10% NG BEZORGERS GEVRAAGD 0800 0230351 1 ►uijs Ballotlaan e.o. ontevreden ia Kagenaar en Jan van Wolferen lemen afscheid van Carolusschool 'Feng Shui'-pagode geplaatst Duwer afwezig ys Choie terk Het Soesterbergse Lied Het monument krijgt vorm b H pagina» 21,95 13,95 10,95 mgen g vaiHezersJ kreet Gulden 'handicapten LLECTIE 'NNEN, EN, STEN. \We zijn geen derderangs burgers' Vfgang Koplopers verdienen meer Kerkdiensten Medische dienst wegens vakantie van 6 t/m 24 juli. ^Burgerlijkestand^ Hulpverlening j 1 WOENSDAG 24 JUNI 1998 Chinese harmonieleer als basis Drie kinderen zijn vip's Geslaagden Oranjegevoel ook in de Drie Eiken Agenda de programma's omvatte, ke als profane werken usicals en opera c"* het koor gecomponJJ an Canadese volkslied, is het koor opgetreden i, rsieprogramma'sinCan, rok een televisiedoc, I gemaakt, waarin onder rek aan Nederland werd 16 werd een toernee door ten gemaakt, reden in Soesterberg zu|. oncerten gegeven worde» iutphen, Dordrecht, Mid-, erwijk en Woerden. 1.00 uur Toegansprjj, ;ren tot 12 jaar/CjP/65t SLIJTERIJ anstraat 37 1:0346-353439 :den, als het juli wordt naar Soesterberg :ort lat niet erg. Kees en Marina 1 'Spad'-paleis dus ga maar na 'kattenparadijs' et ons vieren kkie, Wozzy en Moessie n nog wel eens klieren waren wij nog met drie. d al gauw gevonden if in zijn lijf ronduit zonde v kort aards verblijf, ïoemt men beesten :ijn wij van onze baas ien zijn de meesten gen haten ons helaas, ozzy dus vermist 'ij nog meer verdriet :eft iemand zich vergist e Wozzy daarom niet! n, een kattenkreet en Kees en Marina dus: er Wozzy weet eft een brievenbus', jn signalement: wit gemarmerde kater soort, een verlegen 'venf oor een kattenhater! imens Vlekkie en Zwartje, M. Zablotskaja tg van Soesterberg heeft n gegeven voor AVO inte- dicapten. Dat bedrag is de an de collecte die onlangs den. De actie voor de ge- werd ondersteund door ink, lid van het Internatio- sch Comité. 3SESTRAAT 32A Bewoners van de Buijs Ballotlaan protesteren tegen de wijziging van oen in bouwgrond. Na een aan- ankelijke toezegging moesten ze [via de pers vernemen dat de ge- neente toch bij haar standpunt blijft. Verontwaardiging over een Hergelijke behandeling is het ge- olg. frolgens de bewoners bestaat het stukje groen op de hoek van de Buijs Ballot- pan met de Ant. van Leeuwenhoeklaan Tl sinds de aanleg van die wegen en de louw van de woningen aldaar. Dus is |at meer dan dertig jaren geleden zo langelegd met de bedoeling om het zo jok te houden. Dat dit zo zou blijven jyordt bevestigd door bewoners die daar Inlangs een woning hebben gekocht en Ti overleg met de gemeente Soest het bestemmingsplan hebben ingezien. Daar stond volgens hen niets in over Vijziging van groen naar bouwgrond, fot op een gegeven moment er metin gen worden verricht en ambtenaren pi- Jetpaaltjes in de grond slaan, met de ipmerking dat er twee woningen op Tebouwd zullen worden. Het vuur sloeg ben in de pan en omwonenden stonden fep hun achterste benen. Een bliksemac- Be werd gevoerd: een gesprek met de wier Soesterbergse raadsleden, brieven Raar de gemeente geschreven en pro- ^stmeetings. Het resulteerde in een be- Joek aan de gemeentelijke commissie financiën, waar zij hun zegje hebben "edaan in het belang van hun kinderen. Vant daar gaat het om', is hun reactie. be bedoeling was dat zij alleen voor Run zaak zouden worden uitgenodigd, Snaar omdat één en ander vertraging pad opgelopen waren ze getuige van nagenoeg de gehele vergadering. Dhr. Blom: 'Het is wel interessant voor een [gewone burger om een raadsvergadering bij te wonen. Hij was al even aan de gang toen wij als groep bewoners van de Buijs Ballotlaan en omwonenden bin nenkwamen. Wat we daar hoorden GEEN HUIZEN HIER r^KINDEREN HEBBEN 83S7- grensde soms aan het onmogelijke. Een slecht financieel beleid als gevolg van onjuiste ramingen van ambtenaren. Een tekort over 1998 van ruim drie miljoen gulden, dan gaat bij mij even het licht uit. Men gooit en smijt met andermans geld alsof het over enkele dubbeltjes gaat. Onze achting, voorzover die er was, voor het gemeentelijk lichaam, is wel tot een minimum gedaald'. Andere buurtbewoners zijn het volledig met hem eens. 'We kunnen ons voor stellen dat ze dan alle kleine stukjes grond omzetten naar bouwgrond. Maar hebben ze niet door dat die stukjes groen heel erg schaars beginnen te wor den? Dan zijn wij en met name onze kinderen de dupe van een gemeentelijk falen', reageren ze fel. Na de nogal stormachtige vergadering hebben zij een gesprek gehad met de betrokken wethouder Bart Krol. Deze gaf volgens hun zeggen de mogelijkheid om een verzoek in te dienen de bestem ming door middel van een artikel 19 WRO-procedure te wijzigen in 'open baar groen'. Enkele weken later moeten De kinderen die hier graag spelen. ze uit de krant vernemen dat deze pro cedure geen enkele kans van slagen heeft; het blijft bij bestemming bouw grond. De bewoners: 'Maar dit is toch het ein de. Wij hebben ons luid en duidelijk la ten horen. Zij hebben ons beloofd één en ander te onderzoeken en ons daarvan te berichten en dan lees je dit. Zijn wij hier dan derderangs burgers geworden? Gaat de gemeente, kennelijk vooral na de verkiezingen, zo met ons om? Waar om geven ze ons geen duidelijke infor matie? Dit vraagt om pure rebellie, die wij niet willen maar die ze wel kunnen krijgen als ze dat willen', is de reactie van enkele zeer verbolgen bewoners. Het is te hopen dat het geen lange hete zomer gaat worden, maar dat partijen in goed en net overleg met elkaar van ge dachten wisselen. 'Dat is wat wij als om wonenden van de Buijs Ballotlaan nog steeds verlangen van de gemeente en dat is ons ook toegezegd', is hun uitsmij ter. Scheiden doet lijden, die stemming peerst op de St. Carolusschool als Jan van Wolferen na 31 jaar en Ria "Kagenaar na 23 jaar hun taak als [leerkrachten respectievelijk elders voortzetten en beëindigen. Donder dag 25 juni is men om 16.00 uur in de Carolusschool welkom om hen 0e hand te drukken. i 1967 zette Jan van Wolferen op zijn verjaardag de eerste stappen in het plaatselijk RK Onderwijs, toen nog be staande uit de Carolusschool en de Ti- jus Brandsmaschool. De leerling die |oen 12 was is nu 43 en dus zitten zijn inderen weer bij. meester Van Wolferen de klas. Van Wolferen werd al snel de specialist op onderwijs-, en organisatorisch gebied. ]£o had hij een heel groot aandeel in de psie van de beide katholieke scholen. Een man die door zijn leerlingen werd ai wordt geroemd. Niet omdat hij zo fellig is, want zulke leerkrachten gaan net lang mee, maar omdat je wist wat aan hem had. Iemand die veel in zijn irs had en een man met gouden hand- t de start van het nieuwe schooljaar t hij naar Soest en daarom komt er nieuwe directeur naar de Carolus- hool. Uiteraard kennen de leerkrach- |n zijn opvolger nog niet, maar ze zul len hun Jan missen. Hij was immers {>or iedereen de vraagbaak; zijn kennis ps ongekend, een computerspecialist, man recht door zee. Sleester Jan gaat ons verlaten, dan krijg Jgwel een kater', aldus het Carolus Jour- Na 31 jaar zal hij niet meer van zijn Joonplaats Leerdam naar Soesterberg, laar naar Soest rijden. Een leerling van toep 8: 'Hij was puntgaaf en Soest rijgt in hem een geweldig cadeau', pstor Zuster Marie-Anne van Erven ageerde heel toepasselijk: 'Een man, precht en helder als glas. Als dat Jan van Wolferen niet was. Ja, jij die elke morgen kwam, vanuit de glazen stad Leerdam. Je hebt de kinderen in de klas duidelijk geleerd wat godsdienst was. S" CaroiHSSchrHi Zonder poeha en zonder franje, want onderwijzen Jan, dat kan je. Bedankt voor 't prettige werken samen. Het ga je goed, tot in eeuwigheid, Amen!' Juf Ria In 1975 werd Ria Kagenaar gevraagd haar onderwijscapaciteiten weer eens te laten zien, omdat de toenmalige beide schooldirecteuren Bert van As en Niek Poort de handen vol hadden aan fusie besprekingen en nog veel meer. Ze be gon in groep 8, toen nog de zesde klas. In de loop van de jaren zakte ze af naar de lagere groepen en eindigde tenslotte bij de kleuters. Ze is een all-rounder te noemen. Van haar is bekend dat ze vaardig met de pen én met de mond is en zo heeft ze heel wat kunnen opvan gen. Ria gaf ook de identiteit van de school aan door middel van klassevie ringen, schoolvieringen en begeleiding van de eerste communie. Wat in 1975 begon als een taakverlich ting voor anderen groeide uit tot een fi guurlijke zwaargewicht lerares die haar Een teamfoto uit 1991 met staande links Jan van Wolferen en geheel rechts Ria Kagenaar. Op zoek naar de snelste bijverdienste? Word dan bezorger van de Wolkskrant en Algemeen Dagblad. Elke dag een uurtje werk. Dat verdient prima, tenminste fl 260,- per 4 weken. Plus veel extra's en elke dag een gratis krant. Ben je 15 jaar of ouder dan kun je nu aan de slag in Soesterberg, voor de vakantie of voor vast. Bel voor informatie en aanmelding: (Gratis/Altijd bereikbaar) 't Komt in de bus fWmet Koplopers! hand niet omdraaide als ze in welke klas ineens moest invallen. De toenmalige directeur Bert van As moest als dirigent van het Caroluskoor nogal eens tijdens lesurep een huwelijk of uitvaartdienst meemaken. Ria was steeds de vaste in valkracht en om een collega te vervan gen is één van de moeilijkste opdrach ten. Sebastiaan van groep 5: 'Het was leuk om bij haar in de klas te zitten. Ik heb er heel veel geleerd. Ik ben blij dat zij mij les heeft gegeven. Het is hartstik ke jammer dat ze weg gaat'. Ook Zuster Marie-Anne is vol lof over Juf Ria en heeft dat verwoord in de spe ciale uitgave van de Carolusschool. (Oud)leerlingen, leerkrachten, ouders, vrienden en kennissen, ze zijn allen op donderdag 25 juni a.s. om 16.00 uur welkom in de Carolusschool om deze beide kanjers de hand te drukken en te bedanken voor hun vele werk gedaan ten behoeve van het Katholiek onder wijs in Soesterberg. Zondag 28 juni ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. F. Duivenvoorde Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: D.W. van Lier (Den Dolder), Paltzerweg 229, 030-2284555. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. P. Creutzberg HUISARTS De collega's nemen waar. Opgave gemeente Soest GBA (gemeen telijke Basisadministratie Personen) GEBOREN 15 juni: Amanda Guiseppina, dochter van fam. Huijbregtse, Bloemheuvel 24; 16 juni: Aaron, zoon van Toon en Cas sandra van Mil-Louwinger, Chr. Huij- genslaan 52. OVERLEDEN 17 juni: Louise Maria Muizer-Geyssens (80), de Heybergh. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil 035-6093666. Meer berichten over Soesterberg op pagina 12 Wij vliegen over bos en hei Rond polder en langs strand Wij starten en wij landen weer In 't hart van Nederland Daar leven en daar werken wij Daar slaat de motor aan De wieg van Neerlands Luchtvaart Heeft op Soesterberg gestaan. De krachten onvermoeid gewijd Voor onze taak steeds klaar Ook in de lucht wijkt Holland niet In uren van gevaar Want onversaagd en allen één Saamhoorig als soldaat Eén vaste wil, éénzelfde doel Wij vliegers zijn paraat. Wij vliegen en de motor zingt In Hollands vrije lucht Het lied van onze vliegerplicht Draagt zorg dat men U ducht En met ons leven blijven wij Het vaderland getrouw De vleugels wakend uitgespreid Beschermen 't Rood-Wit-Blauw. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 'Zet de directeur, de huisvader, de ruimte voor de baas op de juiste plaats. Maar ook niet te dicht bij het toilet, want dan stroomt alle positie ve energie weer weg. Zet geen scherp voorwerp in jouw richting want dan volgt veel ellende'. Vol gens de Chinese leer 'Feng Shui' heeft geluk te maken met de dingen om ons heen en de plaats die ze in nemen. Tot die ontdekking kwam ook het orga niserend comité van het Luchtvaart Her- innerings Monument, toen dhr. Cheung Mok, eigenaar van The Oriëntal Swan, hen hierop attendeerde. In eerste instan tie moesten ze erom lachen, wie maakt zich nu zorgen om de vorm van een kunstwerk die met een punt gericht staat op The Oriëntal Swan. Maar na lang praten begonnen ze het te begrij pen en was bij hen de basis gevonden om rekening te houden met de Chinese geloofsleer die 'Feng Shui' wordt ge noemd. Letterlijk betekent het 'water en wind'; het is een eeuwenoude Chinese harmo nieleer. Ook veel westerlingen maken gebruik van deze leer en hebben onder andere hun woning daarop aangepast. Drie plantjes op een kast stimuleren de positieve energie in een bepaalde hoek. Een kristallen bolletje voor het raam heft de negatieve energie van bijvoor beeld een naast gelegen flatgebouw op. Naast de verdeling van hoeken in een woning zijn er ook voorwerpen die ne gatieve energie kunnen opheffen of po- Het Luchtvaart Herinnerings Mo nument is een belangrijk stuk ver der. Maandag 15 juni werd het inge pakt op de sokkel geplaatst en nu is men bezig met de verdere aankle ding. Tevens werden de activiteiten op papier afgerond en is Soester berg er klaar voor. Met een grote hijskraan werd maandag 15 juni de vleugel van het Luchtvaart Herinnerings Monument op zijn plaats gezet. Een werkje dat op de centimeter nauwkeurig moest worden uitgevoerd. De afwerking kon daarna plaatsvinden evenals de voltooiing van de zogenaam de 'groen-werkzaamheden'. Intussen zijn de scholen bezocht door leden van het Militair Luchtvaart Museum en het organiserend comité en werden de werkstukken aan een deskundig onder zoek onderworpen. Per onder-, midden- en bovenbouw werden per school drie prijswinnaars genoteerd, waarvan de namen op woensdag 1 juli, 's middags omstreeks 16.00 uur, bij het monument bekend worden gemaakt en waar ze de prijzen in ontvangst kunnen nemen. Dat de leerlingen hun uiterste best hebben gedaan, bleek uit de soms heel moeilij ke keuze die de jury moest maken. Feestdag Over een week is het 1 juli, de officiële verjaardag van de Koninklijke Lucht macht, die dan 85 jaar oud is. Op de morgen van die dag staan om 10.15 uur bussen op het Dorpsplein om belang stellenden voor de herdenking op de vliegbasis gratis te vervoeren. Zij zullen, zoals bekend van de 4 mei-herdenking, getuige zijn dat door de bevolking van Soesterberg een krans wordt gelegd door onder andere Hidde Jansen, de 7- jarige leerling van de Postiljonschool. Na het geheel zal een défilé worden ge houden langs het monument. De Soes- terbergers wordt verzocht hiervoor een kleine bloemenhulde mee te nemen, die aan de voet van het monument kan worden gelegd als een eerbetoon van het vliegdorp. 's Middags is een ieder vanaf 15.00 uur welkom bij het te onthullen Luchtvaart Herinnerings Monument op de hoek van de Kampweg met de Banningstraat. Om 14.00 uur vertrekt de Drumfanfare van de Kapel van de Koninklijke Lucht macht voor een mars door het vlieg dorp. Kinderen wordt verzocht hen in een feestelijke stoet te volgen. De rou te die gelopen wordt is Dorpsplein, Van Angerenstraat, Prof. Lorentzlaan, Si- mon Stevinlaan, Gen. Winkelmanstraat, Kampweg (langs het Zwarte Wegje), Kamerlingh Onneslaan, Vliegtuiglaan, Oude Tempellaan, Kamerlingh Onne slaan, Kampweg naar het monument. Op het Van Odijkplein zal een oplegger staan, vanwaar de pers een duidelijk zicht op het geheel heeft. Eigenaars van personenauto's die daar geparkeerd staan wordt verzocht deze elders te par keren. Rondom het monument staan die middag militairen van de Koninklijke Luchtmacht, gekleed in het vliegerspak dat van 1910 tot heden werd gebruikt. Omstreeks 14.45 uur worden de burge meester van Soest en de Bevelhebber van de Luchtstrijdkrachten ingevlogen met een helikopter, bestuurd door de majoor-vlieger Hans van der Veen, lid van het organiserend comité. Tevens heeft één kind de grote eer dat hij/zij ook deze vlucht mag meemaken. Het blijft een verrassing wie de gelukkige is. Direct daarop vertrekt het vliegtuig van af de ijsbaan weer naar de vliegbasis. De genodigden vertrekken om ongeveer 15.00 uur van The Oriëntal Swan naar het monument, waar burgemeester Hans de Widt een ieder om 15.15 uur welkom heet. Daarna volgt een korte speech van de luitenant-generaal B.A.C. Droste met om precies 15.30 uur een fly-past van de oude vliegtuigen: een Beaver, een Harvard met daarop duikend de bekende Spitfire. Als de vliegtuigen zijn vertrokken wordt het monument ingehuldigd door eerder ge noemde generaal, bijgestaan door Chris de Groot van de Carolusschool, Moud Brouwer van de Weth. de Haanschool en Jane Simons van de Postiljonschool. Zij zijn met hun ouders de "vips" van deze middag en zij laten met de gene raal in totaal 85 postduiven los, voorde 85 jaren die de Koninklijke Luchtmacht oud is. Daarna zal de Kapel van de Ko ninklijke Luchtmacht het Soesterbergse lied inzetten waarvan de tekst elders op deze pagina is afgedrukt. Direct hierna worden alle kinderen, groot en ook heel klein, uitgenodigd om ballonnen op te halen bij de kleine in gang van de ijsbaan. Deze ballonnen zijn dan al voorzien van kaartjes met namen. Het doet er niet toe wie welke ballon heeft, als elk kind maar een blau we ballon heeft. Ondertussen geeft de kapel nog een concert en dit wordt af gewisseld door het oplaten van luchtbal lonnen en het bekend maken van de schoolprijzen. Een en ander wordt ter plaatse duidelijk bekend gemaakt. Ui teraard zijn met de ballonnenwedstrijd weer leuke prijzen te winnen. Om het helemaal compleet te maken ontvangen alle kinderen die dan bij het monument zijn tot slot een ijsje van Snackbar Wareman. Soesterbergse kin deren die elders naar school gaan, kun nen tot 1 juli een ballonnenwedstrijd- kaartje verkrijgen op het adres Van Maarenplein 1. Daar worden de naam en verdere gegevens op het kaartje ver meld en direct weer afgegeven. Op de plaatselijke scholen worden deze jaart jes aan alle leerlingen verstrekt. Ze kun nen eventueel thuis de kaartjes invullen, maar die moeten voor dinsdag 30 juni weer op school zijn, want dan worden ze weer opgehaald. Op 1 juli worden alle kaartjes aan een ballon vastgemaakt en zijn ze klaar voor de wedstrijd. Zowel de Koninklijke Luchtmacht en de gemeente Soest als ook het organiserend comité hoopt dat vele Soesterbergers op 1 juli 1998 vanaf 15.00 uur getuige zul len zijn van dit historisch moment, de onthulling van het Luchtvaart Herden- kings Monument. sitieve energie versterken. Het was voor Cheung Mok een schok toen hij begreep dat de vleugel van het Luchtvaart Herinnerings Monument met de scherpe zijde naar The Oriëntal Swan wees. Volgens de leer van de Feng Shui zou dat dood en verderf beteke nen, immers alle negatieve krachten zouden zich dan tegen hem, zijn bedrijf, personeel en bezoekers richten. Snel bleek dat het monument op grond van esthetische overwegingen onmogelijk veranderd of verplaatst kon worden. Toen was het zoeken naar een juist voorwerp die de negatieve krachten van het scherpe deel van het monument konden opvangen en neutraliseren. Deskundigen gaven aan dat een kleine pagode, voorzien van een spiegel, het juiste middel zou zijn. Via informatie was een dergelijke pagode te verkrijgen in België en zo gebeurde dat dhr. Mok dit beeldje ter lengte van ruim een me ter daar kocht. Het is voorzien van een spiegel, want die zou, net als water, de positieve energie verdubbelen. Om die reden ziet men in veel Chinese restau rants ook een aquarium. Op de hoek en schuin tegenover het op te richten mo nument staat nu die kleine pagode met zijn kleurrijk oog, waardoor het geheel nog kleurrijker is geworden. De Breul Zeist Helma de Bruin (HAVO 5), Mathijs Elbersen en Xiomara Ellis (MAVO 4), Arthur Pans (VWO 6). AOC Houten Tineke Koevoets (bloemiste met mid denstandsdiploma). Zinzendorff Zeist Louise Bezemer (MAVO) en Harry Buter (MAVO). Schoonoord Zeist Melissa van Schalm (VBO). De Koppel Amersfoort Lloyd Stam (VBO). Gildenvaartschoo! Niemvegein Kelly Stam (SVH) Amersfoortse Berg Marieke Geers (HAVO). Chr. Lyceum Zeist Lourens en Jordy Vestering (VWO), Dyon Brink (HAVO). Kappersschool Leusden Patrick Stevens (all-round kapper) ADC Jerry van Vliet (kaderfunctionaris hove nier) Eemland College Amersfoort Linda van Vliet (HAVO) en Arthur Feyen (MAVO) Van Olde Barneveld Gymnasium Amersfoort Christy Hendrixs (Gym.A) ROC Utrecht Annette van der Werk (Z-Verpleegkun dige). ROC Amerlanden Amersfoort Linda van der Vegt, (Mavo) 4. Opgave van Maarenplein 1, tel. 351252. Langzamerhand is ook het Oranjege voel in verband met de wereldkampi oenschappen voetbal in het Diensten centrum 'De Drie Eiken' voelbaar. De vrijwilligers hebben gemeend om voor de 5 5-plussers een leuke middag te or ganiseren en wel op vrijdag 3 juli vanaf 14.00 uur. Het thema is uiteraard: 'Oranje'. Op de bekende wijze wordt deze mid dag gevuld. In Oranjesfeer zullen spel letjes worden gespeeld. Aansluitend is er een maaltijd waarbij men wel of niet van een kwartfinale wedstrijd op het grote scherm kan genieten. De maaltijd begint omstreeks 17.00 uur. Kosten in clusief maaltijd 5 gulden per persoon. Opgave tot 2 juli om 12.00 uur, tel. 351402. Donderdag 25 juni afscheid leerkrachten Carolusschool Vrijdag 26 juni 20.00 Bingo, Drie Eiken Maandag 29 juni 11.00 Rondje Soesterberg Radio Soest Woensdag 1 juli 10.15 vertrek bussen vliegbasis vanaf Dorpsplein 15.00 inhuldiging Luchtvaart Monu ment

Soester Courant | 1998 | | pagina 13