'Ik wens u een goede vaart' aars Laatste kerkdienst in de Hoeksteen Authentieke Franse Bleriot tijdelijk in het Militaire Luchtvaartmuseum Danscentrum Dellum Rommelmarkt van Odeon Internationaal korfbal bij recreanten van KVO Geluidwerende voorzieningen in opdracht van krijgsmacht PAGINA 1. Medische dienst ^lulpverlenin^^j ^Burgerii|kestandJ 035-424 55 65 Balans zoekt vrijwilliger voor Soesterberg Agenda Kerkdiensten 'De Drie Eiken' Vragenhalfuurtje met raadsleden uit Soesterberg STIJLDANSEN voor (echt)paren AERONETICS Rademakerstraat 24 - Soesterberg - tel. 0346 - 352213/352590 Wie vergelijkt leest de Soester Courant Feestelijke start seizoen van KBO b-g.g. 603 Ds. W.J. Woltjer nieuwe directeur Vormingscentrum Beukbergen Op zaterdag 5 september Nog een keer op zondag naar de Buijs Ballotlaan Bloemenschikken In Rademakerstraat en Moerbessenberg Warme maaltijd in De Drie Eiken huur verhuur Lieve Ruud, bedankt voor je vriendschap en collegialiteit. Je vrienden van de post: Janny, Manon, Greet, Sandra, Ria, Joke, Ineke, Henja, Tommie, Ate en Ed Zondag 6 september ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: zr. Marie-Anne Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 kinderkoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Generaal Winkelmanstraat 99-101 De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 J. v.d. Steen Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: D.W. van Lier Paltzerweg 299, Den Dolder, tel. 030- 2284555 Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grofvuil 035-6093666. OVERLEDEN: 24 aug.: Catharina Maria Steman-Hil- horst (76), Plesmanstraat 125. 27 aug.: Rudlof Eduard (Ruud) Tim merman (37) Spad 17. a Kinder- en jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Je kunt bellen over: iemand verliezen gepest worden verliefd zijn sexualiteit geen onderdak hebben ziek zijn je uiterlijk geslagen worden allen zijn ruzie verslaving Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 602 18 41 Voor de begeleiding van een groep kinderen in de leeftijd van zeven tot en met twaalf jaar zoekt de stichting Balans een vrijwilliger. Deze is nodig voor de versterking van het begeleidingsteam van houtbewer king en modelboten. Deze activiteit is elke donderdagavond van half zeven tot kwart over acht in het Dorpshuis in Soesterberg. De kandidaten moeten minimaal 25 jaar zijn. Voor meer informatie hierover kan contact worden opgenomen met Mirjam Smid van Balans, tel. 6012527. Vrijdag 4 september 18.00-21.00 Chemokar Buijs Ballotlaan Zaterdag 5 september 09.00-12.00 Oud papier thv Rabobank Zondag 6 september 10.00 laatste kerkdienst Hoeksteen 14.00 Koersbal, Drie Eiken Maandag 7 september 11.00 rondje Soesterberg, Radio Soest 11.15 zitting Rabobank Drie Eiken 13.30 start handwerken, Drie Eiken 19.00 Klaverjassen, Drie Eiken Dinsdag 8 september 12.30 warme maaltijd, Drie Eiken Opgaven voor de agenda: tel. 351252 (b.g.g. 06 - 536 16 331) Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 De vier Soesterbergse raadsleden houden vanaf 9 september elke woensdagavond een zogenoemd 'vragenhalfuurtje'. Dit spreekuur is bestemd voor Soesterbergers die over persoonlijke en algemene zaken wil len praten, die betrekking hebben op de gemeente Soest. Per toerbeurt zit ten Wil Stekelenburg (PvdA), Karei van Geet (WD), Pierre Storimans (CDA) en Bert van 't Holt (GGS) van 19.00 tot 19.30 uur plaats in de bibliotheek aan het Dorpsplein om inwoners van Soesterberg te woord te staan. Ze zullen elkaar wekelijks in formeren, zodat de problemen in politieke kring brede bekendheid krijgen. Desgewenst kunnen zaken ook strikt vertrouwelijk worden be handeld. Het vragenhalfuurtje zal de eerste drie maanden als proef worden ge houden. Als het aanslaat, zullen de Soesterbergse raadsleden dit initiatief voortzetten. Zoekt u voor het komende winterseizoen 1998-1999 gezelligheid en- gezonde beweging met persoonlijke aandacht, schrijft u dan nu bij ons in voor een cursus: Persoonlijk langskomen voor info of inschrijving kan op ma-, wo- en vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur of bellen voor info: dagelijks van 12.00 tot 21.00 uur De Katholieke Bond van Ouderen Soest/Soesterberg gaat het nieuwe sei zoen feestelijk van start. Op dinsdag 8 september is men om 10.30 uur welkom in de RK Caroluskerk aan de Radema kerstraat. Onder leiding van Zuster Marie-Anne wordt de viering van "Ma ria geboorte" als een goede start gezien. Aan deze bijzondere viering werkt ook het Dameskoor mee. Daarna is er een gezeliig samenzijn met een hapje en een drankje. TRAAT woonlg, a.d. parkzijde v.d. 2-KMR-SERVICE-APP RAGE. irketvl., losse kast, toil. m. 'ooukmr, keuk. m. 2 elektr. ven, bijkeuk., slp.kmr m. te kastenw., badkmr m. :t en 2 vaste wastafels, m.k. or 1 pers. f 1.332,- en voor Garagebox v.v. elektra, kan evt. snel. Rolluik voor huurwerkplaf. Dubb. begl. )OPSOM:f 180.000,-k.k. D oonlaagzeerroy. 4-KMR- ij uitzichf. aste kasten, dichte keuk., im balkon, eetkmr, 2 Serv.kn. slechts f283,-p./ ot c.v. Absoluut een be- 'OPSOM: f232.500,-k.k. VEG ijst. woonhuis (30-er jrn) n (ZO, tot. 438 m2). De uitst. st. v. onderh. Ind.: 'st, m.k., toil. m. font., aanrechtblad, vaatw., ombi-magnetron, koel- nden, woonkmr m. mas- 'pen hrd, sierpl.wanden, tpui. Ie verd.: overlp, m. m. vloerverw., v.w., 2e islaatkr., douche, mech. achterslp.kmr m. kmr, dubb. vaste kast, aansl. wasapp., opstell. en overige bergruimte. i'SOM: f695.000,- k.k. -NADE 'Je hebt vele jaren vanaf de zijlijn het werk van dit vormingscentrum gevolgd en vervolgens daaraan wer kelijk deelgenomen. Dit is geen commando overdracht zoals we dat in militaire kringen kennen, maar een overdracht van een prachtige baan als directeur van een mooi be drijf. Als landmachtman wens ik jouw als marineman in deze functie 'een goede vaart!' Aldus legerpredikant Eric W. Stam (48) vorige week dinsdag als scheidend direc teur van het Protestants Militair Vor mingscentrum 'Beukbergen' te Huis ter Heide. Tegenover hem stond vlootpredikant Wessel Jan Woltjer (51) die de nieuwe functie met een handdruk aanvaardde. Het gebeurde in de kapel van het vor mingscentrum, een kleine maar sfeer volle ruimte waarin velen waren geko men om dit gebeuren van dichtbij mee te maken. Vanaf 14.30 uur werd opvallend veel verkeer richting het vormingscentrum waargenomen, waaronder diverse mili tairen in de bekende kleuren donker blauw, groen en lichtblauw. Om precies 15.00 uur klepte het kleine klokje van de kapel. Enkele ogenblikken daarna heette hoofdlegerpredikant Born de vele aanwezigen welkom en zette de schei dende functionaris even in het zonlicht. Uitzending en zingeving De scheidende directeur gaf daarop een lezing met als onderwerp 'uitzending en zingeving'. In de acht jaar dat hij ver bonden was geweest aan het centrum Beukbergen, had hij vooral de laatste jaren veel gesprekken gevoerd met mi litairen die hun verhaal vertelden over hun uitzending naar de delen in de we reld waar men kan spreken van grote spanningen. Treffend plaatste hij zijn ervaringen op dit gebied. De spanningen die voor een uitzending in de persoon en in zijn of haar leefwe reld naar voren komen en waar wij nog al geringschattend over spreken. Men sen die onder spanningen hebben ge leefd en hun waarden en normen her waardeerd hebben en terug gekomen, zoeken naar de grenzen van hun gevoe lens. 'We hebben als mensen een paar kern- afspraken met elkaar gemaakt en daar herinneren we elkaar aan in onze over leggingen', aldus Stam. 'Zo zijn moord, diefstal, kinderporno, incest, dingen die wij niet accepteren'. Scherp stelde hij daar tegenover: 'De gewone porno, die kennelijk wel mag, getuige de vele vun zige films die binnen de militaire eenhe den worden getolereerd'. In dit geheel deed hij een appèl om de waarden en normen te handhaven, echter zag hij dit ook als een dagelijks gevecht. 'Om die reden zal het vormingswerk moeten blij ven, voor, tijdens en na elke uitzending. Volgens mij is deze zorg die we elkaar kunnen bieden volstrekt geen overbodi ge luxe', aldus Stam. Daarna volgde een receptie waar men de scheidende en de aankomende direc teur van het vormingscentrum de hand kon drukken. Op zaterdag 5 september staan de deu ren van het verenigingsgebouw van Mu ziekvereniging Odeon weer open. Rondom het gebouw staan kramen en een grote tent, want Odeon houdt dan een rommelmarkt. Van 9.00 tot 15.00 uur kan men hier terecht voor tweede hands spullen, zoals curiosa, meubelen, glaswerk, speelgoed, kleding en boeken. Al deze spullen zijn de afgelopen week door de leden van Odeon aan huis op gehaald. De rommelmarkt is voor Odeon een belangrijke bron van inkom sten. Dit jaar wordt hij voor de 19e keer gehouden. Nog steeds is de opbrengst van de rommelmarkt bestemd voor het aankopen van nieuwe instrumenten. De toegang is gratis. Anno 1998 is Odeon nog steeds groeiende. Dankzij de omschakeling naar harmonie in 1994 kan Odeon elk jaar een aantal nieuwe leden verwelko men. Voor de zomervakantie zijn, net zoals twee jaar geleden, de basisscholen bezocht met het doel de leerlingen te informeren over de muzikale mogelijk heden bij Odeon. Wederom hebben zich enkele nieuwe jeugdige leden aange meld. Voor deze muzikanten is echter wel een instrument nodig. Tevens moe ten andere instrumenten opgeknapt of zelfs vervangen worden. Kortom, hier is veel geld voor nodig. Reeds voor de zomervakantie zijn alle orkesten en de mini- en majoretten ge start met de voorbereidingen voor het najaar. Er zijn nieuwe muzikanten bij gekomen in het jeugdorkest, een aantal leden van dit orkest zijn muzikanten doorgeschoven naar het grote harmo nie-orkest. De laatste twee orkesten zijn zich aan het voorbereiden voor het najaars(donateurs)concert wat gegeven zal worden op zaterdag 28 november. De majoretten doen mee aan een con cours op zaterdag 18 oktober. Daarnaast staan meerdere muzikale acties op het programma. LAAN s bovenste woonlaag gel. 3- 14) ra. zonn. balk. en berging v. v.vl., toil. m. tont. en verl. •k., nw betegelde douche m[ ak, doorzon-woonkmr v.v. i.d. galerijzijde, kunststof unststof pui m. dubb. glas of stucwerk, ruime slp.kmr w. spiegels, incl. gordijnen, uk. (wit) m. bovenkastjes, i, wasemkap en werkblad, Vanv. in overleg. Servicekn (OOPSOM: f 169.500,- k.k. Handwerken Maandag 7 september start om 13.30 uur het nieuwe handwerkseizoen. On der deskundige leiding worden allerlei handwerken gemaakt, zoals truien, slof jes, tafelkleden etc. Dit wordt verkocht op de creatiefmarkt die tweemaal per jaar in het Dienstencentrum wordt ge houden. De opbrengst, na aftrek van de kosten, wordt gebruikt voor allerlei ac tiviteiten voor alle 5 5-plussers van Soesterberg. Rommelmarkt Zaterdag 31 oktober staat in het Dien stencentrum 'De Drie Eiken' weer een rommelmarkt gepland. Hiervoor zijn allerlei spullen nodig. Heeft u iets op te ruimen en is het nog in een goede staat, dan is dat welkom. Is het brengen een probleem, dan halen wij dat graag op. Even een telefoontje naar het Diensten centrum 351402 en wij staan voor de deur. Helaas kunnen we geen grote meubels, koelkasten, fornuizen enz. ge bruiken. De opbrengst van de rommel markt komt zoals gewoonlijk te goede aan diverse activiteiten in het Diensten centrum. In Zeist wordt een cursus 'bloemen schikken voor beginners' gestart. De data daarvan zijn 23 september, 7 en 28 oktober, 11 november en 2 december van 09.30 tot 11.30 uur, kosten 60,00. De cursus voor gevorderden wordt ge houden op 24 september, 8 en 29 okto ber, 12 en 26 november te 19.30 uur, kosten 70,00. Plaats: gebouw Calvijn, Bergweg 6 te Zeist. Voor inlichtingen en opgeven cursus: Janny Appeldoorn, tel. 030-6920036 of Margriet van Dende ren, tel. 030-6960256. 'Het is bijna een traditie geworden dat korfbal recreanten uit binnen- en buitenland elkaar op sportief ge bied bestrijden. Ook dit jaar komen drie Duitse ploegen naar Soester berg. Verder zijn er enkele binnen landse 'nieuwelingen', waaronder KV Noordbroek uit het Groningse Zuidbroek.' Aldus Janny Geers die met haar ploeg genoten het bijzondere korfbal weekein de weer tot in de puntjes heeft georga niseerd. Op vrijdag 4 september zullen ze in de loop van de dag op het KVO- terrein in het Sportpark Kerklaan neer strijken. Na de koffie volgt het welkomstdrank je en daarna de zo bekende Soesterberg se warme maaltijd. Want de recreanten- ploeg van KVO staat zelfs ver buiten onze landsgrenzen bekend om hun voortreffelijke eigen keuken met daarna de feestavond. Op zaterdag 5 september kan men de teams in actie zien. Voor de achtste keer wordt dit bijzondere toer nooi door de KVO-recreanten georga niseerd. Bezoekers zijn zaterdag 5 september van harte welkom en kunnen naast de korf balsport ook de inwendige mens ver wennen aan de kraampjes met vele heerlijkheden. Deelnemers Uit Duitsland komen HKC. Albatros uit Castrop Rauxel, TV Ensen uit Keulen, Grün Weiss Erckenschwick uit Oer-Er- ckenschwick komt uit het Ruhrgebied voor de eerste keer naar het vliegdorp; Adler Rauxel uit Castrop Rauxel. Be halve KVO nemen nog twaalf ploegen deel aan het toernooi. KVO zoekt ove rigens versterking vooral voor de dames afdeling. Voor belangstelling of infor matie kan men contact opnemen met dhr. J. Spenkelink, Postweg 56, tel. 353487. Het Militaire Luchtvaart Museum heeft tot 1 januari 1999 een echte Bleriot te leen. Een vliegtuig uit de beginjaren van de Franse luchtvaart en zeer bekend om zijn roemrijke vlucht over het Kanaal. 'Een spin op wielen' zoals hij ook wel eens werd genoemd. Tussen de luchtvaartmusea Aviodome en het Soesterbergse Militaire Lucht vaart Museum bestaat een goed contact. Op grond hiervan worden wel eens vliegtuigen onderling geleend en zo staat tot januari 1999 in de Generaal Snijdershal één van de beroemde Bleriot vliegtuigen. Louis Bleriot, geboren op 1 juli 1872 en overleden op 1 augustus 1936, is de ge schiedenis ingegaan als één van de be kendste Franse vliegtuigbouwers. Hij was al 28 jaar toen hij een vliegmaaksel met slaande vleugels construeerde. Het duurde tot 1908 voordat hij via diverse types met de echte eendekker 'Canard' kwam en op het vliegveld van Bagatel le een vlucht van 120 yard maakte en kort daarop een afstand van 10 kilome ter in een tijd van 8 minuten en 24 se conden vloog. Het Kanaal Op 25 juli 1909 volbracht hij de be roemde en historische vlucht over het Kanaal in ruim 35 minuten in een soort gelijk toestel als nu in het museum staat. Een Bleriot vliegtuig voorzien van een 2 cylinder Anzani motor, die in feite voor een motorfiets was gemaakt. Na de Kanaal-oversteek, stroomden de bestel lingen bij Bleriot binnen. In 1910 bouwde hij het toestel dat nu in het museum staat, de Bleriot XI voor zien van een visvormige staart. Met dit toestel werden veel vluchten gemaakt. In 1911 werd het zelfs verbeterd en het was de marine-officier M. Beaumont die toen de vliegwedstrijd Parijs-Rome won. In Nederland werd het ook bekend met de vlieger Jan Olieslager. Hij had ook een groot aandeel in de Eerste Wereld oorlog met zijn beroemde Spad jacht vliegtuig, uitgerust met een 180 pk Hi- spano-Suize motor. Vooral in de duik vluchten was deze machine ongeëve naard. Na de oorlog zette hij zich in voor de civiele luchtvaart en bouwde het bekend geworden Spad-limousine pas sagiersvliegtuig, ook wel de S-33 ge noemd. Opvallend was dat de passa giers binnen zaten en de vlieger nog open en bloot op de bok zat. In 1930 werd dit verbeterd met de bouw van het type 125, een eendekker met twee trek- schroeven en twee drukschroeven. Mogelijk zullen de ouderen zijn type 110, de Joseph Le Brix nog kennen, een voor lange afstanden gebouwde machi ne die vele records heeft gebroken. He laas had de toenmalige Franse overheid niet zoveel belangstelling meer voor zijn vliegtuigen en zag hij zich genoodzaakt zijn fabrieken te sluiten. De grote man met zijn walrussen snor stierf ontgoo cheld in het jaar 1936 en in hem is in de luchtvaart een begrip heengegaan. Op zondag 6 september zal de laat ste kerkdienst gehouden worden in de Hoeksteen, tot voor kort het kerkgebouw van de hervormde ge meente aan de Buijs Ballotlaan. Het gebouw is verkocht aan een ojectontwikkelaar en zal voor 1 nuari 2000 afgebroken worden Rn - als de plannen doorgaan - lïaats te maken voor een aantal ap- artementen. Bmdat de meeste kerkdiensten al geza menlijk worden gehouden, besloten de Wkenraden van de plaatselijke her- gormde gemeente en gereformeerde ;erk in 1995 om één van de beide kerk- jebouwen af te stoten. Na een zorgvul- j proces van (onafhankelijk) advies [ïwinnen en overleg, werd besloten om Hoeksteen af te stoten en het Kerke lijk Centrum aan de Generaal Winkel- jianstraat te behouden. In juni 1998 werd de Hoeksteen ver docht. De eerste kerkdienst vond in dit Kerkgebouw plaats op zaterdag 19 fe bruari 1966, het gebouw is ruim 32 jaar tin gebruik geweest. Veel Soesterbergers uilen herinneringen hebben aan de hoeksteen. Het gebouw was niet alleen [in gebruik als kerk, maar bood ook on derdak aan allerlei verenigingen en in- fstellingen, terwijl het tevens gebruikt ■werd als uitvaartcentrum. Een groot ■deel van deze functies wordt overgeno men door het Kerkelijk Centrum aan de Generaal Winkelmanstraat. De laatste kerkdienst in de Hoeksteen op zondag 6 september begint om 10.00 uur en zal worden geleid door ds. M.A.A. 'Nawijn. terie van Defensie opdracht gekregen erop toe te zien, dat de werkzaamheden inderdaad en goed worden uitgevoerd, bij voorkeur door gebruikmaking van de regionale werkgelegenheid. Verder wordt ook aan de belangen van de be woners de gewenste aandacht geschon ken. De uitvoering van de voorberei dende werkzaamheden, waar het be stuur njet de benodigde tijd noch de technische kennis voor heeft, zijn in overleg met het Ministerie van Defen sie overgedragen aan het NIBAG B.V. Dit bureau heeft inmiddels ruime erva ring op het gebied van begeleiding en advisering inzake geluidsisolatieprojec ten. Voor geluidswerende voorzieningen voor de woningen in de omgeving van de vliegbasis Soesterberg is het budget voor de uitvoeringskosten 1998, voor circa 59 woningen Mf 5,2 beschikbaar. Voor 1999 staat het budget -onder voor behoud- op MF 5,7. Na de woningen aan de Jongbloedlaan zullen woningen aan de Rademakerstraat en Moerbes senberg worden geïsoleerd. Namens de Jongbloedlaan heb ik zitting in de SGV. Voor de Rademakerstraat zal dat de heer E. Blaauwendraad worden. Dinsdag 8 september wordt een warme maaltijd in het Dienstencentrum "De Drie Eiken" bereid. Voor de kosten hoeft men het niet te laten. Voor het volgende menu betaalt men f 7,50: Groentesoep met balletjes, goulash met gekookte aardappelen, rode kool en ap pelmoes, sinaasappel-bavarois. Opgave tot 7 september, 12.00 uur, kantoor Dienstencentrum De Drie Eiken, tel. 351402. Diverse woningen in vooral Soester- berg-Noord zijn voorzien van ge- luidwerend materiaal, waarvan de dubbele ramen direct in het oog val len. Momenteel wordt de Jong bloedlaan hiervan voorzien. Een gesprek met Han Hokke, over het hoe en waarom. Hokke: "Geluidsoverlast valt onder het begrip milieu-vervuiling. Ook op dit ge bied dient de vervuiler, het Ministerie van Defensie, zorg te dragen voor een afdoende bescherming tegen geluids overlast. Omdat het krijgsmachtdeel Koninklijke Luchtmacht in feite de ver vuiler is, dienen gelden uit hun begro ting gereserveerd te worden voor ge luidswerende voorzieningen aan wonin gen in de directe nabijheid van militai re vliegvelden. Het Ministerie van Defensie heeft een organisatievorm gekozen om het project geluidswerende voorzieningen te 'mana gen' en wel zodanig dat zij niet direct in contact hoeft te treden met individuele bewoners. Derhalve heeft zij vier stich tingen in het leven geroepen, die op drachtgever zijn voor de uitvoerende aannemer en de contractpartner voor de individuele bewoners/eigenaars van de woningen, die in aanmerking komen voor geluidswerende voorzieningen. Een van de stichtingen is de SGV Bosch en Duin/Soesterberg e.o. De SGV's hebben als doel: 'de realisering van ge luidswerende voorzieningen aan parti culiere woningen en gebouwen die voor wat betreft ligging en geluidsbelasting daarvoor in aanmerking komen. De SGV tracht dit doel te bereiken door o.a. de belangen van de afzonderlijke eigenaren en bewoners of gebruikers van de te isoleren woningen en gebou wen te bundelen. Het SGV-bestuur heeft van het Minis-

Soester Courant | 1998 | | pagina 15