GUM Het lukt SEC-zaterdag weer niet Coopertest moet bekendheid krijgei iSPORTr Hees geplaagd door vakantie, blessures en schorsingen Soester schakers op drempel van landelijke competitie Westra's vormen beste trio Donor worden? Kies Ja! Ar, Bezorgers Soester Courant TSSSSMB' VOORTJ PEKOI WOENSDAG 8 APRIL 1998 SOESTER COURANT PAGINA WOENSDAG 8 A Nederhorst dwarsboomt weg naar zesde klasse VOETBAL zaterdag VOETBAL zaterdag SCHAKEN Paastoernooi bowlingvereniging BOWLING Mieke van Berkel in top 5 met 224-game WATERPOLO Duinkikkers halen uit in thuisduel tegen Brandenburg TURNEN Meer finalisten voor Springbokken in E-klasses Glaasje op., ATLETIEK Persoonlijk record van Ad van de Kar op 10 kilometer ZWEMMEN Acht clubrecords van Duinkikkers in competitiewedstrijd ZAALVOETBAL Drie dagen lang zaalvoetballen in pinksterweekeinde Telefoondieven met meer op kerfstok 4 "Niet alleen 12 minuten lopen, maar een heel programma B.V. v/h Fe ATLETIEK Toon van der Sportuitslagen jj Paasrit op 13 april Gevraagd voor de Voor informatie: tel. 6014152 Sportprogramma ROEST Topscorers BROUWER Sj P.A. van d< Jeugdnieuws accountants belastingadv e.g t jam Volgend seizoen geen derby tussen Hees en SEC-zaterdag, tenzij de twee clubs in het bekertoernooi aan elkaar worden gekoppeld. Want het lukte SEC-zaterdag weer net niet om te promoveren. De weg naar de zesde klasse werd ge dwarsboomd door Nederhorst, notabe- ne de ploeg waarvan in de reguliere competitie tweemaal was gewonnen. In de strijd tussen de periodekampioenen was Nederhorst echter de minst zwak ke: 1-0. Of het de zenuwen waren? Bij SEC dachten ze van niet. Er was ontspannen en goed getraind en voor de wedstrijd wees niets op nervositeit of wat dan ook wat het spel nadelig zou kunnen beïn vloeden. En toch speelde SEC een van de slecht ste wedstrijden van dit seizoen. Uitge rekend op het moment dat het er om ging, lieten de Soesters het afweten. De ploeg van Paul Muller begon nog wel sterk aan de wedstrijd. In het eerste kwartier vielen er twee kansen van Remi van der Pol en een voor Mohammed Touhami en Mare Schenderling te zien, maar gescoord werd er niet. Dat gebeurde wel in de dertigste mi nuut. SEC leed balverlies op het mid denveld en Nederhorst scoorde in de daaropvolgende aanval. In de tweéde helft had SEC, met de wind in de rug, de beste kansen. Maar de paal en de kruising stonden de gelijk maker in de weg. De stemming onder de Soesters was dan ook teneergeslagen na de nederlaag. Nederhorst mag naar de zesde klasse, SEC en de andere periodekampioen OSM'75 zien elkaar komend seizoen weer in de zevende klasse. Geen kans had Eemboys gecreëerd en toen was daar ineens Jacco En gelsman die met zijn hoofd tegen de bal knikte. Enkele minuten later floot scheidsrechter J.G.M. Goes af en incasseerde Hees een 0-1-neder- iaag. Trainer Ron Daselaar van de Soesters had het na afloop over een typische 0- 0-wedstrijd die zich tussen de straf schopgebieden afspeelde. De enige an dere opleving in de derby ontstond na dertig minuten toen Erwin de Gier de bal over het doel kopte. De verdediger stond zaterdag in de spits en dat was kenmerkend voor de perso nele problemen van Daselaar. Door blessures, schorsingen, ziektes en vakan ties miste hij een handvol spelers. Ei genlijk waren er maar acht eerste elftal spelers beschikbaar. Nico van Veen liet daarom, tegen het uitdrukkelijke advies van zijn huisarts in, zijn geblesseerde knie intapen en maakte een uur vol. Daarna moest hij zich laten vervangen. Door reserve-doelman Pascal Kamer beek Ook Bram de Vries, die al een hele wedstrijd met het tweede achter de rug had, liet zich vermoeid vervangen door Sander van de Berg uit het twee de. Eerde de Jong, die evenals De Vries al een wedstrijd in de benen had, was ook in de basis begonnen. Hees heeft een week rust en Daselaar hoopt dat zijn selectie daarna weer fit is voor het restant van de competitie (twee duels). Peter de Jong is nog één wed strijd geschorst. Daselaar, die in de win ter bijtekende, weet nu al dat zijn selec tie volgend seizoen intact blijft. Alleen Jasper Grendel stopt, omdat hij het voetbal niet langer kan combineren met zijn werk. trole scoorde Bram Otto weer een vol punt. Hij is dit seizoen ongenaakbaar en liet in acht partijen slechts een halfje lig gen. Twee van de vier resterende stellingen zullen Soest een simpele winst opleve ren. Gerrit Muis staat een vrijpion voor en het is een kwestie van techniek om het punt binnen te halen. Rob van Au- rich heeft in zijn stelling een heel stuk meer. Verwacht wordt dat zijn tegen stander de partij zonder verder te spe len opgeeft. De stelling van Mare Ver- mulst is vrij ingewikkeld. Hij staat ver moedelijk iets beter en zal in Zeist gaan proberen de partij te winnen. Hugo van Hengel laat zijn stelling arbitreren. Van Hengel claimt winst, maar mogelijk zit er niet meer in dan remise. In ieder geval heeft Soest met deze over winning de druk bij de concurrenten gelegd. Ons Genoegen uit Amersfoort en DBC uit De Bilt kunnen alleen nog op gelijke hoogte komen als ze alles winnen. Soest heeft echter aan één matchpunt in de wedstrijd tegen Huizen genoeg voor het kampioenschap en pro motie naar de landelijke competitie. Het eerste achttal van de Soester Schaakclub had vrijdagavond maar één opdracht: winnen. Tegen het tweede team van Zeist moest dit voor de koploper in de promotie klasse geen al te moeilijke opgave zijn. Aan het einde van de avond was de stand 3,5-0,5 in het voordeel van Soest. De resterende vier partijen zullen waar schijnlijk nog minimaal 3 punten ople veren waarmee de overwinning" een feit zal zijn. De wedstrijd begon zeer voorspoedig. Roderick Loeber bewees aan het eind van een slecht seizoen zijn vorm enigs zins terug te krijgen door snel te winnen. Hij werd kort daarop gevolgd door su pertalent Daniël Stellwagen. Hij won een pion en liet zien dat het eindspel hem geen moeite kostte. Koen Vegter. voegde een halfje aan het totaal toe met een nette remise. Kort voor de tijdcon- V.l.n.r. Paul Blank, Marga Vlek, Charl Westra, Riet Westra en Bertus Westra. Foto: Goos van der Wilt Het paastoernooi van de Soester Bowling Vereniging is gewonnen door Westra's. Charl, Riet en Bertus vormden het sterkste trio in de wed strijden die op handicap-basis wer den gespeeld. In C-drie werd de voorronde over vier games gespeeld. De zes beste trio's mochten door naar de finale. Westra's ging als eerste de eindstrijd in en con solideerde die positie (3581 pins). Een grote sprong voorwaarts maakte Lang oor. Dit trio kwam als zesde de finale in, maar steeg naar de tweede plaats in het eindklassement (3545), vooral dankzij goed werk van Paul Blank. Op de der de plaats eindigde De Enghe (3523), gevolgd door Heppie Hoekers (3492), Toverbal (3491) en Naadje (3473). De hoogste game kwam bij de dames op naam van Marga Vlek (192) en bij de heren op naam van Charl Westra (214). I, Voor dit klassement gelden alleen de scores uit de voorronde. De 235-game van Erik van de Pol in de finale telde daarom hierin niet mee. Mieke van Berkel heeft zich in de top vijf genesteld van de Soester Bowling Vereniging. De bowlster gooide vorige week een game van 224. Dat was maar goed ook voor haar team HAM dat dankzij deze score ternauwernood met 3-2 van Naadje won. Marsha van Wegen verbeterde haar per soonlijk record met zes pins en kwam op 160 uit. Ook haar team (Outsiders) won met 3-2 (van Van Ede). De heren van de Duinkikkers heb ben de thuiswedstrijd tegen Bran denburg 5 aangegrepen om het doelsaldo op te vijzelen. In Aqua Indoor werd het 15-7 voor de Soes ters. Het had er aanvankelijk geen schijn van dat de Duinkikkers een ruime overwin ning zouden behalen. Na het eerste kwart keken de waterpoloërs nog tegen een 1-3-achterstand aan. Doordat de Duinkikkers daarna de twee gerouti neerde spelers van Brandenburg scherp uitdekten, sloeg het wedstrijdbeeld om. Na twee periodes was het daarom in eens 6-4 voor de thuisploeg. In de derde periode liep de Duinkikkers verder uit naar 9-4, waarna de laatste periode uitmondde in een doelpunten- festijn. De Duinkikkers scoorden vijf maal en stonden drie tegentreffers toe (14-7). Met nog drie seconden te spe len voelde een speler van Brandenburg zich dusdanig in het nauw gedreven dat hij de bal pardoes achter zijn eigen keeper in het doel gooide. De tweede voorronde om het pro vinciaal E-kampioenschap in Aqua Indoor was een groot succes. Dat het jongens turnen weer in de lift zit bewees de grote inschrijving van bijna tachtig jongens. In de E7-klasse (1990-91) domineerden de jongens van de Springbokken door alle podiumplaatsen te behalen. Eerste werd Max van Gent mede door zijn goede rek- en brugoefening. Dante Henke werd met een uitschieter op rek (8.15) tweede en Roel Maalderink maakte dit trio compleet door derde te worden. Alle drie bereikten zij de fina le. Bij de E6 (1988-89), met maar liefst dertig deelnemers, werd Jasper Jonge- rius dankzij zijn ring- en rekoefening tweede. Jelle Brouwers wist op rek zelfs 8.15 punten te behalen en werd vijfde. Michel Dubbers bereikte door zijn ne gende plaats nog net de finale. Door de goede resultaten in de eerste ronde mo gen ook Robin Broekhuis en Flip van Brienen mee naar de finale. In de E5 (1986-87) was de concurren tie veruit het grootst. Arjen Pieter Troost werd in deze wedstrijd zesde met op tweetiende daarachter Daan de Klerk. Dankzij zijn resultaat in de eer ste ronde gaan Troost en ook Nimal Dubbers mee naar de finale, die De Klerk op een haar na miste. Kees van Brienen was de enige deelnemer van de Springbokken in de E3/4 klasse (1982- 85). Door zijn ringoefening (8.00) en rekoefening (8.15) behaalde hij de twee de plaats en daarmee de finale. Op de Willaertstraat hield de politie vorige week een 29-jarige automobilist uit Soest aan, die door zijn rijgedrag de aandacht trok. Hij had te veel gedron ken en kreeg een rijverbod van vijf uur en een boete van 900 gulden. Op de Wieksloterweg werd zondagmor gen een 21-jarige Bussumer aangehou den wegens alcoholgebruik in het ver keer. Hij kreeg een rijverbod van vier uur en een boete van 700 gulden. Aan de Spanderswoudloop zal Ad van de Kar goede herinneringen be waren. De Soester atleet greep de wedstrijd aan om zijn record op de 10 kilometer te verbeteren. In Hil versum dook hij met 36.55 twee mi nuten onder zijn beste tijd. De snelste loper van de lange afstands groep van AV Pijnenburg die meedeed, was Erik Tolboom. Hij kwam binnen in 34.31, ruim een minuut boven zijn re cord. Dick van den Broek deed niet mee, omdat hij herstellende is van een griep. De overige Pijnenburgers finishten bijna allemaal binnen de veertig minuten: Peter de Groot (39.40), Gerard Klifman (39.44), Richard van Logtenstijn (39.51), Rob van Waes had iets langer dan veertig minuten nodig. Zaterdag zwom de wedstrijdgroep van De Duinkikkers haar vijfde competitiewedstrijd in Driebergen. Ondanks de diverse afzeggingen hebben de 36 deelnemers van De Duinkikkers prima gezwommen. Er zijn 43 persoonlijke records gezwom men, acht clubrecords verbeterd, 15 eer ste, 14 tweede en 16 derde plaatsen be haald. De clubrecords zijn voor Jurgen van Nimwegen (4) op de 200 meter wis selslag, (wat tevens een N.K.-limiet is), voor Paul Spronk op de 100 meter vrije slag en de 100 meter vlinderslag. Een clubrecord is gezwommen door Robbin Blokpoel op de 200 meter schoolslag en Hanke Schalkx zwom een clubrecord op de 100 meter vlinderslag. Lize van de Berg zwom na een periode van stilstaan weer twee persoonlijke re cords. Een laatste tactische wissel in de 4 x 100 meter vrije slag dames viel in het water door een te vroege overname van een van de zwemsters, waardoor er een diskwalificatie volgde. De laatste 4 x 100 meter vrije slag heren - wat de klap per had moeten worden - kwam nipt uit op een tweede plaats, concurrent De Zwoer tikte als eerste aan. Voor het Mega Pinksterzaalvoetbal- toernooi hebben zich al meer dan tien teams ingeschreven. Het initia tief van vier Soester voetballiefheb bers slaat dus goed aan. Het driedaagse toernooi wordt tij dens het pinksterweekeinde gehou den in sporthal Beukendal. De speel- data zijn zaterdag 30 en zondag 31 mei en maandag 1 juni. Iedereen vanaf 16 jaar kan met zijn eigen zaal voetbalteam meedoen. Gespeeld wordt om een eerste prijs van 1.000 gulden, een tweede prijs (Italiaans diner) en een derde prijs (kappersbonnen). Per team bedragen de inschrijfkosten 125 gulden. Inschrijven of aanvragen van meer informatie kan bij Mega Pinksterzaalvoetbaltoernooi, Postbus 3020 DA Soest, of via telefoonnum mer 06-53236379. De twee Soesters (23 en 26 jaar oud) die de politie vorige week op de Korte Brinkweg aanhield omdat ze gesigna leerd waren bij een autokraak aan de Emmalaan, bleken het nodige op hun kerfstok te hebben. Ook de fiets waar op ze zich verplaatsten bleek gestolen te zijn en bij een van hen werd tijdens de huiszoeking nog een gestolen telefoon aangetroffen, die de ene man aan de ander had doorverkocht. De eerste werd gearresteerd wegens diefstal uit een auto en van een fiets; de laatste kreeg een proces-verbaal wegens heling. In de periode tot 11 april worden de donorformulieren verzonden van de Wet op de Orgaandonatie. Iede re inwoner van Nederland wordt verzocht een keuze te maken of hij wèl of géén donor wil zijn, of dat hij de keuze aan zijn nabestaanden overlaat. Op veel plaatsen ziet u posters hangen van de Nierpatiëntenvereniging LVD. Op een achtergrond met foto's van ge transplanteerde nierpatiënten, waarbij Bart de Graaff en bisschop B. Möller zijn te herkennen, staat in kleurrijke let ters: "Wij leven: Kies Ja!" Een oproep om donor te worden. Veel mensen waren altijd al van plan donor te worden en een codicil in te vullen. Om diverse redenen kwam het er nooit van. Er doet zich nu een nieu we mogelijkheid voor. Met de nieuwe Wet op de Orgaandonatie wordt elke inwoner door middel van een persoon lijke brief gevraagd donor te worden. Die keuze wordt geregistreerd. De Nierpatiëntenvereniging LVD vraagt u voor "ja" te kiezen: ik wil donor zijn. Donor worden doe je voor elkaar, maar daardoor ook voor jezelf en je directe naasten! Iedereen kan in een situatie terecht komen waarbij een transplanta tie noodzakelijk is. Een nier, een hart, een long of een lever. Maar ook huid of hoornvlies is hard nodig. Getransplanteerde nierpatiënten kennen uit ervaring de situatie van het steeds maar weer moeten dialyseren, het lan ge wachten op een nier terwijl de ge zondheid steeds verder achteruitgaat. Ze weten dat er op dit moment duizend lotgenoten zijn die hopen op een nieu we nier. En hopen dat die nier op tijd komt. Want elk jaar overlijden ongeveer honderd nierpatiënten omdat er geen nier voor hen was. Dat is niet meer no dig als er voldoende mensen zijn die zich als donor laten registreren. De getransplanteerde nierpatiënten we ten ook dat een transplantatie weer een nieuw leven kan betekenen. Vrijheid, meer energie, weer nieuwe mogelijkhe den. Ze vragen dit ook voor hun dialy- serende lotgenoten. Daarom doen ze een klemmend beroep op uw solidariteit als u het donorformulier invult: "kies ja!" Nierpatiëntenvereniging LVD, tel. 035- 6912128, fax 035-6919334, postbus 284,1400 AG Bussum. Kerkplei Eemness Soesterbergsestraat 57 Sc Van Weedestraat 147 Sc Zuidergracht 4 Co Limburg en Henny Pot (recht, voeren de groep aan die donderdag eerste Coopertest aflegde. Foto: Goos van der Wil Het was ongeveer een handvol men sen dat naar de atletiekbaan van AV Pijnenburg was gekomen om gedu rende twaalf minuten de conditie te testen. Niet veel, maar de Cooperte st die vorige week voor de eerste keer werd gehouden, moet nog be kendheid krijgen. "De basis is dat we een goed pakket aanbieden. Het is niet alleen twaalf mi nuten lopen. Je wordt opgevangen, krijgt een goede warming-up, begelei ding tijdens het lopen en daarna loop je uit en doen we een cooling-down. Het is een programma van een uur," zegt Co Limburg. Met Henny Pot begeleidt hij de deelne mers van de Coopertest. Sinds vorige week kan dat voortaan elke eerste don derdagavond van zeven tot acht uur (met uitzondering van juli en augustus). Voor een rijksdaalder mag men mee doen. Limburg en Pot hadden niet verwacht dat het bij de eerste Coopertest zou stormlopen. "We hebben er een jaar voor uitgetrokken. Dit moet groeien. De Coopertest moest bekendheid krijgen." Sportverenigingen Om dat te bereiken zal Pijnenburg on der meer de media bestoken met pers berichten, maar zullen mogelijk ook andere sportverenigingen worden aan geschreven. Die kunnen, bijvoorbeeld in de aanloop naar een nieuw seizoen, met hun teams onder deskundige begelei ding de Coopertest afleggen om te kij ken hoe het met de conditie van de sporters is gesteld. Individuele deelna me is uiteraard ook mogelijk. Zo verscheen donderdagavond er. veertienjarig meisje op de baan, dat nis verbonden is aan een club, maar regel matig in haar vrije tijd gaat hardlopen Ze liet menige lange afstandsloper va: Pijnenburg haar hielen zien en legd 2.900 meter af. "Dat is erg veel voor et: meisje van haar leeftijd," aldus Limbm Dankzij een aantal leden van de langt afstandsgroep legden donderdag tod aardig wat mensen de Coopertest af. Bj Pijnenburg hebben ze er vertrouwen in dat de groep deelnemers in de loop der maanden gestaag zal groeien. Wie informatie wil hebben, kan contact opnemen met Henny Pot, tel. 6024228 (na 13.00 uur) of Co Limburg, tel 6021271 (tussen 17.00 en 18.00 uur). Birkstraat 105, Soest, Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... en voor Soesterbergsestraat 49, tel: Soester Bowling Vereniging Maandagavond: Vini's-Big Splitters 0-5; Vrije Teugel-Resto Girls 1-4; Lucky Name- Domtorentjes 5-0; Outsiders-V. Ede 3-2; Teamwork-De Enghe 2-3; Strajk-Spare 3-2. Dinsdagavond: Dream Team-Cool Cat 1-4; Energy-Toverbal 2-3; Cobra's-Graphique 3- 2; Westra's-Heppie Hoekers 1-4; Noten- Spitsheuvel 5-0; H.A.M.-Naadje 3-2. Smeeing/BDC Zaal: Apollo '70-Heren senioren 1 26-26. Veld: Dames 1-Laren 1 16-21; dames 2- LHV 2 17-5; Fortissimo 5-heren 1 16-22; Fulmen/Fidelitas-heren A jeugd 18-14; meisjes B jeugd 1-Voice 4-12; meisjes B jeugd 2-Greenstars 12-5; Corbulo-C jeugd gemengd 7-16; Omega-jongens C jeugd 8-7; D jeugd gemengd-Nijenrodes 4-8. Hees Roda'46 Bl-Hees BI 4-4; Hees Cl- Eemdijk Cl 1-6; Soest D4-Hees Dl 5- 1; APWC Fl-Hees F1 2-1; WZA F7- Hees F2 0-5. SEC Zeist Al-SEC Al 7-5; Argon B2-SEC BI 1-1; oEC Cl-APWC Cl 2-2; SEC Dl- KWA D2 6-4; De Vecht-SEC D2 2-9; SEC El-Spakenburg E2 1-1; SEC E2-Roda E5 8-2; Roda E8-SEC E3 3-3; Roda Ell-SEC E4 5-3; Hoogland F5-SEC F1 3-2. Soest SO Soest Al-Hierden 1 1-2; APWC 1-SO Soest A2 14-0; SO Soest BI-WIJ 1 5-1; SO Soest B2-CJW 1 0-4; KWA 2-SO Soest C2 0-1; SO Soest C4-WZA 3 2-1; SO Soest C5-Achterveld 2 2-6; SO Soest Dl- WZ 1 0-2; SO Soest D2-Hoogland 2 3-5; SO Soest D4-Hees 15-1; Usselmeervogels 5-SO Soest D5 1-5; SO Soest El-Hoogland 2 3-2; Quick 2-SO Soest F2 2-1; KWA 2- SO Soest E3 5-4; Roda 4-SO Soest E4 1-3; SO Soest E5-KWA 4 1-3; WZA 5-SO Soest E6 1-7; SO Soest E7-TOV 6 4-2; Greenstars 5-SO Soest E8 1-1; SO Soest E9- Eemboys 1 2-10; Hoogland 1-SO Soest F1 4-0; SO Soest F2-Hooglanderveen 1 2-4; Hoogland 4-SO Soest F3 1-3; SO Soest F4- WZ 2 1-4; SO Soest F5-Hoogland 6 4-3; SO Soest F7-Cobu Boys 3 3-4; Roda 9-SO Soest F8 10-0; SO Soest F9-Greenstars 5 1- 4; Eemnes 4-SO Soest F10 7-0; Meisjes: Maarssen 2-SO Soest 1 afg. WZ'49 WZ'49 Bl-Achterveld BI 4-0; SO Soest Dl-WZ'49 Dl 0-2; WZ'49 El-Cobu Boys El 3-4; Hoevelaken E3-WZ'49 E2 3- 8; WZ'49 E3-IJsselmeervogels E6 1-3; Quick Fl-WZ'49 F1 1-0; SO Soest F4- WZ'49 F2 1-4; WZ'49 F3-Roda'46 F7 0- 5; Eemdijk F3-WZ'49 F4 2-2; Roda'49 F10-WZ'49 F5 1-6. ZWEMMEN De Duinkikkers 100 meter vrije slag: Daniëlle van Tol 1.46.2; Nicky van Rouwendaal 1.25.6; Christine Strating 1.32.4; Susanne Schuurman 1.29.1; Niels Vlug 1.36.4; Elise Stolze 1.26.4; Sa- mantha Bender 1.31.9; Denise van Rou wendaal 1.17.9; Ruberi de Clippelaar 1.20.0; Remko Hooft 1.16.5; Emily Janssen 1.16.1; Hanke Schalkx 1.12.5; Patrick Vas 1.37.3; Ronald v.d. Bremer 1.33.7; Michael Maassen 1.14.2; Laura Lecluse 1.30.9; Kim Witte 1.13.7; Leonie Oosthof 1.12.8; Sebastiaan Schuurman 1.12.8; Paul Spronk clb 1.04.4; Menno Smit 1.12.7; Robbin Blokpoel 1.09.3; Bas Buxtorff 1.13.1; Jurgen van Nimwegen 58.7; Bram Houben 1.08.9; Joanna TTiijs 1.09.2; Astrid Buxtorff 1.12.9; Sanne Schalkx 1.08.4. 100 meter wisselslag: Laura Lecluse 1.43.0; Kim Witte 1.23.9; Elise Hooft 1.22.6. 200 meter wisselslag: Jurgen van Nimwegen LM clb 2.25.1; Bram Houben 2.54.2; Vïvian Spronk 2.50.8; Raymond Honderdors 2.36.5; Anke Lecluse 2.50.0; Hester Vlaan deren 3.10.6; Lize v.d. Berg 2.52.6. 100 meter schoolslag: Daniëlle v. Tol 2.03.3; Nicky van Rouwendaal 2.00.1; Christine Strating 1.52.8; Susanne Schuurman 1.46.1; Niels Vlug 1.54.8; Elize Stolze 1.44.8; Sa- mantha Bender 1.45.8; Denise van Rou wendaal 1.39.5; Ruben de Clippelaar 1,50.3; Remko Hooft 1.37.2; Patrick Vas 1.54.3; Ronald v.d. Bremer 1.45.1; Micheal Maassen 1.28.2. 200 meter schoolslag: Robbin Blokpoel 3.08.0; Roel Koot 3.02.8; Pieter Damen 2.53.3. 100 meter rugslag: Kim Witte 1.23.2; Leo nie Oosthof 1.23.1; Sebastiaan Schuurman 1.21.5; Paul Spronk 1.14.2; Menno Smit 1.24.5; Robbin Blokpoel 1.19.2; Bas Buxtorff 1.26.0; Roel Koot 1.15.4; Pieter Damen 1.20.6. 4 x 50 meter wisselslag: Vivian Spronk 34.9; Astrid Buxtorff; Joanna Thijs; Sanne Schalkx 2.21.2. 4 x 100 meter vrije slag: Lize v.d. Berg 1.08.7; Sanne Schalkx; Anke Lecluse; Vivian Spronk 4.36.2. 200 meter vrije slag: Hester Vlaanderen 2.47.7; Anke Lecluse 2.33.3; Lize v.d. Berg 2.33.9. 100 meter vlinderslag: Emily Janssen 1.37.6; Hanke Schalkx 1.28.3; Leonie Oosthof 1.41.6; Paul Spronk 1.16.7; Elise Hooft 1.21.9; Jurgen van Nimwegen 1.07.1; Bram Houben 1.25.1; Joanna Thijs 1.26.9; Vivian Spronk 1.21.0; Roel Koot 1.24.8; Sanne Schalkx 1.27.7; Astrid Buxtorff 1.30.4; Pie ter Damen 1.16.1; Raymond Honderdors 1.14.5. 4 x 50 meter vrije slag: Robbin Blokpoel 30.7; Jurgen van Nimwegen; Bram Houben; Paul Spronk 1.59.3. 4 x 100 meter vrije slag: Roel Koot 1.00.6; Pieter Damen; Raymond Honderdors; Jur gen van Nimwegen 4.05.2. RAC Amersfoort houdt op maandag 13 april (Tweede Paasdag) een Paasrit. Aanvang: 12.30 uur bij partycentrum 't Houteveen in Hooglanderveen: Start: 13.01 uur; Afstand: 55 kilometer Meer info: 033-4808722. (elke woensdagmiddag) nieuwbouw - verbou A.A. van Breuk* Van Straelenlaan 7, WOENSDAG 8 APRIL Zaalvoetbal 21.00 uur Radiostad-DVS/De Kul (Hilversum) MAANDAG 13 APRIL 14.30 uur CDW-Soest (Wijk I Duurstede) VELDVOETBAL 1. Marcel van Essen (WZ'49)18 2. André Hufman (Soest)14 Peter de Jong (Hees)14 4. Gijs Schaap (VVZ'49)12 5J effrey Dorrestijn (Hees)11 1 6. Mohammed Touhami (SEC-za)...,9 7. Hidde Reitsma (WZ'49)8 Michel Vlaswinkel (Soest)8 9. Mare Schenderling (SEC-za)1 10. Saban Aksit (SEC-zo)6 Peter van den Berg (SEC-zo)6 Aijan Grapendaal (Soest)6 Remi van der Pol (SEC-za)6 Martijn Stalenhoef (Soest)6 1. Mustafa Aksit (Firtina)38 2. Zeki Kurt (Firtina)23 3. René de Bree (Firtina)15 Gijs Schaap (DVS)15 Michel Vlaswinkel (DVS)15 6. Wilfred Engberink (SEC)U Martin van Ernst (SEC)11 8. Hilmi Michi (Firtina)10 9. Fred Bos (SEC)9 Ramon Heijnen (DVS)9 systi inboi Lange Brinkwec Telefoon: UW TOTAAL loodgieterswerk electrotech Laanstraat 34a-1 Applikatiebedrijf - Schildt Hartweg 70 - 3762 SG Beukenlaan 27 - S« De Eemvogels De Cl nam aan de Staringlaan een 2; 1-voorspröng op Tiel, maar de gasten scoorden in de slotfase nog tweemaal 2-3. De Dl speelde een spannende wedstrijd tegen MIA. Na een 2-0-ach- terstand werd het 4-2 voor Eemvogels, maar MIA kwam terug tot 4-4. Ook de F1 keek tegen een 2-0-achterstand aan- In de rust was het alweer gelijk en in de tweede helft mikte de Soester ploeg de bal tweemaal door de korf: 2-4. Hees P? ^haalde een verdienstelijk hjkspel. De Cl bleef tot aan de rust ge lijkwaardig maar kwam daama fysiek tekort. De Dl verloor onverdiend, al suggereert de uitslag (5-1) anders. De r 1 verloor ongelukkig door het missen van de kansen. De F2 verraste in posi' tieve zin door een grote uitzege. Soest In 29 wedstrijden werd 11 keer gewon nen en 1 keer gelijkgespeeld. De Al verloor met 1-2 van Hierden. De BI won met 5-1 van WIJ. De C2 versloeg KVVA met 1-0 en de C4 won van WZA. O.OCLQ Burg. Grothestraat 3£ loodgieters- en verwa en dakwerken Korte Brinkweg 37a Kraanverhuur tot max.70 ton Tel: 601 66 65 (3

Soester Courant | 1998 | | pagina 16