Mll „SelamatJalan Tour" uk SOI -§-A Wij sponsoren $0 Soest Rabobank Bosboom De man/vrouw achter de sponsors Wij sponsoren $0 Soest FB Zwart Mul Co Zeister t Soesterb 200e L« UUR Bodewes BBS Soest T VOORTJES GOMMERS PEKO B.V. Dijkman, een opbouwende familie Peter Brouwer: hij was 't liefst geëmigreerd... Jos en Lisette Otten weten alles van Smorenburg VanDamfSports 'f üaarderhooqt PROCAR WOENSDAG 4 FEBRUAR11998 SOESTER COURANT PAGINA', Soest - Baarn BOUW Toon van der Linden ROEST jac. de bruin BROUWER Systeembouw B.V. P.4. van den Dijssel b.v. SERVICECENTER BEUKENLAAN focwA BOSBOOM AUTOSCHADE Z7 WIJNHANDEL e.g. kerkhof bv OaswKkrfmd BartJan en Peter Van den Dijssel: kranige totaal installateurs 80B8T toaicferfetd_.. VAN SOEST WOONWINKEL TUIN-ADVIESCEIMTRUM □■VAN EDE 035 - 601 60 55 Van Hengstum H.G. Dijkman Zn. KOGEVO Donkere fietspt Rampenbestrij Feestelijk ontx VAN DORRESTEYN @@§0[!]0[il0 bouwbedrijf Kerkplein 9, Soest Eemnesserweg 26, Baarn Wem Van Oosten fotoservice Soeslerbergsestraat 57 Soest-Zuid tel: 035 - 601 31 09 Van Weedestraat 147 Soestdijk tel: 035 - 602 59 42 B.V. v/h Fa. H. v. Asch GRONDWERKEN m RIOLERINGEN SLOOPWERKEN STRAATWERKEN Zuidergracht 45 - Tel: 609 90 20 Heesetlaantje 56 3766 LW Soes! Postbus 501 3760 AM Soest Tel 035- 601 83 86 Fax 035- 601 62 43 suzuki CHRYSLER Birkstraat 105, Soest, Telefoon 035 - 601 32 56 Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... én vooral uw dranken! Soesterbergsestraat 49, tel: 035 - 601 24 90 Hartje Zuid - Soest I AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ I nieuwbouw - verbouw reparatie - onderhoud A.A. van Breukelen en Zonen b.v. Van Straelenlaan 7, Soest, tel: 035 - 601 82 67 uw partner in logistiek Nijverheidsweg 12, 3762 ER Soest Telefoon: 035 - 601 05 44 t.o. winkelcentrum Soest - Zuid GALLENKAMP PELSWEG 1 SOEST - TEL: 035 - 601 28 57 systeemplafonds inbouwverlichting Lange Brinkweg 34 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 601 57 65 UW TOTAAL INSTALLATEUR loodgieterswerk, centrale verwarming electrotechnische installatie Laanstraat 34a - Telefoon 035 - 601 24 72 Applikatiebedrijf- Schilderwerken Hartweg 70 - 3762 SG Soest - Tel: 035 - 601 35 Beukenlaan 27 - Soest - Tel. 035 - 601 68 35 Birkstraat 105, Soest, tel: 035 - 602 11 02 o.ooa» J.OO* F.C. Kuyperstraat 26 Tel. 6021557 accountants belastingadviseurs Burg. Grothestraat 35 - Soest - Tel: 6016033 loodgieters- en verwarmingsbedrijf en dakwerken Korte Brinkweg 37a - Soest - Tel: 035-6014332 Kraanverhuur tot max. 70 ton Tel: 601 66 65 (3 LIJNEN) Zonder sponsors geen goed georganiseerde sport. Zoveel is wel duidelijk in tijden waarin met name topsporters voor miljoenen van hand tot hand gaan. Geld. Ook amateurclubs kunnen vandaag de dag niet meer zonder. Al heb je nog zoveel leden aan donateurs, al laat je die nog zoveel contri butie en donaties betalen - en er zijn natuurlijk grenzen - dan nóg is de balans niet meer kloppend te krijgen zonder de joviale extra steun van der den. Sponsors. Het zijn meestal bedrijven die van je club houden, die mee leven, die het vanuit een warme belangstelling financieel mogelijk maken dat de sporters, jong en ouder, aan hun trekken kunnen komen. S.O.Soest heeft een geweldig legertje van dit soort sympathieke geldschieters. Ze is daar trots op en probeert dat op allerlei manieren tot uitdrukking te bren gen. Bijvoorbeeld door middel van deze, inmiddels overbekende pagina's in de Soester Courant. Iets terug doen door over haar sponsors te schrij ven, te vertellen wie ze zijn, waar ze zich mee bezighouden. Het gebeurt al een aantal jaren achtereen en iemand uit de PR- en Sponsorcommissie van S.O.Soest kwam op het idee om eens te proberen iets te vertellen over de mannen en vrouwen achter de bedrijven die de club zo gul de helpen de hand toesteken. Deze 'rit' zijn aan de beurt: Brouwer Systeem Plafonds, P.E. van den Dijssel Installateurs, H.G. Dijkman en Zn., Metselaars en- het Uitvaartbedrijf Smorenburg. De Dijkmannen, het zijn, op één na, allemaal metselaars en ze hebben het niet van een vreemde. Opa heeft op tal van plaatsen in en om Soest vakkundige bewijzen van zijn opbouwende werk achtergelaten. Het is een gezellige club. Iedereen is er om ons te vertellen hoeveel plezier ze in hun werk hebben. Het is een wat rustige periode, dus dat komt mooi uit. Het stel praat je snel en vrolijk de oren van je hoofd en voegt zich gemakke lijk. Alledrie hebben ze een hekel aan het werk in het kantoortje, dat ach ter tegen het huis is aangebouwd. Daar staat dus een computer die veel administratief geneuzel regelt. Wij vergaderen aan de eettafel, aan de tuin kant, de Dijk'vrouwen' zijn er ook. Die kwebbelen vóór, in de zithoek van de knusse woonkamer. Ér hangt een museum vol kerstkaarten als glin sterend bewijs van hun populariteit. De onderlinge band is opvallend hecht. Pa Henk, Rik en Jos. Het trio is wijd en zijd bekend in de bouw. Ze werken voor aannemers en onder-aannemers. Een klus rechtstreeks boeken komt niet zoveel voor. Hooguit is dat dan een particulier die van ze heeft gehoord of via-via. Maar ze zeggen geen 'nee' hoor. Met net zo veel liefde en enthousiasme werken ze mee aan een kleine verbouwing of een 'keukentje erbij', als aan een vele verdiepingen tellend groot pro ject. Zolang het maar buiten gebeurt. Dan zijn ze het beste in vorm. Een leven lang heren en meesters over uitsluitend de troffel, de steen en de voegspijker? Welnee, hobby's zat! Pa had eigenlijk best wel journalist willen worden. De lol is er nu wat vanaf, maar vroeger schreef Henk al tijd stukkies, korte verhalen, verslagen van wedstrijden, kleine gedichten soms. Dromen deed hij dan over een loopbaan als verslaggever bij radio of tv, met een voorkeur voor actualiteitenprogramma's. Daar kijkt'ie nog steeds met veel aandacht naar. Henk is ook gek op klassieke muziek. Meestal Mozart. Verantwoord hard, ogen dicht en lekker luisteren. Er komt een foto van P.V.O. uit de kast. Opa staat er ook nog op. Henk was tamboer. Een goed gevoel voor maatwerk, kan ook niet anders! Het gaat verder dan alleen maar luisteren. Zoon Rik is een verdienstelijk pianist, speelde in combo's, had een eigen bandje, 'Four', en is gespecialiseerd in jazz en pop. Rik is heel dicht in de buurt van het conservatorium geweest, maar is er niet binnengegaan. Jammer? Rik: 'Nee, daar zit geen toekomst in. Professioneel jazz en pop spelen is om armoe vragen, dat zag ik op tijd. Ik ben er daarom niet aan begonnen. Maar als hobby is het heerlijk'. Hij deed zijn Havo en pingelde vrolijk verder. Twee a drie uur per dag aan de toetsen waren geen uitzondering. Broer Jos merkt op dat ook hij op een muzikale achtergrond kan bogen: die van Pa als hij met Mozart bezig was: 'Dat rolde dan door het hele huis heen als ik zat te studeren, noem dat nou maar eens geen mooie achtergrond muziek..." Jos bespeelt geen instrument, maar heeft wel veel feeling, hoort direct als er iets fout gaat of zit. Hij tennis bij Tos, maar dat doen ze allemaal. Ma komt net thuis, hoog rode wangen, genoten aan de Zoom. Ze wordt direct gevolgd door de vrouw van Rik. Die studeert voor 'Creatief bezigheidstherapeute' en ze heeft net 'een dikke tien gehaald' voor een tentamen. De stemming vliegt onmiddellijk naar een hoogtepunt. Rest nog te vertellen dat de niet metselende broer René, tweelingbroer van Rik, die is een kwartier ouder, een mooie baan heeft bij Europatuin en vroeger iets met een gitaar heeft gehad. Zie je wel! Is het trouwens toeval dat René aan de Bazuin woont? Hoe het zit met die ene letter verschil bij Pa Henk als tam boer bij PVO: de roffel en de trof fel? En dan dat samenspel... Er zit - gezellige - muziek in de familie Dijkman. De Lange Brinkweg. Een snel veranderend, voor velen dierbaar restant van een rijk agrarisch Soester verleden. Nog steeds fraai dankzij de her en der verspreid staande boerderijen tussen veel woonhuizen, waarvan veel nieuwbouw. 'Te vol' zou een oudere Soester vinden. Helaas, de mooie plekjes worden schaars in dit land. 'Maar' zo moet Peter Brouwer hebben gedacht, 'daarom kun je er architectonisch, als je wilt bouwen, natuurlijk best heel zuinig mee omgaan, zelfs als je er bedrijfsruimten wilt vestigen, per slot is een boerderij dat toch ook'. En de familie Brouwer wilde het maar al te graag. Hun bedrijf 'Brouwer Systeem Plafonds' bestaat 25 jaar en is vooral de laatste tijd razendsnel gegroeid. De band met de Lange Brinkweg is vanouds familiair sterk. Na een lang 'heen en weer' met de gemeentelijke instanties zijn ze er uitge komen: er is, naast de woonboerderij van waar Pa (Toon) en Ma (Gré) Brouwer wonen, nog een schitterend karakteristiek boerenpand verrezen. Met een dikke rieten kap erop en alleen het jaartal op de 'eerste' steen bij de voordeur verraadt de afbouwdatum: januari 1998! Zaterdag 10 januari was er om vier redenen feest: het 25-jarig bestaan, het nieuwe pand dat in gebruik werd genomen, de nieuwe telefoon- en faxnummers en het nieuwe logo. Zo stond het op de uitnodigingskaart voor de officiële opening en de Brouwers maakten er meteen gebruik van om de genodigden prettige feestdagen en gelukkig nieuwjaar toe te wen sen. Peter en Karina Brouwer maken aan de Lange Brinkweg een fraaie door start. Ze vormen sinds 1993 de tweede generatie systeem-plafondbou wers van de familie. Pa ging Peter voor. Nadat hij van een emigratieavon- tuur in Australië terug was gekeerd om de boerderij 'De Sprong', waar nu de bekende edelsteenslijperij te vinden is, van zijn vader over te ne men. De Lange Brinkweg bleef kennelijk, al was hij nog zover weg, trek ken. Peter was erbij: 1 jaar oud.Veel Brouwers hebben het geprobeerd in 'down under'. Voor Peter's vader duurde het drie jaar, oom Jan deed tien jaar over het retourtje en Oom Piet, Soesters kennen hem als 'Mauk' vanwege zijn donkere uiterlijk, had 17 jaar voor de terugkeer nodig... Van vaders kant zijn alleen oom Arnold en oom Cees in Nederland gebleven. Het is niet zo verwonderlijk, met al dat gereis, dat Peter vaak verlangt naar dat zo warme en ruime geboorteland. Het liefst was ook hij geëmi greerd. Het zit de Brouwers kennelijk in het bloed. Het is er nooit van gekomen. Peter is er zelfs niet één keertje terug geweest, 'maar dat moet eigenlijk wel eens wezen', vindt hijzelf. Gaan kijken in het verre Boxhill waar het voor hem begonnen is op deze drukke wereld. Trouwens, èls Peter en Karina met de kinderen Michael (8) en Vivian (4) zouden be sluiten om eens lekker ver weg te gaan, dan kunnen ze ook nog terecht in Canada. Daar zitten alle zusters van Moeder Gré. Onderdak zat over al. Maar Peter staat niet te dringen. De zakelijke drukte weerhoudt hem er voorlopig even van. Met grote klanten als Etos, Jamin en Gall Gall, om er maar een paar te noemen, heb je continue je handen vol door het hele land, van Stiens tot Vaals, van Middelburg tot Den Helder. De ope ningen en verbouwingen zijn er niet van de lucht en met 5 auto's en zes mensen in vaste dienst weten de jonge Brouwers maar al te best wat ze dag-in-dag-uit te doen staat. Een mooi modern familiebedrijf binnen de muren van een magnifieke, nostalgisch ogende, splinternieuwe boerderij aan de Lange Brinkweg in Soest. Loop er eens langs of, als u een leuke opdracht voor de Brouwers hebt: loop er eens binnen. Ze zitten nog niet aan hun plafond. Nummer 34. Als u 't niet direct kunt vinden... Wéér zo'n prima stel uit een bekend Soester ondernemersgezin: de gebroeders Van den Dijssel aan de Laanstraat 34A, die van Piet vroeger, die, toen hij de zaak van zijn Pa overnam, nog in kolen deed. Dat lijkt lang geleden... Opa van onder anderen Peter en BartJan. Zij zetten het bedrijf van Pa Piet voort, die er na de kolen een installatiebedrijf van had gemaakt. Zusje Margot is full-time huisvrouw, broer Eric zit in de apparatenbouw en Pim werkt bij Fokker Aerospace. Allemaal toch technisch en dat lag een beetje voor de hand. Het zit er dik in dat als er 'thuis' een zaak wordt gedreven waar je dagelijks komt, er eerst speelt, later doorheen loopt en dan ook mee gaat helpen, er van een of twee van de vijf wordt verwacht dat ze het spul overnemen en voortzetten. Een soort hommage aan wat je ouders hebben opgebouwd. De zaak stamt, na die kolen, uit het jaar 1963. Pa Piet heeft er vanaf dat moment meteen zelf aan meegedaan om de 'zwar te handel' uit te bannen. Eind zestiger jaren al zat er absoluut geen brood meer in. Overal waar een 'centrale verwarming' werd geïnstalleerd, wa ren de nootjes 2,3,4 en 5, de eierkolen en de briketten meteen exit. Dus weg ermee! Peter, de jongste van de twee (36) en BartJan (39) hadden er na school wel zin in. Het is een goed stel: ze vullen elkaar mooi aan, deden beiden de MTS, Peter in Amersfoort, BartJan in het Utrechtse Overvecht. BartJan is sinds 1981 mededirecteur en Peter kwam er in 1989 bij. Samen zijn zij in 1991 verder gegaan met het familiebedrijf onder de naam P.A. van den Dijssel B.V De winkel verdween; die was binnen het geheel nauwelijks winstgevend te noemen. Zoiets hoorde er vroeger bij, maar daar is nu echt geen tijd meer voor. Het is in Soest druk zat met installatie-, onderhouds- en reparatieprojecten. Grote en klei ne. Bij zowel zakenman als particulier. Rustige perioden zijn er haast niet, terwijl er toch meer dan genoeg aanbod is van collega-bedrijven. Bart Jan is de voetballer, Peter was altijd op Judo. Bij sportschool Pouw aan de Braam weg. Peter spande zich in tot en met de bruine band. BartJan doet aan fitness en alletwee zijn ze vaak op de tennisbaan te vinden. Sportieve loodgieters, daarover geen twijfels. En waar ze allebei écht gek van zijn is het jaarlijkse 'Spel zonder grenzen' dat steeds door het Gild aan de Ferdinand Huycklaan op touw wordt gezet. Ze leven er naartoe. Gezellig en spannend. Mooie tijden. Peter en BartJan zijn jonge, enthou siaste ondernemers die graag hard werken. U kunt ze inschakelen voor gas, water én licht en dat laatste is tamelijk bijzonder. Meestal zit de 'poot elektra' niet in het dienstenpakket van een installateur die van huis uit loodgieter is. Die houdt zich bij voorkeur bezig met dakbedekkingen, - goten, afvoeren, rioleringen en het installeren van c.v.-installaties. Op zich al een mooi complete zaak, maar de Van den Dijssels hebben daar dat licht dan nog bij. Bovendien hebben ze samen met nog 3 collega-in stallateurs uit Soest en 4 uit Amersfoort een showroom van badkamers en sanitair, waar hun cliënten uit een ruim assortiment hun keuze kun nen maken. De showroom ligt aan de Astronaut, op het industrieterrein Calveen, in Amersfoort. Ze afficheren zich graag als de 'Totaal-instal lateurs' en gelijk hebben ze! Ze hebben er niet voor niks voor doorge leerd. Het zijn kranige knapen die je voor alles op, in en om je huis kunt laten opdraven. Soesters van het zuiverste water. Het lijkt geen eenvoudige arbeid: het verzorgen van uitvaarten. De da gelijkse mens loopt er het liefst een straatje voor om, ontwijkt, als het even kan, de confrontatie met dat ene nou eenmaal niet te vermijden moment, dat toch zo onverbrekelijk met het leven verweven is: het afscheid. Dat laatste. Soms berustend, vaak heftig, altijd verdrietig. Hoe beleef je die talloze momenten van anderen als je van het verzorgen van uitvaarten je beroep hebt gemaakt? Hoe ga je om met al die zo ver schillende vormen van emotie, die plechtigheden, die immer ingetogen heid, die bedeesde sfeer die je werk continu kenmerkt? Jos Otten van Uitvaartverzorging Smorenburg in Soesterberg geeft het ruiterlijk toe: 'Elke uitvaart laat iets bij je achter. Maar toch zijn het niet uitsluitend tries te facetten die aan ons vak kleven. Dat is ook niet op te brengen en ze ker niet als je het helemaal alleen zou doen. Ook wij kennen een duide lijke vorm van arbeidsvreugde, hoe tegenstrijdig dat ook mag klinken. Het is een beleving die we niet kunnen delen met de betrokkenen. Juist om dat ons werk altijd definitief eenmalig is, je kunt niks overdoen bedoel ik, zijn we er zo ongelooflijk diep van doordrongen dat alles absoluut perfect moet zijn. Alle zorgen horen bij ons te liggen. Als alles achter de rug is en we hebben gemerkt dat iedereen vindt dat we het goed gere geld hadden, als we daar een dank-je-wel voor krijgen - en dat gebeurt gelukkig vaak - dan doet je dat goed. Dat helpt ook ons om door te gaan. Echt waar'. Het enige wat aan een bedrijf in uitvaartverzorgingen doet denken aan de Generaal Winkelmanstraat 142 in Soesterberg is het gepolijste don kergroene marmeren bord naast de voordeur van het eenvoudige woon huis, waarachter het kantoor is gevestigd. In witte letters de naam met daaronder 'familiebedrijf sinds 1938'. Jos Otten (31) doet 't sinds kort sa men met zijn vrouw Lisette. Van oorsprong beroepsmatig Account Ma nager bij een groot bedrijf in Rotterdam. Ze kan bogen op veel organi satorische ervaring en is gewend om met mensen om te gaan. Ze vangen elkaar prima op. Jos heeft dat na een paar droeve uren wel eens hard nodig. Even bijpraten, even over andere dingen discussiëren of samen, of alleen, met de hond het bos in, een partijtje tennis. De muziek, mooi klas siek, Bocelli, beetje hard aan, dat soort dingen. Het is een goed team. Aanvankelijk wilde Jos liever politieman worden. Dat was zijn vader ook, in De Bilt. Het handhaven van de orde, optreden tegen mensen die een loopje nemen met de normen en waarden in de samenleving. Dat leek hem wel wat. Hij heeft het nog wel als hij onderweg een brutale verkeer- sovèrtreder signaleert, dié gedachte: 'was ik nóu maar agent, dan kon ik er wat aan doen...'. Het is anders gelopen. Opa Smorenburg had dat uit vaartbedrijf en Ma nam het over. De naam is gebleven. Het familiebe drijf sinds 1938 rekende toch wel op Jos zijn opvolging, dat werd in de loop van de tijd duidelijk. Het was even wennen. Dat gold nog een beet je meer voor Lisette toen ze Jos leerde kennen, maar ook zij voelde zich toch snel thuis in dat wereldje waar de organisa tie nou eenmaal zonder smet I hoort te zijn. Lisette ook als, uitvaartleidster? Nee, dat toch I maar liever niet. Op kantoor is ze goud waard, voelt ze zich thuis, kan ze haar organisatori sche kwaliteiten dienstbaar maken aan een boeiend, men selijk en vooral stijlvol beroep: uitvaartverzorging. i;:ri-.rgs" lil Lange Brinkweg 26 - Soest Tel: 601 65 27 electrotechnisch installatiebureau FRANS BOSMAN ELECTRA b.v. Birkstraat 48-3768 HJ Soest Tel: 035 - 601 33 67 - Fax: 035 - 602 55 68 loodgieters- en verwarmingsbedrijf A avandenPOLta^ SOEST van Lenneplaan 69, Soest, tel: 035 - 601 99 54 a c c o u n t a n t s belastingadviseurs WONING- EN PROJECTSTOFFERING Burgemeester Grothestraat 28-30,3761 CM Soest Telefoon: 035 - 602 09 73, Fax: 035 - 602 67 55 Van Weedestraat 62 Telefoon 035-603 00 04 3761 CG Soest Telefax 035-601 45 32 DORRESTEINWEG 72b SOEST TEL: 035-6012883 Bouw Maatschappij Uyland Ons devies: BMU BOUWT a SAMEN MET U! Postweg 57 - Soesterberg - Tel: 0346 - 350 504 GLASSERVICE Nieuwe Gracht 1 - Soest Koningsweg 18 - Tel: 601 59 33 601 57 59 apparatenbouw Dorresteinweg 65 - Tel: 602 03 64* VEEVOEDERHANDEL EEMLAND R van Doorn al'W Birkstraat 125a - 3768 HE Soest - Tel: 033 - 461 87 14 AANNEMINGSBEDRIJF IS GEMETSF.T.D PLASWEG 24 - TEL: 035 - 6019666 SCHOOL BOEKHANDEL SOEST Industrieweg 27 Telefoon: 035 - 602 23 88 'Voor geen geld ga ik 's a hel donker via hel fietsf Zeist. Dat is vragen om mo den en zolang die vent in E niet gepakt is rij ik liever o Prins Alexanderweg in l Heide'. Deze en soortgelijke reacties l ren van niet alleen dames, op of men in het donker via hei fietspad van of naar Zeist ga ook niet niks, want direct Plesmanstraat storten ze zie ware in de duisternis, die din bocht naar links zelfs in eer tunnel overgaat. Ter hoogte Zeister hockeyveld wordt het maar velen rillen van angst twee grote kunstvogels passei twee grote reusachtige mense Zelfs stoere binken in leren kennen eerlijk dat ze 's avond normale weg volgen. 'Niet d; ben, maar er zal maar iets Daar komt geen sterveling lat lig jij daar maar te apegape reactie. Het kwartiertje fiei Zeist gebeurt alleen bij dagl rijdt het samen met anderen. Verlichting Aan al die angstige donkere ri binnenkort een einde als we c cie Utrecht moeten geloven. E den in de Zeister bossen wc ingang van het volgend jaar v£ ting voorzien. Het gaat om i sporenbeleid; enerzijds om b van veiligheid te vergroten e gens in de toekomst meer mer fiets te krijgen, vooral voor k< jecten. Voor Soesterbergers is het fie en naar Zeist heel belangrijk, horde scholieren die dit trajec afleggen zijn er ook de vele waarvoor de winkels in Zeisl aard de markten een grote aan kracht hebben. Vervolgens d die zich in Zeist bij een sporl ben aangesloten. Zelfs een 1 van een Zeister voetbalclub 1 Soesterbergers. Naast dit fietspad worden oi fietsroutes onder handen gen als die van Soesterberg naar en de zogenaamde Zevenhei van en naar Aart Jansen. Ee post van circa 1,9 miljoen gul< mee niet gesteld kan worden Ongeveer zestig, voor het b van rampen in de omgevii vliegbasis Soesterberg, op lijk- en provinciaal nivea woordelijke burger en mil toriteiten, hebben op donc januari 1998 in het Officii te Soesterberg hun onderli dinatie en besluitvorming I Dit gebeurde tijdens een i mulatie 'crisislab', ontwik] het Instituut voor Toegepa le Wetenschappen in Niji het Nederlands Institi Brandweer en Rampbest Arnhem. De simulatie was op verzo Koninklijke Luchtmacht uit betaald met de module: san door burger- en militaire aut< ongevallen met militaire Met de grote ramp van Eind in gedachten was het zaak ee te gaan in hoeverre de betro verleningseenheden rondom sis Soesterberg een dergelijkf konden oplossen. De vüegba een goed rampenplan, gezien ringen tijdens grote manifes het 50-jarig bevrijdingsfeest, verleningseenheden van de Soest was dit destijds opgez bewezen goed te functionere Deze keer ging het samen me uit de gemeente Zeist en w< sislab aanmerkelijk uitgebre de gemeenten waarin daarii woordigd met de desbetreffe naren, brandweer en politie, Koninklijke Marechaussee, militairen van de vliegbasis. Van Weedestraat 42-44 Soest Tel:'035 - 601 81 09 Havenstraat 120 Bussum Tel: 035 - 693 38 06 i VAN DEN HENGEL BV Werkplaats en kantoor: Veldweg 2c - 3764 CP Soest Postbus 3204 - 3760 DE Soest Tel: 035-60210 65 Fax: 035 - 602 61 20 UITVAARTVERZORGING f Familiebedrijf sinds !9!8) Q Persoonlijke en eervolle verzorging van begrafenissen en crematies Gen. Winkelmanstraat 142,3769 EH Soesterberg, Telefoon: 0346 - 351 223 •De pas 4 jaar geworden A januari in het middelpunt vc de Postiljonschool werd ze a gehaald. Nooit eerder had c

Soester Courant | 1998 | | pagina 12