'Ode aan Eva, de onschuldige' van arin de Bruin in het Slakkenhuis :elaars De Gulle Glimlach in de Schoof Radio Soest zoekt sportmedewerkers 1 OP SOEST f RADIO PROGRAMMA Grote verkoop boeken/platen voor mannenkoor1 Apollo1 Open Huis Radio Soest Rommelmarkt SRS op 6 juni te koop Voorjaarsconcert Apollo OVERZICHT ijAGÏNAfA/OENSDAG 13 ME11998 SOESTER COURANT iprijs 549.000.- k.k. '"js 559.000,- k.k. v s BW|^| Expositie van 17 mei t/m 1 juni PAGINA 11 50 b.g.g. 6031310 Van 20 tot en met 23 mei Hoe u ook wilt wonen.' Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. Slok op Op 14, 15,16 mei: A De Soester Kring Voorjaarswandeling 'Ontmoeting met...' Inleveren spullen op 16, 23 en 30 mei Toneelvoorstellingen op 16 en 17 mei Bromfietser gewond Hendrik Smit HS Makelaardij b.v. Hendrik Smit, uw thuisadviseur Omroep wil weer rechtstreeks verslag van wedstrijden doen Radio Soest Clipboard Zaterdag 16 mei in P en P-kerk VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG gerenoveerd woonhuis 1948 met nieuwe arage annex hobbyruimte van ca. 40 m2 met stroom. Royale tuin en gunstige bezonning. netstahoogte en betegeling, nwe meterkast L-vormige woonkmr met convectorput, la- k wanden en plafonds. Luxe grote woonkeu- n vloer met vloerverw. en luxe inbouwkeuk. magnetron, gaskookplaat, koelkast en veel iren naar terras. Verdieping: 2 slp.kmrs an- "Ld 2e ,oilet en wastafel. Berg- en f* ketel 1989- Vaste trap naar zolder met Bergruimte en royale 3e slp.kmr. De woning T1Geh"beslra,e °Prit met oude Win- onderhouden gezinshuis. De woning dient n te worden! Groot 4.62 are. Opl. in overfeg. nn ar"vd 2/1 kaP WOflin9 g en tuin Indeling: entree, toilet, trapop- n haard en schuifpui. Dichte keuken met rdieping: 3 slaapkamers, badkamer met et. 2e verdieping: zolder, grote dakkapel aapkamer, veel bergruimte. De woning is -noze spouw gebouwd en alle kozijnen zijn en van isolerende beglazing. Groot 2.50 Tiel en Veenendaal gen huur verhuur ÏNLAAN STIG GELEGEN OP DE IE 3 3-KMRAPP. (v/h 4 kmrs) m. en berging in de onderbouw, hal, verhoogd toil., douche m. nkrar (v/h 2), keuk. m. huur- ik. m. stortbak, m.k. (2 groe- mrs. Aanv. kan snel. Serv.kn incl. voorschot c.v. Ged. v.v. ijnenendubb.begl. E KOOPSOM: f 174.500,- k.k. mdelijke woonwijk Overhees MI-BUNGALOW m. badkmr p de begane grond, gar. en >pp. 219 m2. Deze woning is chikt voor kl. gezin of ouder il, m.k., toil. m. font. en mech. betegelde badkmr m. .w., handdoekrad. en aansl. j.kmr, woonkmr v.v. eiken vl., keuk. met afzuiger, gas- bb. spoelbak, berging. Verd.: a. Voorbereiding open haard KOOPSOM: f359.000,- k.k. In het Slakkenhuis, het presentatie- centrum voor beeldende kunst aan de Dalweg, is vanaf zondag 17 mei de expositie "Ode aan Eva, de on schuldige" te zien. Ze omvat een aantal zeer recente schilderijen van de Soester kunstenares Karin Bos boom-de Bruin, zelf een van de ini tiatiefnemers van het Slakkenhuis. De Ode aan Eva - die in de bijbelse overlevering overigens niet bepaald als onschuldig wordt getekend - is in feite niets minder dan een geschilderd loflied op de oer-vrouw, zoals Karin de Bruin haar ziet en beleeft. Eva als de vrouw- aller-vrouwen beschikt in de visie van Karin over een ontzagwekkende vitali teit, die tot uiting komt in krachtige vor men en felle kleuren. De Eva-figuren van Karin de Bruin maken door hun "lichaamstaal" duide lijk hoe ze ontstaan, hoe ze bewegen en groeien. "Wat je ziet is een lichaam, maar het gaat vooral om de binnenkant. De beweging, de verschillende houdin gen - vooral in de meer abstracte schil derijen - of juist hun verstilde, bijna ver- Karin de Bruin bij een van haar schil derijen in het Slakkenhuis. Op woensdag 20 mei, donderdag ^21 mei (hemelvaartsdag), vrijdag ^22 mei en zaterdag 23 mei vindt de arlijkse grote verkoop van boeken £n platen voor het mannenkoor polio plaats. Dat gebeurt ditmaal an de Ferdinand Huycklaan 22. jDe eerste drie dagen duurt de verkoop 's morgens 09.00 uur tot 's middags 17.00 uur; op zaterdag tot 15.00 uur. Er Hen weer vele duizenden boeken en lat§£ in de aanbiedjng, zijn. Met de mer in aantocht is de jaarlijkse Apol- p ook voor de-vakantiegangers5414262. een paradijs van leesvoer, maar ook de boekenkast thuis kan weer eens goed aangevuld worden met mooie boeken. De prijzen zijn, zoals men van Apollo gewend is, weer uiterst vriendelijk: van één tot vijf gulden. De opbrengst komt ten goede aan het kledingfonds van het mannenkoor. Dat geldt ook voor de grammofoonplaten, waartussen zeker wel het een en ander aan waardevols te ontdekken is. Apollo rekent weer op grote belangstel ling. Wie ipeer infprmatie wil kan daar voor terecht bij Piet Lüschen, tel. Als u een huis vindt dat precies bij u past, wilt u natuurlijk ook een hypotheek die bij u past. De Hypotheker is daarvoor het meest aange wezen adres. Niet alleen om de juiste hypotheek te vinden. Maar ook voor het kosteloos begeleiden van het hele koopproces. Vanaf de eerste .oriëntatie tot en met de sleutelover dracht. En van de taxatie tot de loonbeschikking. Wat uw wensen ook zijn, bij De Hypotheker bent u zeker van een zorgeloos geregelde hypotheek. Soest, Steenhoffstraat 66, 035 - 6036000 legen lijven, geven aan wat ze denken of bedacht hebben." Vooral in de "roden" (schilderijen waar in de kleur rood sterk overheerst) toont Karin een opvallende combinatie van emotie en zeggingskracht; de schilde rijen geven de beschouwer het gevoel van een smeulend vuur, dat soms op laait, dan weer bijna dooft. In de meer figuratieve schilderijen wordt het beeld versterkt door de expressie van de figu ren, in tegenstelling tot de abstracte doeken, waarin de "eeuwige beweging" wordt geteisterd, overdreven, tegenge sproken of gekoesterd. In stevige pen seelstreken. neergezet geven de kleuren de essentie aan: ongeduldig, maar soms ook zacht en doorschijnend neergezet. De expositie wordt komende zondag (17 mei) om 13.00 uur geopend en is daar na tot 17.00 uur te bezichtigen. Dezelf de openingstijden gelden voor zaterdag 23 en zondag 24 mei, zaterdag 30 en zondag 31 mei en maandag 1 juni. Be langstellenden kunnen ook telefonisch een afspraak maken (6020992). Werk van Karin de Bruin en haar Slak kenhuis-collega Jean-Marie van Stave ren is momenteel ook te zien op de grote ledententoonstelling van de kunste naarsvereniging Sint Lucas in oude je zuïetenkerk De Zaaijer in Amsterdam (Keizersgracht 22), die tot 26 mei dage lijks te bezoeken is van 10.30 tot 18.30 Op de Molenstraat hield de politie vo rige week 's nachts om half twee een 47- jarige automobilist uit Bos en Duin staande, omdat zijn rijgedrag was opge vallen. Hij had te veel gedronken en kreeg een rijverbod van twee uur plus een proces-verbaal. Op donderdag- en vrijdagavond 14 en 15 mei houdt Radio Soest van 19.00 tot 21.00 uur "open huis" in haar studio's in het sou terrain van het gemeentehuis aan het Raadhuisplein. Ook op za terdagochtend 16 mei is het pu bliek van 10.00 tot 12.00 uur daar van harte welkom om een kijkje te nemen bij de lokale zen der. Volgens bestuursvoorzitter Thari Schröder is de aanleiding voor dit open huis tweeledig. "In de eerste plaats willen we onze luisteraars in Soest en wijde omgeving in de gelegenheid stellen nu eens persoon lijk kennis te maken met de mensen achter Radio Soest. Het is op zich al leuk om te zien welke persoonlijkhe den bij de stemmen horen die je elke dag op de zender kunt beluisteren, en of de voorstelling die je je van hen hebt gemaakt ook werkelijk klopt. Maar daarnaast", vervolgt ze met aanstekelijk enthousiasme, "zijn we op zoek naar enthousiaste mannen en vrouwen die er plezier in hebben als vrijwilliger bij Radio Soest mee te werken als presentator, technicus, redactielid enzovoort. We hebben volop ideeën voor een breed scala van uiterst gevarieerde programma's, waarbij we nog best wat mensen kunnen gebruiken. Leef tijd en deskundigheid zijn minder belangrijk dan enthousiasme, creati viteit en plezier in het werken met anderen. Radio Soest is gewoon een ontzet tend leuke club dus we hopen dat we de stroom belangstellenden op de open avonden en de zaterdagochtend nauwelijks de baas kunnen." Bezoekers zullen tijdens het open huis in de gelegenheid worden ge steld een opname bij te wonen van een uit te zenden programma. Op zaterdagochtend wordt bovendien een live programma verzorgd. En met een beetje geluk is dat voor een aantal bezoekers dus ook me teen de start van een fascinerende job bij de radio... Secretariaat: <L Albert Cuyplaan 136 Tel. 035-6017001 Op woensdagmorgen 20 mei organi seert de Soester Kring een IVN-wande- ling door het gebied van het Waterlei dingbedrijf Midden Nederland. Voor deze wandeling is een speciale vergun ning verkregen. De tocht staat, zoals gewoonlijk, onder leiding van Mevr. Maja Voüte. In dit zeer stille gebied is veel ongerep te natuur en dierlijk leven bewaard ge bleven. Buitengewoon interessant voor de ware natuurliefhebber. De wandeling start om 10.00 uur bij de ingang van het waterleidingcomplex aan de Van Weer den Poelmanweg, einde ca. 12.00 uur. Voor wie gezamenlijk per fiets wil gaan is het vertrek om 9.30 uur bij "De Schoof", Molenstraat 142. Deze wandeling is het laatste deel van het voorjaarsprogramma. Hierna volgen 10 juni: fietsen door de Eijckensteinse bossen naar Maartensdijk met museum- bezoek; 24 juni: bezoek aan Landgoed Schothorst, Amersfoort, met rondlei ding; 8 juni: bezoek aan Fort Rijnauwen te Bunnik, met rondleiding; 12 augus tus: fietstocht naar de Heidetuin in Driebergen. Het zomerprogramma is binnenkort ver krijgbaar. Het programma september t/ m december is inmiddels verschenen en wordt uitgereikt op 6 en 20 mei. Verdere infonnatis-t(jl.1ö317qia,m ,w Het Radio Soest-programma "Ontmoe ting met..." staat deze week in het teken van de Astma-week. Elly van der Wel spreekt met drie afgevaardigden van het Astmafonds afdeling Eemland: de da mes Muller en Duim en dhr. Schuiling. Techniek Frank Smit. De uitzending is op donderdag 14 mei om 11.00 uur, met een herhaling op dinsdag 19 mei om 17.00 uur. In en om wijkcentrum De Praatpaal aan de Smitsweg wordt op zaterdag 6 juni de jaarlijkse rommelmarkt van de Stichting Rommelmarkt Soest (SRS) gehouden. De organi satie doet een beroep op de bevol king van Soest spullen beschikbaar te stellen. De opbrengst van de verkoop is be stemd voor onder meer het project Ver eenzaming Ouderen in Soest. Van het geld kunnen verschillende cursussen, Op zaterdag 16 en zondag 17 mei geeft toneelgroep "De Gulle Glim lach" twee uitvoeringen van het blij spel "Moeder wordt model" in ge bouw De Schoof aan de Molen straat. Dit blijspel is geschreven door Ulla Kling en vertaalt en be- werkt door Erik Blok. I Het stuk speelt zich af in de huiskamer van de familie Schalk waar moeder j Schalk haar tijd verdoet met poetsen en I boenen en waar vader Schalk niet ach ter de krant is weg te slaan. Dit tot gro- j te ergernis van zoon Marco, een socio- I logie student met uiterst moderne en in gewikkelde opvattingen. Pogingen van i hem om deze sleur te doorbreken heb- i ben geen succes. Uit onverwachte hoe ken komt echter even onverwachte hulp. jDe tuinhuisjes-buren, Jan en Heieen, ihun dochter Inge, Ans, een vroegere i schoolvriendin van Hannie, een verlief- I de zot en opa dragen allemaal, gewild of I ongewild, een steentje bij om deze sleur te doorbreken. En dat het met zoveel personages verder gaat dan het alleen 'maar doorbreken van de sleur moge Lduidelijk zijn. De opvoeringen zijn in gebouw De Schoof, Molenstraat 142, op zaterdag 16 j mei om 20.00 uur en op zondag 17 mei i om 14.00 uur. De zaal is een half uur voor aanvang van de voorstelling open. De toegangsprijzen bedragen f 7,50 f voor 65-plus f 5,-. Toneelgroep "de Gulle Glimlach" fun geert als volwassenen-activiteit onder de paraplu van de Stichting Balans. De groep bestaat uit 14 enthousiaste men sen die het leuk vinden om bezig te zijn met "de kunst van het toneel spelen". Voor een drietal onder hen geldt "Mama wordt model" het debuut in de Soester toneelwereld. De Gulle Glimlach is een "zelf-lerende groep". Alle facetten, van regievoering tot decorbouw, van stuk-selectie tot spel, worden vanuit het zelf doen, het zelf ervaren, aangeleerd. Doelstelling van de groep is om jaarlijks een tweetal toneelstukken in te studeren en tot uit voering te brengen. Naast de uitvoerin gen in de Schoof bestaan plannen om enkele uitvoeringen elders te geven. De groep repeteert iedere donderdag avond van 20.00 tot 22.00 uur in "de Schoof". Iedereen die interesse heeft in toneelspelen is dan van harte welkom. Voor meer informatie over de Gulle Glimlach: Herma Kamphorst, tel. 6011347 of Wim Schelle, tel. 6010360. zoals schilderles, voor ouderen worden betaald. Een ander deel gaat naar het Regenboogproject (voor drugs- en alco holverslaafden en AIDS-patiënten). Spullen inleveren voor de rommelmarkt kan op de zaterdagen 16, 23 en 30 mei tussen 9.00 en 12.00 uur bij de opslag ruimte van de SRS. Die is te vinden aan de Parallelweg (ingang Vogelvrienden). Wie de spullen wil laten ophalen, kan elke dinsdag, woensdag en donderdag tussen 19.00 en 20.00 uur bellen naar Jaap Koole, tel. 6015291. Een afspraak wordt dan gemaakt. Voor meer infomatie over, of aanmel den als vrijwilligers voor de rommel markt kan contact worden opgenomen met Lidy Vermeer, tel. 6020933. De overige inleveradressen zijn: Barto- lottilaan 5, Beetzlaan 14, Prins Bern- hardlaan 36, Betje Wolfflaan 2, Bos straat 5, Braamweg 69, Buntweg 18, Colenso 162, Draailier 8, Duinweg 26, Emmalaan 10, Gareel 2, Hellingweg 26, Prins Hendriklaan 17, Julianalaan 6, Kamperfoeliestraat 16, Kerkpad ZZ 118, Lange Brinkweg 42, Margrietlaan 19, Noorderweg 45, Oranjelaan 42, Pe- likaanweg 23, Schaepmanstraat 14 en 75, Talmalaan 35, Valeriaanstraat 98, Vedelaarpad 25, Vosseveldlaan 57, Wil- helminalaan 10. Op de Birkstraat is zondagnacht een 27- jarige bromfietser uit Hilversum gewond aangetroffen op het fietspad. Vermoe delijk was hij met zijn voorwiel tegen de trottoirband gestoten, waardoor hij ge vallen was. De man was niet aanspreek baar en werd met hoofdletsel en schaaf wonden naar het AZU overgebracht. makelaars in en taxateurs van onroerende goederen, hypotheken, assurantiën. FRAAI EN RUSTIG GELEGEN. MET VRU UIT ZICHT OP HET "SLANGENBOSJE" EEN MIDDENWONING MET SCHUUR EN BESLO TEN TUIN. De woning is v.v. CV-gasinstallatie en de inde ling is als volgt: entree, gang, kelderkast, keu ken, woonkamer met schouw; verdieping: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2 was tafels, 2e toilet op de overloop, vh douche, is ingericht voor wasmachine; zolderverdieping: voorzolder, bergkamer en 1 slaapkamer met 2 dakkapellen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 390.000,- k.k. ir. menkqlaan) Nabij het natuurreservaat en vlakbij het NS- station, alsmede op loopafstand van het win kelcentrum, ligt deze FRAAIE HOEKWONING met extra grote garage en een carport. Prach tig aangelegde tuin met vijvers. Indeling: entree, toilet, keuken, woonkamer met open haard en parketvloer; verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche; zolder met vlizotrap. De woning is voorzien van CV gasinstallatie en gedeeltelijk dubbel glas. Gevraagde koopprijs 385.000,- k.k. OSSEN QAMWEG) Burg. Grothestraat 32 te Soest. Tel. 035 - 60113 04 Radio Soest zoekt medewerkers voor de sportprogramma's op maandag, vrijdag en zaterdag. Op de zaterdag wil de omroep weer een twee uur durende uitzending maken met onder meer rechtstreekse ver slagen van wedstrijden in Soest en Soesterberg. In een brief aan alle sportverenigingen vraagt Radio Soest of er leden zijn die de sportredactie willen komen verster ken. "Het is tenslotte ook voor uw sport en uw vereniging een goede manier van pr bedrijven," schrijven de lokale om roep. In de huidige programmering zijn twee sportprogramma's opgenomen. Op vrij dag van 13.00 tot 14.00 uur (herhaling op zaterdag van 15.00 tot 16.00 uur) en op maandag van 17.00 tot 18.00 uur). De programma's op vrijdag en maandag blijven bestaan, maar met ingang van september wil de omroep elke zaterdag middag tussen drie en vijf uur 'live' aan dacht aan sport gaan besteden. Met on der meer nieuwsfeiten, aankondigingen en uitslagen, maar ook met bijdragen van verslaggevers die op dat moment bij een wedstrijd aanwezig zijn. Radio Soest doet een dringend beroep op enthousiaste (club)mensen, want: "De nieuwe opzet is uitsluitend moge lijk als er een aantal medewerkers voor de sport bijkomt." Belangstellenden kunnen telefonisch contact opnemen met Ad van Wijngaar den, tel. 6093851 (overdag) of tel. 6011711 ('s avonds) of overdag op werk dagen een bezoek brengen aan de stu dio. Die is ingericht in de kelder van het gemeentehuis en bereikbaar via de zij ingang bij het begin van de vijver. Informatiestroom De informatiestroom van clubs naar Radio Soest is volgens de omroep nog niet optimaal. Vaak moet de sportredac tie nog zaken uit de kranten halen. Daarom wordt de sportvereniging te vens gevraagd clubbladen, competitie programma's, wijzigingen daarop, be- stuursmutaties en alle andere relevante informatie door te spelen naar de om roep. "Dit alles in het belang van de vele sporten die in Soest en Soesterberg wor den beoefend en van de verenigingen die zich daarmee bezig houden," aldus Radio Soest. Informatie kan worden gestuurd naar: Radio Soest, Postbus 3062, 3760 DB Soest. Elders in deze krant vindt u een bericht over het "Open Huis" bij Radio Soest, morgen- en vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur èn op zaterdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur. Een prima gelegen heid om eens nader kennis te maken met iemand die al enkele jaren als vrij williger bij Radio Soest werkt: Fredy Timmer (44) uit Soest. Hoe is ze in au gustus '95 eigenlijk bij het radiostation terecht gekomen? "Via "mond-tot-mond' reclame", herin nert ze zich, "want ik kende Tim de Wolf van het Radio Soest-programma "Krakende Curiosa". Dat wordt 's zon dags van vier tot vijf uitgezonden. Tim vroeg of ik zin had om als vrijwilligster ook bij "de club" te komen, als geluids technicus. Dat is nu dus al weer bijna 3 jaar geleden." Tevreden gevoel Vindt ze het nog steeds leuk? "Nou en of', zegt ze resoluut. "Niet alleen het werk zelf, maar vooral ook de mensen bij Radio Soest, de sociale contacten, de gezelligheid en de saamhorigheid vind ik ontzettend plezierig. Je maakt de uit zending samen met de presentator en diens eventuele gasten. Als de uitzen ding in alle opzichten geslaagd is, dan heb ik daar na afloop een heel tevreden gevoel over. Ik doe een aantal live-pro gramma's, zoals bijvoorbeeld Soest Ac tueel, Lunchroom, en Something Else. Maar", zegt ze bijna verontschuldigend, "ik doe ook nog een heleboel andere dingen, hoor. Ik speel nogal intensief volleybal, zit bovendien in de bewo nerscommissie "Soest Midden" van de HAD-flats en wil toch ook m'n huis niet verwaarlozen." Het zal duidelijk zijn dat Fredy een en thousiaste vrijwilligster is die haar werk bij Radio Soest met veel plezier verricht. Het Soester Mannenkoor Apollo onder leiding van dirigent Gerard van Dolder geeft zijn voorjaarscon cert op zaterdag 16 mei in de Petrus en Pauluskerk, aanvang 20.00 uur. Aan het concert werken als solisten mee: de sopraan Eveline Overtoom, de bariton Rob van Surksum en aan de vleugel Hans Broekman. De presentatie is in handen van Thari Schröder. Als thema voor dit concert is gekozen voor een muzikalé wereldreis. Er zullen werken gezongen worden uit veel Euro pese landen en daarnaast enkele uit Amerika. Titels van stukken die in het programma voorkomen zijn o.a. "Im weissen Rössl", "De Parelvissers", "Flie- ger-Marsch", "Wolgalied", "Were you there", "Gospel Train" en "Droomland". De beide solisten zullen naast samen zang met het koor en enkele sol» ook twee duetten zingen. Uit "La Traviata" van Verdi het schitterende "Dite alle gio- vane" en uit de "West-side story" het mooie "Tonight". Kaarten voor deze avond zijn te koop bij de leden en de VW-kantoren in Soest en Baarn. Telefonisch zijn ze te bestel len bij het secretariaat van Apollo, tel. 6018565. De kaarten kosten 12,50 gul den per stuk. Voor die prijs ontvangt de bezoeker in de pauze ook nog een gra tis kopje koffie of thee. De leden van Apollo rekenen op een grote opkomst. Het programma zal bijna drie uur duren. Tijdens het concert zal ook weer de cd van het Soester Mannenkoor te koop zijn. Voor 27,50 gulden kan men daar mee in het bezit komen van 20 mannenkoorwerken met solistische bij dragen van de sopraan Ellen Schuring en met piano-begeleiding van de Soes ter pianist en componist H%ns Broek- FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 14 MEI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Elly v.d. Wel in gesprek met mevr. Muller, mevr. Duin een dhr. Schuiling over de Ast- 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Elly v.d. Wel. 14.00 OPERETTELAND Music from Broadway, 2; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Mini Schneider. 16.00 DE VERREKIJKER (H) 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. VRIJDAG 15 MEI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Miep Jansen. 12.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad v. Wijngaarden. 13.00 SPORTCAFÉ pr. Joop v. Ipenburg/Ed v. Someren. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Populair verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 16.00 JAZZY LISTENING (H) 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. 13.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 DEZE WEEK pr. Ap Kruitbosch/Cock Schouten. 16.00 KRAKENDE CURIOSA pr. Tim de Wolf. 17.00 SOMETHING ELSE pr. Semmy Prinsen/Jelis Stam. 18.00 Sluiting. MAANDAG 18 MEI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Elli Pliester. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Anne Boersen. 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop v. Ipenburg/Ed v. Someren. 18.00 Sluiting. ZATERDAG 16 MEI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 14.00 SOEST 55-PLUS (H) 15.00 SPORTCAFÉ (H) 16.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 17.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 18.00 Sluiting. DINSDAG 19 MEI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 DE GOUDEN UREN pr. Jan de Zwart. 12.00 DE GOUDEN UREN pr. Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM prrAda van Os. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassiek verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren/Mieke Boon (Aanvragen: post bus 3062, 3769 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. ZONDAG 17 MEI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 DE VERREKIJKER pr. Christine Westeneng/Maija v.d. Kraats. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug/Annelies Nelis. 11.00 HET RAADHUISPLEIN (H) Gemeentevoorlichting. 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. WOENSDAG 20 MEI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 HET RAADHUISPLEIN Gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis/ Ben v. Os. 12.00 PASSIE PLEZIER (H) Jan Visser in gesprek met Yon Nicolas. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 16.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. Radio Soest, 6093851/6093852.

Soester Courant | 1998 | | pagina 11