Natuurpark Sterrenberg bezichtigen Waarover praatten zij? Bataljon herdenkt collega's afwezig Concerten in Proefkelder toch toegestaan door Soest Gewonden bij ongeval op A28 Brandweerkorps 75 jaar Een jaar na ongeval in Bosnië Themamorgen PCOB Dronken man (44) weigert bloedproef Tweedehands kinderkleding- en speelgoedbeurs Agenda Info van De Drie Eiken Hulpverlening Medische dienst F.P. Prause HUISARTS BurgeriijkeStand| Kerkberichten WOENSDAG 18 MAART 1998 Individueel maar ook in groepen VOORJAARS VLOOIENMARKT ZATERDAG 21 MAART Mercedes ramt langzaam rijdende auto Herinneringen van H.J. Vos Onderzoek naar ongewenst druk- en reclamewerk Brandweer rukt vier keer uit Geldkist verdwenen uit bedrijfsgebouw GRATIS TOEGANG 'De Drie Eiken' -j. - •-■s ting Amersfoort. Het waren uiteraard allemaal zandpaden, maar behoorden wel tot de officiële toegangswegen. De 'Oude Kampweg' noemen ze nu de Korndorfferlaan. Dit smalle pad loopt nu vanaf de wijk Apollo langs het Ce- nakel naar de Amersfoortsestraat. Het is een prachtige laan met veel natuur schoon. Op het eind van die oude Kampweg en bijna tegen het militaire kamp aangedrukt, stond toen het 'Blau we Huisje', een café dat veel door mili tairen werd bezocht. Na de Eerste We reldoorlog was dhr. Bloemheuvel hier van eigenaar en tevens kleermaker, 'snieder' zoals ze dat toen noemden. Officieren namen bij hem de maat voor een nieuw uniform, maar ook burgers uit de regio liepen in pakken die hij had gemaakt. Later woonde daar Dijkhorst en Kooman. Van Kooman is bekend dat hij machinist was op de Genietrein en later politieman in Soesterberg. Op last van de Duitsers werd eind 1940 het le gendarische Blauwe Huisje afgebroken. De heren erkennen dat ze even van de echte Kampweg zijn afgedwaald, maar voor de geschiedschrijving zoals ze dat noemen, moest hier even alle eer wor den aangedaan. Het blijkt dat de Kamp weg heel vroeger anders werd genoemd. In 1700 heette het mogelijk Zandpad, maar dat is niet goed vast te stellen. Bekend is dat Koning Willem I, Koning Willem II en Koning Willem III regel matig het militaire kamp bezochten als er grote oefeningen werden gehouden. Om die reden kreeg het in 1785 de naam Koningsweg. Maar een stoffige zandweg met zo'n mooie naam, was iets te hoog. Dus werd het in 1810 Kamp straat genoemd. Kennelijk moet ook dit niet de wens der vaderen zijn geweest, want op 30 juni 1925 kreeg het offici eel de naam Kampweg. 'Tot op den hui- digen dag', aldus Knoops. De heren gaan uit elkaar met de op dracht dat ze zich in de bewoners van de Kampweg zullen verdiepen om daarvan een volgende keer verslag te doen. Zijde schilderen Donderdag 2 april wordt om 09.30 uur de cursus zijde schilderen gehóuden. Zoals men in deze krant heeft kunnen lezen worden mooie zijden sjaals ge maakt. Opgave tot 1 april 12.00 uur via tel. 351402. Kosten: 7,50 incl. mate riaal. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil Tel. 035-6093666. Op 11 maart 1997 vond in Ladici (Bosnië) een tragisch ongeval plaats waarbij de soldaten Ronald Wind en Chris van der Linden het leven lieten. Ruim een jaar later werden zij beiden herdacht. Vorig jaar klonk op woensdag 11 maart in de ochtend de 'Last Post' over het grote exercitieterrein van de Dumoulin- kazerne. Nu stonden zowel op de plaats van het ongeval als in de Dumoulinka- zerne van Soesterberg militairen aange treden om hun overleden collega's te herdenken. In Soesterberg werd het ver woord door luitenant Bos, die getuige van het ongeval was geweest. Hij vertel de wat toen was gebeurd en hoe de plaatselijke bevolking op enorme wijze hulp had verleend. 'Is dit het risico waard? Is dit het offer De PCOB-afdeling Soesterberg houdt op donderdag 19 maart om 09.45 uur haar maandelijkse themamorgen in het dienstencentrum De Drie Eiken. Het geplande onderwerp kan wegens ziekte van de inleider niet doorgaan. Om die reden wordt het 'dorpspraat'. Plaatselij ke zaken en omstandigheden worden onder de loep genomen en uitgelegd. Een ieder is welkom en het kopje kof fie wordt gratis aangeboden. waard?,' vroeg Bos zich toen af. Hij ver geleek het met het wérk van de brand weer onlangs in Harderwijk. Het is een noodzaak om anderen te helpen, maar die plicht houdt grote risico's in. Bos besloot met de woorden: 'Ronald Wind en Chris van der Linden hebben meegeholpen aan het behouden van de vrede. Zij hebben daarbij het grootste offer gebracht dat je je maar kunt voor stellen en in dat opzicht ben ik trots op hen. Ik ben er zeker van dat een ieder die betrokken is geweest bij het ongeval, dit heeft geaccepteerd en met volle werklust zijn werk heeft gedaan, omdat dit nu eenmaal hoort. Dat is mijn ge noegdoening, daar kan ik mee leven', aldus Bos. Een 44-jarige Soesterberger heeft van de politie een proces-verbaal gekregen, omdat hij donderdagnacht weigerde medewerking te verlenen aan een bloedproef. Die was nodig, omdat de ademanalysetest mislukte. De man was 's nachts om één uur aangehouden op de Professor Lorentzlaan. Meer berichten over Soesterberg op pagina 18 Zaterdag 4 april wordt van 10.00 tot 12.00 uur in dorpshuis Burgstede de traditionele kinderkleding- en speel goedbeurs gehouden. Inbreng van kle ding en speelgoed is vastgesteld op vrij dag 3 april van 18.00 tot 22.00 uur, eveneens in Burgstede. Van de inge brachte artikelen wordt verwacht dat zij schoon zijn en in een goede staat verke ren. De beurs biedt ruimte aan kleding vanaf maat 86 t/m maat 176. De erva ring heeft geleerd dat eigentijdse kle ding, mits vriendelijk geprijsd, uitste kend in de markt ligt. Van het tweede hands speelgoed is vooral het kwalita tief betere speelgoed zeer geliefd. Aan koper en verkoper wordt over het af te rekenen bedrag 15% onkostenver goeding gevraagd. Ophalen van niet verkochte artikelen en afrekenen met de verkopers vindt zaterdagmiddag 4 april plaats, van 14.30 tot 15.00 uur. Niet opgehaalde artikelen worden geschon ken aan diverse projecten. Voor inlichtingen en/of verkoopnum mer kan men contact opnemen met de telefoonnummers (0346) 352295 351269, 352961 of 030-6924552. Donderdag 19 maart 09.00 creatief brooddeeg, Drie Eiken 09.45 themamorgen PCOB, Drie Eiken Vrijdag 20 maart 19.00 bingo, Drie Eiken Zaterdag 21 maart 10.00 vlooienmarkt, Burgstede meerkamp, skibaan Maandag 23 maart 10.00 koffie-inloopmorgen, Hoeksteen Creatief met brooddeeg Op donderdag 19 en 26 maart kan men om 09.30 uur weer meedoen met de cursus "creatief met brooddeeg". Maak uw eigen paasdecoraties. Opgave tot 18 maart a.s. 12.00 uur via tel. 351402; kosten: een rijksdaalder, excl. materiaal. Bingo Vrijdag 20 maart draait de maandelijk se bingo, aanvang 20.00 uur, zaal open vanaf 19.00 uur. Kaarten kosten zes gul den, incl. een kopje koffie. Creatiefmarkt Zaterdag 28 maart wordt van 10.00 tot 14.00 uur de jaarlijkse creatiefmarkt gehouden. Vele hobbyisten tonen hun creatieve vaardigheden. De toegang is gratis. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 0900-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: zr. M.A. v. Erven Zaterdag 19.00 gemengd koor Zondag 10.30 dameskoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. C.J. Jansen STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 mevr. J. Woets Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 351200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts I H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. van 30 maart - 4 april De collega's nemen waar voor spoedgevallen. GEBOREN 4 maart: Lara, dochter van Peter en Pe tra Stroes, Gemini 50; 6 februari: Iris Marijne, dochter van Koen en Corry Franssen, Apollo 196. Opgaven: Van Maarenplein 1. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Dorpshuis Burgstede Soesterberg Zondag 22 maart ROOMS-KATHOLIEKE KERK Voor elke bezorger moet dit heel duide lijk zijn. De praktijk is anders, regelma tig vinden bezitters voorzien van deze deurstickers toch reclamefolders in hun brievenbus. Soms een los pakket, maar ook wel slim verborgen in een huis-aan- huis blad. Dat is niet de bedoeling van de sticker en geeft veel ergernis bij be trokkenen. De Vereniging Soesterbergs Belang (VSB) wil inventariseren hoe vaak dit euvel in Soesterberg voorkomt. Daarbij hebben zij de hulp van de plaatselijke bevolking nodig. Men wordt verzocht in voorkomend geval contact op te willen nemen met de dames R. Lensink, tel. 352975 of Y. Hoekstra, tel. 353509. Bij opgave gaarne vermelding van welke reclame op welke dag werd ontvangen. De VSB zal daarop de verspreiders be naderen teneinde deze ongewenste za ken in de toekomst te voorkomen. Bij een ongeval op de A28 zijn zon- wegj omdat de motor van zijn auto over- dagnacht drie gewonden gevallen, verhit was geraakt. Nabij de afslag Een negentienjarige automobilist Soesterberg werd hij van achteren ge uit Rotterdam liep een bloedlip op, ramd door een Mercedes die met hoge een 62-jarige inzittende uit Delft snelheid was genaderd, een hoofdwond en de bestuurder Re bestuurder en de inzittende van de van de andere auto, uit/andvoort. Mercedes droegen geen ved.gheidsgor- del en kwamen met een harde klap met klaagde overrugpijn. 1-hun hoofd tegen de voorruit terecht. De Zandvoorter reed met een gangetje De drie betrokkenen werden voor be- van 60 kilometer per uur over de rijks- handeling naar het ziekenhuis gebracht. Veel brievenbussen in Soesterberg zijn voorzien van de Nee/Ja- of de Nee/Nee stickers. Bij de Nee/Ja sticker worden wel huis-aan-huis- bladen bezorgd, maar geen ongea dresseerde reclame. Bij een Nee/ Nee sticker zijn huis-aan-huisbla- den en reclame niet welkom. "De motorspuit weigerde altijd als we hem bij een echte brand moesten gebruiken. Alleen monteur Van Marle wist het apparaat aan de praat te krijgen. Maar bij oefenin gen sloeg hij bij wijze van spreken al aan voordat we hem hadden aange raakt." Hermanus Johannes Vos (85) vierde eind vorig jaar zijn zestigjarig jubileum als lid van de Vereniging Vrijwillige Brandweer Soesterberg. Als oudste lid van deze unieke vereniging keken we met hem even terug naar de tijd van toen: 61 jaar geleden. Vos: "In 1932 kwam ik in Soesterberg en op aandringen van mijn toenmalige buurman, schoenmaker Stassen, ben ik in 1937 bij de plaatselijke brandweer gekomen. De kazerne stond toen op dezelfde plaats als nu aan de Koppen laan. Hij bestond uit een oude garage waarin onze Chevrolet-manschappen- wagen stond geparkeerd met aangekop pelde motorspuit. Voor die tijd was dat een knappe combinatie en ook nog voorzien van echte luchtbanden." "De kleding bestond uit een paar laar zen en een leren korte jas, die je thuis had. Pas na de oorlog kregen we de brandweer-overalls, maar niet lang zo goed als ze nu hebben. Tegen het eind van de jaren veertiger kregen we een echte brandweerpet, ik geloof dat dat in 1948 was, toen de vereniging 25 jaar bestond. Het was een jubileumgeschenk van de gemeente en de bevolking van Soesterberg. Veel later werd dit uitge breid met een mooi uitgaanspak." "Het personeel bestond in 1937 uit on geveer zestien manschappen. Eén keer per maand kwamen we op een avond in de brandweerkazerne bij elkaar, waar we theorielessen kregen en een maand daarna het geleerde in de praktijk gin- De afgelopen week werd de brand weer Soesterberg vier keer gealar meerd. De eerste keer was op zon dag 8 maart om 4 uur in de ochtend, toen een personenauto die gepar keerd stond op de parkeerplaats aan de Richelleweg, in brand stond. Passanten maakten hiervan melding en zagen bij hun komst ter plaatse dat en kele jongens snel de benen namen. De brandweer kon niet voorkomen dat het voertuig geheel uitbrandde. Woensdag 11 maart werd om 21.30 uur de aanwezigheid van de brandweer ge vraagd bij een containerbrand aan de Amersfoortseweg, nabij garage Plekke- poel. Ook hier was de brand snel be dwongen, zodat de schade meeviel. Zaterdag 14 maart was er om 08.30 uur technisch brandalarm in het Kamp Soesterberg aan het Zeister Spoor. Ter plaatse bleek het inderdaad loos alarm te zijn. Op dezelfde dag werd de brand weer 's avonds om half zeven geroepen bij een autobrand op de A-28 in de rich ting Amersfoort. Aangezien deze brand kennelijk door de bestuurder al was ge blust, konden de spuitgasten direct te rugrijden naar de brandweerkazerne. Uit een bedrijfsgebouw aan de Amers foortsestraat is vorige week een geldkist verdwenen. De inbreker was 's morgens vroeg binnengekomen door een raam te openen. In het naastgelegen bedrijfs pand werd gepoogd in te breken, maar de bezoekers kregen de deur niet open. Ook een inbraakpoging in een bedrijf aan het Dorpsplein mislukte. Van een raam waren wel de latjes verwijderd, maar verder was de dader niet geko men. Bekende muziekstukken van Ludwig van Beethoven, Fritz Kreis- ler en Saint-Saëns met twee uitste kende musici waren de ingrediënten voor een zeer geslaagde recital in de Soesterbergse/Proefkelder aan de Stemerdingweg. Zondagmiddag drie uur, de Proefkelder is gevuld met enthousiaste muzieklief hebbers, prachtige muziekstukken, twee talentvolle musici en een heerlijk zon dagmiddagconcert is dan het resultaat. De violiste Lisa Ferschtman is geen on bekende. Aan de vleugel Frank van Laar, die al op tiénjarige leeftijd met pianostudies begon die hij in 1989 afsloot aan het Sweelinck Conservatorium in Amster dam bij Jan Wijn met de hoogst denk bare onderscheiding. Commercieel? Even leek het of de gemeente Soest deze bijzondere muziekconcerten zou verbieden. Van Ee had zijn plannen uit beleefdheid aan een ambtenaar van de gemeente verteld en deze reageerde dat de concerten alle medewerking van de gemeente zouden krijgen. Groot was de verbazing toen de gemeente de concer ten verbood, omdat er tevens wijn zou worden verkocht. Van de zijde van de gemeente was er geen controle of nadere informatie ge weest. Nee, ineens was het afgelopen. Van Ee is nog boos als hij daarover spreekt. "Er is geen sprake van verkoop van wijn, wel dat men na het concert mag genieten van een glas wijn wat bij de entreeprijs is inbegrepen. En nog zijn er mensen die zeggen dat ik commer cieel bezig ben. Dat is toch waanzin? Dat de concerten juist in deze ruimte worden gehouden is omdat ik dit alleen tot mijn beschikking heb. En kijk dan ook eens naar de sfeer, de omgeving en de akoestiek. Dat krijg je nergens an ders", aldus van Ee. De gemeentelijke overheid heeft haar standpunt inmiddels herzien. Van Ee mag concerten blijven organiseren. De lente staat voor de deur, hier en daar is het jonge groen al zichtbaar. Voorjaarsbloemen laten zich duide lijk zien. Sterrenberg is straks weer een indrukwekkend natuurpark vlak naast de deur. Een wandeling met dhr, Arnold van de Berg, hoofd plantsoenendienst van Abrona, over het terrein van Sterren berg, is een belevenis. Een man wiens beroep tevens zijn hobby is en de veel soortige vormen van flora van zijn ter rein precies weet te vinden. In de groe ne loods naast de kassen heeft hij zijn 'hoofdkwartier'. Een ruimte die gebruikt wordt als kantoor maar ook voor een kopje koffie. Enkele bewoners van Abrona helpen hem mee om het terrein zo mooi mogelijk te maken en dat doen ze met veel plezier. In een van de kas sen werken een paar van hen en op de vraag of het leuk werk is, reageerde een van hen: 'Ja, dit is prachtig werk en weet je waarom? Je werkt hier met een stuk je natuur en wat is mooier dan werken met leven'. Een antwoord met een die pe betekenis, om stil van te worden. Een heel klein plantje kreeg daarna zijn vol ledige aandacht en al het andere was ineens vergeten. Wandelroutes Lopend over het terrein bestaande uit 17 hectare bos en 23 hectare openbaar groen, vertelde Arnold over zijn hobby. 'We hebben hier twee wandelroutes die vrij toegankelijk zijn voor belangstellen den. De gele route, aangegeven door paaltjes met een gele kop, is anderhal ve kilometer, zeg maar een uur lopen. De blauwe route is ongeveer twee kilo meter en duurt iets langer. Het tuinont werp is van het tuinarchitectenbureau Mien Ruys en Hans Veldhoen uit Am sterdam. Het onderhoud doen wij als plantsoenendienst. We hebben de wan delroutes zo gemaakt dat ze ook voor rolstoelgebruikers geschikt zijn. Zowel voor onze bewoners als voor belangstel lenden is de route zo samengesteld dat iedereen er van kan genieten. Je moet het meer zien als een soort grasduinen in de natuur, waarin wetenswaardighe den en anekdotes elkaar afwisselen. We treffen soms belangstellenden aan die hier wel een dag doorbrengen. Dat kan want ze kunnen gebruik maken van ons dorpshuis en restaurant, dus echt een dagje uit'. Flora en fauna De wandeling ging langs de speeltuin, geschikt voor kinderen tot ongeveer 12 jaar. En dan de zo aantrekkelijke kin derboerderij met straks een echte huif kar voor een rondrit. Arnold: 'Op het terrein is een enorm gevarieerd aanbod te vinden aan bomen, struiken en plan ten, die een aantrekkingskracht hebben Burgemeester mr. S.P. baron Bentinck feliciteert commandant Luyff met een eerder jubileum van de brandweer. gen beoefenen. Op het PUEM-huis aan de Veldmaarschalk Montgomeryweg, tussen bakker Tammer (die toen onze brandweer-commandant was) en 't Zwaantje stond de brandweersirene. Ik heb de tijd niet gekend dat dit door mid del van de kerkklokken van de Carolus kerk werd gedaan. Elke brandmelding werd bij Tammer gedaan en deze zette dan de sirene in werking. Het apparaat gilde over het hele dorp, dat toen in gro te trekken alleen bestond uit de Rade makerstraat en direct daaraan gelegen woningen. We konden ook geen mensen uit Ons Belang als brandweerman aan nemen, omdat zij vanwege de afstand de sirene niet of moeilijk konden horen. Als de sirene loeide, schoten we snel in de laarzen en Ieren jas en was het op de fiets of hollend zo snel mogelijk naar de brandweerkazerne. "In 1937 begon ik als brandweerman en via diverse cursussen werd ik brand meester en zelfs onder-commandant toen de heer Luijff brandweercomman dant was. Ik kan me geen grote brand van voor de oorlog herinneren. Het wa ren toen meestal schoorsteenbranden of heidebranden. Vergeet niet dat we toen zomer en winter kachels stookten voor de warmte, maar ook om het eten te koken en dan ging er soms wel eens wat mis. Het ergste was dat we de motor spuit bij een brand nooit aan de praat konden krijgen. Tijdens oefeningen deed 't ie het steeds goed, maar was er brand dan weigerde het kreng. Alleen Van Marle, die automonteur was, wist precies met de spuit om te gaan en had hem binnen een paar seconden aan de praat. Als je nog eens langs komt, zal ik je iets over de brandweer in de oorlog vertellen," aldus Vos. van 10.00 -15.00 uur. Inlichtingen: 0346 - 35 19 75 De oudere heren Knoops, Rietveld en Snaorenburg komen elke woens dagmorgen in De Drie Eiken bij el kaar en onder het genot van een kopje koffie worden herinneringen opgehaald over het vliegdorp van vroeger. Ze zijn door deze verhalen bekend geworden en vaak zitten gasten mee te luisteren, zo ook op deze woensdagmorgen. Deze keer begonnen ze met de Kampweg. De nestor van het gezelschap is de heer Smorenburg en uit eerbied voor deze ruim tachtigjarige, wachten de andere heren op het startsein. "We praten vanmorgen over de Kamp weg. Dan moeten we eerst nagaan waar om het die naam draagt". Al snel vallen de andere heren hem bij en met diver se foto's uit het archief van Knoops zijn ze weldra in een druk gesprek gewik keld. Uit hun gesprekken blijkt dat de naam Kampweg afkomstig is van het militaire kamp aan het eind van deze weg. Eeuwenlang is daar altijd een militair kamp geweest, zelfs Napoleon was er van op de hoogte. Denk alleen maar aan de dicht daarbij gelegen Kozakken- put en de uitzichttoren van Austerlitz. Dus is het nogal logisch dat het Kamp weg werd genoemd. Heel lang waren daar troepen gelegerd van de Cavalerie, Infanterie en Genie. Pas na de Tweede Wereldoorlog werd het Kamp van Zeist genoemd en bezit van de Koninklijke Luchtmacht. Momenteel vindt men daar het Militai re Luchtvaart Museum. Smorenburg bracht de heren even in verwarring door te stellen dat er nog een Kampweg was. Ze keken elkaar even aan met de gedachte of die ouwe mogelijk in de war was. Maar dan komt dat bekende vin gertje met de opmerking: 'Luister'. Het vroegere militaire Kamp van Zeist had nog een uitgang, die meer ten wes ten van Soesterberg lag dus in de rich- op de fauna. Er zijn veel soorten vogels te ontdekken. Naast de vos, eekhoorn, konijn, vleermuis, marterachtigen en egel, kan men ook amfibieën en reptie len op de wandeling tegenkomen, zoals de pad, salamander of hazelworm. In elk jaargetijde zijn er bloeiende en vaak ook geurende planten te vinden. In het voorjaar de vele bloembollen, in de zo mer de geurende heesterrozen, in de herfst de fraaie bloemen van de vibur- num en toverhazelaar. Het gehele jaar door zijn er verschillende soorten pad destoelen te zien. Wij laten dit ook graag zien aan groepen van maximaal twintig personen, wat we meestal in de zomeravonden of weekenden doen. Daarvoor moeten ze zich wel vooraf even melden. En als er mensen zijn die ons in dit natuurpark een handje willen helpen, dan zijn ze zeer welkom. Ik zou graag met hen willen zoeken naar stimu lerende maatregelen om het terrein van Sterrenberg nog mooier te maken', aldus Arnold van de Berg. Men kan hem op zijn werk bereiken via telefoon 0346 - 359244 of thuis, telefoon 030 - 6913705. Diensten Centrum 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02

Soester Courant | 1998 | | pagina 15