oh eten /andaag? Verdwenen Soest hervonden lil to_. WfmB- RADIO PROGRAMMA OP SOESTt 5.98 9.50 Filmhuis Artishock: 20 jaar films voor fijnproevers Gilde viert weer Agathafeest Voordracht Henk van Ulsen over bijbelboek Prediker OVERZICHT ENSDAG 4 FEBRUAR11998 SOESTER COURANT PAGINA 11 iplete Koga- e 1998 staat een proefrit. miyata ondje Soest OVER LIEFDE GESPROKEN 'Leer omgaan met uw videocamera' Chorus Line zoekt landvol sopranen yoor versterking 'Gordel van Smaragd' op 9 februari Man rijdt te snel en onder invloed Wisselende 'scores' snelheidscontroles op de Birkstraat Beeldscherm gestolen Vrouw gewond bij botsing Torenlaan KJ b.*- NIEUW Primafoon Natuur O) Nabij en du eet I eyerbmr Wiel Coenen in 'Passie Plezier' Olga Duijm in Soest Actueel 't Hart van Soest over Vluchtelingenwerk Zondag in parochie H. Maria O. O. Zaterdagavond in de Julianakerk ente raat 99, Soest. 83 78 natie over alle bele hypotheekrente. naandag t/m zaterdag kookt /oortreffelijke warme maaltijd tartaf 16.00 uur uit onze win. men. Prijs per persoon f 8,95, irt van de hele week vindt u bii al1 Woensdag noff tcht met ui, paprika en cham- ganoffsaus. Met witte rijst. Donderdag tolore Supreme erpasta met kippenvlees in su- trnituur van verse paprika en Vrijdag schotel cht met aardappelschijfjes, tam en witlof in roomsaus. Zaterdag Irleans (ipgereoht in oajunsaus met Geserveerd met rijst. rtie HEBT OM TE KOKEN EN WEL E ETEN, WAT DOET U DAN! r U ONS DAGMENU UIT >E GROTE PAN. rop %ata collectie 1998 aar voor een proefrit, s, Trekking, Hybrides en Town&Country. 3 een exclusief bezit, aakt om te genieten. IN C Y C L I N G inkelcentrum Soest-Zuid) UMJg u Het w kennis "Blind door Arie Wandelaar Wat de liefde betreft is Arie een laat bloeier geweest. Wel zoeken, maar het niet kunnen vinden. In zijn meest wan hopige momenten meende hij tot een vrijgezellenbestaan te zijn ver- d. Tijdens dromen van destijds beelden op waarin hij zich zag en op een zolderkamer op het met slechts uitzicht op een muur. Niet zo verwonderlijk overigens. Aan het eind van de vijftiger jaren had hij het postuur van een lange meetlat, liet zich de verkeerde brillen aanmeten en was in het bezit van zweetvoeten van tenminste 8 op de schaal van Richter. jNIjst direct een uitrusting die harten bij het zien van deze persoon sneller deden Moppen; op een uitzondering na. Sf|ne moet stekeblind zijn geweest toen Arie haar voor het eerst ontmoette en ins, drie maanden later in 1959, m ten stadhuize trok. lopen week werd dit heugelijk voor de 39ste keer op gepaste wjfaegevierd. Omlijst door een cake van eigen fabrikaat, zoute stengels en iets dat onder een Franse kurk vandaan kwam. "Op naar de 40", sprak Arie als wens uit "Welja, waarom maak je er gelijk geen 50 van antwoordde Marie, voor wie dag pas ten einde is als de avond laat zien. Met het bekijken en na- louwen van foto's uit de periode ten toen en nu werd de wittebroods zitting besloten en kwam een uitzen ding op Nederland 2 in beeld. werd een eerste en tevens laatste lismaking met het programma llind Date". Bij nader inzien een toevluchtsoord voor naar liefde hunke rende jongelui. Zoeken en niet kunnen vinden, maar anno 1998 weet de TROS daar raad op. Buiten beeld mogen de hongerige kandidaten elkaar even stu pide als platvloerse vragen stellen. Het stel dat achter de schermen, zonder el kaar ooit te hebben gezien, het meest bij elkaar lijkt te passen krijgt als prijs een stapvakantie aangeboden. De avond dat Marie en Arie Blind Date op hun netvlies lieten passeren trachtte de sollicitante in tiet programma met zwoele stem en vrijmoedige uitlatingen over wat zij onder stappen verstond de mannelijke buit binnen te halen. Het bleek een koud kunstje te zijn. Alle mannelijke sollicitanten stonden min of meer in de starthouding. Een jolige pre sentator maakte tenslotte de uitslag be kend waarna het demasqué een aan vang nam, de partijen weer terug op aar de bracht. De winnares met zwoele stem maakte de opgeroepen fantasieën niet fvaar en leek bij nadere beschouwing veel weg te hebben van een olifant in broekrok. Haar toekomstige stappart- ner, een brillende met puistjes versierde puber, stapte met getuite lippen op de door hormonen aangedreven vamp af teneinde vast een voorschot op de prijs in ontvangst te nemen. Zowel de een als de ander was het aan te zien dat ze zich de werkelijkheid iets anders hadden Voorgesteld. De presentator deed of zijn neus bloedde, liet de tot elkaar veroor- en vertrekken en deed zijn kijkers toezegging binnenkort een reisver slag van de gelukkige stapwinnaars te laten zien. "Zijn die gek", oordeelde Marie. "In wat voor tijd leven we toch. Met een vent die je voor het eerst in je leven ziet, het is nog een griezel ook, een week op stap gaan. Ik moet er niet aan denken. "Ik had er anders ook maar drie maan den voor nodig om jou aan de haak te slaan", bracht Arie in herinnering. "Dat is heel wat anders", verkondigde Marie met grote stellingheid. "lij hebt gewoon geboft!" Arie deed er het zwijgen toe, hetgeen zelfs na 39 jaar, alleen maar instem ming kan betekenen. Dé maandelijkse bijeenkomst van Video Groep Soest staat deze keer geheel in het teken van de camera. Het goed kun- omgaan met de videocamera is niet r iedereen even eenvoudig. Veel jppen op het toestel maken de bedie- ïg er vaak niet makkelijker op. Dat ze knoppen echter wel degelijk een ïctie hebben en in een aantal geval- toegevoegde waarde kunnen geven de film wordt deze avond uitgelegd, avond wordt tevens gebruikt voor le overige (technische) vragen die be- ïg hebben op de camera, iteresseerde camerabezitters zijn avond van harte welkom. Natuur lijk wel de eigen camera meenemen! De avond wordt gehouden op dinsdag avond 10 februari van 19.30 tot 22.30 uur. Adres: Steenhoffstraat 46. Informa- f tie: tel. 6017653. Tel. (035)5413521 Fax (035)5421898 Voor versterking van het koor zoekt Chorus Line een aantal sopranen. Öe huidige groep van veertig tot vijf- [tig zangers en zangeressen kan ver sterking van deze stemgroep gebrui ken. vocal groep viert dit jaar haar ^twaalfeneenhalfjarig bestaan met een ■concert. Dat staat in het teken van een 1 'muzikale reis om de wereld in tachtig I minuten'. Van het repertoire wordt ook een cd gemaakt, dus Chorus Line repe- teert hard om goed beslagen ten ijs te I komen. I Elke woensdag komen de koorleden om 1 20.00 uur bijeen in de Vijverhof aan de Klarinet om te repeteren. Belangstellen- I den kunnen vrijblijvend komen meezin- I gen of luisteren. Voor meer informatie f over Chorus Line: tel. 6032477. Filmhuis Artishock - de enige bio scoop die Soest rijk is - bestaat 20 jaar. Dat wordt op maandag 9 fe bruari gevierd met de speciale ver toning van de film "Gordel van Sma ragd" van Orlow Seunke. De avond staat ook een beetje in het teken van het afscheid van coördinator Pieter Henke, die nu definitief vertrekt bij de werkgroep filmhuis. Hij blijft ove rigens actief binnen de vereniging Artis hock. Cater in het jaar krijgt de jubi leumviering van het Filmhuis nog een vervolg. De avond van 9 februari krijgt een bij zondere "aankleding", vertelt program ma-coördinator Johan de Vries. Zo zal er levende pianomuziek zijn, een hapje en een drankje, en een kei van een film: "Gordel van Smaragd", waarbij regisseur Orlow Seunke zelf aanwezig zal zijn. Hij komt speciaal voor deze gelegenheid naar het Filmhuis. Na de vertoning van Scène uit 'Gordel van Smaragd'. de film is er gelegenheid hem vragen te stelllen. Het Filmhuis, elke week weer op poten gezet door een groepje trouwe en en thousiaste vrijwilligers, heeft in de afge lopen twintig jaar met grote regelmaat bijzondere films vertoond. De films wor den o.a. geselecteerd op onderwerp, achtergrond en land van herkomst, en mogen dan ook in alle gevallen "films voor fijnproevers" genoemd worden. De Nederlandse filmproducties behoren tot de meest bezochte films in Artishock. De bezoekersaantallen wisselden sterk in die twintig jaar, maar mede dankzij de overstap op het 35 mm-formaat, met een aanzienlijk mooier en groter beeld en beter geluid, zit het Filmhuis dit sei zoen weer in de lift. Ook konden er re centere films geboekt worden, in nauwe samenwerking met het Goois Filmcir cuit. Een 28-jarige Amersfoorter heeft zon dagmorgen om half vijf twee processen- verbaal gekregen. Hij reed met een te hoge snelheid over de Birkstraat en na dat hij was aangehouden, werd uit de ademanalysetest duidelijk dat hij te veel alcohol had gedronken. Voor dat laatste kreeg hij een boete van 390 gulden. Het gedrag van automobilisten is net zo veranderlijk als het weer. Dat bleek tij- deps twee snelheidscontroles die de po litie vorige week binnen de bebouwde kom op de Birkstraat hield. Op dinsdag werden tussen één uur en half drie 's middags 440 voertuigen door de radar in de gaten gehouden. Slechts zeven zoefden in een te hoge snelheid voorbij. Een dag later was de buit voor de poli tie aanzienlijk groter. Toen werden in anderhalf uur 123 automobilisten be trapt op te hard rijden. De topsnelheid bedroeg 82 kilometer per uur, terwijl vijftig is toegestaan. Een basisschool aan de Smitsweg is een beeldscherm van een computer kwijtge raakt. Verantwoordelijk daarvoor is een inbreker die woensdagnacht een ruit in sloeg en het schoolgebouw binnensloop. Hij liet zijn oog op de monitor vallen en nam die mee. Op de Torenlaan in Baarn is een 57-ja- rige vrouw uit Soest gewond geraakt. Ze kwam in botsing met een auto toen ze met haar fiets de rijbaan overstak. Het ongeluk gebeurde vrijdagmiddag om half drie. In Medisch Centrum Molen- dael werden hoofdletsel, een gebroken sleutelbeen en schaafwonden geconsta teerd. MÊÊ®# Primafoon heeft iets nieuws: mobiel bellen zonder abonnement. Zonder aansluitkosten. En zonder maandelijkse rekeningen. Handig als u vooral bereikbaar wilt zijn. En als u tijdelijk mobiel wilt bellen. Maar ook voordelig, want u betaalt alleen wat u verbelt. Het enige wat u hiervoor nodig hebt, is de Pocketline Swing in com binatie met de mobiele telefoonkaart van PTT Telecom. Zo'n pakket is er al voor f 399,-. En dat is inclusief een beltegoed van f 65,-! Reden genoeg om nu naar Primafoon te gaan. (Prijswijzigingen voorbehouden Zolang de voorraad strekt). Primafoon Baarn, Brinkstraat 9b - Baarn mmu bi i rnrnitÊiÊÊÊtÊHimmmmammÊÊÊmmiÊÊÊÊÊiimmmmmmmmmmimmmmmmmmÊÊÊmmmmimmm OC L VAN PTT TELECOM !N Eemtand, vereniging ter De Wandeling IVN Eemland gaat zondag 8 februari wandelen in Soesterberg bij de Kozak- kenput. Gestart wordt om 14.00 uur bij de begraafplaats aan de Kampdwars weg. Natuur in alle aspecten is het hoofdonderwerp, maar gelardeerd met een beetje historie uit de Franse tijd. Als men naar het Luchtvaartmuseum rijdt, vindt men net na de brug over de snel weg verwijzingsborden. Het betreffend historisch gebied is in 1939 aangekocht door Staatsbosbeheer. Voor meer infor matie: tel. 0346-351477. Unieke collectie oud- geloogd grenen meubelen. 6.000 m2 - 2 etages vol. Praktisch alles uit voorraad leverbaar. Gratis bezorging door heel Nederland en 3 jaar garantie. Bezoek onze showroom of bel voor 'n folder (035) 656 40 02. ROMANTIEK IN PUUR NATUUR Cannenburgerweg 14.1243 JE 's-Gravelanü Tel(035) 656 40 02 Fax:(035)656 40 01 OOK TEAKHOUTEN TUINMEUBELEN Dat "monumentaal ogende ge bouw" dat u op 7 januari op deze plaats hebt kunnen zien, hebben we nog niet teruggevonden. We hebben er wel een briefkaart van in handen gekregen. Daarop staat als tekst: Kinderherstellingsoord Doldersche Weg Den Dolder. Het stond dus, moeten we aannemen, niet in de gemeente Soest maar in de gemeente Zeist. We hebben de Dolder- seweg er op nagekeken en niets soort gelijks bespeurd. De Willem Arntsz Hoeve, waar ook een paar "monumen taal ogende" gebouwen staan, bracht ook geen oplossing, en hoewel er ge noeg aanwijzingen waren van bereidwil lige mensen, hebben we het pand niet De Soester Wiel Coenen (67) is woens dagmiddag 11 februari om twaalf uur te gast bij Jan Visser in diens wekelijkse Radio Soest-programma "Passie Ple zier". Wiel Coenen verzamelt zonnewij zers en reist stad en land af om Neder landse tijdmeters (ruim 900) te registre ren. Hij is bestuurslid van de "Zonnewijzer- kring" en heeft er veel over te vertellen, nadat hij twaalf jaar geleden volledig in de ban raakte van de Gnomonica zonnewijzerkunde). Het programma wordt gelardeerd met passende muziek, die Wiel Coenen zelf heeft uitgezocht. Techniek: Frank Smit. In het kader van de politieke uitzendin gen deze maand in het nieuwsprogram ma Soest Actueel van Radio Soest spreekt Olga Duijm (GroenLinks/Pro- gressief Soest) op dinsdagmiddag 10 fe bruari om drie uur een kwartier over haar politieke ideeën. Zij pleit voor de instelling van cliëntenparticipatie bij de Sociale Dienst van de gemeente Soest en voor de instelling van een speciaal fonds voor de aanschaf van het boeken pakket voor middelbare scholieren, die thuis afhankelijk zijn van een bijstands uitkering. Verder doet zij verslag van haar "staatsiebezoeken" aan de koffie shop Hacas aan de Koninginnelaan, aan het buurtcentrum De Schoof aan de Molenstraat en aan de openbare basis school "Klimop". gevonden en ook niemand getroffen die het zich echt wist te herinneren. Jammer, maar kennelijk is het verdwenen zonder een duidelijke indruk achter te laten. Mocht iemand toch nog tot herkenning of herinnering komen, we blijven ons aanbevolen houden. Voor informatie, tel. 6016372. Beversstein "Beversen was directeur van een brou werij, maar van welke brouwerij hebben we helaas niet kunnen achterhalen"; schreven we twee weken geleden op deze plek. Nu dat hebben we inmiddels achterhaald en we kunnen u nu vertel len dat Beversen directeur was van de Amstel Brouwerij. We hoorden dat van mevrouw Van Woudenberg en die weet het doordat haar moeder keukenmeisje was bij de Beversens. "Ze was in Amsterdam aangenomen als keukenmeisje", zo vertelde ons haar dochter. "Mevrouw vroeg haar toen naar Soest te komen en daar te werken en dat heeft ze toen gedaan. Ze vond het er wel stil, maar evengoed." Dat was dus in de jaren twintig. Toen de heer Beversen kwam te overlijden, trok de zuster van zijn vrouw mede in Be versstein. Voor het personeel was dat in zoverre geen verbetering, dat er nu twee mensen waren die de dagelijkse leiding hadden, mevrouw en haar zuster. Daar op heeft de moeder van mevrouw Van Woudenberg haar dienst opgezegd. Ze kwam in betrekking in Maartensdijk waar ze ook haar latere man ontmoet te. In het Radio Soest-programma '"t Hart van Soest" praat Jan Visser met coördi nator Ammy Langenbach van Vluch telingenwerk Soest (Smitsweg 311) over het tienjarig bestaan van deze organisa tie. Ter sprake komen o.m. het feest van deze stichting in april, een conferentie in het najaar over Somaliërs in Soest en het boekje dat zal verschijnen met inter views van vluchtelingen. Verder vertelt Semmy Prinsen van "Per ron 5B" over het poëzieconcert van deze maand. René Eybersen besteedt in zijn column nog een keer aandacht aan ac tiegroepen en filosofeert daarover en Mario Egthuysen peilt het klimaat in Soest. Ans Mann leest een gedicht van Willem Wilmink. "'t Hart" wordt uitgezonden op woens dag 11 februari, 's middags om twee uur. f> Al eeuwenlang viert het Groot Gae- sbeeker Gilde of Sint Aechten Schuttersgilde het feest van de pa trones van het gilde, Sint Agatha. Het (kerkelijke) feest is op 5 februa ri. De laatste jaren is het gebruik dat de viering van het feest op zondag plaatsvindt, dit keer zondag 8 fe bruari. Het feest wordt om 10.30 uur geopend met een plechtige eucharistieviering met Gilde-eer in de parochie van de H. Ma ria O.O. te Soestdijk. Celebrant van deze viering is pastor H. Goddijn, de gezangen worden verzorgd door het parochieel gemengd koor. Ook het gil- dekorps zal aan de viering medewerking verlenen in aanwezigheid van het ko ningspaar Ernst en Irma Kuyper. Na afloop van de viering zal het gilde zijn Eed van Trouw vernieuwen met het overvendelen van pastor Goddijn. Het feest zal na afloop van de kerk dienst worden voortgezet met een bij eenkomst in het Gildehuis aan de Steen hoffstraat. In het Gildehuis kunnen tot ongeveer 16.00 uur foto's, kran tenknipsels en het gewonnen prijzenzil- ver van het afgelopen verenigingsjaar worden bekeken. Ook het ontwerp van het nieuwe vaandel zal gepresenteerd worden. Dit jaar zal ook voor de nodi ge entertainment worden gezorgd, waar bij zal worden aangesloten op oude ge bruiken in vroeger eeuwen. Het is inmiddels een goed gebruik ge worden dat de bezoekers van het Gilde huis op het Agathafeest de mogelijkheid hebben vanaf 13.30 uur gratis een be zoek te brengen aan het Museum Oud Soest. Het gilde heeft daar ook een ei gen tentoonstellingsruimte, die meestal rond dit feest op enkele onderdelen is aangepast. Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Veenbesstraat 128 Soest Tel./Fax: 035-601 60 11 In de Julianakerk treedt aanstaande zaterdagavond 7 februari de beken de acteur Henk van Ulsen op met de voordracht "De mens heet mens". De titel is ontleend aan het hoofdstuk van het bijbelboek Predi ker, waar in het tiende vers staat: "Al wat ontstaan is ontkomt niet aan zijn naam: De mens heet mens, dat is bekend" (vertaling Hawin- kels/Drijvers). Circa 22 eeuwen terug verscheen er een boekje dat tot op de huidige dag een grote rol speelt in denken en doen van velen. De auteur is min of meer een onbekende figuur. Over zijn milieu is wel wat bekend en hij komt op ons af in zijn teksten als een eerlijke, stugge zoe ker. Denkers en dichter van alle tijden zijn in hem herkenbaar: mensen die reëel en consequent, kritisch en nuchter, de geijkte normen en overgeleverde theoriën toetsen, die niet berusten in gemeenplaatsen, maar door blijven gaan met zoeken naar wat waarachtig is en houdbaar. De schrijver is door wikken en wegen tot een sterk persoonlijke stellingname gekomen, die voor vele gelovigen wel iswaar als schokkend is ervaren. Maar die tegelijk inspirerend en hoopgevend werkte voor anderen, die de voosheid van bestaande systemen en verharde structuren aan den lijve moesten onver vinden. Het is een pleidooi voor waar achtigheid. De schuilnaam van de auteur van Pre diker luidt Qohelet. Qohelet staat voor een ambtsnaam, duidt op iemand met een vooraanstaande positie in de ge meenschap, in de bijeengeroepen ge meente. Qohelet identificeert zich met Salomo en omgeeft zich met de glorie en glans en kleur van de grote, verre Koning. De oorspronkelijke uitgever van het kleine boekje spitst dit nog toe door Qohelet te noemen: Zoon van David, Koning van Jeruzalem. Als literaire ingreep is die toeschrijving aan Salomo achteraf uiterst belangrijk gebleken: door de naam van Salomo, die Qohelet aldus verwierf, werd het werk in latere tijd, toen er veel deining om ontstond - het werd vaag gevonden, vol tegenspraak en gevaarlijk onortho dox - toch opgenomen in de joodse lijst van heilige boeken en daarna ook in de christelijke canon van de bijbel. Henk van Ulsen heeft in zijn nu bijna vijftigjarige loopbaan als toneelspeler steeds de samengang van taal met mu ziek gezocht. Met zijn stem als instru ment "speelt" hij ook met de oeroude taal van Prediker, Job, Genesis en (in voorbereiding) Hooglied, in de klank van een hedendaags idioom. René Uylenhoet (1961) werkt als orga nist, docent en improvisator en als com ponist in de combinatie met elektroni sche muziek. De samenwerking met Henk van Ulsen startte met het maken van de muzikale geluidsband bij "Gene sis". De voorstelling in de Julianakerk begint om 20.15 uur. Toegangskaarten a f 10,- (scholieren f 7,50) zijn verkrijgbaar bij de filialen van Brood- en Banketbakke rij Ab Faas: Birkstraat 93, Beukenlaan 46, Koninginnelaan 5, Van Weedestraat 46. VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 5 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Thari Schröder/Mini Schneider. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Miep Jansen gesprek met dokter Chavannes. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Elly v.d. Wel. 14.00 OPERETTELAND "Die Zirkusprinzessin"; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Henk de Jong. 16.00 DE VERREKIJKER (H) 17.00 Sluiting. VRIJDAG 6 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Miep Jansen. 12.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad v. Wijngaarden. 13.00 SPORTCAFÉ pr. Joop v. Ipenburg/Ed v. Someren. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Populair verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 JOURNALISTENFORUM pr. Guillaume Spiering. 18.00 Sluiting. ZATERDAG 7 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 14.00 SOEST 55-PLUS (H) 15.00 SPORTCAFÉ(H) 16.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 17.00 KERKDIENST vanuit Joannesparochie. 18.00 Sluiting. ZONDAG 8 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 DE VERREKIJKER pr. Rita v. Zweeden/Herman Spoor e.a. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug. 11.00 HET RAADHUISPLEIN (H) Gemeentevoorlichting. 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 RADIO SOEST NON-STOP 14.00 JOURNALISTENFORUM (H) 15.00 DEZE WEEK pr. Ap Kruitbosch/Cock Schouten. 16.00 KRAKENDE CURIOSA pr. Rim de Wolf. 17.00 SOMETHING ELSE Nieuwe Amerikaanse muziek; pr. Semmy Prinsen/Jelis Stam. 18.00 Sluiting. MAANDAG 9 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Thari Schröder. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Elli Pliester. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Anne Boersen. 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELPT pr. Joop v. Ipenburg/Ed v. Someren. 18.00 Sluiting. DINSDAG 10 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassiek verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren/Mieke Boon (Aanvragen: post bus 3062, 3769 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Ernst Jawetz. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. WOENSDAG 11 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 'N SOESTER EN ZIJN MU ZIEK Ad van Wanroy; pr. Peter Ensdorff. 11.00 HET RAADHUISPLEIN Gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis/ Ben v. Os. 12.00 PASSIE PLEZIER pr. Jan Visser. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 'T HART VAN SOEST pr. Jan Visser. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 16.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. Radio Soesttel. 6093851/6093852. K

Soester Courant | 1998 | | pagina 11