Verdwenen Soest Woonaccess DRIE DAAGSE PRIJZEN FESTIVAL .f wasper 1 nieuws /an OP SOEST r Soest 50 jaar geleden Verdwenen Soest hervonden GIGANTISCHE KORTINGEN RADiO PROGRAMMA i6KOCK OVERZICHT PAGINA 22 4 november monsieur venskaarten ng WOENSDAG 19 NOVEMBER 1997 SOESTER COURANT Rondje Soest PAGINA 23 GEMIJTER(l) Seniorenbingo in De Vijverhof M Museum Oud Soest Linksaf-rijders op Eikenlaan op de bon Engelse cursussen in 'Orlando' Uit de Soester Courant van 18 en 21 November 1947 Leo van de Berg in 't Hart van Soest Ingezonden stukken. Ontmoeting met... Ton Reichgelt in "Passie Plezier" DE KLEINSTE GROTE LUIDSPREKER Bang&Olufsen van donderdag 20-11 t/m zaterdag 22-11 op o.a. kostuums - kolberts - pantalons - jassen (leren) jacks - truien vesten MODE Zuidpromenade 12 3768 EM Soest Tel.: 035 - 602 35 30 VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG iat 46, tel. 60195 77 éart speelt in deze film ïlly die getrouwd is met :inig ambities. Ze verlaat owel financieel als emo- ieptepunt verkeert, komt ur Arnaud in haar leven, memoires over zijn werk n de Franse kolonie Po- at zij het manuscript uit- t. Beiden herkennen in Ie eenzaamheidsgevoel, iie d'amour, eenzelfde dat wederzijds respect nische liefde geboren die r ruimte en energie zal uur. Entree f 9,-; CJP/ L dec. "When we were ec. "Slingblade". IICEf weg 62, tel. 6010466 voor Kerst, Nieuwjaar »enheden, maar ook ka- s, agenda's etc., zijn a.s. bij de stand in de open- c Albert Cuyplaan. Don- en zaterdag is er ook een i de AH-supermarkt aan ikel is gevestigd aan de :g 62, tel. 6010466. Daar re wenskaart-cd verkrijg- Jnicef-artikelen zijn ook icaweg 5, tel. 6021572; tel. 6016307; Joh. Post- 6015686; Van Straelen- 16182. at 9A, tel. 60120 75 eaus kopen een uitje! De shopping-arrangementen ,50: twee dagen winkelen .en met een overnachting i hotel, in Groningen, istricht. Haal de folder bij i is de eenmalige uitgave VB-traumahelicopter als lel - al dan niet op een gbaar. Bij aankoop krijgt angskaart voor het Avio- al gratis. De actie loopt iber. tutips: dinerbon (f 50,-, l; museumjaarkaart, vol- >5,-; 55+ f 45,-; junior orkest tijdens de uitvoering n Pauluskerk. Foto: Van Oosten 2 violen zuiver te beluiste- lomanze dwong het gehe- mooi werk van de fluiten) >e overige delen van het len dit niveau helaas niet. >rig jaar om deze tijd ten te SOV in "Die Hebriden" "eindeloos genieten van klanken in wisselende de lange en meeslepende g rondom deze eilanden- t jaar duidelijk onder dood werd onrustig gedirigeerd lieerde in een rommelige nzuiverheid bij diverse in- 1 te weinig dynamiek. Het- :igenlijk ook voor de nog le deeltjes uit de Simfonia sche Suite. hter niet weg dat het con- t vioolconcert met Janine dan de moeite waard was. Jan Slagt door Arie Wandelaar Zes jaar lang hebben we, Marie net zo goed als Arie, de boei, op zijn Hollands gezegd, belazerd. Klinkt hard, maar het is wel de waar heid. In de zomer van 1967, tijdens een va kantie in Maartensdijk, zijn wij na rijp beraad en samenspraak er toe overge gaan twee van onze kinderen, de een zeven jaar, de ander zes, de waarheid en niets dan de waarheid te vertellen. Arie, die in opdracht van Marie de on aangename klus moest klaren, had in de nacht die aan de schuldbekentenis voor af ging slecht geslapen. "In een allerminst waterdicht tentje lag hij te malen over: "Hoe vertel ik het mijn kinderen zonder ze te beschadigen, of deuken in een heilig vertrouwen aan te brengen?" Omdat een passend ant woord op deze prangende vraag uitbleef maakte hij Marie er voor wakker. Het duurde even voor ze bij de mensen was, geeuwde vervolgens lang en hoorbaar en droeg met typisch vrouwelijke logica een oplossing aan. "Gewoon, je vertelt het ze gewoon!" Dit gezegd hebbend draaide ze zich om en liet Arie aan zijn lot over. De daarop volgende middag zaten twee lurven met hun papa op een grasveldje rond een molen aan een ijsje te likken. "Jongens", zo begon Arie zijn toe spraak, "jongens ik moet jullie iets ver tellen." Een openingstekst, mits door Arie uitgesproken, die destijds aan dacht trok, aangezien Marie in ons ge zin altijd het meest te vertellen had en Arie, om uiteenlopende redenen, zel den aan het woord kwam. "Wat is het?", vroeg een tweestemmig koor. Arie aarzelde, hapte nog eens naar lucht en volgde, diep nadenkend, de vlucht van een uit de koers geraakte meeuw. "Zeg het dan, of is het iets ergs?", wilden de twee weten. "Het is iets heel ergs", piepte papa Arie, en flapte zonder verder aarzelen er in eens uit: "Sint Nicolaas bestaat niet!" Achteraf beschouwd een bekentenis met een afloop die zich uitstekend met een geslaagde bevalling laat vergelijken. "Sint Nicolaas", vervolgde Arie "heeft heel vroeger wel bestaan, was ook echt en heilig man, alleen hij is er nu niet meer. Niet meer bij ons bedoelt Papa. Hij is er nog wel, maar dan in de hemel." "Is dat alles?", vroeg Janny, de oudste van zeven, zich met enige verbazing af. Mede sprekend namens haar broertje van zes, Jean-Louis, deed ze een nog schokkender bekentenis: "Dat wisten wij allang!" Nog net niet buiten kennis wilde Arie onmiddellijk van het ontloken grut we ten waarom ze met deze wijsheid niet eerder voor de dag waren gekomen. Het antwoord op zin vraag was even simpel als praktisch: "Als we het jullie verteld hadden dan gaan we misschien nooit meer Sinter klaas vieren. Krijgen we alleen cadeau tjes met Kerstmis. Altijd zijn het nieuwe kleren, daar kunnen we toch niet mee spelen." De zitting onder de molenwieken in Maartensdijk werd besloten met twee besluiten. De viering van St. Nicolaas zouden we tot in de eeuwen der eeuwen er inhouden, de jongste spruit Esther, twee jaar oud, zou van ons nimmer ver nemen hoe de man met de baard werke lijk in elkaar stak. Overeenkomsten die werden bezegeld met een goed gevulde zak Noord-Hollandse frites. Vandaag, dertig jaar later, is het al of niet bestaan van de goed en heilig man binnen een bepaalde leeftijdsgroep van kinderen nog altijd een onderwerp met een hoge actualiteitswaarde. Stoeien ook ouders soms met het probleem: wel, of nog net niet vertellen. De waar heid boven tafel brengen is immers het risico nemen een kostbaar stukje geloof af te pakken. Het laten zoals het is roept echter weer de vraag op of het ver antwoord is kleine kinderen voor de gek te houden. Benadeel je het kind door de H. Nicolaas op zijn voetstuk te laten staan? Onthoud je een kind iets als je dat niet doet? Volgens Arie doen opvoeders van kin deren die nog "geloven" er verstandig aan de kinderen zelf te laten aanmodde ren. Het gebeuren van voor en tijdens het heerlijk avondje is immers een heer lijk sprookje en die zijn er niet zo veel meer. Er echter wel rekening mee hou den dat dit sprookje, naarmate de kin deren ouder worden, barsten zal gaan vertonen. Op zich geen ramp. Het zijn de kinderen zelf die dan de oplossingen komen aandragen. Het paard van de Sint huppelt niet langer over de daken omdat de bisschop beschikt over een sleutel die op alle Soester huisdeuren past. Ook voor het veelvoud van gesignaleerde Sinterklazen vinden ze een verklaring. Het zijn, zo u het nog niet wist, hulpsinterklazen die bij kledingverhuurbedrijf Rouwendaal al hier, gemaakt worden. Kinderen die in het twijfelstadium be landen proberen met hun eigen fantasie te repareren met de middelen die voor handen zijn. Als straks hun sprookje niet alleen gebarsten is, maar compleet aan diggelen ligt zullen ze, als de tijd daarvoor rijp is, hun ouders daarvan op de hoogte brengen. Marie en Arie spre ken uit ondervinding. Daarom: laat, zelfs in twijfelgevallen, in 1997 het 5 decembersprookje heel. De tijd dat het kroost u komt vertellen dat het sprookje uit is duurt maar zo kort. En dan zijn ook de meeslepende ouders en grootouders een illusie armer! ARIE WANDELAAR. In dienstencentrum De Vijverhof aan de Klarinet wordt op vrijdag 21 november weer een bingomiddag gehouden voor senioren. Vanaf 14.00 uur worden de balletjes met de nummers aan het rollen gebracht en kunnen de deelnemers met hun kaart en pen aan de slag. In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. Wanneer waren zulke hoeden in de mode? De jaren dertig? En dat huis, zou dat er nog staan? Het is in Soest geno men, de foto, maar verder is veel ons onbekend. We hopen dat er lezers zijn die ons er meer over kunnen vertellen. Voor informatie, tel. 6016372. De politie hield maandagmiddag een oogje in het zeil bij de spoorwegover gang in Soest-zuid, meer in het bijzon der op het kruispunt Ossendamweg-Ei- kenlaan. Voor verkeer uit de richting Nieuweweg/Koningsweg is het daar verboden om linksaf te slaan, maar de politie telde even zo goed toch nog 9 automobilisten die zich van dat verbod niets aantrokken. Ze werden onthaald op een proces-verbaal. De cursussen Engels van de Volksuni versiteit en ROC de Amerlanden (voor heen Trema '87) staan centraal in het Radio Soest-programma "Orlando". Hetty van Zanen (VU) en Ellen Beijer (ROC de Amerlanden) vertellen beiden hoe zij les geven in het Engels en hoe hun cursussen functioneren. Duidelijk wordt hoe beide instituten in het gebouw "Orlando" aan de Di Las sostraat elkaar aanvullen. Dat bewijst ook Ria Tjarks, die vertelt hoe ze bij Trema begon met Engelse lessen en nu bij de Volksuniversiteit staat ingeschre ven. De interviews worden afgewisseld met Engelse songs. De uitzending van "Orlando" vindt plaats op vrijdagmiddag 21 november van vijf tot zes uur en wordt herhaald op zondagmiddag 23 november van twee tot drie uur. Wat is er mis met de jongeren in Soest? Wat moeten we verstaan onder een goed jeugdbeleid? Welke taken liggen hiervoor voor handen voor het welzijns werk, de sportclubs, de scholen, de po litiek en anderen? Bestaat er een accommodatieprobleem? In het Radio Soest-programma '"t Hart van Soest" van woensdagmiddag 26 no vember om 14.00 uur praat Jan Visser hierover met Leo van de Berg, directeur van het Kinderparadijs. De wekelijkse column wordt uitgespro ken door René Eijbersen en het Soester weer wordt belicht door weerman Ma- rio Egthuysen. Kerstverhalen Radio Soest is op zoek naar Soester burgers die verhalen kunnen vertellen over opvallende kerstvieringen, merk waardige ervaringen op dit gebied en/ of over avontuurlijke tochten rond de kersttijd in het buitenland. U kunt bellen met Radio Soest voor een radio-opname (tel. 6093851) of schrij ven naar programmadirecteur Peter Ensdorff, p/a gemeentehuis, Raadhuis plein 1. GROOT TEKORT AAN FLESSEN BEMOEILIJKT DE DISTRIBUTIE VAN OLIE. Enige tijd geleden is reeds een dringen de oproep gedaan ledige slaolieflessen snel bij de winkeliers in te leveren om de tweede verstrekking van olie, welke in December a.s. zal plaats hebben, niet te doen mislukken door een tekort aan flessen. Deze oproep heeft niet ten vol le de gewenste uitwerking gehad, zodat het gevaar bestaat, dat de olie niet tij dig in flessen getapt kan worden. Een onmiddellijke inlevering van alle nog in omloop zijnde ledige flessen kan er toe medewerken, dat de distributie van olie toch nog op tijd kan gebeuren. Mijnheer de redacteur. Ondergetekende, inwoner van Soest, verzoekt beleefd plaatsing van het na volgende: Nu wederom door de dagbladen mede werking is verzocht aardappelschillen en afval van groenten etc. te bewaren ten einde te komen, vermeen ik, dat nie mand hieraan zijn medewerking zal ont houden. Doch waar het op aan komt is dit, dat een geregelde afhaaldienst, het zij door belanghebbenden hetzij ge meentelijk, wordt ingesteld. 't Zou niet zo te veroordelen zijn als we hierin 'n klein stapje terug deden in deze tijd van waanzinnig snelle vooruitgang en dat door ratelslag de komst van de schilleman werd aangekondigd. Dit zou eri voor de persoon met deze afhaal dienst belast en voor hen, die hun me dewerking hierin zeer gaarne willen ge ven, de meest gewenste oplossing zijn om iets beters de bereiken, daar nu nog steeds grote hoeveelheden verloren gaan, omdat deze afhaaldienst als regel veel te wensen overlaat. Gaarne geef ik mijn mening voor een betere als het re sultaat slechts bereikt wordt. U beleefd dankend voor de plaatsing, verblijf ik met hoogachting, INWONER. Geachte Redactie. Verzoeke beleefd opname van het on derstaande, waarvoor bij voorbaat mijn dank. Enige weken geleden heeft in "Het Soester Nieuws", een hier ter plaatse verschijnend weekblaadje, uitgegeven door de fa. Alders, een artikel gestaan naar aanleiding van de door mij in de zaak I. gevoerde verdediging, welke ar tikel een aanval op mij en een uitdaging aan mij inhield. Ofschoon ik eerst niet van plan was op dit anoniem artikel, dat zeer duidelijk was geïnspireerd door iemand, die al meer het heldenstuk betoond heeft van het verborgene uit giftige pijlen op mij af te schieten, te reageren, heb ik dit toch gedaan daar ik zelfs de schijn wil de vermijden voor iets of iemand uit de weg te behoeven te gaan. Ais voorwaarde voor mijn antwoord heb ik echter allereerst gesteld, dat de schrij ver, of de voor het artikel verantwoor delijke redacteur van "Het Soester Nieuws" zijn naam zou noemen, aange zien ik geen handschoen pleeg op te ra pen van het duister uit mij toegeworpen, evenmin als men pleegt te reageren op het gescheld van straatbehoefte van ach ter een schutting. De (anonieme) redactie van "Het Soes ter Nieuws" beleeft echter het een noch het ander en meent van haar droevige figuur nog iets te redden door te insi nueren, dat ik een uitvlucht zou zoeken. Ik stel er daarom prijs op hier in Uw blad - "Het Soester Nieuws" keur ik geen woord meer waardig - te verklaren, dat ik, eveneens in Uw blad, de schrij ver van bedoeld artikel afdoende van antwoord zal dienen, zodra hij of de verantwoordelijke redacteur van "H.S.N." de moed heeft met zijn naam voor de dag te komen. Doet hij zulks niet, dan stelt hij zich gelijk met de straatjongen, die van achter een heg met paardevijgen naar de voorbijgangers gooit. Mr. J.H. v. DOORNE. DE ZAAK VAN V. Voor het Bijz. Gerechtshof te Utrecht had zich donderdag de 51-jarige tech nisch ambtenaar H.W. van V. te verant woorden wegens twee gevallen van aan brenging en verraad. In September 1942 had hij aan de Soester politie medege deeld, dat zich ten huize van Mej. Snel- tjes aan de Van Lenneplaan twee onder gedoken jodenkinderen bevonden en enige tijd later volgde de schriftelijke mededeling, dat ten huize van J.W.A. van de Kluit de Israëliet Max de Lange, alias de Weerd, een schuilplaats had ge vonden. Verdachte bekende het hem ten laste gelegde, doch verklaarde zulks in over leg met de burgemeester te hebben ge daan, met wie hij de afspraak had ge maakt, dat bij hem inkomende bezwa ren de mededelingen aan de politie zou den worden doorgegeven. Een en ander teneinde een minder prettig ingrijpen van de S.D. te voorkomen. Dit kon vei lig geschieden, omdat het gehele Soes ter politiecorps betrouwbaar was. Feit is dan ook, dat dank zij het optreden van dit corps de beide joodse kinderen naar een veilig geachte schuilplaats werden overgebracht, n.1. naar het Joodse wees huis te Amsterdam weggevoerd en werd De Lange toch nog weer gegrepen, doch daaraan heeft de Soester politie aller minst schuld. Bij het verhoor gaf de pre sident van het Hof intussen blijk maar matig vertrouwen te hebben in de goe de gezindheid van verdachte, die een fanatiek N.S.B.-er was en talrijke rapporten heeft uitgebracht aan de In lichtingendienst van de N.S.B. over di verse ingezetenen in deze gemeente. Besloten werd daarom alsnog burge meester Des Tombe te horen over bovengenoemde afspraak met Van V. De verdere behandeling van de zaak werd dientengevolge geschorst tot 29 December a.s. des morgens te 9.30 uur. ANTI LAWAAI-ACTIE Heeft u al van deze actie gehoord? "Via Anti-lawaai naar Veilig Verkeer" is de leuze. Men gaat hierbij van de gedach te uit: Verkeersorde bevordert STILTE, stilte bevordert VEILIGHEID. Deze actie zal, hoewel voor de grote ste den meer toepasselijk, een landelijk ka rakter dragen, zodat ook het politie-ap- paraat van Soest ingeschakeld zal wor den. Gedurende de periode van 22 Novem ber tot 12 December a.s. zal de politie overgaan tot een verscherpt toezicht op de gedragingen van de wandelaars. Aan voetgangers, die zich aan verkeersover treding schuldig maken (zonder dat daaraan nadelige gevolgen zijn verbon den), zullen vlugschriftjes worden uitge reikt, waarop aangegeven zal staan wel ke overtreding zijn begaan en hoe de overtredingen zijn begaan en hoe de overtreders de weg hadden dienen te gebruiken. Dit is de eerste stap, die zal worden on dernomen naar "minder lawaai" op de weg. Maken de voetgangers een juist gebruik van de weg, dan kan het geven van signalen door bestuurders van mo torrijtuigen achterwege blijven. Het ligt in de bedoeling, dat verdere acties zul len volgen, zoals langzaam rijverkeer, voorrang, motorwegverkeer enz. Dit "stilte-offensief" acht men een zeer doeltreffend middel om te trachten de verkeersongevallen op de weg tot een onvermijdelijk minimum te beperken. Wist u, dat in 1946 per dag gemiddeld 3 doden, 17 zwaar- en 20 lichtgewonden in ons land door verkeersongevallen op de weg te betreuren waren? Daarom helpt allen mede deze anti-lawaai-actie te doen slagen. "Wellicht zijn er nog dorpsgenoten die met zekerheid herkennen welke molen het was", schreven we twee weken geleden. Zelf hadden we ge kozen voor molen De Vlijt aan de Kerkstraat, en dat was ook wat er op het kopje zelf stond. We waren aan het twijfelen geraakt door een geboren Soester, die het op molen de Windhond hield aan de Molenstraat. Een aantal lezers die goed bekend zijn met het begin van de Soesterberg- sestraat, waren helemaal zeker van hun zaak: de foto was genomen op de krui sing met de Eikenlaan. Wat vooral de zekerheid verschafte was die elektrici- teitspaal in het midden van de weg. Die moet er tot na de oorlog hebben gestaan en daar hadden de omwoners nog wel herinnering aan, al was het alleen al omdat er weieens iemand tegenop reed. Zo'n paal heeft er aan 't begin van de Molenstraat nooit gestaan, aldus onze informant. Ook de sigarenhandel op de hoek was voor sommigen onmiskenbaar en, aan de overkant, de woning van Aart Ebing, de besteller van Van Gend en Loos. De molen zelf gaf weinig zekerheid en er was ook twijfel of de originele foto wel was aangehouden of dat het plaatje wat was bijgewerkt. We denken achteraf dat de originele si tuatie is aangehouden, de situatie Soes- terbergsestraat hoek Eikenlaan. Er is alleen van alles verandert is de tussen liggende zeventig jaar of zo. In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." heeft Peter Ensdorff op donderdag 20 november (11.00 uur) een gesprek met twee enthousiaste Indische jongens: de heren Ketelaar en Kollman die dagelijks bezig zijn met het Indisch museum en het Indisch Familie-archief. Zij zoeken voor beide een ruimere be huizing. In het gesprek gaat het vooral om hun werk en het oude Indië. In het Radio Soest-programma "Passie Plezier" praat Jan Visser op woens dagmiddag 26 november om 12.00 uur met Ton Reichgelt over zijn passie voor onze lokale geschiedenis. Hij is de ge meentelijke archivaris en heeft onlangs de inventarisatie gepubliceerd van het gemeente-archief tussen de jaren 1812 (1560 inwoners in Soest en 290 huizen) en 1928 (8061 inwoners). Een werkstuk waar hij zeven jaar aan heeft gewerkt, sinds het archief in 1990 na vele om zwervingen in de kelder van het nieuwe gemeentehuis is gevestigd. Ton Reichgelt lardeert zijn verhaal met zijn lievelingsmuziek. Het is een boeiend gesprek over een onderwerp waar je binnen een uur niet uitgepraat raakt. Deel twee volgt een week later. Soester inwoners, die ook graag iets wil len vertellen over hun passie in deze programmaserie, kunnen zich aanmel den bij Radio Soest (tel. 6093851). Slechts 32 cm hoog is deze volwaardige actieve luidspreker. Door zijn vorm op vele manieren te plaatsen. In de kleuren zwart, groen en naturel aluminium. Dat alles in een vormgeving, waarvan alleen Bang&Olufsen het geheim kent. Ooit kiest u voor mooist Eigen technische dienst voor snelle service en garantie. expert @Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035-6010344 3 jaar garantie kandelaars fotolijstjes consoles vazen schalen onderzetters porceleine vlinders karaffen etsen bonbonières prenten windlichten elektrische kandelaars hanglampen tafellampen wandlampen vloer lampen sculpturen kaarsenkronen spiegels koordembrassen tafel kleden sleutelkwastjes gobelin kussens boekensteunen en vele andere decoratieve woonaccessoires! FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Kerkstraat 3-5 Soest Tel.: 035 - 6030303 Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 20 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Peter Ensdorff in gesprek met Ron Ketelaar en Ernst Kollmann. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Anne Boersen. 14.00 OPERETTELAND "Grease"; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra. 16.00 DE VERREKIJKER (H) 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN (H) 18.00 Sluiting. VRIJDAG 21 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Miep Jansen/Rob Joustra. 12.00 OVER HET VOETLICHT 13.00 SPORTCAFÉ pr. Joop van Ipenburg. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Populair verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen/Christjan Vissers. 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 ORLANDO Educatie voor volwassenen; pr. Jan Visser. 18.00 Sluiting. ZATERDAG 22 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 RADIO SOEST NON-STOP 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 14.00 RADIO SOEST 55-PLUS (H) 15.00 SPORTCAFÉ (H) 16.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 17.00 SAMEN BIJBEL LEZEN pr. Douwe Sijtsma. 18.00 Sluiting. ZONDAG 23 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 DE VERREKIJKER pr. Herman Spoor e.a. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Jna Aangeenbrug. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 DE SALON pr. Elli Pliester e.a. 14.00 ORLANDO (H) 15.00 DEZE WEEK pr. Peter Ensdorff. 16.00 WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. 17.00 SOMETHING ELSE pr. Semmy Prinsen/Jelis Stam. 18.00 Sluiting. MAANDAG 24 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Thari Schröder. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Elly v.d. Wel. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Anne Boersen. 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop v. Ipenburg. 18.00 Sluiting. DINSDAG 25 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Gerda Alders. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassiek verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren/Mieke Boon (Aanvragen: post bus 3062, 3769 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Henk de Jong. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. WOENSDAG 26 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter Ensdorff. 10.00 'N SOESTER EN ZIJN MU ZIEK pr. Peter Ensdorff. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 PASSIE EN PLEZIER pr. Jan Visser. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 'T HART VAN SOEST pr. Jan Visser. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Anne Boersen/Peter Ensdorff. 16.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland, m 17.00 DE SALON (H) 18.00 Sluiting. Radio Soest, tel. 6093851/6093852.

Soester Courant | 1997 | | pagina 23