I 1 1 m A Mll uk sponsoren S0 Soest Rabobank Bosboom De man/vrouw/ achter de sponsors Wij sponsoren $0 Soest FB „Selamat Jalan Tour" Service Soest er Linden UUR Van DamlSports BlfflU PROCAR COMT ERD Bodewes 7 Bouw BBS Soest VOORTJES GOMMERS PEKO B.V.' Harm en Gerard Heinen, de groenvrienden van 't Yaarderhoogt Kerkhof heet eigenlijk Westerlaak Krijkamp Den Oude, een nieuw team Bij Kogevo is het altijd boeken week PAGINA 14 jrop. vo. ipeutische leiding, i cooling-down. in (max. 10 pers.), roepsverband. d trainen. 1 sfeer. fitheid doe je bij: )ESTDIJK 2 DA Soest - 601 38 14 ng fsleepdienst e^7 i/OENSDAG 6 MEI 1998 Soest - Baarn B.V. v/h Fa. H. v. Asch Suzuki CHRYSLER Toon van der Linden ROEST- jac. de bruin BROUWER Systeembpuw B.V. P.A. van den Bijsset b.v. SERVICECENTER BEUKENLAAN FOÖWA BOSBOOM AUTOSCHADE a WIJNHANDEL accountants de belastingadviseurs SOESTER COURANT PAGINA 15 CS sL •"TJc-SwiFktT- VAN SOEST WOONWINKEL Bouw Maatschappij Uyland @035 - 6016055 VAN EDE GLAS Van Hengstum H.G. Dijkman Zn VAN DORRESTEYN I5 - 602 27 44 Le Printemps Sauvignon Blanc Knisperend fris- droge wijn uit het zuiden van Frankrijk.' Heerlijk als apéritief of als begeleider van salades en eenvoudige visgerechten, sierfles in geel of blauw i£ PRINT; /iPS 0.5 liter N Slijterij-Wijnhandel >- Tel.: 035-6012490 'EST ZUIdI^ Kerkplein 9, Soest Eemnesserweg 26, Baarn Willem Van Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57 Soest-Zuid tel 035-601 31 09 Van Weedestraat 147 Soestdijk tel. 035 - 602 59 42 GRONÓWERKEN RIOLERINGEN SLOOPWERKEN STRAATWERKEN Zuidergracht 45 - Tel: 609 90 20 1* Heeserlaantje 56 3766 LW Soest Postbus 507 3760 AM Soest Tel 035-601 83 86 Fax 035 - 601 62 43 Birkstraat 105, Soest, Telefoon 035 - 601 32 56 Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... én voor al uw dranken! Soesterbergsestraat 49, tel: 035 - 601 24 90 Hartje Zuid - Soest nieuwbouw - verbouw - reparatie - onderhoud A.A. van Breuketen en Zonen b.v. Van Straelenlaan 7. Soest, tel. 035 - 601 82 67 uw partner in logistiek Nijverheidsweg 12, 3762 ER Soest Telefoon: 035 - 601 05 44 t.o. winkelcentrum Soest - Zuid GALLENKAMP PELSWEG1 SOEST - TEL: 035 - 601 28 57 systeemplafonds inbouwverlichting Lange Brinkweg 34 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 601 57 65 UW TOTAA-L INSTALL R loodgieterswerk, centrale verwarming electrotechnische installatie Laanstraat 34a - Telefoon 035-6(51 24 72 Applikatiebedrijf - Schilderwerken Hartweg 70 - 3762 SG Soest - Tel: 035 - 601 35 66 Beukenlaan 27 - Soest - Tel. 035 - 601 68 35 Birkstraat 105, Soest, tel: 035 - 602 II 02- aco CLClO F.C. Kuyperstraat 26 Tel. 6021557 Burg. Grothestraat 35 - Soest - Tel: 6016033 Kraanverhuur •nax. 70 ton Tel: 601 66 65 (3 LIJNEN) Zonder sponsors geen georganiseerde sport. Zoveel is wel duidelijk in tijden waarin topsporters voor miljoenen van hand tot hand gaan. Geld. Ook ama teurclubs kunnen vandaag de dag niet meer zonder. Al heb je nog zoveel le den en donateurs: de balans is niet meer kloppend te krijgen zonder de jovia le steun van derden. Sponsors. Het zijn meestal bedrijven die van je club hou den, die meeleven, die het vanuit een warme belangstelling financieel moge lijk maken dat met name de jeugd aan haar sportieve trekken kan komen. S.O.Soest heeft een geweldig legertje van sympathieke geldschieters. De club is daar trots op en probeert dat op allerlei wijzen tot uitdrukking te brengen. Door middel van onder andere deze, inmiddels overbekende pagina's in de Soester Courant bijvoorbeeld. Iets terug doen door over de sponsors te schrij ven, te vertellen wie ze zijn, wat ze doen, wat ze maken of verkopen. Het ge beurt al een aantal jaren achtereen en iemand uit de commissie kwam op het idee om eens te proberen iets te vertellen over de mannen en/of vrouwen achter de bedrijven die de vereniging zo gul en spontaan de helpende hand toeste ken. Inmiddels zijn er al heel wat redactionele schetsen de sportrevue gepas seerd. Als voorlaatste kwartet zijn aan de beurt de heren Westerlaak van de firma Kerkhof b.v., Jacques Faase van Kogevo bv, de broers Heinen van 't Vaar- derhoogt en Dick den Oudé van Krijkamp eh Den Oude, accountants en be lastingadviseurs. Je kijkt even vreemd op, als je er een poosje niet bent geweest en je via de ro tonde op de Koningsweg koers zet via de Dorresteinweg naar Tuincentrum 't Vaarderhoogt. Het landelijke, wat rommelige oude asfaltweggetje van weleer is voor het grootste gedeelte omgetoverd in een moderne toegangsweg tot een nieuw dorp: de Boerenstreek. Een lange rij aaneengesloten huizen belemmert het ooit zo riante uitzicht op grazige weiden, waar de koeien al lang de aftocht hebben geblazen. Harm en Gerard Heinen van 't Vaarderhoogt: 'We beginnen er steeds meer bij te horen. Vroeger leek het een hele onderneming om naar ons toe te komen. Het is wat meer vanzelfsprekend geworden. Gemakkelijker. Het was het land van boer Hilhorst. Toon v.d. Breemer startte er met zijn vrouw Karin in de jaren zeventig het nu zo overbekende "t Vaarderhoogt'. Een bescheiden, maar originele opzet voor een tuincentrum dat voor die tijd best uniek te noe men was. De oorspronkelijke formule 'winkelen tussen het groen' is in grote lij nen gehandhaafd gebleven. Kwaliteit was altijd al nummer 1, maar de manier waarop het centrum opereerde was al meteen anders. Altijd doortrokken van dienstverlening, uitgebreide vakkundige voorlichting op basis van kennis, erva ring, goede smaak en een grote dosis creativiteit. De broers Heinen zijn er in 1983 zelfstandig mee doorgegaan. Toon v.d. Breemer wilde wat anders. Gerard werkte er al als groenadviseur, broer Harm was zoöligisch analist. Heel wat an ders, maar toch... Hij hielp zijn broer wel eens als het druk was en dat was het vaak. Ze kunnen uitstekend met elkaar overweg. Het was Toon v.d. Breemer die het idee opperde om het samen over te nemen. Lang praten, overleggen, cent jes tellen, plannen uitstippelen, praten met de bank, afspraken maken, wie doet dan wat. Ze hakten de knoop door. Gerard is de man voor buiten. Harm regelt alles wat binnen te vinden is. De van oorsprong uit de stad Utrecht stammende 'Vaarderhoogt-directeuren' hebben een groene achtergrond. Gerard werkte al langer bij een kweker in Groenekan en vader verdiende zijn brood op de vei ling. De analist Harm heeft vooral veel plezier in de mensen, de klanten. 'Weet je', legt hij uit, 'mensen die hier naartoe komen zijn altijd goed gehumeurd. Je gaat geen tuinspul kopen als je de pé in hebt. Ze vinden hier niet alleen plan ten, heesters en bloemen, maar ook gezelligheid, goede adviezen, een mooi as sortiment accessoires, zowel voor in de tuin als voor in en om het huis, tot aan vijvers toe met alles erop en eraan. Het hele gezin is er even lekker uit bij "t Vaarderhoogt'. Voor elk wat wils. Er worden cursussen georganiseerd, tuinda gen, markten. Steeds weer nieuwe, leuke dingen. Er zijn dit seizoen themada gen, steeds op zaterdag. Dat 'Thin-uiljes'-programma bestaat uit een Vijverdag, een Hagendag, een Zomergoedfestijn, een Rozendag en we sluiten het af op 27 en 28 juni met Harm zijn passie: twee Oosterse dagen met hapjes en exotische drankjes. Verder is er een bloeiende 'Groenvriendenclub' die regelmatig work shops op touw zet. Veel belangstelling, altijd. De broers Heinen laten niets na om die oase van groen, groei en bloei te integreren in de zich steeds nadrukke lijker aandienende woonwereld. Gerard: 'We voelen ons prima thuis in de buurt van de Boerenstreek. Een stukje doorrijden en je bent op de Wieksloterweg met weilanden, bos, bos en nog eens bos. Ons tuincentrum ligt in een mooi over gangsgebied'. 't Vaarderhoogt. Een gewortelde naam in en om Soest die staat voor bloemen, planten, heggen of hagen, bomen, struiken, vijvers en waterplan ten, potten, stenen, hout, zand, grind en noemt u maar op. Maar een naam die vooral mede inhoud geeft aan een prima brok recreatie, een beste bak koffie in een knus restauratief hoekje, afleiding voor de kinderen, dieren... De bok en de geit, ze ontbreken er niet. Een 'uurtje Vaarder- hoogf is een uurtje ont- spanning. En iedereen kan er altijd rekenen op een stel enthousiaste en vakkundige medewerkers. Wonder dat het er altijd behoorlijk druk is? Alleen de twee eerste let ters van de drie voorna men van zoon Evert Wes-| terlaak, E.G.A., hebben I nog iets van een vergelij-| king met de oude naam Kerkhof. De oprichter van het dertig jaar jonge bedrijf aan de Korte Brinkweg heeft de letters E.G. ervoor staan. Verder heeft de familie Kerkhof nauwelijks nog raak vlakken met de huidige onderneming. De heer E.G. Kerkhof ziet zijn oude be drijfje op een afstandje bloeien. Hij liet zijn schepping mooi achter. Zijn tweede man van toen, Martin Westerlaak zette de zaken voort. Nu samen met zoon Evert en nog steeds aan de rustieke Korte Brinkweg. De geboren Amersfoorter woont in Achterveld. Voordat hij in dienst kwam bij Kerkhof werkte Martin 25 jaar bij Van den Pol. Na zijn diploma LTS een goede voortgezette leerschool. Werken op de projecten, 'buiten' heet dat, later hoofd van de werkplaats. In de avonduren studeren en dat mondde uit in een functie als calculator. Zowel Martin als zijn zoon Evert zijn en blijven pur sang praktijkmensen: éven dat oog van de meester op een probleempje en de zaak is binnen de kortste keren gefikst. Zo werkt dat bij Martin ook bij zijn favoriete biljartsport. Kijken, taxeren, rustig aanleggen, mee te geven effect vaststellen, richting bepalen: carambole! Het moyenne is goed voor een mooie plek in de sub-top in de Nederlandse biljartwereld. Een gezelligheids mens, die veelvuldig met de queue - 'keu' mag ook tegenwoordig - in de plaatse lijk pub in de buurt van het groene laken te vinden is. Zijn loopbaan is begonnen als melkboer. Het gezin Westerlaak bestond uit zes broers, vier zussen. Ze von den op een zeer uiteenlopende manier hun weg: de zussen zijn allemaal moeder en huisvrouw, twee ervan eerst een paar jaar in de verpleging. Eén broer doet in auto-onderdelen, een andere werkt als chef-magazijn bij Opel Nefkens in Amers foort. Er is een doctor in de sociologie bij, een financieel manager op de admini stratie bij een electro-technisch bedrijf en een adjunct-directeur op Sociale Zaken bij een gemeentelijke overheid. Het sportieve verleden van een aantal Westerlaaken ligt bij KVVA, de 'Katholieke Voetbal Vereniging Amersfoort. Drie broers speel den ooit in het eerste. Ook BDC, de voorloper van het huidige S.O.Soest met een veld op de Ferdinand Huycklaan, waar nu het Gilde onder andere in de roos schiet en jaarlijks mooie feesten organiseert, was een leerzame tegenpartij voor de he ren. E.G. Kerkhof b.v., de firma heet nog steeds zo en waarom ook niet? Het be drijf staat in Soest en omgeving bekend vanwege veel vakmanschap, vooral als het gaat om het installeren van verwarmingsinstallaties. Kerkhof is bedreven in alle takken van de loodgieterij, verkoopt schitterende sanitaire installaties en heeft daartoe met een aantal collega's een ruime showroom, 'Home «Sc Design' in Amers foort op het nieuw industrieterrein. Ze weten bij Kerkhof alles van wat je wel en wat je niet met zonne-energie kunt doen. Graag werken ze projectmatig, in de wo ningbouw, maar ook de particulier kan bij ze terecht. Voor de hiervoor genoem de diensten, maar ook met dakbedekkingen, reparatie en onderhoud staan ze graag tot uw dienst. De heren Westerlaak en hun medewerkers, het schommelt zo rondom de 15 specialisten in vaste dienst, zijn schoolvoorbeelden van praktisch ingestelde vaklui. Snel en met een groot gevoel voor service, waarbij de prijs-kwaliteitsver- houding steeds scherp in de gaten wordt gehouden. Zoon Evert neemt de laatste tijd de zaken steeds meer waar voor Pa. Ook de tweede generatie Westerlaak houdt de naam Kerkhof in ere. Het zal 'E.G. in ruste' goed doen. Evert lijkt in veel za ken op Pa Martin. Ook hij bezocht .de LTS, biljart en voetbalt en diende bij Van den Pol, deed zijn uitgebreide theoretische kennis al werkend op in de avonduren in Leusden bij het SBBO. Met het einddiploma 'Installatietechniek' op zak toog Evert naar Schreuder Amersfoort. Veel gewerkt in de utiliteitsbouw, niet weinig- trots op zijn bijdrage aan het totstandkomen van het Holiday Inn-hotel in Am sterdam. Als militair herstelde Evert wapens. Daarna nog even bij Schreuder en toen bij Pa op kantoor als technisch tekenaar. De geografische ligging van het be drijf staat een beetje onder druk. Er is sprake van het doortrekken van de weg die nu nog alleen de nieuwe Albert Heijn bereikbaar maakt. De tekeningen laten wei nig of geen ruimte voor Kerkhof b.v. De Westerlaaken zitten er nog niet zo mee: 'Dat lossen we ook wel weer op'. Ondernemen is als biljarten: secuur wikken en wegen en pas stoten als je bijna zeker weet waar je bal precies heen moet. Er staat een splinternieuw, fris wit bord in de tuin. Molenstraat 11 in Soest. Een bord met twee namen erop die voor alle mensen die er werken, maar ook voor alle klanten, op zich geen nieuws brengen. Krijkamp en Den Oude. Ze zijn bei den al jaren vennoot, samen met de heren De Haan en De Wissel. De heren Zwart en Mul doen reeds vele jaren niet meer mee. Er ontstond onlangs een nieuw partnership, een nieuwe organisatiestructuur, een nieuwe verdeling van de verantwoordelijkheden en een verandering in het aantal vestigingen dat 'bij de Molenstraat' hoort. Verder bleef alles bij het oude. Zwart Mul Co, sinds jaar en dag gerenommeerde accountants en belastingadviseurs heten vanaf he den Krijkamp Den Oude. Tussen de namen van de twee vennoten prijkt een speels geel/blauw vignet. Een herziene brochure is in de maak, de koffie smaakt er net zo lekker als voorheen. Dick den Oude zit tevreden kijkend tegenover ons en legt 't uit: 'Het zat al een tijdje in de pen hoor. Iedereen weet dat de heren Zwart en Mul al een ferm poosje met pensioen zijn. De organisatie werd tot voor kort door vier vennoten beheerd. In goed overleg is er een splitsing ontstaan. De Haan neemt nu het kantoor in Baarn voor zijn rekening, De Wissel doet dat in Houten. De vestiging Nijkerk, maar noem het liever een dependance van Soest, functioneert als een filiaal, zonder dat er echt sprake is van één man die daar de volledige verantwoordelijkheid heeft. Krijkamp doet het voorlopig er bij. Dat willen we overigens op niet al te lange termijn wel gaan veranderen. We hebben genoeg prima mensen in dienst die in onze vestiging in Nijkerk aan hun toekomst kunnen en willen gaan bouwen'. Feitelijk veranderde er dus weinig. Goedlopende organisaties blijven gezond, niet alleen door de vinger regelmatig aan de pols te houden, maar vooraal om af en toe eens een goed doordachte reorganisatie door te voeren. De vijftien specialisten op het gebied van de ac countancy en fiscale zaken hebben de nijvere handen vol aan allerhande dienst verlening voor een contingent bedrijven, dat overwegend in het Midden- en Kleinbedrijf in Soest en Nijkerk en omgeving is te vinden. Maar ook de parti culier is er van harte welkom. De 'hausse' rondom de blauwe envelop is weer net een paar weken achter de rug, maar ook op dat gebied staat Krijkamp Den Oude zijn mannetje. De kracht van de maatschap ligt vooral in de persoonlijke benadering, de betrokkenheid en de jarenlange ervaring op het gebied van ac countancy en fiscale advisering. Den Ouden: 'De meeste mkb'ers zijn te klein om er een eigen administrateur of boekhouder op na te houden. Het is abso luut voordeliger om dat door ons te laten doen. Alles zit dan bovendien in één hand, want ook de fiscale kant speelt een zeer belangrijke rol voor die mensen. Dat komt elk jaar terug en de meeste van onze klanten hebben het gewoon te druk met hun eigen specialismen om zich in de vrije tijd, want daar komt het dan meestal wel op neer als ze het zelf willen doen, op de cijfertjes te storten. Dat laten ze dan mooi aan ons over. We spreken hun taal, er is een perfecte wis selwerking. In alles'. Den Oude windt nooit ergens doekjes om. Praat lekker rechtuit, gaat nergens om heen; Dat doefie ook niet, denken wij, als hij bijvoor beeld, vaak met zijn vrouw, door het bos loopt te rennen. Liever éven dat hupje over die over het pad gevallen boomstronk, dan er in een wijde boog omheen lopen. Werken en genieten van je vrije tijd. Den Oude weet heel goed hoe hij ook die balans goed in de gaten moet houden. Vier keer per week kunt u hem ergens in bf in de omgeving van ons fraaie dorp aantreffen: fietsend of hardlo pend. Zwemmen doet Dick af en toe ook en waar hij de tijd dan nog vandaan haalt om tussen alles door te studeren voor fiscaal jurist mag een wonder he ten. Maar je hebt van die mensen, die letterlijk alles willen doen wat ze leuk vin- den en als dat veel is, nou dan moet dat maar. Zijn mede-vennoot Anton Krijkamp lijkt wat dat be treft wel op 'm. Die duikt elke morgen in het Nij- kerkse zwembad. Eerder gaat hij niet aan het werk. Consequente doordou wers, die accountants daar aan de Molenstraat in Soest. Krijkamp Den Oude. Bel ze, als u van zo'n soort team houdt... iDe mens haalt veel van Izijn kennis uit boeken. I Theorie en praktijk vor men een onvervreemdbaar duo dat de samenleving mede die basis geeft die nodig is om zo goed mogelijk te kunnen functioneren. Wat zou de wereld zijn zonder scholen, zonder universiteiten, zonder wijsheid, verkregen uit eeuwenoude ge schriften vol theorieën, ervaringen, onderzoeksgegevens, overleveringen? Het staat allemaal in de boeken. Zonder boeken geen wereld met landen die elkaar verstaan. Letters, woorden, cijfers. Daar doen we het mee. Zo lang als we al le ven. Jacques Faase, directeur van Kogevo b.v. heeft veel kennis in huis. Letter lijk. Kogevo is gespecialiseerd in de verhuur van boeken aan leerlingen van het voortgezet onderwijs, Mavo, Havo, Atheneum, Gymnasium. Het bedrijf is vooral een uitkomst voor de ouders en verzorgers van de studerende toekomst. Zij zijn het immers die voor de kosten opdraaien. Boeken huren is heel wat goedkoper dan boeken nieuw aanschaffen. Dat scheelt meestal honderden guldens. Koge vo doet rechtstreeks zaken met de scholen, maar factureert aan de ouders. Ze organiseert boekenmarkten voor de leerlingen en stelt de benodigde pakketten samen. Daar is veel ruimte voor nodig. Kogevo groeit hard en is onlangs ver huisd van de Industrieweg naar de Nijverheidsweg nummer 20. De verhuizer Van 't Net liet daar zo'n vijftien, twintig jaar geleden een handig kantoorpand bou wen met een grote hal voor opslag eraan vastgekoppeld. Het was precies wat Kogevo nodig had voor zijn tienduizenden boeken die jaarlijks door de handen van de vaste medewerkers en de vakantiekrachten gaan. Ook de transporteur Ben Becker heef nog een aantal jaren in de panden gewoond. Jacques Faase en zijn staf zijn er wijs mee. Ze kunnen weer een paar jaar voort! Eindelijk arm slag en dat komt mooi uit, want ook hij krijgt te maken met de veranderingen in het voortgezet onderwijs. 'De Tweede Fase' heet die en wordt van kracht voor 4-VWO en 4-HAVO. Alles wordt volkomen nieuw. Met ingang van het aanstaan de schooljaar al moeten de leerlingen kiezen uit 'drie stromingen' met 13 vak ken. Het betekent een beduidende kostenverzwaring met betrekking tot het be nodigde aantal boeken. Dat is aan de ene kant, commercieel gezien, positief voor Kogevo, aan de andere kant vergt het wel een fikse investering. Het Soester be drijf is er ontzettend druk mee. Ze doen er alles aan om met name de wijze van betalen door de ouders zo soepel mogelijk te laten verlopen. Bijvoorbeeld door betaling in termijnen. Ook de bank wordt in dat overleg betrokken. Servicever lening die leidt tot lagere kosten, dat is de kracht van de organisatie die boven dien ook nog landelijk opereert. Er gaat veel tijd zitten in reizen en overleg, maar Jacques Faase kan bogen op een meer dan 35-jarige ervaring en kent de school- boekenmarkt op zijn duimpje. Hij is het métier ingerold, zoals veel studenten via een vakantiebaantje kennis maken met de een of andere tak van bedrijf. Het boeide hem vanaf het begin. Van vakantiehulp tot directeur van een interessan te onderneming, in een wereld waar het altijd boekenweek is. Faase doet het met een ogenschijnlijk onblusbaar enthousiasme. Zoals hij alles goed en stevig en aandachtig aanpakt. Zijn hobby is helpen. Bijna al zijn vrije tijd zit in het lief dadigheidswerk bij geestelijk en lichamelijk gehandicapten. Hij gaat met ze op stap, zwemt met ze en is mede-organisator van de inmiddels overbekend gewor den 'Truckersruri, waar 48 joekels van vrachtwagens al of niet met oplegger aan deelnemen. Die maken een schitterende rit door de Gooise en Eemlandse dre ven vanaf De Witte Bergen naar Oud- Valkenveen voor een lekker pannenkoekje en weer terug. 'Op de bok' van al die karren met van die bonken van chauffeurs aan het stuur, is een gezelschap jongens en meisjes van Nieuweroord in Baarn te gast. Ze stralen dat het een lieve lust is en Faase is één van die mensen die daar intens van meegeniet. Boeken en mensen. Leven en helpen. Jacques Faase, Kogevo en Nieuweroord: een mooie driehoeksverhouding waar veel groepen in de samenleving plezier aan beleven. Wilt u meer weten over Kogevo of over het werk dat veel mensen doen voor Nieuweroord? Bel 035-6098080. Jacques Faase zal er zeker graag een boekje over opendoen. GO-SOf\(krY, van Lenneplaan 69, Soest, tel: 035 - 601 99 54 t d v j v SOEST Lange Brinkweg 26 - Soest - Tel: 601 65 27 electrotechnisch installatiebureau FRANS BOSMAN ELECTRA b.v. Birkstraat 48 - 3768 HJ Soest Tel: 035 - 601 33 67 - Fax: 035 - 602 55 68 loodgieters- en verwarmlngsbedrljf G.vandenPOLbv WONING- EN PROJECTSTOFFERING Burgemeester Grothestraat 28-30,3761 CM Soest Telefoon: 035 - 602 09 73, Fax: 035 - 602 67 55 Van Weedestraat 62 3761 CG Soest r Telefoon 035 - 603 00 04 Telefax 035 - 601 45 32 72b - SOEST TEL: 035-6012883 Ons devies: BMU BOUWT SAMEN MET U! Postweg 57 - Soesterberg - Tel: 0346 - 350 504 Koningsweg 20-1 Soest 't beste, da's helder! Koningsweg 18 - Tel: 601 59 33 601 57 59 apparatenbouw Dorresteinweg 65 - Tel; 602 03 64* VEEVOEDERHANDEL EEMLAND R. var» Doorn Birkstraat 125a - 3768 HE Soest - Tel: 033 - 461 87 14 AANNEMINGSBEDRIJF IS GEMETSELD PLASWEG 24 - TEL: 035 - 6019666 y Van Weedestraat 42-44 Soest Tel: 035 - 601 81 09 Havenstraat 120 Bussum Tel: 035 - 693 38 06 BOUWBEDRIJF I VAN DEN HENGEL BV Werkplaats en kantoor: Veldweg 2c - 3764 CP Soest Postbus 3204 - 3760 DE Soest Tel: 035-602 10 65 Fax: 035 - 602 61 20 UITVAARTVERZORGING (Familiebedrijf sinds 1938) O Persoonlijke en eervolle verzorging van begrafenissen en crematies

Soester Courant | 1998 | | pagina 15