lï 1 St Joh. Mets en Stance Andeweg laten Soest samen smakelijk 'montignaccen' Het Vleescentrum nu gesplitst in groothandel en kleinhandel Caroline Jagtenberg is makelaar van huis uit 1 HANDEL WANDEL T .s sf? lakeiaar mee. AM-makelaar nder zorgen. t JOH. METS LauraStar Magie blaast uw strijkwerk nieuw leven in! Gemar-strippen waaien door Soest! KadoBon CVB-Bank introduceert nieuwe rentevariant - WOENSDAG 4 FEBRUAR11998 SOESTER COURANT DIJ: HO! AL Gewichtsconsulente werkt samen met delicatessenzaak PAGINA 9 co co _co CD co E "a c co c E c (t c co Èj t; en Eet u slank met Montignac mooi voor minder geld bij Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Winkel onder leiding van René en Marleen Westeneng ne "Eet u slank in 1998" Michel Montignac helpt u daarbij Demonstratie bij Van Huissteden Ziekenhuis Eemland benoemt directeur en voorzitter Raad CVB-stabielrente met drie bandbreedten Taxatie, bemiddeling en betrokkenheid The Talk of j] the Town Neks Macchiavelli Gevraagd Bezorgers voor de Soester Courant Vijf meldingen van inbraak in auto n en vrij 3 (voor- ig in de 5 m2. winkel- Ind.: ial met idk. met keuken bijkeu- slaapk. e door- i., heeft i— CD ■O c co 0 -Q CO 1 CD N *3 CD CD 1— O O CD CO co CO 0 Q. Qc Q 0 O CD ■4—» <D CL CD O "O 0 'n "Geen dieet, wel een andere manier van eten." Zo omschrijft gewichts consulente Stance Andeweg uit Soest de inmiddels alom spraakma kende Montignac-methode om af te slanken. Zij begeleidt "montignac- cers" en is in dat verband heel erg te spreken over de samenwerking met de bekende delicatessenwinkel van Joh. Mets, waar alle Montignac- producten verkrijgbaar zijn. Stance Andeweg werkt in haar praktijk aan de Vosseveldlaan al geruime tijd, maar zonder veel ruchtbaarheid, met de methode-Montignac en heeft er uitste kende ervaringen mee. Bij Mets aan de Van Weedestraat zijn de Montignac- producten (alleen de officieel door Mar cel Montignac erkende artikelen mogen zijn naam voeren) al sinds vorig jaar verkrijgbaar. De vraag naar de Montignac-methode neemt de laatste tijd enorm toe, mede onder invloed van het duidelijke succes van deze bijzondere manier om af te slanken en slank te blijven. Er is inder daad sprake van een rage, bevestigt Stance Andeweg, en ook Joost Mets merkt een forse omzetstijging van het Montignac-assortiment in de winkel aan de Van Weedestraat. "Het is echt een hype." Kort 'en goed komt de Montignac-me thode neer op een strikte scheiding tu- sesen vetten en koolhydraten. Volgens de methode mag men beide tot zich ne men, mits niet in combinatie. In de praktijk betekent het dat men vrijwel alle gerechten naar hartelust mag blijven eten, als er maar op de samenstelling wordt gelet. Vlees en witbrood of aard appels gaan bijvoorbeeld niet samen, (wel met volkorenbrood) en in plaats van boter wordt meestal kwark of hüt- tenkase gebruikt. V$el lekkere dingen Het vervelende calorieën tellen is met Montignac voorbij en bovendien valt het als "dieet" reuze mee, zegt Stance Andeweg. "Je mag juist heel veel lekke re dingen blijven eten." Ook suiker is taboe in het Montignac-verhaal, omdat dat een slechte uitwerking heeft op de bloedsuikerspiegel; suiker zet de alvlees klier aan om de insuline op het norma le niveau te brengen, maar insuline op zijn beurt houdt ook weer vet vast. Voortreffelijke kwaliteit Stance Andeweg geeft regelmatig af- slank-adiezen en wijst haar klanten dan ook graag op het ruime Montignac-as sortiment bij Mets, die inmiddels de hele "lijn" van Montignac-producten in huis heeft, waaronder jams, chocolade, koekjes, brood, pasta's, oliën, wijn, muesli en nog veel meer, alles uit bio logisch geteelde grondstoffen en volgens de Montignac-voorschriften geprodu ceerd. Joost Mets en Stance Andeweg proos- ter met een glas Montignac-wijn. Probleemloos afslanken en toch lekker en gezond eten? leem nü een abonnement 'oor persoonlijke begeleiding en u ontvangt 10% korting tegen inlevering van deze idvertentie. 'udio ance Andeweg"): 'één voor abonnementhouders dagelijks gratis telefonisch spreekuur tussen 11.00 en 12.00 uur. 'osseveldlaan 47 Soest Beh. volgens afspr. 035 - 60 i 20 13 <e en EXTRA Van elk huis 'n wij een indeling, de tken, de bouw- Dit geeft de 'rfecte indruk van ikelaarsdiensten u dus een toe erkoop. Voor een )op van uw huis •resentatie van Timers Volgens Joost Mets worden de meeste van deze producten aangeschaft door echte "montignaccers", maar de klanten waarderen ze ook om hun voortreffelij ke kwaliteit. "In één potje Montignac- jam gaan bijvoorbeeld wel drie kilo vruchten," aldus Joost Mets. Hij be schikt in de winkel ook over een ruime sortering Montignac-boeken, die trou wens ook in de praktijk van Stance An deweg verkrijgbaar zijn. Een andere manier van eten, maar ze ker niet minder lekker, noemt Stance Andeweg de Montignac-methode. Als gewichtsconsulente begeleidt zij mensen die de methode volgen om af te slanken (fase 1) op het bereikte gewicht willen blijven (fase 2). Eenmaal per week be kijkt ze met haar klanten hoe het gaat en worden eventuele "schoonheidsfout jes" eruit gehaald. De begeleiding duurt tien weken en kost f 150,-. De deelne mers mogen haar bovendien altijd bel len voor een advies per telefoon of fax, 's morgens tussen 11.00 en 12.00 uur. Bij de aanschaf van Montignac-produc ten bij Joh. Mets krijgt men op vertoon van de aankoopbon overigens tien pro cent korting op die 150 gulden. 335 - 602 11 54 iet de verhuizing van de groothan- delspoot van Het Vleescentrum, ïinds kort gevestigd aan de Zuider- acht 27, is de winkel min of meer losgemaakt van het bedrijf. De naam blijft echter gehandhaafd en ook voor het overige zal de consu ment die de winkel aan de Birk- s tra at bezoekt geen verschil mer ken. Tot voor kort werden alle groothandels activiteiten van Het Vleescentrum uitge voerd in het gebouw achter de slagers winkel aan de Birkstraat. Sinds de nieuwbouw aan de Zuidergracht gereed is zijn ze geconcentreerd in het nieuwe pand, dat in maart a.s. officieel wordt geopend. Voor de winkel betekent dat eigenlijk geen verandering, al is er intussen wel meer parkeerruimte voor de consument, nu de vrachtwagens van Het Vleescen trum - die het vlees transporteren naar tal van afnemers in het land, met name de horeca en slagersbedrijven - niet meer voor de deur aan de Birkstraat gestald hoeven te worden. Ook op zaterdag! De openingstijden van de winkel zijn wel veranderd, zelfs uitgebreid. Voortaan is de winkel aan de Birkstraat drie dagen per week voor het publiek geopend: als vanouds op donderdag en vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur, maar nu ook op zaterdag van 08.00 tot 14.00 uur. René en Marleen Westeneng - al lebei voor de klanten al jaren een ver trouwd gezicht bij het Vleescentrum - hebben de leiding van het bedrijf op franchise-basis op zich genomen. Er zijn plannen om in de niet al te verre toe komst meer zelfstandige Vleescentrum- winkels op dezelfde basis en onder de zelfde "paraplu" op te richten. Uiteraard blijft de Vleescentrum-winkel aan de Birkstraat het vlees en de vlees waren betrekken van de Vleescentrum- groothandel aan de Zuidergracht. De kwaliteit en het assortiment blijven dan ook gewaarborgd. De groothandel staat sinds enige jaren, sinds oprichter Jan Hartog het bedrijf aan zijn beide zoons heeft overgedragen, onder leiding van Marco en Robert Hartog. Eigen import Kwaliteit speelt bij Het Vleescentrum altijd de hoofdrol. Zo heeft het Soester bedrijf eigen import van Nieuw-Zee- lands vlees, met name lams- rund- en hertenvlees, en heeft het de klandizie van een groot aantal bedrijven en instel lingen in het land. De firma beschikt over een export-vergunning van de EG en bovendien over de HACCP-erken- ning (bedrijfshygiëne); voor beide geldt een zware controle, die Het VleesCen- trum overigens altijd met glans door staat. Alle Montignac producten zijn verkrijgbaar bij: DELICATESSEN - WIJNKOPERIJ Van Weedestraat 90 - Soestdijk - Telefoon 035 - 601 24 04 Strijken is voor veel mensen een crime. Hoe men ook zijn best doet, met de tegenwoordige kunsstofvezels is het vaak moei lijk een goed resultaat te beha len. LauraStar Magie is een sys teem van strijkijzer en plank dat u heel wat ergernis zal besparen. Het professionele strijkijzer heeft een monobloc zool in aluminium en geeft droge stoom. Daarnaast is er een verwijderbare teflon zool die ervoor zorgt dat delicate stof gestreken kan worden, zijde noch synthetische weefsels kleven aan de zool, wol e.d. gaat niet glanzen. In de strijkplank zit een aanblaas- of afzuigsysteem dat het strijken verge makkelijkt. Een handige bedienings knop garandeert u een maximaal comfort. Samen met de stoom kiest u aanblazing of afzuiging met een simpele druk op de knop! Het systeem U kiest voor aanblazing of afzuiging, naargelang het kledingstuk dat u wilt strijken. Aanblazing: vlot strijken zonder valse plooien. De aanblazing blaast de stof op zodat u met het strijkijzer over het textiel glijdt. Ide aal voor moeilijke kledingstukken: hemden, pofmouwen, voeringen van vesten, versieringen op pullovers en T-shirts, borduurwerk, broekplooien enz. De aanblazing rekent af met val se plooien: ze blaast de stof op, en u strijkt op een luchtkussen. De aan blazing en de stoom onder druk ver gemakkelijkt het strijken. Afzuiging: de luchtstroom zuigt de stof tegen de strijkplank. Resultaat: perfecte plooien die onmiddellijk droog zijn. De krachtige stoomstraal ontspant de vezels en geeft hen een hernieuwde soepelheid; de lucht droogt de stof onmiddellijk. Compact en licht LauraStar Magie neemt weinig ruim te in en is gemakkelijk op te vouwen. Het systeem neemt dezelfde ruimte in als een strijkplank. Het strijkijzer, de stoomtank en de motor zijn inge bouwd in de plank. LauraStar Magie is gemaakt voor uw gemak! De LauraStar Magie wordt a.s. zater dag 7 februari (10-17 uur) bij Van Huissteden aan de Van Weedestraat gedemonstreerd. ;'50Ó yi.i| n<)M)i ;kiiyiilden SOJ.STI'KIIKIU;si:s R 22 R«i$wro U Wr«W vöcr H Vorige week zijn er in de hele ge meente Soest weer setjes met strippenkaarten verspreid, die bij de Gemar Supermarkt aan de Parallelweg ingeleverd kunnen worden. Deze strippen zijn ver schillend van kleur en geldig voor 4 verschillende weken. Voor de eerste groene strippenweek zijn maandag j.1. de eerste prijswin naars uit de duizenden stroken ge trokken. De strippenkaart met 6 ver schillende aanbiedingen - waarbij men kan profiteren van vele guldens voordeel - kunnen op de achterkant voorzien worden van naam en tele foonnummer, waarbij men kans maakt op een reischeque van f 500,- en vele troostprijzen die de komen de 4 weken worden uitgereikt. Prijswinnaar mevr. R. van Dorres- teijn krijgt de reischeque aangeboden door Patrick Fros van de Gemar Gezinsmarkt. De winnaar van de Reischeque van f 500,- die wordt aangeboden in combinatie met Toerkoop Reisburo aan de Soesterbergsestraat, is me vrouw R. van Dorresteijn, Turfstreek 67. De overige prijswinnaars van een boodschappentas zijn: fam. van Bar- neveld, A. Cuyplaan 38; fam. Lager- weij, Christinalaan 13; fam. de Groot, Specht 3; mevr. Boes, Veen besstraat 634; mevr. S. Weldink, Beukenlaan 77. Deze week kan men gebruik maken van de witte strippenkaart of de waardebonnen uit de advertentie in deze courant. René en Marleen Westeneng nemen bij het nieuwe groothandelspand van Het Vleescentrum de gelukwensen in ont vangst van Jan, Robert en Marco Har tog. De oude bedrijfsruimte achter de win kel aan de Birkstraat, waar de groothan del ruim 25 jaar gevestigd is geweest staat niet leeg. Daar vindt tegenwoordig de productie van saté plaats en ook de worstmakerij heeft er zijn onderkomen gevonden, evenals tal van andere kant en-klare vleesproducten, zoals o.m. bar becue-specialiteiten. Ren Sluis wordt de nieuwe directeur en voorzitter van de Raad van Bestuur van Ziekenhuis Eemland in Amersfoort. Hij treedt in dienst per 1 juni. Om kennis te maken met het ziekenhuis start hij van af maart op parttime-basis. Sluis was in de afgelopen elf jaar voorzitter van de Raad van Bestuur van het Merwedezie- kenhuis te Dordrecht/Sliedrecht. Zie kenhuis Eemland in Amersfoort bestaat uit de locaties De Lichtenberg en St. Elisabeth. Met ingang van 5 januari heeft CVB Bank voor al haar hypotheken een nieuwe rentevariant geïntroduceerd: CVB Stabielrente. CVB Stabielrente is gekoppeld aan de gehele looptijd van de hypotheek. De cliënt bepaalt daarbij zelf de bandbreedte waarbij hij de keuze heeft uit 3 mogelijkheden: 1% (bandbreedte of - 1%); 2% (bandbreedte of - 2%); 3% (bandbreedte of - 3%). Bij het afsluiten van de hypotheek wordt een contractrentepercentage vast gesteld met daarbij de bandbreedte, ofwel de onder- en bovengrens waar binnen dit tarief van toepassing is. Daarnaast stelt CVB Bank het officiële tarief voor CVB Stabielrente vast. Jaarlijks worden hypotheken met CVB Stabielrente getoetst aan het CVB Stabielrente tarief. Zolang dit officiële tarief binnen de bandbreedte valt geldt de con-tractrente. Komt het tarief boven de bandbreedte dan betaalt de cliënt het meerdere extra, bij een da ling onder de ondergrens wordt de contractrente met het verschil verlaagd. CVB Stabielrente kan gekoppeld worden aan alle hypotheekvormen en alle hoofdsommen, dus ook die met Nationale Hypotheek Garantie (NHG). Verder heeft de cliënt de volgende switch-mogelijkheden: De bandbreedte kan tussentijds altijd aangepast worden. De kosten hier van bedragen f 250,-, de contractrente verandert mee. Het is jaarlijks op de toetsdatum toegestaan de contractrente aan te pas sen aan de dan geldende CVB Stabielrente. De kosten hiervan bedragen ook f250,-. Er mag te allen tijde overgestapt worden naar een andere rentevanant bin nen CVB Bank. De kosten hiervan zijn 1 maand boeterente. Bij tussentijdse gehele aflossing van de lening is men 3 maanden boete rente verschuldigd. De arrangementen die vanaf 5 januari gelden zijn: Bandbreedte Met NHG Basis tot 75% Top tot 125% Opslag spaarhypotheek 1% 5,2% 5,4% 5,6% 0,2% 2% 5,9% 6,1% 6,3% 0,2% 3% 6,7% 6,9% 7,1% 0,2% Informatie: CVB Bank, P. de Jong, Gerrit v.d. Veenstraat 99, tel. 6028378. Soest is een makelaar rijker. Nadat Caroline Jagtenberg vijf jaar gele den als zelfstandig ondernemer in Driebergen begon met taxeren en bemiddelen bij aan- en verkoop van onroerend goed, heeft ze besloten vanuit huis te gaan werken. Dat doet ze sinds begin dit jaar vanuit haar woning aan de Speenkruidstraat 55. Caroline Jagtenberg werkt zowel op de plaatselijke als de regionale markt. Naast de bemiddeling bij de aan- en verkoop van woningen - waarbij een onafhankelijk bouwkundig inspectierap port is inbegrepen - kunnen opdracht gevers bij haar terecht voor onder meer taxaties en de bemiddeling bij huur en verhuur. Ook voor speciale adviezen of het op maken van een huurcontract kunnen cliënten een beroep doen op de Soester- se makelaar. "Ik sta natuurlijk dag en nacht voor de relaties klaar. Flexibiliteit, betrokkenheid en snelheid zijn in deze branche namelijk essentieel," aldus Ca roline Jagtenberg. "Als vrouw in de mannenwereld, die de makelaardij toch wel is, voel ik mij als een vis in het wa ter." Met haar makelaarskantoor in Soest wil Caroline Jagtenberg zich op een 'vrou welijke manier' onderscheiden. "De ge noemde betrokkenheid is voor veel mensen erg belangrijk. De aan- of ver koop van bijvoorbeeld een huis is altijd een belangrijk moment in hun leven. En Makelaar Caroline Jagtenberg werkt sinds begin dit jaar vanuit haar huis aan de Speenkruidstraat. hier moet je naast zakelijkheid ook het menselijke aspect veel aandacht geven. Vrouwen hebben op dit gebied toch vaak een voorsprongetje op mannen," zegt Caroline Jagtenberg. Voor een vrijblijvend gesprek is ze te bereiken via telefoonnummer 6037490. Het interessantste aspect van de ko mende gemeenteraads-verkiezingen is natuurlijk de uitslag, die duidelijk maakt hoe de politieke verhoudingen in Ons Dorp liggen en wie de komende vier jaar gaat bepalen hoe Soest reilt en zeilt. Volgens heel veel mensen is dat overigens helemaal geen vraag; ze weten het antwoord al: de WD. En daar zit wat in, want de WD is nu al de grootste fractie met 7 van de 27 zetels, en volgens alle voorspellingen zorgt Bolkestein er wel voor dat de libe rale aanhang in het land nog verder groeit, en dat zal dus in Soest ook wel zo zijn. Toch ben ik reuze benieuwd met hoe veel zetels de WD straks in de gemeen teraad gaat strijken. Het zullen er geen elf zijn, denk ik, zoals in 1982, maar concurrentie hebben ze nauwelijks meer, want de "eeuwige rivaliteit" met het CDA lijkt de laatste jaren definitief in het voordeel van de liberalen beslecht te zijn. Het CDA wordt vermoedelijk nooit meer wat het geweest is; ooit wa ren de CDA-partijen in Soest samen goed voor dik 60 procent van alle stem men, nu mogen ze hun handjes dicht knijpen als ze nog in de buurt van de 20 procent uitkomen. Blommers en haar gevolg vinden het natuurlijk prachtig als ze dat vermale dijde CDA nog weer een koppie kleiner kunnen maken en de christenen nog verder terugduwen naar de positie van een middenpartijtje, zoals de PvdA. Dat soort sentimenten leeft nog wel de gelijk achter de schermen. Laat u geen zand in de ogen strooien door allerlei schijnheilige liefdesverklaringen bin nen de coalitie. Als de WD inderdaad flink wint, dan is er ook bij de Collegevorming geen concurrentie meer te duchten en kun nen de liberalen ook daarin volledig de lakens uitdelen. En dat willen ze graag. Of was u nog zo naïef om te denken dat Blommers c.s., uit een soort apenliefde voor de trouwe coalitiepartners CDA en PvdA, dan wel genoegen zou nemen met één WD-wethouder? Welnee, als ze haar kans schoon ziet pakt de VVD gegarandeerd twéé wethouderszetels, wat ik je brom. Als Blommers dan con sequent is en net als vier jaar geleden op het standpunt blijft staan dat een Colle ge van in totaal drie wethouders voor een simpele gemeente als Soest al mooi genoeg is, dan zitten CDA en PvdA met een netelig probleem. Want wie levert dan de derde wethouder? Als u mij niet gelooft moet u, als u het nog te pakken kunt krijgen, het decem bernummer van het Soester WD- blaadje "Taal en Teken" maar eens doorbladeren. Dat kan voor de politie ke geschiedenis van Soest nog wel eens een echt historisch document blijken te zijn. Lees mee en huiver. In het verslag van de WD-afdelings- vergadering over de kandidaatstelling staat te lezen dat het bestuur rekening houdt met een fractie van minimaal 7 (wat ze nu hebben) en maximaal 9 ze tels. En wat staat er vervolgens? "We hebben één wethouder en houden reke ning met de mogelijkheid van een twee de." Daarvoor zijn namelijk de eerste twee plaatsen van de lijst gereserveerd: dus Neks Blommers en... Bert Krijger! Eén van de eenvoudige WD-leden was toen nog bang dat er bij acht raads- zetels, waarvan twee wethouders, te wei nig ervaring in de fractie zou overblij ven. De brave man had kennelijk geen hoge pet op van alles wat er na Blom mers en Krijger op de WD-lijst staat te pronken. Ik ook niet trouwens. Wat ant woordt echter de voorzitter? Dat er waarschijnlijk pas bij négen zetels twee WD-wethouders geleverd zullen wor den, en dat er dan wél genoeg ervaring in de fractie zit. Négen zetels? Dat moet voor Blom mers toch niet al te moeilijk zijn, neem ik aan, en dan word je vanzelf even nieuwsgierig naar die negende kandi daat, die kennelijk al die ervaring in de fractie moet brengen. En wie is dat dan? Ene meneer R. Bordewijk, waar Soest nog nooit van gehoord heeft. Een poli tieman, geloof ik, zonder de geringste politieke ervaring, in elk geval een vol komen onbeschreven blad in de Soester politiek, 't Is maar wat je ervaring noemt, maar bij de WD zijn ze nu een maal zo kieskeurig niet als het om kan didaten gaat. Overigens staat in datzelfde verslag te lezen dat Soest volgens de WD maxi maal vier wethouders mag hebben, maar ja, als er vier jaar geleden al te wei nig werk was voor vier man, dan is dat nu toch zéker het geval na al dat afstoten van overheidstaken bij de kerntakendis cussie. Zoals ik al zei, als Blommers twee wet houders zetels voor haar eigen WD opeist, dan blijft er maar ééntje over voor het CDA en/of de PvdA, voorop gesteld dat die allebei ongeveer even groot zijn (de PvdA rekent ook al op winst, vanwege Kok). Ik ga er dan nog vanuit dat Blommers en Boerkoel Krol niet zullen laten zakken en Harry Witte (die óók al denkt dat-ie gaat winnen) gauw vragen zijn plaats in te nemen. Maar Witte is nog niet echt salonfahig bij de liberalen, dus ik geef hem weinig kans. Dan moeten CDA en PvdA knok ken om de derde wethouderszetel. Ver deel en heers, zal Neks Macchiavelli ongetwijfeld denken, dus dat draait dan, om zowel de CDA-kool als de PvdA-geit te sparen, natuurlijk uit op een duobaan, met voor CDA en PvdA allebei een halve of een 60%-parttime wethouder, wat natuurlijk buitenge woon vernederend zou zijn. En Blom mers maar lachen... Overigens valt in het genoemde artikel in het WD-blad nog de verzuchting te noteren dat er geen actieve onderne mers op de lijst staan. Dat klopt, want die zitten tegenwoordig allemaal bij het CDA of de PvdA. De WD kan daar, alweer volgens het verslag in het WD- geschrift, Peter van der Weij en Bartho Anderson tegenover stellen. Tsja, denk ik dan, 't is maar wat je ondernemer noemt. De een is, dacht ik, handelsrei ziger geweest in sokophouders en breukbanden; de ander verkoopt auto's, al dan niet tweedehands. Waarmee maar weer eens is aangetoond dat de WD ook in Soest een echte partij van het volk geworden is. Het is allemaal een beetje van de tweede en de derde garnituur; de "sjiek" is er in elk geval duidelijk af. Ook met negen zetels in de raad heeft de WD waarschijnlijk toch altijd nog twee andere partijen nodig om een Col lege te vormen, maar je moet volgens mij echt een beetje van Lotje getikt zijn om als eenvoudig CDA- of PvdA-raads- lid in een College te gaan zitten dat met twee WD-wethouders en een WD- burgemeester Soest gaat besturen. Tus sen zo veel liberaal gewicht worden Pie- ter ten Hove en/of Bart Krol volledig vermalen, denk ik. Voor de eerste is dat niet zo erg, die begint al aan de nadagen van z'n kort stondige politieke carrière; maar Krollekebolleke zou zich in 2002 wel een betere opstap naar de Tweede Ka mer kunnen wensen. Misschien voor Krol toch aanleiding om eens na te gaan of er geen coalitie zónder de WD mo gelijk is, desnoods met vier wethouders, of zelf alvast maar over te stappen naar de WD. We wachten het maar af. Ove rigens blijf ik van mening dat Soest be ter af is met een rondweg door de pol der. AP. Soestand, 30.1.98 (elke woensdagmiddag) Voor informatie: tel. 6014152 De politie heeft zaterdagmorgen vijf keer een Soester op bezoek gehad, wiens auto de voorafgaande nacht was opengebroken. Het betrof bewoners van de Verlengde Talmalaan, de Heetakker, de Albert Cuyplaan en de Van Goyen- laan, die bijna allemaal de geluidsinstal latie missen. Op de Steenhoffstraat bleef hét bij een poging die overigens veel materiële schade tot gevolg had.

Soester Courant | 1998 | | pagina 9