SoVoCo: Een doekje voor het bloeden Meyer en Broekhuis winnen bij Selby Soesterse wint Champions League Collectief Red Stars wint 'alweer ISPÖRTI Jan van der Lee duikt in Rotterdam onder drie uur Circa 700 werknemers gaan eer werkgever hoog houden Vier clubkampioenen bij selecties de Springbokken Hulpvt WOENSDAG 22 APRIL 1998 SOESTER COURANT PAGINA 2( Dames gedegradeerd, heren hebben uitzicht op promotie VOLLEYBAL Clubkampioenschappen van badmintonvereniging BADMINTON VISSEN Zomercompetitie de Snoekbaars start op 25 april ZAALVOETBAL Inschrijftermijn zaalvoetbaltoernooi verlengd U V TOERMJDEN Tempo Toer houdt Poldertocht over vier afstanden Iets te koop of te geef? Plaats een "kleintje" in de Soester Courant BOWLING Spannende strijd om finaleplaatsen bij bowlingclub Jeugdnieuws^J f/OHlCMtie See you bij Toontje Heren 2 Soestdijk 6 - Bam Olé ZAALVOETBAL Winst Firtina'93 enDVS/DeKuil VOETBAL Open middag SEC voorjeugdvan5 tot en met 12 jaar Sandra van Embricqs verovert in Frankrijk ook zesde landstite BASKETBAL WOENSDAG Arend Kok uitblinker in streekderby met Crackerjacks: 70-69 Lenie Toms te gast bij Sj André Snij< gast bij PAS BASKETBAL ATLETIEK BEDRIJFSSPORT Dertien avonden bedrijfssportcompetitie Meer sport pagina V TURNEN Stam/SoVoCo won zaterdag voor de derde keer in successie een com petitiewedstrijd, maar de fraaie se rie is niet meer dan een doekje voor het bloeden. Voor de dames was al bekend dat ze na elf jaar hun plek in de eerste divisie moeten afstaan, omdat de volleybalsters het met name tegen de ploegen uit de on derste helft liet liggen. De 3-1-zege op Donitas was knap, maar kan het tij niet meer keren. Weken-, zelfs maandenlang werd de hoop geves tigd op het tweede damesteam dat in de race was om promotie naar de eerste divisie, maar in de beslissende fase gleed die ploeg thuis onderuit en werd de 'be slissende thriller' met Tonegido/Voor- burg om de tweede plaats, ondanks een 'matchpoint', verloren: 3-2. Nu is er sprake van dat de Zuid-Hollan ders misschien geen gebruik willen ma ken van hun recht om p/d-wedstrijden te spelen. In dat geval zou Stam/SoVo- Co - al dan niet voor de zekerheid ver sterkt met speelsters uit het eerste en/ of het derde team - alsnog een poging mogen wagen de club een nieuw start bewijs voor de eerste divisie te leveren. Is dat niet het geval, dan start Stam/ SoVoCo volgend seizoen met twee of drie teams in de tweede divisie. Naar verluidt willen de speelsters van het der de team, dat met overmacht kampioen werd in de derde divisie, het liefst in die klasse blijven spelen. Heren Voor de heren van Stam/SoVoCo kan het volleybalseizoen nog een positief staartje krijgen. Promotie naar de nieu we regionale klasse blijft bespreekbaar. Gaan ze niet direct, dan kunnen ze via een beslissingswedstrijd tegen AGAVS op een plan hoger komen. De Soesterbergers verspeelden de twee de plaats door het laatste competitieduel te verliezen. Stam/SoVoCo, dat vrijdag avond met 0-3 van Gemini won, voeg de zich naast de Soesterbergers op de derde plaats. Kampioen Forza/Hoog- land en Unicornus zijn zeker van pro motie. Stam/SoVoCo verloor driemaal dit sei zoen, de laatste keer in november. Daar entegen werd negen keer remise over eengekomen, tegen de nadrukkelijke wil van coach Ali Moghadassian in. "Spel- technisch vind ik dat wij de beste ploeg hebben, maar mentaal is bijvoorbeeld Hoogland veel sterker dan wij." Mogha dassian drukte zijn spelers vrijdagavond op het hart dat het duel in Hilversum de laatste strohalm was. Zijn team, dat al zo vaak onnodig punten had verspeeld, begreep de boodschap en ontwikkelde een servicedruk om te voorkomen dat de spelverdeler van Gemini in zijn spel zou komen. Dat lukte in de eerste set dankzij een goede opslag van Marcel van 't Veer: 7-15. In de tweede en derde set (die beide met 9-15 werden gewonnen) zette Stam/SoVoCo die lijn voort. Jan Visser gebruikte zijn routine en Marcel Swart speelde sterk als midaanvaller en stond ook verdedigend zijn mannetje. De kans dat Ali Moghadassian bij het herenteam blijft, is 'fifty-fifty'. Als Stam/ SoVoCo niet promoveert, zoekt de am bitieuze trainer/coach zijn heil elders. Mocht de ploeg wel een klasse hoger gaan spelen, dan laat Moghadassian een langer verblijf afhangen van het clubbe stuur. "Het wordt tijd dat het met een visie voor de herenafdeling komt," aldus Moghadassian. Chantal Broekhuis heeft weer drie clubtitels in de wacht gesleept bij Selby. De badmintonster versloeg in de finale van het enkelspel Saskia Sulenta en won ook de dubbelfina- les. In het damesdubbel speelde ze samen met teamgenote Lydia van den Dijssel. Ook daarin werd Saskia Sulenta (die dubbelde met Asmara Dirksen) ge klopt: 15-3, 15-12. Met Dennis Kox pakte Broekhuis ook de derde titel. In het gemengd dubbel werd met 15-9 en 15-1 van Lydia van den Dijssel en Jo- han Meyer gewonnen. Meyer veroverde wel de titel in het he ren enkelspel. In de finale was hij te sterk voor zijn ploegmakker Dennis Kox uit het eerste: 18-13, 15-3. Dit tweetal dubbelde en had drie games nodig om in de finale te zegevieren over Herman Scheerhoorn en Siebren Roorda: 4-15, 15-9, 15-7. Het was de enige finale waarin drie games nodig waren. De finalisten van de clubkampioen schappen van Selby. Foto: Goos van der Wilt Ook de recreanten van Selby kwamen in actie in C-drie. In deze categorie werden de titels opgeëist door Peter Dirksen (heren enkel), Anne-Tien Kooman (da mes enkel), Lucien Papenhuyzen en Gerard Beenen (heren dubbel), Anne- Tien Koomen en Henriëtte Topper (da mes dubbel) en Henriëtte Topper en Lucien Papenhuyzen (gemengd dub bel). Voor de Snoekbaars staat zaterdag 25 april in het teken van de eerste van tien wedstrijddagen van de zo mercompetitie. De deelnemende vissers gaan daarvoor naar de Klei ne Melm. Voor de hengelaars is het inschrijfgeld bepaald op 60 gulden. Dat is inclusief vier bootwedstrijden, waarvan twee op de Funtus in Loosdrecht en twee op de Vecht bij het 'polletje'. Voor de eerste wedstrijd van komende zaterdag moeten de vissers zich om 6.15 uur verzamelen. Gevist wordt er van 7.00 tot 12.00 uur. Tot en met vandaag kunnen liefhebbers zich opgeven bij Willem van der Kraats, tel. 6016895 of Bert Giele, tel. 5412461. De inschrijftermijn voor het Me- ga-pinksterzaalvoetbaltoernooi in sporthal Beukendal is verlengd. Tot 25 mei kunnen ploegen zich opge ven voor het driedaagse toernooi dat op zaterdag 30 en zondag 31 mei en maan dag 1 juni wordt gehouden. De inschrijfkosten zijn 125 gulden per team. De samenstelling van de ploegen maakt niet uit, mits de deelnemers mi nimaal zestien jaar zijn. Voor de win naars ligt duizend gulden klaar, de twee de prijs is een dinerbon, de derde prijs een kappersbon voor de spelers van het team. Inschrijven kan schriftelijk: Mega-pink- sterzaalvoetbaltoernooi, Postbus 3020 3760 DA Soest, en telefonisch: tel. 06- 53236379. Toerrijders kunnen zaterdag 25 april meedoen aan de Poldertocht van Tempo Toer. De club heeft vier routes uitgezet, over 40,80,120 en 150 kilometer. Vertrek en aankomst zijn bij het club huis aan de Industrieweg. De routes zijn uitgestippeld door de weidse polders van het Utrechtse en Zuid-Hollandse plassengebied. Ze zijn volledig gepijld, terwijl de deelnemers een routebeschrij ving meekrijgen. De starttijden zijn per route verschil lend. 150 Kilometer: 8.00-9.00 uur; 120 kilometer: 9.00-10.00 uur; 80 kilome ter: 9.00-11.00 uur; 40 kilometer: 10.00-12.00 uur. Deelname kost drie gulden voor de 40 en 80 kilometer en vier gulden voor de twee langste afstan den. Toerrijders die geen lid zijn van de NTFU betalen twee gulden meer, zodat ze tijdens de tocht zijn verzekerd. Halverwege de laatste periode is de strijd om de finaleplaatsen van de Soester Bowling Vereniging onge meen spannend. Het aantal kans hebbers is groot. In de eerste maandag-league zijn onder linge verschillen klein. Lijstaanvoerder Big Splitters (15 punten) heeft slechts één punt voorsprong op Lucky Name en twee op De Vrije Teugel. Op, de vierde plaats is Vini's met elf punten nog niet kansloos. Teamwork staat in de tweede maandag league fier bovenaan met 17 punten. Dan volgen Strajk (14), Enghe (12) en Van Ede (11). De eerste plaats in de eerste dinsdag league wordt gedeeld door Toverbal en Cool Cat. Beide hebben 15 punten, twee meer dan Graphique dat nog niet zeker is van de derde plaats, omdat Energy (11 punten) op de loer ligt. Ook in de twee' - dinsdag-league zijn er twee koplopers. De Noten en Naadje voeren de tussenstand aan met 15 pun ten. Om de derde plaats wordt hard ge vochten door Westra's en Spitsheuvel die beide elf punten hebben vergaard. Per league dringen drie teams door tot de finale. VOETBAL Soest KORFBAL Eemvogels De Cl ontving SGV uit Culemborg en al snel bleek dat de Soesters beter korf bal speelden. Dat uitte zich ook in de eindstand: 8-1. In Ermelo leed de Dl een nipte nederlaag. Het werd 5-4 voor de thuisploeg. In de veldcompetitie be hield de F1 de ongeslagen status door met 5-0 te winnen van Doorn. In 33 wedstrijden werd 10 keer gewon nen en 5 keer gelijkgespeeld. De Al won met 3-4 van Fortitudo. De B-junio ren verloren allemaal. De Cl versloeg Roda met 12-0 en de C5 won van Cobu Boys. Bij de D-pupillen wonnen de Dl, D2 en D5 van WIJ, Roda en Hoog land.. De El won met 7-0 van Cobu Boys en de E7 won met 8-1 van Hoog land. Bij de F-jes wonnen de F7 en F8 van IJsselmeervogels en Nieuwland. De meisjes scoorden 6 keer, maar tegen stander Victoria één keer meer. Cofefaria en Eethuis Dagschotels woensdagRundertartaartjes met bloem kool en aardappelkroketjes donderdag: Kibbeling, frites, sla vrijdag t/m Zigeunerschnitzel, zondag: pommes parisiennes, snijbonen maandagLamsfilet, frites, boontjes dinsdag: Slavink, doperwten, aardappel kroketjes Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Firtina'93 won maandagavond de thuiswedstrijd tegen JCK/Lora. Het werd 3-2 voor de Soesters door onder meer twee doelpunten van Mustafa Aksit. DVS/De Kuil won ook. In sporthal Beukendal versloeg de eersteklasser TOV met 7-5. De ruststand in de der by met de Baarnaars was 3-2 voor de thuisclub. Gijs Schaap schoot de bal viermaal binnen, de drie overige treffers werden gemaakt door Luits Houkes. Voetballen op een luchtkussen of op een zeil, waarop water ligt. Het zijn onderdelen van het voetbalgek- tetoernooi dat SEC op woensdag 29 april houdt. Dat gebeurt tijdens de open middag voor kinderen van 5 tot en met 12 jaar. Ook kinderen die geen lid van SEC zijn, mogen deelnemen. Tussen 13.30 en 14.00 uur kunnen ze zich opgeven op de Bostraat-West en vervolgens gratis mee doen aan de speciale wedstrijden/Voor de maaltijd en de voetbalbingo hoeven ze evenmin te betalen. Het programma wordt om 19.30 uur afgesloten. Voor niet-leden van 5 tot en met 12 jaar houdt SEC op de woensdagen 6,13 en 20 mei open trainingen. Of Edgar Davids (Juventus) of Cla- rence Seedorf (Real Madrid) mag zich over een maand winnaar van de Champions League noemen. San dra van Embricqs (Cjemb Bourges) is nu al Europees kampioen. De oud-inwoonster van Soest prijkte vorige week op de voorpagina's van onder meer 1'Equipe, de toonaangeven de Franse sportkrant, en La Nouvelle Republique. 'Historique' en 'Quelle Bel le Aventure' kopten de bladen; 'Unieke dubbelslag voor Sandra van Embricqs' schreeuwde De Telegraaf. De dertigjarige basketbalster versloeg met Cjemb Bourges in de Champions League finale het Spaanse Pool Getafe Madrid (76-64) en haalde in dezelfde week het Franse kampioenschap binnen ten koste van Valenciennes. Het was de zesde landstitel in de carrière van de basketbalster die tot haar zestiende bij Red Stars speelde. Als tiener werd ze Nederlands kam pioen met Amstelveen, waarna ze vier jaar lang uitkwam voor UCLA in Los Angeles. Vervolgens basketbalde de in ternational in Spanje, Nederland, België en Frankrijk. Onlangs kreeg Sandra van Embricqs te horen dat ze bij de Ameri kaanse universiteit is gekozen tot de 15 beste speelsters aller tijden. Het is daarom niet zo verwonderlijk dat ze werd gevraagd zich op 2 mei in de Verenigde Staten te melden voor de se lecties voor de NBA voor dames. Haar moeder - bij wie thuis in Overhees de kranten over de successen van dochter- Vanwege haar basketbalcarrière reist Sandra van Embricqs uit Soest al zo'ndu tien jaar over de wereld. Een nieuw hoogtepunt bereikte ze vorige week bij het Fransi Cjemb Bourges, waarmee ze de Champions League won. lief breeduit op tafel liggen - raadde het haar af. "Ik vind dat ze magerder is ge worden. Ze is moe, dus ik zei, doe het maar niet, kom maar naar huis." Van daag komt Sandra van Embricqs in Soest voor een vakantie van twee we ken. Wat ze daarna gaat doen, weet ze nog niet. Sandra van Embricqs was gis teren niet te bereiken in Brussel, waar ze toen verbleef. Het is niet zeker of ze bij Cjemb Bourges blijft of elders gaat spe len. Bij de Franse club was Sandra meestal de zesde speelster en 1 veel speeltijd toebedeeld. Per wedstrijs scoorde ze gemiddeld twaalf punten. Moeder Van Embricqs: "Volgens miji ze het reizen in Frankrijk zat. En Bourges (twee uur rijden ten zuiden Parijs - red.) is verder niet veel te bele ven. Maar ze zijn daar vol lof over San dra. Ze vinden haar een echte dame. is altijd beleefd en de Fransen vindei het geweldig dat ze zes talen spreekt waaronder natuurlijk het Surinaams. Spirit krijgt weer b Tomson. Zij komt d naar het centrum voi neeswijzen aan de J helderziende waame ten. Ze doet dat aan werpen die worden i de bezoekers. Die kui vanaf 19.30 uur tere acht uur begint Tor bedraagt 7,50 guldei geen abonnement hi informatie, tel. 6021! Spontane helderzien André Snijder gaat z verrichten in het cl Vriendschap aan de is dan te gast van komst heeft georgan is 20.Q0 uur, de toej den voor leden en 7, dere bezoekers. Hoewel reeds gedegradeerd, voelt Red Stars zich steeds beter thuis in de eerste klasse van West-Neder land. De basketballers bewezen dat zaterdag in sporthal Beukendal, waar de streekderby met Cracker jacks werd gewonnen: 70-69. De door personele problemen op de laatste plaats terecht gekomen formatie presteerde na de samenvoeging van de eerste twee herenteams, in januari, steeds beter. Twee weken terug werd ten koste van Voorburg de tweede zege ge boekt, en passant werd het Nederland se Luchtmachtteam in een oefenduel geklbpt en zaterdag moest ook Cracker jacks eraan geloven. De Amersfoorters werd het bijzonder moeilijk gemaakt door de zone-verdedi ging die Red Stars-coach René Lansaat uit de kast had gehaald. De lange men sen van Crackeijacks kwamen niet of nauwelijks aan bod, waardoor de gasten gedwongen werden van afstand te gaan schieten. Dat lukte aanvankelijk niet zo goed, terwijl Red Stars vanuit de loop graven veel breaks speelde én afrondde. Na dertien minuten sloeg Red Stars het eerste gaatje (22-13). Via drie driepun ters kwam Crackerjacks terug tot 25-24, maar onder aanvoering van Arend Kok gingen de Soesters rusten met een voor sprong van 31-24. De spelverdeler was de absolute uitblinker bij Red Stars dat in collectief opzicht weer een dikke vol doende haalde. Kok, belast met de spel- opbouw tegen de veel druk uitoefenen de Amersfoorters, werd bovendien topscorer met 20 punten. Hij benutte tien van de twaalf vrije worpen die hij mocht nemen. In de tweede helft liep Red Stars vlot naar 47-32. In de fase daarna verzuim de het de wedstrijd te beslissen door in twee minuten tijd drie vrije lay-ups te missen. Mede daardoor werd het ver schil verkleind tot tien punten en hield Crackerjacks de moed erin. Dat was ruim vijf minuten voor tijd. Dat de Amersfoorters drie minuten la ter langszij kwamen (65-65) was niet alleen te danken aan de drie driepunten die ze verzilverden. Red Stars verspeel de in die fase tot viermaal toe in de ver dediging al het balbezit en hielp de op ponent zo weer in het zadel. Maar in de slotfase hielden de Soesters het hoofd koel. Ook aan de vrije worp- lijn, waar Kok en junior Frank van dei Wal in de laatste minuut mochten gaar staan. Beiden mikten tweemaal raak. Nc Kok zorgden Harrold Veen (11 punten] en Bob Kooter (10 punten en viei block-shots) voor de meeste punten. Dames Tijdens de uitwedstrijd tegen OSM'7! kon coach Wim Bolwerk lui achterover zitten. De zwakke tegenstander uil Maarssenbroek werd zaterdagavond me; 43-87 de oren gewassen. Het was junior Ingrid Pelleboer die de Soesters op sleeptouw nam. Met dertien punten van haar liep Red Stars binnen zeven minu ten naar 4-22 en met 28 punten werd zij uiteindelijk topschutter. Nancy de Kruyl en Antoinette van Eeten tekenden voor veertien punten. In Rotterdam werd het wereldre cord op de marathon bij de heren net niet en bij de dames net wél ver beterd. Jan van der Lee kwam net niet aan zijn persoonlijk record, maar dook wél onder de drie uur grens: 2.59.06. Dat was best opmerkelijk voor de Soes ter die al eens 2.51 had geklokt en net was hersteld van een blessureperiode van een half jaar. De Soester kon daar om dik tevreden zijn met het resultaat op het parkoers dat doorgaans als 'snel' te boek staat. Berend Drenth was van de Pijnenburg delegatie de tweede atleet die finishte. Hij had drie uur, twee minuten en 38 se conden nodig. Jaap van den Berg liep zijn zoveelste marathon in 3.33.50, ruim drie minuten later kwam ook Wim van Veen binnen. Henny van Dorresteijn kwam ruim vier uur na het startschot over de finish, Hans Afman was klaar na vier uur en 27 minuten. Onder de Pijnenburgers bevonden zich ook enkele debutanten op de marathon. Van hen lieten Herma Boonstra en Ed Kokelaar 3.54.52 noteren. Ton Stalen hoef had het wat moeilijker (4.45.02), terwijl de zestigjarige Wim Tenthof van Noorden na 27 kilometer moest uitstap pen vanwege een liesblessure. Hans Kleinekoqrt (59) liep voor de 55e keer een marathon (4.17.20). Aan de Marathon van Rotterdam deden 194 zestig-plussers mee. Een van hen is Fons de Beer, de oudste deelnemer van Pijnenburger die zijn persoonlijk record scherper stelde: 4.29.03. Paaspolderloop In de Paaspolderloop over 15 kilometer zette Erik Tolboom een snelle tijd neer (52.17). Louis den Exter presteerde eveneens verdienstelijk en bleef net bin nen het uur: 59.41. aan bod. Het volleybaltoernooi wordt afgewerkt in sporthal Beukendal. Hetzelfde geldt voor de zaalvoetbalwed strijden die op de maandagen 11, 18 en 25 mei en 8 juni worden gespeeld. De zaalvoetbaltak van SEC heeft 22 in schrijvingen ontvangen. WZ'49 is belast met de organisatie van het veldvoetbal. Op het sportpark aan de Eemweg treden negentien teams bin nen de lijnen. Dat gebeurt op de dins dagen 19 en 26 mei. Voor het eerst is het basketbaltoernooi van Red Stars verspreid over twee avon den: de dinsdagen 2 en 9 juni. Negen heren- en vier gemengde ploegen spe len hun duels in Beukendal. De estafetteloop voor bedrijventeams wordt, zoals gewoonlijk, gecombineerd met de Soester Stratenloop van AV Pij nenburg. Dit keer vindt die plaats op dinsdag 12 mei, evenals vorig jaar met start en finish in de Smitshof. Aan de bedrijfssportcompetitie van de Soester Zakenkring wordt dit jaar meegedaan door 119 teams. Dat zijn er drie minder dan vorig jaar. Ze komen, verspreid over der tien avonden, in actie van 7 mei tot en met 9 juni. Het programmaboekje zal deze week naar de deelnemende bedrijven worden verstuurd, zodat de circa zevenhonderd werknemers weten wanneer ze de eer van hun onderneming hoog moeten houden én zich kunnen verheugen op de bittergarnituur die een-beetje-werk- gever na de inspanningen op tafel laat zetten. Met negentien heren-, acht dames- en 31 gemengde teams mag volleybal zich traditiegetrouw verheugen op de groot ste belangstelling. Stam/SoVoCo heeft voor de recreatieve teams (derde klasse) een speelschema ontwikkeld voor don derdag 7 en 14 mei. Op 28 mei mogen de poulewinnaars terugkomen en zijn ook de teams uit de tweede klasse te zien. Op 4 juni komen de sterkste teams De turners en gymnasten van de Springbokken-selecties kwamen zaterdag in ac ne tijdens de clubkamp,oenschappen. Foto: Goos van Jer m Saskia Kok, Mark Maarten Troost, Inci Kandemir en Jelle Brouwers zijn sinds zaterdag een titel rijker. Ze wonnen de clubkampioenschap- pen van respectievelijk de turn- en de gymnastiekselecties van de Springbokken. Saskia Kok won bij de titel door eerste te worden bij de D-turnsters tot twaalf jaar, Troost dankte zijn eerste plaats aan zijn winst bij de D-turners tot en met 12 jaar. Hij vocht een spannende strijd uit met C-turner Bas Bons. Bij de gymnasten werd Inci Kandemir (6-8 jaar) kampioen door onder meer een fraaie balkoefening (8.60 punten). Jelle Brouwers eindigde bovenaan door een goede oefening op de langemat. t Uitslagen clubkampioenschappen èe Springbokken: linnen D-tumsiers tot en met 12 jaar: 1. Saskia Kok, 2. Lisette de Zeeuw, 3. Esther Beukema; D- turnsters 13 jaar en ouder: 1. Maaike Eichholtz, 2. Angelique Kreté, 3. Esther Buijtenhuis; E-turnsters tot en met 12 jaar: 1. Astrid van den Hoek, 2. Daniëlle Blom, Madeion van Hal; E-turnsters 13 jaar ouder: 1. Anoeska Onwezen, C-turners: 1. Bas Bons, 2. Thiemo Tïmmers, 3. Eric van Zandwijk; D-turners tot en met 12 jaar: 1. Mark Maarten Troost, 2. Daan Beukema, 3. Wouter Walet; D-turners 13 jaar en ouder: 1. Rob Demmenie. Gymnastiek Meisjes 6-8 jaar: 1. Inci Kandemir, 2. Liset te Lagerwey, 3. Anne Cukier; Jongens 6-8 jaar: 1. Max van Gewnt, 2. Dante Henke, 3. Roel Maalderink; Meisjes 9-12 jaar: 1. Mir jam Buijtenhuis, 2. Jasmijn Menereis, 3. Iris van Tricht; Jongens 9 jaar en ouder: 1. Jelle Brouwers, 2. Jasper Jongerius, 3. Daan de Klerk en Jaap Derksen; Meisjes 12 jaar en ouder: 1. Funda Venhuizen. Weekend-opvangt Maatschappelijke D Hulp in dringende zaterdag, zondag en feestdagen, tel. 624f Stichting Hulpdiei Hulp aanvragen dage 10.00 uur, tel. (C 352097. Nazorg borstkank Informatie: Borstkan trum Utrecht (BIC), di. t/m. vrij. 10.00-1 Werkgroep Kind en 1 Behartigt de belan; ouders vóór, tijdens huisopname. Informs ling, tel. 6014470. Vrouwenspreekuc Iedere donderdag Stadsring 31A (Vroi foort, tel. (033)4616' wilt blijven kan dat. Meidentelefoon Voor specifieke Maandag 19.00-21, 16.00-18.00 uur; 21.00 uur, tel. (030] Vrouwen in de Bi Vrouwen die proble terrein van de bijsta terecht bij de werkgi Bijstand, telefonist 13.00 of na 18.0 6017431 of 601855 Spreekuur: elke - maand, 10.00-11.3( tionaal Vrouwencen Buro Vrije Tijd Bemiddelt in vri brengt mensen bij t willen doen op het interesse. Postbus 3 tel. 6013941 of 601 VTO-samenwerl Vroegtijdige Onde lingsstoornissen bi 240, 3800 AB (033)4637285. Slachtofferhulp Praatpaal en vraaj fers van misdrijven len, tel. 6027719. Slachtofferhulp 24 uur per dag tt voor Soest, Soesl tussen 7.00 en 23. tussen 23.00 en 7 kamer van de Am 033-4666666. Al Anon-groep Steun aan familie matig veel drinkt of 5415474 Baarr Ouders van eer Landelijke zelfhul Contactadres: E\ breestraat 543, 1 6014310. Thuishulpcent] De THC biedt pi dementerenden, v ouders van verst; gehandicapte kin of passief oppas; Informatie: tel. 0 Contactpersoon 5 tel. 6022395. Thuiszorg/Ma Stichting Thuiszo Werk N.O. Uti Burg. Grothestra tel. 6036800, fax Jongerensprec Voor jongeren va dag 15.30-16.3C Amersfoort. Psycho-profyli Stichting Psyche ding op de beval v.d. Poll, Clausla tel. 6031396. Steunpunt Roi Contactadres: h Brinkweg 18, 6022122 (9.0 6014310. Wie hulp zoeki ren bij het Ceni U.00 uur, tel.

Soester Courant | 1998 | | pagina 20