1 CXD Danscentrum Rellum 5 jaar dienstencentrum De Drie Eiken elaar mee. makelaar zorgen. Het BIC gaat verhuizen vntien ijfde door-geef-kunst Rellum Dansers in actie COUNTRY LINE DANCE B. en W. handhaven besluit: géén supermarkt Hoeksteen Badso slaat titel binnen Makelaardij b.v N IEDER HUIS RUW THUIS IJjjl iw huisadviseur fel stuur en vrijwilligers staan voor gastvrijheid MAKELAARDIJ; AR IN DE REGIO! in Rouwendaal Makelaardij scoort huizenhoog! - Voor ons -is hef een sport J recordopbrengst huis te realiseren! >UWENDAAL wardij Hl Zonnebloem bingo Kerkberichten Medische dienst Hulpverlening Themamorgen PCOB 4Aces Country Line Dancens Wegens enorme succes nu ook een cursus op woensdagavond voor beginners v.a. 21 januari a.s. Kerkdiensten WOENSDAG 21 JANUAR11998 Aldi naar Buys Ballotlaan? Computer gestolen Oudste gebouw wordt nieuw home Klarinet Trio op 25 januari in de Proefkelder Boek van de maand Man onder invloed Oranje Comité van start Agenda f, 'au onroerende goederen assurantiën. In rustige en kindvriendelijke woon. wjk gelegen een goed onderhouden geschakelde middenwoning een inpandige berging. Vrij uitzicht De woning is v.v. CV-gas Indeling: entree, gang. royale mode,, ne keuken met inhouwapp.. nieuwtnl let. woonkamer met lamellenvloer verdieping: 4 slaapkamers. CV-kast moderne hadkamer met ligbad hik mermeubel en 2e toilet. ttagprijs 305.000,- k.k. islig en kindvriendelijk gel. mod. lus. nwoning met zonnige achtertuin list. ruime stenen berging met berg acm voorzijde. Parkeren op jen terrein. Bwjr. 1984. Ind.: entree :htportaal, meterkast, hal, loiletruins en bergkast L-vormige woonk. met tlinaatvloer trapkasten halfopen keu- n. Ie Verd.: overl., 3 slpk. en badk. It ligb., vaste wastafel en 2e toil 2e rd.: vaste trap, overl, 4e kamer, cv sl en wasm./droger opst. Door de Iverw. een laag energieverbruik. Op nenburg. Aanvaarding in overleg. "Oprijs 595.000,- k.k. U'lst. stand in Soest-Zuid gel. helft u e met vrije tuin op het westen 3- van garage). Aparte stenen ber- I- UP loopafstand v.d. Soester ien en NS-station. Bouwjaar 1955. entree, hal, trapkast, toilet, gr. n °Pen haard, tuindeur en mod. en v.v. inb. app. 1 e Verd.: 3 volw. met vaste kasten. Ruime badk. ,N9b-. toilet, douche en wastafel. u T'e, fraP' overloop, 2 slpk. raktische bergk. Hel woonhuis is e-v. (combi-ketel 1993). Door de groe gezin. Aanv. in overleg. gprijs 289.000,- k.k. rustig gel. (doodlopende straat) tussenwoning met carport, ruime ng en fraai aangelegde diepe tuin op het zuiden. Bwjr. 1974. n ree, hal, meterkast, toiletruim- e m°d- woon/eetkeuken '92) voorzijde met wasm. aansl. erichte woonk mef sc(lu|f zenvloer op begane grond. Ie ver. c.v. ruimte met berging, I" werkkast, 2 zeer ruime slpks. p8 L°S^eri' Mod. badk. met aebgeh. dub. glas, c.v. HR ketel •tellingen. Aanv. in overleg. 'J SOEST I jaar bestaat het dienstencen- i De Drie Eiken vijfentwintig jr. Wat een kwart eeuw geleden ■oorvoetend begon is uitge leid tot een soepel lopende in- pling met barstensvol activitei- is de tweede dinsdag van de nd, 's middags twee uur. De grote van het dienstencentrum is door ji schuifwand in twee delen gesplitst, puit de linkerkant klinken geluiden p biljartballen, met zo nu en dan ledkeurend gemompel. De rechter- ht vertoont twee rijen tafels met aan hoofd het bestuur van het diensten- putrum, bestaande uit dhr. Cees Ver- jus, voorzitter, dhr. Ad de Raad, pen- pgmeester, de dames Riet en Irmgard nsink met de beroepskracht mw. bsca van Bussel. Aan de lange tafels Ben de vrijwilligers; ditmaal zijn er 1 de 28 slechts elf gekomen, ke eerste of tweede dinsdag van de aand vergadert het bestuur met de mwilligers, waarbij teruggekeken prdt naar de afgelopen maand (eva- leren) en een beeld voor de nieuwe tand wordt geschetst. De vergader- Sikken zijn uitgereikt en de agenda bstaat uit zeven punten. Aangezien dit fek het getal 'der volheid' is moet het Bldoende zijn. ilitz vergadering aar enkele dames nog het één en an- fer moeten doen is er even tijd voor nderling gesprek. Desgevraagd vinden i een vergadering onder leiding van Cees Verheus best leuk. 'Je moet enorm pletten, want op het moment dat jij bij Jnint drie nog wat wilt zeggen, is hij al bezig met de rondvraag en sta je, voor je het weet, buiten de deur met je mond vol tanden', is een lachende reactie. Het is precies 14.22 uur als Verheus de aanwezigen welkom heet en in één draf doorgaat naar de notulen van de vori ge vergadering. Voor sommigen is het even moeilijk om het verschil te zien tussen 'redactioneel' reageren of 'naar aanleiding van'. Dat zo weinig vrijwil ligers de vergadering bijwonen, wordt niet als positief ervaren. 'Daar doen we iets aan', is de reactie van Verheus. Ook heeft men begrepen dat teveel waspoe- der in de afwasmachine nogal wat schuim veroorzaakt. 'Wie de schoen past, trekke hem aan', kan wel eens ver keerd vallen. Maar een wijs woord van de voorzitter doet alle tegenspraak ver stommen. Het volgende punt is 'evalua tie' van onder andere het Kerstdiner, eind vorig jaar met medewerking van een koor. Mogelijk dat Verheus daar ook nog lid van wordt, althans worden woorden van gelijke strekking gehoord. Het is een man met vele gaven en talen ten; zou dat zelfs de zang betreffen? De onderlinge sfeer is uitstekend, want bij herhaling klinken de lachsalvo's door de ruimte. Dan de Nieuwjaarsreceptie met de ver maarde Thomasvaer en Pieternel. Ze ker voor herhaling vatbaar, dus weet mw. Anneke Pley wat ze te doen heeft. Tot slot de warme maaltijd van van daag. 'Uitstekend,' klinkt het alom. Hoe kan het ook anders als Cees Verheus chef-kok is. Dan komt een ietwat moei lijke klus, het rooster van vrijwilligers. Voor tachtig procent is het al ingevuld, maar de extra activiteiten en het uitval len van vrijwilligers zorgen voor nogal wat vacatures. Onder leiding van mw. Op woensdag 14 januari bracht mevrouw Heitling het op 17 december door haar uitgekozen kunstwerk 'Fuga-2weer terug naar de bibliotheek. Het had tijdens de feestdagen deel uitgemaakt van het interieur van haar woonkamer. 'In het be gin was het een nogal opvallend geheel, waar je naar kijkend, telkens meer beel den in ontdekte. Van degenen die ons bezochten, was het opmerkelijk dat weinig mensen van moderne kunst houden. Nu het weg is, laat het toch een lege plaats dichter', aldus mw. Heitling. Voor mw. Govers was de keuze vrij snel gemaakt en werd Fuga-2 voor de tweede keer in de maandelijkse door-geef-kunst van de Soes- terbergse bibliotheek verkozen. Vooral de kleuren spraken haar aan. 'Het is voor mij de eerste keer dat ik direct contact heb met kunst in deze vorm. Het schilderij zal in mijn woonkamer best staan want de kleuren komen ongeveer overeen met onder andere de bank. Het bestuur van De Drie Eiken onder aanvoering van Cees Verheus (2e van rechts). Tosca van Bussel worden de gaatjes snel gevuld, al moet er toch nog even aan de zondagsdiensten worden getrok ken. Eén van de activiteiten is 'verven met schoensmeer'. Dat geklieder willen de vrijwilligers wel even zien. Tot hun ver bazing lijkt het veel op aquarellen en nog mooier zelfs. Bijna ongemerkt stelt Verheus de rondvraag aan de orde; de klok staat op 14.47 uur. Bliksemsnel wordt nog een pot koffie en thee ge haald, want er zijn er die hun eerste kopje nog niet eens leeg hebben en een tweede hoort nu eenmaal bij het ande re been. Voor heel wat voorzitters is de rond vraag een probleem, want dan kan men even heerlijk uitpakken. Ook nu wordt een poging gedaan om via diverse zij sporen op heel andere onderwerpen te komen. Maar de hamer van de voorzit ter brengt de soms praatgrage vrijwilli gers onmiddellijk tot de orde van de vergadering. Hier geen tweede rond vraag en voordat men het weet, zijn ze de kring rondgeweest. 'Hartelijk dank en ik sluit de vergadering'. De klok staat op 14.58 uur. Een vergadering met ze ven punten in precies 36 minuten! In derdaad hebben de dames gelijk, een vergadering met Cees Verheus is een belevenis. Op vrijdag 23 januari houdt de Zonne bloem haar jaarlijkse bingoavond in de grote zaal van De Drie Eiken. Het be gint om 20.00 uur en het eerste kopje koffie is gratis. De bingokaarten kosten zes gulden en natuurlijk is er ook weer een grote loterij. Het belooft een gezel lige avond te worden. Zoals ieder jaar is ook deze keer een groot gedeelte van de prijzen beschikbaar gesteld door de plaatselijke winkeliers. De opbrengst van deze avond wordt besteed aan het organiseren van gezellige evenementen voor langdurig zieke, gehandicapte of hulpbehoevende plaatsgenoten. Zondag 25 januari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. Crooymans Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 zie de Hoeksteen Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. M.A.A. Nawijn en aalm. Crooymans; oec. viering DE DRIE EIKEN 10.00 ds. C.M. Graafstal, Ermelo; H.A. STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan, tel. 351517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 0900-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Op donderdag 22 januari houdt de PCOB-Soesterberg om 09.45 uur haar eerste themamorgen van het jaar in het dienstencentrum De Drie Eiken. Het echtpaar Houwen zal aan de hand van dia's vertellen over hun reizen naar Is raël. Dhr. Houwen was voorheen zen deling in o.a. voormalig Nieuw Guinea (nu Iryan Jaja) en Zuid Afrika. Hij is nu emeritus predikant en woonachtig in Soesterberg. Een ieder is welkom en de koffie staat klaar. Na een stop van ongeveer zes we ken was er weer een krachtmeting tussen de nationale dansparen, aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Amateur Dans- sportbond (NVAD). Uiteraard wa ren hierbij ook de drie wedstrijd dansparen van Danscentrum Rel lum uit Soesterberg van de partij. Deze keer was het dichtbij huis, in De Bilt. Na de nerveuze minuten van de voorrondes en de spannende finales, werden de beoordelingen bekend ge maakt. Het paar Wouter en Inge Swil- ders behaalde deze keer niet de finale. Peter en Maijan Bezemer deden het zeer goed. Eerst was er een derde plaats in de Ballroom Discipline en daarop volgden de Latijnse Dansen in een be hoorlijk zware en samengevoegde klas se, waarin ze een zeer verdiende vijfde plaats behaalden. Tot slot het danspaar Mare en Nicole van Veen. In de D klas se Ballroom liep het niet naar wens en moesten ze met een zesde plaats genoe gen nemen. Maar wat bij de Ballroom niet gelukte, ging stukken beter bij de Latin. Na een wervelende finale moch ten zij de tweede plaats voor zich op eisen. De volgende wedstrijd is in As sen. Mare en Nicole van Veen. Inschrijving zondag t/m vrijdag van 19.30 tot 21.00 uur i en... bellen voor info kan natuurlijk altijd Rademakerstraat 24, Soesterberg, tel: 0346-352590/352213 De Raad van Kerken attendeert op de gezamenlijke kerkdienst van de drie plaatselijke kerken op zondag 25 janua ri in de Hoeksteen, aanvang 10.00 uur. In deze gezamenlijke oecumenische vie ring staat centraal 'het verlangen naar eenheid'. Deze bijzondere dienst, waar in een ieder van harte welkom is, wordt geleid door de pastores I. Crooymans en M.A.A. Nawijn. De collecte wordt gehouden ten bate van de actie voor opvang van Poolse kinderen uit Kozle. Tegelijk wordt in het dienstencentrum De Drie Eiken een protestantse kerk dienst voor ouderen gehouden, aan vang 10.00 uur (en niet 10.30 uur zo als in de kerkbladen staat). Hierin zal voorgaan ds. C.M. Graafstal uit Erme lo, terwijl tevens het Heilig Avondmaal wordt gevierd. Het College van B. en W. handhaaft zijn besluit om geen toestemming te geven voor een supermarkt op de locatie van de Hoeksteen. Het legt daarmee het verzoek van winkeliers van de Buys Ballotlaan naast zich neer. Volgens het ambtelijk advies, waaraan het College zich conformeert, is er zelfs een extra argument bijgekomen om nee te zeggen tegen de plannen voor een nieuwe supermarkt daar. Sperwer Na tionaal - die momenteel al de Plusmarkt op de Rademakerstraat huurt - heeft het bestaande supermarktpand aan de Buys Ballotlaan aangekocht. De bedoeling is dat de huidige supermarkt (Codis) ver trekt en dat er een discount-supermarkt wordt gevestigd. Sperwer denkt in dat verband aan een "Aldi", waarmee voorkomen wordt dat er een supermarkt komt die gelijkwaar dig/gelijkvormig is aan de Plusmarkt aan de Rademakerstraat. Als die plan nen doorgaan vullen beide supermark ten elkaar aan, wat de positie van de winkeliers versterkt en ertoe bijdraagt dat er voor de Soesterbergse consument een ruimere keus ontstaat, aldus het ambtelijk advies. "De discount-super markt zal waarschijnlijk een duidelijker trekkersrol gaan vervullen dan de huidi ge supermarkt." Het College van B. en W. is het met deze redenering eens en heeft daarom het besluit gehandhaafd. Op de Amersfoortsestraat is zondag ingebroken in een bedrijfspand. Om kwart over vier 's middags ging het alarm af, maar voordat iemand pools hoogte kon nemen, was de dader al weer gevlogen. Door een 49-jarige man werd vastgesteld dat de inbreker een computer had meegenomen. 'De verplaatsing van het BIC had ik graag ook anders gezien, maar het is gewoon een must. Het onderko men dat het nu krijgt is dan ook van tijdelijke aard.' Aldus kolonel Boudewijn Jansen over zijn Basis Informatie Centrum (BIC), nu nog gevestigd aan de Paltzerweg, ten noorden van de vliegbasis Soesterberg. In een veel te kleine ruimte moeten vier mensen werken, waarin ook nog pas santen of journalisten moeten worden ontvangen. Het onderkomen is voor dit gebruik afgekeurd. Aanvankelijk waren er plannen voor nieuwbouw direct bij de hoofdingang. Maar Den Haag stel de geen geld beschikbaar. Voor het per soneel van het BIC was dit een teleur stelling, maar ook voor de leiding van de vliegbasis. Ook zij zijn ervan over tuigd dat een direct contact tussen het BIC en de vele passanten veel voorde len heeft. Maar ze staan nu met de rug tegen de muur. De regionale pers heeft zich daarover nogal negatief uitgelaten 9Het nieuwe BIC. en terecht. Het centrum is minder toe gankelijk als het achter de hekken wordt geplaatst. Uit mededelingen van kolonel Jansen blijkt dat het BIC op korte afstand van de hoofdpoort ligt. Vanaf de hoofdin gang ziet men de vlaggenmast met de drie vlaggen en direct daarachter staat een grijs/blauw gebouw. Het is het meest historische gebouw van de vlieg basis en heeft heel wat soorten onder delen binnen de muren gehad. Vele ja ren was dit het medisch centrum. Majoor Jan Rijnhard en zijn drie mede werkers krijgen binnenkort de beschik king over een aanmerkelijk grotere ruimte. Natuurlijk zullen de bezoekers zich eerst bij de wacht aan de poort moeten vervoegen, maar aangezien zij oogcontact hebben met het BIC moet een bezoek aan het centrum op weinig problemen stuiten. De leiding van de vliegbasis ziet dit ook als een tijdelijk onderkomen; zij blijft streven naar een betere locatie. De badmintonners van Badso zijn kampioen van de derde divisie ge worden. De Soesterbergers hebben de op de tweede plaats staande badmintonners uit Lisse met 5-3 verslagen. Door deze overwinning op Lisse is Badso niet meer in te ha len door de ploeg uit de Bollen streek. Trainer Ed van Wankum kon af en toe de spanning niet meer aan. De zenuwen gierden hem door de keel. Badso kwam met een 3-1-voorsprong uit de singels. Peter Lensselink verloor zijn partij met 15-4 en 15-3. Tim de Lange had een "werelddag" en wist een topprestatie neer te zetten. Barbara Klerks en Nicole Beekman hadden meer moeite met hun partij. Barbare Klerks had last van de spanning en had daardoor een verlen ging nodig (12-10 en 11-7). Beekman moest helemaal tot het uiterste gaan en had 3 games en een verlenging nodig om tot winst te komen (11-7, 8-11 en 12-10). Lensselink en De Lange gingen in drie games ten onder. Klerks en Beekman deden dit beter door het vrouwen-dub belspel om te zetten in winst en daar door een punt veilig te stellen (9-15, 15-11 en 8-15). Door deze winst be hield Badso de voorsprong van 1 punt op Lisse. Maar het zou nog meer wor den. Lensselink en Klerks gingen helaas ter onder in hun mix, maar De Lange en Beekman zorgden voor de overwin ning. Met deze laatste overwinning op Lisse haalde Badso het kampioenschap binnen. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 De families Kraut en Van Ee zijn er andermaal in geslaagd muziek van grote klasse in hun proefkelder te laten ho ren. Deze 'klassieke muziek op de zon dagmiddag' geniet een grote belangstel ling en is gezien de keuze, uniek te noe men. Zondag 25 januari zal de Proefkelder op het adres Stemerding 12 in Soester berg om 15.00 uur weer gevuld zijn met liefhebbers van klassieke muziek. In 1997 werden daar zes concerten gege ven van bijzonder hoge muzikale waar de. De organisatoren hebben een bij zondere neus om speciale musici voor deze zondagmiddagconcerten uit te nodigen. Ook deze keer hebben ze de hand kunnen leggen op een klarinet trio, bestaande uit Gilad Harel klarinet, Rob Broek piano en Gustav Kraut alt viool. Zij zullen werken spelen van Joh. Brams, Cam. Saint Saens en Max Bruch. De toegangsprijs bedraag 17,50 en reserveren is mogelijk via tel. 035-6017388 of 6037804. De Spelbrekers In de bibliotheek ligt het boek 'De Spel- brèkers' van Dorothy Reynolds Miller. Tijdens een logeerpartij verzet de elfja rige Amanda zich tegen haar evenoude dominante nichtje door aansluiting te zoeken met de elfjarige Nelson en de veertienjarige Cynthia. Samen ontdek ken ze dat niet de boeman 'Spook Wade' uit het bos maar de oudere broer van Cynthia verantwoordelijk is voor de 10 jaar oude verdwijning en, door een ongelukkige samenloop van om standigheden, de dood van het 5 jaar oude jongetje Bucky. De kinderen ko men in gewetensnood als ze dit geheim ontdekken en twijfelen zeer of ze het bekend moeten maken. Uiteindelijk doet Cynthia dit toch, wat leidt tot een dramatisch slot. Een spannend boek voor kinderen vanaf circa 12 jaar. Het boek werd winnaar van de Edgar Allen Poe Award voor de spannendste jeugd roman 1996-1997. Een 23-jarige man uit Hoogland is vo rige week woensdag aangehouden op de Richelleweg, omdat zijn rijgedrag opviel. Dat gebeurde 's ochtends om half vier. De man had teveel alcohol gedronken en kreeg een rijverbod en een boete. De vijf leden van het Oranje Comi té, bestaande uit Wilma Kersten (voorzitter), Loes de Groot (secre taris), Sonja Prins, Haro Wiggers en Walter Zijlstra, zijn begonnen met de voorbereidingen voor Ko ninginnedag. Op die dag worden tussen acht uur 's morgens en bijna twaalf uur 's nachts meer dan twintig onderdelen ingezet waarin of waarmee men zich kan ver maken. Traditiegetrouw wordt veel op en rond het Dorpsplein gehouden en zal men ongetwijfeld herkenningspun ten zien van vorige Koninginnedagen. 'Wat goed is moet je zo houden', is de reactie van dit vrij jonge comité. "Rissen maandag 6 en zaterdag 11 april 1998 hebben ze toestemming gekregen om het Oranjeboekje huis-aan-huis te be zorgen met de daaraan verbonden col lecte. Het comité vraagt met klem hen hierin te willen helpen door zich als collectant op te geven. Als velen zich hiervoor melden, krijgt iedereen een kleine wijk. Ook doen ze een beroep op de kinderen van de plaatselijke basis scholen, zich op te geven voor de 'play- backshow'. Dat kan tot 24 februari. Deze keer zal de luchtmacht aanwezig zijn voor de zo bekende gaarkeuken. Een keukenwagen met alles erop en eraan wordt daarvoor ingezet om een heerlijke pot nasi, eventueel met bami, klaar te stomen. Op het grote terrein aan de Kampweg zal ook nu weer de kermis aanwezig zijn met uiteraard 's avonds op Koninginnedag, vuurwerk vanaf het terrein van de ijsbaan. Maandag 4 mei begint met de herden kingsplechtigheid op de vliegbasis, 's Avonds is de herdenking in de Carolus kerk, gevolgd door de 'stille tocht' en herdenking bij het monument. Voor dinsdag 5 mei staat nog niet zoveel op het programma, alleen 'zingen in de Heybergh'. Het Oranje Comité vraagt iedereen die op één van bovengenoem de bijzondere dagen bepaalde activitei ten gaat ontplooien, dit aan hen te mel den. Het kan dan eventueel in het Oranjeboekje worden opgenomen. Voor alle reacties en opgaven kan men zich in verbinding stellen met Wilma Kersten, Prof. Lorentzlaan 159, tele foon 351668 of Loes de Groot, Ples- manstraat 86, telefoon 352490. Woensdag 21 januari 14.00 schoolkorfbal, Banninghal 19.30 quiltcursus, Drie Eiken Donderdag 22 januari 09.45 themamorgen PCOB, Drie Eiken Vrijdag 23 januari 20.00 bingo Zonnebloem, Drie Eiken Zondag 25 januari 15.00 Concert Proefkelder Maandag 26 januari 09.30 cursus verven met schoensmeer Drie Eiken 10.00 koffie-inloopmorgen, Hoekse 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soe« Opgaven: lel. 351252 0est (b.g.g. 06-53616331)

Soester Courant | 1998 | | pagina 15