I Dodenherdenking weer indrukwekkend Tosca van Bussel: 'Ik hoop dit nog een hele tijd te mogen doen' iiSSISS elaardij o.g 035-6016151. iTGEBITTEN Veertig bonnen van politie Gratis advies Als de dagen lengen, Sterrenberg verkennen Voorjaarsconcert Odeon afwisselend en goed 60311 19* Optocht met 120 voertuigen hulpverlenende instanties Geen tennis op Dorpsplein Britse luchtvaartschilders exposeren in Soesterberg PAGINA 16 WOENSDAG 6 ME11998 Jtheticus F. Roest Plechtigheden op vliegbasis en Odijkplein Controles: topsnelheid 155 kilometer Beroepskracht dienstencentrum De Drie Eiken Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlenin^^J Speciale aanbieding PTT blundert weer Meningen _^^^vaiHezer^ Bedankt VRIJWILLIGERSHULP NODIG? Soester Courant in Soesterberg Gemeente wijst verzoek LTV af TENNIS 1 garantie! MAKELAARS 1 VQORaem Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 S koopt Wil zekerheid. Ijs, over de bouwkun hnische staat, over de en eventuele nadelen bepaalde woning, lakeiaars bieden die Zo zijn alle woningen sch gekeurd en heeft kheid tot het afsluiten arantie verzekering rborgen gebreken, antiemakelaar zit u d 9oed. Maak dus een >r meer informatie of ging van één van de Neem bij koop of it de gok, maar kies larantiemakelaari den, Tiel en Veenendaal YENLAAN den 3-KAMER-HOEK- r op de 2e woonlaag m. jrbouw. Gang en woonka- ioer, balkon, toil., badkam. bijkeuk., 2 slaapkamers. >,- p/mnd incl. voorschot AGPRIJS:f 189.500,- k.k. traat weg n. Amersfoort op 810 itgeb. half vrijst. larage/hobbyruimte ruim Plder op ca. 30 m2. Woon- half open keuk. m. inb.app., verd.: badkam. m. ligbad, oudersl.kam. m. inb.kasten kam., werkkamertje, zolder lAAGPRIJS: f 679.500,- k.k. rd of niet, uw specialist Jweweg 34c - Soest oon 035 - 602 80 86 rraties. Gratis advies. >rrijschool F. v.d. Heijden in Soest. Bestaat 35 jaar. pgeeft voor een autorij-opjeiding krijgt u gedurende in van Eén uur voor de prijs van f 35,- per uur. nding bromfietscertificaat" Versnelde opleidingen lt.B50.-eaJ. eramen. 494 24 21 - 035 - 601 77 50 "Het betrekken van de Soesterberg- se bevolking en haar Oranje Comi té in de herdenking van ons als Ko ninklijke Luchtmacht, stellen wij zeer op prijs. Ik maak mijn compli menten op de wijze zoals u als leden van het Oranje Comité medewer king verlenen aan deze plechtig heid." Aldus de bevelhebber der Luchtstrijd krachten, de generaal B.A.C. Droste, na de herdenking van de gevallenen op de vliegbasis Soesterberg op 4 mei. In een persoonlijk gesprek met de leden van het Soesterbergse Oranje Comité stak hij zijn waardering niet onder stoelen of banken en stelde een voortgaande goe de samenwerking zeer op prijs. In zijn toespraak noemde hij het betrekken van het Oranje Comité en de bevolking van Soesterberg als "een goede zaak". De plechtigheid op de vliegbasis ken merkte zich in een optimale militaire perfectie m'et een ceremonieel die alle aanwezigen van het begin tot het einde boeide. Tot slot was er de zo bekende fly-past van vier overvliegende straalja gers, waarvan er een plotseling de for matie verliet, daarmee aantonend het verlies van hen die voor de vrijheid stier ven. In het Casino aan de Kampweg vond daarna het gesprek met de bevel hebber en de kolonel Jansen, comman dant van de vliegbasis plaats, waarin de banden van de samenwerking nog eens werden aangehaald. "We zien elkaar weer op woensdag 1 juli Een automobilist die vrijdag met een snelheid van 155 kilometer per uur over de Amersfoortsestraat raasde, kan een fikse boete tege moet zien. Hij werd betrapt tijdens een van de controles die de politie daar hield. In totaal werden veertig weggebruikers bekeurd. Bij een radarcontrole, tussen half tien en half elf 's morgens, werden 33 automobilisten geflitst die te hard reden. In dat uur passeerden 514 voer tuigen. De topsnelheid bedroeg 108 ki lometer, terwijl 80 kilometer de maxi mum toegestane snelheid is. Ook hield de politie een zogenoemde onopval lende controle, waarvan de automobilist die 155 reed, de dupe werd. Drie ande ren krijgen eveneens een bekeuring voor te hard rijden, terwijl de politie een pro ces verbaal uitschreef voor het over schrijden van de doorgestrokken streep én een inhaalmanoeuvre over de vlucht strook. v Een motoragent slingerde iemand op de bon die het rode verkeerslicht negeerde en bekeurde een bromfietser zonder helm en een automobilist die over het zogenoemde verdrijvingsvak reed. Ver der werden waarschuwingen uitgedeeld aan mensen die geen juiste kenteken plaat hadden of bij wie de verlichting van het voertuig niet goed was. Eén chauffeur werd erop gewezen dat zijn vrachtwagen niet correct was geladen. a.s.", aldus generaal Droste, doelend op de opening van het Luchtvaart Monu ment aan de Kampweg. Herdenking Soesterberg Vanaf 18.00 uur hingen in het vliegdorp vele vlaggen halfstok. Een uur daarna was er de traditionele herdenkings bijeenkomst in de Caroluskerk, die door velen werd bezocht. De bijeenkomst kende de vaste patronen van gedicht, zang en meditatie. Terwijl de kerkklok ken luidden was er na de bijeenkomst de stille tocht naar het monument op het Odijkplein. Kransen werden gelegd na mens de gemeente Soest door de wethouders Neks Blommers en Pieter ten Hove, de plaatselijke bevolking, de 33 van Soesterberg, plaatselijke vereni gingen en oud bestuursleden van het Oranje Comité. De herdenking was ook deze keer weer een plechtig gebeuren door onder ande re de aanwezigheid van de militaire ere wacht. De gasvlam gaf dat extra aan het geheel, waarvan men het ruisen alleen kon horen tijdens de indrukwekkende twee minuten stilte. Juist in die secon den staan dood en leven heel dicht naast elkaar als het jonge groen uitbundig zich laat zien en vogels hun best doen om hun schoonste stem te laten horen. Odeon verzorgde zoals alle jaren de aangepaste muziek. Het geheel stond onder leiding van Ben Niehoff-Werning. Na de plechtigheid was ér in De Drie Eiken nog een kort samenzijn van gas ten en genodigden. Meer berichten over Soesterberg op pagina 20 Het was september 1991 toen de 44-jarige Tosca van Bussel voor het eerst het dienstencentrum De Drie Eiken binnenstapte. Gehuwd, moe der van twee kinderen en wonende in Scherpenzeel, had ze tijd om iets anders te doen. Afgestudeerd als chemisch analiste heeft ze als jonge vrouw haar studie een poos in de praktijk mogen beoefenen. Na haar huwelijk was er opnieuw tijd voor studie en zo werd ze fysiotherapeu- I te met de bevoegdheid bejaardengym- nastiek te geven, zoals men dat toen noemde, en zelfs zwangerschapsgym- nastiek. Maar het bedrijf van haar echt genoot vroeg een allround administra tieve kracht en zo stapte ze over. In 1991 wilde ze weer wat anders en kreeg ze dt vacature van beroepskracht in het dienacDcentrum De Drie Eiken onder ogea. r>x vas Ben Niehoff-Werning die i het y.i'.-.cv.y; gesprek met haar voerde 1 en hsstr nusi -geoordeelde: zij werd als I beroepiiftr«rèti' - het dienstencentrum DeL-ot Slken «ingenomen. Haar tui: vmi kort en krachtig: behar tig et oiiartéiijn de inkoop, de coördi natie-.** twi -ovilligerswerk en affini teit met oudetea hebben. Aan de slag Tosca: Toen in september 1991 de schuifdeuren van dit mooie gebouw op de eerste dag van mijn arbeid voor het i eerst voor mij opengingen, was er alleen I een vrijwilligster die mij kwam begroe ten. Met andere woorden, ik werd als het ware voor de leeuwen gegooid, maar I dat was geen enkel probleem. Juist dat stuk zelfstandig werken was direct al een uitdaging en dat is tot op de dag van vandaag gebleven. Naast al het zakelij- I ke is dit ook een groot gedeelte sociaal I werk. Ik vind het heerlijk om met men- t sen om te gaan en hier ontmoet ik heel l wat fijne mensen. Daarom is het elke l een plezier om naar dit centrum te ui en ik ben nog lang niet van plan °m met dit werk te stoppen. Vooral de sociale kant van mijn werk vraagt meer diepgang, waarvoor ik mij wil inzetten. Ook verandert de regelge ving hierin regelmatig en dat moet je ten dienste van de ouderen in Soesterberg blijven volgen. En dan de vele activitei ten die dit centrum biedt. Dankzij de werkgroep en de inzet van de vele vrijwillig(st)ers wondt hier heel veel voor de ouderen gedaan. Toch zijn we lang niet aan het einde van ons kunnen. Er zijn nog diverse vlakken waar we aan dacht aan moeten besteden, zoals bij voorbeeld de vereenzaming. Het dien stencentrum De Drie Eiken heeft veel in zijn mars en ik hoop dat ik nog een hele tijd daarin een steentje mag bijdragen', aldus Tosca van Bussel. 7' Zondag 10 mei ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. Crooymans Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Generaal Winkelmanstraat 99-101 De Hoeksteen, Buys Ballotl^an 2 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg Dorpsplein 10, tel. 351700 Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H. J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Lichts tudio pas, water ehc.v. installaties Gesloten gaswandketel met warmwatervoorziening Vaillant Type CWK 24-12 nu f1985 (incl. BTW) Apollo 92 Soesterberg Tel: 0346-351502 Zo vlak voor de maand mei met zijn vogels en bloemenpracht vertelt Ar- nold van der Ark tijdens een wan deling over het mooie terrein van Sterrenberg zijn verhaal. Luister! 'Nu we weer dagen krijgen waarbij de temperatuur behaaglijk is, zien we de vogels weer driftig bezig. We kunnen weer genieten van hun fluitconcerten. De plantsoenendienst heeft het natuur pad weer opgeknapt. Het natuurpad wordt aangegeven met blauwe of gele paaltjes. De teksten zijn zo geschreven dat een ieder er wel iets uit op kan pikken. Als bewoners aan het wandelen zijn met groepsleiding of bezoekrelatie kan de tekst op de bordjes vertaald worden naar het niveau van de bewoners, wan neer de interesse daartoe blijkt. Zo heeft de begeleiding of bezoekrelatie een mogelijkheid om iets te vertellen over plant of omgeving. De plantsoenendienst Sterrenberg be heert een terrein van 40 ha. met 3,4 personen. Het terrein is ontworpen door tuinarchitectenbureau Mien Ruys/Hans Veldhoen. Gezien het complexe karak ter van Het terrein heeft de plantsoenen dienst de handen vol met het onder houd. Naast het normale onderhoud ziet de plantsoenendienst kans, om door extra inzet, inspanning te leveren op het gebied van natuurbevorderende maatre gelen en natuureducatie. Hierbij wordt de plantsoenendienst ook gesteund door een aantal vrijwilligers. Doel is een ter rein te creëren met zoveel mogelijk be levingswaarde. Hierbij denken we voor al in diversiteit, zowel in terreinvorm als beplanting, wilde planten, insekten, vo gels, paddestoelen e.d. Hoe krijg ik de natuur dicht1 bij de be woners. Allereerst is het van groot be lang een soort bufferzone te creëren waar rust, voedsel en nestgelegenheid gevonden kunnen worden. Dit kan al leen bereikt worden met de bossen rond de gebouwen. We hebben de bossen nu zo aangepast dat ze veel soorten vogels, paddestoelen en andere organismen onderdak bieden. Uit tellingen blijkt dat het zandgat de hoogste natuurwaarde Op 25 maart werd het telefoonnummer van de familie Abbenhuis in Soesterberg aan een faxnummer in Rotterdam ge koppeld. Een dag later werd het na eni ge aandrang hersteld. Op vrijdag 1 mei werd dit 'PTT-spelle- tje' herhaald. Opnieuw was de telefoon lijn dood en werd de storingsdienst ge waarschuwd. Deze keer werd verklaard dat het te maken had met een verhui zing. Teo Abbenhuis reageerde dat hij niet was verhuisd en dit ook niet van plan was. 'Dat zoeken we even op', kreeg hij als antwoord. Een uur later rinkelde zijn telefoon. Het was de sto ringsdienst: er was met een andere ver huizing iets verkeerd gegaan en men had met één cijfer een foutje begaan. "We zullen het nooit meer doen," volgde op het excuus. Teo Abbenhuis is daar niet zo zeker van. Op 29 april werd ik op het gemeente huis ontboden om een koninklijke on derscheiding in ontvangst te nemen. Het was een complete verrassing. Graag wil ik iedereen die hierbij betrokken was, oprecht heel hartelijk bedanken. De organisatoren die er achter mijn rug heel druk mee zijn geweest, de enorme hoe veelheid bloemen en felicitaties, de re ceptie na afloop in het dienstencentrum, dat alles maakte deze dag tot een feest dag die ik niet licht zal vergeten. Voortaan mag ik door het leven gaan als lid in de orde van Oranje-Nassau en ga ik gemotiveerd weer over tot de orde van de dag. Heel veel dank aan ieder! Riet Lensink Muziekvereniging Odeon gaf on langs haar jaarlijkse voorjaarscon cert in het Officierscasino aan de Kampweg in Soesterberg. Odeon bood een zeer afwisselend pro gramma. Het leerlingenorkest, dat met een groot aantal leden was uitgebreid, opende samen met de majorettes de avond met de Europa Mars. Voor een volle zaal speelde het verder The Tennessee Dance en muziek uit de film De klokkenluider van de Notre Dame. Daarna maakten de minirettes een primeur door een show, ingestu deerd onder leiding van de instructrice van mini- en majorettes Woutéra Bouw meester, te geven op mechanische mu ziek en wel op Disney Classics. Met deze vrolijke show stalen zij de harten van het publiek. Het harmonie orkest dat - net als het leerlingenorkest - onder leiding staat van dirigent Gerrit de Weerd, opende haar programma met de Florentiner Mars. Met Slavia, een Slavische Rhap- sodie, wist het orkest de aandacht van het publiek tot de laatste noot op te ei sen. In Concerto voor trompet, geschreven door Haydn en gearrangeerd door Han- niken werd de trompetsolo gespeeld door Jeroen Jongeling. Als zevenjarige is Jeroen bij Odeon begonnen met trompet spelen. Thans studeert hij aan V het Sweelinck Conservatorium in Am sterdam en hoopt daar volgend jaar af te studeren als docerend musicus. Als laatste werk voor de pauze werd Jazz Suite, geschreven door Shostako- vich, uitgevoerd. Hierbij waren Nienke van Eijk op accordeon en Marie Rouw op piano te horen. Het werk bestaat uit vijf delen, waarvan Waltz no. 2 het pu bliek zeer bekend in de oren klonk. Het publiek reageerde zeer enthousiast en vol lof op het programma tot de pauze. Namens Willibrord, de Muziekbond voor Midden- en Oost-Nederland, was de heer Van der Flier aanwezig om Jac- ques van den Berg wegens 40 jaar lid maatschap en Jan Lensink en Fred Len sink wegens 25 jaar lidmaatschap te huldigen. Zeer bijzonder was het dat de heer Van der Flier aan dirigent Gerrit de Weerd de wimpel uitreikte met het opschrift "Kampioen Concertwedstrijden hogere Afdelingen 1997". Dit was het gevolg van het feit dat Odeon in 1997 bij deze bond van alle verenigingen die in dat jaar op concours geweest zijn het hoog ste aantal punten (namelijk 310 met promotie naar de ere-afdeling) gescoord had. Ook na de pauze kreeg het publiek een afwisselend programma te horen. Op zondag 3 mei laat Radio Soest vanaf 13.00 uur een aantal opnamen horen. Op 28 november staat het najaarscon cert van Odeon op het programma. heeft. Zoals b.v. het leerkaalkopje, een paddestoel op de rode lijst. De paddenpoel herbergt vele salaman ders, de havik komt hier drinken. Ook hebben reeën van de overkant van de snelweg de poel gevonden. We vervul len dus ook een rol in de natuurlijke wildtrek. Regelmatig is een stel zwarte spechten te gast, soms zelfs samen met een bonte specht te bewonderen. De meeste bewoners zijn niet zo mobiel om verre wandelingen te maken. Dus proberen we de natuur uit onze bossen zo dicht mogelijk bij de gebouwen te krijgen. Zo kan een ieder uit het hoofd gebouw vaak op een meter afstand van het raam de goudvinken in de struiken bezig zien. Om dit te bereiken hebben we in de loop van 8 jaar de volgende werkzaamheden uitgevoerd. Het bosgebied aantrekkelijker maken voor bosbewoners door meer variatie in beplanting en de aanleg van een vogel bosje. Tevens inventarisatie. Invoering van schors en blad in de plantsoenvak ken. Voordelen: een goede buffer voor droogte en vorst, ideale voedingsbron, aantrekkelijk voor vogels, egels, amfi bieën, een keur van paddestoelen. Op het terrein ca. 160 soorten paddestoelen aanwezig waarvan ca. 100 gedetermi neerd. Realisering van de paddenpoel in het natuurgebiedje het zandgat: Bij de rea lisering hebben we veel steun gehad van het Stichts Landschap. Rond de poel wemelt het nu van libellen, waterjuffers, vlinders, padden, salamanders e.d. Rea lisatie van de vleermuizenkelder met Centraal Meldpunt VrijwiHigershulp Soest - Soesterberg subsidie van Wereldnatuurfonds en het Anjerfonds: Technisch werden we on dersteund door de vleermuizendeskun- digen dhr. Voute en de heer Z. Bruyn. De kelder werd voorgaande winters door 2 a 3 vleermuizen bewoond. Afge lopen winter zijn er minstens 6 vleer muizen op bezoek geweest. Aanleg van het natuurpad: Het is voor iedereen toe gankelijk. Doel is natuureducatie over te brengen naar bewoners en integratie be werkstelligen. Aanleg van een bult voor marterachtigen: Getracht is een geschik te omgeving te creëren waar marterach tigen het naar hun zin hebben. Realisa tie van een helling geschikt voor de zandhagedis en hazelworm: Momenteel wordt hier nog aan gewerkt door vrijwil ligers van Timon uit Utrecht. Ophangen van verschillende typen vo- gelkasten en Gazonbeheer: Het resul taat is: meer kleur in het gazon door kruiden, meer paddenstoelen en vlin ders. Aanpassen van beheersmaatrege- lingen voor het ontwikkelen van meer paddestoelen. Aanpassen van vijvers en paddepoel voor de ontwikkeling van li bellen. Aanplanten verwilderende soor ten bolgewassen om zeer vroeg in het voorjaar al insekten te hebben. Het voedsel voor verschillende beesten. Ver wijderen strakke randen van de bossen om meer microklimaatjes te krijgen, en een boeiender beeld voor de wandelaar. Inventarisatie van kruiden, vogels, in sekten, paddestoelen e.d. Beïnvloeden de genomen maatregelen inderdaad het aantal soorten. Verdere plannen zijn een geurroute en een vogel/wild uitkijkpost bij de pad denpoel. Ons werk is bekroond door de aanwezigheid van grootoor- en water- vleermuizen, padden, salamanders, we zel, vele soorten paddestoelen, en de gronster welke op de rode plantenlijst van Utrecht staat, aldus Arnold van der Ark, plantsoenendienst Abrona (Ster renberg). Correspondentie-adres: R Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 351252. Ongeveer 120 brandweerauto's, ambulances en wagens van andere hulpverlenende instanties zijn op zaterdag 23 mei te zien tijdens een optocht in Soesterberg. Die start om 11.00 uur vanaf de Richel- leweg en eindigt een uur later op de Banningstraat. Daar zijn de voertuigen vervolgens nog te zien tot vier uur 's middags. De Banningstraat (tussen de Kampweg en de Oude Tempellaan) wordt daarvoor tijdelijk afgesloten, het geen niet op bezwaren stuit bij Midnet en de politie. LTV Soesterberg mag geen straat tennistoernooi houden op het Dorpsplein. Dat heeft het College de vereniging in een brief meege deeld. In het kader van een ledenwerfactie had LTV morgen (7 mei) en 14 mei tussen vier uur 's middags en zeven uur 's avonds tenniswedstrijden willen laten spelen op het Dorpsplein. Het was de bedoeling om één baan van 20 x 11 meter en drie kleinere banen uit te zet ten. Ook zou een kooi met een snel heidsmeter worden geplaatst. Volgens het College is er hooguit ruimte voor twee banen, terwijl de spelers dan aan weerszijden nog hinder zullen heb ben van glas- en papierbakken en paal tjes. Een zwaarder argument is in de ogen van het dagelijks bestuur van de ge meente de bereikbaarheid van de huis arts en de fysiotherapeut die aan het Dorpsplein hun praktijk hebben. Die zou in het geding kunnen komen als er wordt getennist. Hef Militaire Luchtvaart Museum in Soesterberg herbergt vanaf don derdag 7 mei tot eind mei een unie ke expositie van Britse en Neder landse luchtvaartschilders. De van het tv-programma "Hissen Kunst en Kitsch" bekende presentator Cees van Drongelen opent op deze de dag de tentoonstelling. Twee groepen van kunstenaars tonen hun mooiste luchtvaartschilderijen in de expositieruimte van het luchtvaartmu seum in Soesterberg. De expositie is sa mengesteld uitvwerken van de Club van Nederlandse Luchtvaartschilders en het Britse Guild of Aviation Artists. De Club van Nederlandse luchtvaart- schilders bestaat dit jaar vijftien jaar. Ter ere van dit jubileum organiseert het museum de tentoonstelling, die de titel Anglo-Dutch Aviation Art part II mee kreeg. Het is de tweede keer dat het Militaire Luchtvaart Museum een der gelijke tentoonstelling organiseert. In de Nederlandse luchtvaartwereld is het werk van de Nederlandse lucht vaartschilders goed bekend, maar ook in het buitenland wordt hun werk gewaar deerd. Toch spannen de Britse kunste naars verenigd in de Guild of Aviation Artists de kroon. Wereldberoemd is dit gezelschap, waarvan niet iedere Britse luchtvaartschilder lid kan worden. Men moet tot de top behoren om toegelaten te worden tot dit oer-Britse gezelschap. Schilderijen over historische en heden daagse gebeurtenissen uit de civiele en militaire luchtvaart van deze beroemde Britse schilders hangen over de hele wereld.

Soester Courant | 1998 | | pagina 17