle zwem mers. Dat kon niet meer in Aqua Indoor, waar de leden normaal gesproken in het wa ter duiken. De gemeente Soest huurt jaarlijks 1.100 uren het zwembad van Aqua Indoor, zodat De Duinkikkers, triathlonvereniging De Schieter en het Bentinck Fonds daar terecht kunnen. Zij betalen de gemeente daarvoor een ver goeding volgens het passe-partoutsys- teem (ruim 50 gulden per lid per jaar). Omdat het aantal uren al was volge boekt, had De Duinkikkers in Soest geen uitwijkmogelijkheid en kregen de talenten extra trainingen in het Amers- foortse bad. Omdat de zaal- en veldsportclubs wel extra ruimte hebben als ze meer uren nodig hebben, vindt het college het re delijk om de door De Duinkikkers be taalde huur te vergoeden, te meer daar het een incidenteel verzoek betreft. De club kan hieraan geen rechten ontlenen. In het vervolg moet De Duinkikkers eerst een aanvraag indienen, die dan vooraf door de gemeente per keer wordt beoordeeld. De zwemverenigingen weet dan van te voren of ze huur van een ander zwembad terugkrijgt of niet. AGAVS De Soesterbergse vereniging AGAVS moet wel de huur van de Banninghal betalen voor het stratenvolleybaltoer- Volleybalvereniging STAM/SoVoCo organiseert i.s.m. SNS-bank met het nationale Nederlands damesvolleybalteam o.l.v. trainer Bert Goedkoop Een gevarieerde avond waarbij het publiek nadrukkelijk betrokken wordt. Aanvangstijd: 19.30 uur Kaarten voor dit evenement zijn verkrijgbaar bij het kantoor van de SNS-bank, Van Weedestraat en 's avonds aan de kassa van de sporthal. Toegangsprijs: volwassenen 12,50, jeugd t/m 16 jaar 7,50. Informatie is verkrijgbaar bij Hans Krook, telefoon 035 - 602 17 15. nooi dat dit jaar werd gehouden. In te genstelling tot bijvoorbeeld wedstrijden voor scholieren wordt dit evenement niet gerekend als verenigingstoernooi. Om die reden valt het volgens het nieu we rapport tarifering niet onder het pas- se-partoutsysteem. Net als bij de be- drijfssportcompetitie moeten de organi satoren daarom de zaalhuur betalen. De Vereniging Sportraad Soest heeft inge stemd met de beslissing van het college. AGAVS is schriftelijk op de hoogte ge steld. Cyclo-cross Op zaterdag 13 december wordt de Zandlaan vanaf het dierenpension tot aan het fietspad Soest-Amersfoort dat deze laan kruist, tussen 10.00 en 16.30 uur afgesloten. Hiermee komt het ge meentebestuur tegemeoet aan het ver zoek van de Amersfoortse wielervereni ging Amersfoort die op 13 december de 20e nationale cyclo-cross houdt in het grensgebied van Soest en Amersfoort. Grassportvelden Wegens de uitvoering van groot onder houd worden de grassportvelden in Soest elke zomer tot verboden terrein vrklaard. In 1998 valt de sluitingstermijn tussen 2 juni en 7 augustus. in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 Wordt SEC slachtoffer van de cluste ring? Als oud-gedienden van SEC, en daarom zeer begaan met het wel en wee van deze oudste voetbalvereniging in Soest, willen wij middels dit schrijven onze ernstige verontrusting uitspreken over de diverse publicaties in de pers en het SEC-maandblad De Groen Witte, waaronder dat van SEC-voorzitter W. Welleman: 'SEC op eigen terrein in de hoek gedrukt'. Het artikel gaat over de toekomstige trainingsaccommodaties. De MHC Soest wordt in de nieuwe opzet de buur van SEC en zou in eerste instantie de beschikking krijgen over twee kunst grasvelden. Na felle protesten van de MHC Soest komt daar, na amendering door de WD van het B&W-voorstel, een grasveld bij. Let wel: dit extra gras veld voor de MHC Soest ligt boven de gestelde norm. Echter: Ook SEC dient te beschikken over een volwaardige trainingsaccom modatie (gelijkwaardig aan die over welke de club thans beschikt) en daar ontstaat nu het probleem, want er is voor het grasveld van MHC Soest en een volwaardig trainingsveld van SEC onvoldoende ruimte. Dan moet SEC het, volgens de WD-fractie, maar doen met een trainings/oefenstrook. Onge looflijk, maar het zijn wel de feiten. Wil men SEC een oor aannaaien? Verbijstering, woede en onbegrip bij de SEC-leden over de amendering van het B&W-voorstel door de WD-fractie met als leden notabene de ex-voorzitter en de voormalige vice-voorzitter van SEC. Zij kennen de situatie op de Bos straat-West dus als geen ander. Waarom dan deze amendering door de WD, is de vraag die men zich bij SEC stelt. Of is het zo dat SEC moet worden gestraft, omdat de buitengewone leden vergadering op 12 maart van dit jaar met grote meerderheid (71 procent) te gen het convenant clustering stemde? Een convenant dat onder meer de op heffing inhield van SEC. Moet Barber tje hangen? Conclusie: Het amenderingsvoorstel (de 'coup' van de WD) is in SEC-kringen als een mokerslag aangekomen. Waar om moet SEC, een gerespecteerde club uit de derde klasse KNVB, de grootste offers brengen? De club levert al twee wedstrijdvelden, oftewel vijftig procent in. Moet ze dan ook nog eens worden gekortwiekt op de trainingsaccommoda tie, terwijl WZ'49 kan blijven beschik ken over volwaardige trainingsaccom modaties en S.O. Soest er zelfs een extra trainingsveld (boven de gestelde norm) bij krijgt. Bij SEC heeft men sterk de indruk dat aan WD-zijde rancune een rol speelt bij de amendering van het raadsvoorstel. De vraag is dan ook: 'Waarom wordt voor de MHC Soest en S.O. Soest van de norm afgeweken en moet alleen SEC worden gekortwiekt?' Gelukkig zijn een aantal fracties (BAM, D66, GL/PS, GPV/SGP/RPF) en de wethouder van sportzaken en de amb tenaren van mening dat SEC, dat in 1998 75 jaar bestaat, absoluut over een volwaardig trainingsveld moet beschik ken. Uit krantenartikelen hebben wij begrepen dat inmiddels ook de coalitie partners CDA en PvdA twijfelen of het WD-voorstel wel een haalbare kaart is. Naar onze mening heeft SEC recht op een volwaardig trainingsveld dat o.i. aan het Hèeserlaantje, achter de tribune, kan worden aangelegd. Wij hopen dat het gezonde verstand in deze kwestie zal zegevieren en dat recht wordt gedaan aan SEC. Dick Brouwer, erelid SEC Jan Elderman, lid van verdienste SEC Peter Koelewijn, oud-voorzitter SEC Jan P.C. Veldhuizen, erelid SEC Beetzlaan 89 telefoon: 601 64 50 Op 13 december bestaat tafelten nisvereniging Overhees twintig jaar en dat wordt binnenkort gevierd door de leden die elke dinsdag avond in de sportzaal van het Or- lando-gebouw aan de Di Lasso straat te vinden zijn. Sinds een jaar of twee is de tafeltennis club terug in de wijk waarnaar ze is ver noemd. In de sportzaal en de kantine van de grote broer Shot voelt TTV Overhees zich thuis en is een einde ge komen aan een betrekkelijk onrustige periode van verhuizingen. Overhees trainde en speelde voorheen in onder meer het voormalige Duivenzaaltje aan de Schrikslaan en de gymzaal aan de Paulus Potterlaan. Overhees neemt deel aan de competitie in regio 't Gooi, maar is daarnaast voor al in de recreatieve sfeer actief, want gezelligheid speelt een voorname rol bij deze groep tafeltennissers. Alle leden doen elk jaar mee aan het interne han- dicaptoernooi en de clubkampioen schappen. Evert Meyer en Rinus van Eeten zijn de twee leden die al vanaf de oprichting in 1977 bij de club betrokken zijn. Rob van der Spek is al geruime tijd bestuurslid. De huidige secretaris kan worden benaderd voor informatie over de tafeltennisvereniging, tel. 6019470 (na 18.00 uur). Wie vrijblijvend een kijkje wil komen nemen, kan elke disn- dag vanaf 20.30 uur in de sportzaal van het Orlando-gebouw terecht. Kerkstraat 7 3761 CR Soest Tel: 035 - 602 30 22 Leuk om weg te geven. Vraag naar de mogelijkheden. Zonnebank met 2 gezichtsbruiners 10 x f75,00 per keer f 10,00 Snelbruiners met 2 gezichtsbruiners extra pigmentlampen 10 x f 100,00 per keer f 12,50 Jumbo met 4 gezichtsbruiners 10 xf 150,00 per keer f 17,50 Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag 13.00 uur tot 21.30 uur 10.00 uur tot 21.30 uur 10.00 uur tot 17.00 uur Met een eerste plaats bij het paard met minitrampoline en een tweede plaats bij de minitrampoline heeft De Springbokken goed geboerd tij dens groepsspringwedstrijden in Maasbracht. Als enige deelnemende club uit Utrecht hielden de Soesters zich goed staande tussen de springers uit het zuiden. De jongensploeg debuteerde met een vier de plaats op kast met minitrampoline en sleepten de derde prijs uit het vuur op de minitrampoline. Groepsspringen is een van de nieuwe uitdagingen van de vereniging die met de opbrengst van de Grote Club Actie een opblaasbare tumblingbaan zal aan schaffen. Daarmee kan De Springbok ken ook space-tumen in het aanbod van activiteiten opnemen. Sinds twee maanden staat ook Body- shape op het programma. Dat is zo pc pulair dat op de vrijdagavond een twee de uur wordt toegevoegd. Deze lessen zijn tussen 20.00 en 21.00 uur in de gymzaal aan de Paulus Potterlaan en worden gegeven door een trainer van De Springbokken, de club die volgend jaar het zeshonderdste lid hoopt te be groeten. |UMiiiwiHHiiWBiitn»iHmHtwwiitMBii»iH>iiinmmmwmmHimtiiiiOslii;ili8i38l.>i»u..u...M.^ln[)ntni|[|[|||U[)i^ Verhuur Centrum Soest aan de Burgemeester Gro- thestraat is al jarenlang sponsor van korfbalvereniging De Eemvogels. Ook in de toekomst weet de club zich gesteund door het Soester bedrijf, want zaterdag kregen de ongeveer zestig leden allemaal een nieuw shirt van hun geldschie ter. Bovendien zorgde Verhuur Centrum Soest ook nog eens voor twaalf trainingspakken, bestemd voor de korfballers van het eerste team. Mevrouw Slot van het Verhuur Centrum Soest was za terdag persoonlijk naar Aqua Indoor gekomen om toe li te zien op de distributie van de shirts en trainingspak- ken en was daarna getuige van de eerste wedstrijd var de zaalcompetitie. WÊL

Soester Courant | 1997 | | pagina 15