sa Kakofonie van goedbedoelde kreten Internet in bibliotheek geopend Omgekomen militairen op vliegbasis Onthulling luchtvaartmonument: 1 juli Project 'voeding' in de Postiljon ardij o.g 5-6016151. r.westra Ijsbaan opnieuw afgewezen afwezig De Drie Eiken in de prijzen PAGINA 12 lijk in het VRIJ- 3RIJFSHAL van a. 150 m2 Totale iing beschikbaar. ADERLIJK TE NVRAAG. Alisun zonnehemel TROPICAL WOENSDAG 18 FEBRUAR11998 Politieke discussie in Soesterberg stelt teleur Bestuur dreigt met opstappen 'De Drie Eiken' ij Info van De l.Drie Eiken Hulpverlening Kerkberichten j Medische dienst P. Creutzberg HUISARTS 'Burgerlijke stand' Het zijn oliebollen in de politiek DAAROM KOMEN DE WD-KANDIDATEN MET U PRATEN OP DE MARKT IN SOESTERBERG woensdag 25 februari van 09.00 tot 12.00 uur. EN, U KUNT EENS ZO'N OLIEBOL PROEVEN SAMEN OVER DE EEUWGRENS Soesterberg weer een voorziening rijker Voorjaarsvlooienmarkt dorpshuis Burgstede Zr. Marie-Anne van Erven gepensioneerd Leerlingen leren veel over eten en koken Agenda 1» Wasiel Steitner, de grootste TAPIJTZAAK van Soest, 200 [ollen in voorraad, Lange Brinkweg 38 t.o. Gasbedrijf, fe'- 035 - 601 96 00. Huur nu een echte 3 weken v.a. f 150,-. 4E WEEK GRATIS. (ook voor de koop) (035) 542 23 92 Dorresteinwweg 60 Soest Telefoon 601 32 88 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en METALEN Zaterdag na 12.00 uur GESLOTEN. P.C. Trainingsprogramma voor VAARBEWIJS 1 en 1A, info: yww.pcni.nl. Tel. 06-53632317 Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 0p initiatief van de Vereniging Soesterbergs Belang werd donder dag een politieke avond georgani seerd in dorpshuis Burgstede. De zaal was gevuld met ongeveer zeven tig mensen, van wie de helft uit hoofde van hun politieke functie aanwezigwas. Acht gemeentelijke partijen hadden hun coryfeeën achter kleurrijke affiches aan een lange tafel gezet, met in het midden de onpartijdige voorzitter burgemeester Hans de Widt. De Soesterbergers waren gekomen om te luisteren wat de politiek over het vliegdorp in petto heeft. Helaas hadden niet alle partijen dit door en vertelden ze nog eens hun grote da den die via de media meer dan bekend zijn. Toch waren er wel Soesterbergse onderwerpen, waarvan geluidsoverlast van rijksweg A-28 vaak ter sprake kwam. Ze wisten uiteraard alles daar over te vertellen, tot zelfs in de fijne technische kneepjes. Maar een goed ge zamenlijk plan om dit eindelijk eens op te lossen kwam niet op tafel. De andere bekende items kregen een zelfde douche, zoals onder andere reno vatie van de Rademakerstraat, het openbaar vervoer, veiligheid, ijsbaan, toekomst Kamp van Zeist, toekomst Hoeksteen en uitbreiding industrie Ri- chelleweg. Wij zijn voornemens, het leeft binnen onze partij en dergelijke woorden klonken bij herhaling. Soms was er even iets van vuurwerk onder de partijen onderling te vernemen, zonder dat de brandweer behoefde in te grijpen. Mogelijk dat zwevende kiezers hier en daar iets belangrijks hoorden, maar de discussie bleef voor velen een kakofonie van goedbedoelde kreten. Ongeveer dertig Soesterbergers waren zo beleefd naar hen te willen luisteren en hebben zich wellicht een mening kunnen vormen. Vervolgens werd een aantal Soesterbergse aspirant gemeente raadsleden voorgesteld, een luxe die men in het vliegdorp jaren niet heeft gekend. 'Hier worden wij als ijsvereniging doodmoe van. Je stuurt brieven naar de gemeente en het antwoord daarop hoor je van een ander of on- j juist. Als vrijwilligers zqu je die hele zooi erbij neergooien'. De reacties van de bestuursleden van de ijsvereniging Soesterberg waren fel. In maart 1997 werden B&Wen alle le den van de gemeenteraad schriftelijk in kennis gesteld van de slechte toestand I van de ijsbaan. Vanwege lekkage in de i onderlaag kan men het water niet op de baan houden. De gemeente werd ge vraagd om dit in één keer afdoende te herstellen door een betonnen bodem aan te brengen. De baan kon dan ook voor andere doeleinden worden ge bruikt ten dienste van de jeugd van Soesterberg. Tot op heden heeft het be stuur niets gehoord, maar vernamen ze van derden dat een onderzoek was in gesteld. j Eind 1997 werden opnieuw brieven ge- Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 I'Bingo RVrijdag 20 februari wordt vanaf 19.00 ■uur de maandelijkse bingoavond gehou- den. De kaarten kosten zes gulden in- ■clusief een kopje koffie. Schilderen Donderdag 26 februari is men welkom Ivoor schilderen met schoensmeer, aan vang 09.30 uur. Men kan een leuk werkstuk maken dat op aquarel lijkt. Kosten 2.50, opgave tot 25 februari [12.00 uur. belastingdienst Donderdag 26 maart komt de belast ingdienst helpen bij het invullen van de jaangifte. Vooraf wel een afspraak ma ken met de belastingdienst, tel. 033- ^505104 onder vermelding 'Diensten- «ntrum De Drie Eiken'. schreven, maar nu met het verzoek om uitbreiding van een aangrenzend stuk 'braakliggend' terrein. Het werd tevens gedaan om tegelijk met de plannen van het Luchtvaartmonument (op de hoek Kampweg/Banningstraat) een mooi en goed aangelegd geheel te verkrijgen. Zelfs werd een duidelijke situatieschets bij de stukken gevoegd. Andermaal moet het bestuur van de ijsvereniging horen dat ook dit verzoek is afgewezen. In de pers lazen ze notabene dat de ge meente haar brieven ook nog niet goed heeft gelezen. De uitbreiding beslaat niet het terrein waar nu de Jongeren Ontmoetings Plek (JOP) staat, maar verder naar het zuiden. Het bestuur was van plan om via vrijwil ligers en sponsoring voor een nette en verzorgde afbakening te zorgen. Maar nu ze andermaal weer nul op het ver zoek krijgen, zijn er bestuursleden die de moed in de schoenen zakt. 'Moet je eens zien wat wij zonder subsidie en met puur eigen handen hebben gemaakt. We willen de rest ook best doen, maar nu werken ze over de bult weer eens tegen. Dan heb ik er als vrijwilliger geen zin meer in en zet er maar bij, dat ik op 4 maart ook geen zin heb. Wat heb je aan de politiek als ze niets anders dan tegen werken en op al je verzoeken niet en afwijzend reageren. Ze moesten in Soest de bezem door de tent halen en eens normaal gaan denken en doen', aldus enkele bestuursleden die dreigen met opstappen. Ze wijzen op de vele miljoenen die de gemeente heeft ontvangen uit de ver koop van industrieterrein aan de Ste- merdingweg en vinden de argumentatie van de aanleg van riolering als contra prestatie een klap in de lucht. 'Dat was bittere noodzaak om enorme schade te voorkomen. Geef nu eens aan wat wij hier in Soesterberg daarvoor terug heb ben gekregen? Kijk alleen maar naar de lijst van wegwerkzaamheden die al maandenlang alleen geldt voor wegen in Soest. Wedden dat ze straks zeggen 'jul lie hebben een duur monument gekre gen' en zo worden we telkens maar in een hoek gedrukt. Wij doen dit allemaal als vrijwilligers, maar er komt een tijd dat die er niet meer zullen zijn. Daarom zou ik als gemeente maar wat zuiniger met die mensen omgaan en zoals het hoort, naar hen te luisteren en als ze het niet begrijpen met hen te praten', aldus enkele verbolgen bestuursleden. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 0900-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil Tel. 035-6093666. Zondag 22 februari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: pastor v.d. Zandt en zr. M.A. v. Erven Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor; carna valsmis Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. R van Breugel, Scherpenzeel STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; mmv Sursum Corda Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-2280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. i.v.m. vakantie van 20 t/m 27 februari a.s. De collegae nemen waar. GEBOREN 10 februari: Christiaan Johannes Eduard, zoon van Ed en Margon Reg- tien, Gen. Winkelmanstraat 3; GEHUWD 14 februari: Marcel van Beek en Ellen Gewin; OVERLEDEN 12 februari: Okko Meems (81), Dorps plein 33. Opgaven: tel. 351252. Vat was de tijd van Gianni Romme bp de 5 kilometer? Wie schreef Eli- ne Vere? Welke Ecu-biljetten ko nen er? Met deze woorden begon de directrice Rianne Luyx van de Stichting Openbare Bibliotheek j donderdag de korte plechtigheid in de Soesterbergse bibliotheek. Naast het volledig bestuur van de stich ting was ook wethouder Neks Blom- mers en een vertegenwoordiging van de plaatselijke Rabobank en TNO aanwe zig om de opening van Internat in de bibliotheek bij te wonen. De wethouder complimenteerde de bibliotheek en ge- I heel Soesterberg met deze aanwinst. Met een druk op de knop verscheen op het scherm een felicitatie van de ge meente Soest. Mogelijkheden Het grootste publieke computernetwerk ter wereld, met meer dan 15.000 net werken en ruim 1 miljoen computers vormen Internet. Miljoenen mensen maken er dagelijks gebruik van en hun aantal groeit nog steeds. Mensen die geen computer hebben, kunnen daar voor in de plaatselijke bibliotheek te recht. Zo is de kleine bibliotheek uitge groeid tot een grote ruimte met een aan merkelijke dienstverlening. In de bibliotheek staan twee pc's, met de ene kan men de wijde wereld in op zoek naar alle soorten informatie. De ande re is bestemd voor het raadplegen van gemeentelijke informatie. Aan beiden computers is een printer gekoppeld, waardoor men de informatie direct kan meenemen. De bibliotheek is heel ge lukkig met deze uitbreiding. In tegen stelling tot berichten uit andere bladen is het gebruik van Internet niet gratis, maar kost het vijf gulden per half uur. Om de tijd goed bij te houden is spe ciaal daarvoor een eierwekker aange schaft. Toch hebben ze in de bibliotheek nog één wens: een multimedia-pc waar op men cd-roms kan raadplegen. Wie weet gaat ook dat nog eens in vervul ling. Experiment De Energiemaatschappij REMU begon begin van dit jaar in Soesterberg met een experiment. Men kon zich opgeven voor een aansluiting via de kabel op In ternet. Bijna honderd mensen hebben hierop gereageerd, dat is veel meer dan men had verwacht. Het is een tijdelijke aanbieding die aanmerkelijk goedkoper is, mits men meer dan zes uur per dag van dit medium gebruik maakt. Ook werkt het via de kabel sneller dan via een telefoonlijn. Een abonnement op de kabel kost 55 gulden per maand, terwijl men anders moet rekenen op ongeveer 30 gulden per maand, exclusief de tele foonkosten. Op zaterdag 21 maart wordt van 10.00 tot 15.00 uur in de Burgstede de Voor jaarsvlooienmarkt gehouden. Alleen particulieren kunnen zich hiervoor aan melden en één of meer van de 40 kra men huren die 4.00 bij 1.20 meter zijn. In de handel worden verwacht tekenin gen, schilderijen, hand- en borduur werk, houtsnijwerk, eigengemaakte kle ding, kinderspeelgoed enz. Ook elke verkoop voor een goed doel is welkom. Een grote schoonmaak op zolder, schuur of rommelhoek kan geld opleve ren. Volgens de beheerders van Burgste de wordt het weer een echte 'winkel van Sinkel'. Men kan zich met ingang van heden voor deze markt inschrijven tegen betaling van 37,50 per kraam, ver meerderd met 10 gulden borg. De toe gang op 21 maart is vrij. Voor informa tie via de beheerders: tel. 351975. Maandag 23 februari wordt Zr. Marie- Anne 65 jaar. Ondanks haar pensioen gerechtigde leeftijd blijft ze nog een jaar pastor in Soesterberg. Op 9 februari kwamen twee Neder landse militairen om bij een ongeval tijdens een militaire oefening in Noorwegen. Woensdag 11 februari werden de stoffelijke overschotten naar de vliegbasis Soesterberg over gebracht. Even over half vijf landde de Fokker F- 60 van het vroegere Soesterbergse 334 Squadron met aan boord de kisten met daarin de lichamen van de verongeluk te militairen. De nabestaanden van de 38-jarige sergeant-majoor R.A. Tettero en de 26-jarige soldaat der eerste klas se R.C.C. Nieuwenhuysen hadden zich verzameld bij de 'Base Chapel', destijds het kerkelijk centrum van de Ameri kaanse 32nd Tactical Fighter Squadron. Beide overleden militairen maakten deel uit van de 11e Luchtmobiele Brigade, dat tot 21 februari een koudweer-trai- ning in Noorwegen houdt. In de omge ving van Ljosland in Zuid-Noorwegen sloeg een viertonner om, waarbij zij omkwamen en andere militairen licht gewond raakten. Stijlvol ontvangst Na de landing taxiede de Fokker F-60 naar het eind van de baan, waar de kis ten in twee lijkauto's werden overgela den. Met een escorte van collega's die aan beide zijden van de auto's liepen, ging het in langzame pas naar de Base Chapel. Voor de kerk stonden de nabe staanden deze voor hen zo intrieste es corte op te wachten. Op het moment dat de beide lijkauto's in hun zicht kwa men, zochten ze vol emotie steun bij el kaar. De kisten werden door militairen in de kerk opgebaard, waar de familie achter gesloten deuren met hun gelief de doden even alleen konden zijn. Daar na werden ze naar de respectievelijke woonplaatsen vervoerd en volgde in ei gen kring de begrafenis. Op woensdag 1 juli is het de feest dag van de Koninklijke Luchtmacht en bestaat ze 85 jaar. Het zal een heel bijzondere feestdag worden, waarbij de bevolking van Soester berg wordt uitgenodigd, met als hoogtepunt de onthulling van het Luchtvaart Herinnerings Monu ment. Wat begin 1997 tussen enkele Soester bergers schoorvoetènd begon, is nu ge realiseerd in de feitelijke oprichting van een Luchtvaart Herinnerings Monu ment. De plaatsgenoten willen met het monument de pioniers en al hun opvol gers van de Nederlandse Luchtvaart en de Koninklijke Luchtmacht eren, die sinds 1910 Soesterberg als hun bakermat vonden. Met ingang van 1 januari 1998 ontmoeten 'alle' vliegers en a.s. vliegers van de Nederlandse luchtvaartmaat schappijen en van de Koninklijke Lucht macht aan het begin van hun carrière die bakermat, door middel van het on derzoek aan het Aëromedisch Instituut aan de Kampweg. Soesterberg was en is daarom een vast element van onze na tionale luchtvaart, dat met eer en res pect de naam 'bakermat van de Neder landse Luchtvaart' mag dragen. Het streven is dat met ingang van 1 juli deze eretitel als onderbord wordt toegevoegd aan de plaatsnaamborden van Soester berg. Feestelijke onthulling Op 10 februari vond een bespreking plaats in het gemeentehuis te Soest, waarbij betrokken waren wethouder mw. Neks Blommers, de kunstenaar Jan de Baat, gemeente-ambtenaar Arie van den Heuvel, de majoor van de Konink lijke Luchtmacht Jan Rijnhart en na mens Soesterberg Piet Taai. In korte trekken werd nagedacht en overeenge komen op welke wijze de onthulling van het monument op woensdag 1 juli zal plaatsvinden. De bevolking wordt hier bij nauw betrokken en zelfs uitgenodigd de herdenkingsplechtigheid van die morgen op de vliegbasis bij te wonen. Met bussen die op die dag vanaf het Dorpsplein rijden krijgt men gratis ver voer, zoals bekend van de 4 mei-herden king. 's Middags zal in aanwezigheid van bur gerlijke en militaire autoriteiten het kunstwerk - want dat is het - op een nog nader overeen te komen wijze worden onthuld. De plaatselijke scholen worden hierbij gevraagd de kinderen het oude bekende 'Soesterbergse lied' te willen leren zingen. Zij zijn die middag de ere gasten om samen met de Kapel van de Koninklijke Luchtmacht dit lied ten ge hore te brengen. Het Soesterbergse Co mité, bestaande uit Hans van de Veen, Ron van Fraijenhoven en Wim Koe- voets, hoopt dit plaatselijk tot een feest dag te maken. Daarbij doen zij een be roep op de bevolking en verder alle be langstellenden hen hierin ook financieel te willen steunen met een gift op reke ningnummer 375211667 t.n.v. Fonds Luchtvaart Herinnerings Monument te Soesterberg. Door middel van deze krant zullen zij regelmatig verslag doen van hun activiteiten en plannen. Expositie kunstwerk Aan de hand van een vergelijkend voor beeld wordt de bevolking van Soester berg op donderdag 5 maart in Burgste de over alle ins en outs van dit kunst werk geïnformeerd. De kunstenaar Jan de Baat zal dit toelichten, terwijl daar bij tevens aanwezig zijn leden van de gemeentelijke kunstcommissieambte naren van de gemeente, Koninklijke Luchtmacht en het plaatselijk comité. Wie duidelijke informatie over dit voor Soesterberg zo belangrijke monument wil hebben, wordt verzocht om 20.00 uur die avond in de Burgstede te zijn. De toegang is gratis en uiteraard staat het bekende kopje koffie klaar. Installaties Kuijpers uit De Meern zorgt dat de verwarmingsinstallaties in De Drie Eiken altijd goed func tioneren. Voor deze goede klant gaf de firma als cadeau haar einde- jaars-uitkering: een bedrag van tweeduizend gulden. Dhr. Loek Snepvangers, bedrijfsleider, kwam het geschenk officieel in het dien stencentrum aanbieden. Hij werd wel kom geheten door de secretaris van de Stichting De Drie Eiken, dhr. Van Doorne, die hem bedankte voor deze geste. Voor de jarige Drie Eiken (het bestaat dit jaar immers 25 jaar) was dit cadeau een heel bijzondere gift, want na zovele jaren zijn er dingen die ver nieuwd of aangevuld moeten worden. Met de beheerscommissie was overeen gekomen het bedrag aan iets tastbaars te besteden. Dhr. Snepvangers gaf een korte toelich ting van het begrip 'eindejaars-uitke- ring'. Het bedrijf besteedt dat graag aan een goede klant en niet in baar geld, maar in door hen aan te wijzen goede ren. Twee grote dozen werden daarop aan dhr. Verheus, voorzitter van de be heerscommissie, overhandigd. Na het uitpakken was men een compleet bingo- spel en een printer rijker geworden. Deze twee zaken stonden hoog op het verlanglijstje van de beheerscommissie, maar waren vanwege het prijskaartje niet direct haalbaar. Groot was derhal ve de verrassing bij de aanwezigen. Verheus onderstreepte deze dankbaarheid in een paar korte krach tige volzinnen. Meer berichten over Soesterberg op pagina 8 Alle groepen van de Postiljonschool sloten woensdag een periode van vier weken met als thema 'voeding' af. Veel ouders met hun kinderen bekeken die avond de werkstukken van alle groepen. Het was de avond van woensdag 11 fe bruari: filevorming en vertraging aan het eind van de Generaal Winkelman straat en vooral ter hoogte van de Pos tiljonschool. Vanaf 18.30 uur konden ouders en kinderen het resultaat bekij ken van een 'project voeding' dat de af gelopen vier weken in de groepen het centrale thema was. Naast de basisbe ginselen waarvan bijvoorbeeld brood wordt gemaakt, kon men de vele soor ten voeding in dozen en blik aanschou wen. Elke groep had daarin zijn eigen thema verwerkt wat in totaliteit een prachtig geheel werd. Het bleef niet alleen bij het bestuderen van het voedsel, de kinderen bereidden ook zelf gerechten. Groep 1 en 2 had soep, appelmoes en vruchtenyoghurt gemaakt. Groep 3 pudding en ronde broden; groep 4 een maaltijdschijf; groep 5 pindasoep met een slaatje, groep 6 en 7a hadden naast interviews over gezonde voeding bij diverse win kels ook zelf in de klas gekookt en groep 7b had zelfs voeding in de ruimte en een kruidentest. Ook buiten de school werd een onder zoek ingesteld en kreeg groep 3 een ex cursie naar bakker Van den Berg van de Zoete Verleiding, groep 4 bezocht de weekmarkt en de groepen 5 tot en met 8 bezochten de grote keuken van Abro- na (voorheen Sterrenberg). De laatste dag werd afgesloten met een maaltijd op school en dat was pas echt feest. Groep 1 en 2 smulden van de poffertjes, groep 3 en 4 waren niet stil te krijgen met de pannenkoeken, groep 5 at soep en de groepen 6 tot en met 8 hadden een lo pend buffet. Michiel Knijff van groep 7a was kennelijk de vertolker van de hele school. 'Vier weken lang is best lang, maar het was elke keer weer nieuw. Ik heb heel veel over voeding geleerd, ook dat we dat niet moeten verknoeien. Eten is kostbaar, maar goed eten is heel belangrijk voor je gezondheid. Vooral de video over aardappelen vond ik in drukwekkend en dan de vele soorten brood en wat daar allemaal in zit. Weet je, je moet wel voorzichtig zijn met vet en zonder dat is het ook best lekker. Ja, ik bedoel patat. Ook hebben we zelf een krant gemaakt en had iedereen een ei gen voedings-cahier. Ja, ik vond dit pro ject best gaaf!', aldus Michiel. Diverse groepen hadden een lijst ge maakt met bijvoorbeeld wat voor beleg de leerlingen het liefst hadden. Choco- pasta was daarin favoriet met onderaan de lijst appelstroop en smeerkaas. Groep 1 mocht boterhammen inkleuren met geel duidelijk als kaas, bruin inder daad veel chocopasta. Maar hier en daar ook blauw. 'Dat zijn de fantasieboter hammen', aldus de juf. Het werd voor veel ouders een avond om honger van te krijgen of men had bij het zien van zoveel voeding, al gegeten en gedron- Michiel Knijff (tweede van rechts): "Ik vond dit project best gaaf. ken. De kinderen van de Postiljonschool weten heel goed wat de waarde van goe de voeding is en dat is veel waard. Donderdag 19 februari 09.45 jaarvergadering PCOB, Drie Ei ken Vrijdag 20 februari carnaval, Carolusschool 20.00 bingo, Drie Eiken Zaterdag 21 februari 21.20 KVO-Reehorst, Banninghal Maandag 23 februari 10.00 koffie-inloop, Hoeksteen Dinsdag 24 februari 14.00 seniorencarnaval, Gouden Leeuw Opgaventel. 351252 (b.g.g. 06-53616331)

Soester Courant | 1998 | | pagina 13