uk Wij sponsoren SO Soest Rabobank Bosboom De man/vrouw achter de sponsors Wij sponsoren FB Krijkamp - Den Oude „Selamatlalan Tour" Van Dam fSports 't üaarderhooqt UUR BBS Bodewes Bouw Soest VOORTJES GOMMERS PEKO B.V. Bas en Stan Uyland, bouwers van vandaag, maar vooral van morgen Jan van Ede, een nieuw huis vol glas Kees en Peter van Hengstum, constructieve broers Piet Voortjes, schildert met verve isoesti) so Soest BlftlU PROCAR WOENSDAG 8 APRIL 1998 SOESTER COURANT PAGINA 17 Soest - Baarn B.V. v/h Fa. H. v. Asch suzuki CHRYSLER Toon van der Linden ROEST - ©©SST? jac. de bruin BROUWER Systeembouw B.V. P.A. van den Dijssel b.v. SERVICECENTER BEUKENLAAN BOSBOOM AUTOSCHADE °o°JT WIJNHANDEL accountants belastingadviseurs e.g. kerkhof bv CaxMdsrfimd M. Fï> ClS "WTI SOEST VAN SOEST WOONWINKEL TUII\l-ADVIESCEi\ITRUM Bouw Maatschappij Uyland @035 - 6016055 VAN EDE G Van Hengstum H.G. Dijkman Zn. KOGEVO VAN DORRESTEYN @@@§00 0 0 Kerkplein 9, Soest Eemnesserweg 26, Baarn Willem Van Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57 Soest-Zuid tel: 035 - 601 31 09 Van Weedestraat 147 Soestdijk tel: 035 - 602 59 42 GRONDWERKEN RIOLERINGEN SLOOPWERKEN STRAATWERKEN Zuidergracht 45 - Tel: 609 90 20 V Heeserlaant|e 56 3766 LW Soest Postbus 501 3760 AM Soest Tel 035-601 83 86 Fax 035 - 601 62 43 Birkstraat 105, Soest, Telefoon 035 - 601 32 56 [Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... én vooral uw dranken.' Soesterbergsestraat 49, tel: 035 - 601 24 90 Hartje Zuid - Soest I AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ nieuwbouw - verbouw - reparatie - onderhoud A.A. van Breukelen en Zonen b.v. Van Straelenlaan 7, Soest, tel 035 - 601 82 67 uw partner in logistiek Nijverheidsweg 12, 3762 ER Soest Telefoon: 035 - 601 05 44 to. winkelcentrum Soest - Zuid GALLENKAMP PELSWEG 1 SOEST - TEL: 035 - 601 28 57 systeemplafonds inbouwverlichting Lange Brinkweg 34 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 601 57 65 UW TOTAAL INSTALLATEUR loodgieterswerk, centrale verwarming electrotechnische installatie Laanstraat 34a - Telefoon 035 - 601 24 72 Applikatiebedrijf - Schilderwerken Hartweg 70 - 3762 SG Soest - Tel: 035 - 601 35 Beukenlaan 27 - Soest - Tel. 035 - 601 68 35 Birkstraat 105, Soest, tel: 035 - 602 11 02 oocj» IX F.C. Kuyperstraat 26 Tel. 6021557 tl.f Burg. Grothestraat 35 - Soest - Tel: 6016033 loodgieters- en verwarmingsbedrfjf en dakwerken Korte Brinkweg 37a - Soest - Tel: 035-6014332 Kraanverhuur tot Tel: 601 66 65 (3 LIJNEN) Zonder sponsors geen georganiseerde sport. Zoveel is wel duidelijk in tij den waarin topsporters voor miljoenen van hand tot hand gaan. Geld. Ook amateurclubs kunnen vandaag de dag niet meer zonder. Al heb je nog zo veel leden en donateurs: de balans is niet meer kloppend te krijgen zonder de joviale steun van derden. Sponsors. Het zijn meestal bedrijven die van je club houden, die meeleven, die het vanuit een warme belangstelling fi nancieel mogelijk maken dat met name de jeugd aan haar sportieve trek ken kan komen. S.O.Soest heeft een geweldig legertje van sympathieke geld schieters. De club is daar trots op en probeert dat op allerlei wijzen tot uit drukking te brengen. Door middel van onder andere deze, inmiddels over bekende pagina's in de Soester Courant bijvoorbeeld. Iets terug doen door over de sponsors te schrijven, te vertellen wie ze zijn, wat ze doen, wat ze maken or verkopen. Het gebeurt al een aantal jaren achtereen en iemand uit de commissie kwam op het idee om eens te proberen iets te vertellen over de mannen en/of vrouwen achter de bedrijven die de vereniging zo gul en spontaan de helpende hand toesteken. Inmiddels zijn er al heel wat redactionele schetsen de sportrevue gepasseerd. Aan de beurt zijn Jan van Ede van Van Ede Glas, de broers Uyland van de Bouwmaatschappij, de broers Van Hengstum van de Apparatenbouw en Piet Voortjes van Voortjes Schilderwerken. We zijn nog maar net binnen, boven, de trap op, in de ruime vergaderkamer bij bouwer Uyland in Soesterberg, of een donkerblauw glanzende folder wordt met gepaste trots op tafel getoverd. 'Royaal wonen in Soest Zuid' staat er in sierlij ke letters op. Het belooft wat. Drie exclusieve projecten, pal bij het Winkelcen trum Hartje-Zuid, dat dit jaar zelf ook geconfronteerd gaat worden met infra structurele verbouwactiviteiten. De buurt wórdt er zeker fraaier door. De 'The saurier State' (27 luxe appartementen en 6 penthouses), de 'Schoutenpromena- de' (10 luxe appartementen en 6 penthouses) en 8 'Heemraad Villa's', luxe half- vrijstaande juweeltjes, bepalen met zijn allen in 1999, nog net voor de eeuwwis seling, de architectonische uitstraling van het zich steeds uitbreidende winkel centrum in Zuid, want er komt onderin het project 'Schoutenpromenade' ook nog eens een rijtje winkels bij. Bas en Stan Uyland werken zich, met Pa aan hun zijde, op meer plaatsen in ons dorp creatief in de kijkerd. 'Visserstaete' aan de Steenhoffstraat, recht tegenover de Rabobank, is net een paar weken geleden door de naamgever, Jan Visser, officieel geopend. De appartementen en de pen thouses op de hoek Eigendomweg/Koningsweg, 'Eigendomstate', zijn vorige maand in de handen van de kopers overgegaan. De drie huizen ernaast komen in april aan de beurt voor oplevering. Bouwmaatschappij Uyland draait op vol le toeren. Bas en Stan weten maar al te goed dat ze bezig zijn met een succes volle uitbouw van het bedrijf waarvan hun vader, die nog steeds in de directie zit, de basis heeft gelegd. De broers hebben daar veel plezier in en Pa geniet ervan mee. Direct nadat hij eind jaren veertig terug was gekomen uit het rumoerige Indië van toen stroopte hij de houwmouwen op en nam hij de aannemerij van zijn vader over. Opa voor de jonge heren van heden. Aanvankelijk samen met zijn broer, later alleen. Willem Uyland pakte zijn zaakjes vastberaden aan en gaf een paar gedenkwaardige visitekaartjes af: hij bouwde wat voorheen Chemco heette, en daarvoor Dalco, in Soestduinen, het 'Lindner-complex' in Soest, waar in sinds kort nu onder andere Van Ede Glas te vinden is en, vlak in de buurt, het gebouw van Du Pont. Het familiebedrijf bestaat meer dan 75 jaar. Heden doet Bas de techniek, hij is gediplomeerd aannemer in de woning-, utiliteits-, weg- en waterbouw, al sinds 1985. Stan klaarde eerst de Erasmus-universiteit in Rotterdam en heeft de makelaar o.g.- opleiding afgerond. En passant studeer de hij er nog Post-HBO-Vastgoedkunde bij. Stan neemt 'al dat andere', de al gemene zaken, voor zijn rekening. Ook al weer zes jaar. Het werven van nieu we projecten gebeurt samen. Breed opgeleid opereren ze met veel elan op de toch zo moeilijke bouwmarkt. Ze weten, zoals gezegd, niet alleen alles, gediplo meerd en wel, af van de makelaardij en vastgoedzaken; ze kennen ook de Ar- bowet als hun broekzak en zijn behalve aannemers ook uitvoerders. Naast al het eigenlijke bouwwerk moet ook het bedrijf zelf, met zo'n 30 mensen in vaste dienst, nog worden 'gerund'. Geen peulenschil allemaal. De beide eega's van het duo doen ook mee, op de administratie. De Uylanden vormen een hechte club en die werkt perfect. Op tal van fronten. Druk, druk, druk met nieuwbouw, ver bouw, afbouw, renovatie, grote panden, kleine panden, complexen, bedrijven, woonhuizen, hallen... De lijst is in de loop der jaren uitgegroeid tot een indruk wekkend document. Bas wilde ooit, heel jong, politieagent worden en Stan droomde van een dienende toekomst als bedrijfsconsultant. Pa zal er best ge lukkig mee zijn dat het iets anders is gelopen. Oh, ja en dan voetbalden de bei de heren ook nog zeer verdienstelijk in de Al junioren - Stan haalde het eerste van S.O.Soest - en ze tennissen alletwee. Stan race-fietst er bovendien bij, met een clubje vrienden hard langs berg en dal in Lim burg eens per jaar, en als het glad wordt gaan de schaatsen onder. Er is geen Uyland die lang stil kan zitten, da's wel duide lijk. Heel Soest merkt dat. Overal. Soest Zuid het eerst! Hij zit er nog maar pas. Jan van Ede. In een glazen huis. Bijna overal spiegels, tot ver boven onze hoof den. Sfeervol. Glas: één van de oudste producten ter wereld. Maar het is en blijft in al zijn vormen een fascinerend fenomeen. Glas beschermt ons niet al leen tegen koude en nattigheid, het geeft ook sierlijk cachet aan ons wijntje of cognacje, het zit in auto's, gelaagd, dat is veiliger en gecoat, beschermend tegen te fel licht. Glas kan veel aan als het moet, maar het kan ons ook in duizend scherfjes onverwachts verrassen als de bal van de buurjongen afzwaait en par does het verkeerde doel treft. Op zulke breekbare momenten is er altijd Van Ede Glas. Binnen de kortste keren staat hij met één van zijn nieuwe witte busjes bij u voor de deur. Om uw venster weer in de oude, vertrouwde staat terug te bren gen. Maakt niet uit op welk uur van de dag of nacht, mag ook best tijdens het week-end. Van Ede, daar kunt u altijd glashard op rekenen. Jan van Ede heeft zijn eigen zaak alweer vijftien jaar. Na school, eerst in de bouw bij Van den Hengel. Een jaar later liet hij zich door een advertentie van Brandsma overhalen om daar, aan de Soesterbergsestraat, als leerling-verkoper in de win kel te gaan staan. Er werd niet alleen glas verkocht, maar ook verf en behang en honderdduizend andere dingetjes. Van Ede heeft zowel 'senior' als Bouwe Brandsma nog in de winkel meegemaakt. En 'Meneer Mout' natuurlijk. Dertien jaar bleef hij de firma trouw, waarvan de laatste periode in de nieuwe fabriek in Veenendaal. Daar was Jan bepaald gelukkiger dan in Soest. Die eindeloze rol len behang en die rekken vol potten verf pasten minder goed bij zijn karakter dan al dat schitterende glas dat je in grote partijen aan bouwers en groothande laren kon verkopen. Veenendaal was een mooie, afsluitende periode in dienst verband bij een baas. In 1983 begon hij voor zichzelf. In de garage van zijn flat aan de Van Goyenlaan. Daarna, toen het goed ging lopen, verhuisde het prille bedrijf naar de Nieuweweg, vandaar naar de Beckeringhstraat, het pand van waaruit aannemer Teus Spelt jarenlang opereerde. De Nieuwegracht, het volgen de vestigingspunt, begon er echt op te lijken. Een ruime hal, moderne kanto ren, maar na een aantal jaren toch ook weer te klein. En nu, sinds het eind van vorig jaar, zit Jan van Ede aan de Koningsweg op nummer 20-1, in een deel van het complex waarin voorheen Lindner was gevestigd. Tussen de inmiddels geo pende nieuwe Volvogarage, van het uit Amersfoort afkomstige Serva, en het eveneens nieuwe Rouwcentrum in. De kersverse, herziene huisstijl, in zwart en turquoise, pronkt zwierig op de plaatstalen gevel, "t Beste, da's helder' staat er als transparante slogan bij. De kantoren zijn opnieuw warm aandoend ingericht, de magazijnen nóg royaler van opzet. De entree wordt, evenals op het vorige adres aan de Nieuwegracht, aan één kant speels afgesloten door een wand vol kleine sierruitjes: er is 'twist', 'canalé', 'guss-antiek', 'klein' of 'grof viool', 'Jan Hagel', 'confetti', 'kathedraal', 'patio', 'butsen' en nog heel veel meer. Van Ede heeft écht alles. Er zijn wel honderden soorten glas: gelaagd glas, dubbelglas, gecoat glas en het revolutionaire spouw-HR-glas, dat fenomenaal goed isoleert en een perfecte 'warmtebalans' genereert, een term die te maken heeft met het gasverbruik minus de zonopbrengst. Zeg maar: het evenwicht tussen de binnen- en de buitentemperatuur. Spouw HR-glas zorgt ervoor dat er zo weinig moge lijk warmte verloren gaat. Je legt zoiets niet even in een paar woorden uit. Wie meer informatie wil belt met Van Ede. U bent er aan het juiste adres als u veel over glas wilt weten. Als u een advies nodig heeft. Bij nieuwbouw of verbouw, bij renovatie of vervanging. U kunt staat maken op veel vakmanschap en een razendsnelle service, óók als u er gewoon even langs gaat omdat ene ruitje uit de tuindeur op maat te laten snijden, nadat die onverwachte windvlaag voor een ongewenst tochtgat zorgde... Koningsweg 20-1. Aan de ventweg, vlak bij de ro tonde. U kunt Van Ede Glas daar niet missen. 24 Uur tot ieders dienst. Belt u maar: 035 - 6016055. Een snelle, heldere glas-lijn! Éven knipper je met de ogen als je wordt medegedeeld dat dat moderne bedrijf waar je net binnenkwam meer dan 240 jaar bestaat. Zó oud en altijd in Soest? Jawel. Begonnen als hoefsmid en natuurlijk, zo dichtbij, hofleverancier, want daar waren paarden zat vroeger. Het daartoe strekkende embleem hangt trots in de hal van het gebouw aan de Dorresteinweg, de 'oude' industriekant wel te verstaan. Trap op, melden bij de receptie, mooie witte visjes in een grote accubak op de balie bij het loketje. De beide broers, de actuele generatie die het heden voor het zeggen heeft bij Van Hengstum Apparatenbouw BV, hebben hun constructieve directieplek aan het eind van de gang links. Technisch vaardig allebei en dat kan ook haast niet anders. Wie leverancier is van onder andere metaalconstructies heeft weinig aan het Praktijkdiploma Boekhouden alleen. Dat soort zaken dele geer je. Toch is er een verdeling van aandachtsgebieden. Kees bemoeit zich met de techniek, Peter is de commerciële man, leidt de verkoop, begeleidt de projec ten organisatorisch en is verantwoordelijk voor de planning naar de klanten toe. Beiden vergaarden de noodzakelijke kennis en de bijbehorende diploma's over wegend in de avonduren. Het is toch knap en uniek te noemen, dat in een tijd van fusies en andersoortige bundeling van krachten, een onderneming, die zo lang bestaat, nog steeds helemaal van voor naar achter zichzelf is gebleven met echte naamgevers aan het roer. Van Hengstum is een schitterend familiebedrijf dat grote Nederlandse naam heeft gemaakt in de plaatbewerkingindustrie. Kees en Peter. Ze waren allebei eigenlijk wat anders van plan. Peter droomde van een sportief bestaan als profvoetballer. Maar in de BI bij SO Soest, die selectie haalde hij nog wel ruim, werd al duidelijk dat het anders moest met de carrière. Kees had al jong door dat het wel eens in de richting van het bedrijf van Pa en de ooms zou kun nen gaan. Hij kreeg gelijk, hij kwam er niet onderuit. Ze weten alletwee best veel van de oude smidse aan de Middelwijkstraat nummer 1. Daar werden de paar den nog beslagen. Minder romantisch was de tijd die erop volgde. Er was zelfs sprake van een fietsenwinkel, veel oude Soesters kennen die nog goed, vast en zeker. Maar er werden ook olietanks gefabriekt. Die gingen overal de grond in ten behoeve van het razendsnel groeiende aantal cv-instailaties. Ook de olie ging voorbij. Inmiddels was de firma Van Hengstum verhuisd naar de Parallelweg, het gebouw waar nu de Gemar haar waren aanprijst. Nijpend ruimtegebrek deed de firma daarna overstappen naar een nieuw pand aan de Dorresteinweg. De Van Hengstums zaten bepaald niet stil. De vooruitgang zorgde voor imposante ma chines. Er staan bij Van Hengstum indrukwekkende pons- en snijgiganten, mach- nines die niet opzien tegen de bewerking van plaatstaal van enkele centimeters dik. Met de precisie van een borduurster worden de kleinste vormen via geraffi neerde computerprogramma's en laserstralen uit het staal getoverd. Kees en Peter traden in de voetsporen van hun vader en ooms. Wie kent of kende ze niet, die vier nijvere broeders: Piet, Kees, Herman en Chris (Krik voor vrienden en be kenden). De laatste is er nog bijna elke dag. Langzaam afbouwend, niet toe aan het helemaal-afstand-nemen; zijn broer Piet is al een paar jaar met pensioen; die zien ze minder... In een onverwacht grote montagehal, achter de kantoren, staan de mooiste en verrassendste kunstwerken opgesteld. Plastieken in staal, artistiek indrukwekkend, bedacht door kunstenaars. Overal in den lande, maar ook ver erbuiten heeft Van Hengstum zulke kunstzinnige producten neer mogen zetten: in Rotterdam, Etten-Leur, Bunnik, Houten, iets verder weg in Bocholt, maar ook in Japan is Van Hengstum geen onbekende. In Culemborg komt binnenkort iets moois en... in Soester berg, schuin tegenover het oude Zwaantje. Het ont werp van de kunstenaar Jan de Baat heeft alles te maken met de band die er al zoveel jaren bestaat tus sen het dorp en de vliege rij. Ergens in juni of juli is de onthulling. Van Heng stum is er trots op. De Van Hengstums zijn van plan nog zeker 240 jaar door te gaan. Nederland wordt daar alleen maar mooier van. I Piet Voortjes is een orde- I lijk mens. Het meeste op I zijn kantoor aan de Hart- [weg op nummer 70 staat I er strak en rechts gericht bij. Op een vergadertafel heeft hij al zijn lopende zaken even geparkeerd: een, vanuit de lucht gezien, ad ministratief landschap waarin geen document scheef ligt. 'Zo zal Piet Voortjes ook wel schilderen', denk je dan. Per project alles goed voorbereid, uitstekend georganiseerd en zo strak als het maar kan. Geen spatje...! Bescheiden als de man nu eenmaal is, beaamt hij het niet direct. Dat siert' m opnieuw. Het kan toor zal binnen afzienbare tijd verdwenen zijn. Weg van de Hartweg. Te klein en niet efficiënt meer. 'Maar vindt maar eens iets anders waar je alles met verf wilt doen wat je ermee behoort te doen'. Voortjes doelt op de vergunningen. Altijd lastig. Waar hij nu zit was ooit de verf- en behangwinkel gevestigd. 'Daar moet je er niet teveel van hebben in een dorp, dan verdient niemand meer wat', legt hij uit. 'Brandsma en Meilof hebben er nu nog mooi de handen vol aan. De Gamma's, de Bigg Bossen, de Praxissen en de Karweien hebben die markt in de loop der jaren gulzig naar hun hand gezet.' Vader Voortjes kende wel andere tijden, zo'n zestig jaar geleden. Die had achter het aannemingsbedrijf van V.d. Hoef en Stam aan de Molenstraat, daar waar nu Zwart Mul Co te vinden zijn, een eigen schildersbedrijfe. Alles wat V.d. Hoef en Stam, het waren zijn pleeg ouders overigens, bouwde, dat werd door Pa Voortjes in de grondverf gezet en vakkundig afgelakt. En dat was heel veel. Allemaal mooie grote solide panden. Meest woonhuizen. Zo'n beetje alles wat er langs de Stadhouderslaan staat, de meeste dubbele villa's in de Genestetlaan, de Hildebrandlaan en aan het Kerk- pad. 'De wat rijkere panden van toen' noemt de Voortjes van vandaag ze voor zichtig. Piet doet 'Voortjes Schilderwerken' samen met broer Heinz. Aanvanke lijk, als jongeman, wilde hij graag onderwijzer worden. Waarom weet hij niet meer. Een ideaal. Hij heeft 't, na de MHDS, ook echt geprobeerd, op de avond kweekschool in Amersfoort. Maar het hield niet over en de koers werd verlegd. Piet vond er ineens niks meer an. 't Kan verkeren. Broer Heinz zat al een paar jaar in de verf; die had de zaak in 1976 van vader overgenomen. Nadat broer Piet eerst wat kennis had opgedaan in de bouwwereld zijn ze samen verder ge gaan. De winkel ging dicht, het vak werd uitsluitend nog beoefend in opdracht van derden. Liefst grote projecten, maar alles was welkom natuurlijk. En mee gaan met de tijd. Ook bij Voortjes staat de computer onder handbereik. Wie van tevoren wil weten hoe zijn of haar huis er na een beurt door de mannen van de Hartweg uit gaat zien, kan, na inlevering van een foto, een schitterende com puteruitdraai krijgen. In full colour, uiteraard. Wie er behoefte aan heeft kan dan nog wijzigen. Voortjes zorgt ook zorgvuldig voor een financieel overzichtelijk na zorg-programma, dat zich over een aantal jaren uitstrekt. Hij, en zijn klanten kring zeker niet, houdt niet van verrassingen. Je weet met zo'n onderhoudscon tract precies waar je aan toe bent. Je pand goed en vooral regelmatig onderhou den, dat zorgt voor een verantwoorde 'hand op de knip'. Voortjes denkt en re kent met u mee. Piet in zijn vrije tijd: gek op voetbal, ooit nog in het roemruchte BDC, de voor loper van het huidige SO Soest, gespeeld, en watersporten: zeilen, zwemmen, skiën. En gezellig uitgaan. Eén keer per jaar met elkaar 'boemelen', noemt hij het. Piet tennist ook nog, dat schijnen trouwens alle Soester ondernemers die SO Soest ondersteunen, te doen. Hij fietst, houdt van kunst - Hazelaar, niet ver bij zijn huis vandaan, is een goede vriend - 'Corneille.. prachtig, man!' Aan de wanden in het kantoor hangen ook een paar mooie dingen. Sinds de familie van de bovenwoning aan de Hartweg naar een gezellig huis in de buurt van de Bosstraat is getogen heeft Piet ook te maken met een ferme tuin. Ook daar is hij 's avonds en in de weekenden te vinden, als hij niet naar voet ballen is, niet fietst of tennist, zeilt, zwemt of boemelt. Hij heeft het er maar bar druk mee allemaal. Piet Voortjes, een man die goed uit de verf is gekomen! iperloiJMIHM 1 SOEST Lange Brinkweg 26 - Soest - Tel: 601 65 27 electrotechnisch installatiebureau FRANS BOSMAN ELECTRA b.v. Birkstraat 48 - 3768 HJ Soest Tel: 035 - 601 33 67 Fax: 035 - 602 55 6 loodgieters- en verwarmlngsbedrljf G.vandenPOLbv van Lenneplaan 69, Soest, tel: 035 - 601 99 54 3 i cC u n <t WONING- EN PROJECTSTOFFERING Burgemeester Grothestraat 28-30,3761 CM Soest Telefoon: 035 - 602 09 73, Fax: 035 - 602 67 55 i Weedestraat 62 'Telefoon 035-603 00 Van Weedestraat 62 3761 CG Soest Telefoon 035-603 00 04 Telefax 035 - 601 45 32 DORRESTEINWEG 72b SOEST TEL: 035-6012883 Ons devies: BMU BOUWT SAMEN MET U! Postweg 57 - Soesterberg - Tel: 0346 - 350 504 Koningsweg 20-1 Soest 't beste, do's Heidér! Koningsweg 18 - Tel: 601 59 33 601 57 59 apparatenbouw Dorresteinweg 65 - Tel: 602 03 64* VEEVOEDERHANDEL EEMLAND (jJVV1 Birkstraat 125a - 3768 HE Soest - Tel: 033 - 461 87 14 AANNEMINGSBEDRIJF IS GEMETSELD PLASWEG 24 - TEL: 035 - 6019666 m SCHOOL BOEKHANDEL SOEST Industrieweg 27 Telefoon: 035 - 602 23 88 Van Weedestraat 42-44 Soest Tel: 035-601 81 09 Havenstraat 120 Bussum Tel: 035 - 693 38 06 BOUWBEDRIJF I VAN DEN HENGEL BV Werkplaats en kantoor: Veldweg 2c - 3764 CP Soest Postbus 3204 - 3760 DE Soest Tel: 035-602 10 65 Fax: 035 - 602 61 20 UITVAARTVERZORGING (Familiebedrijf sinds 19381 Q Persoonlijke en eervolle verzorging van begrafenissen en crematies

Soester Courant | 1998 | | pagina 17