1 Eerste vuurproef moet nog komen voor succesvolle heren Stam/SoVoCo 1 ciruóhocK i Hockeyers willen duel snel uit gedachten verbannen STvM v GROENEyELD Hulpvc WOENSDAG 14 OKTOBER 1998 SOESTER COURANT HOCKEY WATERPOLO Duinkikkers heeft smaak kennelijk te pakken gekregen JEU DE BOULES Jeu de boulers doen het in de winter overdekt BADMINTON Selby deelt de punten met BCA in Amersfoort SCHAKEN Soester Schakers bijten zich vast in kopgroep VOETBAL zondag SEC houdt open dag voor jeugd tot en met 11 jaar SKIËN Wedstrijdskiërs beginnen seizoen Bestuurder gewond bij botsing «éa~:*£ «tutu wmtmm Dames boeken grootste zege sinds promotie in jaren tachtig VOLLEYBAL Jeugdnieuws The Hammerfield Stompers 'Round Midnight' De Nag Hamadi- geschriften Fusie SPD'n in provincie Utrecht Theater C-drie zoekt vrijwilligers Onder invloed Inloopmiddagbij A'foorts mannenkoor PAGINA 16 Sportuitslagen j| Groeneveld-concert ia/O ensdac koekje Crème koek per or kath.Vrou overbegraf Bijeenkom Gesteund door de eerste competi tiezege dachten ze bij MHC Soest een stap in de goede richting te heb ben gezet. Dat was natuurlijk ook zo, maar wat volgde was een dreun die de hockeyers het liefst zo snel mogelijk uit hun gedachten verban- Met 8-1 kreeg de ploeg bij Dommel een gevoelige nederlaag te verwerken. "Gauw vergeten," zei Bob Ebbinlc toen hij zondagavond aan de wedstrijd werd herinnerd. De trainer vond dat een van de twee scheidsrechters het spoor volledig bijs ter was geraakt in de tweede helft en dat zijn ploeg daarvan de dupe was gewor den. "We hebben daardoor niet verlo ren, maar zelfs de tegenpartij zei na af loop niet te begrijpen waar de man mee bezig was geweest." Dommel had in de eerste helft een 3-0- voorsprong genomen door onder meer twee strafcorners te benutten. Maarten Remp gaf MHC Soest na Soest enig uit zicht op betere tijden door 3-1 te sco ren en de Soesters kregen daarna nog twee kansen. En toen begon de leidsman, aldus Eb- bink, er een puinhoop van te maken. "Het was een rotzooi, die man maakte zulke rare beslissingen dat het hele spel weg was en de tegenstander profiteerde daarvan." Ebbink had sterk de indruk dat de scheidsrechter de weg kwijt was en voor al tegen zijn ploeg floot. Dat Laurens Ros een klap in zijn nek kreeg, werd over het hoofd gezien. De Soester hock eyer kreeg later wel geel voor vermeend 'wild inlopen'. Hef herenteam van de Duinkikkers heeft anderhalve week geleden in Aqua Indoor kennelijk de toon ge zet. Toen werd de eerste zege ge boekt, inmiddels heeft de waterpo- loploeg twee successen achter haar naam staan. Dat ging zaterdag ten koste van de Vaart dat fysiek veel sterker is, maar het afleg de tegen de pressing van de energieke Soesters. In het water van zwembad de Trits in Baarn opende Cees Thie na an derhalve minuut de score. De voor sprong kon worden uitgebreid, doordat de Vaart het niet zo nauw nam met de spelregels. Tot tweemaal toe werden de Baarnaars op de vingers getikt voor te hard spel. Thie en Marco Bremer benut ten de strafworpen: 0-3. In de tweede periode brak de Vaart en kele keren door de verdediging van de Soesters, maar het ruwe optreden werd ook nu bestraft. Tussen twee treffers van de Vaart door buitte de Duinkikkers een overtal-situatie uit: 2-4. In een soortgelijke situatie bouwden de Soesters de voorsprong in de derde pe riode uit tot 2-5. In deze fase speelden zij ook wat harder, maar de Vaart pro fiteerde niet. Bovendien groeide doel man Peter Wiss uit tot de man van de wedstrijd. In problemen kwam de Dun- kikkers niet meer. In de laatste periode werd het van 3-5 uiteindelijk 4-8. Voor de Gemshoorn is de winter competitie van start gegaan. Omdat de jeu de boulers op de nieuwe ac commodatie aan de Henriëtte Blae- kweg niet over een hal beschikken, zijn ze telkens te gast bij andere clubs. Henk Zomer en Nico Marseille spelen in de tweede klasse A en waren te gast bij De Gooiers te Hilversum. Ze verlo ren de eerste twee partijen, maar sloten de derde winnend af: 9-13, 13 en 13-7. Mies en Albert Wuring spelen in de eer ste klasse A en waren te gast bij De Hakhorst in Leusden. Hun score was 2- 13, 7-13 en 8-13. Ook Wim van Beek en Wim Cornelissen waren op dezelfde locatie actief, maar spelen in de tweede klasse C. Hun uitslagen: 13-4,11-13 en 13-8. Tot slot waren er twee doublettes actief in Nieuwegein bij PVN. In de tweede klasse B speelden Michel Timboni met Wiel Coenen hun eerste partij tegen hun eigen clubgenoten Justin Wuring en Bastiaan Velthuysen: 3-13, 13-6 en 13- 10. Justin en Bastiaan haalden tegen deze tegenstanders uit Laren ook de volle winst binnen: 13-4 en 13-7. Tijdens het bezoek aan Amersfoort heeft Selby de punten met het veer tiende team van BCA gedeeld. In elke categorie pakten beide teams een partij, zodat de wedstrijd in 4-4 eindigde. Bij Selby maakte Herman Scheerhoorn zijn rentree. Tegen de in Amersfoort spelende Soester Den Duik gaf hij in twee games zijn nieuwe visitekaartje af: 10-15, 7-15. Invaller Oscar Kox verloor, evenals Asmara Dirksen die niet veel had in te brengen. Chantal Broekhuis had daarentegen geen moeite met haar tegenstandster, zodat de stand in even wicht bleef. Het heren dubbelspel was er één om snel te vergeten (tweemaal 15-2), de dames trokken de zaken recht. Ze ver loren de eerste game, forceerden een derde en daarin trokken ze met 12-15 aan het langste eind. Scheerhoorn en Broekhuis kenden geen problemen in de mix, maar Kox en Dirksen gaven de winst uit handen. De Soester schakers zijn hun sei zoen goed begonnen. De eerste wedstrijd eindigde in een gelijkspel, zaterdag werd de eerste overwinning geboekt. Utrecht 3 was het slachtof fer: 2,5-5,5. Op papier leek Utrecht 3 een geduchte tegenstander, want vorig jaar werd maar nipt van het vierde team van Utrecht gewonnen (4,5-3,5), in werkelijkheid had Soest een gemakkelijke middag. Clubkampioen Mare Vermulst is op va kantie, waardoor invaller Wiet Bouma werd ingeschakeld. Bouma overspeelde zijn tegenstander en kon snel een punt noteren. Daarvoor had kopman Gerrit Muis Soest al op 1-0 gezet. Zijn tegenstander speelde snel, maar kon niet voorkomen dat Muis de partij langzaam naar zijn hand zette. Utrecht kwam nog even te rug, omdat Koen Vegter een eindspel met wat minder pionnen verloor. Daniël Stellwagen kwam slecht uit in de ope ning, maar verdedigde stug. Deze par tij eindigde in remise. Roderick Loeber vergrootte vervolgens de voorsprong weer. Dankzij een blunder van de tegen stander kreeg hij een gewonnen stelling op het bord. Bram Otto besliste de wedstrijd in Soes ter voordeel. In een moeilijke stelling ging zijn tegenstander die volgens ieder een veel te lang nadacht, door de vlag. Hugo van Hengel kon bij deze stand zijn partij gerust opgeven. Hij had een ver loren eindspel op het bord. De jarige Rob van Aurich bepaalde de eindstand op 5,5-2,5 door het eindspel te winnen. Op woensdag 21 oktober kunnen kinderen tot en met elf jaar mee doen aan een speciaal programma bij SEC. De Voetbalclub houdt op de Bosstraat-West dan een open dag. Tussen 13.00 en 18.00 uur staan onder meer leuke en vrolijke spelletjes op het programma. Ook wordt een trainings parkoers afgewerkt en er wordt afgeslo ten met een toernooi. Ook niet-leden mogen deelnemen. Er zijn geen kosten aan verbonden. Be langstellenden kunnen zich van te voren telefonisch aanmelden bij de SEC-kan- tine (tel. 6015790), maar mogen volgen de week ook onaangekondigd langsko- Voor de wedstrijdsporters van de Skiclub Soesterberg begint het sei zoen op 31 oktober met een optre den aan de Kerklaan. Daar vindt de eerste nationale punten- wedstrijd plaats. De snowboarders zijn al in competitieverband in actie geweest. In Uden werden Tim Candel en Emiel Sandtke respectievelijk twaalfde en der tiende op de afdaling. Op het onderdeel freestyle legden Sjoerd Zonderland, Sandtke en Candel beslag op respectie velijk de achtste, negende en tiende Op vrijdag 16 oktober wordt van 19.00 tot 22.00 uur een snowboard-happening gehouden op de skibaan aan de Kerk laan. Tegen een geringe vergoeding kan dan een proefles worden genomen. Bij een ongeval op het Zeisterspoor is in de nacht van zondag op maandag de bestuurder van een auto ernstig gewond geraakt. Hij vloog even na middernacht, komende uit de richting Amersfoort, met grote snelheid uit de bocht en kwam vervolgens vijftig meter het bos in tegen een boom tot stilstand. Een vrou welijke inzittende liep daarbij letsel aan haar gezicht op. De bestuurder was er ernstiger aan toe. Hij werd met bekken letsel, een zware hersenschudding en een gekneusde borstkas naar het Elisa- beth-ziekenhuis in Amersfoort gebracht. De auto moest worden weggesleept. :pHm9 tescwm Alsof hij zijn hand heeft bezeerd na een harde smash kijkt Roel Richmond (6) de bal na. Jan Visser (links) en Richard Rouwendaal leven met de buitenaan valler mee. Op de achter grond slaat Jaap van der Vinne de v genoten in alle rust gade. richtingen van zijn team- Foto: Aldo Allessie Ali Moghadassian wil na twee wed strijden nog niet van een maatstaf spreken. De volleybaltrainer, die het sowieso vertikt vóór januari de balans op te maken, vindt dat zijn team in Huizen en Unicornus niet bepaald de beste tegenstanders heeft getroffen. Intussen hebben de Soesters wel twee maal de volle buit binnengehaald en dat is gezien vorig seizoen, toen ze vaak onnodig morsten, iets om tevreden over te zijn. Vijf kwartier had Stam/SoVoCo nodig om de eerste wedstrijd in de Bunt met 3-0 (15-8, 16-14, 15-9) winnend af te sluiten. Nadat de eerste set was gewonnen, zag het ernaar uit dat de spelers zich zo snel mogelijk onder de toeschouwers wilden mengen. In een mum van tijd werd het 9-0, maar toen verslapte de concentra tie en begon Stam/SoVoCo fouten te maken in de passing. Herinneringen aan vorig seizoen kwamen boven, toen de Bunschoters de zaken omdraaiden en op setpunt kwamen (12-14). Juist daar om was Moghadassian te spreken dat zijn team alsnog op het nippertje weer bij de les was en het eerste setverlies af wendde. Met 15-9 werd ook de derde set binnengesleept. De eerste echte vuurproef voor de he ren is zaterdag in de Bunt. Forza/Hoog- land wordt door Moghadassian aanzien lijk hoger ingeschat. Deze ploeg staat om 17.00 uur klaar. Een tegenvaller was overigens het uit vallen van Quint Brandts. De jonge spe ler, net nieuw bij de ploeg, is geblesseerd geraakt en zal vermoedelijk pas eind volgende maand weer kunnen worden opgesteld. Dames Vorig seizoen walste Stam/SoVoCo in de tweede wedstrijd van het seizoen over Zwolle heen. Het gaf de ploeg ver trouwen, maar dat mocht uiteindelijk niet baten, want officieel degradeerde het team. Dit seizoen was Zwolle weer de tegen stander in de tweede wedstrijd, zij het dat Stam/SoVoCo nu uit speelde. Stam/SoVoCo boekte de grootste zege in de eerste divisie, in ieder geval sinds de promotie in de tweede helft van de jaren tachtig: 3-15, 3-15,1-15. Van een wedstrijd was absoluut geen sprake. Na amper 39 minuten konden de dames voldaan hun tassen inpakken en terugkeren naar Soest of waar ze overal vandaan komen. De damesfor matie gaat zaterdag op bezoek bij Zaan stad 2. BADMINTON Selby Het eerste jeugdteam van Selby trof in Bilthoven het sterke Inside tegenover zich. Dat de krachtsverhoudingen in deze klasse ver uiteen liggen, bleek in deze wedstrijd. Selby ,dat eerder twee maal met 8-0 won, verloor nu met de zelfde cijfers. In drie partijen hadden de Soesters kans op de zege, maar deze gingen toch verloren in drie games of na verlengingen. KORFBAL Eemvogels De F-pupillen behaalden bij Doorn een verdienstelijk punt. De El moest in Al- mere op bezoek bij EKVA, speelden goed en wonnen met 0-3, In Amers foort beleefde de Cl een moeizame wedstrijd die werd verloren met 4-3(1- 1). De BI scoorde maar tweemaal, maar kreeg geen doelpunt tegen. VOETBAL Hees Bijna alle jeugdelftallen verloren. Behal ve de C-junioren die tot op heden nog geen wedstrijd hebben verloren. Ook deze week werd met dubbele cijfers ge wonnen. De D-pupillen verloren met dubbele cijfers tegen het betere SO Soest. Bij de E-pupillen was er, ondanks een aantal nieuwe leden, verlies, even als bij de F-pupillen. De A-junioren speelden ook geen goede wedstrijd, zij verloren met 2-7. Soest De A2 speelde een prima wedstrijd te gen KVVA A2 (3-1). De C3 was niet opgewassen tegen De Glind Cl. De Cl en C2 kwamen weer met winst thuis. Bij de D was de D3 goed op gang. Tegen Hees Dl lieten ze de tegenstander wei nig ruimte: 11-1. De E2 won met grote cijfers, de E6 en E8 verloren met grote cijfers. De F1 vond een gelijkwaardige tegenstander in Quick Fl. De rest van de F-pupillen had geen klagen. Het jeugdteam van de week werd gevormd door de dames junioren die in Zeewol- de met 1-8 wonnen. ZWEMMEN Duinkikkers Zondag was de eerste wedstrijd in de C- competitie. Voor de meeste zwemmers was het toch wel zwaar, want in deze competitie worden meer en langere af standen gezwommen. De jongere zwemmers hadden daar niet zo veel last van; zij zwommen allen zeer goede tij den en zelfs nog een paar pr's. De oude re zwemmers zwommen, ondanks dat ze weinig kunnen trainen vanwege studies. Steeuhoffstraat 46, tel. 60195 77 I Donderdag 15 oktober In de oktober jazzmaand op veler ver zoek nu eens een Oude Stijl Band van eigen omgeving. In 1989 opgericht te Leusden (Hamersveld) door Jan van der Kruijf en Jan Beukelman die elkaar al langer kenden van twee eerdere dixielandorkesten. Een bezetting met tuba in plaats van bas, waardoor de band niet alleen als podiumband, maar ook als looporkest actief is. Inmiddels verhuisd naar Soest is, behalve de twee Jannen, de bezetting geheel vernieuwd. Hoewel het onderdeel "Stompers" in de naam uitsluitend muziek uit de jaren twintig doet vermoeden, speelt de band ook een aantal jongere nummers omdat men plezier en enthousiasme belangrij ker acht dan purisme. Door deze gezellige sfeer en onderlin ge verstandhouding, vooral ook op mu zikaal gebied, is de band een prettige basis voor gastsolisten. Zo is in de afge lopen jaren vele malen opgetreden met Ernst Bruins (trompettist Metropolitan Roof Orchestra), Sytze van Duin (kor- nettist The Jazz Gazz Swing Band en ex Dutch Swing College Band), Klaas Witt (trompettist en trombonist Reunion Band en eveneens ex Dutch Swing Col lege Band) en andere prominente gast- musici. In de nieuwe bezetting wordt gewerkt aan een geheel nieuw' eigen ge luid. Voor deze avond zal de band de twee oude nummers, Alexanders Rag time Band (1911 Irving Berlin) en I've found a new baby (1926 Spencer Wil liams en Jack Palmer) voor het eerst in de nieuwe arrangementen van Aad Overeem laten horen. Gastmuzikant van de avond is slagwerker Remco van Schaik. Hij is de vaste slagwerker van de band "Line Up" met zangeres Alberti- na Verhoef en was ook o.a. op toer in Luxemburg en Frankrijk met de Glenn Miller Big Band. Juist omdat Remco geen "specifieke dixieland drummer" is, maar na het conservatorium zowat alles heeft gedaan, van klassieke muziek tot pop, een slagwerker is die graag recht vanuit het hart wil spelen, past hij won derwel uitstekend bij de "Stompers". The Hammerfield Stompers: Bas Tosca- ni, trompet; Aad Overeem, klarinet, saxofoon; Henk van der Ploeg, trombo ne; Remco van Schaik, slagwerk; Jan van der Kruijf, banjo en zang; Jan Beu kelman, tuba (zakelijk leider). Aanvang 20.30 uur. Toegang f 7,50. Maandag 19 oktober Het is zinloos om "Round Midnight" de beste jazzfilm allertijden te noemen, omdat de competitie te zwak is. "Round Midnight's blijvende waarde ligt niet in de levende beschrijving van het bebop milieu, maar in de subtiele verkenning van de turbulente krachten in iemand die gedreven is zijn kunstvorm te creë ren - zichzelf te geven - op een nachte lijke basis ondanks de persoonlijke con sequenties. De film begint in 1959 wanneer de zwarte bebop jazzmuzikant Dexter Gor- don van New York naar Parijs verhuist. Alcoholist, ziek, Gordon wordt in de gaten gehouden door Sandra Reaves- Philips, een krachtige vrouw die hem verbiedt te drinken, zorgt dat hij op tijd op optredens is en zijn geld achterhoudt omdat ze bang is dat hij het aan drank en drugs besteedt. Gordon speelt elke nacht in de beroemde Blue Note jazz club in Parijs welke afgeladen is met fans vol bewondering en verstand van bebop muziek. Ook zijn medemuzikan ten waken over Gordon's gezondheid. Een bewonderaar van Gordon ontfermt zich over hem als hij weer eens dronken is geworden. Nadat Gordon bij hem is ingetrokken blijft hij een tijd nuchter, zijn gezondheid gaat vooruit en zijn op tredens verbeteren. Maar dan krijgt hij heimwee en gaat terug naar New York, waar hij even later overlijdt. Aanvang 20.30 uur. Entree f 9,-; CJP/ 65+ f 7,-. Reserveren maandag 9.00- 12.00 uur, 6019577. Agenda: ma. 26 De Verstekeling. De Soester Kring Secretariaat: <L Albert Cuyplaan 136 - - Tel. 035-6017001 In december 1945 ontdekte een boer bij het Egyptische plaatsje Nag Hamadi een kruik met 52 zeer oude geschriften. Het waren 13 boeken in de Koptische taal, daterénd van de vierde eeuw na Chris tus. Ze kwamen terecht in het Koptisch museum in Caïro. Over de inhoud en betekenis van deze vondst spreekt de heer Albert van Vlo ten uit Soest op woensdagmorgen 21 oktober in de Soester Kring, in de zaal van de NPB-kerk (ingang parkeerplaats Pieter de Hooghlaan, tussen Talma- en Bernardlaan). Aanvang: 10.00 uur; zaal open 9.30 uur met koffie. Sluiting ca. 11.30 uur. Entree: f 4,-. Komende onderwerpen: (4 nov.) Diale zing: "Heeft het circus nog toekomst?" door Peter G.M. van der Weij; (18 nov.) "Greenpeace", info met dia's door Ri chard Winter van de afd. Utrecht. Infor matie over de Soester Kring: tel. (035) 6017001. De SPD Stad en West Utrecht en de SPD Oost Utrecht zijn per 1 oktober gefuseerd. De naam van de nieuwe or ganisatie wordt nu SPD Utrecht. Door de fusie zullen geen gedwongen ontsla gen plaatsvinden. Het werkgebied van de SPD Utrecht beslaat de gehele pro vincie Utrecht met ruim één miljoen in woners en is daarmee nu één van de grootste aanbieders van ambulante dienst- en hulpverlening voor mensen met een verstandelijke handicap. In de provincie Utrecht zijn relatief veel organisaties werkzaam voor mensen met een verstandelijke handicap. Deze organisaties bundelen hun krachten door fusie en samenwerking en begeven zich ook op het terrein van de ambulan te dienstverlening. Door de fusie blijft de SPD in staat een sterk, onafhankelijk en voordelig aanbod te vormen op het gebied van ambulante dienst- en hulp verlening. Specialisatie In de samenleving is de laatste jaren de roep om een grotere zelfstandigheid en ontplooiing van mensen met een ver standelijk handicap duidelijk hoorbaar. De zorgbenadering verliest terrein en maakt langzaam maar zeker plaats voor een meer volwassen vorm van advise ring, ondersteuning en informa tieverstrekking. De toename in schaal grootte biedt ruimte voor verdergaande specialisatie en kwaliteitsverbetering waardoor cliënten uiteindelijk professio neler kunnen worden geholpen. Het nieuwe theaterseizoen gaat weer van start. Alle voorbereidingen worden getroffen om het theater van C-drie ge bruiksklaar te maken. In het theater werken de laatste jaren ook een aantal enthousiaste vrijwilligers. Er wordt door deze mensen heel wat werk verzet, zo als kaartverkoop aan de kassa, verstu ren van post naar de theaterbezoekers, plakken van affiches en het begeleiden van het publiek tijdens de voor stellingen. Vele handen maken licht werk. Een nieuwe taak is vrijgekomen bij de jeugdfilms. C-drie zoekt op zeer korte termijn een man/vrouw/jongen of meisje, die op de woensdagmiddag de jeugdfilms kan vertonen, en iemand die de licht- en geluidstechnicus kan assis teren tijdens het opbouwen en afbreken van de voorstellingen. Heb je belang stelling of wil je meer informatie over de werkzaamheden? Neem dan contact op met Cultureel Centrum C-drie, Idelet- te de Nooy, tel. 6022188. De politie hield zondagmorgen om streeks half zes op de Beukenlaan een 34-jarige Soester automobilist staande, die opviel door zijn rijgedrag. Hij moest blazen en bleek te veel gedronken te hebben. Hij moest f 390,- betalen en kreeg een rijverbod van een uur. Op de Birkstraat was een paar uur eer der een 52-jarige Soester voor dezelfde overtreding aangehouden. Hij kreeg 700 gulden boete en een rijverbod van drie Het Amersfoorts Mannenkoor heeft niet alleen een goede naam in Amers foort, maar ook buiten de stadsgrenzen. Om het peil nog verder op te voeren heeft het AMK plaats voor nieuwe zan gers, die behalve aan het zingen ook plezier willen beleven aan een levendi ge en hechte vriendenkring. Het AMK kent geen godsdienstige en/ of maatschappelijke voorkeur. De bes te leeftijd om te beginnen ligt tussen de 25 en 45 jaar, hoewel deze grenzen niet strak worden aangehouden. Belangrij ker is: kunt u zingen en hebt u er ple zier in. Op zaterdagmiddag 17 oktober organi seert het AMK van 14.00 uur tot 16.00 uur een inloopmiddag in het repetitie lokaal, Vogelplein 1 (hoek Wiekslag/v. Randwijcklaan) te Amersfoort. Mannen die op zoek zijn naar actieve ontspan ning en gezelligheid zijn.voor nadere kennismaking en informatie van harte welkom. Daarnaast kan men ook vrijblijvend een repetitie op de dinsdagavond bijwonen. Dit is wellicht nog "sprekender" dan in lichtingen. Budo Ryu Soester winnaars judowedstrijd in Soest tus-L sen sportschool Budo Ryu en sportschool! Rebel Huizen. Jongens en meisjes 6-7 jaar: tot 19 kg: Louis J Oldeman, tot 20 kg: Sebastiaan van Doorn J tot 21 kg: Coen Bavinck, tot 22 kg: Jeffreyl Tadros en Floris Hermsen, tot 23 kg: Timol Jansen en Emiell Spelt, tot 24 kg: Kimberleyl Opmeer, tot 26 kg: Yunus Unlu en Ewoutl Visscher, tot 27 kg: Dave Fonteijn, 28+: Titnl Oldeman; meisjes tot 26 kg: Musure Sahin-I goz; jongens en meisjes 8-9 jaar: tot 28 kg:| Arife Camci, tot 32 kg: Fachma Akay, 32+1 Yasmin Okan, tot 24 kg: Norbert Dirksen,I tot 25 kg: Timo Zijpveld, tot 27 kg: Nanchol van Keulen, tot 28 kg: Thijs Reilling, tot 291 kg: Tim van de Hoeven, tot 31 kg: Johan van! Groningen, tot 32 kg: Stefan Richard, tot 33| kg: Stefan Floreyn, tot 35 kg: Michel Meu-I leman, tot 37 kg: Erik Visscher; meisjes 10-1 11 jaar: tot 43 kg: Lotte Drouden; jongens! 10-11 jaar: tot 31 kg: Stefan van de Boer, tot! 35 kg: Harm Pieter Gijssen. (totaal aantal! deelnemers: 143). TAFELTENNIS Shot Landelijk C: VTV 4-Shot 1 2-8; Quick 3-1 Shot 3 5-5; 4e klasse: Nike 1-Shot 4 2-4 (gest.). VOETBAL Hees Amsvorde Al-Hees Al 7-1; Hees Cl-I Roda'46 C6 18-1; SO Soest D3-Hees Dl 11- 1; Hees El-Hoogland E6 2-7; Hees Fl- WZ'49 F2 0-3. Soest KWA A2-SO Soest A2 1-3; Zuidvogels1 Bl-SO Soest BI 6-1; SO Soest B2-WZA B2 1-2; WZA B3-SO Soest B3 5-1; Vrees wijk Cl-SO Soest Cl 2-4; APWC Cl-SO Soest C2 0-1; SO Soest C3-De Glind Cl 2- 18; SO Soest C5-Woudenberg C4 1-4; SO Soes* Dl-WZ'49 Dl 1-0; SO Soest D2-De Glind Dl 4-1; SO Soest D3-Hees Dl 11-1; Roda'46 D7-SO Soest D4 3-2; SO Soest D5- Cobu Boys D3 2-0; SO Soest D6-U'vogels D4 6-4; SO Soest El-Roda'46 E2 5-3; WZA E3-SO Soest E2 4-11; HVC E1-S0 Soest E3 1-1; SO Soest E5-Hoogland E8 1- 4; CJW E5-SO Soest E6 0-12; SO Soest E7-WZ'49 E5 8-1; SO Soest E8-Hoogland E12 0-14; SO Soest E9-Greenstars E5 5-5; SO Soest Fl-Quick Fl 1-1; Hoevelaken F2- SO Soest F3 0-7; SO Soest F4-Spakenburg F3 11-1; SO Soest F5-Nieuwland F7 10-1; Hoogl.veen F2-SO Soest F6 0-10; WZ'49 F3-SO Soest F7 3-4; WZ'49 F5-SO Soest F9 1-7; dames junioren: Zeewolde 1-SO Soest 1 1-8. WZ'49 WZ'49 Al-Houten Al 2-2; Stroe Bl- WZ'49 BI 2-2; Eemboys Cl-WZ'49 Cl 5-2; SO Soest Dl-WZ'49 Dl 1-0; CJW D3-WZ'49 D2 6-2; Greenstars El-WZ'49 El 2-0; Greenstars E2-WZ'49 E2 1-8; WZ'49 E3-WZA E7 7-3; WZ'49 E4- Hoogland Ell 4-1; WZ'49 E6-Cobu Boys 2-0; WZ'49 Fl-CJW Fl 1-4; Hees Fl- WZ'49 F2 0-3; WZ'49 F3-SO Soest F7 3- 4; WZ'49 F4-Hoevelaken F4 14-0; WZ'49 F5-SO Soest F9 1-7. ZWEMMEN Duinkikkers 25 meter vlinderslag: Martijn Smeets 24.27; Nicky van Rouwendaal 20.28; Daniëlle van Tol 26.23. 50 meter schoolslag: Nicky van Rouwendaal 54.81; Martijn Smeets 50.25; Daniëlle van Tol 54.99. 50 meter vlinderslag: Ruben de Clippelaar 43.06; Niels Vlug 55.21; Tim Knopper 54.20. 50 meter vrije slag: Micheal Maassen 31.50; Bas Buxtorff 32.36; Menno Smit 31.95; Martje van Vel- zen 45.14; Suzanne Wiüems 45.16; Denise van Rouwendaal 34.35; Stephanie Epskamp 39.94; Astrid Buxtorff 33.66; Sharon Post 33.91; Sanne Schalkx 31.36. 100 meter schoolslag: Roel Koot 1.23.94; Pieter Damen 1.18.85; Leonie Oosthof 1.38.85; Kim Wit te 1.38.24; Emily Janssen 1.34.21; Leonore Hornung 1.38.57; Erwin Post 1.50.25; Ro nald v.d. Breemer 1.44.24; Michael Maassen 1.25.77; Sebastiaan Schuurman 1.32.84.100 meter rugslag: Maartje Houben 1.38.65; V)- vian Spronk 1.15.72; Joanna Thijs 1.24.24; Bram Houben 1.25.34; Peter Oosthof 1.13.94; Robbin Blokpoel 1.19.98. 100 me ter vlinderslag: Zagala Peters 1.36.64; Sharon Post 1.50.39; Leonore Homung 1.33.59; Elize Hooft 1.24.52; Pieter Damen 1.20.28; Raymond Honderdos 1.13.79; Paul Spronk 1.19.92. 100 meter vrije slag: Erwin Post 1.29.27; Ronald v.d. Breemer 1.34.63; Se bastiaan Schuurman 1.12.21; Paul Spronk 1.04.52; Micheal Maassen 1.14.02; Arend Klaas Weisz 1.08.00; Roel Koot 1.04.27; Bram Houben 1.07.15; Leonore Homung 1.21.04; Emily Janssen 1.16.84; Kim Witte 1.21.50; Leonie Oossthof 1.10.51; Hanke Schalkx 1.14.66. 200 meter wisselslag: Step hanie Epskamp 3.25.13; Suzanne Willems 4.30.18; Denise v. Rouwendaal 3.08.89; Martje van Velzen 3.53.45; Ronald v.d. Bree mer 3.36.52; Erwin Post 3.56.34; Sebastiaan Schuurman 2.56.42; Paul Spronk 2.39.31; Micheal Maassen 3.02.88; Robbin Blokpoel 2.43.51; Peter Oosthof 2.37.81; Emily Jans sen 3.12.04; Hanke Schalkx 3.00.47; Leonie Oosthof 3.01.16; Kim Witte 3.08.35. 200 meter vrije slag: Tim Knopper 3.45.82; Niels Vlug 3.30.79; Remko Hooft 2.48.23; Ray mond Honderdos 2.16.92; Pieter Damen 2.31.28; Arend Klaas Weisz 2.28.51; Zaga la Peters 3.12.34; Maartje Houben 3.12.91; Sharon Post 2.59.25; Elize Hooft 2.59.76. 200 meter schoolslag: Menno Smit 3.20.05; Bram Houben 3.17.25; Roel Koot 3.00.81; Hanke Schalkx 3.25.63; Vivian Spronk 3.45.68; Kim Witte 3.45.95. 200 meter rug slag Sanne Schalkx 3.09.16; Astrid Buxtorff L«'74' V,vian SPronk 2.44.51; Bax Bux torff 3.11.59; Menno Smit 3.06.67; Robbin Blokpoel 2.45.07. KASTEEL NATIONAAL CENTRUM D4 nXT 1 VOOR BOS, NATUUR JSAAKiN EN LANDSCHAP Tel. 035 - S42 04 46 «xviuucx net rweeae abonne mentsconcert in de Hasselaerzaal van kasteel Groeneveld. Medewerking ver leent het Guarneri Trio: Daniele Deche- ne (piano), Eeva Koskinen (viool) en Jean Decroos (cello). Zij spelen werken van Joseph Haydn, Bohislav Martinu en Franz Schubert. Aanvang; 20.15 uur. Entree: f 22,50; Pas65 f 21,-. Reserve ren: tel. 5420446. 2 ons VAN UW BANKI Let Katholiek Vrou I «raseert op donder I jema-avond over b Ln, De heer en m begrafenisondernerr I tomen daarover uitli I laatste jaren zijn er n I gekomen om aan c I mensen te voldoen. I videofilm vertoond t I jile vragen. De bije houden in Vogelzani vang 20.00 uur. Niet altree. I Centrum Spirit orga I dag 15 oktober (20. I bare avond, waarop t I derziende waaraemi 1 de hand van door de brachte bloemen. (1 enkele dagen in hu I bijeenkomst wordt I Julianalaan 22. Entn fc6021962. t Weekend-opvangi Maatschappelijke D Hulp in dringende zaterdag, zondag en feestdagen, tel. 6245 Stichting Hulpdiei Hulp aanvragen dage 10.00 uur, tel. (C 352097. Nazorg borstkanki Informatie: Borstkan trum Utrecht (BIC), di. t/m. vrij. 10.00-1 Werkgroep Kind en Behartigt de belanj ouders vóór, tijdens huisopname. Informa ling, tel. 6014470. Vrouwenspreekuui Iedere donderdag Stadsring 31A (Vrou foort, tel. (033)46166 wilt blijven kan dat. Meidentelefoon Voor specifieke i Maandag 19.00-21X 16.00-18.00 uur; c 21.00 uur, tel. (030): Vrouwen in de Bijs Vrouwen die problen terrein van de bijstam terecht bij de werkgrc Bijstand, telefonisch 13.00 of na 18.00 6017431 of 6018555, Spreekuur: elke 2e maand, 10.00-11.301 tionaal Vrouwencentr VTO-samenwerkii Vroegtijdige Onderk lingsstoornissen bij 240, 3800 AB (033)4637285. Slachtofferhulp So Praatpaal en vraagb; fers van misdrijven ei len, tel. 6027719. Slachtofferhulp Ee 24 uur per dag telel voor Soest, Soestdij tussen 7.00 en 23.00 tussen 23.00 en 7.00 kamer van de Amers 033-4666666. Al Anon-groep So< Steun aan familie var matig veel drinkt of d of 5415474 Baarn. Ouders van een ovi Landelijke zelfhulp-c Contactadres: Evelir breestraat 543, 376, 6014310. Thuishulpcentrale De THC biedt partm dementerenden, van c ouders van verstande gehandicapte kindere of passief oppassen i Informatie: tel. 033-4 Contactpersoon Soest tel. 6022395. Thuiszorg/Maatscl Stichting Thuiszorg ei Werk N.O. Utrecht Burg. Grothestraat 7' tel. 6036800, fax 603 Jongerenspreekuu Voor jongeren van 12 dag 15.30-16.30 ui Amersfoort. Psycho-profylaxe Stichting Psycho-pri ding op de bevalling v.d. Poll, Clauslaan tel. 6031396. Steunpunt Romvve Contactadres: Nelle Brinkweg 18, 376 6022122 (9.00-11 6014310. Wie hulp zoekt, ma ren bij het Centraal 11.00 uur, tel. 6031

Soester Courant | 1998 | | pagina 16