f l i Sfeervol kerstconcert dubbelkoor Kinderkunsischool C-drie start met een nieuw aanbod in 1998 Onderwijsmarkt Soest ISPORTt Nieuws van de bibliotheek Eemland-schaatsers actief in NK-marathon Amsterdam Open dag Honkbal in Beukendal j Winterexposities Galerie Wind J§ Artishock Jazzclub 10 jaar! WOENSDAG 31 DECEMBER 1997 iCULTUURWELZUNl Les Chanteurs de Noël en Soester Kinderkoor: SOESTER COURANT PAGINA 10 stichting openbare bibliotheek Kunstwerk van de maand SCHAATSEN WOENSC Voor de jeugd vanaf 8 jaar HONKBAL Reünie op 3 januari Inschrijven voor optocht Hoogland Politie waarschuwt nog bij Smitshof Serie autokraken wenst u een bruisend nieuwjaar! H n$ee youJUjj Toontje VISSEN Livestro winnaar bij de Snoekbaars Donderdag 8 januari Gevraagd voor de Bewegen/ontspannen Rijn en Trijn speelt 'Wildekind' Lmw stï Ivoor roux Het jubileum-kerstconcert van Les Chanteurs de Noël m.m.v. het Soes ter Kinderkoor kan een succes ge noemd worden. Een volle kerk (500 mensen) heeft kunnen genieten van een gevarieerd programma. Les Chanteurs openden met "Proces sion" van B. Britten, waarna achtereen volgens "Wolcum" (Britten), "Gloria in excelsis" (Paul Hom), "Advent und Weihnachten" (F. Mendelssohn), "Wiegelied" (J. Nieland), "Herders hij is geboren" (J. Bremer) en "Still, still, still..." ten gehore werden gebracht. Erna van Hees en Miijam van der Maas op dwarsfluit en Marijke Hees op cello verzorgden de Trio sonate in D. op. 31 van F.A. Hoflmeister. Hierna was het Soester Kinderkoor aan de beurt voor zijn eerste kerstconcert. Wegens de bevalling van zijn vrouw was dirigent Arie Perk onverwacht afwezig en nam Bema Kousemaker op voortref felijke wijze de honneurs waar. Het kinderkoor, bestaande uit ruim 50 kin deren, zong een aantal meer en minder bekende kerstliederen, waarbij soliste Linda Rademaker, die totaal geen last van zenuwen leek te hebben, bijzonde re indruk maakte. Na de pauze begonnen opnieuw Les Chanteurs met een aantal internationale kerstliederen, waarbij Bema Kousema ker als soliste het Poolse "Luzaizje Jes- uniu" prachtig vertolkte. Het meest in drukwekkend was toch wel het samen zingen van beide koren. De combinatie kwam prachtig uit in de meerstemmig gezongen liederen "Huachitorito", de "Sussex Carol", "Stille nacht", dat na tuurlijk niet mocht ontbreken en waar bij ook het publiek mee mocht zingen. Vervolgens de uitbundige "Star Carol", het klassieke "Eer zij God" en tot besluit de "First Nowell", waarbij ook nu het publiek een gedeelte mee mocht zingen. Dat het publiek genoten heeft bleek wel uit de staande ovatie die beide koren ten deel viel. Niet onvermeld mogen blijven de pianist Jacco van Leeuwen, de gita risten Jur Nijboer, Rob Meijer en Eric Verwoert en de solisten Henriette Schuit, Cor van Twillert en Ridie Wu- trich. Na de toegift (nogmaals de "Star Carol") ging iedereen enthousiast en voldaan naar huis. De Kinderkunstschool van Cultu reel Centrum C-drie start ook in ja nuari met een compleet cursusaan bod voor kinderen. Kinderen kun nen kiezen uit de volgende cursus sen: zaterdagklas tekenen en schil deren (10-12 jaar) algemeen ruim telijk vormen (6-10 jaar), bouwen met klei (10-12 jaar), tekenen en schilderen (6-9 en 10-12 jaar), to neel (8-12 jaar) en kleuterdans en klassiek ballet. Bouwen met klei start op dinsdag 13 januari om 16.00 tot 17.30 uur. In de cursus leren kinderen technieken om zo te bouwen met klei dat het werkstuk niet instort. Om het werk te versieren zijn er ook allerlei manieren. Het is al tijd heel spannend om te zien hoe het werkstuk uit de oven komt. De twee cursussen tekenen en schilde ren starten op dinsdag 14 januari. De jongsten om 15.30-16.45 uur en de ouderen van 16.45-18.00 uur. De kin deren krijgen veel ruimte om te experi menteren met de aanwezige materialen. De oudere kinderen bepalen in samen spraak met de docente wat ze willen maken. Toneelles start op maandag 12 januari van 15.45-17.15 uur. De cursus is ge schikt voor ieder kind die het leuk vindt om toneel te spelen of er iets meer van wil leren. Er wordt geschminkt, met ech te toneelteksten gewerkt en de kinderen leren improviseren, dat is spelen zonder een vooraf bedachte tekst. De lessen sluiten af met een kleine presentatie! Als laatste kunnen kinderen kiezen uit een dansaanbod. Kleuters van 4 of 5 jaar kunnen terecht op kleuterdans. Deze speciaal aangepaste cursus op de spontane manier van bewegen van kleu ters start op vrijdag 30 januari. Vierja rigen zijn welkom van 14.45-15.30 uur en vijfjarigen van 15.30-16.15 uur. De docente werkt met name aan coördina tie en samenwerking in de groep op ba sis van spel- en dansvormen waarbij de fantasie een belangrijke rol speelt. Zo wel de grove als de fijne motoriek wordt ontwikkeld. Op vrijdag 23 januari kun nen kinderen die al een basis hebben in de klassieke ballettechniek terecht bij een speciale groep. Doordat de groep kleiner is krijgt het kind hier extra aan dacht. Zeer geschikt voor kinderen van 10-12 jaar, die eventueel zich willen blij ven ontwikkelen in het klassiek ballet. Zij kunnen terecht van 17.15 tot 18.15 uur. De cursus kost f 90,- voor 12 les sen. Tenslotte is er de zaterdagklas tekenen en schilderen, die start om 10.00 uur en duurt tot 11.30 uur. Elke les krijgen de kinderen een nieuwe opdracht die te maken heeft met de kunstwerken die aan het begin van de les bekeken wor den. Er wordt veel geleerd over het materiaalgebruik en hoe je een tekening of schilderij spannend maakt. Samen op cursus Met de kleine op schoot is een cursus waarin ouders en peuters samen werk stukjes maken. Aan de hand van ge sprekjes, verhaaltjes, liedjes en spelletjes wordt met klei gewerkt. De motoriek en de belevingswereld van de peuters staan centraal. Voor ouders is het leuk om te zien wat de peuter kan en tegelijkertijd met andere ouders ervaringen uit te wis selen. Onder het genot van een kopje koffie kunt u 12 lessen terecht op dins dagochtend van 9.30-10.45 uur voor f 85,-. Inschrijven kan men door te bellen naar de cursusadministratie van C-drie, tel. 6022188. De administratie zal dan een inschrijfformulier toesturen. Wie even kennis wil maken kan de eerste les vrij blijvend volgen, mits de cursus niet vol is. Het kind is dan niet verzekerd van een plaatsje. De lessen vinden plaats in het gebouw van C-drie aan de Willae- rtstraat 49. 69 Alben Cuyplaan 202 3764 TW Soest Het kunstwerk van de maand is van Carel Visser. Het is een steendruk, zonder titel en het formaat is 70 x 100 cm. Carel Visser volgde een op leiding aan de Technische Hoge school Delft van 1948 tot 1949 en aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag van 1949 tot 1951. Het werk van Carel Visser heeft internationaal er kenning gekregen en is op vele plaatsen in de wereld geëxposeerd. Visser heeft een groot arsenaal van uitdrukkingsmogelijkheden ge bruikt: van het constructivisme in de jaren vijftig tot beweeglijke sculptu ren in latere perioden. Zijn werk heeft een geheel eigen karakter. Daarbij hanteert hij niet alleen klas sieke materialen als steen en ijzer. Ook wol, jute, zand en blik gebruikt hij om reliëf te geven aan zijn ruim telijk werk. Daarnaast maakt hij ook tekeningen, grafiek en sieraden. Met zijn werk won hij een aantal prijzen, o.a. in 1992 de Amster damse Prijs voor de Kunst en in 1994 de J.C. van Lanschotprijs voor de Beeldhouwkunst. De Kunstuitleen Soest heeft een drachtige collectie kunstwerken in ïuis: er zijn olieverven, etsen, litho's, zeefdrukken, houtsneden, linosneden, collages, foto's, gouache en aquarellen. Ook zijn er reelden in brons, hout, steen en metaal te leen. Men kan per abon nement één of soms twee kunstwer ken lenen; ook is er de mogelijkheid werken te reserveren. Cadeau-abonnement Een jaarabonnement kost f 125,-, het inschrijfgeld is f 10,-. Cadeau abonnementen zijn al te koop vanaf f 40,-. Op vertoon van een geldig Soester bibliotheek abonnement krijgt men f 10,- korting. De collec tie wordt regelmatig aangevuld met nieuw werk en bestaat uit meer dan 600 kunstwerken. Reserveren is mogelijk, er ligt een fotocatalogus ter inzage. Kunstuitleen Soest biedt ook bedrij ven de mogelijkheid het interieur te verfraaien. Ieder bedrijf heeft wel een ontvangstruimte, directiekamer, gang of entree die extra aanzien, kleur en sfeer kan krijgen door een kunstwerk. Vooral als het werk regel matig gewisseld wordt betekent dit veel kijkplezier voor medewerkers en bezoekers. De Kunstuitleen Soest is gevestigd in bibliotheek Overhees aan de Willaertstraat 49, telefoon: 035- 6012468. De openingstijden zijn: maandag-, woensdag- en vrijdag middag van 14.00-17.00 uur en vrijdagavond van 18.30 tot 20.30 uur. Kunstuitleen Soest: uw kans op kunst in huis! Het NK-marathon werd verreden op de Jaap Edenbaan in Amster dam. Het was voor de B-rijders een 100 ronden wedstrijd. Er startten 76 rijders. Tom Versteeg zat in de eerste ontsnap ping, die met vijf man een ronde voor sprong pakte op het peloton. Hierna ontsnapten nog eens negen man, die één ronde pakten. Deze veertien rijders moesten vijf ronden extra rijden, waar in Tom tenslotte drie rijders achter zich liet en als 11e eindigde. De broers Klaas-Roei en Bert Koelewijn behoor den tot de 40 rijders die de wedstrijd vroegtijdig staakten i.v.m. het hoge tem po. Cor Varenkamp reed bij de veteranen de wedstrijd uit. Ook hier was het een waar slagveld; van de 80 starters reden er 40 de wedstrijd uit. Cor zat helaas niet in de kopgroep en eindigde als 26e. Uitslag clubwedstrijden: 300 meter: Ilone Bloemen 34.86; Walter Varenkamp 31.01- Thysia Pater 38.07; Saskia Eicholz 41.25. 500 meter: Ilone Bloemen 56.76; Walter Varenkamp 55.05; Thysia Pater 1.02.94; Sas kia Eicholz 1.06.36; Klaas-Roei Koelewijn 45.32; Tom Versteeg 44.57; Philip v.- 45.84. 1500 meter: Klaas-Roei Koelewijn 2.15.66 Tom Versteeg 2.10.03; Philip v. Waninè 2.24.08. 6 Voor de jeugd is december de maand van Sinterklaas en de Kerst man. Lekker vakantie, laat opblij ven met Oud en Nieuw, buiten en binnen spelen met vrienden en vriendinnen. De honk- en softbal- lers halen in december vol verwach ting hun handschoen "uit het vet" om met hun seizoen te beginnen, eerst binnen trainen en begin maart (ijs en weder dienende) naar buiten tot eind oktober. Traditioneel nodigt de Knickerbockers aan het begin van het seizoen de Soes ter jeugd, meisjes en jongens, vanaf acht jaar uit om binnen te komen spelen in sporthal Beukendal op zaterdag 3 janua ri van 10.30 tot 12.00 uur. De jeugdtrai ners van de honk- en softbalvereniging "De Knickerbockers" staan dan klaar. Misschien heb je wel eens een honkbal wedstrijd gezien, van die stoere mensen met honkbalpetten op. Houd je van een balletje gooien en slaan, kom dan. Je leert dan veel over de honkbalsport en 1 mag zelf spelen en oefenen. En.... neem I je vrienden en vriendinnen mee. Mis- schien vind je het wel zó leuk dat je écht I wilt gaan spelen. Ook de oudere jongeren en iedereen die een keertje gratis mee wil trainen zijn van harte welkom bij de Knicker- bockers. Deze belangstellenden moeten bellen naar de secretaris Paula Waddell 6029612 (zie ook de Soester gemeente- gids) om te horen wanneer hun leeftijds genoten op (beginners)spelniveau trai- Op 3 januari 1998 viert de jazzclub van Artishock haar 10-jarig be staan. Een heuglijk feit, want gedu rende die jaren bouwde de jazzclub een bescheiden, doch unieke naam op in de progressieve muziekwereld van Nederland. Vele huidige jazzcorifeeën (zoals Jesse Ruller en Yuri Honig) gaven acte de présence, vele jazzstijlen passeerden de revue. Nooit oubollig, nooit saai, nooit achterhaald. Ook werd de beeldende kunst, middels tentoonstellingen in de expositiezaal, in de vaart van de jazzclub meegesleurd. Om deze mijlpaal te vie ren bereiden oprichter Semmy Prinsen en jazzclubbers van het eerste uur Stormvogel en Rob van de Broeck, een grootse sessie-avond voor, waarbij ook eigen composities aan bod komen. Per ron 5B zal op deze avond in steeds wis selende bezetting bestaan uit de vele ta lentvolle musici, die gedurende die tijd het podium betraden om hun kunsten te vertonen. De honderden actieve en passieve deel nemers aan Artishocks Jazzclub, zijn bij deze uitgenodigd om er aan het begin van 1998 weer bij te zijn. Informatie bij Semmy Prinsen, elke werkdag tot 13.00 uur, telefonisch bereikbaar op nummer 035-6019577. Aanvang 20.00 uur. Toegang gratis. De grootste carnavalsoptocht van mid den-Nederland - die van Hoogland - wordt op zondag 22 februari voor de 22e keer georganiseerd door stichting "de Eemschuumers". Nieuwe groepen die willen meedoen kunnen zich op maandag 5 januari vanaf 20.00 uur in schrijven in partycentrum 't Hoogh Landt, Kerklaan 1. Afgelopen zaterdag is de politie nog lankmoedig geweest tegenover de talrij ke parkeerzondaars op de Smitshof. Zo n 100 overtreders kregen een schrif telijke waarschuwing plus uitleg over de verkeersregels, omdat sinds kort het eenrichtingverkeer op de parkeerplaats in ere is hersteld. In het nieuwe jaar gaat de politie onverbiddelijk bekeuringen uitdelen. Men zij gewaarschuwd...! In de afgelopen dagen kreeg de politie in totaal elf meldingen binnen van au tokraken. In de meeste gevallen was de radio, al dan niet in combinatie met een cassetterecorder of cd-speler, buitge maakt. Ook autotelefoons lagen weer goed in de markt. De aangiften kwamen van Honingbij, Harperpad, Pijperpad Ereprijsstraat, Hazepad, Kerkplein Meidoornweg, Krekel, Bilderdijklaan' Di Lassostraat en de Anthonie van Leeuwenhoeklaan in Soesterberg. Oudjaarsdag lot 17.00 uur geopend. Nieuwjaarsdag gesloten. Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 drie Zaterdag 20 december werd de vijfde wintercompetitiewedstrijd gevist in de Vecht. Om 7.30 uur werd er afgevaren richting Nigtevecht omdat daar in de wintermaanden de beste stekken zijn. Het weer was uitstekend, maar jammer genoeg geen stroming. Er werd op de topstekken weinig of niets gevangen, dus veel verkassen, met weinig of geen resultaat. De grote uitschieters waren Jan Livestro en Willem van Zoeren, eer ste en tweede plaats, met 5.05 meter en 3.29 meter, en op de derde plaats Sjaak Bliek met 89 centimeter. Oliebollenwedstrijd Zaterdag 27 december volgde de jaar lijkse oliebollenwedstrijd gehouden Óp de Vecht. Het weer wfts prima niet e^n zwakke wind, en de vangsten waren bé ter dan de week ervoor. Na de wedstrijd kreeg iedere visser traditiegetrouw een kist appelen mee naar huis. De beste tien: 1 Willem van Zoeren 8.08 meter; 2 John Hibbel 6.71; 3 Peter de Rond 6.34; 4 Jan Livestro 6.34; 5 Theo Bosman 5.71; 6 Willem v.d. Kraats 5.55; 7 Rinus Brons 5.52; 8 Henk Kruiswijk 4.99; 9 Ab Dekker 3.98; 10 Willem Hopman 3.86. Bij Galerie Wind loopt nog tot en met 31 december de expositie "Kerst en Finish", de traditionele expositie met verrassingen. Onder het genot van een glas warme wijn is het werk van internationale kun stenaars te bewonderen. De expositie biedt een ruim aanbod van schilderijen, etsen en beelden. Dagelijks van 13.00- 18.00 uur. Vanaf 1 januari t/m 1 februari houdt de Theo Schreurs, "Meisje in de wind' (brons). galerie een stock-expositie met het werk van een 40-tal kunstenaars uit binnen- en buitenland. Naast werk van kunste naars die reeds eerder in de galerie ex poseerden, brengt de galerie recent werk van andere kunstenaars. Deze expositie steeds van do. t/m zo. van 13.00-18.00 uur. Galerie Wind, Steenhoffstraat 5. Hal hacic. an «n (elke woensdagmiddag) Voor informatie: tel. 6014152 Het basis- en voortgezet onderwijs in Soest en omstreken organiseren op donderdag 8 januari a.s. een zo genaamde onderwijsmarkt in de ge bouwen van de naast elkaar liggen de basisscholen De Wegwijzer en Overhees aan de Willaertstraat 43 45 in Soest. Om het de leerlingen uit groep-8 en hun ouders wat makkelijker te maken een (zo goed als volledig) overzicht te krij gen van het aantal en de soort scholen van voortgezet onderwijs in de regio (Amersfoort, Baarn, Soest, Bilthoven) verzamelen bijna alle scholen van voort gezet onderwijs zich op donderdag avond 8 januari in de genoemde basis scholen. In ieder lokaal wordt door een vertegen woordiger van een school van v.o. voor lichting gegeven aan de hand van brochures, schema's en billboards. Op die manier krijgen leerlingen en ouders een eerste indruk en komen ze wellicht tot een voorlopige selectie. In de mees te gevallen wordt de definitieve keuze pas later gemaakt wanneer de scholen zelf (op hun open dag of open avond) worden bezocht. Ook op deze onderwijsmarkt in Soest zal blijken dat er in de regio een grote variëteit aan scholen voor voortgezet onderwijs is. Dat maakt de keuze niet makkelijker, maar biedt wel ieder de kans een school naar eigen smaak te vinden. De aanwezige scholen zijn: Het Baarnsch Lyceum (havo-vwo) uit Baarn; Waldheimmavo (mavo) uit Baarn; Mavo Soest (mavo) uit Soest; Griftland College (mavo-havo-vwo) uit Soest; AOC Praktische Leergang (mavo- vbo) uit Soest; AOC (mavo-vbo) uit Hoogland/ Amersfoort; I.V.O. Amersfoort (mavo) uit Amers foort; Meridiaan College (vbo-mavo-havo- vwo) uit Amersfoort; De Koppel (vbo) uit Amersfoort; Meerwegen College (vbo-mavo-havo- vwo) uit Amersfoort; Johan v. Oldenbarneveltgymnasium (gymnasium) uit Amersfoort; Vallei College (vbo-mavo-havo-vwo) uit Amersfoort; De Amersfoortse Berg (mavo-havo- vwo) uit Amersfoort; Werkplaats kindergemeenschap (mavo-havo-vwo) uit Bilthoven. De onderwijsmarkt begint om 19.30 uur en eindigt om 21.30 uur. Cultureel Centrum Voor iedereen die het belangrijk vindt meer aandacht te besteden aan het li chamelijke welzijn, start op dinsdag avond 13 januari de cursus bewegen en ontspannen. Veel mensen zijn vooral bezig met het hoofd op hun werk of tij dens een opleiding. De cursus biedt een goed tegenwicht. Een gezond lichaam heeft weer een positief effect op het functioneren. De les behandelt ademhalings- en ont spanningstechnieken, concentratie-, vi sualisatie- en energie-oefeningen, leder een oefent naar eigen vermogen en het geleerde is thuis makkeüjk toe te passen. Het gaat meer om concentratie dan prestatie. Het ritme van de les: een keer per week helpt door de steun van de groep. In je eentje thuis oefenen kan, maar verslapt al gauw. De cursus is bij zonder geschikt voor mensen die niet kunnen of willen sporten. Makkelijke kleding is gewenst en neem een badla ken mee. De cursus is van 20.45 tot 22.00 uur en kost f 110,-. Woensdag 7 januari "Wildekind" is het verhaal van een kind dat opgroeit in het niemandsland tussen stad en platteland. Het leeft daar met de dieren, loopt op vier poten en heeft nog nooit een mens gezien. Het leven van Wildekind verandert totaal als op een dag een verdwaald kind uit de stad langskomt. Als het stadskind thuis ver telt over de merkwaardige ontmoeting is Leiden in last. Iedereen is in rep en roer. Dit jeugdtheaterstuk is gebaseerd op de vele verhalen waarin kinderen een hoofdrol spelen. De acteurs Cecilia en Reint spelen in deze serieuze, sfeervol le voorstelling alle rollen zelf. Ze gebrui ken prachtige maskers, wisselende de cors, zelfgeschreven teksten en liedjes en speciaal voor deze voorstelling gecom poneerde muziek. Het verhaal van Wil dekind wordt verteld door de masker maker. Deze familievoorstelling is geschikt voor iedereen vanaf 5 jaar. Aanvang 14.00 uur. Toegang f 7,50/f 6,- (strippen kaart)/ f 10,- (volwassenen). Scène uit "Wildekind". Foto Pieter Honhofl. I[q januari 199É I Maatschappelijk 1(AMW) met e Iiroep. De bijee: liouden in het f ■serweg 10 in Baa ■De groep is bed vrouwen, van wi I een jaar geleden I van de rouwver I personen met elk I gen, zodat ze elk I ervaringen kunm I Thema's die aan J verlies en de ee I overlijden en he de omgeving; ho I doen; hoe leer je I Voor meer inforr I opnemen met Jel AMW Soest, tel Blijenberg van 1: 5488600. Weekend-opva Maatschappelijk Hulp in dringen zaterdag, zondag feestdagen, tel. 6 Stichting Hulpi Hulp aanvragen d 10.00 uur, tel. 352097. Nazorg borstka Informatie: Borstl trum Utrecht (BIi di. t/m. vrij. 10.0i Werkgroep Kind i Behartigt de bel ouders vóór, tijd( huisopname. Infor ling, tel. 6014470. Vrouwenspreek Iedere donderda Stadsring 31A (V foort, tel. (033)46 wilt blijven kan d< Meidentelefooi Voor specifieke Maandag 19.00-2 16.00-18.00 uur; 21.00 uur, tel. (03 Vrouwen in de I Vrouwen die prob terrein van de bijst terecht bij de werk Bijstand, telefoni: 13.00 of na 18. 6017431 of 60185. Spreekuur: elke maand, 10.00-11.3 tionaal Vrouwencei Buro Vrije Tijd Bemiddelt in vr brengt mensen bij willen doen op het interesse. Postbus 3 tel. 6013941 of 60i VTO-samenwerl Vroegtijdige Onde lingsstoomissen bi 240, 3800 AB (033)4637285. Slachtofferhulp J Praatpaal en vraag fers van misdrijven 'en, tel. 6027719. •Slachtofferhulp I 24 uur per dag tel voor Soest, Soestc tussen 7.00 en 23.0 tussen 23.00 en 7.0 kamer van de Amei 033-4666666. Al Anon-groep S Steun aan familie v; matig veel drinkt of of 5415474 Baarn. Ouders van een o Landelijke zelfhulp- Contactadres: Evel breestraat 543, 37 6014310. •Thuishulpcentral De THC biedt part: dementerenden, van ouders van verstane gehandicapte kinder of passief oppassen 'nformatie: tel. 033- Contactpersoon Soe tel. 6022395. Thuiszorg/Maatsi Stichting Thuiszorg Werk N.O. Utree! °urg. Grothestraat 1 tel. 6036800, fax 60 Jongerenspreekm Voor jongeren van 1'. dag 15.30-16.30 u Amersfoort. Psycho-profylaxe Stichting Psycho-pn dmg op de bevalling. v-d. Poll, Clauslaan 2 tel. 6031396. •Steunpunt Rouwve Contactadres: Nellel Brinkweg 18, 3761 6022122 (9.00-11. 6014310. Wie hulp zoekt, maa ren bij het Centraal IN 11.00 uur, tel. 60311

Soester Courant | 1997 | | pagina 10