HJNT er van! bezorgers gevraagd OSOO 0230351 Monument op ludieke wijze onthuld lts Verkoop terrein met woonbestemming JVr tal liefhebI Henschen ft Rondje vliegbasis groot succes 1 juli gemeente-feestdag? Samenwerking Abrona met 's Heeren Loo-Lozenoord VSB: geen standpunt over golfbaan Zoetelief Zonnebrillen voor India Oranje Comité evalueerde PAGINA 12 WOENSDAG 8 JUL11998 Een middag echt Soesterbergs feest 4-DEURS GELOOGD GRENEN DRESSOIR Tijdelijk 1650(1 en motorrijles ietscertificaat, aok automaat" evraagd ?4t VAKANTIEBEZORGERS/STERS VASTE BEZORGERS/STERS Soest biedt plantsoen Buys Ballotlaan 1 september te koop aan ftnnlnpprs verdienen meer Maag/lever/darm collecte: f 479 Kerkdiensten Medische dienst ^BurgerlijkestendJ Medische dienst Dependance Publiekszaken tijdelijk dicht Vakantievreugd smoort al op A-28 Auto gestolen Tuinontwerpen maken Agenda VVV gaat door met excursies VVV Soest lanceert uniek idee Bibliotheek ook 's middags en 's avonds open Start door Jacques D 'Ancona Jaar 1998 ging uitstekend EETHOEK eetstoelen in rode stof. ium poten. voor 2590.- WANDMEUBEL :n/graankleur. voor 6990.- I ZITGROEP i geschuurd rundleder ideld) in vele kleuren. >ing4195.- UX BANK its. Groene stof. voor 3995.- VI FAUTEUIL :1 bekleed met Nubuck- Jeuren en stoffen □ing 1595.- iFAUTEUIL Groene stof. VOOR229S.- RDEEL Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Zonder opstand 90x220x50 cm. Normaal 2295,' Met opstand 110x220x50 «n. Normaal 2595.- Tijdelijk 1725,. (Alteen m standaard kleur en uitvoering). [EK IN PUUR NATUUR en ook theorieles Tel. 035 - 6022061 totel. 06 - 51421431 jen in de hogere ng Soest, Baarn. 0,000,- k.k. 'Binnen de Luchtvaart en de Ko ninklijke Luchtmacht is men vol lof over dit prachtige monument. Het typeert de luchtmacht in diverse vormen, waarvoor wij de kunste naar dhr. Jan de Baat dankbaar zijn. Het werd geplaatst in de baker mat 'Soesterberg' en zal tevens de nauwe verbondenheid betekenen tussen het dorp Soesterberg en de vliegbasis Soesterberg en in haar de hele Koninklijke Luchtmacht'. Aldus een gedeelte van de speech van de Bevelhebber der Koninklijke Lucht macht, de luitenant-generaal Ben A.C. Droste. Het gebeurde allemaal op de zon overgoten middag van 1 juli 1998 in het centrum van Soesterberg. Maar het begon 's morgens al, waar helaas een heel klein gedeelte van Soesterberg pre sent was bij het herinneringsuur op de 'en waar Hidde Jansen een hoofdrol vervulde. Het was voor de kleine knaap nog niet alles, want om kwart voor twee stopte opnieuw een auto voor de deur. De majoor-vlieger Hans van der Veen, compleet in vliegerspak, nodigde hem uit mee te gaan naar de vliegbasis. Daar kreeg hij naast de vlieger de ereplaats links voorin en maakte hij een korte, maar voor hem 'zeer gave' tocht naar het terrein aan de Kampweg. 'En nu zul je wel een glaasje fris willen', werd hem gevraagd. Hij antwoordde zoals alleen Hidde dat kan: 'Nee, ik moet effe bijkomen'. Ja, wat wil je. Eerst al een morgen en nu ook nog zo'n mid dag, daar mag je met recht 'even van bijkomen'. Inhuldiging Burgemeester Hans de Widt begon zijn speech met de opmerking dat dit altijd al de bedoeling van de gemeente Soest was geweest, zonder te noemen dat een paar mensen uit Soesterberg het com plete voorstel als eersten hadden aange vraagd. Kennelijk zat het hem niet lek ker toen 's morgens bij herhaling de mensen uit de 'gemeente' Soesterberg door de baas van de luchtmacht in het zonnetje werden gezet, een opmerking die 's middags ineens niet meer werd geplaatst. Echter was het belangrijkste dat het streven van enkele dorpelingen werd gerealiseerd. Dat de leden van het comité de laatste paar dagen enorme hindernissen moesten nemen en tegen werkingen moesten trotseren, deed er die middag niet toe. Het werd een heer lijk feest, vooral voor de kinderen en onder hen de drie van de plaatselijke basisscholen. De Fly Past van zelfs heel oude vliegtui gen ging erg snel, om die reden was niet gekozen voor straalvliegtuigen. Ze zou den op 300 voet hoogte overkomen, maar mogelijk uit voorzorgsmaatregelen werd het meer dan 800 voet. Toch was duidelijk de Spitfire te zien en te horen die als een onwillige hond er overheen dook. Soesterbergs lied Vervolgens de 4 plus 85 postduiven die ineens rond het monument fladderden; één meende dit als zitstok te moeten gebruiken. Via een glijbaan werd hij of zij als een raket gelanceerd om zo het luchtruim te kiezen. Het Soesterbergs lied werd goed meegezongen maar van wege de grote ruimte en de overmacht van de voortreffelijk spelende Kapel van de Koninklijke Luchtmacht, kwam het niet duidelijk uit de verf. Dan de honderden blauwe ballonnen die even later de lucht ingingen, alle maal van kaartjes voorzien dankzij de hulp van de dames Emmy en Anneke. Beiden kunnen even geen kaartjes meer zien. De wind dreef de ballonnen in zui delijke richting en het eerste kaartje, van de 10-jarige Roy Onkels, was op 3 juli al weer terug. Het was gevonden door Jo Brink uit het Brabantse Malden. Tot 1 augustus worden de vinders in de ge legenheid gesteld ze terug te sturen, waarna wordt bepaald wie er in de prij zen zijn gevallen. Ook de schoolprijzen werden bekend gemaakt en zijn op de scholen afgele verd. Tot slot kreeg de ijsman Wareman, deze keer gekleed in een fel oranje vlie gerspak, een stroom kinderen om zijn kar die allemaal gratis een ijsje kregen. Een vorm van sponsoring die zeer op prijs .\verd gesteld. In The Oriëntal Swan werd nog even nagekaart en hier en daar goede afspraken gemaakt. Het vliegdorp Soesterberg is een mooi kunstwerk rijker, waarmee tevens een verwaarloosde hoek in het centrum van het dorp een behoorlijke face lift heeft gekregen. Gevraagd en evt. in Soesterberg voor de Soester Courant in de vakantieperiode. Aanmelden: Hr, v. Barneveld, tel. 035 - 602 18 41 Per 1 september wordt het plant soen op de hoek van de Buys Ballot laan en de Anthonie van Leeuwen hoeklaan door de gemeente in de verkoop gedaan. Op het terrein ligt al sinds 1989 een woonbestem ming. Er mogen dus huizen worden gebouwd. Ondanks bezwaren van omwonenden gaat de gemeente de grond verkopen. De eenmalige opbrengst wordt benut om het gat op de gemeentelijke begro ting enigszins te dekken. De marktwaar de van het terrein van ongeveer 800 vierkante meter bedraagt naar schatting 480.000 gulden. Buurtbewoners van het plantsoen zijn vorige week ingelicht door het College. Daarvoor hadden burgemeester en wet houders overleg gehad met de college partijen WD, CDA en PvdA. Uitvoering raadsbesluit Voor Gemeentebelangen Groen Soest (GGS) is het besluit aanleiding geweest in de pen te klimmen. GGS spreekt van een 'onderonsje' met de collegepartijen, noemt de mededelingen aan de omwo nenden 'voorbarig' en vindt dat voor een kritische afweging de verkoop van gemeentelijk bezit aan onroerend goed eerst met alle fracties in commissiever band moet worden besproken. Op zoek naar de snelste bijverdienste? Word dan bezorger van de Volkskrant en Algemeen Dagblad. Eike dag een uurtje werk. Dat verdient prima, tenminste fl 260,- per 4 weken. Plus veel extra's en elke dag een gratis krant. Ben je 15 jaar of ouder dan kun Je nu aan de slag in Soesterberg, voor de vakantie of voor vast. Bel voor informatie en aanmelding: (Gratis/Altijd bereikbaar) 't Komt in de bus ftff met Koplopers! Volgens wethouder Bart Krol (CDA) - die desgevraagd reageert omdat wet houder Neks Blommers op vakantie is - is het niet 'voorbarig'. Krol stelt dat het slechts om de uitvoering gaat van een eerder genomen raadsbesluit. Het refe reert daarbij aan het besluit om een aan tal terreinen en woningen, die in het bezit zijn van de gemeente, af te stoten. De verkoop van het onroerend goed dient om de tekorten, waarmee de ge meente de komende jaren te kampen krijgt, structureel met 100.000 gulden te verminderen. Krol is van mening dat het College zorg vuldig te werk is gegaan. Dat de uitvoering op zich heeft laten wachten, heeft te maken met de bezwa ren vanuit de bevolking van Soester berg. "Er is met de bewoners over gesproken, de Soesterbergse raadsleden hebben met hen gesproken, we hebben inspraak gehad in de commissie financiën en er is ook nog overleg geweest tussen de omwonenden en de wethouder," aldus Krol die het nut van een nieuwe over legronde niet zag zitten. Dat de omwonenden niet gelukkig zijn met de verkoop en de nieuwbouw, die er ongetwijfeld zal plaatsvinden, kan hij begrijpen. "De omwonenden hebben gewoon negen jaar lang geluk gehad dat er niet gebouwd is, zo moet je het zien. Dat het zo lang heeft geduurd is natuur lijk nooit een garantie voor de eeuwig heid..." De in juni gehouden collecte voor de Maag Lever Darm Stichting heeft in Soesterberg f 479,- opgebracht. Alle gevers hartelijk dank. Wie de collectant heeft gemist kan nog een bijdrage stor ten op giro 2737, Maag Lever Darm Stichting, Nieuwegein. Meer berichten over Soesterberg op pagina 11 Zondag 12 juli ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. G.A. Voerman, Utrecht STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6,351517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 5 juli: Remkes Kooistra (73), Amers- foortseweg 56d. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil 035-6093666. In verband met de vakantieperiode is het helaas onontkoombaar dat de Dependance Publiekszaken in Soesterberg een aantal dagen geslo ten moet worden. Voor zaken vallen de onder de afdeling Publiekszaken, zoals paspoorten, rijbewijs e.d., kan men op 14, 16, 21, 23, 28 en 30 juli niet in Soesterberg terecht. De afde ling Sociale Dienstverlening houdt op 15, 22 en 29 juli geen spreekuur in Soesterberg. In het gemeentehuis Soest kan men bij de afdeling Publiekszaken terecht tijdens de volgende openingstijden: Iedere werkdag van 08.30 tot 16.30 uur en op de donderdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur. De afdeling So ciale Dienstverlening is iedere werk dag tussen 08.30 en 12.30 Uur be reikbaar. Het Amersfoortse gezin dat maandag morgen in alle vroegte met de caravan op vakantie ging naar zonniger oorden, zag die hooggespannen verwachtingen al gesmoord op de rijksweg A-28 bij Soesterberg. Omstreeks kwart voor zes begon de caravan achter de auto die bestuurd werd door mevrouw, een 39- jarige Amersfoortse, ter hoogte van de Richelleweg te slingeren. Mevrouw pro beerde te remmen, met het noodlottige gevolg dat de caravan totaal uit balans raakte en tegen de vangrail botste. Het resultaat: de ouders hevig geschrokken, de drie kinderen volledig overstuur, de caravan en de auto total loss en de vangrail over een lengte van 40 meter beschadigd. De voertuigen moesten worden weggesleept. Persoonlijk letsel was er gelukkig niet, maar de vakantie zal wel wat vertraging hebben onder vonden. Een 37-jarige Soesterberger ontdekte in het weekeinde dat zijn auto was gesto len. De wagen stond geparkeerd aan de Amersfoortsestraat. Het gaat om een bordeauxrode Opel Kadett met het ken teken LZ-LJ-40. Is de tuin deze zomer niet helemaal of helemaal niet naar uw zin? Of was hij al een tijdje niet meer zoals u hem graag zag? In september start Groei en Bloei te Zeist met een cursus tuinontwerpen. Met deze cursus kan men een eigen ont werp maken van een gedeelte of mis schien de hele tuin. De cursus bestaat uit zes woensdagavonden van 20.00 tot 22.00 uur en wordt gehouden op 9 en 23 september, 14 en 28 oktober en 11 en 25 november. Leden betalen 90 gul den, voor niet leden 110 gulden. Inlich tingen en opgeven bij Janny Appel doorn, tel. 030-6920036, of Margriet van Denderen, tel. 030-6960256. Zondag 12 juli 14.00 koersbal, Drie Eiken Dinsdag 23 juni vertrok een bus, af geladen met belangstellenden, van het VW-kantoor in Soest naar de vliegbasis Soesterberg. Om 12.30 uur vertrokken ze vanuit Soest en kort daarop werden ze welkom ge heten in de basisbriefingroom door de adjudant Blind van de Staf Voor lichting. Door middel van een dia-presentatie volgde informatie over de taken van de vliegbasis. Een uurtje daarna vertrokken ze naar een hangar van het 298 Squa dron waar ze een Cougar helikopter van buiten én van binnen konden bekijken. Ook een hangar van het 300 Squadron moest het ontgelden; daar werd de grote Cougar helikopter met zijn dubbele wentelwieken bekeken. De bezoekers waren enthousiast over wat ze zagen en vooral de deskundige voorlichting van de vliegers op deze gro te toestellen werd zeer op prijs gesteld. Als toegift kregen ze een rondrit over de vliegbasis en zagen ze de vele hangars, de brede en lange landings- en start baan, het voormalige Camp New Am sterdam, waar men nog duidelijk de hand van de Amerikaanse luchtstrijd krachten in de bunkers en shelters kon waarnemen. Om 15.30 uur waren ze weer terug bij het VW-kantoor in Soest. Men kan zich voor deze excursie opge ven bij genoemd VW-kantoor, tel. (035) 6026784 (fox: 6028017). Volgen de excursies staan gepland voor dinsdag 14 juli en dinsdag 11 augustus. Een ie der - dus ook van buiten de gemeente Soest - is welkom. Blijft de belangstel ling aanhouden, dan worden de excur sies uitgebreid. Ook groepen kunnen zich voor deze excursie opgeven, waar na de datum in nader overleg met de Koninklijke Luchtmacht wordt vastge steld. 'Voor de Koninklijke Luchtmacht zou het bijzonder leuk zijn als de di recte omgeving ook participeert in haar verjaardag die elk jaar op 1 juli wordt gehouden. Samen hebben we heel wat te bieden en kan het een leuk feest worden'. Het kwam spontaan op tussen lucht machtautoriteiten en burgerij toen afge lopen 1 juli het Luchtvaart Herinnerings Monument in gebruik werd genomen. De eerste reacties van enkele burgerlij ke en militaire autoriteiten waren en thousiast. Elk jaar viert de Koninklijke Luchtmacht haar veij aardag op de da tum 1 juli en in de bakermat 'Soester berg'. Het bestaat uit een herdenking en 's middags worden bepaalde feestelijk heden georganiseerd. Soesterberg maakt deel uit van de ge meente Soest en in dat verband zou het tevens een gemeentelijke feestdag kun nen worden. De scholen zijn nog net niet met vakantie en kunnen daarin vol- ledig participeren. Vanuit de Koninklij ke Luchtmacht kunnen de onderdelen herdenking, concert van het Luchtmacht Mannenkoor, concert van de Kapel van de Koninklijke Luchtmacht, het Militai re Luchtvaart Museum, eventueel een fly past van vliegtuigen kunnen worden ingebracht, met aan het eind van de middag een grote gezamenlijke (nasi)maaltijd vanuit een veldkeuken. Het zijn slechts een paar alternatieven die reeds voor een groot gedeelte van de dag succes garanderen. Het participeren van de gemeente Soest hierin zou een landelijke muziekdag kunnen zijn, waar in wedstrijdverband drum- en fanfare korpsen kunnen meedoen. WV Soest heeft dit onderwerp opge pakt als een soort 'gemeentelijk voorzo mer-feest' en wil dit verder met de ge meente Soest en de Koninklijke Lucht macht bespreken. Mogelijk dat het jaar 1999 een start kan zijn van een groots jaarlijks weerkerend gebeuren. 'V Op vrijdag 3 juli om 15.00 uur on dertekenden de directies van Abro na (op 1 januari gefuseerd met Ster- renberg) en 's Heeren Loo-Lozen oord een intentieverklaring tot sa menwerking. De ondertekening vond plaats in het Mobilon te Utrecht. De samenwerking tussen Abrona en 's Heeren Loo-Lozenoord richt zich op de beantwoording van de vraag van men sen met een verstandelijke handicap in de nieuw te bouwen stad 'Leidsche Rijn' bij Utrecht. Het gaat hierbij om het ont wikkelen van wonen, dagbesteding, kenniscentrum, ambulante zorgverle ning en zorg voor specifieke doelgroe pen. 's Heeren Loo-Lozenoord is een christelijk centrum voor zorgverlening en advies aan mensen met een verstan delijke handicap. De opdracht van de 1600 medewerkers is: zorgen dat deze mensen tot hun recht komen. In principe biedt 's Heren Loo-Lozen oord elke vorm van ondersteuning waar mensen met een verstandelijke handicap behoefte aan hebben. Hiervan maken 980 van deze gehandicapten uit Noord west-Vëluwe en Flevoland gebruik. De 1200 medewerkers van Abrona bevor deren dat mensen met een verstandelij ke handicap, mensen met mogelijkhe den zijn. Het zorgaanbod is vooral na de fusering bijzonder breed geworden. Zowel kin deren als volwassenen kunnen bij Abro na terecht voor wonen, logeren, dagop vang, naschoolse opvang, noodopvang, maaltijden, training en thuiszorg. Op dit moment maken meer dan 950 mensen gebruik van deze diensten. De woon voorziening en dagactiviteitencentra van Abrona zijn over de gehele provincie Utrecht verspreid. In de vakantieperiode, vanaf heden tot en met zaterdag 15 augustus, is de bibliotheek 's ochtends gesloten. Wel is ze iedere middag open van 14.30 tot 17.30 uur en ook dinsdag- en vrij dagavond kan men er terecht van 18.30 tot 21.00 uur. Sinds een paar maanden is het telefonisch verlengen van boeken ook mogelijk; dat kan 's morgens tussen 09.00 en 12.00 uur via telefoon 035-6015210. In de zo mer worden boeken extra lang uitge leend, in plaats van vier weken kan men er dan zes weken over beschik ken. Dhr. O.P. Zoetelief van de Skiclub Soesterberg heeft de Vereniging Soester bergs Belang (VSB) een brief geschre ven waarin hij zijn plannen voor de aan leg van een golfbaan uiteenzet. Op grond daarvan antwoordde de VSB dat tijdens de presentatie van dit plan op 6 april j.1. de bevolking nogal verdeeld was over de wens en de noodzaak van een golfbaan. 'Daarmee is de complexiteit van uw plan, met daaraan verbonden gevoels matige en rationele voors en tegens, zonder meer duidelijk geworden. Aan gezien belangen van de Soesterbergse bevolking in het geding zijn, hechten wij aan een voldoende solide basis voor het welslagen. Bovendien dient het belang van de Soesterbergse bevolking als to taliteit én dat van de specifieke doel groepen met elkaar in evenwicht te zijn. Uw presentatieplan geeft een globaal inzicht in de plannen voor herindeling van het sportpark, maar mist op diver se onderdelen een feitelijke onderbou wing. Het is voor ons als VSB derhalve niet mogelijk om dan een zuiver stand punt te bepalen', aldus de VSB in haar brief aan Zoetelief. Maandag 6 juli gaf Jacques D'Ancona, o.a. bekend van het tv- programma Soundmixshow, het startschot voor een unieke inzame lingsactie van zonnebrillen voor In dia. Samen met de hulporganisatie Simavi en de Dr. Stanley Pearle Stichting wordt dit opgezet. De zonnebrillen zijn bedoeld voor In diase arbeiders in de zoutindustrie, die het zout van de zoutpannen schrapen. Deze arbeiders, waaronder vaak jonge kinderen, hebben veel last van oogpro blemen vanwege de zoutdampen en de zon die haar uv-stralen op het zout weerkaatst. De komst van uv-bestendi- ge zonnebrillen kan dit probleem ver zachten. Jacques D'Ancona, bekend om zijn op vallende brilmonturen, schonk de eerste bril voor deze actie. Hij riep een ieder op dit voorbeeld te volgen. 'Kijk in kas ten en laden naar oude zonnebrillen en lever die in bij de dichtstbijzijnde Pear- le-opticien, die ze kan testen op 100% uv-bescherming. Want alleen goedge keurde zonnebrillen worden aan India geschonken. De rest gaat onder de stoomwals', aldus de welbespraakte D'Ancona. 'Terugkijkend op de activiteiten van 1998 mogen we als jonge leden van het nieuw gevormde Oranje Comité niet klagen. We zagen er enorm te genop, maar het liep allemaal als een trein, dank zij de hulp van ve len'. Dat was de kern van het gesprek dat de leden van het Oranje Comité met elkaar voerden. Uiteraard werden alle zaken minutieus bekeken en de nodige kant tekeningen gemaakt als het ergens be ter of anders had gekund. Maar toen de balans was opgemaakt waren dat slechts een paar onderdelen op een boordevol programma met heel veel leuke activi teiten. De steun van derden was daarin onontbeerlijk en dat deed de jonge le den van het pas gevormde comité erg goed. In dit verband werden de leden van Vereniging Vrijwillige Brandweer genoemd die ook deze keer hun uiter ste best hadden gedaan. Een hulp dat gezien de ervaringen van de laatste ja ren langzamerhand een traditie is ge worden. Ook op 4 mei was het comité present toen de uitnodiging van de Ko ninklijke Luchtmacht kwam om een I krans te leggen namens de bevolking van Soesterberg. Die onderlinge band kan men langzamerhand wel hecht noe men, hetgeen uit bijgaande foto blijkt: het volledige comité met links achter dhr. Ben Niehoff Werning, speciaal be last met de 4 mei-herdenking, midden voor de luitenant-generaal B.A.C. Droste en rechts de commandant van de Vliegbasis Soesterberg, de kolonel B. Janssen. Ze kregen een vlucht aangebo den in een Chinook-helikopter, de gro te met de dubbele wentelwieken, die in het najaar wordt uitgevoerd. Het comi té mag daarbij ook gasten uitnodigen die in het vlak van hun directe hulpver leners worden gezocht. Intussen is het comité uitgebreid met twee eveneens jonge leden, waardoor ze zich straks in september met volle energie gaan stor ten op de feestelijkheden die in 1999 moeten worden gehouden. Vervolgens zullen ze ook denken aan het heel bij zondere jaar 2000. De dan te houden feest- en gedenkdagen dienen in een ruimer jasje te worden gezet. Met ande re woorden: ze gaan straks werken aan een dubbelprogramma. I

Soester Courant | 1998 | | pagina 13