09 Informatieavond doof- en blindheid Uitbn Grool ISPORTI ~~lSOES7ERBERB f~ Kerkelijk centrum in de steigers Voorjaarsconcert van Odeon Open brief aan Otto Zoetelief Galerij der kampioenen WOENSDAG 22 APRIL 1998 SOESTER COURANT pagina 1| Stichting Jeugdwerk Soesterberg Jeugdwerk-info Computers weg COLLEGA'S m/v GEZOCHT... Astma^Fonds Zaterdag 25 april, Officierscasino Meningen van lezers Golfbaan (3) Gevraagd Bezorgers voor de Soester Courant Sportprogramma SKIËN Aranka van de Wal geselecteerd voor trainingsweek stichting openbare bibliotheek Sportuitslagen jj i|i|i.|-|i^'UA1J1J.|l|U^ r Bewoners Verheus: Topscorers t. Duivenberichten T> Het kerkelijk centrum aan de Generaal Winkelmanstraat ziet er iets anders uit dan voorheen. De uitbreiding met een op- baarcentrum vordert gestaag en zo kan men naast de hoofd ingang reeds het kruis ontdekken dat de muur van de ont vangstruimte gaat sieren. 'Het is onbekend of en hoeveel mensen er in Soesterberg doof en/ of blind zijn. Daar loop je ook niet mee te koop. Toch is het goed dat zij en omstanders weten hoe daar mee om te gaan. Daarom een informa tieavond'. Mw. Nel Langerak - bekend van de Zonnebloem - is ook de plaatselijke cor respondent van de landelijke Stichting Doof- en Blindheid. Hieronder wordt ook verstaan de zogenaamde ouder- domsdoof- en blindheid. Ouderen kam pen met een soms vrij sterk teruglopend gehoor- en gezichtsvermogen. 'Jammer dat sommige mensen dit als een vorm van dementie zien, wat pertinent niet waar is. Zulke mensen worden onnodig in een moeilijke situatie gebracht', aldus mw. Langerak. Om al die mensen uit die sfeer te halen, wordt op vrijdag 24 april om 20.00 uur in De Drie Eiken een informatieavond gegeven. Na een korte inleiding volgt een videofilm waarin de begrippen doofheid en blindheid verduidelijkt wor den. Na de pauze vertelt een mevrouw die doof én blind is over haar ervarin gen, wat een belevenis is. Daarin komt ook het besef naar voren dat deze men sen vaak contactloos zijn. Ze durven een bepaalde drempel naar een geluk kiger leven niet te overschrijden. Juist deze avond wil hen daarbij helpen dat wel te doen. Om die reden worden doven en blinden uit Soesterberg in het bijzonder uitgenodigd deze avond bij te wonen. Mogelijk dat het de start kan zijn van een regelmatige bijeenkomst van plaatselijke doven en blinden. Mw. Langerak doet een dringend beroep op omwonenden die deze mensen kennen, om hen over deze avond te vertellen en zo mogelijk daar naar toe te begeleiden. De aanwezigen zullen nauw bij de prak tijk van het helpen van doven en blin den worden betrokken. Zij worden ver zocht daarvoor een theedoek of een shawl mee te nemen. Verdere informa tie over de Stichting Doven en Blinden: mw. Langerak, Spad 1, 351828. tel. 03S-6019S46 0346-353411 De Dubbeldekker in dorpshuis Burgste de houdt elke woensdagmiddag een in stuif van 14.00 tot 15.30 uur, voor kin deren van 4 t/m 12 jaar. De kosten zijn per keer f 1,50. Vacature Er is een vacature in de houtbewerking/ botenbouw. De groep wordt begeleid door vrijwilligers die van een uitdaging houden, daardoor is bijna alles mogelijk. Je kunt het zo gek niet bedenken of het kan bij de houtbewerking. Binnen deze groep is er een aantal mensen die zich specifiek bezighoudt met het maken van modelboten van hout. Jeugdwerk is op zoek naar iemand die "ervaring" heeft in het bewerken van hout. Het moet ie mand zijn die minimaal 25 jaar is en graag voor en met kinderen wil werken. Ook deze activiteiten worden in de Dubbeldekker gehouden (beneden ruimte) op elke donderdag van 18.30 tot 20.15 uur. De leeftijd van de kinderen varieert van 7 t/m 12 jaar. Een ieder die interesse heeft of meer wil weten moet bellen 035-6012527 en vragen naar Miijam Smid. Natuurlijk kan men ook elke donderdagavond even binnenlo pen. Inbrekers hebben in het weekeinde uit een bedrijf aan de Koningsweg vijf com puters weggehaald. Aangifte deed een 28-jarige inwoner van Amersfoort. Ook bij een bedrijf aan de Amersfoort- sestraat in Soesterberg verdween een computer bij een inbraak. Daarvan werd aangifte gedaan door een 38-jarige Soester. Doet u dit laar ook met ons mee? Wij zoeken enthou siaste collega-collectanten, voor de week van 11 t/m 16 mei. Meld u aan bij uw plaatselijke collecte- De Brik 19 3769 JB SOESTERBERG Tel. 0346 - 35 41 10 STEUNPUNT VOOR 1.6 MIUOEH NEDERLANDERS Op zaterdag 25 april brengt Mu ziekvereniging Odeon uit Soester berg haar traditionele voorjaars concert. Tijdens dit concert kan men genieten van het leerlingenor kest, de mini- en majoretten, het harmonie-orkest en een gastsolist uit Soesterberg die zijn loopbaan begonnen is bij Odeon, n.1. Jeroen Jongeling. De gehele vereniging heeft nog maar kort geleden een druk jaar afgesloten. Het jeugdorkest heeft recent op muzika le wijze afscheid genomen van de ge meenteraad en inmiddels zijn de mees te leden hiervan overgestapt naar het leerlingenorkst. Een nieuw jeugdorkest is samengesteld en men gaat hier weer fris van start. De majoretten hebben re gelmatig meegedaan aan festivals en hebben recent aan een concours deelge nomen, waar ze de eerste prijs behaald hebben. Het harmonie-orkest is tijdens een concours eind november 1997 ge promoveerd naar de ere-afdeling. N.a.v. deze promotie werden ze op 18 januari 1998 uitgenodigd voor de Nederlandse Kampioenschappen, waar ze kampioen binnen hun afdeling zijn geworden. Al met al is het 70-ste jubileumjaar van de vereniging een bijzonder goed jaar geweest en wil de vereniging zich op 25 april graag van haar beste kant laten zien. Tijdens het concert zal het harmo nie-orkest nieuwe muziekstukken ten gehore brengen. Door deelname aan de concoursen is er minder tijd geweest deze in te studeren en was het nodig vaker te repeteren. De majoretten zullen hun nieuwe twirlpakjes showen waar menig uurtje aan gewerkt is. Solist De solist die Odeon heeft uitgenodigd is een bekende Soesterberger, n.1. Jeroen Jongeling. Geboren in 1975 kreeg hij als 7-jarige trompetlessen bij Odeon via de RMA. Na het D-diploma behaald te hebben startte hij met de vooropleiding aan het Sweelinck Conservatorium te Amsterdam. Inmiddels is hij bezig met het 4e jaar en zal volgend jaar eindexa men doen als docerend musicus. Mo menteel is hij free-lance musicus en heeft hij reeds deelgenomen aan ver schillende internationale toernees w.o. in Japan en diverse Europese landen. Jeroen Jongeling zal onder begeleiding van het harmonie-orkest een trom petsolo ten gehore brengen, n.1. "Con certo voor trompet", geschreven door Haydn en gearrangeerd door Hanniken. Het programma van de avond is afwis selend. Het leerlingenorkest zal het con cert openen met o.a. muziek uit de film "De klokkenluider van de Notre Dame". Het harmonie-orkest zal een divers pro gramma aanbieden. Gespeeld zal wor den o.a. "Florentiner Mars", "North and South" (van de gelijknamige tv-serie), "Mission Impossible" (van de gelijkna mige film) en de "Macarena". Het laat ste nummer was een grote hit in 1996. Het leerlingen- en harmonie-orkest staan beide onder leiding van dirigent Gerrit de Weerd. De miniretten zullen de luisteraars op muziek van "Disney Classics" meevoe ren naar hun eigen jeugd. De mini- en maijoretten staan beiden onder leiding van Woutera Bouwmeester. "De Maca rena" is tevens een uitnodiging de avond dansend af te sluiten op de muziek van het eenmansorkest van Richard Miller. Het concert op 25 april wordt gehouden in het Officierscasino aan de Kampweg te Soesterberg. De zaal is open vanaf 19.30 uur, het concert begint om 20.00 uur. De entreeprijs bedraagt f 12,50, de kaarten zijn aan de zaal te koop. Voor CJP-houders en 65+-ers wordt een en treeprijs van f 7,50 gevraagd. De pre sentatie is die avond, ook traditioneel, in handen van Thari Schröder. Andere activiteiten Odeon heeft voor de rest van het jaar reeds een aantal activiteiten gepland. Zo zal de vereniging haar steentje bijdragen op Koninginnedag (aubade, optreden majorettes, koffieconcert) en de Doden herdenking op 4 mei. In de week van 25 t/m 29 mei gaan de leden van Odeon huis-aan-huis in Soesterberg langs de deur voor de Anjercollecte. De jaarlijkse rommelmarkt is inmiddels gepland op zaterdag 5 september. Op 18 oktober zullen de majorettes deel gaan nemen aan een conpours. Op 28 november is het najaarsconcert gepland. Over al deze activiteiten hoort men de komen de tijd meer. Ruim een week geleden verspreidden we een pamflet door heel Soesterberg (2500 adressen). We vroegen de mensen hoe ze denken over de plannen van Otto Zoetelief uit Soest: aanleg van een golfbaan in het zandgat aan de Kerk- laan. Afgelopen week ontvingen we van maar liefst 387 gezinnen schriftelijke reacties. Tientallen Soesterbergers kwa men langs voor een praatje of belden op. Slechts 4 reacties waren positief over de golfplannen. Alle andere mensen, die de moeite namen te reageren, zien een golfbaan in het zandgat absoluut niet zitten. De argumenten In het zandgat liggen een korfbalveld, een skibaan en tennisbanen. De rest van het terrein is nu vrij voor iedereen. Het is een soort wild parkje, waar Soester bergers wandelen, de hond uitlaten, waar grote kinderen nog ruimte hebben om te spelen en te voetballen. We wil len die ruimte en vrijheid niet kwijt! Mensen reageren boos: "Laat Zoetelief maar een golfbaan aanleggen in z'n ei gen achtertuin in Soest!" Opvallend veel Soesterbergers maken zich zorgen over de natuur. Op de kale golfbaan van Schaerweyde broeden slechts 2 soorten vogels in bosjes langs de randen. In het zandgat broeden nu nog 26 soorten vogels en leven allerlei andere dieren: egels, konijnen, mollen, muizen. Af en toe komen er zelfs ree ën. Bij aanleg van een golfbaan worden 850 bomen gekapt en gaat alles op de schop. De hele huidige natuur wordt dan weggevaagd. Het verkeerslawaai van de A28 is nu al erg groot aan de westkant van Soester berg. Vooral bij zuidwestenwind. Een kale golfbaan zal werken als een klank kast en' die herrie nog versterken. Een bewijs hiervoor vinden we vlakbij huis. Langs het fietspad naar de Verlengde Slotlaan ligt een stuk bos met caravans. Daar hoor je met noordwestenwind de A28 niet! Een eindje, verderop kom je bij de golfbaan van Schaerweyde en da vert de herrie je tegemoet. Tenslotte wijzen mensen op de vele be staande golfbanen in onze omgeving. "De golfbaan van Schaerweyde ligt pre cies op 1200 meter afstand van het zandgat. Toen ik daar laatst op zater dagochtend langs fietste, waren er maar 2 mensen aan 't golfen!" Presentatie Zoetelief Otto Zoetelief hield op maandag 6 april een presentatie over z'n plannen in het Dorpshuis. Hij was uitgenodigd door de Vereniging Soesterbergs Belang. Hij be loofde de Soesterbergers wandelpaden, zitbanken, picknicktafels, een trampoli ne, een fietscrossbaan, een trimbaan en een klimwand in het zandgat. "Is er dan nog wel ruimte voor een golfbaan?", vroeg één van de aanwezigen ach af. De tekeningen van Zoetelief spraken voor zichzelf: er was alleen maar een golf baan op te zien en verder niets! De toekomst Het comité van buurtbewoners bedankt alle Soesterbergers, die gereageerd heb ben. Het is ons wel duidelijk: de mees te mensen voelen niets voor een golf baan in het zandgat. De plannen van Zoetelief staan nu nog in de kinder schoenen. Hij moet nog onderhandelen over de grond met Sterrenberg en de gemeente Soest. Ook de financiën zijn niet rond. Bovendien moet Zoetelief de gemeente Zeist zover zien te krijgen de bestemming van de grond te verande ren. Het gebied tussen Sterrenberg en de A28 heeft de bestemming bos. Als dat nodig is, zullen we straks bezwaar maken tegen wijziging van deze bestem ming. Namens het comité van buurtbewoners, Trees en Nico Linger, Bert van 't Holt en Muriël Schouten Luchtvaart Herinneringsmonument Soesterberg rek. 37.52.11.667, Rabobank Zeist Beste Otto, Maandag 6 april ben ik getuige geweest aan je uitleg en toelichting betreffende de plannen die je hebt met het zandgat aan de Antonie van Leeuwenhoeklaan te Soesterberg. Getroffen was ik door je medeleven met de bevolking van Soesterberg, die geen ruimte zou heb ben om te wandelen. Ook je begaanheid met de jeugd, die volgens jou geen kans heeft om te spelen en te golfen, was aandoenlijk. Het zandgat lag vol hon denpoep, dus jij ging daar even wat aan doen. Toevallig grenst die grond aan jouw ski baan, dat kwam goed uit, want die werd in het totale renovatieplan meegeno men, het geheel zal een plaatje worden. Veel wandelpaden met banken, nieuw aangelegde perken en groenvoorzienin gen het kon niet op allemaal. De jeugd komt er helemaal goed af, alles wat er nu nog niet aan speelattributen is, komt er, te veel om op te noemen, fantastisch. Geen hekken, gratis toegang voor ieder een. Voor een ruimere ontsluiting heb je ook al gezorgd, de Kerklaan wordt verbreed, parkeerplaatsen zijn geen probleem, jij maakt ze, en passant deelde je ook nog even mee dat er een golfbaan kwam, want die was er ook nog niet, en de rondom liggende golfbanen zijn alle maal besloten en zeer hoogdrempelig, (elke woensdagmiddag) Voor informatie: tel. 6014152 zoals jij dat noemde. Jij zou de drempel wel even tot onder de duizend gulden verlagen. Ook noemde je de golfclub Soestduinen met f 1300,- te hoog. Wel Otto, bij deze kan ik je meedelen dat de drempel in Soestduinen niet meer dan f 250,- be draagt en dat is slechts eenmalig. Dat er jaarlijks zeg maar contributie betaald moet worden is echt niet vreemd en f 950,- is beslist niet overdreven, want je mag dan immers 365 dagen per jaar gebruik maken van de golfbaan met toe behoren. En die golfbaan moet wel on derhouden worden en een redelijke op brengst voor de gedane investeringen lijkt mij wel op zijn plaats. Je verdere informatie over mijn golfclub, was totaal niet relevant, ik verzoek je dan ook bij deze je mond te houden in het openbaar over de golfclub Soestdui nen, anders heb je een proces aan je broek. Ik kan je ook nog vertellen dat iedere Soester nog terecht kan bij ons en een zeer gestructureerd jeugdplan in de maak is. Die grote behoefte aan een golfbaan in jouw plan is er dan ook niet, zeker niet voor de Soesters. Een als je de gemeente Soest zo gek kan krijgen dat zij de grond goedkoop aan jou in erfpacht geven, zal ik hen ten sterkste aanraden, jou minimaal vijf mil joen gulden borg te laten storten, voor de voorzieningen die jij belooft. Want je financieringsplannen waren erg ondui delijk. Er is wel een aantal sponsors voor de golfbaan, gaf je aan. En als de gemeenschap dan zonodig recreatie- grond goedkoop wil verpachten, ben ik ook in de markt, ik ga dan voorstellen om er voetbal-, rugby- en hockeyvelden van te maken, de behoefte daaraan lijkt mij veel groter en daar wil ik mij wel voor inzetten. Bovendien behoeven dan Sterrenberg en de gemeente Zeist niet lastig gevallen te worden. Op korte ter mijn zal ik een ontwerpinitiatief plan in dienen bij de belanghebbende instanties. Bert Schoenmaker Golfbaanexploitant Soestduinen Het vierde team van SEC is in de zaal kampioen geworden. De ploeg van Johan Zijderveld rekende vorige week in sporthal Beukendal af met de clubgenoten van het vijfde. SEC 4 is nu op een onoverbrugbare voorsprong gekomen en mag volgend sei zoen een klasse hoger gaan spelen. Het jeugdbeleidsplan van Stam/SoVoCo begint zijn vruchten af te werpen. In de competitie werden de jongens mini's (boven) en jongens C (onder) kampioen. De tien- èh elfjarige mini's boekten dat resultaat onder leiding van trainer/coach Lau ra van Oostrom. De jongens C worden gecoacht door Hans Hankamp en getraind door heren 1-speler Jan Visser die het jeugdbeleidsplan schreefIn sporthal Beuken dal werden beide kampioenteams zaterdagmorgen gefêteerd. Aranka van de Wal van het Skiteam Soesterberg mag van 6 tot 10 mei gaan trainen in Oostenrijk. Met acht andere talenten is ze door de Nederlandse Ski Vereniging gese lecteerd. De jonge skister uit Den Dolder krijgt onder leiding van Jurgen Galler een professionele sneeuwtraining. In het weekeinde onderstreepte Van de Wal haar vorm door in Bergschenhoek en in Huizen als eerste te eindigen. Openingstijden Centrale Bibliotheek Albert Cuyplaan 202, 3764 TW Soest, tel. 035-6015210. Woensdag- tot en met zaterdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- tot en met vrijdagmiddag van 14.30-17.30 uur. Dinsdag- en vrijdagavond van 18.30- 21.00 uur. Openbare Bibliotheek Soesterberg Dorpsplein 17b, 3769 DA Soesterberg, tel. 0346-352017. Woensdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- woensdag- en vrijdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Vrijdagavond van 18.00-20.00 uur. Smeeing/BDC Wasmeer-dames 1 16-20; dames 2-Green- stars 2 8-22; heren 1-BHC 3 22-14; heren A jeugd-Fulmen/Fidelitas 13-15; meisjes B jeugd 1-BHC 14-2; DWSM-meisjes B jeugd 2 7-15; C jeugd gemengd-Greenstars 18-9; BSV-jongens C jeugd 10-15; Wasmeer-D jeugd gemengd 19-5. Hees Quick B2-Hees BI 1-10; Hees Cl-Cobu Boys Cl 1-4; APWC D2-Hees Dl 10-1- Hees Fl-Nieuwland F1 2-14; Hees F2- Greenstars F5 2-3. Soest Fortitudo 1-SO Soest Al 3-4; Elinkwijk 2- SO Soest BI 3-1; Argon 2-SO Soest B2 2- 0; SO Soest B3-Roda 4 3-4; SO Soest Cl- Roda 2 12-0; De Glind 1-SO Soest C3 11- 7; SO Soest C4-APWC 2 3-4; Cobu Boys 2- SO Soest C5 3-4; WU 1-SO Soest Dl 0- 1; Roda 2-SO Soest C2 2-5; SO Soest D8- Roda 3 1-6; TOV 3-SO Soest D4 7-0; Hoog land 8-SO Soest D5 1-4; SO Soest D6- KWA 5 2-2; Cobu Boys 1-SO Soest El 0- 7; Eemdijk 1-SO Soest E2 9-0; SO Soest E3-Spakenburg 2 2-2; SO Soest E4-Roda 6 1-3; Llsselmeervogels 4-SO Soest E5 8-0- SO Soest E6-WZA 7 2-2; Hoogland ÏO-SO Soest E7 1-8; SO Soest E8-Eemboys 1 2-6- Roda 15-SO Soest E9 6-4; SO Soest Fl- WZ 1 3-3; APWC 1-SO Soest F2 3-2* SO Soest F3-APWC 2 1-2; Hooglanderveen 2- SO Soest F5 5-2; Quick 6-SO Soest F6 4-3- SO Soest F7-IJsselmeervogels 6 13-0; SO Soest F8-Nieuwland 3 1-0; Roda 9-SO Soest F9 2-1; SO Soest F10-SO Soest Fll l-i- Meisjes: Victoria 1-SO Soest 1 7-6. Zaalvoetbal 21.00 uur Kortenhoef '94-SEC (KomJ hoef) Schaken 19.30 uur Soester Schaak C'lub-H», De «.plande uitbi (Parallelweg) tosnelweg A-28 m is door het kabini ieder geval 2010. derhalve in de top nale files. - Minister V/ijers var Basketbal ken gaf onlangs ee: 17.30 uur Red Stars (D)-Crackeijai kabinetsplannen en (Beukendal) lijk dat de aangevrat 19.30 uur Red Stars (H)-BC MarH de derde baan van (Beukendal) uitstel heeft gekrege ding van andere snel stad) kennelijk ee: hebben. Voor de bedrijven ir Zaalvoetbal 21.00 uur Inter Hesp-DVS/De (Hilversum) ZATERDAG 25 APRIL Voetbal 14.30 uur - 14.30 uur De Bilt-Hees (De Bilt) 14.30 uur WZ'49-Eemnes (Eemwet| Bilt) I ZONDAG 26 APRIL Hockey 12.45 uur MHC Soest (D)-Bennebroa (Koningsweg) 14.30 uur MHC Soest (H)-Kraane: (Koningsweg) Voetbal 14.30 uur Neerlandia/SLTO (Amster- dam) 14.00 uur SEC-JSV Nieuwegein (Bos straat-West) enigde Ondernei (VOS) is dat een plande investering* "Heerlijk om al zichten te zien. Er Handbal dorp naar dit juf MAANDAG 27 APRIL is dat er zoveel ot 12^45 uur Smeeing/BDC-HVN/Attiü ]n,e"- He! dien',e 2 (H. Blaekweg) al die ouderen de van heel veel activ nieten." Bowling Een stralende Cees 19.30 uur Competitie Soester Bowlinj wat" Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19 J uur (C dne) te groep vrijwilliger Zaalvoetbal rig jubileumfeest 21.00 uur SEC-PTB Sprokkelenburf (Beukendal) VELDVOETBAL 10.00 tot 18.00 uur Ze hadden als best ken en wegen of ei gehaald moesten 'stonden er klaar er waren ook al die bruik. De grote zaal bevatte op een geg 250 mensen. 1. Marcel van Essen (WZ'49)19: jSprekers 2. André Hufman (Soest)18 Ver over tien uur o 3. Peter de Jong (Hees)14 de plechtigheid mei Gijs Schaap (VVZ'49)14 zeer velen, onder1 5. Jeffrey Dorrestijn (Hees)12 van Dijk die in de 6. Mohammed Touhami (SEC-za)....9 zet. In het kort gaf 7. Hidde Reitsma (WZ'49)i\afgelopen 25 jaren Michel Vlaswinkel (Soest)8.1 De Drie Eiken niet 9. Mare Schenderling (SEC-za)7 J enorme steun var 10. Saban Aksit (SEC-zo)6 i schaduw was de afv Peter van den Berg (SEC-zo)6i| willigers van toen, Arjan Grapendaal (Soest)6 redenen dit heugli Remi van der Pol (SEC-za)6bijwonen. Martijn Stalenhoef (Soest)6 Verheus dankte 'de en het College v; steun tot op heden 2 StKa^fF-rt^ina)71 zoroi'blIvemBu 4. René de Bree (Firtina)15 - Michel Vlaswinkel (DVS)15 y 6. Wilffed Engberink (SEC)11 SOCStCfuCf Martin van Ernst (SEC)11 f 8. Luits Houkes (DVS)10 1 )\I ïAffj /vl Hilmi Michi (Firtina)10 L ^11 10. Fred Bos (SEC)9 Ramon Heijnen (DVS) Duffel Wedvlucht: Duffel; Datum: zater dag 18 april; Afstand: 132 kilome ter; Wind: variabel. DE ZWALUW J.A. Vogel 1 84 119 204 210 228 254; H. Huisman 2 19 39 206 231 241 245; R.W. Grift 3 82 154; J.W.E. Stam 4 6 22 24 25 27 I 30 32 54 55 57 95 97 98 102 105 123 170 171 182 183 185 187 188 2 3 2 233 251 253; E. v.d. Brakel 5 45 64 66 67 87 125 132135 172 184 186 203 219 235 250 266 279; Comb. B&B 7 11 12 42 48 52 53 76 91 103 I 104 112 113 136 141 153 177 190 211 242 252; W. van Donestein 8 10 35 43 68 69 155 160 173 197 209; Weldink/v. Hengstum 9 78 142 145 165 181 225 237; H. Wolfeen 13 51 89 238 240 244; G. Rijksen 14 21 33 34 41 47 50 60 71 81 131 157 189 191 201 265; R. Eimers 15 36 40 93 99 138 167; A. Rook- hutzen 16 94 126 220 224 255 256; H. Too- nen 17 37 62 75 85 90 108 114 118 127 139 144 163 216 218 229; Gebr. de Bruin 18 23 29 46 49 59 70 72 73 77 79 86 96 109 11! 137 143 146 147 148 150 161 178 194 195 202 215 221 249 261 264 267 275; J. v.d. Braket Zonen 20 26 44 83 121 124 128 133 156 166 179 205 207 208 213 258 274; H. van Es 28 152 198 222 239 281; A. van Ginke] 31 214; H. Vonk 38 88 106 168 175 180 192 193 223 247; P. Kamers 56 270; R. van Egdom 58 164 280; H. de Bree 61 74 92 HO 122 140 149 162 174 196 199 217 246 259 263; Th. Post 63 65 262 268 269; R van Homsveld 80 107 115 116 117 129 236 243 260 272; R. Voskuilen 101; De Bruin-v. Arnhem 120 277; J. de Jong 130; ,,e Belt 134 169 248 27S: L. Vogel 151 158 227; J. van Dijk 176 257 271; DE VRIENDSCHAP Mw. Altenaar en Zn 1 4 11 38 41 46 52 88 co Schiramel 2 19 26 28 29 33 43 45 58 69 87 102 107 108 125 129; Vaessen/ Veenendaal 3 10 30 32 49'72 74; W. Hoff- mann 5 16 23 31 37 64 73 100 110; A. Dijks- rrc 670 77 Wijnands 7 47 55 65 75 83 91 98; G.K.H. Holdijk 8; H.H. v.d. Veen 9 39 42 44 104 116 122 132 134; Comb. Zijtveld/Kro! 12 14 17 22 51 62 68 86 87 118; Comb. Westerveld 13; R. de Rui- Ï!",A5 40 67 124' J- Kopland 18 27 36 56 109 111 113 133; J.W.S. Büchner 20 24 71; Altenaar/Reijerse 21 50 54 57 59 93 96; J. v Groningen 25 114 121; D. Altenaar 34 130 136; Z.K.H. Pr. Bernhard 35 60 126; Kamer- beek/Rauch 48 66 92 94 97 131 135- C. Sokma 53 61 76 80 105 120; C.J. Voerman 1?T ;Se£er 79 U2> A B- Grift 81 84 95 S ;«Y' Gochius 82 90; R. v. Groenes- 5? 115; CP- Jak 98 123; W.H. van Dne 99; A. Wijnands 101 106. Een korte bi Oriëntal Swan in de uitreiking onderscheiding de Ben Niehoi eens voor but^ Wit en kon zij geloven. 'Of ik na het ge Swan even kon het veertigjarig paar Van Dijk, tuurlijk doe je d eens oog in oog milie, vrienden e mij behoorlijk v< ik heb daarvoor bijzonders', aldu hoff Werning vc dag in The Orië

Soester Courant | 1998 | | pagina 16