Prins Berend met zijn gevolg B.V. 3EN EMING 602 11 96 ieer b.v. IAAT 3 3T 6 99 999,- 849,- Betty de Vries idak- echnieken is-, CV- ties ;of dak- aplating Firestone ystemen CALIBER, i - 455 58 51 jesloten) Adjudant Frans Elshout Alweer voor het tweede jaar de steun en toeverlaat van Prins Berend de eer ste. Weet ook nu steeds weer hoe zijn Prins en Prinses te verrassen en heeft daarnaast ook nog tijd voor het mee werken aan de Prinsenwagen en zijn verplichte wedstrijden als handbal- scheidsrechter te fluiten. Naast een volledige taak naast haar ei gen Sjaak is zij nog steeds volledig ac tief binnen de vereniging. Als er iets georganiseerd moet worden staat zij iedereen met raad en daad terzijde en nooit wordt er tevergeefs een beroep Brenda Kenter Kon als dochter van de Prins natuur lijk niet achterblijven. Heeft nog niet helemaal de smaak te pakken maar weet ondertussen best een rondje mee te lopen. Zet zich dit jaar in als privé chauffeur van haar Muziekknol. Na een korte afwezigheid weer terug bij de Narre Knollen. Voelt zich er direct weer thuis en het is alsof zij nooit is weggeweest. Vanwege haar werk weet zij steeds als eerste beslag te leggen op de vrije taxi en studeert in haar vrije tijd Frans. Elize van de Berg Als ras organisatrice moet zij zich dit jaar danig inhouden omdat zij eerst aan de gewoonten van een Kamavalsver- eniging wil wennen. Dat het bloed toch kruipt waar het niet gaan kan bewijst haar inbreng tijdens het Sint Nikolaasfeest. PAGINA 12 WOENSDAG 11 FEBRUAR11998 KNOLLENKRANT PAGINA 13 Prinses Ria van Fulpen Voor het tweede jaar Prinses aan de zijde van haar Prins Berend de Eer ste. Nu zij eenmaal weet wat haar als Prinses te wachten staat geniet zij dub bel en dwars. Zorgt er samen met Ad judant Frans voor dat het haar Prins aan niets ontbreekt. Loes Elshout Miss Creativiteit. Als er iets gemaakt moet worden of snel iets gerepareerd; altijd is Loes paraat. Naast haar huis houden zorgt zij dat in de kantine van Smeeing/BDC alles op rolletjes loopt en heeft toch nog tijd over om met de overige dames een praalwagen op te bouwen die klinkt als een klok. Thea van Gardingen Vierdejaars Dame van de Raad en te vens vrouw van de voorzitter. Komt langzaam op gang maar is dan ook niet meer te stoppen. Heeft zich ook dit jaar weer laten strikken voor het Sint Nikolaasfeest en heeft er, met de overige commissieleden, weer wat leuks van gemaakt. Geoffrey Hensums Metaal Knol Derdejaars Raadslid. Is de jongste van het stel en daarom af en toe nog wat onwennig, maar heeft het nog steeds goed naar het zin. Begint na het af ronden van zijn opleiding zijn plaats in de maatschappij te vinden. AkkieRenes Deze dame is nu voor het vierde jaar bezig binnen de Raadsdames. Heeft in de loop van de jaren zitting gehad in diverse commissies en houdt zich dit jaar naast de evenementen onder an dere bezig met het Seniorenbal. Zorgt tussendoor ook nog voor haar twee zonen en Kilometervreter Henk. Diana Klomp-van Gardingen Alweer ruim tien maanden Mw. Klomp en voor het achtste jaar aanwezig bin nen de Narre Knollen. Heeft naast de zorg voor het Kinderkarnaval ook, na een jaar de opengevallen plaats van trainster te hebben opgevuld, de taak als begeleidster van de Dansmariekes op zich genomen. Herman Leurs Last Minute Knol Heeft na lang aarzelen toch besloten om de knoop door te hakken en heeft van spijt al zijn haren uit zijn hoofd getrokken dat hij zolang heeft gewacht om Raadslid te worden. Weet vanaf het eerste ogenblik niet van ophouden. Chris Kenter Zang Knol Deze Zang Knol en tevens bestuurs lid heeft alweer menig muzikaal hoog standje op de plank liggen en zal ze op gepaste momenten ten gehore bren gen. Is dit jaar voor het eerst belast met de PR. HenkRenes Polonaise Knol Vierdejaars Raadslid en eerstejaars be stuurslid. Weet bij een polonaise nog steeds niet te stoppen en heeft geluk kig twee zonen die hem in topconditie houden. Is dit jaar als bestuurslid ver antwoordelijk voor de muziek en wordt al een echte notenkraker. Marchel Klomp Wagen Knol Dit is alweer het zesde jaar dat deze Knol als Raadslid klaar staat om zijn Prins en vereniging te steunen. Heeft dit jaar de zorg voor de Prinsenwagen op zich genomen en zal, met hulp van zijn mede-raadsleden zorgen dat de Prins goed voor de dag komt. Al Rötgers Etens Knol Dit nieuw Raadslid loopt nog wat on wennig tussen het Karnavalsgebeuren. Kijkt eerst de kat uit de boom en weet dan precies waar er te genieten valt. Heeft in zijn vrije tijd als hobby het op geraffineerde wijze bereiden van de meest exotische gerechten. Nico van de Berg Slacht Knol Het heeft even geduurd, maar einde lijk is deze Knol over de streep. Had als kind het karnaval reeds met de pap- lepel-binnen gekregen van een vader die tot de leden van het eerste uur ge rekend mag worden. Is van plan nog lang van het karnaval en zijn Raadslid maatschap te genieten

Soester Courant | 1998 | | pagina 45