KREA Seniorenbal Toon van der Linden Verse hap voor Seniorenbal Maskers af Lid wordeiYï Ja NatuurlijkU TRADITIONAL TILES AND BATHROOMS Torenstraat 19 3764 CK Soest Tel.: 035-601 73 99 VOOR PRINS EN PRINSES (WÊK MdjuÊ Ij ly|| WÊb Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... en voor al uw dranken! Soesterbergsestraat 49 Hartje Zuid Tel. 035 - 601 24 90 Maandag 23 februari 1998 van 14.00 tot 17.00 uur WOENSDAG 11 FEBRUAR11998 KNOLLENKRANT Soestcïbergsestraat 47a Soest Telefoon 035 603 1 z 10 la Perk - Opzoek naar een cadeau dat U Millesia het "prinselijke" gevoel geeft Simone PéxUe Bij ons heeft u keuze uit een Mariejo ruim assortiment lingerie, ondermode, beenmode, nacht Aubade mode en badmode van ver Lou schillende merken en diverse Lejaby prijsklasse. Nina Ricct Barbara Huit Prima Donna Hanro Björn Borg Hom Jansen Tilanus Oroblu ChristknDtor De busroute is als volgt: 12.30 uur De Drie Eiken - Soesterberg; 12.40 uur De Soesterhof - Soestduinen; 12.50 uur Slijterij/wijnhandel van der Linden - Soest Zuid; 12.55 uur Kerkstraat (t/o Citroëngarage); 13.00 uur Postkantoor; 13.05 uur Braamhage; 13.10 uur Mariënburg; -13.15 uur Klein Engendaal; 13.20 uur Molenschot; 13.25 uur Honsbergen; 13.30 uur De Vijverhof De toegangsprijs voor dit Seniorenbal is voor leden 5,00 terwijl niet-leden de kaarten voor 10,00 kunnen kopen. Indien U ons per ongeluk gemist heeft en toch een kaart wilt kopen kunt u ook nog terecht bij de vaste voorverkoopadressen welke elders in deze krant staan vermeld of, alleen voor het Seniorenbal, kaarten reserveren op tel. 035 - 6022332. Wij hopen dat wij, evenals de voorgaande jaren, u allen op deze dag weer een leuke middag mo gen bezorgen. Ook dit jaar wordt het Seniorenbal weer moge lijk gemaakt door de vele sponsors en bedrijven die door hun bijdragen dit festijn tot een waar feest maken. De inwendige mens wordt dit jaar onder andere verzorgd door: Gebak Banketbakkerij Dogterom Koekjes Banketbakkerij Faas Slaatjes Slagerij van Asch; Fruit Groente en Fruithandel De Appel bloesem Hoogland Bij het ter perse gaan van deze editie waren alle sponsors nog niet bekend. Daarom volgen hier de namen van de bedrijven die bij de redactie bekend, waren en zullen de overige sponsors la ter in de Soester Courant bedankt worden. Namens de Karnavalsvereniging 'De Narre Knol len' en de aanwezigen op het Seniorenbal spre ken wij onze dank uit naar al de Sponsors en hopen in de komende jaren weer op hun gulle gaven te mogen rekenen. Wat kun je eigenlijk van seniores verwachten Als er één rol is weggelegd voor oudere mensen,dan is het die van bruggebouwer, verzoener, vredestichter. Zij worden geacht door het leven gerijpt te zijn. Zij hebben heel wat moeten verwerken. Zij hebben de oorlog mee gemaakt en zien met afgrijzen hoe mensen el kaar naar het leven blijven staan. Ze hebben de ontberingen van de bezettingstijd gekend. Men sen werden blijvend getekend door wat ze mee gemaakt hebben in de concentratiekampen, als verplicht te werk gestelde in Duitsland... Er waren de 'gewone' tragedies in hun gezin nen: de geboorte van een gehandicapt kind, ver keersongevallen met blijvende letsels, sterven van de partner of een kind, van ouders, kinderen die weglopen van huis, aan de drugs geraken. Dit alles heeft hen mild en begrijpend gemaakt. Niets menselijks is hun vreemd. In de jaren die ons ouderen nog gegund worden, is het onze opdracht - zelfs met verminderde fysieke kracht - ons te blijven inzetten voor de gemeenschap waarin wij leven. En dat te doen samen met de jongeren en met hun toekomst voor ogen. Want zij zijn het die deze wereld leef baar moeten houden in de 2 Ie eeuw H. Goddijn, Pastor. Het wordt dit jaar alweer het 19e Seniorenbal. Om te zorgen dat alle Soester Senioren naar het Seniorenbal kunnen, zijn wij speciaal in de di verse bejaardencentra geweest om persoonlijk de toegangskaarten voor deze middag aan de man/vrouw te brengen. Om te zorgen dat alle senioren die dat wensen op tijd in onze Knollenburcht in Partycentrum Bos en Duin aan de Bosstraat aanwezig zijn heeft Taxi Klomp dit jaar geheel belangeloos de bus beschikbaar gesteld en evenals voorgaande ja ren zal Toon Butzelaar als reisleider voorin zit ten om de gasten volgens onderstaande route op te halen. Natuurlijk brengen wij u ook weer te rug naar de diverse opstappunten. Vanaf 13.00 uur kunnen onze Karaavallisten terecht in de Knollenburcht in Partycentrum Bos en Duin aan de Bosstraat te Soest alwaar vanaf 14.00 uur de middag onder leiding van Prins Berend de Eerste met Prinses Ria, Adjudant Frans en de gehele Raad weer als vanouds ge vuld zal worden met muziek, zang en dans, ter wijl ook Prins Joris de 22e, Stadsprins van Amersfoort en Omstreken met zijn blaaskapel zijn opwachting zal maken. Dat deze middag dit jaar weer kan plaatsvinden is ook nu weer te danken aan de vele sponsors en adverteerders die de Narre Knollen in staat stellen deze middag voor onze senioren te orga niseren, daarom vanaf deze plaats een hartelijk dank aan de sponsors en adverteerders. Als u de afgelopen maanden de artikelen ov^r en van de Soester Karnavalsvereniging Narre knollen1 heeft gelezen heeft u kunnen mer ken dat er nog steeds veel plezier onder de le den van de vereniging heerst. Daarom is het ook de moeite om lid v-m de Narre Knollen te wor den omdat men dan in een groep het Karnaval kan beleven en met die groep ook diverse an dere dingen kan doen, zoals het deelnemen aan de Gildefeesten, de Familiehandbaldag van Smeeing/BDC en niet te vergeten de jaarlijkse fietstocht met BBQ. Wat kost het en wat krijgt u er voor terug Het lidmaatschap kost 47,50 per jaar per ge zin met inbegrip van thuiswonende kinderen tot 18 jaar. Alleenstaanden en personen van 18 jaar en ouder betalen 25,00 per jaar. Enige voordelen zijn hierboven al aangehaald, maar de financiële voordelen zijn: Vrije toegang tot het Prinsenbal en het Groot Kielenbal; korting van minimaal 5,00 p/p op de toegangskaarten voor de overige Karnavals- avonden met uitzondering van het Kinóer- karnaval want dat kost maar 5,00 p/p. Deze kaarten dienen dan wel in de voorverkoop aangeschaft te worden op het speciale voor verkoopadres voor leden. JPeze korting kan per gezin aardig oplopen om dat de korting geldt voor alle leden van het ge zin inclusief de thuiswonende kinderen tot 18 jaar. Ook kunt u tegen vergoeding van gemiddeld 17,50 p/p als lid mee naar uittredens naar be vriende verenigingen; voor niet leden is dit 20,00 p/p. Voor dit bedrag wordt u op loop afstand van uw huis opgehaald en weer terugge bracht per bus. In enkele gevallen komt hier dan nog wel de toegangsprijs bij, maar die is meestal niet maar dan ongeveer 10,00 p/p. U kunt ook toe treden tot de Raad of de Jeugd raad en als zodanig uw steentje bijdragen tot een geslaagd Karnavalsfeest. Bedenk echter wel dat toetreden tot de Raad meer is dan alleen een steek opzetten en feest vieren. De Leden van de Raad Jeugdraad wor den aan het begin van het nieuwe seizoen, dat is in de praktijk enige weken na het einde van het voorgaande seizoen, door het bestuur verzocht om weer toe te treden tot de Raad ën gaan dan reeds aan de slag voor het komende Karnaval. Dit aan de slag gaan betekend o.a. het ontwer pen en bouwen van een Prinsenwagen, het be denken en uitvoeren van diverse acts om de gas ten op het Seniorenbal en tijdens bezoeken aan bejaardencentra te vermaken. Door al deze werkzaamheden groeien de Raadsleden als een hechte familie naar het Grote Karnaval toe, of zoals een nieuwe Raadsdame zei" Het lijken wel de voorbereidingen van een bruiloftsfeest". Spreekt het bovenstaande u aan en durft u toe te treden tot het keurkorps van Raadsleden neem dan contact op met Rijk van Gardingen, telnr. 035-6022332 of Frans Elshout, telnr. 035- 6022000.

Soester Courant | 1998 | | pagina 41