1 Complex Zeisterspoor, van Kamp tot Kazerne Lockerbie-proces gaat door FNV-er Jan van der Velde 75 jaar vakbondsman Het Zwarte Wegje tien jaar Bezwaar tegen voordragen casino als rijksmonument Winnaars ballonnenwedstrijd maken vlucht met Chesna WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1998 'De Drie Eiken' Verdachten vliegramp naar Kamp van Zeist eel inschrijvingen ijdens open huis an Burgstede Kerkdiensten Info Militaire Luchtvaart Museum 'Het mooiste plekje op aarde' In memoriam Bart van Dijk Medische dienst Geschiedenis van 1945 tot ca. 1990 ■Burgerlijkestand Medische dienst Klaverjas- en jokermarathon Open huis in Vredekerk Yvonne Buis geeft donderdag yogales Wandelingen en paddenstoelensoep op Sterrenberg Kennismaken met chakra's en aura energiën Winterkledingbeurs bij Pippeloentje Kinderkleding- en speelgoedbeurs Agenda OESTERBERGSEULcOURANT Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 uarelleren t ingang van dinsdag 29 september men tien dinsdagochtenden deelne- i aan een cursus aquarelleren. Deze t van 10.00 tot 12.00 uur gegeven e Drie Eiken door mw. Tineke van elden-Tammer. ntabilé' fhebbers van populaire muziek, geliedjes, musicalfragmenten etc. zijn dagmiddag 4 oktober vanaf 14.00 in de grote zaal welkom bij dit Vo- 1 Vrouwen Ensemble. De toegang is fis. mie maaltijd sdag 8 oktober s men om 12.30 uur t voor de warme maaltijd: voor van gerookte zalm, hoofdegrecht sselen, stokbrood en div. sausjes, rpenkeld met een glas witte wijn, toe. Kosten f 12,50. Opgave voor ktober, tel. 351402. jde schilderen nsdag 13 oktober kan men van 09.30 jt 11.30 uur weer 'zijde schilderen', w. Irmgard Lensink geeft deze bijzon- re techniek in de kleine ruimte van Drie Eiken. Materialen zijn aanwe- rsus kaarten maken g 27 oktober van 09.30 tot 11.30 r kan men deelnemen aan de 'cursus arten maken' van natuurlijke materi- Onder leiding van mw., Irmgard nsink kan men de mooiste kaarten aken. ursus 'Kijk op Kunst' p 20 en 27 november en 11 en 18 de- mber a.s! wordt van 10.00 tot 12.00 r in de grote zaal van De Drie Eiken e cursus 'Kijk op Kunst' georganiseerd. Iedereen kan hieraan deelnemen en eni- z voorkennis van kunst is niet noodza kelijk. 'oor alle bovengenoemde cursussen men zich op elke werkdagmorgen ssen 09.00 en 12.00 uur opgeven in dienstencentrum 'De Drie Eiken', 351402. p woensdag 23 september hield orpshuis Burgstede 's avonds pen-huis. In de hal kon men te- "cht voor bepaalde cursussen die in Soest als in Soesterberg orden gehouden, an 19.00 tot 21.00 uur kon men alle levante informatie krijgen en zich ventueel voor een cursus inschrijven. L pvallend veel Soesterbergers maakten an deze gelegenheid gebruik om niet Heen zich te laten informeren maar zich aarop ook aanmeldden. 1 aandacht kreeg de cursus Tai-Chi- uan, een eeuwenoude Chinese bewe- ingskunst die wordt beoefend ter be- ordering van de gezondheid, als medi- atieve oefening en als verdedigings- unst. Ta(a)i betekent groot, voor één ezoeker was dat een openbaring. De ursus 'boeketten maken' was snel vol- eboekt en ook de cursus gitaar trok eel aandacht. owel op de cursus Tai-Chi-Chuan als 2 gitaarcursus zijn nog enkele plaatsen .ij. Gegadigden dienen zich zo spoedig ogelijk via dorpshuis Burgstede (tel. 51975) op te geven. Libië gaat akkoord met het Soester- bergse Kamp van Zeist. Nabestaan den van het vliegtuigongeval menen dat teveel naar Libië wordt geluis terd. Soesterberg kan zich klaar maken voor het grote proces, althans alle informatie wijst in die richting. Uit de onderhande lingen tussen vertegenwoordigers van Britse en Libische regeringsleiders blijkt dat men het zelfs zeer op prijs stelt. De beide verdachten kunnen rechtstreeks naar de vliegbasis Soesterberg worden overgevlogen en direct naar het Kamp van Zeist worden overgebracht. Het is bekend dat men in Libië een enorme afkeer heeft van alles wat maar Amerikaans is. Daarom wijzen ze elke inbreng van Amerikanen af. Het is hun bekend dat de vliegbasis van 1954 tot 1994 een onderdeel van de Amerikaan se luchtmacht onderdak heeft gegeven. Voorts weten ze dat de basis zodanig is ingericht, dat onmiddellijk een Ameri kaans squadron daar weer gelegerd kan worden. In NAVO verband zou juist op het moment van berechting van de twee Libiërs een grote oefening kunnen wor den gehouden. Libië wil op dit punt duidelijkheid hebben en de toezegging dat Soesterberg gedurende die periode verboden wordt voor Amerikanen en oefeningen met Amerikanen. Uit reacties van de nabestaanden van de aanslag op het PanAm-toestel blijkt dat deze zich tegen dit Libisch verzoek ver zetten. Het gaat hen veel te ver om be loftes te doen aan een land en leiders aan wier handen bloed van veel on- schuldigen kleeft. De FNV bracht dhr. Jan van der Velde (89) uit de Van Angerenstraat hulde voor zijn 75-jarig lidmaatschap van de bond. In deze krant van 11 maart j.1. werd daar al gewag van gemaakt. Uit handen van dhr. F. Polhout, voorzitter FNV afd. Utrecht-Oost, en dhr. A.J. van Holst van de afdeling vutters en ge- Het Militaire Luchtvaart Museum in het Kamp van Zeist weet dagelijks de vele bezoekers te verrassen op kleine nieuwe dingen. De 'crew' pleegt diverse onder delen te vernieuwen en soms te veran deren, waardoor het een fris geheel blijft. Voor de toekomst staan diverse activiteiten op stapel, zoals de Nationale Wetenschap- en Techniekdag op zondag 4 oktober, de 16e Nationale Modelbouw Manifestatie van zondag 18 t/m zondag 25 oktober, de Luchtvaart Film-week van 27 oktober tot 1 november, de Open-Cockpit-dagen op 29, 30 en 31 december en de expositie 'Jongeman, denk er 'ns over na!' van 6 november tot 31 maart 1999. Voor 1999 staan ook al diverse dingen vast, met andere wóór den: het Militaire Luchtvaart Museum heeft voor elck wat wils. Maandagmorgen 28 september 1998 is op 72-jarige leeftijd overleden Bart van Dijk. Velen kenden hem als de man met een grote dosis humor, maar die ook duidelijke taal sprak als hij het niet eens was met een mening. Hij was één van de oudere Soester bergers die veel heeft bijgedragen aan de historie van het vliegdorp, dat verwoord werd in de zo bekend ge worden serie in deze krant: "Waar over praatten zij". Van Dijk leed aan een chronische ast ma en vanaf het begin van dit jaar was een bed voor het raam zijn vas te plek geworden. Als geen ander kende hij het Dorpsplein en herken de velen die daar liepen. Het meele ven stelde hij zeer op prijs en hij was dankbaar voor elk bezoek. Een man die een bewogen leven heeft gekend, waarin de Duitse bezetting en zijn diensttijd in Indonesië in het bijzon der naar voren komen. De laatste ja ren van zijn diensttijd bij de Konink lijke Luchtmacht werkte hij bij de brandweer. Mogelijk dat hij toen in aanraking is gekomen met asbest, iets dat nooit is opgehelderd. In 1980 werd hij op medische gronden ontsla gen en moest hij ondervinden hoe de ziekte van astma hem langzaam maar zeker in heel veel dingen beperkte. "Maar dank zij de goede verzorging van mijn echtgenote als privé-ver- pleegster kan ik nog lachen", was zijn opmerking onlangs. Een moedig man is heengegaan. Dat- hij moge rusten in vrede. Zondag 4 oktober ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: zr. M.A. v. Erven Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelnianstraat 101 10.00 drs. J. Bouma, De Bilt STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 mevr. T. Zijlstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, 351517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 3524è7; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Het militair terrein aan het Zeister spoor, dat nu de Soldaat Ketting Olivier Kazerne wordt genoemd, is pas na de Tweede Wereldoorlog als zodanig in gebruik genomen. In de ruim vijftig jaren daarna heeft het diverse namen en functies gehad. Voor de toekomst krijgt het een centrale taak binnen het Regiment Technische Troepen van de Konink lijke Landmacht. Direct na de oorlog werden de terreinen langs het Zeisterspoor en de Kolónel van Royenweg gebruikt als opslagruim ten en werkplaatsen voor het grote voer tuigenpark van de Koninklijke Land macht, waarvan de naam 555 Parkcom pagnie nog vaag bekend is. Daarna kwam de School Technische Dienst die vervolgens Opleidings Centrum Techni sche Dienst (OCTD) werd genoemd. In april 1964 werd de Instructiegroep AMX uit het Brabantse Veldhoven naar Soesterberg verplaatst, onder leiding van de Eerste Luitenant Van 't Hooft. De AMX-rupsvoertuigen deden hun intrede en kort daarna werd het uitge breid met het onderhoud aan de Centu- rion tank. De Amerikaanse rupsvoertui gen M-109, 110 en 113 waren kind aan huis met zelfs een bergingsopleiding. In 1978 volgde het onderhóud voor ge schut, wapens en instrumenten en wer den vijf nieuwe hallen gebouwd. De Leopard Tank 1 en 2 veroorzaakten een verdere groei. Scholengroep Soesterberg De opleiding van onder andere onder- houds- en herstelpersoneel voor rups voertuigen, bewapening en vuurlei dingssystemen, veldgeschut, draagbare wapens, optische fijnmechanische en optronische instrumenten behoorde tot de 'Scholengroep Soesterberg' zoals dat toen genoemd werd. In totaal waren er meer dan honderd soorten opleidingen waar, met inbegrip van de staf, meer dan 600 mensen mee bezig waren. Ook hiervoor werden nieuwe instructiehallen gebouwd, waarvan de eerste vijf op 28 november 1978 in gebruik werden ge nomen. In 1984 volgde een gebouw waarin een kantine en eetzaal zijn on dergebracht. Het personeel was gelegerd in gebouwen van de ernaast gelegen Du Moulinkazerne. GEBOREN 3 september: Puck Helena, dochter van Rob Hosman en Maijan van Kempen, Apollo 101. Dhr. Polhout (r.) overhandigt Jan van der Velde de sculptuur. pensioneerden, kreeg de jubilaris een sculptuur aangeboden van Corry Amer- laar-van Niekerk en een enveloppe met inhoud. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grofvuil 035-6093666. Op zaterdag 10 oktober is men vanaf 09.00 uur welkom in de grote zaal van De Drie Eiken voor de klaverjas- en jo kermarathon. De happening aan het eind van het jaar, bekend om z'n gezel ligheid en leuke prijzen, heeft nog enke le plaatsen vrij. Van 09.00 tot 10.00 uur kan men zich op die dag laten inschrij ven, maar vooraf opgeven geeft zeker heid om mee te doen. Opgeven en in formatie: mw. Pley, tel. 351612, of tot 12.00 uur administratie dienstencen trum, tel. 451402. 'Geloof me, Wte hebben in de regio heel wat plaatsen bezocht om ons huis te laten bouwen. Het is 't Zwar te Wegje in Soesterberg geworden, voor mij is dat het mooiste plekje op aarde geworden. En dan die saam horigheid hier met elkaar, gewoon heerlijk'. Deze ontboezeming van één van de be woners van 't Zwarte Wegje in Soester berg werd onmiddellijk gesteund door vele anderen. Zaterdag 19 september vierden ze hun tienjarig bestaan, want in 1987 werd' de straat aangelegd met di rect daarop de woningen. Wat eens een woest stuk bos was waar bijna niemand kwam, is gewijzigd in een gezellige en zeer kindvriendelijke straat. Aangezien het een doodlopende weg is, zal men daar over het algemeen alleen het be stemmingsverkeer aantreffen. Om die reden is de straat het speelterrein van de kinderen. Het straatfeest was georganiseerd door Een toost op het 10-jarige Zwart Weg- ie. Cocky Bisschop, Coby van Esseveld, Pieter Goverse en Frans Mineur. Op twee naast elkaar gelegen opritten wa ren tenten geplaatst met stoelen, tafels en spullen die bij een barbecue horen. Vanaf 16.30 uur konden de kinderen diverse spelletjes doen zoals stoelen dans, koekhappen en ezeltje prikken. Maar het mooiste was poffertjes eten. In een feestelijk versierde garage deden ze zich te goed aan de poffertjes en vele soorten frisdrank. Om ongeveer 18.00 uur verzamelde men zich bij de barbe cuetent. Toen bleek dat één van hen die dag ook nog zijn verjaardag vierde, werd hij spontaan toegezongen en kon men toosten met een glas champagne. Om dat ook de mensen 'van om de hoek' zoals dat werd genoemd erbij waren, moest men zich hier en daar even aan elkaar voorstellen. Dat 'om de hoek' waren enkele bewoners van de Kamp weg. Op donderdag 1 oktober is men vanaf 15.00 uur welkom in de onlangs gereno veerde Vredekerk aan de Generaal Winkelmanstraat. De vernieuwde kerk houdt dan een open-huis, waar men het hele complex kan bezichtigen. Een kop je koffie of thee staat klaar. 'Yoga is een manier om je bewust te worden vart je eigen lichaam; van gevoe lens en emoties, van denken, van bewe gen, van spannen en ontspannen, van adem, van evenwicht en gezondheid'. Aldus Yvonne Buis die al vele jaren werkzaam is als fysiotherapeute in het Medisch Centrum aan de Rademaker straat. Elke donderdag van 09.15 tot 10.15 uur geeft ze yogales', en er zijn nog enkele plaatsen vrij. Bij voldoende be langstelling zal ook op maandagmorgen op dezelfde tijd yogales worden gege ven. De kosten zijn tien gulden per les. Voor informatie en/of opgave kan men tussen 12.30 en 13.00 uur bellen, tel. 352445. Het terrein van Sterrenberg - waar de Stichting Abrona is gevestigd - staat zondag 11 oktober open voor natuur liefhebbers en zij die van wandelen hou den. Onder leiding van gidsen van Abrona en IVN worden om 10.00 en 14.00 uur rondleidingen gehouden. Niet alleen wordt over bomen en planten verteld, ook kan men de circa 160 soor ten paddestoelen bekijken. Het is een wandeling geschikt voor het hele gezin. Om de schoonheid van de paddestoelen goed te kunnen bekijken wordt aange raden een spiegeltje of een loupe mee te nemen en uiteraard het fototoestel. Ook individueel kan men van deze schoon heid van de natuur genieten, door het volgen van de gele of blauwe routepa- len. In de kas achter.op het terrein is een tentoonstelling ingericht van paddestoe len die niet langs de paden groeien. Ver der zijn er marktkramen opgesteld waar men alle informatie over paddestoelen en natuurorganisaties kan verkrijgen. Ook aan de inwendige mens is gedacht. Bij de kassen staat een marktkraam in gericht door Koksgasten uit Driebergen. Dit bedrijf staat garant voor de bijzon dere paddestoelensoep die vanaf 12.00 uur te verkrijgen is. Ook kan men daar terecht voor alle soorten culinaire vra gen op dit gebied. Voorts wordt bij de kassen en in het Dorpshuis koffie en thee geserveerd. Honden zijn welkom, mits ze zijn aangelijnd. De gemeenteraad van Soest zal binnenkort een voorstel behandelen om het Offi ciers Casino aan de Kampweg voor te dragen als Rijksmonument. Bij de VSB zijn hiertegen bezwaren binnengekomen, vooral van ouderen en geboren Soesterbergers. De aversie richt zich in het bijzonder op de herkomst van dit gebouw, dat in de oor log op last van Duitsers werd gebouwd. Soesterbergers kunnen hun visie op dit punt elke woensdagavond van 19.30 tot 20.00 uur ventileren tijdens de zitting van de plaat selijke raadsleden in de bibliotheek. 135 Herstelcompagnie Legerkorpsverzorgingsbataljon Op 1 februari 1954 werd 131 Technische Dienst Herstelcompagnie opgericht, belast met het verlenen van directe her stel- en bevoorradingssteun aan vele klanten. De naam werd diverse keren veranderd. Eén van de vele comman danten was de vermaarde majoor J. Ket, van 15 juni 1959 tot 1 november 1969. Hij marcheerde in de beginjaren zijn compagnie dagelijks af van de Du Mou linkazerne naar waar nu de Soldaat Ket ting Olivier Kazerne staat, onder bege leiding van een echte militaire drum band. Een ceremonie die in de vakan tieweken heel wat bekijks trok en waar voor menigeen vroeg uit de veren kwam. Ook zijn van hem de Duitse keien bekend, die hij als relikwieën na een oefening uit Duitsland meevoerde en die nu nog op het terrein liggen. Dit grote kamp dat nu de naam Soldaat Ketting Olivier Kazerne draagt, zal met de eeuwwisseling een zeer belangrijke technische schakél worden binnen de Koninklijke Landmacht. Vooral omdat de Kromhoutkazeme in Utrecht binnen kort aan de aldaar nabij gelegen univer siteit verkocht zal worden. Ongetwijfeld zullen velen proberen een woning in of om Soesterberg te verkrijgen en zal dit vernieuwde en vrij groot technisch be drijf diverse arbeidsplaatsen voor burger en militair verschaffen. 'Kom je in aanraking met jouw sub tiele energie in de chakra's en de aura en leer je de karakteristieken van de verschillende energiën ken nen en voelen, dan weet je waarom bepaalde zaken lekker lopen in je leven en waarom bepaalde zaken stagneren'. Aldus Paul Klein die in 1990 met deze energie in aanraking kwam en dat graag met anderen wil delen. Klein: 'Je leert herkennen, doordat de energie van de verschillende chakra's zich in verschil lende levensfases ontwikkelen. Waarom kinderen zich op een bepaalde leeftijd zo gedragen als ze zich gedragen. Je leert waar jezelf blokkades hebt ontwik keld en daarmee ga je herkennen waar om je je in bepaalde situaties gespannen voelt of juist niet'. Hij begint op maandag 5 oktober met een cursus 'Kennismaken met chakra's en aura energiën' in Soesterberg, die in totaal acht avonden beslaat (20.00 tot uiterlijk 22.30 uur). De grootte van de groep is maximaal 12 personen. De kos ten zijn 120 gulden. Voor meer informa tie, tel. 353735. "Dat was heel mooi, vooral de hui zen, het leken net kleine blokken dozen. En dan de mensen, net lilli putters. Als je ze zag lopen, keek je boven op hun hoofd met daaronder alleen een paar benen. Ik heb heel wat kunnen herkennen, zoals grote gebouwen maar ook wijken als Mercury en Wostok." Op een stralende zaterdagmiddag ston den Mare Simon, Sharona Croeze en Emma van Ee met hun ouders, groot ouders, broers en zusters op het vlieg veld van Hilversum. Zij waren de drie kinderen van de drie plaatselijke basis scholen, van wie de ballon het verste was gekomen in het kader van de inhul diging van het Luchtvaart Monument 'De Vleugel'. Zij kregen een vlucht aan geboden. Snel werd een zaterdag ge pland om de beloofde rondvlucht te kunnen maken. Helaas werd het diver se keren afgeblazen vanwege bepaalde omstandigheden in Hilversum, maar het meest vanwege slecht weer. Zaterdag 19 september lukte het wel. In vier auto's vertrok het hele gezelschap vanaf het Dorpsplein naar het vliegveld Hilver sum. In het restaurant aan de rand van het veld kon alles goed worden bekeken en er was wat te zien. Ineens stond Rolf de piloot van het Chesna-vliegtuig voor de drie kleine luchtreizigers. 'En wie gaat als eerste Vlieger Rolf met v.l.n.r. Emma, Sharo na en Mare. met me mee'. Zoals mannen sterk en fier zijn stapte Mare naar voren: 'Dat ben ik'. En zo ging hij hand in hand met Rolf over de grote groene grasmat naar één van de vele kleine vliegtuigjes. Kort daarop werd de start ingezet en trok het toestel met een langzame boog in zuid westelijke richting. Na ruim een half uur waren ze terug en zo herhaalde zich het spel totdat Emma als laatste uit het vliegtuig stapte. Haar ogen schitterden van plezier en dat liet ze ook duidelijk horen. 'Het scheelde maar een haar of zij had de knuppel overgenomen en het toestel hier aan de grond gezet', reageer de Rolf lachend. Peuterspeelzaal Pippeloentje, Smitsweg 311, organiseert op zaterdag 3 oktober een winterkledingbeurs: winterkleding maat 56 t/m 176, positiekleding, speel goed, babyartikelen etc. Niet-verkoch- te spullen gaan naar een weeshuis in Indonesië. Inleveren artikelen (schoon en heel): vrijdag 2 oktober 19.30-21.00 uur; verkoop: zaterdag 3 oktober 10.00- 12.00 uur; afrekenen 14.00 uur. Infor matie: tel. 6014415. 1 Zaterdag 3 oktober zal in Soesterberg de traditionele kinderkleding- en speel goedbeurs plaatsvinden. Van 10.00 tot 12.00 uur opent het dorpshuis 'Burgste de' hiervoor haar deuren. Inbreng van kleding en speelgoed is mogelijk op vrij dag 2 oktober van 18.00 tot 20.00 uur, eveneens in het dorpshuis. Van de ingebrachte artikelen wordt ver wacht dat zij schoon zijn en in goede staat verkeren. De beurs biedt ruimte aan kleding vanaf maat 86 t/m maat 176. De ervaring heeft geleerd dat ei gentijdse kleding mits vriendelijk ge prijsd, uitstekend in de markt ligt. Wat betreft het tweedehands speelgoed, is vooral het kwalitatief betere speelgoed een zeer geliefd artikel. Aan koper en verkoper wordt over het af te rekenen bedrag 15% onkostenvergoeding ge vraagd. Ophalen van niet verkochte ar tikelen en afrekenen met de verkopers, vindt zaterdagmiddag plaats van 14.00 tot 15.00'uur. Niet opgehaalde artikelen i worden geschonken aan diverse projec ten. Voor inlichtingen en/of verkoop nummer kan men contact opnemen met de telefoonnummers: 0346-352295, 351269, 352961 of 030-6924552. Meer berichten over Soesterberg op pagina 13 Woensdag 30 september 19.00 politiek vragenhalfuur, biblio theek Vrijdag 2 oktober 18.00-21.00 chemokar, B. Ballotlaan Zaterdag 3 oktober 09.00-12.00 oud papier thv Rabobank Zondag 4 oktober Nationale Wetenschapsdag (TNO en Museum) 14.00 Vocaal Vrouwen Ensemble, Drie Eiken 15.00 Antonio Kwartet, Proefkelder Maandag 5 oktober 11.15 zitting Rabobank, Drie Eiken Dinsdag 6 oktober 10.00 aquarelleren, Drie Eiken Woensdag 7 oktober 19.00 politiek vragenhalfuur, biblio theek Opgaven: tel. 351252 (b.g.g. 06-53616331)

Soester Courant | 1998 | | pagina 15