r\ Hulleman optiek 1 Hartje Zuid Euro Kortingsactie voor herhaling vatbaar 1 Renovatie pand Edskes eringe Ih/i VERHEUGEND® HANDEL WANDEL t 1-6016151. Anova Verzekeringen opent zaterdag de deuren Nieuwe Unicef-wenskaarten Geeft uw bril u wel genoeg ruimte? Wie verder kijkt kan het breder zien riSüe HOYA LUX EX GPWIDE Gratis Aannemingsbedrijf BTZ opent deuren aan le Heeserlaantje Liefdadigheidsbrunch in jarig Holiday Inn groot succes Wie verder kijkt kan het breder zien bij Hulleman Optiek PAGINA (WOENSDAG 28 OKTOBER 1998 SOESTER COURANT iralMwnfen ooA: bij toekomstige acties geldig PAGINA 9 js 875.000,- k.k. lardij o.g mmm Hartje Zuid Euro Kortingsactie De kracht van de reclame ligt in de herhaling Data van de actie 'Yoetreflexxone-tberapie Informatiemarkt'Hart Vaten' PIET VAN HEUGTEN Het winkelpand aan de Soesterbergsestraat 28-30 waar Interieurspecialist Edskes gevestigd is, wordt momenteel aan de buitenkant geïsoleerd en ge renoveerd. Tevens komen er andere reclameborden die beter bij het pand passen en meer aansluiten bij de kwaliteitsproducten die Edskes aanbiedt. De aannemer is al 5 weken geleden met de werkzaamheden gestart. Wegens omstandigheden gaat het allemaal wat langer duren dan Edskes heeft gepland waarvoor hun excuses. De winkel is normaal geopend dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 12.30 uur en 13.30 tot 18.00 uur, op vrijdagavond (koopavond) en op zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur. Andere tijden op afspraak. er een tat NVM. Invm <3E> VOOR O O G Z O R G 2 Verrassend optreden 'Poolse Nachtegalen' Soester Zakenkring over ziekteverzuim i t aai in bosrijke omgeving gelegen half. a en grote schuur (6 meter x 20 meiert ijf aan huis ol hobby. Ruime aangeleg- ppervlakte 1.370 m2. Inhoud woonhuis t originele granieten vloer, toilet, ruime oonkamer met open haard, lichte keu- peels split-level gelegen bijkeuken met erdieping: 3 (slaap)kamers, badkamer en 2e toilet. 2e verdieping: ruime zol- s en 4e en 5e kamer. In de achtertuin derv.v. elektra. Oplevering: in overleg. Tiel en Veenendaal le Soester Duinen" 'ARTEMENT op 't berging in de on- entree, woonkam., inb.app., nieuwe rvicekosten p.m.: IJS: f 187.000,- k.k. inenspeciaalzaak 4AT 91 BAARN N (035)5413521 Sommige bezoekers van het winkel centrum Hartje Zuid hebben zak ken vol van die gele muntjes. Hon derd of meer van de alternatieve eu romunten is niets. Maar wat moeten ze ermee als over enkele dagen de actie is afgelopen? "Bewaren", zegt Gert Jan Adama, een van de bestuursleden van de winkeliers vereniging Hartje Zuid: "De munten blijven hun kortingswaarde behouden. Wij denken er namelijk aan in de toe komst meer acties te organiseren waar bij de munten ingeleverd kunnen wor den." Volgens Adama zijn er vele duizenden Hartje Zuid Euromunten in omloop gebracht en zo vlak voor het einde van de actie blijken er nog heel veel onder de klanten te zitten. Adama's advies is dus de munten niet weg te gooien, maar thuis te bewaren tot een volgende actie. Rage Er is al eerder over geschreven. De Hartje Zuid Euroactie is een groot suc ces. De winkeliers in Soest Zuid hebben met zeer aantrekkelijke aanbiedingen heel aardig ingespeeld op de actie. Haard Hobby, het creatieve walhalla voor knutselaars en hobbyisten, heeft ook handig gebruik gemaakt van de al- Émieuwste knutselrage, het 3D-knip- pen. Adri Frank en dochter Claudia van Haard Hobby vertellen dat de specia le 3D-kit en foamtape,, die tegen inleve- g van een Euromunt bij hen voor de ilft van de prijs weggaat, zeer goed DPl- D-knippen is dé rage van het jaar", [dus Adri Frank. 3D-knippen is een jchniek waarbij meerdere kaarten van :n en dezelfde afbeelding zo geknipt MAKELAAR) De Hartje Zuid Euro kortingsactie loopt van 16 september tot en met 31 oktober en is onderverdeeld in drie rondes van twee weken. De eerste week van elke ronde worden er in de deelnemende winkels van Hartje Zuid voor elke bestede 25 gulden, Hartje Zuid Euro kortings- munten uitgedeeld. De week erna kan, tegen inlevering van een Hart je Zuid Euro, 50 procent korting worden verkregen op die artikelen die de deelnemende winkeliers op gele posters aanbieden. De korting wordt alleen gegeven tegen inleve ring van een Hartje Zuid Euro. Bij de winkeliers ligt een flyer waarin de actie uitvoerig staat beschreven en waarin u kunt lezen wanneer u de Hartje Zuid Euro kunt bemach tigen en kunt uitgeven. De deelne mende winkeliers zijn te herkennen aan speciale gele raambiljetten. en op elkaar geplakt worden dat er een driedimensionaal beeld ontstaat. De foamtape of 3D-kit zorgt ervoor dat er voldoende ruimte tussen de kaarten komt, waardoor een ruimtelijk effect ontstaat. Afgaande op de hoeveelheid kit en tape die bij Haard Hobby over de toon bank gaat zit het er dik in dat met kerst menig zelfgeknutselde kaart op de mat valt. Positieve uitwerking Adri Frank is, net al veel winkeliers in Soest Zuid, tevreden over de Hartje Zuid kortingsactie. "Ik heb zeker niet te klagen", vertelt zij. "Wij hadden sowie- so niet zo heel veel te klagen over terug lopende klandizie door de opbrekingen en dergelijke. Onze klanten mopperen wel dat het zo lastig parkeren is, maar wij zijn de enige hobbyzaak in Soest en dat betekent dat men toch automatisch naar ons toekomt. Wij hebben zelfs klanten uit andere plaatsen. Dat neemt niet weg dat wij graag aan de actie heb ben deelgenomen. De actie heeft zonder meer een positieve uitwerking op onze omzet gehad en onze aanbiedingen lie pen ook goed." Slot De Hartje Zuid Euroactie is aan haar laatste dagen begonnen. Zaterdag 31 oktober is de derde en laatste ronde ten einde. Tot die tijd zijn nog steeds de zeer aantrekkelijke aanbiedingen in de win kels van Hartje Zuid van kracht. De Adri Frank (links) en dochter Claudia verwachten de komende weken nog heel wat hobby-artikelen te verkopen. aanbiedingen in de winkels lopen van een paar dubbeltjes korting op een cho coladetablet tot wel 70 gulden korting op een kabeltrui. De moeite waard dus om een bezoekje aan Winkelcentrum Hartje Zuid te brengen. Ronde 1 Liep tot 30 september Ronde 2 Liep tot 14 oktober Ronde 3 Uitdelen munten liep tot 21 oktober. Kortingsacties van 21-31 oktober. m m m Kom in november kennismaken voor maar f 50,- per behandeling! Bel voor meer informatie: Jeannette Kroeskop Tel, 035 - 601 67 77 o Praktijk voor Sport- en Ontspannings massage, Voetreflexzone therapie, Reiki, Bach Bloesem Remedies en Touch for Health. Op zaterdag 31 oktober organiseert Anova Verzekeringen een informa tiemarkt voor haar verzekerden. Centraal staat het thema "Hart Vaten". TweedeKamerlid Rob Oud- kerk is aanwezig om de markt te openen. Anova's informatiemarkt gaat om 9.30 uur van start met een discussie over de stelling "Wordt preventie beloond?". Namens Anova discussieert bestuurs voorzitter Eelke van der Veen met volksvertegenwoordiger Rob Oudkerk. Bezoekers worden uitgenodigd actief deel te nemen aan de discussie. Aansluitend begint de eigenlijke infor matiemarkt. Dertien instellingen uit het zorgveld, waaronder de Nederlandse Hartstichting, de Hartpatiëntenvereni ging, Thuiszorg Eemland en Sol de Wilt, verlenen hun medewerking aan Anova's informatiemarkt. Vanuit diverse invals hoeken wordt voorlichting gegeven over "Hart Vaten": van preventie en bege leiding tot hulpmiddelen en nazorg. De bezoeker wordt bovendien betrokken bij diverse activiteiten zoals het let-op-vet- spel, conditiemeting op een hometrainer of een kijkje in een ambulance. Gratis toegang Door het organiseren van evenementen in de eigen regio, zoals de informatie markt "Hart Vaten", treedt Anova in direct contact met haar klanten. Door bovendien de discussie aan te gaan, hoopt Anova meer inzicht te krijgen in de wensen van haar verzekerden. Ieder een is dan ook van harte welkom! De infomarkt vindt plaats op zaterdag 31 oktober in het hoofdkantoor van Anova Verzekeringen aan de Van Asch van Wijckstraat 55 te Amersfoort. De informatiemarkt begint om 9.30 uur en zal naar verwachting tot 13.00 uur du ren. De toegang is gratis! Ook hoogpolig f'f%, ®n zuiver scheerwol tegeltapijt KELA tapijttegels rechtstreeks uit eigen fabriek 2x óOOm1 SHOWROOMS: DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN HEI TEGELTAPIJT. UITSLUITEND verkrijgbaar: Amersf.str. 22, SOESTERBERG Tel.: 0346-351838 De najaarsactie van Unicef, het Ver. Naties Kinderfonds, is al weer in volle gang. Talloze kunstenaars en musea hebben weer gezorgd voor een mooie collectie wenskaarten. Dick Bruna voor de prentbriefkaarten, Jaap ter Haar, Corneille, Janneke Brink man en Jeroen Krabbé zijn de nog in leven zijnde Nederlandse bijdragen. De wenskaartenfolder en de bedrijvenfolder zijn op onderstaande adressen te vin den: Informatiecentrum van het ge meentehuis: de Wereldwinkel, Steen- hoffstraat 9, de Unicef-winkel, Lange Brinkweg 62; L. Blok, Erikaweg 4; G. Kromhout, Heetakker 14; L. Maas, Joh. Poststr. 442; L. Verdorst, Valeriaan- straat 34; A. Wentzel, van Straelenlaan 44. Er kan telefonisch besteld worden. Met een bestelling of gift investeert men in de toekomst van kinderen overal ter wereld. HOYA Multifokaal Nog nooit is het natuurlijke zien dichter benaderd dan met Hoyalux Wide Multifokaal. Nu krijgen uw ogen eindelijk alle ruimte, in de verte en in het leesgebied. Maximaal overzicht in de breedte en een soepele en snelle overgang in de hoogte zonder uw hoofd te bewegen. U merkt eigenlijk nauwelijks nog dat u een bril op heeft. En daar gaat het toch eigenlijk om? breedbeeld-camera Tijdelijk krijgt u bij aanschaf van deze glazen bovendien een fraaie breedbeeld-camera cadeau. Stap dus direct even binnen bij Hulleman Optiek en geniet van het wijdse uitzicht en het extra brede leesoppervlak dat Hoyalux Wide u kan bieden. 91 BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN Register-optometnsten - Contactlensspecialisten A.N.V.O. BURG. GROTHESTRAAT10 - 3761 CM SOESTDIJK - TEL 601 38 59 's Maandags gesloten Aan het Eerste Heeserlaantje opent op zondag 1 november aanne mingsbedrijf BTZ zijn deuren. Het nieuwe bedrijf wordt geleid door Bas Baartman, Eric Torsing en Jaap van Zuiden die jarenlange ervaring hebben opgedaan in de aanne mingswereld. Het bedrijf is gespecialiseerd in asbest verwijdering, sloopwerkzaamheden, bo demsanering, grond-, riool- en straat werk. Soest is de vestigingsplaats, maar de klantenkring strekt zich uit over heel Nederland. "We houden van een duidelijk gestruc tureerde werkwijze. Klanten weten bij ons precies wat ze kopen. Daarnaast O BTZ is gespecialiseerd in asbestverwij dering, sloopwerkzaamheden, bodemsa nering en grond-, riool- en straatwerk. werken wij ook op een zeer milieuvrien delijke wijze en kijken we waar herge bruik van materialen mogelijk is," aldus Torsing over de bedrijfs-filosofie. Hij is een van de drie ondernemers die bij onder meer de Boomgaard-groep werk ten. BTZ werkt samen met onder meer een handelsmaatschappij, zodat de calcula tie van sloopwerkzaamheden (en de restwaarde van sloopmaterialen) zeer nauwkeurig bepaald kunnen worden. De officiële opening van aannemingsbe drijf BTZ aan het Eerste Heeserlaantje is op zondag 1 november van 13.00 tot 17.00 uur. Op zondagmiddag is er in Soest(duinen) weinig te beleven. De laatste dag van de week ademt door gaans een sfeer van serene rust die slechts door een enkele fietser of wandelaar verstoord wordt. Zondag j.1. echter was de rust in dit pit toreske plaatsje ver te zoeken! Het Ho liday Inn Soestduinen Royal wilde zijn éénjarig jubileum niet onopgemerkt voorbij laten gaan en dus organiseerde het een spectaculair verjaardagsfeestje, in de vorm van een gratis luxe brunch voor 450 inwoners van Soest en omstre ken. Op deze manier wilde de éénjarige te vens de aandacht vragen voor kinderen van wie de toekomst er niet zo rooskleu rig uitziet. Give Kids the World is een organisatie zonder winstoogmerk die zorgt voor een onvergetelijke vakantie in Centraal-Florida voor terminaal zie ke kinderen en hun naaste familie. Het Holiday Inn Hotel wilde deze organisa tie graag een steuntje in de rug geven en vroeg de genodigden als veijaarscadeau, geheel vrijblijvend, een donatie voor het goede doel. Speciaal daarvoor waren er in de lobby van het hotel enkele grote collectebussen opgesteld. De 450 personen die erin geslaagd wa ren een reservering te maken voor deze brunch, werden bij binnenkomst feeste lijk onthaald op een sprankelend glas champagne. Het hotel was voor de ge legenheid versierd met slingers en bal lonnen en de gehele ambiance deed denken aan een echt 'kinderfeestje'. Als openingsstunt had het hotel de beken de presentator Chiel van Praag en de zangeres Conny Vink bereid gevonden om de aanwezigen (geheel belangeloos!) welkom te heten en een korte uitleg te geven over het Give Kids the World programma. Nachtegalen Hierna vroegen zij de aandacht voor iets heel bijzonders; als speciale verrassing werden de gasten getrakteerd op een optreden van het wereldberoemde jon genskoor uit Poznan "De Poolse Nach tegalen". Dit befaamde 60-koppige koor (dat later die dag. in Carré Amsterdam zou optreden) zorgde met zijn perfecte samenzang voor een spectaculair begin van deze zondagmiddag. De chefkok had met zijn brigade een uiterst representatief visitekaartje afge geven. De gasten lieten het zich goed smaken en genoten van het originele gebaar van het hotel. Zelfs een snelte kenaar ontbrak niet en ook liep er een levensgrote knuffelbeer langs de tafels om de aanwezige kinderen van een pre sentje te voorzien. Bij het verlaten van het hotel kon men een vrijwillige bijdrage aan Give Kids the World in de daarvoor bestemde collectebussen deponeren. Als extra sti mulans had het hotel een loterij georga niseerd voor de mensen die hun stor tingsenvelop van naam en telefoonnum mer hadden voorzien. Als prijs werd de gasten een weekendarrangement in Antwerpen of Brussel of een gratis di ner in het hotel in het vooruitzicht ge steld. De winnaars ontvangen in de loop van de komende week bericht. f6400,- De doelstelling van f 8.000,- het bedrag dat nodig is om een familie naar Flori da op vakantie te sturen komt in zicht: na de brunch was er reeds f 6400,- ge doneerd, terwijl de stortingsopdrachten nog steeds binnenlopen! Natuurlijk is het nog mogelijk sympathie voor dit liefdadigheidsdoel te betuigen en geld over te maken. Men kan tot 30 oktober een bijdrage storten op 44.62.82.634 (ABN/AMRO bank te Soest) ten name van Give Kids the World. De Soester Zakenkring organiseert op donderdag 5 november een lunchbijeen- komst over het onderwerp: "Verzuim/ ziek? De rol van de Arbodienst, huisarts en bedrijfsvereniging". Dat gebeurt in het Witte Huis, Birkstraat 138, van 12.00 tot 14.00 uur. Aan het forum wer ken mee mevr. M. van Bork, verzeke ringsarts GAK Nederland; mevr. B. Roumen, publieksvoorlichter GAK Hil versum; J. Fidder, bedrijfsarts en ad junctdirecteur Arbo Unie; Jan Erik v.d. Wolf, arbeidsrechtdeskundige; R. von Bartheld, huisarts te Soest. Belangstel lenden kunnen zich aanmelden bij het secretariaat van de Soester Zakenkring, p/a SNS-bank, postbus 3230, 3760 DE Soest. De revolutionaire ontwerpmethode van brillenglazen die de toonaange vende fabrikant Hoya enkele jaren terug ontwikkelde, begint echt vruchten af te werpen. Met behulp van 3-dimensionaIe computersimu laties van het oog zijn tal van hinderlijke nadelen van de traditio nele multifokale glazen overwon nen. Met het jongste concept is de ideale bril vrijwel een feit. Nog nooit is het natuur lijke zien dichter benaderd dan met Hoyalux Wide. Nu krijgen uw ogen ein delijk de ruimte, in de verte en in het leesgebied. Dat betekent maximaal overzicht in de breedte en een soepele en snelle overgang in de hoogte zonder dat u daarbij uw hoofd hoeft te bewe gen. Het leesgebied is aanzienlijk breder gemaakt. Hetgeen betekent dat u b.v. gemakkelijker de krant kunt lezen. U merkt eigenlijk nauwelijks nog dat u een bril op heeft. En is dat niet waar het al lemaal om draait? Hoyalux Wide is verkrijgbaar in diver se uitvoeringen, waaronder EX, in het vederlichte, ultradunne EYAS kunststofmateriaal, dat krasbestendig is en uw ogen maximaal beschermt tegen UV-straling. Bovendien verschaft het u een helder hoogkwalitatief beeld en biedt het maximaal draagcomfort. Om dat we begrijpen dat woorden hier toch tekort schieten, stellen we voor dat u binnenkort even bij ons binnenstapt. Dan kunt u in de praktijk genieten van het wijdse uitzicht dat Hoyalux Wide u biedt. Alles breder in beeld Ter kennismaking met deze bijzondere brillenglazen krijgt u bij aanschaf ervan bovendien een fraaie breedbeeld-came ra cadeau. Dan kunt u uw herinneringen ook in een breder perspectief bewaren. Natuurlijk met de unieke Hulleman Optiek Tevredenheidsgarantie: Hulle man Optiek, Burg. Grothestraat 10, Soestdijk, tel. 6013859.

Soester Courant | 1998 | | pagina 9