P3 n Schoolvoetbal nieuw leven ingeblazen Politiek wekelijks halfuur Heronthulling monument indrukwekkend 55 - 60161 51 [inderboekenweek in 'bieb' lanenmarkt van Randstad EEN BANENMARKT Taartspuiten in bakkerij Wandeling op Sterrenberg afwezig PAGINA ik TAANDE INING DEST erweg 30 Oud Zandbergen wint sportieve strijd tussen leerlingen Kerkdiensten Medische dienst I Van rijm tot rap, versjes en gedichten Zaterdag 10 oktober in 'De Tuin elaardij o.g toester Courant RANDSTAD UITZENDBUREAU ORGANISEERT a> ~o c Kinderkledingbeurs Aanhangers weg OKTOBER AKTIE Klaverjassen in Burgstede 'Burgerlijke stand' Hulpverlening PCOB themamorgen. Soesterberg, de bakermat van Regiment Technische Troepen Prijs van de kleurplaatwedstrijd Over duivelsei en heksenboter Concert Proefkelder Drie gewonden bij proefrit-botsing F.P. Prause Griepvaccinatie Huisartsen Soesterberg 1998 Agenda 39i SOESTERBERGSE^ .COURANT geving gelegen traditio- rijstaande woning met -age en speels aange- lin met vijver. Inhoud 10 m3 (bouwjaar 1983). 464 m2. Indeling: entree let met fontein, ruime L- m2) met open haard en ip naar keuken met div. bijkeuken met aanslui- en c.v.-opstelling, gara- inenuit bereikbaar met et stahoogte. 1 e verdie- ers waarvan 1 met bal- iet ligbad, dubbele was- :he, bidet en 2e toilet. 2e vliering d.m.v. vlizotrap Dning is goed onderhou- zien van hardhouten ko- inde beglazing, de bega- ndeels voorzien van tra vering: in overleg. i.000,- k.k. edestraat 16 1 ROYALE WINKELUNIT. Winkelcentrum Op het drukste gedeelte naast Blokker en i.d. gelegen royale winkelunit te huur. neter net sousol entresol en souterrain. Voorzij- 200 m2. Souterrain voor ca. 80 m2 en sou- 2 Totaal ca. 430 m2. m huur. nijn. 9.000,- per maand exclusief servicekosten en, Tiel en Veenendaal liU.it 'Min hitna Hrin Sa. MK—BBHBMMlMiHHHMKIIIBll WOENSDAG 7 OKTOBER 1998 Correspondentie-adres. P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 1'Het zijn bijna drie prachtige feest dagen geworden met een enorme Ifijne sfeer. Voor ons als organisatie Kis dat uiteraard een opsteker die we ■goed kunnen gebruiken. Dat geeft ■weer perspectieven voor de organi satie van het Soesterbergse School- voetbaltoernooi voor het volgend laar.' Vanuit de kantine van S.V. Zeist had Ijolanda de Jong een goed overzicht over het voetbalveld, omzoomd door ouders ien belangstellenden van veel voetballen de jeugd. Het was de laatste dag van het [grote Soesterbergse Schoolvoetbaltoer- jnooi, met als deelnemers meisjes- en jongensteams van de Carolusschool, Ipostiljonschool, Wethouder de Haan- fcchool en de school van Oud Zandber gen in Huis ter Heide. Na vele jaren stilte is deze sportieve on derlinge krachtmeting weer ingevoerd. Het was een stilte na de storm, want in middels vele jaren geleden waren dat biet direct 'sportieve' wedstrijden. Om- jdat leerkrachten en ouders zich toen met |de leiding gingen bemoeien, ontaardde [het wel eens in verwensingen en zelfs in reen licht handgemeen. Om die reden Jverd het jaarlijkse voetbalduel afge schaft totdat men kennelijk ietwat ver standiger werd. iVijlen Bert van As, destijds directeur kan de Carolusschool en de stimulator kan het plaatselijk schoolvoetbal, was pijzonder teleurgesteld over de toenma lige negatieve ontwikkeling. Nu het Veer met veel succes is ingevoerd, werd puist ter ere van hem de 'Bert van As Visseltrofee' ingevoerd. Een kleinood Hat nu elk jaar door mevrouw Van As [aan het beste schoolvoetbal team wordt pverhandigd. Jong talent Alhoewel Soesterberg (nog) geen eigen [voetbalclub heeft, leeft deze sport bij [Veel jongeren. In Zeist bestaat een elf tal van een voetbalclub enkel uit jongens liit het vliegdorp. Om tot een definitie- ve oprichting van weer een Soesterberg se voetbalclub te komen, is men nogal puiverig. Niet alleen de immense orga nisatie die daaraan verbonden is, maar pok weer de geschiedenis speelt daarin -N vj: een negatieve rol. Kennelijk ligt er een bepaalde vloek op voetbal in Soester berg. Mogelijk dat de leiding van het Soesterbergse Schoolvoetbal om die re den naar het prachtige terrein van S.V. Zeist was uitgeweken, waar alle teams bijzonder vriendschappelijk en sportief elkaar bestreden. Alle vier scholen kwa men met drie teams, verdeeld in leeftij den en jongens en meisjes. Na twee dagen stonden de eerste teams van de Wethouder de Haanschool en die van Oud Zandbergen in de finale. Bei de hadden de volle winst van zes pun ten uit twee wedstrijden gehaald, alleen Oud Zandbergen had een beter doel- gemiddelde, 9 tegen 7. Vanaf het begin- signaal overheerste Oud Zandbergen de wedstrijd door het spel breed te houden. De bijna elf spelers van de tegenstander liepen allemaal naar de bal, waardoor ze elkaar soms voor de voeten liepen. Daardoor liepen ze twee keer zoveel als de gelen tegenover hen, die daar een dankbaar gebruik van maakten. Het werd zelfs 10-1, een uitslag die het team van Oud Zandbergen tot kampioen van het jaar maakte. Uit handen van me vrouw. Van As kregen zij de zo felbe- Het winnende team van Oud Zand bergen. Zondag 11 oktober ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk» Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. Duivenvoorde Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 herenkoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn; jongerenkoor STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; H.A. Liefde voor poëzie stimuleren én pitbouwen, daar draait het om tij pens de Kinderboekenweek die van f tot 17 oktober in de bibliotheek kan het Dorpsplein wordt gehou den. Maar ook Poppenmu- Ziektheater en kleuterprogramma's naken er een feestweek van. Rln elk kind, zelfs het kleinste, schuilt leen dichter of tenminste een liefhebber jvan gedichten. Het begint al in de luier: [kraaiend van plezier luistert het naar de liedjes die uit de mond van mamma of pappa komen. Eenmaal in de peuter- en kleuterjaren krijgt het maar geen genoeg wan al die versjes en rijmpjes uit de oude ten nieuwe doos. En later, als de puber- Reit in zicht is, dan zoekt het kind naar [andere woorden die vorm geven aan zijn gevoelens'. Zo begint de folder behorende bij de Kinderboekenweek 1998. Van 7 tot 17 oktober zal de bibliotheek aan het Dorpsplein daarvan bol staan. Poëzie lezen, cd's beluisteren, maar uiteraard ook veel boeken. Zoals 'Toen niemand iets te doen had' en 'Bijna iedereen kon omvallen' van de schrijver Toon Telle- gen. Voor peuters en kleuters het door de schilder Piet Klaasse geïllustreerd prentenboekje 'Twee oren om te horen, twee ogen om te zien'. Dan op donderdag 8 oktober in de Soesterbergse bibliotheek het optreden van PoppenmuZiektheater Zie! Zus! met de drie voorstellingen: A B ZEE. Voor de groep 7 t/m 9 jaar is er het pro gramma 'Piet Hein aan de Zee'. De bo venbouw van 10 t/m 12 jaar kan zich vermaken in de voorstelling rond enke le gedichten. ISCHE RIETGEDEKT TIG NABIJ CENTRUM RUIME GARAGE EN B, GR. FRAAI AANGE- EEL PRIVACY EN TER- UDE KLINKERTJES. VOOR KLEIN GEZIN, ilder, woonkam. m. open 'Pen keuk., bijkeuk., verd.: kterras, fl. bergkast n. vlie- AGPRIJSM 905.000.- k.k. Randstad Uitzendbureau organi seert op zaterdag 10 oktober een Banenmarkt in Soesterberg, in Res- aurant 'De Tuin' aan de Radema- 'kerstraat 6. De banenmarkt is geo pend van 10.00 tot 15.00 uur en Biedt een overzicht van banen in Boesterberg en omgeving. |)p dit moment is al een groot aantal laste banen en tijdelijke vacatures bij ledrijven en instellingen in de regio ge teld en wij als Randstad verwachten lat dit aantal voor 10 oktober zal op-; Ipen', aldus Maijon Groten van ge- Toemd bureau. Niet alleen het banen- tnbod van bedrijven uit Soesterberg, laar ook uit onder meer Zeist, Soest, Imersfoort en Utrecht is op de banen- parkt voorhanden. Deze bundeling van Jet regionale aanbod aan werk vergroot Me kansen van werkzoekenden. Meer informatie Marjon Groten: 'Randstad Uitzendbu reau biedt naast een groot aanbod van vaste banen en tijdelijk werk ook infor matie over solliciteren en opleidingen. Dankzij jarenlange ervaring op de ar beidsmarkt kan Randstad een groot pakket aan opleidingen bjeden. Eén van deze korte praktijkgerichte opleidingen is vaak al genoeg om aan de slag te ko- Voor meer informatie over de banen markt of over werken via Randstad, kan men terecht bij de Randstad vestiging in Zeist, Jagerlaan 12, tel. 030-6931800. De vestiging is geopend van maandag t/ m donderdag van 08.30 tot 17.30 uur, op vrijdag tot 18.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. KOM 10 OKTOBER A.S. NAAR SOESTERBERG Voor informatie over vaste banen, tijdelijk werk en opleidingen bent u van harte welkom tussen 10.00 en 15.00 uur bij Restaurant 'De Tuin' aan de Rademakerstraat 6 in Soesterberg. Voor meer informatie over de banenmarkt of over wérken via Randstad kunt u terecht bij de Randstad vestiging in Zeist, Jagerlaan 12, telefoonnummer (030) 893 18 00. De vestiging is geopend van maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.30 uur, op vrijdag tot 18.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. D fü _Q "O C N -H "O (O r geerde trofee die als echte cracks door alle spelers omhoog werd geheven. Op zaterdag 10 oktober zal op locatie Sterrenberg van de Stichting Abrona de traditionele najaarskinderkledingbeurs worden gehouden. Kopers zijn tussen 09.30 en 12.00 uur welkom in gebouw de Kosmos, gelegen op het terrein Ster renberg. Tweedehandskleding kan voor verkoop worden ingebracht op vrijdag 9 oktober tussen 18.30 en 20.0o uur in genoemd gebouw. Gevraagd wordt na- jaars/winterkleding. De kleding moet schoon, heel en van deze tijd zijn. Een deel van de opbrengst gaat naar een goed doel, de kinderafdeling van een ziekenhuis in Lesotho (Zuid Afrika). Voor informatie en het aanvragen van verkoopnummers kan men contact op nemen met Mattie Schreuders, tel. 030- 2890076, Nelleke van Westrenen, tel. 030-6920156 of Rinie Peters, tel. 033- 4634648. Onbekenden hebben in het afgelopen weekeinde drie aanhangwagens met opbouw ontvreemd van het terrein van een reclamebedrijf aan de Batenburg- weg. De een-assige aanhangers zijn goed herkenbaar - op de opbouw staat levensgroot het logo van de ABN-Am- robank - maar dat heeft de dieven ken nelijk niet weerhouden. Iedere woensdag zonnen met 5,- korting. Tevens verkoop zonne^ apparatuur. ZONNESTUDIO AVANT-SOLEIL Dorpsplein 4 - Soesterberg Telefoon 0346 - 35 44 18 Vrijdag 9 oktober start dorpshuis Burg stede met de kaartavonden. Vanaf 19.00 uur is men welkom en om 19.30 uur wordt begonnen met klaveij assen en jokeren. De entree is 5 gulden per per soon met aan de meent leuke prijzen. Het is een goede oefening voor de ma rathon op zaterdag 10 oktober in De Drie Eiken. Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, 351700. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Sehieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Opgave gemeente Soest GBA (gemeen telijke Basisadministratie Personen) GEBOREN 28 september: Pauley, dochter van Wichert en Linda Bonouvrié, Prof. Lo- rentzlaan 26. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035-548741); alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil 035-6093666. Donderdag 15 oktober houdt de PCOB-afdeling Soesterberg om 09.45 uur haar themamorgen in de grote zaal van De Drie Eiken. Dhr. H. Leendert- sen uit Woudenberg zal dia's vertonen van bezienswaardigheden in ons land. Aan deze vertoning is een quiz gekop peld waarmee prijzen zijn te verdienen. Elke woensdagavond zitten één of meer plaatselijke raadsleden van 19.00 tot 19.30 uur in de bibliotheek aan het Dorpsplein. Elk onderwerp waarin men de hulp van hen nodig heeft of waarvan zinvol is het met hen te bespreken, is daar welkom. Indien dit in een behoef te voorziet, zal dit worden voortgezet. Op de foto dhr. Pierre Storimans, éen van de vier raadsleden wachtend op klanten in de bibliotheek. Op woensdag 14 oktober is er géén spreekuur aange zien alle raadsleden dan in het gemeen tehuis de begrotingsbehandelingen bij- 'Dit monument is een eerbetoon aan al het personeel van de Techni sche Dienst, dat in de periode 1942 tot 1955 in Wereldoorlog II, Indië en Korea is gevallen. Wij zullen voortaan altijd op 1 oktober hier staan om hen te gedenken die zijn gevallen voor vrede en veiligheid.' Onder een zwaarbewolkte hemel sprak de regimentscommandant van de Tech nische Dienst, de luitenant-kolonel A.A. Schoenmakers deze bewogen woorden. Het was donderdag 1 oktober 1998, 's middags om ongeveer twee uur op een plek in de Soldaat Ketting Oli- vier Kazerne aan het Zeisterspoor in Soesterberg. Het imposante gebouw 0-1, waar door gaans zware rupsvoertuigen staan, was nu ingericht als een grote kantine. Tegen dit gebouw was een halfopengeslagen tent geplaatst waar de meer dan hon derd gasten een plaats konden vinden. Allemaal oud-militairen die vanaf 1944 gediend hadden bij hun Regiment Tech nische Troepen (RTT). Op het grote parkeerterrein voor het gebouw stonden troepen opgesteld behorende bij het RTT met in hun midden het vaandel met vaandelwacht. Sinds 1952 kent het technisch onderdeel van de Koninklijke'Landmacht hun ei gen monument. Het werd opgesteld in de Kromhoutkazerne te Utrecht, maar vanwege reorganisatie werd de kazerne verkocht en moest het monument een andere plaats krijgen. Ook andere plaat sen van het RTT in Nederland vielen hieronder en er werd gezocht naar één centrale plaats. Dat werd het voormalig Kamp Soesterberg aan het Zeisterspoor, dat met ingang van deze reorganisatie de naam Soldaat Ketting Olivier Kazer ne kreeg. Alle eenheden van het RTT zijn in deze kazerne ondergebracht. Be langrijk was dat hun monument daar ook werd geplaatst en dat werd gerea liseerd. In de nieuwe omgeving werd het oude monument plechtig- heronthuld. Zeer attent was de heldere uitleg die voor elk facet van de plechtigheid werd medegedeeld. Zo konden de vele niet- militairen alles heel duidelijk en op de voet volgen en zagen ze de troepen in treden, het melden van deze eenheden aan de troepencommandant, de intrede van generaals en van het vaandel. Na het welkomstwoord van de regiments commandant opende een legerpredikant de rij van een aantal sprekers. Hij her innerde de aanwezigen op de waarde om de 94 door oorlogsomstandigheden gevallenen in dit monument te herden ken en te eren. Alle daaropvolgende sprekers noemden het een goede zaak dat het monument in de nieuwe baker mat was geplaatst en vroegen te blijven gedenken. Tot slot richtte de regimentscomman dant, de overste Schoenmakers zich tot de aanwezigen en vroeg hen van hun plaatsen op te staan. Hij keek even te rug op de geschiedenis van zijn onder deel en roemde het optreden van al zijn voorgangers. 'Wij zullen jaarlijks op 1 oktober hier staan om te gedenken en te herdenken. Dit monument is voor ons een brug van het verleden naar het he den en een stimulans voor de nieuwe 'Weet je, als je maar weet hoe je het moet doen is er geen kunst aan. Al leen vliegt het spul zo snel uit de spuitzak en zitten je handen vol met slagroom'. Het gebeurde op woensdag 30 septem ber, 's middags in de bakkerij van de Zoete Verleiding aan de Rademaker straat. In het kader van de actie: 'Kin deren gaan weer naar school', had Ben van de Berg (eigenaar van de Zoete Verleiding in Soest en Soesterberg) een kleurplaatwedstrijd uitgeschreven. Tot 15 september konden kinderen hierop reageren en uit de vele reacties werden vijf winnaars gekozen. De gelukkigen waren Kevin en Megan Peereboom, Peter en Stefan Smit en Mack Sillevis. Helaas was Mack die middag ziek, maar stonden de andere vier op gele plastic kratten aan een lan ge tafel in de bakkerij van de Zoete Ver leiding. De prijs die zij binnen mochten slepen was een echte taart die ze zelf met slagroom en aanverwante zaken mochten opmaken. Door Van de Berg werd uitgelegd- hoe ze de spuitzak vast moesten houden en daarna voorzichtig knijpend iets moois konden maken. Was het voor de één een makkie, voor de ander was het een hele opgave. Hèt voornaamste bij alle vier was het resultaat, op de taarten zat slagroom, en hoe. Soms een hele nette laag, bij de ander zag je meer slagroom dan taart. Toen ook nog versieren met chocola en vruchtjes, waarvan menig stukje vooraf op zijn smaak werd geproefd. Met een diepe zucht van inspanning werden de werkstukken bekeken en door bakker Ben in dozen verpakt. Helaas was voor die ene met de grote kop van slagroom niet zo'n grote doos, maar dat hinderde Knijpen en kijken. Het valt niet mee om een taart mooi af te maken met slag volgens de kleine aspirant bakker niet. 'Het komt toch wel op', was zijn lachen de opmerking en dapper stapten alle vier met hun versierde taart als prijs naar huis, met onder de arm een papie ren groeimeter in verband met de week van het brood. Mack Sillevis mag dit feest beleven als hij weer beter is. Zondag 11 oktober worden natuur wandelingen georganiseerd op het terrein van Sterrenberg in Huis ter Heide. Eigen en natuurgidsen van I.V.N. tonen paddestoelsoorten en ook kan paddestoelensoep worden genuttigd. Het terrein van Sterrenberg, waar de Stichting Abrona is gevestigd, staat zon dag 11 oktober open voor natuurlief hebbers en zij die van wandelen hou den. Onder leiding van gidsen van Abrona en I.V.N. afdeling Heuvelrug en Kromme Rijn en de K.N.N.V. afdeling Zeist, worden om 10.00 en 14.00 uur rondleidingen gehouden. Niet alleen wordt over bomen en planten verteld, ook kan men de circa 160 soorten pad destoelen bekijken. Het is een wandeling geschikt voor het hele gezin. Om de schoonheid van de paddestoelen goed te kunnen bekijken wordt aangeraden een spiegeltje of een loep mee te nemen efi uiteraard een fo totoestel. Ook individueel kan men van deze schoonheid van de natuur genie ten, door het volgen van de gele of blau we routepalen. Paddestoelensoep In de kas achter op het terrein is een tentoonstelling ingericht van paddestoe len die niet langs de paden groeien. Ver der zijn er marktkramen opgesteld waar men alle informatie over paddestoelen en natuurorganisaties kan verkrijgen. Ook aan de inwendige mens is gedacht. Bij de kassen staat een marktkraam in gericht door Koksgasten uit Driebergen. Dit bedrijf staat garant voor de bijzon dere paddestoelensoep die vanaf 12.00 uur te verkrijgen is. Ook kan men daar terecht voor alle soorten culinaire vragen op dit gebied. Voorts wordt bij de kassen en in het Dorpshuis koffie en thee geserveerd. Honden zijn welkom mits ze zijn aange lijnd. Op het terrein zijn voldoende par keerplaatsen aanwezig. Het eerste concert in de serie "Muziek en wijn" seizoen '98-'99 in de Proefkel der te Soesterberg was weer een groot succes. Het Antoniokwartet speelde werken van Haydn, Dvorak en Webern. Het talrijke publiek reageerde enthou siast op het voortreffelijke spel en bleef nog lang napraten, genieten van een glas wijn. Het volgende programma vindt plaats op 22 november. Han Reiziger zal dan spreken en videobeelden laten zien uit zijn wekelijkse tv-muziekprogramma. Meer berichten over Soesterberg op pagina 18 Het monument werd heronthuld op de nieuwe locatie in Soesterberg. generatie', aldus de overste. Daarop las hij de 94 namen en voornamen van de militairen van het RTT die om de vrij heid waren gesneuveld en met hun na men in het monument waren gegrift. Elke naam met zijn eigen verleden, echode over de doodstille aanwezigen, waarvan sommige directe nabestaanden moeite hadden hun emoties te bedwin gen. Onder hen ook de familieleden van soldaat Johan F. Ketting Olivier, die vanwege zijn dapperheid in de Koreaan se oorlog postuum tot Ridder van de Militaire Willems Orde werd benoemd. Strak stonden allen toen daarna door de sombere ruimte het Wilhelmus klonk. Na de kranslegging werden nog vele bloemen gelegd bij het fraaie monu ment, waarvan al de namen minitieus zijn aangebracht door Firma Van San ten Belettering uit Soesterberg. Bij een aanrijding op de Amersfoort sestraat zijn vorige week donderdag avond drie inzittenden van een auto ge wond geraakt. Het gaat om een 28-ja- rige man uit Lichtenvoorde (de bestuur der), een evenoude vrouw uit die plaats en een 27-jarige man uit Doetinchem. Ze maakten een proefrit maar werden toen ze een inrit wilden inrijden achter op aangereden door een auto, bestuurd door een 69-jarige inwoner van Amers foort. Die had even niet opgelet - vol gens de politie omdat hij in het dash boardkastje friemelde - en bleek boven dien teveel gedronken te hebben. Dat leverde hem een proces-verbaal en een dagvaarding op. De drie inzittenden van de eerste auto werden per ambulance naar het Amersfoortse ziekenhuis ge bracht. HUISARTS van 19 t/m ma. 23 okt. De collega's nemen waar voor spoedgevallen. Dr. Creutzberg: maandag 19 okt. 14.00-15.00 In de praktijk woensdag 21 okt. 14.00-15.00 Drie Ei ken vrijdag 23 okt. 17.00-18.00 In de prak tijk Dr. Galjart: donderdag 29 okt. 15.00-16.00 Drie Eiken maandag 2 nov. 15.00-17.00 en 18.30- 19.30 In de praktijk dinsdag 3 nov. 15.00-17.00 In de prak tijk woensdag 4 nov. 15.00-17.00 In de praktijk Dr. Prause: maandag 2 nov. 16.00-17..00 In de prak tijk woensdag 4 nov. 19.00-20.00 In de praktijk donderdag 5 nov. 15.00-16.00 Drie Ei ken maandag 9 nov. 16.00-17.00 In de prak tijk Woensdag 7 oktober 19.00 politiek vragenhalfuur, biblio theek Donderdag 8 oktober 10.00 themamorgen ANBO, Drie Eiken Vrijdag 9 oktober 19.30 kaarten, dorpshuis Burgstede Zaterdag 10 oktober 09.00 klaveijasmarathon, Drie Eiken 10.00 banenmarkt, De Tuin Zondag 11 oktober 10.00/14.00 paddestoelenwandeling, Sterrenberg 14.00 koersbal, Drie Eiken Maandag 12 oktober 10.00 modeshow, Drie Eiken Opgaven: tel. 351252 (b.g.g. 06-53616331). V

Soester Courant | 1998 | | pagina 17