O T IAI K 995.00 50 tot 75% 15?5 lï'lo v<r%® Passen en meten bij spoorwegviaduct 'Sportclustering in achterkamertjes beklonken door ex-voetbalvoorzitters' ft aïUilcyui) UITVERKOOP WINTERKOLLEKTIE GGS haalt recreatiepias van stal Stukje schoolstrijd laait op rondom verzelfstandiging openbaar onderwijs feer van! MOSSEL AVOND Eduard 7 ACTUEEL m Ladtf Springfield The Outpost 'Politicus-van-het-jaar moet nog geboren worden' PAGINA 2 WOENSDAG 4 FEBRUAR11998 SOESTER COURANT tenvlaai speciaal- SfFffZ lEEöHEÜ Bestelbus kantelt na uitwijkmanoeuvre voor overstekende kat PAGINA 3 tor GESLOTEN Verkiezingsdebat op Radio M Meilof in Soestand-discussie met De Widt Uit onze nieuwe mm 2,5-zitsbank Landinï ONGEWOON WONEN GEWOON MEENEMEN f 19.50 Jarig? Wisselbeker niet uitgereikt 'Soest groen houden en natuurlijk zwemmen' M, is GGS nu weer trots op 'klikken' over 'deal' met Netjes Wie van Soest houdt leest de Soester Courant Van Den Brink: mm 14 februari een hartverwarmend Valentijnsmenu CDA wil meer invloed van ouders Het blijft genieten! ook voor service moet u bij ons zijn irdag Heel kilo verse Nasi met veel vlees neU uitZiel Ruiden at 46 II - Tel: 602 10 59 nweg 5a ielft van een twee onder één kap en terras achter. e hal met trapberging, toilet met net glazen erker, moderne keuken ie bijkeuken met wasmachine-aan- 'erd.: overloop, 3 ruime slaapka- ligbad en 2e toilet, vliering met aar via vlizotrap. Gehele woning vaarding in overleg. Prijs: 279.000,- k.k. 24 en fruitspecialistü tE~ iboerijn 21 - tel. 601 24 25 en van donderdag t/m zaterdag Wie maandagmiddag rond half vier bij de tunnel tussen de Lange en de Korte Brinkweg arriveerde, kreeg mogelijk het idee dat er allerlei frat sen werden uitgehaald om twee au to's uit tegenovergestelde richting tegelijkertijd door het smalle spoorwegviaduct te laten rijden. Nog niet zo lang geleden werd immers het idee geopperd de doorgang te ver breden, zodat het verkeer van de druk ke doorgaande (winkel)straat zou kun nen worden omgeleid. Zo ver kwam het niet. Van een experiment was eergisteren evenmin sprake. Dat daar enige tijd een bestelwagen op zijn linker kant lag, had alles te maken met een plotseling over stekende kat. De bestelbus naderde vanaf de Lange Het overige verkeer bij de tunnel kon de gekantelde bestelwagen nog net passe ren. Brinkweg de tunnel toen het huisdier naar de overkant van de rijbaan liep. De chauffeur draaide met een ruk zijn stuur om de kat te ontwijken en door de plot selinge manoeuvre kantelde het be drijfsvoertuig. De 28-jarige bestuurder uit Baam kwam met de schrik vrij. De kat - het verhaal vertelt niet of het een zwarte was - kwam gewoon op zijn pootjes terecht en bleef ongedeerd. Omdat de bestelbus net vóór het via duct was gekanteld, kon het verkeer er - met passen en meten - nog net langs. De politie leidde dat in goede banen totdat de bestelbus weer op vier wielen stond en de brandweer het oliespoor had verwijderd. In 38 Utrechtse gemeenten organiseert Radio M een lijsttrekkersdebat met het oog op de komende gemeenteraadsver kiezingen. In Soest gebeurt dat op maandag 23 februari. Het debat wordt dan opgenomen tussen 17.00 en 18.00 uur op een nog nader te bepalen loca tie, waar ook het publiek welkom is. Het gesprek gaat over actuele verkiezings thema's en staat onder leiding van Ra dio M-presentator Anton van der Neut. De uitzending vindt diezelfde dag plaats tussen 19.00 en 20.00 uur, met een her haling van 22.00 tot 23.00 uur op FM 100.1 (ether) of FM 107.4 (kabel). st-Zuid, 035 - 601 31 09 "Achterkamertjespolitiek van een paar ex-voetbalvoorzitters die niet naar het algemeen belang kijken, maar alleen hun (club)belang in het oog houden." Zo kenschetste het GPV/SGP/RPF-rdadslid Wiebe Meilof vrijdag j.1. in het praatpro gramma Soestand de veelbesproken en omstreden sportclustering. Meilof deed zijn uitspraken in de discus sie met burgemeester De Widt, geleid door de Soestand-journalisten Jacqueli- ne Evelaar en Rogier Rijkers, waarin o.m. werd teruggekeken op het beleid van de afgelopen vier jaar. Meilof was er niet erg tevreden over. Afgezien van de "domme" beslissing over de sport clustering - "machtspolitiek, waarbij onder de tafel toezeggingen zijn gedaan die de coalitiepartijen niet meer durfden terug te draaien" - verweet Meilof het College ook een gebrek aan moed op het terrein van normen en waarden. "Het lijkt wel of we bang zijn om beslui ten te nemen die goed zijn voor men sen," aldus Meilof, die met name de Collegepartijen verweet te regeren "naar de waan van de dag". Burgemeester Hans de Widt had daar voor juist vastgesteld dat er in de afge lopen vier jaar veel werk was verzet, dat de sfeer in College en raad goed was geweest en dat er slagvaardig was be stuurd, met name wat betreft het ver keer en de clustering. "Of je het ermee eens bent of niet, er is nu tenminste duidelijkheid." Rottigheid Meilof verweet De Widt ook dat hij geen vuist had durven maken tegen de coffeeshop in Soest en het gedoogbeleid voor de verkoop van softdrugs, waaraan volgens het GPV-raadslid "gezinnen kapot gaan en kinderen los slaan". "We moeten de rottigheid bij zijn naam dur ven noemen," aldus Meilof. De Widt wees hem erop dat de schade van alco hol en tabak ook niet gering is en dat de Soester coffeeshop aan zeer strenge re gels gebonden is. Meilof wilde een duidelijke waarschu wing tegen het "levensgevaar" van het drugsgebruik en betoogde dat het voor scholieren nu veel te makkelijk is om de stap naar drugs te zetten. Hij was het ook oneens met De Widts tegenwerping dat jongeren telefonisch al softdrugs per koerier kunnen laten bezorgen. "Elk verkooppunt dat gesloten wordt is er één minder." met vier wethouders komt. "Ik heb de vorige keer zelf voorgesteld om het met drie wethouders te doen, vanwege de financiële situatie, maar de raad bepaalt het. Het hangt dus van de politieke si tuatie af of er drie, vier of vijf wethou ders komen." Volgens De Widt kon het best met drie wethouders en een met enige politieke portefeuilles "aangekle de" burgemeester. n «T->. - i Birkstraat 101 Soest naast Middelman Wooncentrum Iedere vrijdagavond geopend vanaf 17.00 uur Onbeperkt mosselen eten met frites, sausjes en sla en natuurlijk ook voor zomaar een gezellige borrel. 7 dagen per week de mogelijkheid uw privé- feest in een originele Amsterdamse entourage te vieren. Diverse arrangementen beschikbaar. 035-601 27 39 Soesterbergsestraat 188 - Soest Wiebe Meilof (GPV/GPV /RPF). Geen dieptepunt De Widt kon desgevraagd geen diepte punt van de afgelopen vié r jaar be denken. Hij ging ook niet in op de vraag naar de motieven voor het ontslag van de directeur van de Klimop-school. "Dat is een persoonlijke zaak." Het jeugdprobleem was volgens hem vaak een ouderprobleem, wat Meiiof van har te met hem eens was. Meilof herhaalde nog eens zijn tirade tegen de al te lankmoedige "Margriet en Libelle-opvoeding", die geleid had tot een slappe jeugd. "We moeten ge woon durven zeggen wat goed en kwaad is. We hoeven geen medelijden te hebben met zielige kindertjes die bus hokjes slopen." Volgens Meüof komt het niet vanzelf wel goed met de jeugd, omdat ze thuis het verkeerde voorbeeld krijgen. Meilof bleek verder niet te staan sprin gen om wethouder te worden. Hij was al tevreden met het "prikkelen" van de andere raadsleden om meer na te den ken en stelde ook vast dat het politieke klimaat er niet naar was. Het leek De Widt overigens wel een aardig idee om Meilof in het College te hebben, hoewel dat aan het drugsbeleid waarschijnlijk niets zou veranderen. Drie, vier of vijf? De burgemeester maakte tenslotte dui delijk dat het hem persoonlijk niet veel uitmaakte of er een College met drie of Van Weedestraat 4-8 - Soest - tel.: 035 - 60 23 324 Er is helemaal geen Soester politi- cus-van-het-jaar. Geen van de kan didaten-raadsleden die de afgelo pen maanden door het (geheime) panel in "Soestand" op de korrel werden genomen heeft uiteindelijk beslag kunnen leggen op de (mon strueuze) wisselbeker die het panel had uitgeloofd. Dat bleek uit de woorden van pane - woordvoerder Hans de Bruin, die vrij dag j.1. tijdens de uitzending van Soes tand duidelijk maakte dat niemand van de plaatselijke politici in aanmerking kwam voor de titel. Hieronder de com plete tekst van De Bruins toespraak. "Een jaar lang heeft het panel consciën tieus de handel en wandel van de Soes ter politici gevolgd. Doel van dit, ach teraf gezien ondankbare werk, was het aanwijzen van de Soester poilticus van het jaar. In tegenstelling tot wat menig vooraanstaand raadslid meende te con stateren volgde het panel de dames en heren politici niet alleen middels het le zen van kranten, maar ook werden hun gedragingen en uitspraken in de raad zaal gevolg, en wel op de voet. Acties, moties, plannen, misstappen, hersens pinsels - niets ontging het panel. Alles werd genoteerd, gewogen en waar het panel zulks nodig achtte becommenta rieerd. Wat hadden wij gehoopt op visionaire politiek, op scherpe debatten, spitse re devoeringen - kortom, we hoopten op een groots en meeslepend Soester poli tiek leven. Maar helaas, per maand werd het duidelijker: voor groots en meeslepend politiek bedrijven moet je niet in Soest zijn, waar wel overigens? Nee, met moeite kon hier en daar eens een plus of min-punlje gegeven worden (inderdaad, ook eens een gênant half puntje, maar ja, het panel wilde zó graag opbouwend en positief zijn). Want wat moet je toch met malle koets ritjes van wethouders, de steeds verder uitgeklede welzijnsclub van Ten Hove, de hasjzakjes van Joustra, het gecluster van Van Logtenstein en het niet dogma- tisch-ideologisch maar praktisch-realis- tisch standpunt van de PvdA inzake chemische onkruidbestrijding? Ik citeer hier graag een heer van stand: "Niets dan winderigheid, Tom Poes." Wist u overigens dat de BAM het be strijden van onkruid met chemische middelen zelfs in haar verkiezingspro gramma heeft opgenomen? Politiek misschien niet erg handig, want ik zie ook hierdoor de uitgedunde BAM-ge- lederen niet aangroeien, tenzij BAM staat voor Bestrijding met Afschuwelij ke Middelen en het gebruik hiervan de diepgekoesterde wens is van een grote 4 V schare luie Soester tuiniers. Gebruikma kend van de schitterende metafoor van Ed van Thijn zie ik de BAM straks drij vend op een ijsschots de zomer tege moet gaan. Nee, om uit dit alles nu naar eer en ge weten een politicus van het jaar te kie- zen, daar had het panel grote moeite mee, tot het moment dat zij gratis, en ongevraagd weliswaar, een helpende hand kreeg toegestoken. De alomaan- wezige hand van onze Jan, altijd bereid om uit te leggen dat anderen er niets van snappen of dat zij malicieuze be doelingen hebben, maar ook altijd be reid om aan te geven dat de oplossing van het vraagstuk heel eenvoudig is. Na eind november het panel eerst be schuldigd te hebben van DDR-metho- den, vriendjespolitiek en nog zo wat en na wat gedope over gewonnen wedden schappen sikkeneurt Jan wat over niet gehonoreerd gedram, geschop en gezuig en komt hij met zijn politicus van het jaar. U herinnert het zich ongetwijfeld... deze laureaat zou eigenlijk Jan Visser moeten zijn, maar ja, Jan is geen politi cus meer, dus dan moet het maar ie mand anders worden. Wiebe Meilof zou de gelukkige moeten zijn in Jans ogen. Wiebe is correct en intelligent, scherp en betrokken, kortom: Wiebe is met af stand bijna net zo goed als Jan Visser- Maar vrienden, u herinnert zich onge twijfeld ook een zeer recente uitspraak van Wiebe: "De eenmalige uitkering aan de minima hoeft niet te gelden voor mensen die al jaren leven van iets meer dan niets. Ze zijn er namelijk al aan ge wend, begrijpt u wel? Nou, geen Wie be dus en Jan: no hard feelings, voor het panel blijf je in ieder geval bijna de beste Soester dichter van de wereld. Ach vrienden, laten we een einde ma ken aan dit loos gescherts. Het afgelo pen jaar hebben wij gebruikt om onze ideeën over de Soester politiek en der- zelver dienaren en dienaressen vorm te geven. Vaak kon het panel rekenen op bloedserieuze reacties. Allemaal men sen, die politici, met de juiste dosis ijdel- heid, het juiste taalgebruik, de precies goede geldingsdrang, het exact correc te gebrek aan ideeën. Aardige mensen, precies passend bij het niveau van Soest, dorpsniveau dus, ondanks die 43.000 inwoners. Dames en heren politici, u begrijpt het al: géén politicus van het jaar. Die moet, ben ik bang, nog geboren worden, en wees nou eerlijk: zou u echt thuis aan durven komen met dat monstrum hier? Denk overigens niet dat u van ons af bent. Blijf daarom scherp en alert, want wij blijven u volgen. En denk steeds bij uw politieke doen en laten: wat zou het panel voor de verkiezing van de politi cus van het jaar ervan vinden?" Met het oog op de gemeenteraads verkiezingen van woensdag 4 maart heeft Gemeentebelangen Groen Soest de zwemplas weer van stal ge haald. Evenals vier jaar geleden pleit de partij - ooit opgericht door actievoerders die tégen de verkoop van het Soester Natuurbad waren - voor een recreatiepias tussen de Dorresteinweg, de Wieksloterweg en de Biltseweg. Daarmee geeft lijst 5 meteen aan dat het tegen de verdere uitbreiding van bedrij venterreinen in Soest is. Een uitzonde ring vormt de Richelleweg in Soester berg, waarvoor al plannen in ontwikke ling zijn, terwijl GGS meent dat het oude industrieterrein efficiënter kan wórden benut. GGS is vooral tegen nieuwe ontwikke lingen, zoals een rondweg door de pol der, woningbouw aan de Jachthuislaan, uitbreiding van het winkelgebied Van Weedestraat, afbraak van De Linden- hof, permanente bewoning van de ge plande appartementen op de locatie van het voormalige Soester Natuurbad. Uit het verkiezingsprogramma blijkt dat GGS zal blijven actievoeren tegen ieder plan of idee dat een bedreiging vormt voor de natuur, want Soest moet Soest blijven, aldus de partij die acht jaar ge leden met vier zetels in de gemeente raad kwam en de afgelopen vier jaar met drie mensen was vertegenwoordigd in het gemeentebestuur. Dat moeten er meer worden, stelt GGS, omdat het huidige college (VVD, CDA, PvdA) volgens de partij te veel banden heeft met bouwondernemingen en de natuur van Soest om die reden op het spel staat. De bouw van Visserstaete (Dalweg), de goedgekeurde plannen voor de appartementenbouw in Soest- Zuid, de bedrijfshallen aan de oostelij ke dorpsrand (Ferdinand Huycklaan) en het bedrijventerrein Nieuwe Gracht vor men daarvoor het zichtbare bewijs. Ook het behoud van de Eempolder komt in het geding als de drie coalitie-partijen mogen blijven regeren. De samenstelling van het college moet daarom worden gewijzigd, meent GGS van wie lijsttrek ker Harry Witte wel een wethouders- functie ambieert. - In haar verkiezingsprogramma somt GGS een heleboel gedane zaken op, die ze betreurt. Behalve de recreatiepias zijn er echter ook zaken die GGS nog wel gerealiseerd wil zien. De door GGS voorgestelde Soester In novatie Regeling (subsidie om nieuwe initiatieven een kans te geven) moet nieuw leven worden ingeblazen. Om te voorkomen dat natuurgebieden met asfalt worden aangetast en de infra structuur wordt uitgebreid met nieuwe wegen, moet Soest het fietspadennet en Volgens lijsttrekker Harry Witte en zijn partijgenoten moet de samenstelling van het huidige college worden gewijzigd. Anders staat de natuur van Soest op het spel. het openbaar vervoer blijven verbeteren en in de woonwijken moet een maxi mum snelheid van 30 kilometer per uur worden ingesteld. Bromfietsers moeten voortaan niet meer van het fietspad, maar van de rijweg gebruik gaan maken en in Soesterberg dienen maatregelen worden getroffen tegen de geluidsover last van de A28. Veiligheid Om de veiligheid op straat te bevorde ren, wil GGS dat de politie strenger gaat optreden tegen vandalisme en overlast. De wijkgerichte aanpak die de ordebe waarders gaan invoeren, wordt toege juicht door GGS dat tevens wil dat de deskundigheid van de surveillanten wordt bevorderd. Voor het oplossen van de jongerenproblematiek is, naast de realisatie van ontmoetingsplekken, een belangrijke rol weggelegd voor de on langs tot stand gekomen welzijnsstich- ting Balans. Maar, zegt GGS, ook ge sprekken met ouders en participatie van de scholen moeten leiden tot minder overlast. Democratie Volgens GGS schenkt het gemeentebe stuur (lees: de college-partijen) te wei nig aandacht aan de burgers. Als er al naar hen wordt geluisterd, worden hun meningen opzij geschoven. Opiniepei lingen en referenda zijn instrumenten die GGS daarom graag zou gebruiken. Ze is zelfs bereid experimenten te on dersteunen, waarbij burgers zelf beslui ten mogen nemen over hun woonomge ving. In de zomer kreeg Gemeentebelan gen Groen Soest de zeven andere raadsfracties over zich heen. Omdat ze toen in de openbaarheid bracht dat de gemeente van plan was de permanente bewoning van de ge plande 96 appartementen op het ter rein van het Soester Natuurbad toe te staan in ruil voor een grote zak met geld. Met dat geld zou de gemeente het Zonnegloren-terrein aan de Soes- terbergsestraat kunnen kopen om het vervolgens terug te geven aan de na tuur. Doordat Witte met opzet zijn mond voorbij praatte, ging de 'deal' niet door. Toen de rest van de gemeente raad Witte en kornuiten flink aan pakte en de wind van voren gaf, beet Witte in het stof en bood hij geëmo tioneerd zijn excuses aan en beweer de hij dat het een incident was. In het deze week gepresenteerde ver kiezingsprogramma schrijft de partij met gepaste trots dat het uit de school klappen helaas de enige ma nier was om de permanente bewo ning van de appartementen aan de Van Weerden Poelmanweg te voor komen. "Het is natuurlijk ongerijmd om in het bos flats te bouwen," aldus GGS. X RESTAURANT X Soesterbergsestraat 122 - Soest J Telefoon 035 - 601 27 06 Aan de verzelfstandiging van het openbaar onderwijs staat niets meer in de weg. De raadscommissie ABZ/Onderwijs verklaarde zich maandagavond unaniem akkoord met de oprichting van de stichting die de (éne) openbare school van Soest gaat besturen. Vanuit het CDA klonken nog wel de nodige reserves tegen de manier waar op het bestuur is samengesteld. Jan Pie- ter Lokker miste de directe invloed van de ouders en vroeg zich af waarom er bestuursleden van "buiten" (Utrecht en Bilthoven) moesten komen. "Is dat uit armoe of vanwege hun kwaliteit?" Hij vond ook dat het nieuwe bestuur beter kon beschikken over éigen deskundig heid dan dat er om de haverklap een extern bureau moet worden ingescha keld. Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF) had ook nog wat vraagtekens. Volgens hem gaat de nieuwe openbare school wel erg veel lijken op de (bijzonder-neutrale) Van der Huchtschool. Ook hij vroeg zich af hoeveel invloed de ouders zou den krijgen en in hoeverre het "openba re" karakter gehandhaafd bleef.. "Dit bestuur lijkt wat technocratisch-op-af- stand..." Kees Boerkoel (PvdA) verwachtte van Krol en Meilof, nu ze het openbaar on derwijs zo'n "warm hart" bleken toe te dragen, dat ze ook wel zouden instem men met zijn voorstel om de nieuwe stichting - afgezien van de opgebouwde reserves - een "extraatje" als startkapi taal mee te geven. Hij wees er verder op dat twee bestuursleden kinderen op de openbare school hebben. Bruidsschat Mieke Swinkels (D66) zag per definitie liever gekwalificeerde zwaargewichten in het bestuur dan ouders. Ook zij ver klaarde zich voor een "extraatje" bij de start van het nieuwe bestuur, evenals Ans Mann (GL-PS), al had de laatste een beetje het gevoel dat Soest eigenlijk geen openbaar onderwijs meer had. Hans van Wuijckhuijse (GGS) wilde eerst horen hoe het College over de "bruidsschat" dacht, en Bert Krijger (WD) voelde er op voorhand niet zo veel voor. Burgemeester De Widt vertelde dat er in werkelijkheid negen sollicitaties voor het bestuurslidmaatschap waren binnen gekomen. Enkelen vielen af omdat het weliswaar Soesters waren, en ongetwij feld ook zeer deskundig, maar met kin deren op een bijzondere school. En dat vond het College eigenlijk niet kunnen. De Widt beloofde op redelijk korte ter mijn een aparte notitie over de opge bouwde reserves (de bruidsschat) die de nieuwe stichting, meekrijgt. 'Schoolstrijd' Meilof vestigde de aandacht nog even op zich door in de tweede ronde te wij zen op de "socialistische tendensen", die hij in de afgelopen jaren in het openbaar onderwijs in Soest had bespeurd. Dat leidde onmiddellijk tot een stukje onver sneden "schoolstrijd" in de commissie. Vooral Boerkoel en Van Wuijckhuijse vielen over Meilof heen en reageerden onthutst op zijn beschuldiging. "U draaft door," meende Van Wuijckhuijse. "On voorstelbaar dat u zoiets met een stalen gezicht durft te zeggen," vond Boerkoel, waarop Meilof enigszins kwaadaardig vaststelde dat ze waarschijnlijk niet voor niets zo opvlogen. Swinkels schamperde in dat verband over "christelijke tenden sen" en Meilof en Boerkoel raakten nog slaags over het wettelijk voorschrift dat BAR, ORILL. RESTAURANT Onze onovertroffen sparotibs? Onze geweldige T-bone steaks van 600gram? Onze beroemde saté sdiotels? (al onze gerechten ook om ofte halen) STEENHOfFSTR AAT 47 SOEST 035-6018252 alle uitkeringen aan het openbaar on derwijs ook aan het bijzonder onderwijs verstrekt moeten worden. "Dit wordt een zure discussie," stelde Lokker vast, waarop Swinkels direct rea geerde met een zoetgevooisd "hou dan zelf je mond maar". Lokker distantieer de zich van de opmerkingen van Meilof maar onderstreepte nog eens dat wat hem betreft de ouders in de toekomst meer invloed in het bestuur moeten hebben. "Blijkbaar is dit nu een geval van overmacht." Onderwijs-ambtenaar Veraar liet hem weten dat de wet voor schrijft dat eén derde van het bestuur uit ouders moet bestaan, maar nooit meer dan de helft. Lokker liet zich daardoor overbluffen, maar ontdekte later dat in de officiële wetstekst gesproken wordt over "ten minste" een derde zonder maximum. Wat de bruidsschat betreft hield Lokker zich verder op de vlakte. Hij vond de situatie met de reserves so wieso onduidelijk en vréesde een soort "open einde"-regeling. Sociaal Volgens Ans Mann (GL-PS) zou het nog een hele toer worden om aan te ge ven waarin de openbare school verschil de van de andere scholen. Ze vertaalde Meilofs kritiek in de term "sociale ten densen" en had daar verder geen pro bleem mee. Ze wees erop dat openbare scholen vooral kinderen trekken uit mi lieus die ondersteuning nodig hebben en dat het daarom helemaal niet zo gek zou zijn de nieuwe school wat extra's mee te geven. "Het gaat niet om extra geld, maar om extra zorg." Lokker vond dat het onderwijs-achterstandsbeleid daarin al voorzag, maar burgemeester De Widt sloot de discussie af met de belofte dat er nog een gekwalificeerd voorstel zou komen over de financiële toeters en bel len. Eigen technische dienst met 24- uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60

Soester Courant | 1998 | | pagina 3