j WAARDEBOI Renovatie pand Edskes lelmanmensen' vieren jubileum 1 HANDEL WANDEL I Dressuurstal van Claudia de Borst verder met nieuwe bak Hele bijzondere, handgemaakte sierpotten Wonnink Zonwering, een bedrijf in actie! ISO 9002 voor B. Strumpel Randstad Uitzendbureau op dinsdagavond ook geopend Wonnink n Marie-Claire één jaar op Steenhoffstraat Weekend- Mm Sn6^e28e2S3aat76 6.50 Bij Lizzyli Decoraties Na VCA nog een certificaat voor aannemer (El Sint Nicolaas BINNENZONWERING -uit bij 75-jarig bestaan Het winkelpand aan de Soesterbergsestraat 28-30 waar Interieurspecialist Edskes gevestigd is, wordt momenteel aan de buitenkant geïsoleerd en ge renoveerd. Tevens komen er andere reclameborden die beter bij het pand passen en meer aansluiten bij de kwaliteitsproducten die Edskes aanbiedt. De aannemer is al 5 weken geleden met de werkzaamheden gestart. Wegens omstandigheden gaat het allemaal wat langer duren dan Edskes heeft gepland waarvoor hun excuses. De winkel is normaal geopend dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 12.30 uur en 13.30 tot 18.00 uur, op vrijdagavond (koopavond) en op zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur. Andere tijden op afspraak. Tesselschade-Arbeid Adelt verkoop op zaterdag 7 november Nieuw gezicht: Shelly Poel Gaire zing Linda Dressliurstal 1 'ihfiu ti~ /i WOENSDAG SOESTER COURANT PAGINA 17 KOEKJE v.d. week SCHRIK NIET J uf f ertie donderdag 5 november 50 Soesfernaarfje Ibanketbakkerij 2 ons van uw BANKETBAKKER Soesterturf BROOD Waldkorn Iedere zaterdag: oliebollen Juist zo'n eenvoudige terracottapot leent zich bij uitstek om versierd te worden. Met afbeeldingen van pren ten uit oude boeken of tijdschriften, met fruit of bloemmotieven. Voeg eraan toe de decoupagetech- niek, een patineerlaag voor een an tiek effect en een beschermende lak- laag. Het resultaat: een unieke, exclusieve sierpot voor bloemen of planten, kaarsen of kransen. Met kerstmotieven is 't een geweldi ge blikvanger voor de kerstboom. Vanaf f 39,50 verkrijgbaar (enkele dagen besteltijd) bij Lizzyli Decora ties, Beukenlaan 15A, telefoon 035- 6027108. Geef uw interieur eens een nieuwe impuls! Wonnink Zonwering kan u behulpzaam zijn bij het aankleden van uw woning. Denkt u maar aan de bekende reepgordijnen of jaloe zieën in kleuren met o.a. dessins, marmerprint, perforatie etc. De mate van in- en uitkijk en lichtinval wordt door u zelf bepaald. Of wat dacht u van het plisségordijn? Een veelzijdi ge mooimaker voor dat éne halfron de toograampje, uw hele erker of ser re, uw lichtkoepel of doorzonraam. Een goed alternatief hiervoor is de Duette, zonder zichtbare koorden, plooivast, geen onderhoud en een isolerende werking. Ook wasbare vouwgordijnen, in prachtige stoffen en dessins, horen in het programma. Wonnink heeft nu nog meer moge lijkheden voor warmte en afwisseling in uw interieur. Draks Shutters, be weegbare zonne binnen-luiken, in rechte, ronde, ovale of driehoekige uitvoering, in een breed gamma van houtsoorten zoals antiek, grenen, mahonie, teak of notelaar. De Draks Shutters, eventueel ge schilderd in glanzende of hoogglan- zende uitvoering, geven een stijlvol le meerwaarde aan uw ramen, deu ren, veranda-daken en scheidings wanden. Simon Kielliger, uw advi seur, toont u graag de verschillende mogelijkheden aan de hand van fraaie collectie-boeken en voorbeel den. Tevens treft u in onze showroom een verrassend aanbod van sfeerverlich ting aan, voor de komende donkere avonden, tegen een leuke prijs voor uzelf of als kadootje. Kom eens kij ken in de showroom aan de Nieuwe- weg 66 en vergeet niet uw kortings bon mee te nemen voor een extra voordeeltje! Dressuurstal Claudia de Borst heeft de buitenbak voorzien van een nieu we bodem, waarvan het gehele jaar gebruik kan worden gemaakt. Zo wel voor paard als ruiter biedt de bodem voordelen. Vaste klanten kunnen bijvoorbeeld in regenachtige periodes toch in de bak te recht. De zorgvuldig gekozen grond soort zorgt voor een veerkrachtige en stroeve bodem, waardoor de paarden meer grip hebben en de kans op been blessures geminimaliseerd is. "Het spreekt voor zich dat het welzijn van het paard altijd voorop staat," zegt instructrice Claudia de Borst. "Daar werkt niet alleen de bodem aan mee, de berijder zal er ook hard aan moeten werken. Een paard loopt van nature niet verzameld. Toch is deze verzameling op het moment dat het wordt bereden. Door de spieren van het paard zo te ac tiveren dat het paard de berijder gaat 'dragen', wordt voorkomen dat de rug verkeerd wordt belast. Dit leidt tot een ontspannen en optimale werkhouding van het paard. Uiteraard is dat nog maar het begin van de dressuur. Om in per fecte harmonie te leren rijden met het paard, moet je de techniek leren en tijd en geduld investeren." Claudia de Borst is gediplomeerd en heeft jarenlange ervaring als instructri ce. Ze is gespecialiseerd in het geven van dressuurlessen, africhting, rijadvies en taxaties. Vanuit alle streken uit Ne derland komen mensen naar de Wiek- Simon Kielliger, verkoopadviseur. PAGINA 1f >tich"ting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 Een geschikt en origineel cadeau kopen wil iedereen wel. Het valt niet altijd mee om daarin te slagen. Zeker wordt het wat lastiger als er een paar gekocht moeten worden. Nog moeilijker wordt het als iedereen ter gelegenheid van de komende feestdagen erop uit trekt. Twee tips zijn zeker te geven. U kunt er beter vroeg aan beginnen en er is grote kans dat u in de Wereldwinkel een ori gineel cadeau kunt vinden. Vooral ca deaus waar een verhaal achter zit. Achter elk product dat in de Wereldwin kel verkocht wordt zit het verhaal van de eerlijke beloning, die de maker van het product ontvangt. Ook deze beloning maakt dat men er net iets meer mee kan doen, waardoor de leefsituatie verbetert. Daarnaast geldt voor een aantal produc ten een aantal gegevens over het land en de mensen die het gemaakt hebben en wat zij met de extra inkomsten doen. Misschien zijn deze gegevens goed bruikbaar voor een eventueel gedicht bij het cadeau. De laatste jaren komt het steeds vaker voor dat de St. Nicolaasgesctyenken voor de kerstdagen gebruikt kunnen worden. Het assortiment van de Wereld winkel is daarop aangepast. Te denken valt aan kaarten, postpapier, kandelaars, kerstboomversiering, enz. Men kan des gewenst ook een geschenkpakket sa menstellen. In de winkel zal men u graag behulpzaam zijn. Het geeft altijd een dubbel prettig gevoel als niet alleen degene die het cadeau ontvangt er ple zier in heeft, maar ook degene die het gemaakt heeft. De Wereldwinkel is op maandag van 13.00-17.00 uur en dinsdag t/m zater dag van 9.30-17.00 uur geopend. De buitenbak van dressuurstal Claudia de Borst is voorzien van een nieuwe bo dem, waarop ook in regenachtige perio des kan worden gereden. sloterweg 85 om bij haar les te nemen. Telefonisch kan vrijblijvend contact met haar worden opgenomen, tel. 6017500. Wie vergelijkt leest de Soester Courant Het Soester Aannemingsbedrijf B. Strumpel bv is sinds vorige week de trotse bezitter van het ISO 9002 certificaat. De onderneming kan nu een constante kwaliteit waarborgen dankzij vastgestelde instructies en procedures. Het ISO 9002 certificaat is voor het bedrijf, gevestigd aan de Dorresteinweg 72A, het logische vervolg op het VCA- certifïcaat dat vorig jaar werd verkregen, B. Strumpel ontvangt het ISO 9002 certificaat uit handen van E. W. Gleijm van de Stichting NoRM. omdat het voldoet aan alle veiligheids- en kwaliteitseisen. B. Strumpel bv is actief bij grond- en sloopwerken, verkoop van zand, grond, grind, bestratings- en groenvoorzie ningsmaterialen en het transport van goederen en materialen. Tegen inlevering van deze waardebon ontvangt u 10% korting op Voor het betere zonweringswerk Technisch Bureau Wonnink en co. b.v. 3765 GE Soest Tel. (035) 609 06 90 3828 AC Hoogland Tel. (033) 480 22 44 Nieuweweg 66 Fax (035) 609 06 96 Hamseweg 89a Fax (033) 480 25 20 4 NOVEMBER 1998 Randstad Uitzendbureau aan de Dillenburglaan is voortaan elke dinsdag tot 's avonds half acht geo pend:- Met deze uitbreiding van de service hopen de werkbemidde- laars nóg meer mensen nóg beter van dienst te kunnen zijn. De verlengde openingstijd is ingevoerd voor onder anderen mensen die overdag geen tijd hebben zich in te schrijven. Groeiend is de groep die al een vaste baan heeft, maar via het uitzendbureau een andere werkkring probeert te vin den. Zelfs mensen met een opzegter mijn van twee of drie maanden kloppen bij Randstad aan voor bemiddeling. "Dit is een ontwikkeling van de laatste jaren. De schaarste op de arbeidsmarkt speelt daarin een rol. Via ons hopen ze een betere baan te vinden," zegt Gerdine de Groot van de Randstad-vestiging in Soest. Omdat ze al werkt, kan deze categorie potentiële uitzendkrachten op werkda gen moeilijk tijd vrijmaken om zich in te schrijven. Vandaar dat Randstad Uit zendbureau zijn deuren op dinsdag niet om 17.30 uur, maar pas om 19.30 uur sluit. Tijdens de extra openingsuren hebben de medewerkers tevens de mogelijkheid het contact te onderhouden met uit zendkrachten die al jaren via Randstad werken. In de praktijk blijkt het niet al tijd mogelijk deze mensen overdag op de werkvloer te spreken om te zien en te horen hoe het gaat, verklaart Gerdi ne de Groot. Voortaan kunnen deze uit zendkrachten op dinsdagavond worden ontvangen in het kantoor aan de Dillen burglaan. Ongeveer twintig vaste klanten van Randstad kwamen gisteravond al even op bezoek tijdens de eerste avondopen stelling. Ze waren uitgenodigd en ont vingen een rugzak, die Randstad spe ciaal heeft laten ontwerpen door Nina- ber van Eyben en twee jonge medewer kers van Bruno, het bureau dat ook de Nederlandse munt uit 1980 ontwierp en de Nederlandse Euro mag ontwerpen. Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Veenbesstraat 128 Soest Tel./Fax: 035-601 60 11 De jaarlijkse verkooptentoonstelling van Tesselschade-Arbeid Adelt vindt plaats op zaterdag 7 november in het Bergho- tel aan de Utrechtseweg 5 in Amers foort. Met z'n 93-en - dat wil zeggen: alle medewerkers én hun "aanhang" - is het personeel van de fa. Middelman Mode, Mid delman Meubelen en Otak het afgelopen weekeinde op stap geweest om het 75-jarig bestaan luister bij te zetten. Met de boot ging het zaterdag via Utrecht en Dordrecht over diverse rivieren en kanalen naar Antwerpen. Daar namen ze met de tram o.a. een kijkje achter de schermen van de beroemde Ant werpse Zoo en verder werd er op zó'n gepaste wijze aandacht gegeven aan de "inwendige Middelmanmens" en zijn/haar zangkunst, dat de meesten maandagmiddag bij terugkeer met de bus in Soest nauwelijks een stem over hadden. Het moet, kortom, bijzonder gezellig zijn geweest... Deze week is het precies een jaar ge leden dat kapsalon "Marie-Gaire" intrek nam in de'nieuwe zaak aan de Steenhoffstraat 62. Dat heeft de kap salon geen windeieren gelegd, zoals vertelt. "We zijn bij de verhui- van de Dillenburglaan geen kwijtgeraakt, maar we heb- er wél een hoop bijgekregen." het nieuwe adres is de kapsalon een groot succes. "Boven ver- aldus Gaire. Daarom is team inmiddels ook uitgebreid. Gaire, haar zusje Yvette en Dekker is nu ook Shelly Poel Claire, Yvette, Linda en Shelly van 'Marie-Claire'. werkzaam in de kapsalon, waar zo wel dames als heren terechtkunnen. De klanten zijn nog steeds enthou siast over de gezellige salon. "Marie-Gaire" heeft intussen de koopavond verschoven van de vrij dag- naar de donderdagavond. De openingstijden zijn nu: maandag ge sloten; dinsdag 9-6, woensdag 9-6, donderdag 9-8, vrijdag 9-6 en zater dag 9-3 uur. De afdeling Amersfoort, Soest e.o. van de algemene Nederlandse vrouwenver eniging is daar te vinden van 11.00 tot 15.00 uur. Te zien en te koop zijn ori ginele, zelfontworpen en zelfgemaakte artikelen, waarvan een aantal betrekking heeft op kerst. Door artikelen te kopen, steunt men het werk van de vereniging. Tesselschade- Arbeid Adelt draagt al ruim 125 jaar bij in de studiekosten van vrouwen. Ook biedt ze vrouwen de mogelijkheid in ei gen huis bij te verdienen door artikelen met de hand te vervaardigen.

Soester Courant | 1998 | | pagina 18