1^ aruóhocK Hulde voor Welfare-vrijwilligsters Weekend-expositie in Slakkenhuis Zweefvlieger Marjolein de Haan (16): 'Je voelt je groot en nietig tegelijk' Steentje op voorruit gehad? Auto beveiligen? CULTUUR a WELZIJN! Altijd geld achter de hand voor onverwachte uitgaven Concertserie in De Open Hof SOESTER COURANT Catch 22 featuring Stewart Barnes I SPUI WOENSDAG 22 APRIL 1998 Jaarvergadering Rode Kruis in Darthuizen Insluiper slaat toe in bedrijf Wie vergelijkt leest de Soester Courant Werk van Valérie Lottier en Jan Klaver PAGINA 13 Groep 7 Werveling mag middagje in verkeerstuin spelen Overdagkoor Soest zoekt zangers m/v Kamerkoor 'Chantez' uit Ridderkerk Massale toestroom bij centrale bieb Knapen betrapt met gestolen fiets Weer waarschuwingen aan foutparkeerders 'Het ondergronds orkest' Soester VWO-ster doet aan 'mannensport' Morgen drive-in ster repareren en kenteken graveren in Soest Een dure reparatie aan uw auto? Een leuke aanbieding die u niet kunt laten lopen? Op deze mo menten is het lastig als er te wei nig geld op uw bankrekening staat. Eigenlijk zou u voor onver wachte uitgaven extra ruimte op uw betaalrekening moeten heb ben. Dat idee spreekt aan. Veel mensen weten niet dat het sim pelweg is te regelen. De Rabobank heeft hiervoor het zo geheten Krediet op Betaalrekening. Daarmee heeft u altijd een extra be drag achter de hand. Hoeveel dat bedrag is, spreekt de Rabobank sa men met u van tevoren af. Vanaf dat moment heeft u via uw betaalreke ning 24 uur per dag beschikking over dit bedrag. Zo biedt de Rabobank u speelruim te op uw betaalrekening. U hebt de vrijheid om meer geld uit te geven dan eigenlijk zou kunnen. Want u kunt beschikken over het tegoed op uw betaalrekening plus de ruimte in uw krediet. Gemakkelijk De heer Oskam, Commercieel Ma nager Cliënten Advies bij Rabobank Soest-Baarn: "Het fijne van Krediet op Betaalrekening is dat u altijd fi nanciële armslag heeft. Onverwach te uitgaven zijn gemakkelijker op te vangen; dat is een prettig idee." Essentieel voor het gemak is volgens de heer Oskam dat het krediet recht streeks is gekoppeld aan de betaalre kening. Hierdoor is het geld eenvou dig met uw bankpas op te nemen. Kosten Heeft u een Krediet op Betaalreke ning, maar maakt u er geen gebruik van, dan kost het natuurlijk niets. Pas als u het extra geld daadwerkelijk aanspreekt, brengt de bank rente in rekening. Volgens Oskam pakken deze rente kosten gunstig uit: "Als u normaal gesproken een negatief saldo heeft op uw betaalrekening zonder krediet, betaalt u daarvoor een relatief hoge rente. Iemand met Krediet op Be taalrekening is goedkoper uit." Daar komt bij: hoe hoger de krediet limiet des te lager het rentepercenta ge, dat de bank hanteert. Het maakt daarbij niet uit of iemand z'n volle dige krediet benut of slechts een klein deel. Eenvoudig Krediet op Betaalrekening is eenvou dig te regelen. U loopt gewoon bij uw Rabobank binnen en dan wordt het meteen geregeld. Wat u in ieder ge val nodig heeft, is een legitima tiebewijs en een bewijs van uw inko men (bijvoorbeeld een loonstrookje). Voor meer informatie kunt u natuur lijk ook even langskomen. Er zijn ook andere mogelijkheid om informatie in te winnen over Krediet op Betaalrekening. Zo is er een gra tis informatienummer: 0800-2020. Als u zelf eerst wilt uitrekenen hoe veel extra ruimte u op uw betaalre kening kunt krijgen, haal dan even de brochure "Krediet op Betaalreke ning" bij uw Rabobank of vraag deze telefonisch aan. U kunt ook de Ra- bobank-site op Internet bezoeken (www.rabobank.nl). Hier vindt u een eenvoudig schema waarmee u uw kredietmaximum kunt vaststellen. Tot slot de heer Oskam van de Ra bobank Soest-Baarn: "Krédiet op Betaalrekening is een vorm van be- taalgemak die past bij deze tijd. Mensen willen tegenwoordig finan cieel zo min mogelijk belemmerin gen." Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Zaterdag 25 april De huidige samenstelling van de band kreeg vaste vorm vanaf het jaar 1990, toen zij als backing groep werkte voor een Amerikaanse countryzanger. Tij dens het vele toeren kwam de drang om als eigen band naar buiten te treden, eerst als de Hot Beaver Band en later onder de huidige naam Catch 22. Alle bandleden hebben een brede mu zikale achtergrond. Dit maakt dat zij een gevarieerd repertoire hebben. De mu ziek die zij maken is het beste te om schrijven als stevige R&B met uitstap jes naar boogie's, de snelle country en de rock roll. De band vindt haar inspiratiebronnen in muzikanten als Buddy Guy, Dregs en Denny Gatton. Stewart Barnes heeft een perfecte fee- ling om het publiek erbij te betrekken en slaagt er telkens weer in de meeste be zoekers van begin tot eind te boeien. Voeg daarbij de zeer swingend en geva rieerd spelende Floydop piano en de hechte ritmesectie van Dave en Ivo en je zult er geen spijt van krijgen ze te bezoeken. Aanvang 22.00 uur. Entree f 12,50. kringl kringloopcentrum SPULLENHULP Telefoon 6018730 De Schans 20, 3764 AX Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-17.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen brengen: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen ophalen: Graag tijdig telefonisch afspreken. De spullen worden gratis Tijdens de jaarvergadering van het Rode Kruis Soest/Soesterberg in Darthuizen zijn vorige week drie Welfare-vrijwilligsters in het zonne tje gezet. Ze hebben zich ingezet voor de bustochten en de ledenad ministratie. Uit een bedrijfskantoor aan het Wete ringpad heeft een insluiper een porte monnee uit een tas gestolen. Daar zaten wat geld en persoonlijke papieren in van een 51-jarige vrouw uit Naarden. Groep zeven van de Werveling mag binnenkort een middag spelen en leren in de Verkeerstuin in Utrecht van het korps landelijke politie diensten. De leerlingen wonnen de prijs door mee te doen aan de klassikale prijsvraag van het Regionaal Orgaan Verkeersveilig heid Utrecht (ROVU). De prijsvraag stond in de huis-aan-huis verspreide krant 'Veilig op Weg'. De Werveling is een van de vier scholen die in de prij zen viel. Ook de Soester N. Veldhuizen boekte succes. Hij nam deel aan de individue le prijsvraag en won een fiets. De trek king onder de goede inzenders werd vrijdag verricht. Doel van de verkeerskrant was het on der de aandacht brengen van allerlei zaken die te maken hebben met de ver keersveiligheid. Ook werden in de krant van het ROVU tips gegeven hoe men zijn eigen verkeersgedrag kan verbete ren. Op 17 april 1997 vond de eerste repe titie van een nieuw koor plaats in Soest. Een koor dat overdag repeteert, name lijk op dinsdagochtend. Na tien repeti ties bleken de leden zo enthousiast, dat dirigent Norien Siemons besloot om in september 1997 een officiële start te maken met het Overdagkoor. Vanaf die tijd repeteert het koor iedere dinsdagochtend van 10.00 tot 11.30 uur aan een gevarieerd repertoire. Om een voorbeeld te geven: liederen van Purcell, Monteverdi, Mendelsohn en Bartok, maar ook liedjes als "Sur le pont" en "The sound of music". Op zon dag 29 maart j.1. gaf het koor een over tuigend concert op de amateur muziek dag in kasteel Groeneveld, georgani seerd door de Baarnse Muziekkring. Er is slechts één probleem: er zijn te weinig leden om een evenwichtige koor klank te krijgen. Om nieuwe mensen de gelegenheid te geven kennis te maken met het koor, zijn er binnenkort twee open repetities gepland. Mannen en vrouwen die graag zingen zijn dan van harte welkom. De open repetities zijn op dinsdag 12 mei en op dinsdag 19 mei om 10.00 uur. Ze vinden plaats in het Gildehuis (achter museum Oud Soest) aan de Steenhoffstraat. Geïnteresseerd? Bel dan een van de vol gende telefoonnummers voor meer in formatie: Norien Siemons, dirigent: 6031358, of Marjon Paur, contactDer- soon: 6014406. F V In het Slakkenhuis, het presentatie- centrum voor beeldende kunst aan de Dalweg, is ook het komende weekeinde nog de tentoonstelling te bezichtigen van Valérie Lottier (schilderijen) en Jan Klaver (beel den). Valérie Lottier slaagt erin vorm te geven aan haar wereld van herinneringen en dromen. Dat leidt soms tot allegorische voorstellingen waarin mensen en de na tuur een centrale plaats innemen. Haar werk oogt naïef, maar geeft in werkelijk heid in heldere kleuren het verlangen weer naar harmonie tussen de mensen en de natuur en tussen de mensen on derling. In haar schilderijen is ook haar grote bewondering voor Mare Chagall te proeven. Jan Klaver is ook voortdurend op zoek naar harmonie, maar dan tussen vorm en materiaal. Zijn werk is daarom dik wijls het product van een worsteling tus sen zijn ideeën en het weerbarstige ma teriaal, die uiteindelijk resulteert in een meesterlijke harmonie tussen steen en beeldhouwer. Klavers bronzen beelden vertonen een vloeiend lijnenspel, waar bij de beschouwer zijn fantasie de vrije loop kan laten. Valérie Lottier, geboren in Frankrijk, woont sinds enige jaren in Nederland. Har opleiding kreeg ze bij de schilder/ graficus Pierre Blanchard. Ze exposeer de o.a. in Hilversum, Blaricum, Baarn, Ootmarsum, Middelburg en Bergen. Jan Klaver (Amsterdam 1928) heeft di- .verse wereldreizen gemaakt, die hem' inspireerden. Hij werkt in brons, mar mer, albast, speksteen, hardsteen en hout en exposeerde eerder - niet zelden samen met Valérie Lottier - in Hattem, Ootmarsum, Baarn, Blaricum en in Pa rijs, Duitsland en Zwitserland. De expositie in het Slakkenhuis, Dalweg 183 (tegenover het gemeentehuis van Soest) is te bezichtigen op zaterdag 25 en zondag 26 april van 11.00 tot 17.00 uur. Een schilderij van Va érie Lottier (l.) en een bronzen beeld van Jan Klaver; komend weekend te zien in het Slakken huis. Maandag 27 april Op zondag 26 april gaat in De Open Hof (Veenbesstraat) een nieuwe concertserie van start rond het nieuw gebouwde Nijsseorgel. Dit instrument, dat uiteraard in eer ste instantie is bedoeld voor bege leiding van de gemeente tijdens haar erediensten, is dankzij de uit gekiende dispositie in staat een groot gedeelte van klassieke litera tuur verantwoord te laton hnrpn. Een pas opgerichte werkgroep heeft er voor gekozen deze zomer iedere laatste zondag van de maand een concert te organiseren Volgens een "orgel for- Op Goede Vrijdag hebben de medewer kers van de openbare bibliotheek Soest met z'n allen de collectie van het filiaal in Overhees geïntegreerd in de collectie van de centrale bibliotheek aan de Al- bert Cuyplaan. De twee collecties vor men nu één geheel, waardoor de kasten behoorlijk vol staan. Na Pasen was het ontzettend druk in de centrale biblio theek, als gevolg van de massale toe stroom van Overhees-leden! De jeugd afdeling heeft een extra uitleenbalie bij geplaatst, en heeft nu vijf uitleenpunten. Twee weken voor het filiaal in Overhees zijn deuren sloot konden de leden daar extra boeken lenen. Door deze actie sneed het mes aan twee kanten, want de bibliotheek hoefde daardoor vele dui zenden banden minder te verhuizen. In Overhees is de bibliotheekruimte he lemaal leeg, op enkele metalen boeken kasten na. Wie daarin geïnteresseerd is kan zich melden bij de bibliotheek. mule. De eerste keer wordt begonnen met het kamerkoor "Chantez" uit Rid derkerk. Zij vertolken de Bach-koralen door het jaar heen. Het orgel wordt be speeld door Arie de Bruijn, die bewer kingen van de koralen zal laten horen, een aantal zogenaamd 'vrije werken' van J.S. Bach. Later in het seizoen volgen dan op 31 mei: Jean Telder, orgel, samen met Rob Bouwmeester, hobo; op 28 juni is Da- vid Jansen te horen; 26 juli komen Bert Matter (orgel) en Cecilia de Leeuw (blokfluit) naar Soest en het seizoen wordt afgesloten met op 30 augustus Tjalling Roosjen (orgel) en Nienke van den Dool (cello). Sinds de verbouwing van De Open Hof is de akoestiek van het gebouw enorm verbeterd. "Slechte" plaatsen zijn er niet meer. De aanvang is altijd 16.00 uur; de lengte van de concerten een uur; de toe gang is gratis (aan het einde slechts een collecte ter bestrijding van de onkosten). De politie kreeg zaterdagnacht een tele foontje van een buurtbewoner die ge zien had dat op de Tamboerijn twee jon gens probeerden een fiets te stelen. Dat lukte niet, zodat ze het rijwiel maar in de sloot gooiden. De politie kon het tweetal, resp. 17 en 18 jaar oud, op de Di Lassostraat in de kraag grijpen. Ze bekenden de fiets vernield te hebben, evenals de deurbel van een supermarkt en een bloembak in het winkelcentrum. De ouders moesten de heren komen ophalen van het politiebureau; ze wor den voorgedragen voor een alternatie ve straf. Na eerder op de Soesterbergsestraat waarschuwingen te hebben uitgedeeld, heeft de politie op de Verlengde Kolo nie weg en het Driftje automobilisten schriftelijk gewezen op hun verkeerde parkeergedrag. De betreffende mensen hadden hun wagen achtergelaten zonder de parkeerschijf te gebruiken, hetgeen wel moet en waartegen binnenkort on herroepelijk zal worden opgetreden met een bekeuring. Tijdens de controle betrapte de politie twee automobilisten die op de Verleng de Kolonieweg in de verkeerde rijrich ting reden. Zij werden op de bon geslin gerd. Met muziek, dans en veel films vierde het International Documentary filmfes tival Amsterdam, DFA, vorig jaar no vember zijn tienjarig bestaan. Heddy Honigmann die het jaar daarvoor het festival opende met "O amor natural", had nu opnieuw veel succes met "Het ondergronds orkest". Het bescheiden opgezette groepsportret over immigranten die in Parijs hun brood verdienen als straatmuzikant, groeit gaandeweg uit tot een film vol hartveroverende en ontroerende mo menten. Daarmee bewijst de regisseuse (na Haanstra) dat ook een documentai re het in de bioscoop uitstekend kan doen. Een Venezolaanse harpist, een violist uit Sarajevo, een Argentijnse pianist, een Malinese zangeres en een Roemeense sitarspeler zijn de hoofdpersonen van "Het ondergronds orkest", waarvan de handeling zich geleidelijk verplaatst van de metro naar het leven bovengronds. Dit had enerzijds te maken met het feit dat filmen in de Parijse metro na een reeks bomaanslagen werd verboden. Anderzijds blijkt ook boven de grond een "ondergrondse" wereld te bestaan: veel van de geportretteerde muzikanten hebben hun vaderland om politieke re denen verlaten en verkeren nu illegaal in Frankrijk. Zij wonen in piepkleine ka mers of huizen in veel te dure, maar ar moedige hotelkamers. Aanvang 20.30 uur. Entree f 9,-; CJP/ 65+ f 7,-. De dames Toos Frank (in Soest vooral bekend als "zuster Toos") en Tine Mer- tens doen dat al 30 resp. 10 jaar en wer ken uiteraard ook mee aan de komen de bustocht van 6 mei. Ook Hanneke Bosloper werd gehuldigd; zij verzorgt al tien jaar de ledenadministratie. Daarnaast kregen 22 bloeddonoren een officiële erkenning; tien voor 40 keer bloed geven, zeven voor 60 keer en vijf voor 80 keer "doneren". De Welfare-afdeling van het Rode Kruis kan natuurlijk nog veel meer hulp ge bruiken bij dit bijzonder gewaardeerde vrijwilligerswerk. Wie belangstelling heeft kan zich aanmelden bij Jacky van Soest (6013235) of Nel Pelzer (6020538). V.l.n.r. Hanneke BosloperToos Frank, Nel Pelzer en Tine Mertens. beerd. Daar moetje tegen kunnen..." Maijolein is met haar bijna zeventien lentes één van de jongste leden van de ACvZ. Ze heeft inmiddels genoeg erva ring - uitgedrukt in het aantal starts en landingen - om solo te vliegen, onder verantwoording van een instructeur. Ze begon haar zweefvliegloopbaan op de (houten) "leskist" van de vereniging maar heeft intussen allang toegang tot de "overgangstrainer", het lesvliegtuig waarmee ze haar zweefvliegbewijs moet zien te halen. Voor de theorie is ze al geslaagd; het praktijk-gedeelte hoopt ze dit jaar te halen. "Dat is een kwestie van ervaring opdoen." Wat ze zo leuk vindt aan zweefvliegen kan ze eigenlijk niet uitleggen. "Van jongsaf heb ik willen vliegen, al vanaf dat we voor het eerst met een vliegtuig op vakantie gingen. Zweefvliegen is niet 'natuurlijk', maar we kunnen het wél, en het komt toch het dichtst bij de oude droom van Icarus. De vrijheid die je voelt," verduidelijkt ze, "als je onder een wolk doorvliegt en plotseling op de we reld onder je neerkijkt. Dan voel je je groot en nietig tegelijk..." Verslaafd "Gewoon de kick van het vliegen", vat ze samen. "Het is eigenlijk een soort vi rus. Als je eenmaal gevlogen hebt raak je verslaafd. Dan kom je er niet meer van af." Een gevaarlijke sport is zweef vliegen overigens niet. "Met auto's ge beuren er veel meer ongelukken." Ge lukkig heeft ze zelf nog nooit brokken gemaakt, maar ze heeft wel eens een vliegtuig tijdens de landing in de bomen Marjolein de Haan uit Soest: zweef vliegen komt het dichtst bij de oude droom van Icarus. terecht zien komen. "Of mij dat nooit overkomt? Dat weet ik niet..." In de wintermaanden is ze druk met het onderhoud van de toestellen van de ACvZ, maar in de zomermaanden gaat ze vast en zeker opnieuw de lucht in. Op het programma staat in elk geval de jaarlijkse uitwisseling met andere jonge luchtvaart-enthousiastelingen in zo'n tien Europese landen, die haar dit jaar twee weken naar Zweden brengt. De ACvZ organiseert trouwens ook zelf zweefvliegkampen in Duitsland en Frankrijk. Verkeersvlieger Voor Marjolein staat de toekomst al vast: ze wil piloot worden. Doordat ze een bril draagt is een carrière als lucht machtvlieger uitgesloteh, maar als ver keersvlieger ziet ze volop mogelijkhe den. Ze wil eerst wel een beetje in het buitenland rondvliegen, maar op den duur toch het liefst in Nederland te rechtkomen. Op een Boeing 747? "Dat maakt me niet veel uit, als is het natuur lijk wel hardstikke gaaf om zo'n mega- ding onder je kont te hebben." Ze zou het toejuichen als wat meer jon geren belangstelling tonen voor deze mooie sport. Zelf heeft ze gevoetbald en gehockeyt en ze is ook assistent-trainster bij de gymnastiekvereniging de Spring- bokken, "maar dat is toch echt heel wat anders dan aerobatics en loopings in de lucht..." A Met de zomer in aantocht is Marjo lein de Haan uit Soest, de 16-jarige VWO-leerlinge van het Baarnsch Lyceum, weer zowat elke zaterdag en zondag (en woensdagavond) op de vliegbasis Soesterberg te vinden. Niet omdat ze, zoals velen, stapel gek is op. vliegtuigje-kijken - dat ook - maar omdat ze zélf vliegt. In een zweefvliegtuig, wel te verstaan. Marjolein is intussen zelfs al aan haar derde zweef-seizoen bezig bij de Am- sterdamsche Club voor Zweefvliegen, zoals de vereniging die haar thuisbasis heeft in Soesterberg van oudsher wordt genoemd. Ze begon zodra het kon, op haar veertiende, hoewel ze daarvóór nooit iets te maken had met het zweef- vliegwereldje. Ze kwam ermee in aan raking via een artikel in de krant en door het enthousiasme van haar gynm- lerares, mevrouw Prins, die zelf een geestdriftig zweefvliegster is en Marjo lein een keertje meenam naar Teriet. "Ik heb m'n ouders een jaar lang aan hun hoofd gezeurd. Ze vonden het eerst maar niks, maar m'n moeder maakte ook een rondvluchtje en al vond ze het eigenlijk veel te veel een mannenwereld- je en ook te duur - het kost toch wel 1500 gulden per jaar - ik mocht wél gaan lessen," aldus Marjolein. Ze ver dient met oppassen zelf een aardig deel van het "vlieggeld" bij elkaar. Dat van dat mannenwereldje klopt wel, heeft ze inmiddels vastgesteld. Van de ca. 160 leden van de ACvZ is het aantal dames min of meer op één hand te tellen. "In het begin werd ik gigantisch uitgepro- Een barstje of sterretje in je voorruit zal in veel gevallen - ook na langere tijd nog - door gaan scheuren. De oorzaak hiervan kan sterke uitzet ting door de zomerzon zijn, soms in combinatie met snelle afkoeling van bijvoorbeeld een onweersbui. Dit betekent vrijwel zeker vervanging van de voorruit en dus ook het beta len van een eigen risico. Reparatie van de voorruit door middel van de harsmethode is als regel zonder eigen risico indien u WA Plus, Casco of AU Risk bent verzekerd. Bij een APK- Keuring kan de auto op een ster worden afgekeurd. Het zicht van de bestuurder mag niet gehinderd worden. Het is daar om beter om de voorruit te laten repa reren. De Safe-Sight Ruitreparatiemethode zorgt veelal voor een nagenoeg verdwij nen van de ster en wat misschien nog belangrijker is: verder doorscheuren wordt voorkomen. U rijdt veiliger en een keuring van de voorruit zal geen probleem meer opleveren. Indien u WA Plus, Casco of All Risk verzekerd bent is sterreparatie voor u meestal zonder kosten: de rekening wordt door de repa rateur rechtstreeks bij uw verzekering ingediend. Bent u voor ruitschade verzekerd en wordt u doorverwezen naar een ruit- schadespecialist, dan kunt u ook bij Automark terecht. U mag namelijk al tijd zélf uw reparateur kiezen en Auto mark is een van de in dit werk gespecia liseerde bedrijven. U moet voor de juiste verzekeringsgegevens wel uw groene kaart meenemen. Autodiefstal Het criminele circuit wordt steeds inter nationalen De vraag naar gestolen voer tuigen en onderdelen neemt toe. Uw auto moet daarom oninteressant worden gemaakt voor dit zogenaamde car- jacking. Politie, ANWB, verzekeringen en de Consumentenbond bevelen niet 'voor niets het kenteken graveren aan: het is de goedkoopste antidiefstalmetho- de en zeer effectief. Deze week houdt hét snelle kwaliteits team van Automark, dat al 12 jaar in Nederland professioneel kentekens gra veert, in Soest een Aktie Ruit Repare ren/Graveren. Door de snelle werk methode zijn er meestal geen wachttij den en hoeft u geen afspraak te maken. Het aanbrengen van de gravures kost slechts enkele minuten, een ruitrepara- tie duurt een half uurtje en gebeurt vaak tegelijkertijd met het graveren. Meldt u zich voor het ruitrepareren daarom di- reet bij de reparateur/graveur. Klaar terwijl u winkelt! Reparatie van de voorruit is voor WA Plus en All Risk zonder kosten. Het gra veren van het kenteken met NL kost f 25,- per auto. Dit is inclusief 2 waar schuwingsstickers op de voorportieren. Voor f 10,- extra kunt u een speciale reflectielaag over de gravures laten aan brengen (ook als de auto al is gegra veerd), waardoor deze ook bij regen en 's avonds bij weinig licht goed zichtbaar blijven. U kunt terecht op donderdag 23 april van 9.00 tot 17.30 uur op de parkeer plaats bij het postkantoor aan de Steen hoffstraat. Bij regen kunt u rustig in de auto blijven zitten. U herkent Automark aan de gele outfit.

Soester Courant | 1998 | | pagina 13