'M. VSB vierde het 20-jarig bestaan Nieuwjaar in Drie Eiken: volle bak Friesland Food Service sponsor Skiclub Scholenvolleybaltoernooi geslaagd 'Burgerlijke stand' fc ud en Nieuw van toen Moeder en haar 16 pups maken het uitstekend WOENSDAG 7 JANUAR11998 Negende Bravootje voor Gerrit Stekelenburg 'De Drie Eiken' ).g.g. 6031310 0 0 Q. 0 CO i CD CO N 0 Kerkberichten j Huldiging danscursisten bij Rellum Medische dienst Hulpverlening Waarover praatten zij Na bevalling van 13 uur: A\ Thomasvaer en Pieternel professioneel Meningen van lezers Reis naar Bethlehem Kerstboomverbranding gaat niet door Vliegbasis op zoek naar personeel Rondje Soesterberg Ansichtkaartenactie groot succes Agenda verhuur Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 woonlg 3-KMR- alkons en berging in fontein, hal, m.k., •fond, v.w., douche! keuk. m. huurboiler lonkmr, 2 slp.kmrs. kn f 407,- p/m incl. ït. Het app. is vrijwel IOM:fl59.500,-k.k. VT PP., zr fraai aan de roonlgm. inpandige, park en vijver en m. ïal m. gard. en 2 tein, woonkmr, keu- mr, badkmr m. dubb. :he. Het app. is geh. s. f 1.275,-/ 2 pers. f nkmr en slp.kmr v.v. ilarmsysteem. Er zijn Gar. v.v. elektra en Ondanks storm en regen hadden circa londerd mensen gehoor gegeven aan de broep van de VSB om hun twintigja- ig bestaan bij te wonen. Voorzitter Yvonne Hoekstra was derhalve zicht- taar verheugd toen ze haar gasten, daaronder het voltallig College van Burgemeester en Wethouders, om- treeks 14.00 uur welkom heette. In het :ort memoreerde zij de afgelopen twin tig jaren en verwees naar de vele feiten ran de VSB die via krantenverslagen op billboards waren opgesteld. "daar wie kan zulks het beste verhalen enkel Thomasvaer en Pieternel. I Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 rrit Stekelenburg Vereniging Soesterbergs Belang B) vierde afgelopen zondagmid g haar twintigjarig bestaan in rpshuis Burgstede met een optre n van Thomasvaer en Pieternel de uitreiking van hun negende ravootje'. .OM: f 199.000,-k.k. oersbal «K K UJ L. T. 4—i n VSB-voorzitter Yvonne Hoekstra bood de tegel aan voor het Dorpshuis. Dp woensdag 7 januari is men vanaf "0.30 uur welkom in het dienstencen- voor het 'inloop-uurtje' van de BO. ondag 11 januari staat de grote zaal van het dienstencentrum vanaf 14,00 uur weer ter beschikking van koersbal. «n ieder die nader met deze mooie nnensport wil kennismaken is van har te welkom. Varme maaltijd De warme maaltijd van 13 januari be staat uit heldere groentensoep, Pools- Duitse zuurkoolschotel, vanillevla met lagroom. Kosten: f 7,50. Opgave tot 12 januari, tel. 351402. Juiltcursus |e quiltcursus in het dienstencentrum :art op 14 januarien telt daarna nog ht woensdagavonden na elkaar, 19.30-21.30 uur. Kosten: f 35,- excl. lateriaal. Opgave: tel. 351402. Derhalve gaarne uw aandacht voor hun verhaal', en na deze woorden kwamen Bep van Esseveld en Roel de Waard voor de deide keer in successie voor het voetlicht. Na vrijdag in De drie Eiken en een dag daarna in de Heybergh, vertolk ten ze ook in dit jubileumfeest een hoofdrol. In grote trekken was het een herhaling van de voordracht over het afgelopen jaar, maar met nu een duide lijke staart voor de jarige VSB. Ook nu wisten ze hun gehoor ongeveer drie kwartier lang intens te boeien met soms rake opmerkingen. Anneke Pley, de schrijfster van het verslag, had zich goed in het verleden van de VSB verdiept en diverse bekende namen, feiten en om standigheden naar voren gehaald. Een daverend applaus was dan ook voor haar en zij werd met Thomasvaer en Pieternel in de bloemetjes gezet. In een gevel van dorpshuis Burgstede zijn destijds bij de bouw diverse tegels geplaatst van (toen) bestaande vereni gingen van Soesterberg. Tot op heden was één tegel niet ingevuld om ruimte te maken voor een eventueel nog op te richten club. Als dank aan het bestuur van dorpshuis Burgstede voor de vele keren dat de VSB daar mocht vergade ren en diverse activiteiten kon organise ren, bood mw. Hoekstra deze nog open staande tegel aan in de vorm van de nu 20-jarige VSB. Een kleinood dat een vertegenwoordiger van het dorpshuis in dank aanvaardde. Bravootje Tot slot van de zeer gezellige bijeen komst werd het zogenaamde 'Bravootje' van de VSB uitgereikt. De vereniging heeft in de afgelopen 20 jaren acht keer een soort schouderklopje uitgereikt aan personen of instellingen die zich duide lijk voor de plaatselijke samenleving verdienstelijk hebben gemaakt. Deze keer was het bestemd voor het oud-be stuurslid en mede-oprichter van de VSB, Gerrit Stekelenburg. Mw. Hoeks tra schetste hem als een man die enorm veel heeft gedaan in en voor vele Soes- terbergse verenigingen en instellingen, waaronder ook de VSB. Ondanks het feit dat hij geen bestuurslid meer is zorgt 'Het was een initiatief dat een aan tal doelen tegelijk diende. Sport is gezond maar geeft ook sfeer en ge zelligheid en tenslotte leren kinde ren wat volleyballen is. En dat kan een positieve inslag hebben voor onsalsAGAVS'. Aldus voorzitter Herman van Rooyen die met tal van medewerkers op maan dag 29 december voor de eerste keer het 'AGAVS Scholenvolleybaltoernooi' organiseerde. Zo'n vijftig kinderen van de groepen 6, 7 en 8 van de basisscho len uit Soesterberg streden die middag om de 'Plusbokaal', speciaal voor dit toernooi ter beschikking gesteld door Plusmarkt, die tevens het hele toernooi sponsorde. Met groot enthousiasme werd door alle teams van de Wethouder de Haanschool, de Postiljonschool en de Carolusschool gevolleybald. Elke wed strijd duurde 15 minuten en er werden maximaal twee sets tot 15 punten ge speeld. Na het toernooi werden nog twee de monstratiewedstrijden gehouden, één door AGAVS C-jeugd (meisjes) tegen de meisjes C van Stam/Sovoco uit Soest. En één door een mix van AGA VS Heren 1 en 2 en jongens C tegen het 'oude' jongens B-team, die voor deze keer 'All Stars Jeugd' heette. Vooral de toeschouwers, waaronder heel veel jeugd, wisten de ploegen enthousiast te begeleiden. Hierna volgde de prijsuitreiking: Poule A (groep 6): 1. Postiljon, 2. Carolus en 3 Weth. de Haanschool. Poule B (groep 7 en 8 mix): 1. Postiljon 2, 2, Carolus, 3 Wethouder de Haan 1. Poule C (groep 7 en 8 jongens:) 1. Postiljon 1, 2 Wet houder de Haan en 3 Postiljon 3. De winnaar van de 'Plusbokaal' is dus de Postiljonschool geworden. Tweede werd de Weth. de Haanschool en eer volle derde de Carolusschool. Alle teams kregen een kleine beker voor de schoolprijzenkast en alle kinderen een leuke sleutelhanger. Nog één keer Her man van Rooyen: 'Dit eerste scholen volleybaltoernooi was een enorm succes en zeker voor herhaling vatbaar!' Zondag 11 januari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. Wiegant Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15,15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; H.A. Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, tel. 351700. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H. J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 30 december: Johannes Komelis Esman (58), Bloemheuvel 14. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 0900-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grofvuil Tel. 035-6093666. egelmatig zal men de heren Smo- enburg (85), Van Dijk (71), Riet- veld (71), Hoogstraten (69) en Knoops (64) op een woensdagmor gen in het dienstencentrum 'De Drie Eiken' zien. Onder het genot van een kopje koffie praten zij als geboren en getogen Soesterbergers over het vliegdorp van toen. Deze keer was het onderwerp: Oud- en Nieuwjaar van vroeger. De heren glimlachen als ze terugdenken aan de belevenissen rond Oud en Nieuwjaar van heel vroeger. 'Laten we eggen dat we dan denken aan zo om en ïabij 1930. Soesterberg was nog een dein dorp met een hoofdweg en enke le boerderijen in de directe omgeving. Oudejaarsdag was bijna geen verschil liet de overige werkdagen. Tot zes uur 's avonds moest er gewerkt worden en joms nog langer. Om 7 uur volgde de Dudejaarsavonddienst in de kerk. Dan werden alle overledenen herdacht door het opnoemen van de namen. Bij elke haam werd een kaars ontstoken, dat was een heel bijzondere plechtigheid. De avond werd in huiselijke kring door gebracht. Hier en daar was er nog wat kerstversiering en ook nu werd veel aan dacht geschonken aan eten en drinken. De kachel of open haard werd goed op gestookt om de warmte tot in de uiter- ■ste hoeken te laten doordringen. Op het .fornuis stond een grote vleespan met 'gehakt of stukken vlees. Op de tafel lag leen brood met een mes en voor die ge legenheid roomboter. En dan de zo be kende zak met pinda's, waarvan een ie- r 'der een handvol kreeg en dan maar doppen. Het afval werd zo nu en dan in de open haard of kachel gegooid die dat luidruchtig verteerde. In de loop van de avond kwam de fles op tafel en dronken de ouderen geest rijk vocht. Als de ouders even niet ke ken dronken de kinderen ook stiekem een glaasje. Lekker was anders en je werd er ook zo slaperig van. En dan de oliebollen, teilen vol, met alle soorten, zelfs appelflappen. Je bleef er van eten tot je bijna niet meer kon. Tussen 11 en 12 uur 's avonds begon het buiten de deur wat drukker te worden. Volgens traditie moest op oudejaars avond het oude jaar worden uitgeluid, niet met klokken maar met carbidbus- sen. Zelfs grote melkbussen werden daarvoor gebruikt. In de bodem was een gat gemaakt, carbid in de bus met wat water en dan het deksel erop. De bus werd dan op z'n zij gelegd en vervolgens werd een brandende lont tegen het gat gehouden. De ontstane gassen in de melkbus werden op deze wijze met een daverende klap tot explosie gebracht en dan vloog het deksel door de lucht om tientallen meters verder neer te komen. Je moest goed opletten om geen deksel tegen je hoofd te krijgen. Vooral na het gebruik van sterke drank kon het wel eens uit de hand lopen. Van ernstige ongevallen zoals nu met vuur werk, hoorde je nooit. Het beperkte tot een deksel tegen je lichaam of brand wonden. Dit oudejaar uitschieten duur de tot hooguit 1 uur 's nachts, want de andere morgen was het vooral voor de boeren weer hard werken. Nieuwjaarsdag was voor de overigen een vrije dag. De mensen bezochten el kaar en dan stond uiteraard de fles op tafel met weer heel veel oliebollen. Kin deren gingen langs de deuren om de mensen 'veel heil en zegen in het nieu we jaar' te wensen. Vervolgens werd de hand opgehouden en was het gebruike lijk dat ze een paar centen kregen. Ie mand gaf eens een gulden, dat was in die tijd een kapitaal. Vergeleken met nu waren de mensen toen gelukkiger. Ui teraard niet bij de vele werklozen, want daar was het leven in die tijd in-triest en heerste er een bittere armoede. Op dat gebied is het natuurlijk veel beter ge worden. Wel, zo was vroeger het Soes terbergs oud en nieuwjaarsfeest'. 'Dat ze veel pups zou werpen wisten we, maar zestien is wel heel veel. De afgelopen Kerst met Oud en Nieuw jaar hebben wij wel op een heel bij zondere wijze gevierd'. Trots toonde het dierenartsen-echtpaar Tonino-van Schieveen hun moederhond met haar zestien pups. In de warme kist kwamen ze handen tekort om alle klein tjes in één keer bij moeder te krijgen. En liep er toch één bij moeder vandaan, dan liet het zich heel duidelijk horen. De bevalling begon donderdag 18 de cember, 's morgens om ongeveer acht uur. In feite was het vijf dagen te vroeg, maar kennelijk vond Novarta die don derdag een heel geschikte dag. De be valling duurde dertien lange uren en 's avonds om ongeveer negen uur had ze zestien pups ter wereld gebracht. Novarta van de Soester Bergen, zo luidt de naam van deze bijzondere moeder, komt uit een roemrijk hondengeslacht. Haar moeder is de wereldkampioen Kunibertha, waarover destijds de lof trompet luid en duidelijk in deze krant werd ontstoken. Novarta volgde de voetsporen van haar moeder en werd op 18 oktober 1997 in Duitsland 'Bun- dessieger 1997'. De vader van de pups is de Nederlandse en Luxemburgse kampioen Lambricius van de Soester Bergen. Aan dit vermaarde geslacht werden nu zestien pups toegevoegd: negen reuen en zeven teven. Voor het dierenartsen-echtpaar was deze bevalling toch nog een bijzonder gebeuren. Want naast de bevalling van dertien uren, moest ook de praktijk worden gedaan. En meer dan tien pups komt voor, maar zestien is wel heel veel. De eerste paar dagen werden ze om de vier uur bij de moeder gebracht, maar die kon dit tempo onmogelijk bijhouden zonder er zelf onderdoor te gaan. Ge lukkig kwam er spontane hulp van Ro- seanne, die de moederhond assisteerde door de pups uit de fles te laten drinken. 'In het begin was het voor ons dag en nacht werken om alle zestien pups in leven te houden. We losten elkaar ge woon af om ze continu te verzorgen, totdat Roseanne ons kwam helpen. Zij verricht nu het leeuwendeel van de ver zorging en mede dank zij haar zijn moe der Novarta en haar zestien pups in een uitstekende toestand', aldus Tonino. Danscentrum Rellum huldigde on langs haar cursisten die jaren ach tereen een cursus in het stijldansen, alsook aerobics/callanetics aan de Rademakerstraat in Soesterberg hebben gevolgd. 'We vinden dit een uiting van doorzet tingsvermogen en het is belangrijk dat de cursisten het als een bevestiging zien van hun tevredenheid met het lessys- teem en de persoonlijke benadering. Wij vinden dat niet alleen in het bedrijfsle ven een huldiging moet plaatsvinden, maar zeker ook in onze branches', aldus André Rellum. 'Het is toch een geweldige prestatie om samen met je partner iedere week weer op dansles te komen en het gezamenlijk gezellig te hebben met andere cursisten. En een respectabele prestatie is het ook van de dames die jaren achtereen vol houden, om zowel het lichaam als ook de geest door de aeronetic-cursus in conditie te houden', vervolgde Leny Rellum. In een intieme en gezellige bijeenkomst kregen de jubilarissen van Danscentrum Rellum een herinneringsplaquette aan geboden met de daarbij behorende oor kondes. De aeroneticdames vanwege Aerobic Sport Holland en de dansers door de Algemene Nederlandse Dans- leraren Vereniging. Voor 10 jaar aero bicjaren werd het verstrekt aan de da mes M. van Dam, C. Griek en L. van Noort. Voor 10 dansjaren waren het dhr. A. Bos, dhr. J. Marijnen, dhr. en mw. C. van Nieuwenhuizen, dhr. en mw. J. Stam en dhr. en mw. D. Woudenberg. Voor 15 dansjaren waren dat mw. H. Oor en dhr. en mw. F. Otten. Op de foto zijn niet alle jubilarissen te zien maar wel v.l.n.r.: Leny Rellum, John Marijnen, Joop en Joke Stam, Frans en Rina Otten, André Rellum, Maja en Dick Woudenberg en Arnold Bos. 'Namens het dienstencentrum en de ouderenbonden heet ik u allen van harte welkom en wens een ieder een bijzonder goed 1998 toe. We heb ben wel eens wat meegemaakt in deze ruimte, maar nog nooit dat er op de nieuwjaarsreceptie zoveel mensen waren. Een teken dat u deze morgen op prijs stelt'. Zo begon Cees Verheus, voorzitter van het dienstencentrum De Drie Eiken, de allereerste nieuwjaarsreceptie in Soester berg van het nieuwe jaar 1998 op de vrijdagmorgen van 2 januari. De zaal was tot op de laatste plaats bezet en via een raam moesten nog stoelen worden aangesleept, waardoor het aantal ver over de honderd kwam. Overal lachen de gezichten en handen die gedrukt werden met de allerbeste wensen voor de volgende 364 dagen. In zijn wel komstwoord keek Verheus voor wat be treft het dienstencentrum met voldoe ning terug op het jaar 1997. Naast een goed functionerend bestuur mag het centrum beschikken over een bijzonder korps vrijwilligers. Voor het nieuwe jaar noemde hij enkel het jubileum in april van het centrum, met een kleine uitleg van wat dan te wachten staat. Nogmaals werd onderstreept dat het dienstencen trum er voor alle 55-plussers is en in dit verband graag als ontmoetingscentrum wil fungeren. Omstreeks 10.45 uur verschenen ook burgemeester De Widt en zijn echtgeno te, een geste die door de aanwezigen zeer op prijs werd gesteld. Ook hij wenste een ieder het allerbeste voor het nieuwe jaar maar ging snel zitten van wege het optreden van de (Soesterberg- se) Thomasvaer en Pieternel. Terugblik Zoals men hen eens eerder had gezien kwamen Bep van Esseveld en Roel de Waard in het bekende kostuum van Thomasvaer en Pieternel op de planken en gingen direct van start met hun te rugblik op het Soesterbergse 1997. In een nonstopconference van vijftig minu ten luisterden de aanwezigen van het begin tot het einde geboeid naar een ludieke opsomming van feiten en om standigheden die het vliegdorp waren gepasseerd. Voor de tweede keer be wees mw. Anneke Pley de gaven en ta lenten te bezitten om een stuk plaatse lijke geschiedenis in ludieke gedicht vorm om te zetten. Met hier en daar de hand achter het oor en piepende ge- hoorversterkers werd alles op de voet gevolgd, met zo nu en dan een applaus als onderstreping van wat gezegd werd. Met deze krant als basis had Anneke elke woensdag voer en zette dat om in een stuk proza. Na 52 weken moest een selectie worden gemaakt van meer dan 600 onderwerpen en 'aldus werd het Soesterbergse volck kont gedaen'. Hier en daar werd de vinger op een gevoeli ge plek gelegdzonder beledigend te worden: de strenge winter met ijspret, Hartelijk dank aan alle medewerkers van de Sterrenberg voor hun aandeel in het kerstspel 'Reis naar Bethlehem'. Hopelijk gaat deze mooie traditie ook in 1998 weer door. Mw. R. Sukking De geplande kerstboomverbranding, vanavond (7 januari) op het terrein aan de Kampweg in Soesterberg, gaat niet door. De Stichting Jeugdwerk Soester berg heeft zozeer haar handen vol aan het samenwerkingsverband met het overkoepelend orgaan in Soest, dat zij geen tijd kon vrijmaken voor de tradi tionele kerstboomverbranding. Voor dit jaar zoekt de vliegbasis 124 soldaten en korporaals. Tot op heden hebben 861 mensen belangstelling ge toond, waarvan er 243 overgingen tot een sollicitatie. Daarvan zijn er 53 aan genomen en moesten er helaas 73 afval len, want de eisen zijn vrij pittig. Van de aangenomen sollicitanten is 10% vrouw en 12% allochtoon. Ze komen uit de wijde omgeving van de vliegbasis en kregen hun eerste informatie van onder andere het Basis Informatie Centrum. Er zijn nog voldoende banen te verde len zoals vliegtuigonderhoud, verkeer sleiding, metaalbewerking, restaurant en bevoorrading. Een ieder tussen de leeftijd van 17 en 27 jaar, die Nederlander is en in het bezit van VBO-A of overgangsbewijs van MAVO 2 naar 3 en niet hoger geschoold dan VBO-C of MAVO-C, kan zich aan melden via de personeelsdienst van de vliegbasis, tel. (0346) 336062. De Skiclub Soesterberg heeft in de Friesland Food Service (onder an dere producent van Friesche Vlag koffiemelk en Choq chocolade melk) een sponsor gevonden die de nodige financiële middelen ter be schikking stelt voor het wedstrijd team van de skiclub. 'Omdat deze skiclub 20 jaar bestaat en één van de mooiste banen van Neder land is met een goede sfeer, waar op grond van de sport veel chocolademelk wordt gedronken, willen wij graag met hen iu zeealdus Kuurd Henk Braaks- ma, National Accountant Manager van het Friese bedrijf. De eerste resultaten van deze samen werking zal men kunnen zien tijdens de Runners-Up Cupwedstrijd die op 1 fe bruari a.s. op de Soesterbergse skibaan zal worden gehouden. Ook trainer Step- han Zoetelief is gelukkig met deze sa menwerking: 'Als skiclub kunnen we ons nu veel beter profileren en dat komt onze skiërs weer ten goede. Vergeet niet dat we landelijk over een aantal promi nente skiërs beschikken waarmee we nu onze plannen kunnen realiseren'. Pieternel, Hans de Widt en Thomas vaer. kerstboomverbranding, kerstverlichting op de Rademakerstraat, plaatselijk be lang, praten met B&W, openbaar ver voer, oranje comité, hondenpoep, heli kopters, jeugd, Burgstede, nieuwe win kels, brandweeroefening, huisartsen, Odeon, rommelmarkten, EHBO, avondvierdaagse, Carolus 75 jaar, de Gouden Oliebol voor Piet Pieren, Hoeksteen enz. enz. Op een voortreffe lijke wijze wisten Bep en Roel het eigen nieuws te vertolken door hier en daar op een bijzondere wijze de klemtoon te leggen. Een daverend applaus was dan ook het deel van deze Thomasvaer en Pieternel met uiteraard hun tekstdichter Anneke Pley. De bijzondere gezellige bijeenkomst werd besloten met een drankje, waar door het nieuwe jaar 1998 door de oudere garde van Soesterberg op een sfeervolle wijze werd ingeluid. Op maandag 12 januari kan men van 11.00 tot 12.00 uur luisteren naar "Rondje Soesterberg" op Radio Soest. Anneke Vestering praat dan met Gerrit Stekelenburg over de jubilerende Vere niging Soesterbergs Belang (1978- 1998), waarvan hij mede-oprichter en oud-bestuurslid is. Met ingang van maandag 5 januari zijn de plaatselijke verenigingen begonnen met de huis-aan-huis verkoop van he dendaagse Soesterbergse ansichtkaar ten. De geste, gratis aangeboden door assurantiekantoor Klarenbeek, komt geheel ten goede aan de betreffende verenigingskassen. Uit de vele reacties blijkt dat de ansichtkaarten enthousiast worden ontvangen en velen een set voor zichzelf houden om elders beelden van het vliegdorp te laten zien. Vanwege het grote succes is dhr. Klarenbeek voorne mens om niet alleen deze actie voort te zetten, maar ook andere plaatselijke bij zondere gebouwen en objecten in een extra ansichtkaarten sessie via de vere nigingen uit te geven. Donderdag 8 januari 19.00 badminton AGAVS, Banninghal Zaterdag 10 januari 13.00 clubkampioenschap, skibaan 16.20 KVO-Kesteren, Banninghal Zondag 11 januari 13.00 clubkampioenschap, skibaan 14.00 koersbal, Drie Eiken Opgaven voor de agenda: tel. 351252 (b.g.g. 06-536.16.331)

Soester Courant | 1998 | | pagina 13