P3 Tresoor -tekeningen van Rien Poortvliet op expositie in de Oude Kerk OP SOESTl Soest 50 jaar geleden PROGRAMMA 'OEBÉE ïBITTEN Sander van Marion speelt 'Poortvliet11 in Oude Kerk SOEST TEL/FAX: (035) 601 60 11 OVERZICHT PAGINA 22 645.000,- k.k. ONING iXTRA 2AlAGE :ST Veenstraat 33 :us F. Roest WOENSDAG 16 SEPTEMBER 1998 Opening op zaterdag 26 september SOESTER COURANT PAGINA 23 Uit de Soester Courant van 17 September 1948 Het uitbreidingsplan van Soest. X Van Den Brink: 20-GANGEN DINER zondag 20 september aanvang 16.00 uur 110,- p.p. Parochiezondag Joannesparochie Warme maaltijd in Honsbergen Radio Soest Clipboard WILT URE KIN UW BUDGET? Rabobank KOOP VAIU MPLETE AUPIIUG AUROIUDE 4i'Fr SLAAPGILDE VAIU SOO,-! Bij de radio Orgelimprovisaties n.a.v. tekeningen VOOR AL UW VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN FINANCIERINGEN PENSIOENEN BELEGGINGEN Insinger en Mondriaan in 't Hart van Soest Bazar NPB-kerk Megasale Tuinmeubelen kortingen tot 40% davo VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG 3 i met garage, voortuin, achtertuin ideling: voorentree, hal, toilet, U- nvectorput en schuifpui naar ach- et afzuigkap, gaskookplaat, oven, eping: drie slaapkamers, balkon, talels, aparte douche en afeoncfer- ir met 2 kamers, nieuwe c.v. com- ruimte. Aan de voorzijde bevinden m dubbele beglazing met schilder- et bijkeuken en bergvliering. Bouw- garanbeverzekering. Oplevering: Dij park met extra grote juken en rustige ligging narkt. Indeling: vooren- L-vormige woonkamer i2), plavuizenvloer en voorzien van vloerver- 3 open keuken (1989) sser en close-in boiler. iers, badkamer met lig- :he, 2e toilet en wasta- ier met voor en achter rs. Voorzolder met was- nsluiting en veel berg- elopstelling (1985). De ubbel beglaasd. Geïso- 'loer, kap en buitenmu- i kindvriendelijke buurt. Perceelsoppervlakte Duwtechnische keuring g. Oplevering oktober k.k. «Pt wil zekerheid. )ver <le bouwkun de staat, over de "entuele nadelen talde woning, aars bieden die i» alle woningen lekeurd en heeft 1 tot het afsluiten ie verzekering en gebreken, makelaar zit u Maak dus een !r '"formatie of 'an één van de 1 b'j koop of o*. maar kies 'e«ia keiaart MAKELAARS en Veenendaal >n dakdekkersbedrijf 3764 AD Soest 603 25 16 uw specialist ;4c - Soest 602 80 86 Gratis advies. V Op zaterdag 26 september vindt in de Oude Kerk de officiële opening plaats van een expositie van origi nele werken van Rien Poortvliet, de Soester kunstenaar die in 1995 overleed. De tentoonstelling is geor ganiseerd door de commissie Kerk Cultuur van de Oude Kerk en duurt tot eind oktober. Illustrator Rien Poortvliet werd op 7 augustus 1932 in Schiedam geboren. Hoewel voornemens om na zijn school opleiding de kunstacademie te gaan be zoeken, gaven zijn ouders de voorkeur aan een degelijk en zinniger beroep. "Want in het gereformeerde nest, waar uit ik ben voorgekomen, aldus Rien1 Poortvliet, werd kunst in die dagen nu eenmaal geassocieerd met armoede en ondegelijkheid". Na zijn schooltijd heeft Rien Poortvliet - zoals hij het zelf zag - "zijn kunnen dan ook verkocht voor een schotel linzen- moes en zijn talent aan de reclame weg gegeven". Vijftien jaar heeft hij gewerkt bij reclamebureau "Lintas", het laatst als senior manager. Typerend voor zijn werk is dat hij graag wil vertellen, de werkelijkheid wil betrappen, en in de reclamewereld, waar gewerkt wordt met sjablonen etc. bleek daar geen plaats voor. Geleidelijk aan, deels gelijktijdig met het reclametekenen, is Rien Poortvliet steeds meer boeken gaan illustreren (o.a. van Jaap ter Haar), tot hij het mo ment gekomen achtte om een punt ach ter zijn reclame-carrière te zetten. Hoe wel niet de vooropgezette bedoeling, is vrijwel ieder jaar een boek van hem ver schenen. Rien Poortvliet voelde er overigens niets voor om zijn talent commercieel te ex ploiteren en in de eerste plaats aan de vraag van het publiek te voldoen. Zoals hij zelf zegt: "De onderwerpen die ik schilder moeten raakvlakken hebben met mijn eigen leven. Ik moet met mijn onderwerpen begaan zijn en het is meer mijn lol om middels mijn werk te laten zien hoe een en ander leeft en beweegt, dan te tonen hoe handig Rien Poortvliet kan tekenen. Telkens opnieuw word ik op een naïeve manier verwonderd over de natuur; dan denk ik, hoe heeft de goede God het bedacht. Dan zie ik een konijn in de sneeuw en dat teken ik dan. Sommigen zeggen dan, ach daar heb je hem weer met zijn rennende reeën in het bos. Nou, daar heb ik nu een kin derlijk plezier aan. Ik kan het eenvou digweg niet laten. En of de recensenten het nu kunst met een grote K vinden, dat zal me dan een zorg zijn. Mijn werk spreekt mensen aan; ze worden er door ontroerd. In dat opzicht ben ik ver wend." Poortvliet was een harde werker. Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat werk te hij met gretigheid en een onverbidde lijke werklust, omdat hij het gewoonweg niet kon laten. Van Rien Poortvliet ver schenen diverse boeken, waaronder: "De vossen hebben holen", "Hij was een van ons", "Te hooi en te gras", "Leven en werken van een kabouter", "Het brie- schend paard", "Van de hak op de tak", "Braaf', "De ark van Noach", "Langs het tuinpad van mijn Vaderen", "De tres oor". In 1997 verscheen de 24e editie van de kalender. Rien Poortvliet is op 15 sep tember 1995 overleden. Een overzicht van zijn werk is te zien in het Rien Poortvliet Museum te Middel- harnis; hier zijn 250 originele schilde rijen en aquarellen te bewonderen. Wie echter origineel werk van Rien Poort vliet in Soest wil zien kan vanaf 27 sep tember terecht in de Oude Kerk. Hier Rien Poortvliet. BESTEMMINGEN BINNEN HET LANDELIJK GEBIED. Voorzover de Eng in de toekomst zal worden bebouwd is daarover in het voorgaande reeds het nodige medege deeld. Het te sparen deel van de Eng is wederom bestemd voor het agrarische bedrijf. De bebouwingsmogelijkheden zijn hier, met het oog op de bijzondere land schappelijke waarden welke in het ge ding zijn, vrij sterk beperkt. Dit behoeft niet als een bezwaar te worden gezien, daar zoals reeds eerder werd uiteenge zet, de Enggronden practisch allen be horen bij elders gevestigde bedrijven. 3. Het Veen. Ook het Veen is, behoudens de uit het plan gelichte, reeds intensief bebouwde stroken, en behoudens een voor de ves tiging van kleine, niet hinderlijke bedrij ven bestemd gebied, geheel bestemd voor agrarische doeleinden. Daarbij is nog onderscheid gemaakt tus sen een gebied (het grootste deel), waar een minimum bedrijfsgrootte van 5 H.A. geëist en een ander deel waar 1 H.A. voldoende wordt geacht. Deze onderscheiding steunt op thans reeds aanwezige verschillen in de eigen domsverhoudingen in deze beide ge deelten. Over het algemeen moet ver splintering van het grondbezit niet in het belang worden geacht van het bedrijf, doch in de gebieden waar het zeer klei ne grondbezit reeds aanwezig is, moest het plan daarbij wel worden aangepast teneinde reeds bestaande toestanden en belangen niet al te zeer aan te tasten. Een klein, langs bestaande wegen goed bereikbaar gebied is gereserveerd voor de vestiging van kleine, niet hinderlijke bedrijven met een industrieel karakter. Hiervoor moet gelegenheid worden ge boden voor die bedrijven, die enerzijds niet op het speciale industrieterrein, anderzijds niet in de woonwijken thuis behoren. Gemeend werd dat het aange wezen gebied hiervoor goede mogelijk heden bood en het landschapsschoon hier niet ontoelaatbaar door dergelijke vestigingen zou worden aangetast. 4. Het Bosgebied. Ten Zuid-westen van de Wieksloterweg liggen grote landgoederen, waar bossen en bouwland afwisselen. Er is alle aan leiding om dit prachtige gebied zo on gerept mogelijk in stand te houden, re den waarom hier een bestemming voor de bosbouw of het agrarische bedrijf werd ingevoerd, terwijl voor het stichten van een woning een minimumopper vlakte van 10 H.A. werd geëist. Ook dit cijfer is getoetst aan de bestaande toe standen en wenselijkheden. Meer Oostelijk ligt een uitgestrekt ge bied, dat practisch alleen voor de bos bouw in aanmerking komt en waaraan dan ook een bestemming als zodanig is gegeven. In dit gebied liggen een paar bijzonde re terreinstroken, die afzonderlijke voor zieningen vroegen. In de eerste plaats moet worden ge noemd het terrein van het Sanatorium Zonnegloren, waarop een speciale be stemming voor sanatorium-gebruik werd gelegd. Verder is aan de grondstroken langs de Soesterbergsestraat een bestemming ge geven voor bebouwing met landhuizen op grote terreinen (minstens 3 H.A.); waardoor hier aan deze belangrijke toe gangsweg grotere buitens zullen kunnen worden gesticht, welke door de omvang van de bijbehorende parken, het land schapsschoon niet zullen schaden. Een enkel woord dient nog te worden gewijd aan de bestaande bedrijven bij station Soestduinen. Deze liggen uit algemeen-stedebouw kundig oogpunt niet onverdeeld gunstig. Hun situatie getoetst aan de hierboven ontwikkelde normen^ zegt, dat zij wel goed bereikbaar zijn (althans voor het verkeer langs de weg en per terrein), doch niet liggen in de nabijheid van ar beiderswijken, dat zij wel op goede bouwgrond zijn opgericht, dat zij echter ongunstig gesitueerd zijn ten opzichte van het woonoord Soestduinen (ligging onder de wind), dat verdere uitbreiding in principe wel mogelijk zou zijn, doch dat het landschapsschoon er op ten ee- nenmale ontoelaatbare wijze door zou worden aangetast. Vooral dit laatste bezwaar weegt ernstig, gegeven ook het materiële belang, dat Soest heeft bij een ongerept behoud der boscomplexen. Het scheen dan ook ontoelaatbaar om in het uitbreidingsplan de aanwezigheid dezer bedrijven te sanctionneren. Waar het echter anderzijds niet aanging om de hier eenmaal aanwezige belangen ern stig te schaden is, bij een principiële bestemming der betreffende gronden voor bosbouw, park of plantsoenaanleg, in artikel 3 der Algemene Bepalingen het handhaven der bestaande bedrijven toegestaan terwijl tevens voor Burge meester en Wethouders zelfs de moge lijkheid is geopend om veranderingen, vernieuwingen en uitbreidingen der be drijven toe te staan. Op deze wijze wordt het landschap voor verdere aantasting behoed zonder dat evenwel de aanwezige ondernemingen in haar bestaansmogelijkheden behoe ven te worden aangetast. 5. Bebouwing langs wegen. De op grond van de verschillende be stemmingen toegelaten bebouwing is, voor zover deze bebouwing wordt opge richt op een afstand van 100 M. of min der uit de as van de weg, onderworpen aan nadere voorschriften inzake rooilij nen en onderlinge afstanden tussen,de woningen, welke zijn belichaamd in bij de wegen ingeschreven getallen. wordt dan tot eind oktober een 20-tal werken uit het boek "De tresoor" geëx poseerd. De officiële opening vindt plaats op za terdag 26 september om 16.00 uur in de Oude Kerk, Torenstraat 1, en zal ver richt worden door de zoon van Rien Poortvliet, Harm Poortvliet. Belangstel lenden zijn van harte welkom. De openingstijden van de expositie zijn: zondag 27 september van 14.00-16.00 uur en verder de daaropvolgende week einden; 3-4, 10-11, 17-18 en 24-25 ok tober van 14.00-16.00 uur. Groepen kunnen de tentoonstelling op afspraak bezichtigen buiten deze data. Voor ver dere informatie kan men contact opne men met de secretaris van de commis sie, K.I.A. de Lange-de Waard (tel. 6017349, gaarne tussen 18.00-20.00 uur) Soesterbergsestraat 122 - Soest 5 Telefoon 035 - 601 27 06 Telefax 035 - 601 97 18 In tegenstelling tot de mededeling in het recente nummer van "Kruispunt", het kerkblad van de r.k. gemeenschap van Soest, vindt de parochiezondag in de Joanneskerk niet plaats op 20 septem ber, maar op 18 oktober (10.00 uur). Op dinsdag 29 september organiseert de "kookgroep Honsbergen" weer een ge zamenlijke maaltijd voor ouderen in het dienstencentrum aan de Wiardi Beck- manstraat. Onder leiding van dhr. J. v.d. Heiden presenteert de vrijwilligersgroep een smakelijk maal, bestaande uit rijst met kip in kerriesaus, een toetje en kof fie toe, voor de prijs van f 7,-. Opgeven kan men zich van zaterdag 21 septem ber 09.00 uur tot uiterlijk woensdag 23 september 12.00 uur bij het buffet van het dienstencentrum. 3^ BREIT L1JMG '1384 Old Navitimer SOCN Van Weedestraat 145, Soest Telefoon 035 - 602 06 70 Laanstraat 18, Baarn Telefoon 035 - 541 59 37 "Onze eigen, lokale zender Radio Soest wil graag een spreekbuis zijn voor en een luisterend oor lenen aan alle inwo ners van Soest en Soesterberg, ongeacht hun positie in de samenleving en hun politieke of religieuze overtuiging." On getwijfeld een prachtig credo, maar hoe verhoudt deze stelling zich tot de wer kelijkheid? Vandaag in deze rubriek een kennismaking met Rita van Zweeden, één van de makers van het wekelijkse jongerenprogramma "De Verrekijker", elke zondagochtend van 9.00-10.00 uur te beluisteren. "Jongerenprogramma is misschien niet zo'n goed woord in dit verband", corri geert Rita van Zweeden, "want we rich ten ons met De Verrekijker voorname lijk op twee leeftijdsgroepen: op kinde ren van zes tot ongeveer negen jaar en op die van tien tot zo'n jaar of zestien. Maar wat veel belangrijker is", zegt ze met nadruk, "is dat het een christelijk programma is. De bedoeling is deze jon ge luisteraartjes de bijbel bij te brengen, duidelijk te maken wie God is. Juist in deze vaak verwarrende tijden is zo'n houvast van levensbelang. Ik ervaar dat ook zelf heel sterk: het leren kennen van God heeft mijn leven ingrijpend veran derd. En dat geldt niet alleen voor mij, maar ook voor de andere leden van het programmateam. Elly Kikkert Rita is heel uitgesproken in haar over tuiging. Zij en haar mede-programma makers willen hun levensopvatting graag op een plezierige manier overdragen aan jongeren, en in De Verrekijker hebben zij daartoe alle mogelijkheden. "Ik zie de onveiligheid van jonge mensen in deze tijd. Zo goed als zoveel ouderen niet zonder Hem kunnen, zo goed denk ik dat dat ook, of misschien zelfs sterker, voor kinderen geldt. En dat is dan ook de basis van ons programma." Hoe wordt het programma concreet in gevuld? "Wat de muziek betreft zijn er voor de jongste categorie bijvoorbeeld liedjes, zoals het duo Elly Rikkert die ten gehore brengen. Voor het wat oude re luisterpubliek, de tiener, is er wat meer "Engelstalig spul". Voor deze laat ste luistergroep zoeken we overigens nog wat jonge mensen tussen de 20 en 30 jaar om aan het programma mee te werken." Maar muziek is natuurlijk niet de enige manier om de boodschap over te bren gen. Voor de allerkleinsten wordt er daarom meestal een bijbelverhaal ver teld, terwijl voor de tieners onder werpen aan de orde komen die goed aanluiten bij de (hun) huidige realiteit. En daarnaast zijn er interviews met mensen die of een geheel eigen zienswij ze op bepaalde onderwerpen ontvou wen, of vanwege hun ervaring het aan horen meer dan waard zijn. Conclusie? Het lijkt er inderdaad op dat De Verre kijker de aan het begin van deze column geponeerde stelling ten volle onder steunt... Bel de Rabo Leenlijn 0900-9275 (24 uur per dag) Soest-Baarn 035-6096333 Bussum. Brinklaan 79 Tel. 035 6915152 Soest. Van Weedestraat 11-13. Tel. 035 6030952 Bij aanschaf van een complete 2-persoons Au ronde geeft het Slaapgilde gedurende de actieperiode gratis bedtextiel tw.v. 500,-. (1-persoons 250,-.) Want uw Auronde is niet compfeet zonder een dekbed, hoofdkussen of het schitterende bijpassende bedtextiel van Aup'mg. U kunt natuurlijk uw Auronde ook aanvullen met bedtafeltjes, een Aureo bedlamp of zo'n makkelijke Dressboy. Laat u informeren over de mogelijk heden en de voorwaarden. WERELD VAN RUST Ontmoeting met Op donderdag 17 september (11.00 uur) praat Ernst Jawetz met André Oud- heusden. André heeft op 12 september afscheid genomen van het Creatief Cen trum De Hof in Amersfoort. Tot het einde van dit jaar zal hij nog wel als ad viseur optreden. André was daarvoor al 16 jaar directeur bij De Hof en daarna waas hij ook werkzaam bij Artishock in Soest. Over al zijn bezigheden een boeiend gesprek tussen beide heren, gelardeerd met een muziekkeuze van jazz en blues. Het programma wordt hehaald op dinsdag 22 september om 17.00 uur. Elke dinsdagmorgen is er ook een pro gramma van 11.00 tot 12.00 uur in de serie "Ontmoetingen". In dit uur komen personen aan bod die iets speciaals te vertellen hebben of een bijzondere hob by hebben. Soest M.M Op zondag 20 september kan men o.a. de volgende onderwerpen verwachten: een gesprek met Peet de Graaf, mede werker van het Asielzoekers Centrum over de Open Dag op 26 september; Ton Melgers van het Waterschap Vallei en Eem over de verlaging van het tarief van de waterzuiveringsheffingaanslag; de mening van een aantal Soesters over aktuele Soester onderwerpen; verder is er weer een overheerlijke taart te verdie nen; de rubriek met oude fragmenten uit de AROS-tijd; Ernst Jawetz praat met iemand over zijn beroep. Kortom, een gevarieerd programma, gepresen teerd door Eef van der Horst en Ernst Jawetz. Op vrijdag 18 september a.s. vindt in de Oude Kerk, Torenstraat 1 een bijzonder concert plaats. De beken de organist Sander van Marion speelt orgelimprovisaties, geïnspi reerd door gelijktijdig geprojecteer de tekeningen van de schilder en il lustrator Rien Poortvliet. Al diverse keren heeft een dergelijk con cert in het land plaatsgevonden en de organiserende commissie "Kerk Cul tuur" van de Oude Kerk is bijzonder in genomen met het feit dat dit evenement nu ook in de vroegere woonplaats van Rien Poortvliet plaats gaat vinden. Voor dit unieke gebeuren zijn slechts 300 kaarten beschikbaar, dus geïnteresseer den zullen zich moeten haasten om een kaart te bemachtigen. De aanvang van het concert is om 20.15 uur; de kerk is open vanaf 19.30 uur. Kaarten a 12,50 zijn vanaf 4 september in voorverkoop verkrijgbaar bij de plaatselijke WV; de filialen van bakker Ab Faas; telefonisch op nummer 035- 6017349 (tussen 18.00 en 20.00 uur), en voor zover nog beschikbaar voor aanvang van het concert in de kerk. Sander van Marion werd in 1938 in Scheveningen geboren en is cantor-or ganist in de Bethelkerk te Scheveningen. Hij kreeg zijn opleiding o.a. aan het Koninklijk Conservatorium te 's Gra- venhage, waar Adriaan Engels zijn le raar orgel was. Van Marion neemt een geheel eigen plaats in onder de Neder landse organisten en geniet ook in het buitenland steeds grotere bekendheid. Hij is ook dirigent van enkele orato riumverenigingen en mannenkoren, waar\mee hij eveneens, regelmatig naar het buitenland reist. Steeds meer orgel- en koorwerken ver schijnen van zijn hand, terwijl ook bun deltjes met kinderliedjes zijn uitgegeven. t Sander van Marion. Daarnaast heeft hij ook werken van oude meesters, gevonden in de muziek bibliotheek van het klooster in Einsied- len, Zwitserland, bewerkt en voor uit voering gereedgemaakt. Regelmatig reist Sander van Marion voor het maken van orgeltoernees of cd-opnamen naar het buitenland. Speciale vermelding ver dienen zijn reizen door de Verenigde Staten en Canada, die hem van oost- naar westkust voeren, waarbij concerten worden gegeven in de belangrijkste muziekcentra. Een groot aantal cd's waaronder drie "Gouden platen", als mede talloze lp's zijn in de loop der ja ren verschenen. Het laatste gesprek uit de serie van vier interviews, dat Jan Visser had met Mr. Odo Insinger wordt uitgezonden op dinsdag 22 september om 16.00 uur. Het derde deel van deze gesprekken, dat gisteren werd uitgezonden, wordt zon dagmiddag a.s. herhaald om één uur bij Radio Soest. Zo ook de column van Eit Algra over Hildegard von Bingen. Co lumnist René Eybersen lucht volgende week zijn hart over de macht, die vrij willigers kunnen hebben in het vereni gingsleven. Visser leest vooraf het gedicht "Septem ber" van Henriëtte Roland Holst-van der Schalk en praat met de Soester Peter Huygen, directeur van het Mondriaan- huis in Amersfoort over de activiteiten van deze instelling. Dit programma wordt eveneens her haald en wel op zondagmiddag 27 sep tember om één uur. 't Hart van Soest is een cultureel, elitair programma voor de betere luisteraar. Tpchniek o.a. Jacques van der Griendt. Op zaterdag 19 september wordt er in het KNP-kerkgebouw aan de Rem- brandtlaan 20 weer een bazar gehou den, van 10.30 tot 14.00 uur. Goede boeken, platen, curiosa, bloemstukjes enz. zijn tegen kleine prijsjes verkrijg baar. Parkeren kan het beste bij de ach teringang aan de Pieter de Hooghlaan. Zie advertentie Hees krant D0E-H ET-ZELF CENTRUM I Weteringpad 1-3762 EN Soest I Telefoon (035) 6016228 De grootste specialist FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 17 SEPTEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Ingrid de Jong. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 RADIO SOESTT NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Radio Soest in gesprek met een (on)bekende Soester. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Elly v.d. Wel. 14.00 OPERETTELAND Zeven jaar radio; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 DE VERREKIJKER pr. Rita van Zweeden e.a. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. VRIJDAG 18 SEPTEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Jan de Zwart. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad van Wijngaarden. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Elly v.d. Wel. 12.00 SPORTCAFÉ-LUNCHROOM pr. Joop v. Ipenburg/Ed v. Someren. 13.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. ZATERDAG 19 SEPTEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Jan de Zwart. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 RADIO SOEST NON-STOP 16.00 BAROK NON-STOP pr. Jaap Gankema. 17.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 18.00 Sluiting. ZONDAG 20 SEPTEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 RELIGIE EN POEZIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug/ Annelies Nelis. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 HET HART VAN SOEST (H) 14.00 SOEST M.M pr. Emst Jawetz/Eef v.d. Horst. 16.00 UW FAVORIETE KEUZE pr. Jap van Vuuren/Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 17.00 HET BOEK BINNENSTEBUI TEN pr. Herman Spoor. 18.00 Sluiting. MAANDAG 21 SEPTEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Martijn Bax. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 LUNCHROOM pr. Elli Pliester. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOE8T ACTUEEL (H) 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop van Ipenburg/Ed van Someren. 18.00 Sluiting. DINSDAG 22 SEPTEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Martijn Bax. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 HET HART VAN SOEST pr. Jan Visser. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. WOENSDAG 23 SEPTEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Martijn Bax. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Emst Jawetz. 10.00 UW FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten met Jap van Vuur- en en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Gemeente-informatie; pr. Ben van Os/ Yvonne Dijkhuis. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOE8T ACTUEEL (H) 16.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 17.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 18.00 Sluiting. Radio Soest, 6093851/6093852.

Soester Courant | 1998 | | pagina 23