Koninginnedag in Soest en Soesterberg 1 4,00 >9,00 15, OO PAGINA in WOENSDAG 6 MEI 1998 SOESTER COURANT PAGINA 11 srentie- en rmleggers >xeerd swing- intie uil met arm- Inappaleder ïk albaar hoogte- rantie elbaar Iling Soest: Het was minder druk op het terrein van kinderpara dijs De Vrije Teugel dan bijvoorbeeld in 1995, toen het voor Foto G oos van der Wilt. de laatste keer een kinderfeest op 30 april hield. Niettemin ver maakten de aan wezige kinderen zich opperbest. Soesterberg: Met muzikale spetters en dans hield de Soesterbergse bevolking zich, Soesterberg: De jaarmarkt op de Banningstraat mocht zich verheugen op een brede in afwachting van het vuurwerk, warm op het Dorpsplein. Foto: Johan van Beek. belangstelling. Jong en oud vond er zijn -weg. Foto: Johan van Beek. Soest: Nieuw op koninginnedag dit jaar was de Zeskamp bij Bos en Duin. Voor de deelnemende teams bleef het donder- Soest: PVO kan opnieuw terugzien op een geslaagde Tap toe, waarbij onder meer het Groot Gaesbeeker acte de presen- ce gaf. Het publiek kreeg ruim een uur muziek voorgeschoteld op het Raadhuisplein. Het programma werd abrupt afgebro ken. Toen de vier korpsen, vlak voor het afmarcheren, geza- Soest: Aan de Dorresteinweg waren er wederom diverse kinderen voelden zich wel thuis tusen alle spelletjes, activiteiten te doen bij tuinadviescentrum 't Vaarderhoogt. De Foto: Goos van der Wilt. Soesterberg: Het was meteen al druk toen de vrijmarkt voor kinderen om één uur van start ging. De verkopertjes probeer- Soest: A l ruim voor tien uur 's morgens, toen de Vrijmarkt officieel begon, waren het evenemententerrein vol met bezoekers. A llerlei tweedehands spullen wisselden op de Eng veel mensen op zoek naar een koopje. In de loop van de dag stroomde vlot van eigenaar. Foto: Goos van der Wilt. menlijk het Wilhelmus inzetten, klonk van de overkant van de Dalweg een harde knal. Het startsein voor het vuurwerk was iets te vroeg gegeven, maar trok wel alle aandacht van de toe schouwers. Foto: Aldo Allessie. Soesterberg: Ondernemen doen ze in Soesterberg al op jonge leeftijd. Foto: Johan van Beek den al hun overbodige spullen aan de man te brengen. Foto: Johan van Beek. Zuid zag er dan ook fraai uit. Foto: Goos van der Wilt. dag niet droog, maar dat hadden ze, zonder de hulp van weervoorspellers, van te voren wel kunnen inschatten. Foto: Goos van der Wilt. Soesterberg: De majorettes van Odeon gingen 's avonds de lampionnenoptocht vooraf. Foto: Johan van Beek. Soest: De kinderen, dan wel hun ouders, hadden er weer wat H moois van gemaakt. De optocht van versierde fietsen in Soest-

Soester Courant | 1998 | | pagina 11