Bomen wijken voor kunst Procedure kwijtschelding voortaan veel eenvoudiger Textie Wim van lloorn ACTUEEL r Illegale man blijft stelen CVU-themabijeenkomst over erfrecht en rouwverwerking WOENSDAG 14 JANUAR11998 SOESTER COURANT NVOB Meningen van lezers 'Poorten voor de Koningsweg' Nieuwjaarsreceptie Parkeerbonnen Open brief aan de 'doejeugd' van Soest PAGIN/ WOENSDAG Ondanks acht eerdere uitzettingen Containerbrandje Chr. Ver. Uitvaartverzorging Soest voor i tijdeli nood in Hc Volgi hiero Autokraken Parkeerbon] Smitshof uit Ondanks o WOENSDAG 14 JANUARI 1998 VAN i BOUWBEDRIJF SOEST l>d NVOB lid Bouwgarant MEER DAN 30 JAAR EEN BEGRIP IN DE BOUW NIEUWBOUW VERBOUW RENOVATIE ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST - TEL. (035) 601 50 73 - FAX (035) 601 74 96 Een twaalf nieter hoge beuk en een moerascypres van acht meter moe ten wijken voor het kunstproject 'Poorten voor de Koningsweg' van Jan Samsom en Ton Algra, dat zo snel mogelijk zal worden geplaatst. Daarom start de gemeente binnenkort een procedure voor een kapvergunning. De aanvraag wordt schriftelijk gepubli ceerd, waarna burgers vier weken de tijd krijgen om schriftelijk en/of mondeling te reageren. Volgens de kapverordening moet het geen probleem zijn de moerascypres te vellen. De boom is niet beeldbepalend en heeft geen lange levensverwachting én wordt bovendien verplaatst naar een plek in de nabijheid. Anders ligt het met de beuk. Op grond van diens vitaliteit en straatbeeldbepalende karakter zou daarvoor géén kapvergunning moeten worden afgegeven. Maar in dit unieke geval van het kunstwerk, dat in decem ber is goedgekeurd door het college, willen Burgemeester en Wethouders een uitzondering maken. De boom wordt niet hergeplant, omdat de overlevings kansen onvoldoende zijn. Het kunstwerk komt te bestaan uit zes tien poortelementen van 4,5 meter hoog, 0,7 meter breed en met bogen van 1,9 meter. Hiervoor zijn op vier locaties al bodemplaten gelegd. Er kwam ove rigens veel meetwerk aan te pas om de locaties te kunnen bepalen. Voor mensen die recht hehhpn nn Tr> mnr1 Voor mensen die recht hebben op volledige kwijtschelding wordt de aanvraagprocedure eenvoudiger ge maakt. Ook gaat het gemeentebe stuur ervoor zorgen dat de verrreke- ning met de voorschotnota's van de Remu vaker plaatsvindt. Mensen die twee jaar achtereen volledi ge kwijtschelding hebben ontvangen, hoeven voortaan geen nieuwe aanvraag meer in te dienen. Ze kunnen volstaan met het ondertekenen van een verkla ring, waarbij ze aangeven dat er geen wijzigingen in hun financiële situatie is ontstaan. Indien er wel veranderingen zijn opge treden (bijvoorbeeld hoger inkomen of aanschaf van een auto) dan moeten ze dat aangeven. Als de financiële situatie is gewijzigd, blijft het invullen van een aanvraagformulier voor volledige kwijt schelding noodzakelijk. Mensen die aanspraak maken op gedeeltelijke kwijt schelding moeten sowieso elk jaar het formulier invullen. In 1996 ontvingen 130 mensen volledi ge kwijtschelding. Van hen zijn er 88 die dat vorig jaar wederom kregen. Zij kun nen voor 1998 volstaan met het onder tekenen van de verklaring, tenzij hun financiële situatie is gewijzigd. Zodra de verklaringen zijn ondertekend zal de gemeente de Remu vragen de voorschotnota's aan te passen en de eventueel reeds betaalde termijnen te verrekenen. Vanaf 1999 kunnen de voorschotnota's meteen komen te ver vallen voor mensen die recht hebben op volledige kwijtschelding. De gemeente belooft tevens te overleg gen met de Remu over een snellere en frequentere verrekening van de te veel betaalde voorschotnota's. Het college verwacht daarover geen problemen. Zelf gaat de gemeente meer vaart zet ten achter de behandeling van de aan vragen. Om die reden zal de gemeente extra mankracht inzetten op het mo ment dat er veel aanvragen behandeld moeten worden. De fractievoorzitters van de WD, PvdA en CDA zouden zich moeten schamen om een agent van de politie aan te vallen, die terecht zijn plicht doet rondom de nieuwjaarsreceptie. Deze aanval' op de politie is bepaald ook al geen voorbeeld voor jongeren. Van de Soester PvdA, de bijwagen van de WD, kan misschien zoiets verwacht worden, maar van een CDA-leider mag men toch meer verantwoordelijkheids gevoel verwachten. Milieuvervuiling hoeft toch niet samen te gaan met een nieuwjaarsreceptie? A. Koop WD, CDA en PvdA hebben boze brie ven aan B W verstuurd omdat de po litie tijdens de nieuwjaarsreceptie bekeuringen uitdeelde aan foutparkeer- ders. Ik snap dat niet, want bekeuringen uitdelen aan wets-overtreders is juist één van de taken van de politie, net als boe ven vangen enzo. De fractievoorzitters hadden hun infor matie uit een ongenuanceerd stukje in een regionale krant en ze waren verge ten om te controleren of dat verhaal 'n beetje klopte. Toen bleek dat het niet om "parkeerbonnen-regen" ging, maar om preciés twee bekeuringen, waren ze enonn opgelucht. Ik snap dat niet want ik vind het juist zo fijn als ambtenaren hun werk goed doen. Bovendien dacht ik altijd dat het Soes ter gemeentebestuur nooit kranten las. Ik schrijf namelijk al jaren briefjes naar de Soester Courant zodra er op de Hart- weg weer 40 cm smerig rioolwater staat, maar WD, CDA en PvdA hebben daar nog nooit op gereageerd, terwijl er ook al jaren in de Soester Courant staat dat B W "volgend jaar" iets gaan doen aan het riool van de Hartweg. Eind 1997 heb ik B W (via de bon uit Op 't Hoogt) maar eens gevraagd of B W soms met een andere jaartelling werken ofzo, waarna een vriendelijke meneer mij verzekerde dat dat niet zo was en dat B W "volgend jaar" iets gaan doen aan het riool van de Hart weg. De laatste tijd staat er hier zelfs riool water op straat als het mooi droog weer is, dus ik hoop dat WD, CDA en PvdA niet alle Soester ambtenaren van hun werk af gaan zitten houden, want dan krijgt de Hartweg nóóit een nieuw riool. T. Vermeulen-Voorhout Een laatste poging, in de hoop dat B W Soest, de Raad en verantwoordelijke instanties en burgers Soest wakker ge schud worden. Jongelui, Namens verontruste bewoners van één van de flats aan de Joh. Poststraat was ik de inspreker en aanbieder van de pe titie aan B W en Raad in de commis sievergadering RO, Welzijn en Verkeer dinsdag 6 januari 1998. E.e.a. betreffen de de 'hangplek' aan de Koningsweg. Gedwongen door een overval van B W, waren wij bewoners genoodzaakt actie te ondernemen ter verdediging van het recht het hebben van privacy. Ja, inderdaad ook overlast is inbreuk ma ken op het hebben van het recht op pri vacy. Personen die overlast bezorgen of dit dreigen te gaan doen door bepaald gedrag, kunnen op schending van dit recht worden aangesproken. Zeg nou niet, o daar heb je weer zo'n grijze duif, nee lees verder. Ik ben vader, heb kinderen en kleinkinderen. Was ooit in mijn werkzame leven actief betrokken bij jeugdwerk. Ik weet een klein beetje wat er in jullie leeft en omgaat. Net als de meesten in ons gebouw ben ik gepensioneerd en wil graag nog wat genieten van datgene wat het korte le ven ons nog biedt. Wij zijn niet tegen jeugd. Verre van dat. Nee, wij willen positief bijdragen aan het oplossen van problemen. Als stem gerechtigden is het zelfs onze plicht be stuurders hierop te wijzen. Oplossen van een probleem is niet het verplaatsen er van of een nieuwe naam bedenken. Oplossen is niet vier jaar erover debat teren, vervolgens het probleem op het bord van anderen schuiven. Wij staan positief ten opzichte van jul lie probleem, een eigen plek, maar dan op een goede manier en niet op de ma nieren zoals de Raad van Soest even bekokstoofde afgelopen dinsdag 6 ja nuari j.l. Wat zijn we met zijn allen door de Raad in het ootje genomen! Zowel jeugd als de ingezetenen van Soest. Misschien denken jullie "Wij zijn de overwinnaars" door de toewijzing van gedoogplek(ken). Sorry, jongelui, jullie zijn met een kluitje in riet gestuurd on danks de met big smile beloofde toezeg gingen van ons raadslid de heer Boer- koel. Vier jaar heeft de Raad, naar zij zelf zegt, over jullie probleem gedebatteerd om vervolgens tot besluitvorming te komen en jullie nu een schamele schuil hut te geven. Een soort stal, meer kan ik het niet vinden. Ik vermoed dat de dames en heren van B W en Raad toen zij dit bedachten in kerstsfeer leefden Het liilrt vapI het verhaal van Bethlehem, maar dan in l998.Er was voor hen geen plaats in de herberg. Het valt mij echt mee dat ze er geen kribje bijgeven. Wat moet je met zo'n hangplek, sorry mevrouw Van Stekelenburg, met zo'n doeplek, als je er alleen maar in kunt hangen? Had de raad geen beter alter natief voorhanden? Is dit waar jullie tevreden mee zijn? Kan er echt geen beter en verwarmd onder komen vanaf dan een schuilhut? Wat jullie nodig hebben is een eigen onderkomen, waar jullie mede zelf voor verantwoordelijk zijn, dat jullie zelf kun nen inrichten, en dat hoeft niet echt duur en luxe te zijn, gewoon gezellig, wat tafels en stoelen en het verder zelf naar eigen smaak en met eigen midde len inrichten. Mogelijk zijn hier zelfs sponsors voor te vinden. Een onderkomen waar jullie je eigen muziek kunt draaien, zonder dat ande ren zich daaraan hoeven te storen. Een onderkomen waar jullie leren je eigen verantwoording te dragen. Jong geleerd is oud gedaan. De opgenomen verant woording ook te kunnen delen en door geven aan jongeren die na jullie komen. Was dit zo moeilijk te bedenken voor de Stichting Balans, B W en Raad? Nu worden jullie afgescheept met een hang/ doeplek in de voortuin van één van de hoog mogende heren. Ach, echt last zal hij niet van jullie hebben. Je kunt mak kelijk deze toezegging doen als je grond stuk lang genoeg is en je huis ver genoeg verwijderd is van de aan jullie toegezeg de plek. Anders is het als je voortuin een balkon van twee bij vier is. Je woont aan één van de drukste tot hoofdverkeersader gebombardeerde wegen van Soest, met opzij een doorgaand fietspad over je parkeerterrein. Wat dachten jullie van de geluidsoverlast? Geluid gaat nu een maal omhoog. Van één tot tien hoog is letterlijk te verstaan als mensen op straat hard praten, laat staan met brommers Ik hoop dat de Raad van Soest haar standpunt herziet. Jongelui, let wel, stel geen luxe eisen, een blokhut, een keet, nog beter ergens een leegstaand lokaal in de wijk waar omwonenden geen hin der van jullie gedrag behoeven te onder vinden. Een leefbaar Soest voor jong en oud. Raad, doe er iets mee. C. v.d. Enden De brandweer moest zondagmorgen in actie komen aan het Nassauplantsoen. Daar bleek een papiercontainer in brand te staan. De politie vermoedt brand- stirhtino Omdat hij zo'n twintig strafbare fei ten had gepleegd in Soest en omge ving, hoorde een 3l-jarige man bij de Utrechtse rechtbank vijftien maanden cel tegen zich eisen. De il legaal in Nederland verblijvende verdachte had onder meer twee woninginbraken en negen autokra ken gepleegd. In april vorig jaar nam hij het geld uit het kopieerapparaat van de Soeste bi bliotheek mee. Om binnen te komen braken hij en zijn vrienden een ruit. Twee maanden later stal hij een porte monnee uit een woning aan de Kolonie laan in Soest. Hij klom naar binnen via een bovenraampje dat open stond. Voor een inbraak in een woning aan de Weegbreestraat in augustus brak hij we derom een raam. Uit de woning nam hij een televisie, een video en een fitnessap paraat weg. Daarnaast had hij onder meer verschil lende fietsen en bromfietsen gestolen, autokraken gepleegd, in een schuur ingebroken en beeldjes uit een tuin ge stolen. Hij pleegde de delicten oc drugs te kunnen komen. Rechter mr. Th. Clarenbeek vveese dat de man al acht keer Nederland, uitgezet naar Marokko, zijn land herkomst. De verdachte wist iedere binnen een paar dagen weer tem- komen. 4 Maar, zo verklaarde de man, de volg de keer zou hij naar zijn ouders in? nemarken gaan om zijn leven op goede spoor te zetten. Hij was bib tante in Soest terecht gekomen, ns hij in conflict met zijn vader wast raakt. Advocaat mr. C. Jonkers vond date groot deel van de straf voorwaarde' aan zijn cliënt moest worden opgeld zodat deze zo snel mogelijk aan l goede voornemens kon beginnen verdachte was in Nederland één kt eerder veroordeeld. Volgens de officier van justitie moei; man naast zijn straf ruim driehond: gulden schadevergoeding betalen aan- Soester bibliotheek. De rechtbank doet uitspraak op 2lji De Christelijke Vereniging voor Uitvaartverzorging Soest (CVU) houdt op maandag 19 januari een themabijeenkomst in de Rank over erfrecht en rouwverwerking. Spre kers zijn notaris mr. A. de Visser en mevr. N. Wijnhof van het Steunpunt Rouw- en Verliesverwerking. De bijeenkomst is een vervolg op de hooggewaardeerde thema-avond over overlijden en uitvaart, die de CVU vo rig jaar organiseerde ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum. Daarbij bleek gro te behoefte aan verdere bespreking van deze onderwerpen. De CVU Soest is 40 jaar geleden uit nood ontstaan. De wijze waarop destijds afscheid genomen moest worden van geliefden was soms erbarmelijk en een aantal leden van het CNV nam het ini tiatief, waarbij aanvankelijk alles door de leden werd verzorgd tegen een klei ne financiële bijdrage. Later werd de verzorging overgedragen aan een uit- vaart-ondernemer en werd de bijdrage De positie van de CVU is sterk bepaa! door de maatschappelijke ontwikkel gen. Het belang van voorlichting enii formatie is echter onverminderd groo De 625 leden merken dat aan de uitsk kende verzorging van de begrafenisse: Met een eenmalige bijdrage van slech: 30 gulden is men lid, inclusief echtgeno te en minderjarige kinderen. Het 1 maatschap is overigens geen begrafenis verzekering, maar wel een waarboij voor een goed verzorgde uitvaart. De bijeenkomst vindt plaats in de Rant Soesterbergsestraat 18 (achter de Wil helminakerk), en begint om 20.00 uui Leden en belangstellenden zijn hartelijl welkom. Op de Gouden Ploeg werd de auto van een 25-jarige bewoner opengebroken. De buit bestond uit een autoradio. Op het Kerkplein bleef het bij een poging, waarvan een 38-jarige Soesterse aangjf- Na eerdere waarschuw tie begonnen met het keuringen aan foutp: Smitshof. Er viel één buiten de vakken par voor het zonder kaai invalidenparkeerplaal Uitgave: Gemeente Soest Centrale Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 809 34 55 BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor 1. bouwen van een woonhuis met aangebouwde garage/bereine. Den Blieklaan 58; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. bouwen van een open loods, Nieuweweg 2; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3. plaatsen van een hekwerk met toegangshek om het AH-terrein, Burg. Grothestraat 2. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 15 januari 1998 eventuele bedenkingen schrif telijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. Wet Geluidhinder Tevens ligt, ten aanzien van het onder 1. genoemde bouwplan, gedurende de hiervoor genoemde twee weken ter inzage, het ontwerp van een verzoek ex artikel 76a van de Wet Geluidhinder aan gedeputeerde staten van Utrecht om vaststelling van hogere grenswaarden voor de hoogst toelaatbare geluidsbelasting op de gevels van het nieuw te bouwen woonhuis. Een ieder kan gedurende deze periode van twee weken eventuele bedenkingen ten aanzien van het ontwerp-verzoek schriftelijk bij burgemeester en wethouders naar voren brengen. Een ieder kan ook MONDELING in persoon of bij gemachtigde BEDENKINGEN inbrengen op een openbare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtewisseling. U kunt daartoe desgewenst voor woensdag 21 januari 1998 een afspraak maken met mevrouw J. van den Berg van de afdeling planologie en bouwen, bereikbaar onder nummer (035)6093467. SliiK van^n™ iboet,rnkkin? h?bbende stukken liggen voor u gedurende diezelfde termijn, da gelijks van 8.30 - 12.30 uur in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bou wen (balie bouwzaken), ter inzage. BEKOSTIGINGSBESLUIT PLANGEBIED BRAAMHAGE De raad van de gemeente Soest heeft op 18 december 1997 voor het plangebied Braamhage een aangevuld bekostigingsbesluit vastgesteld. In at besluit is opgenomen een begroting van de ten laste van de onroerende zaken in het ex- ploitatiegebied komende kosten verband houdende met het verlenen van medewerking aan het m exploitatie brengen van grond en van de ten gunste van het in exploitatie nemen van gron den komende opbrengsten. 5 AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 1 januari tot 8 januari 1998 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND BOUWPLAATS Beukenlaan 42 Den Blieklaan 56 Heetakker 13 Houtsnip 25 Insingerstraat 56c Koninginnelaan 104 Nieuwstraat (ong.) Oranjelaan 33 Schoutenkampweg 35 Schoutenkampweg 37 Veenzoom 8 Wieksloterweg O.Z. 7 BETREFT (97707) plaatsen van een broeikas (97557) bouwen van een woonhuis met aangebouwde garage (98001) bouwen van een serre (97710) bouwen van een schuur (97526) uitbreiden van een woonhuis (97706) bouwen van een schuur (97692) plaatsen van 2 abri's (97709) uitbreiden van een woonhuis met een zijuitbouw (97543) verbouwen en uitbreiden van een woonhuis (wijz. verl. verg.) (97646) uitbreiden van een woonhuis (97195) vergroten van een kelder onder garage/berging (wijz.verl.verg.) (97502) bouwen van een berging INGEDIEND 23-12-97 22-12-97 30-12-97 30-12-97 22-12-97 22-12-97 10-12-97 29-12-97 22-12-97 22-12-97 Perceel: Korenweg 1 Oude Tempellaan 56 Kolonieweg lb Langs spoor Baara- Den Dolder Oude Utrechtseweg 27 Biltseweg 45-47 Koninginnelaan 146a Gemeente Soest vraagt aan: Hoek Dalweg Koningsweg Betreft: 1 boom 1 kersenboom 1 berk en 1 drieling berk 5 eiken, 2 esdoorns, 1 berk en dunning 1 berk en 1 spar 2 beuken en 1 eik 1 ceder 1 lijsterbes, 1 beuk en 1 moerascypres (wordt verplant) 24-12-97 22-12-97 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. MELDINGEN (ART. 8.40) WET MILIEUBEHEER VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BOUWPLAATS Apollo 138 Dorresteinweg 58a Eigendomweg 2a (97702) (97684) (97377) BETREFT HET Generaal Winkelmanstraat 53 (97559) Generaal Winkelmanstraat 103 (96038) Houtsnip 25 Koninginnelaan 113 Korte Hartweg 5 Mercury 156 Molenstraat 68 Nieuwstraat (ong.) Oranjelaan 33 Stemerdingweg 19-21 (97710) (97344) (97513) (97423) (97507) (97692) (97709) (97601) uitbreiden van een woonhuis verbouwen en uitbreiden van een woonhuis vernieuwen en veranderen van een garagebedrijf uitbreiden van een woonhuis uitbreiden van een kerkgebouw bouwen van een schuur uitbreiden van een woonhuis (wijziging verleende vergunning) uitbreiden van een woonhuis uitbreiden van een woonhuis bouwen van een garage plaatsen van 2 abri's uitbreiden van een woonhuis met een zijuitbouw bouwen van een bedrijfspand met kantoor VERZENDDATUM 31-12-97 31-12-97 29-12-97 29-12-97 29-12-97 31-12-97 31-12-97 31-12-97 31-12-97 29-12-97 31-12-97 31-12-97 29-12-97 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Bur- en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bou wen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. i t. I ri Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende melding in het kader van de Wet milieubeheer hebben ontvangen: Besluit opslag goederen milieubeheer - Stemerdingweg 21 (Tensor Contracting b.v.) Besluit horecabedrijven milieubeheer - Wiardi Beckmanstraat 479 (Hong Kong Garden) Tegen de melding kan geen bezwaar worden ingediend, genoemde instelling zal aan de alge mene voorschriften, bij de desbetreffende algemene maatregel van bestuur gesteld, voldoen. De desbetreffende stukken kunnen gedurende de periode van 14 januari tot 11 februari 1998 worden ingezien in het gemeentehuis, kamer 2.29, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 035 - 6093593 VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 1 januari t/m 8 januari 1998 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Plasweg 67 Kerkpad 40 nz Valeriaanstraat 36 Kastanjelaan 63 Cimbaal 4 Betreft: 3 berken 1 eik 2 berken 1 spar 1 esdoorn Verleend aan de gemeente Soest; Koninginnelaan Nieuwstraat gedeelte Becke- ringhstraat/Vinkenweg 6 lijsterbessen 13 lijsterbessen Datum Verzending: 09-01-1998 09-01-1998 09-01-1998 09-01-1998 09-01-1998 09-01-1998 09-01-1998 Spullenhulp mag I textiel van de gem nemen, maar zal h hogere prijs moetc In 1997 kreeg de cent per kilo, nu w dubbele berekenei loopcentrum. Op 170 ton textiel pe een extra uitgavenpos van ongeveer 85.Ó0C nisatie zelf vindt 65 c maar voorzitter Ray noemt het tarief vs hoog'. "Als de textie terechtkomt, wordt d exploitatie ondergra komende jaren geen satie meer hebben, nu wel een waardevo ding van het besluit schriftelijk woffienl^ colli bln?en 6 Weken na verZCD' ders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA te SoesP gemeester en wethou' BESLUITEN B. W. d.d. 6 JANUARI 1998 P lïll limiitna 4 n »ai H 1 nnH""'»»'*-- "Ui m i U w 1 -I' -ilN 1 I jé* ONDERWERP Vereenvoudigingproce dure aanvragen kwijt schelding Kunstopdracht Soesterberg beslissing 1. Personen die twee achtervolgende Ifuü V0,lediSe kwijtschelding hebben ontvangen, voor het verkrijgen van kwijtschelding laten volstaan met het ondertekenen van een korte verklaring; bij de REMU bewerkstelligen dat de verrekening met de voorschotnota's frequenter plaatsvindt. Jan de Baat opdracht tot uitvoering geven ljuli l99gP^ande datum van onthulling De inrichtingskosten die te relateren zijn van plaatsing kunstwerk ten laste brengen van de post kunst. De inrichtingskosten ie te rei^n zijn aan bushalte ten laste te brengen van bushalte. el logische afstemming op elkaar zonder weer een veel groter gebied in beschouwing te nemen. t. I

Soester Courant | 1998 | | pagina 4