Beste papieren liggen bij Soest Red Stars geeft op tijd weer gas 2295 399 159 Dick van den Broek toch ontevreden Inzet ontbreekt bij verliezend SEC Ommekeer bereikt door Smeeing/BDC WZ'49 duldt niemand in de buurt IENEVER IGROOM- ENTJE MTIADIS e KIBBELING Succesverhaal blauwwitten vooralsnog niet ten einde VOETBAL zondag j Press van Leiden brengt basketballers even in problemen BASKETBAL Vijfde plaats op NK marathon achteraf gezien teleurstelling ATLETIEK see you bij Toontje. ook voor al uw feesten en partijen. lnaiaii@irgjigiillfiJi| TAFELTENNIS Shot voelt zich niet thuis in Izaal Eindhoven krachtinstallaties VOETBAL zaterdag Soesters moeten leiderspositie nu delen met Roda'54 VOETBAL zondag Ploeg verliest wedstrijd, maar wint vertrouwen in Aalsmeer HANDBAL i/OENSDAG 14 OKTOBER 1998 SOESTER COURANT PAGINA 15 VOETBAL zaterdag IEC-zaterdag kan il bijna feestje aan bouwen Soesters 'alleenheerser' na winst in topper ls Specialiteiten Restaurant kOPOUS oktober Ü-MUZIEK lees hoeft niet in actie te komen op veld van Hercules •ik* I WENSKAARTEN (intl. env^°SL standaard tekst leel met 1001 mogelijkhede 17,50 nt in diverse formaten 30 cm) bijvoorbeeld m fl. 17,50 er extro kosten, op 21 x 30 cm fl. 27,50 Alleen aan kop! Het succesverhaal van Soest is vooralsnog niet ten ein de. Twee wedstrijden voor het einde van de eerste periode heeft de debu tant de beste papieren in de eerste klasse. Mede dankzij de 1-4-zege (alweer de vierde) op EDO en de nederlaag van Quick (2-6). Op 26 april van dit jaar kende de feest vreugde op de Bosstraat-Oost geen grenzen. De Blauwe Leeuwen bestegen, toegebruld door het legioen, de troon van de tweede klasse. "Ja, nu is iedereen blij en heeft iedereen gelijk. Maar als we in december ergens onderin bungelen, is de sfeer veel minder," zei Peter Visee, nog geen uur na de kampioenswedstrijd tegen Neerlandia/SLTIO in Amster dam. De Baarnse oefenmeester had zelfs tij dens zijn schoonste schoonheidsslaapjes niet durven dromen van de positie die zijn selectie momenteel bekleedt. Na zes duels staat Soest onverwachts, maar niet minder fier aan kop van de ranglijst. Visee's naam begint zo bij elke club prettig in de oren te klinken. Het succes van de oud-voetballer (die ooit een blauwe maandag bij de blauwwitten speelde, begon in 1989 bij Limvio. Na twee titels klikte het niet bij WZ'49, maar vervolgens tilde hij Greenstars (Baarn) in drie jaar tijd twee niveaus hoger. Inmiddels heeft hij de lift voor Soest in beweging gezet. EDO mocht meer dan een eeuw erva ring achter zich weten, de Haarlemse club kon deze niet tot stilstand brengen. Al moet gezegd dat Michel van Ee zijn team de eerste tien minuten op de been moest houden. De ene na de andere aanvalsgolf rolde op zijn doel af, maar strandde op de vuisten of in de handen van de Baar- naar. Dat was een lekker idee voor de verdedigers, van wie Paul van der Grift reeds na vijf minuten geel kreeg, omdat hij Rini van Loon in toom moest hou den. Daarna had de mannetjesputter van Soest meer grip op de ex-prof die af en toe nog wel doorkwam, maar slor dig was in de afwerking. Bovendien plukte Van Ee de bal van Van Loon's schoen, toen deze op hem afstormde. Marlijn de Jonge: rentree. Gelukstreffer Met een gelukstreffer kwam Soest na de eerste tien minuten op voorsprong. Van Ee's collega Clement Koster verslikte zich in een 'rollertje' van André Huf- man. Via de kluts kwam de bal in de doelmond terecht, waar Hilmi Michi al klaarstond. Hierna hield EDO aanvankelijk het ini tiatief in handen, maar het beging net zo veel slordige fouten op het glibberige veld als Soest. Door de achterstand gaf EDO wel meer ruimte bloot en het was Hufman die daar met de bal in dook. Steef van Loon legde hem neer, kwam goed weg met een gele kaart, maar Dennis Heykamp vonniste een zwaarde re straf. Met akelige precisie schoot hij de bal in de bovenhoek: 0-2. Het moraal van de thuisclub was aange tast en Soest maakte de dienst uit. Michi en Hufman gaven aan goed op elkaar ingespeeld te zijn en het was te danken aan Koster dat het bij 0-2 bleef. Toch kon hij een derde treffer niet voorko men. Van der Grift schoot een vrije trap hard en half oog in, Koster liet los en Hufman was er als de kippen bij, zodat Soest ontspannen aan de thee kon gaan. Wie nog had gehoopt of gevreesd voor een offensief van EDO werd gauw op andere gedachten gebracht. Hufman creërde twee kansen na elkaar en kreeg een strafschop toen hij lichtjes werd vastgehouden. Hij legde zelf aan voor de vierde treffer. Al na 65 minuten gunde Visee zijn spit- senduo een publiekswissel. Arjan Grap- endaal en Martijn de Jonge, die zijn rentree maakte in de hoofdmacht, wa ren de vervangers. In de verder sportie ve wedstrijd redde Rini van Loon nog de eer en mocht Ferenc Kleinegris nog even opdraven toen Jeroen Dorrestein naar de kant werd gehaald. Bijna verspeelden de heren van Red Stars een riante voorsprong tegen Leiden 2. Vlak voor rust hadden de basketballers een marge van negen tien punten opgebouwd, halverwe ge de tweede helft was daar weinig van over (53-56), maar uiteindelijk bleef het Soester team ongeslagen: 69-77. Een zeer goede fase in de eerste helft hielp Red Stars in het zadel. René Lan- saat noemde het spel in deze periode 'bijna perfect'. Vanaf de vrije worplijn werd geen poging gemist en het aanvals- spel liep gesmeerd. Leiden, dat op een betrekkelijk klein veld speelt, haalde na de hervatting (32- 48) nog eenmaal alles uit de kast. Met een zeer strakke press werd het de spel makers van Red Stars bijzonder moei lijk gemaakt. Het ene na het andere bal verlies was het gevolg en al snel kregen de Zuid-Hollanders hun gasten weer in het vizier. Ze speelden op het randje van het toelaatbare en pionierden tot de grenzen die de scheidsrechters trokken. Igor Smink werd daarvan het slachtof fer. Hij liet zich fysiek intimideren, kreeg een 'hoek' in zijn nek, maakte een slaan de beweging en werd betrapt. De for- ward kon vertrekken en kan een schor sing van waarschijnlijk één duel ver wachten. De uitsluiting vond plaats toen het tweede deel vier minuten oud was. In paniek raakte Red Stars niet echt, al was het richtingsgevoel bij vrije worpen (11 uit 23) niet meer om over naar huis te schrijven. "Had je dat beter gedaan, dan was Leiden niet echt dichtbij gekomen," stelde Lansaat die tevens ontdekte dat Leiden de energie vretende press niet een helft lang goed kon uitvoeren. Op het moment dat Leiden een inhaal manoeuvre inzette, gaf Red Stars extra gas. Het verschil groeide meteen tot een punt of acht en dat bleek voldoende voor Red Stars om probleemloos het einde te halen en de koppositie te con solideren. Dames De dames krijgen het dit seizoen moei lijker. Bij de promovendus zijn nog vier gezichten van vorig seizoen herkenbaar. De aanvulling kwam uit de junioren. "Ik denk dat het beter zal gaan wanneer we een aantal wedstrijden hebben gespeeld. Daar heb ik wel vertrouwen in. We heb ben een leuke groep," aldus coach Wim Bolwerk die onder anderen Nancy Smeeing, Yvonne Hurenkamp en San dra Verkoyen zag vertrekken en Leon- tine van den Dijssel weer kon begroeten. In de openingsfase van de tweede wed strijd (de eerste werd reglementair met 2-0 gewonnen) speelde Red Stars nog snel en onbevangen tegen Blue Herons (16-15). De ploeg uit Vianen was ech ter beter en deelde in de laatste minu ten voor de rust een tik uit: 21-31. Tien speelminuten later was de wedstrijd be slist (29-46) en het werd tenslotte 42- 56. Zeventien Pijnenburgers zijn zon dag aan de start verschenen van ma rathon-wedstrijden in Eindhoven of Reims. In de Nederlandse 'licht stad' was Dick van den Broek de snelste Soester tijdens de Neder landse kampioenschappen. Vooraf zou de nationale subtopper heb ben getekend voor deze klassering, ach teraf baalde hij als een stekker. De lo per van de Nederlandse selectie had de pech dat de kopgroep halverwege uit elkaar viel. De hazen stapten uit de wedstrijd, anderen konden het relatief hoge tempo niet volgen. Visser liep weg van Van den Broek die daardoor een zaam doorliep. Op dat moment lag hij derde in de koers. Na 30 kilometer ging het kaarsje van de Soester langzaam uit. Acht kilometer verder werd hij inge haald door twee lopers, waardoor er niet meer in zat dan de vijfde plaats (2.22.44). Trainer René van Zee: "We hebben ge gokt, maar zeker niet verloren. Dick kan met de besten mee, maar heeft de om standigheden in Berlijn en Eindhoven tegen gehad." Van den Broek had zijn seizoen afgestemd op Berlijn, waar hij vanwege de slechte omstandigheden uit de race stapte. "Dan blijft het moeilijk om je op een andere wedstrijd te focus sen en je vorm te behouden. Indien de groep van Dick niet uit elkaar was ge vallen, hadden er een betere positie en tijd ingezeten." Achter Van den Broek kwamen Jan van der Lee (3.03.11), Paul Christiaans, die na vijfjaar rust 3.10.14 liep, en debutant Kees van Essen (3.34.33). In Eindho ven stond ook een halve marathon op het programma. Louis den Exter boek te op deze afstand een nieuw record (1.24.31). Rob Jansen (1.32.23) en Ruud Ambags (1.42.43) volgden. Ook op de halve marathon van Eindho ven actief was triathleet Iwan van Tooren van de Schieter. Hij liet een tijd klokken van 1.34.55. Van HV Fun Runner startte Berrie Se- vink. Voor de 55-jarige Soester, die net een jaar actief is als hardloper, was het de eerste kennismaking met deze af stand. De 'ontmoeting' duurde één uur, 49 minuten en twee seconden. Dertien leden van Pijnenburg reden naar Reims om daar de klassieke af stand te lopen. Zoals Henk Pronk die in 3.16.55 als eer ste Soester de meet bereikte. Jaap van de Berg finishte in 3.24.52 en Wim van Dijk debuteerde in 3.34.12. Verder de den mee Gerard Boeren (3.44.30), Leo Kortekaas (3.47.39, pr), Hans Kleine- koort die zijn 59ste marathon volbracht (3.53.10), Armand Trippaers (4.08.25, pr) en Evert van de Pol (4.10.41, pr). Ook in Reims kon worden meegedaan aan een halve marathon. Dat deden Dick den Oude (1.27.35), Gerry den Oude (1.49.22), Oscar Homan (1.52.15, pr), Diane Muys (2.05,08, pr) en Mi- riam Kortekaas (2.08.10). De negende Hamershofloop in Leusden stond in de agenda van Erik Tolboom die in 33.56 net buiten de prijzen viel, maar daarmee wel zijn beste seiz'oens- prestatie op de 10 kilometer realiseerde. Gerard Klifman toonde zijn vorm en bleef in 38.32 slechts vier tellen van zijn record verwijderd. Mart van Hal won bij de dames veteranen in 43.04. Dagschotels woensdagNasi met saté en kroepoek donderdagLamskoteletjes met aardappel kroketten en bloemkool weekend: Gebakken kabeljauw met aardappelpuree en worteltjes maandag: Speklapjes met aardappel dinsdag: Chili ConCarne met frites (voor particulieren en bedrijven). Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Ook voor afhalen. 2ren voor de deur. uid, 035 - 601 31 09 I Sconnen foto van negatie! of dia. I CD schijf vooi 100 f°'°ÏÏ,5 I i pet beeld /opname fl- i™ levering na 7 dt aqcMaqic nder negatief in ca. 2 m,nü*en reproducties vanaf uw originele foto ider gebruik van een negatief, n fotoretouche (beschadigingen herstellen fin voor u zichtbaar op ons beeldscherm, ievj w creatieve creaties via diskette (jpeg) m°9 |De mannen van Shot reisden af Inaar Eindhoven. Daar stond op hen Ihet eerste team van Renata te vvach- ten. De Eindhovenaren doen goed lmee in de competitie en staan twee- |de. Shot bivakkeert op een verdien stelijke vierde plek. ■Het zou voor de Shotters een goede ■mogelijkheid zijn om te laten zien wat ze ■echt waard zijn. Maar dan moet het een len ander natuurlijk wel meezitten. Bij ■het betreden van de zaal werd al snel ■duidelijk dat dat niet het geval zou zijn. ■Weinig ruimte, een gladde vloer en een ■verbouwing waarbij de wedstrijdtafels tot op het hout met terpentine schoon waren geschuurd, hielpen Shot niet echt ■naar de gewilde verrassing. |Na bekomen te zijn van de staat waar- I in de zaal zich bevond, begon Shot goed laan de wedstrijd. Tussen de verfspatten ■door wist Marcel Jansen voor Shot de 1 openingspartij te winnen tegen Jochan- |sen en daarmee zijn tweede overwinning ■van de competitie in de statistieken te Izetten. Daarna moest Hans van Gooi lachter de tafel verschijnen om te probe- Iren om de goede lijn voort te zetten. Hij Ihad echter de hele week in het buiten- lland gewerkt en daar waarschijnlijk zijn ■energie achtergelaten. Hij was de hele |dag op zoek naar zichzelf en wist dat ■niet op tijd te veranderen. In zijn ope- |ningspartij tegen Renata-speler Van ■Dongen wist hij goed bij te blijven maar |aan het eind niet echt te overtuigen. I^e voorsprong zou opnieuw gewaar borgd moeten worden door Martin fransen. De man die altijd goed tegen iverdedigers kan spelen, wist echter nu biet van Van Hout te winnen. Commen taar van Fransen na de vraag waarom hij biet van deze verdediger kon winnen: J"Hij begon ineens aan te vallen! Zoals zo vaak in deze competitie was de 1 sleutelpartij de dubbel. Hiermee kon de I stand weer gelijk getrokken worden. Met een ruime voorsprong in de derde game werd er gewisseld van speelhelft, maar ook nu kwamen Van Gooi en I Fransen net iets te kort. 1 In de loop van de dag wist alleen Mar- tin Fransen nog van de zwakste man van I Renata te winnen en bracht de eind- I stand op een 8-2-verlies. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Licht- en Telefoon (035) - 601 30 14 Niemand duldt WZ'49 in de buurt. FC Horst was in de eerste wedstrijd nog te sterk, althans wat de eindstand betreft. Daarna maak te WZ'49 duidelijk, niet altijd met even goed voetbal, dat het haar ernst is in de tweede klasse. Dat on dervond ook concurrent Zwart Wit'63 dat met 2-1 werd verslagen en daardoor op grotere afstand raakte. De Soesters, dit seizoen onder leiding van Henri Kalk, kregen nog meer goed nieuws door, want mede-koploper Ad- vendo verslikte zich in Jonathan dat overigens ook een beduchte tegenstan der zal zijn. De Zeisters staan tweede. WZ'49 heeft nu dus iedereen onder zich en kan daardoor zaterdag gesterkt naar Ederveen afreizen om tegen Ad- vendo te spelen. Tegen Zwart Wit'63 begon de ploeg voortvarend. In de eerste minuut werd Marcel van Essen op rechts vrij ge speeld. Hij vond Jordi Brouwer die zo'n sterke competitiestart doormaakt en meteen 1-0 maakte. Tot beste man in het eerste half uur groeide Gerard Becker uit. Het 'oude' renpaard liet zijn directe tegenstander meerdere malen zijn hoeven zien en leidde de tweede treffer in. Na ongeveer een kwartier speelde hij de bal rechts van zijn tegen stander die hij zelf links passeerde. De steekpass van Becker werd met een puntertje door Van Essen verlengd en de Harderwijkse doelman had het nakij ken: 2-0. In het theater aan de Eemweg werd ver volgens een voetbalshow verwacht. Het doek ging inderdaad op en Zwart Wit'63 kreeg op z' minst twee van de vier hoeken van het veld te zien. Maar na een half uur werd de voorstelling ver stoord door een tegendoelpunt. Die viel na een verre uittrap, waarop de defen sie van WZ'49 niet goed genoeg anti cipeerde. Daniël Hilhorst, die wederom goed keepte, probeerde de vrijgekomen Panhuis nog het scoren te beletten, maar was kansloos. Vanaf 2-1 -bleef WZ'49 de betere ploeg, maar overheersend als in het eer ste half uur was ze niet meer. Kansen om de voorsprong te vergroten kwamen er wel, maar benut werden ze niet. Drie veldspelers en de doelman van Zwart Wit'63 proberen spits Marcel van Essen de bal te ontfutselen. Foto: Aldo Allessie Dat had wel het geval moeten zijn in de tweede helft die enorm spannend was en, gezien het aantal mogelijkheden om te scoren, ook aantrekkelijk. Gijs Schaap en Van Essen kregen beiden een kans die onmisbaar leek, maar dat blijk baar niet was, want het lege doel stond voor hen kennelijk niet op de juiste plaats. Door de geringe marge kon het nog steeds alle kanten op gaan. Zwart Wit'63 besefte dat en zette met de moed der wanhoop de jacht in op de 2-2. Die viel niet, omdat met name Ronald de Rooij en Bas van Doorn zich een rots in de branding toonden. Met vijftien punten uit zes wedstrijden is de promovendus tot dusver de meest succesvolle formatie in de tweede klas se. Een nieuwe krachtproef wacht zater dag bij Advendo, de week daarop kun nen de groenwitten uitblazen tijdens het inhaal- en bekerweekeinde. Daarna (31 oktober) kunnen de Soesters op eigen veld eventueel de eerste periode win nend afsluiten. Zover is het echter nog niet. Dat weet Kalk ook. "Iedereen kan punten van elkaar pakken, is gebleken. Daarom zul je week in, week uit keihard mqeten werken. Als we met z'n allen inzet tonen en in de wedstrijd groeien, hebben wij extra kwaliteiten die bo vendrijven, waardoor wij de wed strijd kunnen winnen." De woorden zijn van René Versteeg, uitgesproken na de thuiswedstrijd tegen Brederodes. De Utrechter mag zich trai ner noemen van de koploper in de vier de klasse, SEC. Maar zijn ploeg toon de geen werklust en verloor in een saaie wedstrijd met 0-1. "Brederodes was de ploeg die duidelijk wilde winnen. Dat heb ik bij ons gemist, behoudens het laatste kwartier." Een verklaring voor het collectieve fa len had Versteeg niet. "Dat is het gek ke, als je bovenin staat, mag je verwach ten dat de ploeg speelt om te winnen. De laatste weken was er wel inzet en dan win je, nu heeft de hele ploeg ge faald." Meer dan één kans kreeg SEC niet en het was Eric Looijsen niet aan te reke nen dat hij na een kwartier niet voor 1- 0 zorgde. Hij kon maar moeilijk bij de bal en kreeg die zodoende verkeerd op zijn voet. Ook Brederodes kwam niet verder dan één kans, maar dat leverde wel een doelpunt op. Dat was bij een hoekschop. SEC kon de aanhang weinig bieden. De koploper.in 4G zette alleen het laatste kwartier aan, maar verder dan een se rie afstandsschoten viel niet te noteren. Dat de uitslagen in de klasse niet voor spelbaar zijn, bleek bij HVC-Roda'54. De Amersfoorters speelden verrassend gelijk tegen de ploeg uit Leusden die nog wel een punt verdiende en daardoor op gelijke hoogte kwam met de Soes ters. SEC moet zondag op bezoek bij Roda'54. Het duel is van groot belang voor de eerste periodetitel. "De weken van de waarheid breken aan. Daarna weet je of je voor de prijzen meedoet," aldus Versteeg. Foto: Aldo Allessie Kansen kreeg SEC niet of nauwelijks. In deze situatie komt Ramon Heijnen er ook niet aan te pas. Normaal gesproken baalt Henk van Plateringen van iedere nederlaag. Aalsmeer kon zijn humeur zater dagavond niet aantasten, al pro beerden de Noord-Hollanders dat wel met een 30-28-overwinning. Van Plateringen putte winst uit de nederlaag. "We hebben in ieder geval van een week eerder weggepoetst. We hebben ons ver trouwen terug en ik denk dat dit de om mekeer is. Ja, dat geloof ik. Vanaf nu gaat het gebeuren," voorspelde de Utrechter. Smeeing/BDC moet het zondagmiddag laten zien tegen E&O) 2, aanvang 13.00 uur in sporthal Beukendal. Dan is mo gelijk Berton Kemp weer in actie te zien na een blessure, waarvan het herstel lan ge tijd duurde. Richard van Hofslot is dan nog de enige van de selectie die niet inzetbaar is. Zijn terugkomst is waar schijnlijk op z'n vroegst over twee we ken te verwachten. Tegen Aalsmeer 2, volgens Van Plater ingen dé titelkandidaat in de eerste di visie, liet de handbalformatie uit Soest al zien dat het wat in haar mars heeft. De 2-7-voorsprong tegen de mix van vijf voormalige Oranje-klanten en aan stormend talent uit het handbalbolwerk was verrassend, de ruststand van 14-14 realistischer. Smeeing/BDC bleef ook daarna gerui me tijd bij, maar kreeg een tweede dip je. Van Plateringen: "Technisch en tac tisch werd er goed gespeeld, we hadden de pech dat we twee, drie kansen lieten liggen, onder meer doordat de bal tegen de paal ketste." Door deze ontwikkelingen liep Aal smeer uit naar 25-21. De Soesters kwa men nog sterk terug tot 27-26, maar telkens vergrootte Aalsmeer het gaatje tot twee doelpunten. Vervolgens ging ook de tijd tegen hen spelen en de thuis club had voldoende ervaring in huis om de bal lang in bezit te houden: 30-28. Toch won bij Van Plateringen het opti misme het van de teleurstelling na de derde nederlaag. Smeeing/BDC staat nu laatste, maar daar komt verandering in, weet Van Plateringen heel zeker. 'egen Actif, tiende en laatste, heeft EC zich hersteld van de onver achte nederlaag tegen AH'78. Het de cijfers 1-3 nestelde het team lich weer aan kop van de ranglijst. )at betekent dat de groenwitten zo oed als zeker de eerste periodetitel lebben gepakt. Alleen CDW kan nog •oet in het eten gooien. De concurrent it Wijk bij Duurstede moet een wed- trijd inhalen tegen hetzelfde Actif en an bij winst op gelijke hoogte komen iet SEC. ien zege alleen is niet voldoende. CDW ient met zeven doelpunten verschil ver Actif heen te lopen, wil het Soest oorbijstreven. Lukt dat CDW niet, dan jsSEC voor het derde achtereenvolgen- Ie jaar verzekerd van deelname aan de aacompetitie. Het spreekwoord galmt eeds op de Bosstraat-West. iEC had wellicht nog meer zekerheid [linnen inbouwen als het na.de vroege reffer van Mohammed Touhami niet «n paar kansen om zeep had geholpen. Vctif putte daar moed uit en kwam zo maar op gelijke hoogte, n de tweede helft nam Jan Willem Ver voerd de plaats tussen de palen in, om- at Ronald de Kruijf een gekwetste arm ad opgelopen. Ook John Huiden ver- cheen in het veld. Hij verving Mike van le Linden en scoorde meteen: 1-2. De tal was aangegeven door Rob van )oorn die later ook Remi van de Pol 'jediende, die toesloeg: 1-3. Het feestje bijna beginnen. r59-SOEST PAKENBURG" VOETBAL zaterdag :yman, Rob de Nijs, igelbert Humperdinck. van een tafelBel dan even. TIONELE LIVEMUZIEK. Hees hoefde zaterdag niet in actie te komen. Het veld van Hercules bleek ■liet bestand tegen de weersomstan digheden, waardoor de consul de grasmat afkeurde. Zonder in actie te komen, kwam de ploeg tot de ontdekking dat EDO de perste periodetitel veroverde. In de zes de klasse is de periode uitgestreken over zes duels. Hees zal de uitwedstrijd tegen het nu nog puntloze Hercules op z'n vroegst in 'december inhalen. Op 24 oktober is weliswaar een inhaalprogramma ge pland, maar Hees komt dan, als enige Soester club, uit in de tweede bekerron de. De loting heeft Hees gekoppeld aan OSM'75, een zondag vijfdeklasser die om half drie in Soest wordt verwacht. Op 17 oktober is de eerste wedstrijd van de tweede periode.

Soester Courant | 1998 | | pagina 15