Prins Berend de le rijdt dit jnar 20 /o zuiniger Karnavalstractatie voor politiemannen Slotavond Traditie van Narre Knollen voortgezet srhoud /ijvers itingen svlaai Mitsubishi Carisma GDi van Auto Smeeing In de nieuwe Mitsubishi Carisma UUi van *uw orn^ng GDi- Vdlk A R ATI ES ities, nheden ser), toppen. KNOLLENKRANTPAGINA 21 PAGINA 20 WOENSDAG 11 FEBRUAR11998 24 februari 1998; Het Karnaval is bijna over, het laatste Knollenlied wordt gezongen, Knollen dam is weer Soest, de maskers worden afgezet, het feestpak weer opgeborgen voor een volgend seizoea en Prins Berend de Eerste wordt weer gewoon Berend Sieben. Samen met Prinses Ria, Adjudant Frans, de Raadsleden en een groot aantal Soesters wordt op deze avond afscheid genomen van Karnaval 1998 op een manier die reeds lang geleden al is uitgegroeid tot een van de populairste avonden van het Karnaval. Op deze avond wordt door de Raadsleden van De Narre Knollen menig traan tje weggepinkt als Prins Berend de Eerste aan Wethouder Logtenstein de sleutel van de ge meente Soest moet teruggeven waarna deze Wethouder namens de Burgemeester de Prins van zijn steek en overige Prinsentekens zal ont doen. Als daarna tenslotte Krelis, het boegbeeld van het Soester Karnaval, in vlammen opgaat is het Karnaval 1997/1998 definitief voorbij en worden de haringen van 'T HOEKJE aan de jursche Daarna volgt nog tot in de kleine uurtjes een •gezellig samenzijn waarna op woensdag de zaal wordt opgeruimd en de voorbereidingen voor seizoen 1998/1998 van start gaan. De muziek op deze avond wordt zoals gewoon lijk verzorgd door onze eigen, DJ Kees van Amersfoort en de toegang is, geheel volgens de traditie, GRATIS. de Knollen, bestaande uit prins Berend 1, prinses Ria en de dans- garde en Knollen-voorzitter Rijk van Gordingen. De schotel werd met plezier in ontvangst genomen door rayonchef Meinema en zijn collega's Post, Van Thienen en Van 't Veer. De carnavalsvereniging de Narre Knollen heeft op oudejaars dag een oude traditie voortgezet. De politie in Soest kreeg een zeer smakelijke salade aangeboden om de eenzame uurtjes tijdens de wacht in de nacht van Oud-op-Nieuw op aangename wijze door te komen. De traktatie werd aangeboden door een delegatie van Het Prinsen vervoer voor dit jaar rijdt 20% zuiniger, 20% schoner en 10% krachtiger. De prins rijdt namelijk in de nieuwe Mitsubishi Carisma 1.8 GDI welke ter beschikking gesteld is door Auto Smeeing uit Soest. il: 602 10 59 Naast de energiewinst en de winst op het aantal ver vuilende uitlaatgassen zul len Prins Berend Sieben en zijn Prinses Ria Sieben kunnen genieten van hetrij- comfort van de Mitsubishi Carisma GDi. De GDi motor is namelijk bijzonder stil en loopt op hoge snelheid als een zon netje. Het interieur is ui terst luxueus te noemen door zijn velours bekle ding. Naast het goede zit comfort zullen ze uiter aard kunnen genieten van de airo die de binnentem- peratuur op het gewenste niveau houdt. 'Uiteraard wensen wij de Narre Knollen veel rij plezier toe tijdens de Car navalsdagen in de nieuwe Mitsubishi jAtI I Carisma •1

Soester Courant | 1998 | | pagina 53