cÏÏLempRis mmer Geen tweede supermarkt B.B.laan "OPEN HUIS" Hoeksteen blijft tot medio 1998 I Biesheuvel en Klaren Tromp samen Piet Pieren kandidaat voor de Gouden Oliebol Aranka van der Wal verovert nationale titel jeugdskiën jrant Kinder zo zijn PAGINA 18 'ogramma rers ser gewond S Inspraak bewoners doorslaggevend? vrijdag 12 en zaterdag 13 december Gebouw en inboedel verkocht Kerkberichten Medische dienst BurgerlijkestaiidJ Hulpverlening j| Eendaagse workshop kerstbloemenschikken 'De Drie Eiken' Info van De Drie Eiken WOENSDAG 10 DECEMBER 1997 Soesterbergers in de gemeenteraad Live muziek in de Gouden Leeuw Kerstinstuif Assurantiën en onroerend goed op één adres Agenda eslissingswedstrijd no- Jers. Er waren ook nog er) en zes (Ton Fugers), an Fabian Kamphorst, ijd gespeeld tussen de naart een aantal dam- ï- dammers. o: Goos van derWilt 10 DECEMBER DVS/De Kuil (Baarn) DECEMBER icornus-Stam/SoVöCo :n) 3 DECEMBER ed Stars (D)-OSM :erjacks-Red Stars (H) .ristos-Smeeing/BDC g-Eemvogels (Wijk bij uivjeui in-WZ'49 (Vianen) -Hees (Utrecht) 8-SEC (Huizen) /SoVoCo (D)-Donitas DECEMBER den-Selby (Leusden) st-'t Gooi (Bosstraat- -SEC (Bussum) IS/Achilles-Smeeing/ cht) 5 DECEMBER petitie Soester Bowling >k op dinsdag vanal ie) lan (Soest)11 Essen (WZ'49)10 g(Hees)10 (VVZ'49)8 winkel (Soest)8 estijn (Hees)7 derling (SEC-za)7 :r Pol (SEC-za)6 Touhami (SEC-za)..6 ïrtina)15 ;it (Firtina)11 vinkei (DVS)11 (DVS)8 e (Firtina)7 ïrnst (SEC)6 nen (DVS) Lmersfoorter is vrijdag- geraakt toen hij op de aangereden door een por een 73-jarige vrouw haar bij het oversteken estraat geen voorrang, tsing niet kon voorko- foorter liep schaafwon- zicht en een gebroken SOESTERBERGSE OURANT 'Dit is luisteren naar de bevolking en geen gevolg geven aan het kapi taal. Wat moeten we met twee grote supermarkten in ons dorp? De Hoeksteen als wooncentrum heeft veel meer voordelen'. Het waren de eerste reacties in het vlieg dorp na dinsdagavond 2 december, toen de raadscommissie van ruimtelijke orde ning sprak over de toekomst van het ter rein waarop nu nog de Hoeksteen staat. Velen in Soesterberg haalden de dagen daarvoor hun schouders op, de macht van het kapitaal en grootgrondbezitters zouden wel weer hun zin krijgen. Weer zo'n vierkant stom gebouw met niets anders dan reclame. Daarentegen waren de winkeliers aan de Buijs Ballotlaan vol goede moed, de tweede supermarkt was nog een kwes tie van enkele weken. Dan zou de Buijs Ballotlaan weer een echte drukke win kelstraat worden. Een ander geluid gonsde voor die tijd ook in het dorp. Middenstanders van vooral de Radema kers traat zagen de bui hangen, weer een moordende concurrentie met alle gevol gen van dien. Maar ook particulieren stelden vraagtekens bij deze voor hen onnodige vergroting van nog een super markt. Inspraak Dinsdag 2 december was het dan zover. Wat gaat er gebeuren met het Hoek steen-terrein? Partijen konden elkaar meten in het gemeentehuis waar dit on derwerp ter sprake kwam. De aanvraag van uitbreiding winkelruimte was voor de leden van de commissie ruimtelijke ordening duidelijk. Niet de andere kant van het verhaal, maar die kwam bij monde van dhr. W. Hoekstra. Hij ver tolkte de gevoelens van de omwonen den zo niet velen van het dorp Soester berg met de vraag of die tweede super markt wel levensvatbaar zou zijn. Eén van beide zou mogelijk kapot gaan en het dorp heeft al zoveel leegstand van winkels. Hij gaf als lijdend voorwerp de slagers winkel aan de Buijs Ballotlaan, die de afgelopen tien jaar vijf nieuwe eigenaars kende. Interne sanering ziet men wel zitten, bijvoorbeeld 't Stekkie naar de bloemenzaak van Jelle en uitbreiding van de E-markt met de huidige ruimte van 't Stekkie. Dat is kostenbesparend, beter voor zowel de winkels als ook voor de verkeersdrukte ter plaatse. Met nog een supermarkt aan de overkant zou de straat volkomen verstopt raken, vreest men. Tot schrik van de winkeliers en tot vreugde van de omliggende bewoners hadden de fracties wel oren naar deze argumenten. De sprekers van CDA, VVD, D66 en PvdA zagen meer in wo ningbouw dan in winkeluitbreiding. Fel waren de winkeliers op mw. Wil Steke lenburg (PvdA) die volgens hen als eni ge afgevaardigde van Soesterberg hun visie had moeten verdedigen. Maar zij prevaleerde in dit geval het algemeen belang voor die van enkele winkeliers. De maquette van de woontoren die op de plek van de Hoeksteen moet verrijzen. Ook bij haar telde de waarde van meer mogelijkheden tot wonen in het vlieg dorp, immers is het dorp nagenoeg vol gebouwd en moet elke mogelijkheid om meer woningen te verkrijgen worden benut. Alleen de eenmansfractie van GPV/SGP/RPF in de persoon van W. Meilof was voor de bouw van een super markt aan de Buijs Ballotlaan. Uiteraard zal de gemeenteraad nog moeten beslissen, maar nu bekend is hoe de grote partijen hierover denken zal een supermarkt op het terrein van de Hoeksteen er hoogst waarschijnlijk niet inzitten. M N Al LS ALPN NAGELSTYLISTE SPA-PEDICURE Gedurende deze dagen demonstreren wij u de allernieuwste manicure-, pedicure en kunstnageitechnieken. Zo kunt u bij ons terecht voor Acryl-, Gel- en Fyberglassnagels, welke niet van echt te onderscheiden zijn. Maar ook voor uw natuurlijke nagels bent u van harte welkom. Als gediplomeerd manicure werk ik het liefst met het Amerikaanse Jessica-systeem. Ik laat u graag zien wat hiervan de voordelen zijn. Ook het perfekt corrigeren van afgebeten nagels e.d. behoort tot de mogelijkheden. Wat een uitgebreide SPA-pedicure met voetmassage voor uw voeten kan betekenen, demonstreer ik u graag. In een luxe en professionele, maar bovenal gezellige nagelsalon, hoop ik eens kennis met u te mogen maken. Komt u geheel vrijblijvend eens langs, voor een gratis proef- nagel of gewoon voor advies. Tot ziens! Marianne Coelman Plesmanstraat 1 - Soesterberg Tel. 0346 - 350500 Afwijkende tijden zijn in overleg mogelijk. In december ontvangt elke klant bij een minimale besteding van f 50,- GRATIS een eau-de-toilette TNITIATIVE" van Van Gifs t,w.v.f 23,95 Het touwtrekken over de toekomst van het Hoeksteenterrein is voor de beheerscommissie van deze kerk vers twee. Voor hen is het belang rijkste dat het gebouw is verkocht en dat er nu met voortvarendheid kan worden gewerkt aan de toekomst. De leden van de nu nog twee kerkge meenschappen werden onlangs van de gang van zaken in kennis gesteld. Voor 1,2 miljoen werden het Hoeksteenter rein en gebouw aan de meest biedende verkocht. Dat betekende tevens het startsein tot renovatie van het kerkelijk centrum aan de Gen. Winkelmanstraat. Naast een modern opbaarcentrum zul len lokaliteiten worden bijgebouwd, zo dat het ook kan worden gebruikt door de plaatselijke verenigingen en vergade ringen die dit nog steeds in de Hoek steen doen. De kerkbanken van de bei de kerken zijn reeds verkocht, evenals het kerkorgel dat nu nog in het kerke lijk centrum staat. Voor de harde kerk banken komen stoelen die niet alleen prettiger zitten maar ook meer variatie brengen in de opstelling in bijvoorbeeld een halve cirkel. Het orgel van de Hoeksteen wordt in net kerkelijk centrum opnieuw opge bouwd en grondig nagekeken. Een on- wordt ingesteld of de beide midklokken van de Hoeksteen toch in fen staalconstructie aan de luidklok van het kerkelijk centrum kunnen worden gekoppeld. Het is bekend dat heel ve len dat zeer op prijs stellen, omdat het bekende geluid van de Hoeksteen dan ook in de toekomst kan blijven door klinken. Vérder zullen behoorlijke aanpassingen m dit kerkgebouw plaatsvinden, waar door alles als nieuw in gebruik kan wor den genomen. De planning is dat dit ongeveer juni of juli 1998 zal zijn. Tot die tijd wordt de Hoeksteen elke zondag als kerk gebruikt, evenals de zalen van ait kerkgebouw voor verenigingen en vergaderingen. Federatie Reeds vele jaren bestaat een bijzondere samenwerking tussen de plaatselijke hervormde gemeente en de gerefor meerde kerk. Deze is nu zover dat bei den nagenoeg op alle vlakken samen werken, zo niet één geheel vormen. Al leen de beide kerkenraden functioneren nog als vroeger, maar ook daar is op moderamenniveau veel overleg. In het landelijk bekende Samen op Weg-pro- ces zijn ze op weg naar een federatief verband. De besprekingen zullen in de eerste maanden van het nieuwe jaar worden gevoerd met een afronding ook omstreeks juni of juli 1998, tegelijk met de ingebruikneming van de nieuwe ge zamenlijke kerkruimte. Via federatie moet dat in de toekomst leiden tot een volledige fusie en samensmelting van deze beide kerkgemeenten in de nieuwe landelijke kerk met de naam Verenigde Protestantse Kerken van Nederland (VPKN). De nu ongeveer zestigjarigen in deze béide kerken hebben daar onge veer veertig jaar over gedaan en zolang duurde ook de reis van het volk Israël door de woestijn. Als toen twintigjari gen stonden zij op de bres om vooral de vroede en in hun ogen starre vaderen te bewegen naar elkaar toe te gaan en met elkaar te praten. De redenen van schei ding van honderd jaar geleden waren in de loop der jaren heel anders geworden en men had veel meer zicht op elkaar gekregen. Zij mogen medio 1998 het eerste begin van die zo begeerde hereni ging in Soesterberg meemaken. Pastoraat Sinds enige tijd heeft de (nog) hervorm de gemeente een predikantsvacature, door het vertrek van ds. Van Marion naar Rotterdam. Ook de plaatselijke gereformeerde kerk kent een vacature sinds december 1982 toen ds. Zijlstra vertrok. Enkele jaren daarna kon zij ds. Bas Nawijn uit Hoogland als hulppredi kant begroeten die nog steeds een wel kome 'gast' in hun midden is. De ker kenraad van de hervormde gemeente heeft gesteld dat zij zijn gestart met het zoeken van een predikant. Daartoe is een beroepingscommissie gevormd waarin ook een lid van de gereformeer de kerk zitting heeft. Veel leden van zowel de hervormde ge meente als de gereformeerde kerk vin den deze, in hun opzicht, eenzijdige ac tie vooral nu onjuist. Men is volop be zig om medio 1998 één kerkgebouw te gebruiken, vervolgens wordt ongeveer tegelijkertijd in een federatief verband overgegaan, dan zou het immers logisch zijn om nu 'gezamenlijk' een Samen op Weg-predikant te benaderen die ook zijn of haar intrede kan doen halfweg volgend jaar. Een driedubbel feest zou voor de nieuwe kerkelijke gemeente iets heel bijzonders zijn. Waarom eenzijdig een predikant benaderen die na de fe deratie mogelijk zou moeten vertrekken, is een opmerking die de ronde doet. Tot op heden blijft de kerkenraad van de hervormde gemeente bij haar voor nemen, maar wie weet, zal ook dit op een volledige samenwerking uitkomen. Dan kunnen de leden van nu nog de beide kerkgemeenschappen met de psalmdichter uitspreken: Blij vooruit zicht wat mij streelt! Ook bi| u in de buurt is een plaatselijk comité voor Kinderpostzegels act iel. Bi| de verkoopstand kunt u een keuze maken uit een fraaie collectie wenskaarten En natuurli|k plakt u op uw beste wensen een Kinder postzegel De opbrengst van de verkoop Jton komt ten ftoede aan kinderen in binnen- en buitenland die in moei- Ii|ke omstandigheden verkeren V Zondag 14 december ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: pater P. Kuipers Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK Kerkelijk centrum Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 mevr. Z. Hageman Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, tel. 351700. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 6 december: Ruud Evenhuis (63), Bloemheuvel 67; 6 december: Johannes Eduardus van Staveren (72), Buijs Ballotlaan 31. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 0900-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil Tel. 035-6093666. Op 19, 20 en 21 december houdt An neke Vestering in de Salon van Brasse rie de Tuin aan de Rademakerstraat te Soesterberg een eendags-workshop kerstbloemenschikken. Onder deskun dige leiding leert men een kerstmand opmaken, een candle-up schikken of een rendier van mos maken. Verder zijn er tal van trendy kerstideeën en wordt men geïnspireerd door vele voorbeel den. De kosten van deze jaarlijkse work shop bedragen 89,50 gulden, inclusief koffie, kerstlunch met wijn en thee. De workshop duurt van 09.00 tot 16.30 uur. Informatie en opgave bij restaurant de Tuin, tel. 351273; fax 351868. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Kerstdiner Zaterdag 20 december is men vanaf 18.30 uur welkom voor het kerstdiner dat in de grote zaal wordt geserveerd. Het menu bestaat uit ham met meloen, heldere groentesoep, varkenshaas met champignonroomsaus, warme stoofpe ren, broccoli en bloemkool, gekookte krielaardappelen met peterselie, gebak ken aardappelen, vanille ijs met warme bosvruchtensaus en slagroom, met kof fie toe. De kosten zijn 25,00 p.p.; op gave tot 15 december via telefoon 351402. Theater Vrijdag 26 december, Tweede Kerstdag, is men vanaf 19.00 uur welkom in De Drie Eiken. Na koffie met gebak treedt om 20.00 uur het Web-theater op met als thema 'Kerstmorgen' van Treve Duo m.m.v. Evert Oud. Om 21.30 uur wordt een drankje aangeboden. Alle 55 plus sers zijn van harte welkom. Ieder jaar wordt door Groen Links/ Progressief Soest de Gouden Olie bol uitgereikt. Eén van de acht gega digden is dhr. Piet Pieren, op grond van zijn verdiensten als 'senioren- voorlichter', uitgaande van de SWOS. Sinds 1946 woont de fam. Pieren in Soesterberg. Het feest van 50 jaar Soes- terberger hebben ze ongemerkt voorbij laten gaan. In de loop van die vele ja ren heeft men Pieren op diverse terrei nen leren kennen. Naast zijn toenmali ge dagelijkse drukke beroepswerkzaam heden was hij 's avonds vaak in touw voor vereniging en vergadering. Vele verenigingen deden nooit een vergeefs beroep op zijn kwaliteiten, hetzij als voorlichter dan wel als bestuurslid. Zelfs was hij voorzitter van de Verenigde Ondernemers Soesterberg, een duidelijk bewijs van zijn brede kennis en ervaring op velerlei gebied. Na zijn pensionering kwam hij in ietwat rustiger wateren, althans dat dacht men. Voor Pieren brak toen als het ware een nieuwe periode aan. De wet- en regel geving werden niet alleen meer, maar ook ingewikkelder. Vele ouderen haak ten hier en daar af omdat ze het niet begrepen. 'Dure' papieren verdwenen ongelezen in de prullenbak, dat was al leen maar voer voor lettervreters. Aan mijn lijf geen polonaise. Maar intussen liepen ze de ene na de andere mogelijk heid mis. Heel toevallig stootte Pieren op zulke omstandigheden; mensen die op deze wijze bijvoorbeeld een dringende finan ciële steun misliepen. Op grond van zijn kennis en ervaring gaf hij advies en vul de hier en daar een formulier in. Kort daarop werd dat omgezet in een duide lijk voelbare (financiële) steun en toen was het hek van de dam. Of Pieren ook even bij die en die wilde komen, want... en sinds die tijd heeft hij een dagtaak gekregen om anderen hulp te verlenen. Soms wordt hij voor de onmogelijkste opgaven gesteld, maar telkens weet hij een oplossing te vinden. Zijn er moei lijkheden bijvoorbeeld op gebied van belasting of sociale dienst, dan staat hij met de auto voor en bepleit de zaak met Corresponden tie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 soms moeilijke ambtenaren. Zo kent hij heel veel Soesterbergers en velen ken nen hem. In de gesprekken wordt hij geconfronteerd met onder andere schrij nende armoede of een beangstigende eenzaamheid. Zaken die hem enorm aangrijpen en waarvoor hij zich ook wil inzetten, echter hij heeft helaas maar één lichaam. Eén en andermaal kreeg hij vanwege hartklachten een pittige waarschuwing, maar een man als Pieren kan niet stil zitten zolang zijn hulp elders zo drin gend nodig is. Daarom is hij terecht een goede kandidaat. Voor Soesterberg is hij 'de kandidaat! Misschien na heel wat aandrang zijn er toch enkele Soesterbergers die de poli tieke stap willen zetten in de richting van de gemeenteraad. Lange tijd was mw. Wil Stekelenburg daarin de enige Soesterberger. Indien alles naar wens verloopt wordt dat uitgebreid met dhr. Karei van Geet, bekend als voorzitter van de parochieraad en nog beter be kend om zijn snor. Hij zal zijn stem la ten horen via de WD-fractie. Van het CDA was bekend dat dhr. Pierre Stori- mans hun gelederen had versterkt en op zijn verzoek op een dermate plaats werd geplaatst waardoor hij even tijd kon vin den tussen een drukke baan en de po litiek. Tot slot gaf de Partij van de Ar beid opening van zaken en zagen we dhr. Abbas Naseri op een vijfde plaats staan. Een ieder die deze sympatieke man kent weet dat hij heel wat kwalitei ten in huis heeft. Veertien jaar geleden als politiek vluchteling uit Iran gevlucht hebben hij en zijn gezin zich hier snel aangepast. Dagelijks kan men hem vin den in het Kontakt der Kontinenten waar hij de financiën tot op de stuiver weet vast te leggen. Het volgend jaar hebben de Soesterbergers het letterlijk en figuurlijk in de vingers het aantal Soesterbergs in de gemeenteraad uit te breiden. Vrijdag 12 december treedt de band 'Dry Weev' op in café De Gouden Leeuw aan de Rademakerstraat met rock and roll-muziek, variërend van Golden Earrings tot Dure Stuarts, aan vang 21.30 uur, toegang gratis. Volksdansvereniging Terpsichore orga niseert op 12 december een instuif met orkest "A2" uit Utrecht in de gymzaal Spinetpad (Zielhorst) Amersfoort. De avond begint om 19.30 uur en staat on der leiding van Gertruud Kunst. De toe gang bedraagt voor "Terp'Teden f 5,- en voor niet-leden f 6,-. De zaal mag alleen betreden worden met zaal/dansschoe nen. Info: Henny Kentie, tel. 0346- 352637. Met ingang van heden zijn Biesheu vel Assurantiën en Klaren Tromp onroerendgoedbemiddeling een soort samenwerkingsverband ge start ten dienste van een optimale voorziening van de klant. Sinds 1990 is op de hoek van de Rade makerstraat en het Odijkplein het kan toor van Biesheuvel Assurantiën geves tigd. Het is een klein kantoor dat gratis analyses maakt van verzekeringspakket ten en bemiddelt in assurantiën, hypo theken en financieringen ten behoeve van zowel particulieren als ondernemin gen. Maar waarom assurantiën en on roerend goed samen in één kantoor? Biesheuvel: 'Gelet op de hjjidige diver se ontwikkelingen met betrekking tot beperking van het sociaal zekerheids stelsel door de overheid, is zowel de particulier als de ondernemer meer dan ooit op zichzelf aangewezen en dient voor het afdekken van financiële risico's steeds meer zelf maatregelen te treffen in de vorm van het aanpassen van het verzekeringspakket. Welnu, juist bij het bepalen van keuzes omtrent wat wel en wat niet geregeld hoeft te worden, is het advies van een onafhankelijke adviseur zo belangrijk. Hij kan u feilloos de weg wijzen door het 'woud' van veranderin gen die inmiddels doorgevoerd zijn of binnenkort doorgevoerd gaan worden. Voorts is gebleken, dat de combinatie tussen verzekeringen en hypotheken enerzijds en bemiddeling in en beheer van onroerend goed anderzijds, een vrij wel onlosmakelijk geheel vormt. Der halve doet het mij als Biesheuvel Assu rantiën dan ook deugd, dat vanaf 1 no vember er sprake is van een samenwer- "Ik ben dolblij met het goud van Aranka, maar ook de resultaten van de andere deelnemers zijn hartstik ke goed. Soesterberg beschikt over een aantal zeer getalenteerde skiërs, waarmee we nog veel po diumplaatsen zullen halen." Stephan Zoetelief, de trainer van Ski team Soesterberg was uitgelaten over de resultaten van zijn pupillen. Het gebeur de allemaal op zaterdag 6 december op de skibaan in Dordrecht. De NK jeugd stond op het programma en om 09.15 uur stonden de negen Soesterbergse deelnemers al op de baan. Ze waren in gedeeld in Aspiranten 1 en 2 en Scho lieren 1 en 2. Nauwgezet werd met de trainer Stephan Zoetelief de vrij moei lijke baan verkend, vooral de moeilijke punten in de slalom. En toen was het zover voor de favoriet Aranka van der Wal. Ze had er zin in en stond te popelen om de baan eens goed onder handen te nemen en dat deed ze. Na de eerste manche stond ze een dik ke seconde voor op haar concurrent Noortje Beumer uit Huizen. De tweede manche moest de beslissing brengen. Aranka gaf alles en draaide een perfecte afdaling en toen ze door de finish flits te, was ze weer het snelst. Aranka had niet alleen goud, maar was tevens Ne derlands Kampioen in de categorie as- piranten-2 dames. De andere deelne mers van Skiteam Soesterberg volgden in haar schaduw. In aspiranten 1 wist Aranka van der Wal. Mandy Dirkzwager op te klimmen naar de twaalfde plaats en Jolanda Koch be haalde in dezelfde categorie de vijfde plaats. In Aspiranten 2 kon Joyce Butöt vanwege een diskwalificatie geen tijd noteren. Wel gelukte dit Russel Sloots- tra (14e). Bij de Scholieren 1 eindigde Remy Dirkzwager op de 14e en Jeroen Jensma op de 11e plaats. Tenslotte Scholieren 2, waar Michiel Witjes op de 15e plaats eindigde en Malk Steenbeek door een val zijn kansen zag vergaan. De heren Biesheuvel (l.) en Klaren. kingsverband met Klaren Tromp on roerendgoedbemiddeling te Soest, waar door ook op het gebied van aan- en ver koop van onroerend goed men van een eerlijk en objectief advies gediend kan worden, zodat er sprake is van een to tale financiële dienstverlening. De ser vice gaat zelfs zover, dat bij eventuele verbouwingen de bouwtekeningen als mede de aanvraag bouwvergunning door ons verzorgd kunnen worden. Ook het verstrekken van inrichtingsontwer- pen alsmede kleuradviezen behoort nu tot het dienstverleningspakket. Kortom, voor veel vragen omtrent het gehele dienstenpakket kan men nu hier te recht'. De feestelijke opening ging gepaard met veel bezoek, cadeaus en goede wensen. Biesheuvel Assurantiën, Rademaker straat la in Soesterberg, tel. 0346- 354042. Meer berichten over Soesterberg op pagina!8 Donderdag 11 december avondvliegen Vrijdag 12 december 21.30 live muziek, Gouden Leeuw Zaterdag 13 december 15.20 KVO-RDZ, Banninghal Zondag 14 december 11.00 kaartmarathon, Burgstede 14.00 koersbal, Drie Eiken Maandag 15 december 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest avondvliegen Dinsdag 16 december avondvliegen

Soester Courant | 1997 | | pagina 19