f ptor tMwl zonnig iet van oruitzicht Verdwenen Soest hervonden OP SOESTr RAD^O PROGRAMMA Henk van Ulsen 'speelt met woorden' in NPB-kerk Soest Honderd procent score bij traditionele afdansen Gerla Muziekschool houdt Open Huis PAGINA 10 WOENSDAG 22 APRIL 1998 SOESTER COURANT PAGINA 11 genieten. (kz.sondeif'i tondje Soest -FSCHEID VANEEN GOEDE HERDER Reiki-informatie: genezen met energie A.s. zondag 10.15 uur DANSEN 'Soest in bedrijf' Ton Reichelt in 'Passie Plezier' Huart en Van Steendelaar in 't Hart van Soest 'Ontmoeting met...' Jac. C. Witte De Soester Duinen A-diploma voor Soester Labrador BEVEILIGEN IS HET WERK VAN SPECIALISTEN Zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur Nieuw nummer 'Van Zoys tot Soest' en themanummer Koninklijk Paleis leest de Soester Courant OVERZICHT VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG >- ILINAIRE EVENEMENTEN: igavond 'Drie-Iandenbuffet' e gerechten uit de exotische van de wereld a 69,50 p.p. maand 'Diner Spectaculair' tershow, een 5-gangenmenu arrangement a 149,50 p.p. i de maand 'Diner Dansant' eke avond met live-muziek, een 5-gangenmenu irrangement a 129,50 p.p. Elke zondag 'Brunchbuffet' Een sprankelende cocktail, koude, warme en specialiteiten a 39,50 p.p. (kinderen t/m 12 jaar gratis) 'dagavond 'Menu a la carte' >okkunst vanaf 49,50 p.p. SN ROYAL PARC Jarc Soestduinen lid van de Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven 035-6019954 12.900 13.900 14.900 14.900, 17.950 20.950, 26.900, 26.900 27.950 34.900 27.500 35.900 44.500 en met en met en met en met d met sr grijs d met. d met m met 54.900 door Arie Wandelaar orttngen Citaat: "Het verheugt ons ten zeerste dat Zijne Eminentie Johannes kardinaal Wille- brands met ingang van 1 september 1978 tot pastoor in onze parochie heeft benoemd: H.M.M. Goddijn, lid van de congregatie van de paters van de H. Harten, Wij heten hem van harte wei- kom in onze parochie en spreken de wens uit dat we met hem langdurig en vruchtbaar mogen samenwerken." Einde citaat. Met bovenstaand bericht maakte het toenmalige kerkbestuur van de R.K. kerk te Soestdijk de benoeming en de komst van pater H.M. Goddijn bekend. In het weekend van 9 en 10 september vindt zijn installatie plaats en wordt de geloofsgemeenschap in Soestdijk een klein beetje duidelijk met wie men in de tóekomst als nieuwe parochieherder te maken krijgt. Zijn eerste "geloofsbrief' aan de hem toevertrouwde gelovigen laat aan duidelijkheid niets te wensen over. "Ik ben", zo schreef de nieuwe pastoor destijds, "apostel van het Evangelie; ik kom in naam van de heer Jezus en heb de titel van dienaar van mijn broers en zusters in het geloof. Ik richt mij tot de collegae-pastores, tot de religieuzen en alle kerkleden, jong en oud, zwak en gezond, arm en rijk, in wier midden ik een bezielende en vriendschappelijke jenwoordigheid zal trachten te zijn. ins allen wacht de uitdaging en de taak 'ende stenen te vormen in Christus' irk, die steeds weer geboren en herbo ren wordt uit het volk, door Geest en inade en waarin bedieningen en dien- in ter beschikking staan van de op- >uw in geloof, hoop en liefde van dat- Jfde Godsvolk. Voor die taak in uw lidden bied ik mij aan, dankbaar en lederig, hopend op de steun en de inzet an alle reeds bestaande krachten, zoals ik met vreugde mocht bemerken in mijn irste kontakten met deze groeiende meenschap. Op Uw woord Heer, zal het net uitwerpen." ieptember 1978. Nog net geen vijftig iar oud begint voor de nieuwe pastoor de lange herfst van zijn leven. Eerder lan verwacht, eerder dan waarop door tem was gehoopt. Tot priester gewijd in L954 vertrok hij twee jaar later naar Irazilië, waar gedurende bijna 25 jaar Irazilianen aanzaten aan de tafel van lijn woord en het brood des levens uit lijn handen ontvingen. Zeer sporadisch ras er tijd om een bezoekje te brengen aan zijn moeder, broers, zusters en ove rige familieleden. Maar pater Goddijn "tak beter in zijn vel als Padre Hermano lan als pater Herman. Brazilië leek laarom voorbestemd te zijn als begin- en eindstation van zijn priesterlijk le ven. De mens wikt, God beschikt, is wel teel nadrukkelijk van toepassing ge veest op zijn verdere leven. Ie gevolgen van een ernstig auto-onge- uk maakten een tragisch einde aan zijn irbeidzame leven in dienst van zijn He melse werkgever. Brasil moest plaats maken voor Soestdijk. Het heeft hem pijn, veel pijn gedaan, littekens zijn niet dtijd ongevoelig gebleven. Eenmaal aan het werk in Soestdijk mo- nliseerde hij zijn geloof en vertrouwen om aan de opdracht, de Kerk van Chris tus moet doorgaan, gestalte te geven. ~rolgens sommigen orthodox in zijn ge- loofsbeloving, maar wel royaal ruimte liedend en gevend aan mensen die de loodschap die hij mocht doorgeven ver- ionden. [et was geen toeval dat onder zijn pas toraat in zijn Maria-kerk in Soest de eerste vrouwelijke lectoren te beluiste ren en te bewonderen waren. En even min kan het orthodox genoemd worden dat hij ook buiten kerkelijke vieringen van het kerkgebouw een gemeen- ihapshuis heeft gemaakt, istoor Goddijn, ook gedurende zijn lijna 20-jarig verblijf in Soestdijk toch Itijd een beetje Padro Hermano geble- n. Zijn financiële acties voor zijn Bra- iliaantjes, zijn inzet voor het Poolse te- luis voor ongehuwde moeders en tal n andere activiteiten maken duidelijk dat Gods liefde deze herder en zijn kud de niet met rust laat. 'ederom op medische gronden heeft astoor Goddijn ontheffing van zijn nette gevraagd en gekregen. Niet di- :ct een gegeven dat om een afscheid iet een feestelijk randje vraagt. En toch gaat het gebeuren. Vanavond, woensdag 22 april, wordt de man die zoveel vrede, vreugde en troost in zijn omgeving heeft gebracht uitgezwaaid alvorens hij voor enkele maanden naar Brazilië vertrekt en vervolgens, Deo volente, van zijn emeritaat in Nederland mag gaan ge nieten. In zijn geliefde en vertrouwde Maria- kerk vindt in aanwezigheid van kardi naal Simonis te 19.00 uur een Eucharis tieviering plaats, waarna aan een in vele opzichten verrassende afscheidsrecep tie wordt begonnen. Zeker weten dat nog één keer de scha pen hun goede herder weten te vinden. ARIE WANDELAAR. Op dinsdag 28 april houdt Reiki-mas- ter drs. Arianne Groeneveld in C-drie een lezing over Reiki, een natuurlijke geneesmethode, herondekt door prof. Usui uit Japan. Iedereen kan deze ge neeswijze toepassen bij acute en chroni sche lichamelijke kwalen, zowel bij vol wassenen als bij kleine kinderen, en bij de verwerking van emotionele proble men. Het is ook een handige eerste hulp-methode bij verbrandingen en bot breuken. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. De toegang is gratis. Tijdens de lezing kunnen geïnteresseerden een korte Rei- ki-behandeling ontvangen. Na afloop kan men zich opgeven voor de Reiki I- cursus. Informatie: 6014147. "Waarschijnlijk is de foto genomen omstreeks de jaren vijftig," schreven we vorige week bij die foto van de Rode Haan. Daar zaten we mooi mis mee, zo hebben we inmiddels vernomen. Want nummer drie van links op de foto was Kobus van Ee, en Kobus is al om streeks 1930 als caféhouder van de Rode Haan opgevolgd. De herziene schatting is nu dat de foto van 1929- 1930 is. Wat de namen van die negen mannen betreft, zijn we wel een stuk opgescho ten. Het lijstje ziet er als volgt uit. He lemaal links staat Hannes Westerveld van de Braamweg. Dan kwam Gart, bij genaamd "de kleermaker", maar eigen lijk was zijn naam Dorrestein. Nummer drie hebben we al genoemd, dat was Kobus van Ee, met naast zich Gerrit Westerveld die in huis was bij zijn zwa- De bekende acteur en voordrachts kunstenaar Henk van Ulsen brengt zondagmorgen 26 april zijn pro gramma "Spelen met woorden" in de NPB-kerk aan de Rembrandt- laan 20. "Spelen met woorden" is een voor drachtsprogramma waarin de taal cen traal staat: het "woord" gehoord uit uit eenlopende bronnen: fragmenten uit het Oude Testament en de Psalmen in ac tuele vertalingen, gedichten en gedach ten van Ida Gerhardt, Liselore Gerrit sen, Gerard Reve en Multatuli. Van Ulsen zegt zijn teksten "hardop denkend" en "uit het hoofd gelezen", met de bedoeling daardoor een sfeer van intimiteit te bewerkstelligen. Uit zijn omvangrijke repertoire maakt hij ter plekke een intuïtieve keuze, afwisselend koersend tussen diepgang en lichtvoe tigheid in taal. Deze "bijzondere bijeenkomst" in het NPB-kerkgebouw begint om 10.15 uur. Bij de uitgang wordt er een collecte ge houden. In totaal zo'n zevenhonderd men sen waren vrijdag-, zaterdag- en zondagavond in Danscentrum Ger la voor het traditionele afdansen. Alle kandidaten, van eerstejaars tot de wedstrijddansers, slaagden met vlag en wimpel. De deelnemers zetten dus met succes hun beste beentje voor op de dansvloer en behaalden onder toeziend oog van jurylid Hans van Hoeven een honderd procent score. Het drukke programma in de dansschool aan de Albert Cuy- plaan kreeg vrijdag en zaterdag een in drukwekkend intermezzo in de vorm van demonstraties Balhoorn en Latin In de uitzending van het maandelijkse Radio Soest-programma "Soest in be drijf" komen op vrijdag 24 april, 17.00 uur, diverse onderwérpen aan de orde: Het KNMI voortaan in Soest; het mil lenniumprobleem; de actie van kerken en vakbeweging tegen de 24 uurs-eco- nomie; Europese garantie van schoenen tot auto's; 50 jaar te oud om te werken? Het programma, gepresenteerd door Henk de Jong en Jan Roest, wordt zon dag 26 april herhaald. Reacties zijn wel kom op antwoordnummer 43,3760 WB Soest. Ton Reichelt is archivaris bij de gemeen te Soest. Hij is de auteur van het prach tige boekje "Inventaris van de archieven van de gemeente Soest 1812-1928" uit 1997. Aan dit werkstuk heeft hij zeven jaar gewerkt sinds het archief in 1990 na vele omzwervingen definitief in de kel der van het nieuwe gemeentehuis is ge vestigd. Ook heeft hij meegewerkt aan het recente themanummer van de His torische Vereniging, dat deze maand verschijnt. Deze uitzending van "Passie Plezier" is een herhaling van november 1997 en is te beluisteren op woensdagmiddag 29 april om twaalf uur. Productie: Jan Vis ser. René Eijbersen steekt in dit "Hart" zijn laatste column af van dit seizoen en ver telt over zijn televisie-interview met Ivo Niehe, waarin hij vrijmoedig sprak over zijn handicap. Verder praat Jan Visser met de heer Huart over diens tunnel- ontwerp onder de spoorwegovergang bij de Kastanjelaan in Soest-Zuid. Daarna volgt nog een interview met de Soester journalist Jan van Steendelaar over diens boekje "Paleis Soestdijk en haar bewoners", dat een avond eerder wordt gepresenteerd in het Gildehuis. "'t Hart van Soest" wordt uitgezonden op woensdag 29 april om 14.00 uur bij Radio Soest. Techniek: Arvid de Vries. I) American. Hiervoor stonden de dans paren Eltjo en Mirjam Kats, Mark en Michelle Schlebaum en Ferdinand en Marja Tibboel garant. Het afdansen vormt ieder jaar de afslui ting van het dansseizoen. Maar bij Gerla zijn de activiteiten nog niet afgerond. De nieuwe cursus Salsa staat nog op sta pel en de country linecursussen voor beginners, gevorderden en vergevorder den lopen door tot eind juni. De jeugd kan op vrijdag blijven vrijdan- sen en voor paren bestaat die mogelijk heid op zondagavond. Op zondag 26 april houden Frits en Karin Gerla een speciale vrijdansavond country linedan- In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." heeft Peter v.d. Weij morgen - donderdag 23 april - om 11.00 uur een gesprek met textielagent Jac. C. Witte (77), die nog steds in deze branche werkzaam is. Het gesprek gaat, afgewisseld met muziek, over het tex- tielvak vroeger en nu en over wat hem beweegt om nog altijd nieuwe collecties in de herenconfectie te maken. ger Toon Roest van de Soesterberg- sestraat. Nummer vijf van links was Fok Reijerse, die aan de Birkstraat woonde en bij de PUEM werkte. Nummer zes was Piet Van Fulpen van de Duinweg, van hem zegt zijn zoon: "Wat hij daar nou voor de Rode Haan deed? Bij mijn weten kwam hij niet in café's al dronk hij bij gelegenheid wel een borrel tje. Nummer zeven, wat achteraan, was Maas Hilhorst die in het witte huisje woonde tegen de kerk aan de Oude Utrechtseweg. Voor nummer acht is ons de naam Achterveld opgegeven en tot slot nummer negen, de man met de hond, van hem wist niemand die we gesproken hebben de naam. De Rode Haan droeg oorspronkelijk het nummer 16 aan de Birkstraat, maar later werd dat nr. 32. En hoe de hond heette we ten we ook nog niet. RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM BOURGONDISCH MIDDAG BUFFET MET LIVE MUZIEK Zondag 26 april Aanvang: 15.00 uur Onbeperkt genieten voor slechts f32,50 p.p. We starten met een keuze uit overheerlijke soepen Culinaire parade van salades en diverse soorten koud vlees, vis en paté Als hoofdgerecht een keuze uit diverse warme vlees- en visgerechten. Met groente en aardappelgarnituur. Als feestelijk slot van dit overheerlijke buffet een keuze uit diverse smaken ijs en pudding. Bel en reserveer, dan zit u zeker Ook Bourgondisch buffet op: 24 mei en 28 juni. Telefoon 035-6012739 Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest De prijzenkast van Henny Schoor, lie ver gezegd haar Labrador 'Lucinda Princess of Bellever' is nog voller ge raakt. De Soesterse behaalde onlangs met haar zwarte hond het A-diploma tijdens een wedstrijd van de Nederland se Labradorvereniging. 'Lucinda' was de enige van negentig honden die de hoog ste titel ontving. Dat had ze te danken aan het feit dat ze 95 van de honderd beschikbare punten verdiende. Behalve het diploma namen bazin en hond een plaquette mee naar Soest. Een inbraak brengt meer teweeg dan alleen schade en verlies. Een specialist kan u adviseren over inbraakpreventie. Want een gecertificeerd beveiligingsbedrijf weet precies wat er nodig is om een pand optimaal tegen inbraak te beveiligen. inbraakbeveiliging brandmeldsystemen camerabeveiliging alarminstallaties toegangscontrole terreinbeveiliging GECERTIFICEERD BEVEILIGINGSBEDRIJF JENSMA INSTALLATIE TECHNIEK BECKERINGHSTRAAT 29 - SOEST Tel.: 035 60 17 317 - Fax: 035 60 26 216 Op zaterdag 25 april staat de deur van de RMA muziekschool Soest, Kerkplein 1, wijd open voor ieder een die wil weten wat je allemaal kunt doen met muziekinstrumen ten, zang ep welke korte cursussen er gevolgd kunnen worden. Voor elke leeftijd heeft de RMA mu ziekschool wat te bieden: vanaf korte cursussen voor baby's en peuters van ongeveer 7 maanden, cursussen Muziek en Beweging voor 3- tot 6-jarigen, ba siscursussen voor kinderen etc. tot ba siscursussen voor volwassenen en na tuurlijk de zang- en instrumentale les sen. Instrumentale schakelklassen (speel-/leerklassen) zijn er (bij voldoen de aanmelding) voor kinderen van 6 en 7 jaar, die ook een van de beginnerscur sussen gevolgd hebben. De RMA heeft lessen voor kinderen en volwassenen op de volgende instrumen ten: blokfluit, panfluit, dwarsfluit, hobo, fagot, klarinet, saxofoon, hoorn, trom pet, bariton, trombone, tuba, harp, (elektrische) gitaar, basgitaar, (alt)viool, cello, contrabas, piano, orgel, accor deon, keyboard en synthesizer, clave- cimbel, drums en slagwerk. Alle instru menten worden gedemonstreerd en kunnen worden uitgeprobeerd. Docen ten zijn aanwezig voor het geven van adviezen. Tijdens het "open huis" kan men informatie krijgen over de kosten van cursussen en lessen, mogelijkheden voor het huren van een instrument, deelname aan orkesten en ensembles enz. Tijdens het Open Huis vinden ook zo genaamde "miniconcertjes" plaats, ver zorgd door leerlingen van de RMA muziekschool Soest. Wie niet in de ge legenheid is het Open Huis te bezoeken en toch geïnteresseerd is: bel. 033- 4622004 (Centrale administratie RMA) voor meer informatie en voor het toe sturen van de nieuwe jaarfolder. Het Open Huis duurt van 10.00 tot 12.30 uur. De toegang is vrij. Mll! Droom je er ook wel 'fis van om de boel de boel te latenDroom niet te tang, want voor je het weet kan je ook in ons landje genieten van het zalige nietsdoen. Dus kom snel naar onze winkel en ontdek de nieuwe bad- en strandmode! mm du do.ii .Epo.ii Soesterbergsestraat 49A - Soest Tel. 035 - 602 35 84 Naast de nieuwste uitgave van "Van Zoys tot Soest" van de vierjaarlijkse periodiek van de Historische Vere niging, gaat ook het vierde thema nummer van dezelfde vereniging deze maand uitkomen. Het laatste is het resultaat van twee jaar werk, waarin het Koninklijk Paleis en zijn relatie met de inwoners van Soest als rode draad gediend heeft. Op initiatief van de Historische Vereni ging Soest (HVS) is twee jaar geleden begonnen met het verkrijgen van goed keuring om een themanummer met dit onderwerp uit te geven. Nadat dit sta dium gepasseerd was, heeft journalist Jan van Steendelaar met ondersteuning van gemeente-archivaris Ton Reichgelt, beiden lid van de vereniging, veel werk gestopt in het verzamelen, ordenen en verwoorden van informatie. Dat het eindresultaat er mag zijn, blijkt uit het feit dat Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bemhard het voorwoord heeft willen schrijven. Op 17 april zal hij te vens het eerste exemplaar ontvangen uit handen van burgemeester De Widt, waarbij verder alleen de auteurs en ver tegenwoordigers van de vereniging aan wezig zulen zijn. Aan de leden van de HVS, maar ook aan andere belangstellenden wil het be stuur graag ook deze uitgave presente ren. Iedereen is dan ook van harte wel kom op dinsdag 28 april 1998, om 20.00 uur, in het Gildehuis (achter Mu seum Oud Soest, Steenhoffstraat 46), war de auteurs Van Steendelaar en Reichelt tevens een lezing zullen verzor gen over de totstandkoming en inhoud van het boek. Lezenswaardig tijdschrift Drie themanummers zijn aan dit laatste voorafgegaan en alle hebben lange tijd voorbereiding gekost, hetgeen ze tot zeer waardevolle geschiedvastlegging maken. Minder voorbereidingstijd is gegund aan de redactie van Van Zoys tot Soest, die toch al 18 jaar lang elke drie maanden weer een uiterst lezens waardig exemplaar aan de leden kan aanbieden. In het nieuwste nummer van het Soes ter historisch tijdschrift het tweede en laatste deel over de familie Van Roomen, van de hand van de zeer ac tieve Gerard Derks. Ook min of meer een vervolg, maar uitstekend als zelf standig artikel te lezen, is de bijdrage van de huidige gemeentesecretaris De Kam over burgermeester Gallenkamp Pels (1850-1869), waarin een tipje van de sluier opgelicht wordt over de ver houding van de welgestelde burgemees ter en de Soester wethouders/raadsle den die het ambtenarenwerk naar zijn mening niet helemaal op waarde schat ten. Verder aandacht voor de Soester beelddocumentatie, waarin oude, maar ook huidige foto's volgens een bepaald systeem opgeborgen worden, hetgeen ons maar ook het nageslacht dient. De redaktie besluit met het slot van het ar tikel over de gemeentelijke archieven, die enkele maanden geleden ook al aan dacht kregen. Dit is het laatste nummer van de 18e jaargang van deze reeks. In die jaren is een keur aan artikelen verschenen, waarin de Soester historie, met de no dige raakvlakken naar de omliggende dorpen, centraal staat. Een abonnement is alleen mogelijk door lid te worden van de vereniging. De contributie bedraagt f 35,- per jaar en opgave als lid is mo gelijk bij het secretariaat (6017113). Archeologische kroniek Zoals iedereen wel eens in de kranten gelezen heeft, worden er regelmatig ook in onze streek opgravingen verricht. Liefst zo weinig mogelijk, maar de gro te bedrijvigheid maakt het geregeld no dig dat er grondwerk moet gebeuren en dan is het voor de archeoloog van be lang, om na te gaan of er vondsten te verwachten zijn en voldoende tijd te krijgen om dat na te gaan. Een overzicht van alle archeologische werkzaamheden in de provincie Utrecht verschijnt om de twee jaar onder de naam Archeologische Kroniek Provincie Utrecht. De periodes 1992-93 en 1990- 91 zijn beide te verkrijgen bij het mu seum Oud Soest (Steenhoffstraat 46) voor de prijs van f 12,50. Leden van de HVS kunnen zich voor f 7,50 (via secre tariaat, 6017113) verzekeren van dit na slagwerk, waarin per regio de wetens waardigheden op dit gebied verhaald worden. Tevens zijn er nog enkele exemplaren van voorgaande jaren te verkrijgen. De Historische Vereniging Soest vindt haar doelstelling in onderzoek van voor werpen en schriftelijke bronnen en het uitdragen van kennis en lezingen, excur sies en een periodiek verschijnend tijd schrift. De vereniging is nauw gelieerd aan de stichting Museum Oud Soest. FM 1079 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 23 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Thari Schröder. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Peter v.d. Weij in gesprek met Jacq.C. Wit te. 12.00 SLAS-POËZIECONCERT pr. Jan Visser. 13.00 LUNCHROOM pr. EUyv.d. Wel. 14.00 OPERETTELAND Willy Boskovsky 4; pr. Paul Sparaaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Mini Schneider. 16.00 DE VERREKIJKER (H) 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. VRIJDAG 24 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Miep Jansen. 12.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad v. Wijngaarden. 13.00 SPORTCAFÉ pr. Joop v. Ipenburg/Ed v. Someren. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Populair verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 SOEST IN BEDRIJF pr. Henk de Jong/Jan Roest. 18.00 Sluiting. ZATERDAG 25 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 14.00 SOEST 55-PLUS (H) 15.00 SPORTCAFÉ (H) 16.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 17.00 SAMEN BIJBEL LEZEN pr. Douwe Sijtsma. 18.00 Sluiting. ZONDAG 26 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 DE VERREKIJKER pr. Christine Westeneng/Marja v.d. Kraats. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug/Annelies Nelis. 11.00 HET RAADHUISPLEIN (H) Gemeentevoorlichting. 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 SLAS-POËZIECONCERT 15.00 DEZE WEEK pr. Ap Kruitbosch/Cock Schouten. 16.00 RADIO SOEST NON-STOP 17.00 SOMETHING ELSE Jazz en joodse muziek; pr. Semmy Prinsen/ Jelis Stam. 18.00 Sluiting. MAANDAG 27 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Thari Schröder. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONÖJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Elli Pliester. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Anne Boersen. 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop v. Ipenburg/Ed v. Someren. 18.00 Sluiting. DINSDAG 28 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 DE GOUDEN UREN pr. Jan de Zwart. 12.00 DE GOUDEN UREN pr. Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassiek verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren/Mieke Boon (Aanvragen: post bus 3062, 3769 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Emst Jawetz. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. WOENSDAG 29 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 HET RAADHUISPLEIN Gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis/ Ben v. Os. 12.00 PASSIE PLEZIER pr. Jan Visser. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 'T HART VAN SOEST pr. Jan Visser. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 16.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. Radio Soest, 6093851/6093852.

Soester Courant | 1998 | | pagina 11