rimeur bij Schoemaker 59 6016251 Cool Skin: De nieuwe scheersensatie voor natscheerders fl. 299,- eKpert SCHOEMAKER Cliniclowns in 'De Blauwe Vogel' thafs it f UW HUIS SUCCESVOL IN DE VERKOOP? PETERS Makelaardij 1 ACTUEEL PHILIPS STREET ONE Q.S. XX by MEXX KORTE PASTEI- TRUIEN H Lék mh timp beM W «chtoho01 GROENEVELD Werk aan de weg in Soest Benefietconcert voor kinderen met kanker Minifilmfestival Soest/Baarn MensenRechten '98 WOENSDAG 11 MAART 1998 SOESTER COURANT JSSENBEDRjij KOPPEN afwerking, spachteW sierpleisters n van scheidingswand^ sloopwerken l. 06-54 29 59 35 PAGINA 7 )UT XTERIALEN P. van Doorn b.v. Nu 30 dagen op proef! Drieluik van ambassadrice Rici Frölich Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen Ver. Huisvrouwen bekijkt dia's Rodenrijs Traiteur Party en Catering io VittaL' HIEUWEKOtLEKTIE UlA/ECfW' Van Weedestraat Contactmiddag voor ouders van een overleden kind Gitaarconcert in kasteel Groeneveld Zaterdag 14 maart in Baarn WILT UREKIN UW BUDGET? Rabobank Man onder invloed van spoor gehaaid Met onze GRATIS Icleurenbrochures scoort u optimaal! voor wonen in de groene zone NTEKOSTEN HUISWERKCURSUrTT 3t het fiscale Begeleiding bii hoi ,1 ald? Bel of fax werk en schooInrr.T 3-6012671. Bel Tramei, oas-m,""5.' pergola's - palen peeltoestellen s - houtsnippers compost - tuinturf speelzand - schelpen er week geopend door het gehele Gooi ruik van aanhangwagens eedschappen irkplaats voor al uw werk NINGSWEG 33 - SOEST i LEFOON 035 - 601 01 67 Philishave Cool Skin is een nieuwe manier van scheren, die de frisheid van het natscheren combineert met het comfort van droogscheren. Scheren met Cool Skin geeft een frisse, koele en verrassend gladde huid zonder het risico op wondjes of sneetjes. Een glad en fris scheer resultaat, zonder het risico op wondjes of sneetjes. Soest Ideale mogelijkheden voor I bruilofts familie- en bedrijfsfeesten. Tevens 4 kegelbanen, gezellig in combinatie met dinerbuffet 5 - 601 38 De speciale vocht- inbrengende Nivea for Men scheeremulsie verzorgt de huid. Oplaadbare Philishave Cool Skin HQ 5620 BURG. GROTHESTRAAT 9, SOEST, TELEFOON 035-6010344 Met gepaste vreugde is vorige week woensdagmiddag bij het kinderdagverblijf "De Blauwe Vogel"aan de Bosstraat het Cli- niclowns-drieluik onthuld, geschonken door Cliniclowns-am- bassadrice Rici Frölich. Dat gebeurde met een muzikale "ont hulling", waarin zowel de medewerkers als de kinderen van De Blauwe Vogel een actief aandeel hadden. In het kinderdag verblijf worden lichamelijk en verstandelijk gehandicapte kin deren opgevangen. De Blauwe Vogel is een onderdeel van de Amerpoort-organisatie. Secretariaat, tel. 601 76 22 De afdeling Baarn/Soest van de Ned. ver van Huisvrouwen organiseert op dinsdag 17 maart een dia-middag in Honsbergen (Wiardi Beckmanstraat). De heer en mevrouw Bakker laten dia's zien van een ballonvaart en reizen naar o.a. Castilië en Antwerpen. De bijeen komst begint om 14.00 uur. Complete verzorging van: Koude en warme buffetten ■„rÖV"» Uw eigen Ideeën worden verwerkt kt smaakvolle gerechten Salades/borrelhapjes Zakenlunches Broodjes/stokbroodjes enz. Warme maaltijden Themaparty-s Hollandse stamppotten Voor bedrijven en particulieren High Tea's aandwarsstraat 15,3743 BS Baarn 035-541 4013 67 BUS 'onlng (1973) met c.v.-gas 'ijk. Totaal grondoppervlak: 1~-r en keuken, inpandige berging, toilet laapkamers, badkamer en overloop, p naar zolder met grote kamer en 3 door groenvoorzieningen en ruime ïdig gemoderniseerd vrij- I) met studioruimte (40 m2), garage 'ondoppervlak circa 500 m2. met openslaande deuren naar voor met inbouwapparatuur, bijkeuken, e. Verd.: 3 slaapkamers en overloop, allatie. De studioruimte is in spouw 1 meest strenge eisen ten aan- Drima staat van onderhoud. (1994) met geïnspireerde, - 'ai gelegen aan de rand van direct grenzend aan het Stadspark )or op een schitterende afwerking de begane grondvloer die integraal '9© marmer, een badkamer samen- abrikaten en een superbe Siematic pparatuur. Indeling: b.g. grote living ïle frontbreedte, open keuken, bij- d.: 3 slaapkamers, luxe badkamer 3d, schelpvormig ligbad, separate stafel en toilet. Tot slot: verdiepings- 'n 's exclusief aangelegd met sier- timale zonligging. Vanzelfsprekend 3) garage en c.v.-gasinstallatie. U BENT OOK VAN HARTE WELKOM VAN 10.00 TOT 14 00 UUR De vereniging 'Ouders van een Overle den Kind' houdt op zaterdag 14 maart een contactmiddag in kerkelijk centrum Het Brandpunt aan de Laan naar Emi- claer 101 in Amersfoort. De bijeen komst begint om 13.30 uur en eindigt om 17.00 uur. De zelfhulporganisatie heeft Wim Meuf- fels uitgenodigd om een inleiding te houden. Hij is medewerker van het FIOM in Utrecht en zal onder meer in gaan op de verschillende manier waar op mannen en vrouwen omgaan met het verwerken van hun verdriet bij het over lijden van hun kind. Ouders van een overleden kind, maar ook familieleden en belangstellenden zijn welkom. Voor meer informatie: Harry van de Loo, tel. 0346-572100 of Hub Vossen, tel. 033- 4553270. KASTEEL NATIONAAL CENTRUM RAARN VOOR BOS, NATUUR U2VTV1M EN LANDSCHAP Tel. 035 - 542 04 46 De Baarnse Muziekkring organiseert op zondag 15 maart een concert in kasteel Groeneveld. Remco de Haan en Erik Westerhof - het Groningen Guitar Duo - spelen werken van Carulli, Granados, Debussy en McLaughlin. Aanvang 16.00 uur. Afhankelijk van de weersomstandighe den vinden de volgende werkzaamhe den plaats. Bij de nieuwbouwwoningen van de Chalonhof wordt de definitieve bestra ting aangebracht. Op het Dalplein worden de trottoirs van een kenmerkende gele verharding voorzien. Voltooiing van de werkzaam heden is gepland begin april. Op de Houtsnip wordt de definitieve bestrating aangebracht. Op het Weteringpad wordt tussen de Koningsweg en de Industrieweg de rio lering vergroot. Dit is nodig omdat door de toename van de verharding meer hemelwater via de riolering moet wor den afgevoerd. Tijdens de werkzaamhe den is geen doorgaand verkeer mogelijk. Votooiing van de werkzaamheden is gepland begin april. De kruising Industrieweg/Wetering pad is van 9 tot en met 16 maart in ver band met rioleringswerkzaamheden af gesloten voor verkeer. Op de Lange Brinkweg wordt de rij baan tussen de Kruisweg en de Korte Middelwijkstraat opnieuw bestraat. Er is dan geen doorgaand verkeer mogelijk. Voltooiing van de werkzaamheden is gepland half maart. Op de kruising Anna Paulownalaan/ Prins Hendriklaan wordt een plateau aangelegd. Op de kruising is geen door gaand verkeer mogelijk. De Irenelaan en Beatrixlaan zullen door het verkeer van en naar de Anna Paulownalaan worden gebruikt. Voltooiing van de werkzaam heden is gepland op 14 maart. Op de Prins Hendriklaan tussen het Voor kinderen met kanker wordt op zaterdag 14 maart een bene fietconcert gegeven in de Paas- kerk aan de Oude Utrechtseweg in Baarn. Dit concert, dat om 20.00 uur begint, is georgani seerd door de serviceclub Tafel ronde 33 Baarn/Soest. Aan het concert wordt medewerking verleend door onder anderen de we reldberoemde barok-hoboïst Alfedo Bernardini uit Italië en Wilbert Ha- zelzet, een internationaal hoog aan geschreven fluitist die al jaren in The Amsterdam barok Orchestra speelt. Een toegangskaart voor het benefiet concert kost 25 gulden. In de voor verkoop zijn plaatsbewijzen verkrijg baar bij Wortmann Mode aan de Burgemeester Grothestraat in Soest en de Baarnse vestiging en bij Prelu de en Drukkerij Bakker in Baarn. Telefonisch reserveren kan bij G. van Toorenburg, tel. 5410133. Aan de kassa van de Paaskerk zijn zaterdag avond ook kaarten verkrijgbaar. Donaties voor kinderen met kanker kunnen worden overgemaakt op de bankrekening van Tafelronde 33 Baarn/Soest: 55.28.34.262 o.v.v. Be nefietconcert. Nassauplantsoen en het Julianaplein worden snelheidsremmende maatrege len uitgevoerd. Voltooiing van de werk zaamheden is gepland half maart. Op de kruising Nachtegaalweg/Hel- lingweg en de Beetzlaan wordt een pla teau aangelegd. Op de kruising is geen doorgaand verkeer mogelijk. Voltooiing van de werkzaamheden is gepland half maart. Op de aansluiting van de There- siastraat op de Beetzlaan wordt op maandag 16 maart gestart met de aan leg van een plateau. Op de aansluiting is dan geen doorgaand verkeer mogelijk. Voltooiing van de werkzaamheden is gepland op 28 maart. Op de Kerkstraat wordt tussen de Olijkeweg en de Neerweg de rijbaan opnieuw bestraat. Op dit weggedeelte is geen doorgaand verkeer mogelijk. Vol tooiing van de werkzaamheden is ge pland op 28 maart. Op het weggedeelte van de Nieuw- straat, tussen de Schrikslaan en de Vin ken weg worden een aantal maatregelen in het kader van de verkeersveiligheid uitgevoerd. Doorgaand verkeer blijft mogelijk. Voltooiing van de werkzaam heden is gepland begin april Bereikbaarheid winkels, bedrijven en woningen en afvalinzameling tijdens de werkzaamheden Tijdens de werkzaamheden worden de winkels, bedrijven en woningen aan af gesloten weggedeelten zoveel mogelijk bereikbaar gehouden. Als de huisvuil- auto's vanwege werkzaamheden niet langs de woningen kunnen rijden, zorgt het personeel van het aannnemersbe- drijf voor het verplaatsen van de contai ners naar een verzamelplaats. Voor waarde is wel dat de afvalcontainers 's morgens op het trottoir van de woning of daar direct bij staan. Ook moet het juiste huisnummer nog duidelijk lees baar zijn om in het bezit te blijven van de eigen container. De verkeersveiligheid Ter plaatse van werkzaamheden wordt van het verkeer extra oplettendheid ge vraagd en een aanpassing van de snel heid. Dit in verband met de veiligheid van alle weggebruikers en degenen, die de werkzaamheden uitvoeren. Men wordt verzocht gebruik te maken van de aangegeven omleidingsroutes. Het is van groot belang dat stop- en parkeer verboden niet worden overtreden. Fiet sers en vooral bromfietsers moeten extra opletten op de fietspaden waar men tij delijk in twee richtingen rijdt. Over de bereikbaarheid van woningen en perce len worden, voor de uitvoering van de werkzaamheden, afspraken gemaakt met de betrokkenen. De film 'Tanzania' Dit is alweer de derde film die we be spreken in de aanloop naar het Mini- FilmFestival. De film beschrijft het ge deelte door Tanzania van de reis die Aad van den Heuvel voor de KRO ge maakt heeft van Kenia naar Kaapstad. Die tocht door Tanzania was zichtbaar een-avontuur: honderden kilometers over nauwelijks begaanbare zand- en modderwegen. Zichtbaar ook een tocht door een land dat niet voor niets bekend staat om de mogelijkheden om op safari te gaan. Dat levert prachtige beelden op, maar dat is niet de reden waarom de Derde Wereldgroep Soest deze film voor het MiniFilmFestival heeft uitgekozen. Goed te zien is ook dat Tanzania ex treem arm is, al kan het land zichzelf bedruipen wat betreft de productie van voedsel voor eigen gebruik. Drinkwater, betaalbare energievoorziening en snelle ontbossing als gevolg van het immense tekort, en vooral het nauwelijks kunnen zorgen voor mensen met de meest ellen dige ziekten en handicaps, vormen sa men een groot probleem. Overal waar door projecten op kleine schaal hulp geboden wordt om die nood te lenigen, zie je dan toch heel blije mensen, die nog steeds leven in omstandigheden waar wij ons geen voorstelling van kun nen maken. Maar zoals altijd, als mensen enig per spectief geboden wordt op vooruitgang brengt dat vaak meer "geluk" dan in "betere" maar uitzichtloze omstandighe den. Zichtbaar laat deze film zien dat gerichte kleinschalige hulp werkt. En dat is een opsteker voor het vrijwilligers werk waaraan dit MiniFilmFestival is opgedragen. Met name aan de vrijwil- ligers-organisaties Amnesty Internatio nal, Vluchtelingenwerk en de Wereld winkels uit Soest en Baarn, en aan de Derde Wereldgroep Soest. Het MiniFilmFestival wordt geopend door de burgemeesters van Soest en Baarn en de bekende tv-presentatrice, Gerda Havertong zal de avond presen teren. Zij zal de verschillende films spontaan, op haar eigen manier verbin den, en na afloop van iedere film de vrijwilligers en de zaal gelegenheid ge ven te reageren op de zojuist getoonde film. De volgende, en de laatste keer komt een aardige en spannende speelfilm aan de beurt, uitgekozen door de Wereld winkels. Te zien zijn alle films 24 maart, 19.30 uur, in het Griftland College, Noorderweg 79; toegang gratis. Bel de Rabo Leenlijn 0900-9275 (24 uur per dag) Soest-Baarn 035-6096333 Na een telefonische tip ontdekte de spoorwegpolitie op zondag op de spoor lijn ter hoogte van de Eikenlaan een man, die op de rails lag. Hij bleek on der invloed te zijn en vertoonde al spo ren van onderkoeling. De man werd overgebracht naar het politiebureau, waar hij koffie en droge kleren kreeg en onder de hete douche werd gezet. In zijn kleding had hij een vliegticket van Schiphol naar Bremen voor maandag 9 maart. Het bleek uiteindelijk te gaan om een 41-jarige Duitser. Nadat hij zijn roes had uitgeslapen werd hij op de trein naar het vliegveld gezet. De Schoof, tel. 60125 27 De Engh, tel. 602 19 87 De Praatpaal, tel. 60195 46 27 en 28 maart: Tweedehandskleding- voorjaarsmarkt De tweedehandskleding-voorjaarsmarkt vindt plaats op 27 en 28 maart in De Schoof, Molenstraat 142. U kunt uw kleding-inschrijflijsten en blanco prijs- kaartjes afhalen bij de Hobby-verkoop 't Schoofje. Uw kleding en accessoires kunt u dan op 27 maart brengen naar De Schoof. De kledingmarkt is vrijdag middag al open van 13.30 tot 16.00 uur en 's avonds van 19.00-21.00 uur. Za terdag kunt u van 10.30 tot 14.00 uur onze markt bezoeken. Voor meer infor matie, marktvoorwaarden uitgebreid overzicht van alle tijden en inschrijflijs ten kunt u vanaf 10 maart, elke dinsdag en donderdag van 9.30 tot 11.30 uur en 's avonds op dinsdag 10 en donderdag 19 maart van 19.30 tot 21.00 uur terecht in 't Schoofje. U vindt 't Schoofje in so ciaal cultureel centrum De Schoof, Mo lenstraat 142, Soest. Voor informatie kunt u ons ook bellen, tel.: 6017615. Hobby-verkoop Bent u op zoek naar een leuk een be taalbaar cadeau of heeft u een "uit de hand gelopen" hobby, de hobby-verkoop bemiddelt bij de verkoop van zelfge- maakte hobby-artikelen. Dinsdag en donderdag geopend van 9.30-11.30 uur voor zowel inname als verkoop. Bingo-avond De bingo-avond van 14 maart in De Schoof begint om 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur is de zaal open. Er worden 10 ronden gespeeld en er vindt altijd een verloting plaats. De kosten zijn f 10,- per plank voor 10 ronden. Peters Makelaardij biedt nu een unieke en EXTRA service voor de verkoop van uw huis. Van elk huis dat bij ons in de verkoop komt, maken wij een uitgebreide kleurenbrochure. Alle gegevens op een rij De brochure bevat de gegevens over o.a. de indeling, de voorzieningen, de over te nemen roerende zaken, de bouw tekeningen en de uittreksels van het kadaster. Dit geeft de aankopende party een perfecte indruk van uw complete aanbod. Toegevoegde waarde Als aanvulling op onze makelaarsdiensten biedt deze brochure voor u dus een toe gevoegde waarde in de verkoop. Voor een snelle en succesvolle verkoop van uw huis is de uitgebreide woningpresentatie van doorslaggevend belang. Immers alle zaken komen op tafel, zodat de aankopende partij zich thuis nog eens een inspirerend beeld kan vormen van uw huis. Kortom een zeer waardevolle EXTRA service van Peters Makelaardjj die u GRATIS wordt aangeboden. Komt u gerust eens langs op ons kantoor om uzelf te overtuigen of bel vryblyvend; M Birkstraat 87, 3768 HD Soest. Tel. 035 - 601 62 51. Fax 035 - 602 11 54 NVM h

Soester Courant | 1998 | | pagina 7