atstelling op de Rademakerstraat Vlooienmarkt viel in het water Sint komt 14 november aan Esfor-peleton uitgezwaaid jviodome naar Soesterberg? Cougar-helikopters op vakantie Komende zondag installatie pastor Henny van der Heijden Kijkje in keuken van Lustig Jubileum de Zonnebloem WOENSDAG 4 NOVEMBER 1998 idnet kan zich niet in plannen vinden nfo van Vereniging oesterbergs Belang Intocht begint op het Dorpsplein 'Zorg dat er basis van vertrouwen is' lies over orchideeën Nachtvliegen in Noorwegen Kerkdiensten Medische dienst Griepprik ^BurgerlijkestandJ Hulpverlening Gemeente weigerde vergunning Henny van der Heijden in Soesterberg Succes door een jarenlange ervaring Brandweer kapt berk die dreigt om te vallen Veel ereplaatsen Skiclub Soesterberg Agenda oesterbergseILcourant C'orrespondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 e gemeente Soest, het busbedrijf idNet en plaatselijke groeperin- n zoals de Ouderenbonden, Ver- igde Ondernemers Soesterberg OS) en de Vereniging Soester- rgs Belang (VSB) hebben hun nsen en mogelijkheden kenbaar maakt met betrekking tot de annen van de Rademakerstraat. tegenstelling tot andere partijen blijft idNet van mening dat de Rademaker- aat in beide richtingen door bussen oet kunnen worden gebruikt. Zelfs is van mening dat de huidige breedte n vijfenhalve meter moet worden ver eed naar zes meter. Dit plan staat -ks op de voorstellen die vooral de aatselijke groeperingen willen. Daar- kan men zeggen dat op moment rake is van een patstelling. De meente Soest hoopt MidNet zover te nnen brengen dat zij zich ook in het orgestelde plan kunnen vinden. Cen- aal staat immers dat het niet is toege- -.an dat de Rademakerstraat als hoofd- aat van het vliegdorp verder verpau- rt. Als alternatief voor MidNet moet orden gezocht naar de invoering van eine busjes die door het dorp rijden en ssagiers naar en van een centraal bus- tion vervoeren. In dit geheel zal ook provincie worden betrokken, omdat k die partij is in het geheel. Dat be kent tevens dat er nog veel met elkaar sproken zal worden teneinde tot een ede oplossing te komen. Gaat Mid- et mee, dan bestaat de mogelijkheid t bijvoorbeeld op de Banningstraat en !r hoogte van de ijsbaan een busstation omt waar men kan overstappen. enrichfings verkeer ok is gedacht om op de Rac' -maker raat eenrichtingsverkeer in te voeren, it stuit op bezwaren, want dan moet er een circuit komen om het verkeer de gelegenheid te geven rond te kunnen rijden. Dat wil zeggen dat bijvoorbeeld de Koppenlaan en het Dorpsplein over belast zouden worden, met alle gevolgen van dien. Voor de Rademakerstraat zou eenrichtingsverkeer wel beter zijn, ech ter niet voor de onmiddellijke omge ving. Centraal in de Rademakerstraat ligt de benzinepomp van Ekris, Gezien alle ontwikkelingen en plannen voor deze straat, past dit benzinestation daar niet meer in. Ook eigenaar van Ekris is deze mening toegedaan en staat niet afwij zend tegenover om zijn bedrijf naar el ders te verplaatsen. Maar dan komt di rect de vraag waar en wie zal dat beta len. Ook dat punt zal besproken moe ten worden. De gemeente heeft geen geld om dit te betalen. Er is destijds steeds een bedrag genoemd van vijf ton, maar een sobere begroting geeft nu al meer dan acht ton aan. Die ruim drie ton extra zal uit algemene middelen van de gemeente moeten worden betaald en wie weet, is de provincie zo goed hierin te willen bijdragen. Wat wel zeker is, is dat in maart 1999 de "plannen" rond moeten zijn en iedere Soesterberger dit rapport kan inzien en zijn mening daar over kan uiten- e golfbaan a ae spectaculaire presentatie tijdens e ledenvergadering op 6 april is het at stil geworden rond de golfbaan. De SB heeft per brief op een groot aan punten verduidelijking gevraagd, aar die werd tot op heden niet ontvan- ~n. Daarom is het niet mogelijk om op it moment tot een duidelijk standpunt komen. ~mp van Zeist ls het aan de gemeente Zeist ligt, krij- en we op of nabij het Kamp van Zeist ~n aantal bedrijven dat men niet graag Zeist wil hebben. Gelukkig worden eze ontwikkelingen nauwlettend door e gemeente Soest en de VSB gevolgd, ok af is het Zeister grondgebied, oesterberg zit bepaald niet te wachten p zwaar milieu-belastende bedrijven. e Rademakerstraat esterberg en haar vier raadsleden wil- n graag een 'mooie' Rademakerstraat. -als meestal het geval is, speelt ook 'erin geld een grote rol. Om de zaak idelijk te krijgen zal de VSB ambte- ar Buitenhuis van de gemeente Soest agen, in de volgende vergadering een elichting te willen geven over de wer- iijke stand van zaken. Daarin spelen ~k andere factoren een rol, zoals de eekmarkt en het openbaar vervoer. De ~B is vooral bezorgd om de gevaarlij- oversteek bij de supermarkt-winkel. formatie e VSB is gewend om regelmatig haar den van relevante informatie te voor- Zulks gebeurt over het algemeen or middel van 'de nieuwsbrief. Door ukte en bestuurswisselingen is dat en vertraagd; binnenkort kan men die formatie verwachten. Daarin komt te- ns een aankondiging over de beken- avond van 'Kerstversieringen maken', e gepland staat op 16 december. Van officiële zijde heeft de 'Dubbel dekker' van de 'Stichting Balans' vernomen dat Sint Nicolaas dit jaar op zaterdag 14 november het vlieg dorp zal bezoeken. De goedheilig- man wordt om 14.00 uur op het Dorpsplein verwacht, alwaar hij zijn rijtoer door het dorp zal aanvangen. De te volgen route zal zijn: Dorpsplein, Van Angerenstraat, Chr. Huijgenslaan, Buijs Ballotlaan, Plesmanstraat, Fokker straat, Prof. Lorentzlaan, Versteeghlaan, Van der Griendtlaan, Rademakerstraat, Kampweg, Moerbessenberg, Dorps plein. De stoet wordt opgeluisterd door de drumband 'Elkaar Getrouw' uit Ter Schuur. Terug bij dorpshuis Burgstede zal de Sint de kinderen toespreken en worden kinderen tot en met 8 jaar door hem uitgenodigd om samen met hun ouders de Sint de hand te schudden. Onder het genot van speculaas en cho colade wordt het in de Burgstede nog een gezellig uurtje. Dit jaar is er geen artiestenoptreden, daar de financiële middelen van de Sint ook beperkt zijn. Wie met de optocht mee wil, kan zich aanmelden bij Nell Ruis, tel. (0346) 353129. Sint Nicolaas komt op zaterdag 14 november in Soesterberg aan. Tussen de vele regenbuien door stond vrijdagmiddag het personeel van 101 TankBataljon op het exercitieterrein van de Dumoulinkazerne aangetreden. In het front negentien mannen met op hun linkermouw het opvallend blauw-witte embleem van Esfor, de vredesmacht ten behoeve van het voormalig Joegoslavië. Onder leiding van hun eerste-luitenant Hille werden ze voor hun uitzending door hun collega's uitgezwaaid. Na vele oefeningen en cursussen zijn ze er klaar voor. "En als dat zo is, dan moetje gaan. Jul- De negentien cavaleristen vlak voor hun vertrek naar voormalig Joegoslavië. et Nationaal Luchtvaart Museum iodome, gevestigd op Schiphol, oet daar vertrekken. Eén van de ternatieven is samenwerken of sa- engaan met het Militaire Lucht- art Museum op het Kamp van "ist in Soesterberg. Echter zal nog el water door de Rijn moeten stro- en voordat het gerealiseerd is'. dus een woordvoerder van Aviodo- e. Er is al jaren sprake van een com- natie van deze twee musea, maar eeds sprong het af op behoud van de gen identiteit en uiteraard de finan- ële consequenties die nogal fors moe- Tn zijn. Ook het Militaire Luchtvaart useum ziet zeker een toekomst in deze nenwerking, maar desondanks stuit en daar ook op nogal diverse gegron- e bezwaren. Aviodome vraagt bijvoor- ~eld een pittige toegangsprijs, terwijl et Soesterbergse museum nog(!) gratis och moeten beide stappen onderne en om voor de nabije toekomst het oofd boven water te houden. 'Uiter- ard is Schiphol onze nationale vliegha- p dinsdag 17 november zal dhr. A. laassen uit Hilversum een lezing hou- i over het verzorgen en verplanten an orchideeën. Er zullen plantjes voor de verkoop zijn en men kan eigen plan- en meenemen voor deskundig advies, eze bijeenkomst wordt georganiseerd oor Groei en Bloei, afdeling Zeist en 'ndt plaats in gebouw Calvijn, Bergweg te Zeist, aanvang 20.00 uur. De toe gang is gratis en een ieder is welkom. ven van naam, maar het vliegveld Soesterberg was het eerste van Neder land en zelfs van Europa. Daarom is Soesterberg bij ons bijzonder in trek, en vergeet niet de centrale ligging', aldus de Aviodome-zegsman, 'maar naast Soesterberg denken we bijvoorbeeld ook nog aan Almere, Lelystad of Rot terdam. Het is een kwestie van: wat hebben de betrokken gemeenten er fi nancieel voor over?' De gemeente Soest kampt met een groot financieel tekort, dus... lie kunnen onder alle omstandigheden daar naar behoren functioneren. Je bent een halfjaar lang op elkaar aangewezen. Zorg dat er een basis van vertrouwen is, waarop je kunt bouwen. We verliezen elkaar niet uit het oog, want 24 uur per dag is er de mogelijkheid van een recht streekse onderlinge verbinding, zowel voor jullie als voor het thuisfront. Laat iets van je horen, minimaal één keer per maand om die onderlinge band vast te houden. Veel succes en laat zien waar toe cavaleristen in staat zijn. Wees fel en vasthoudend, ook in de discipline en veiligheid. We hopen jullie over een half jaar weer gezond en wel terug te zien," aldus de commandant. De vredessoldaten werden niet met lege handen weggestuurd. Ieder kreeg een plastic zak met daarin nuttige zaken, zoals een oplaadbare zaklantaarn, wat de mannen zeer op prijs stelden. Eén van hen deelde mede dat zij elke week de Soester Courant van het thuisfront zullen krijgen toegestuurd. "Weet je wat? Als de krant over ons schrijft, dan geven wij regelmatig verslag hoe het met ons gaat." Eén van de belangrijkste onderde len van het vliegen op de Cougar is het gebruik van nachtzichtappara- tuur. In Nederland mag maximaal drie avonden per week worden ge oefend, in Noorwegen is dat onbe perkt. Om die reden zijn afgelopen maandag de eerste Cougars in noor delijke richting vertrokken. De nieuwe vliegeniers op de Cougar- helikopters raken vanwege vliegbeper- kingen tijdens avond- en nachturen in Nederland achter op hun oefenschema. Om dat te voorkomen is met de Noor se Luchtmacht afgesproken om daar een jaar lang vooral 's nachts te oefenen met nachtzichtapparatuur. Dat wil niet zeggen dat alle avondvluch ten tot het verleden behoren.. Gebruike lijk is dat de Cougars uitwijken naar de vliegbasis Deelen en omgeving om voor 23.00 uur weer op hun basis Soester berg terug te keren. In Noorwegen wordt een soort inhaalslag geleverd om de achterstand in het specifieke nacht- vliegen in te halen. Voor hen die nogal bezwaar hebben te gen het vliegen met helikopters vanwe ge geluidsoverlast, breken betere tijden aan. Het wil echter niet zeggen dat alle helikopters vertrekken; de grote broer van de Cougar, de Chinook zal rond blijven wentelwieken. Vervolgens wor den de eerste avondvluchten van nieu we Cougarvliegers boven en rond de vliegbasis Soesterberg gehouden, voor al als ze voor het eerst kennis maken de 'night vision goggles', het zogenaamde lichtversterkend vizier dat op de vlieg- helm is geplaatst. Meer berichten over Soesterberg op pagina 22 Zondag 8 november ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: pastor Huiskamp Vrijdag 14.30: de Heijbergh Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10.00 ds. W. Woltjer, Amersfoort STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; H.A. Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, 030-2280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Dokter Prause: donderdag 5 november: 15.00-16.00 uur Drie Eiken; maandag 9 november: 16.00-17.00 uur in de prak tijk. GEHUWD 27 oktober: Martin Kenter en Judy Peel, Simon Stevinlaan 13. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil 035-6093666. Het dorpshuis Burgstede had op zaterdag 17 én zondag 18 oktober de grote jaarlijkse vlooienmarkt ge organiseerd. Kort daarvoor deelde de gemeente mede dat geen vergun ning werd gegeven voor zondag 18 oktober. Dat was voor velen een streep door de rekening. Het leek zo mooi te worden: twee da gen vlooienmarkt. De beheerders van dorpshuis Burgstede hadden alles in het werk gezet om dit tot een groot succes te maken en van heinde en verre had men zich voor deze twee-daagse mani festatie ingeschreven. Het was duidelijk aangegeven van zowel kopers als verko pers, dat een dergelijke manifestatie nooit in één dag kon worden geperst. Wel, dan doen we het toch in twee da gen? De extra dag op zondag 18 okto ber kwam heel goed uit, want dan had den de winkels in Soest ook toestem ming gekregen om open te zijn. Dus paste dat mooi in het totale geheel. Dinsdag 13 oktober gooide een brief van de gemeente Soest echter roet in het eten. 'De opening geldt alleen voor Soest, niet voor Soesterberg', luidde kort de inhoud. Dus is er wel degelijk een verschil tussen Soest én Soesterberg. Maar hoe konden de beheerders van dorpshuis Burgstede dit nog tijdig be kend maken? De Soester Courant lag al bij de drukker. "Ik beschouw het als een voorrecht dat ik samen met Zuster Marie- Anne het werk van Pater Jules Ypma, die ik goed heb gekend, hier mag voortzetten. Vanwege het ka rakter spreekt het dorp Soesterberg mij goed aan. Het gemoedelijke van mensen, waarvan velen elkaar ken nen, is een gegeven waarin ik mij thuis voel." Na vier jaar heeft de parochie St. Caro- lus Borromeus weer een eigen pastor. Vers ligt voor velen de datum 13 no vember 1994 nog in het geheugen, toen zo node afscheid werd genomen van Pater Jules Ypma. De man die onder andere zo geweldig achter de realisatie van de Soesterbergse Courant stond. "Mensen moeten weten wat hier in dit dorp gebeurd. Ze weten niet eens wie er dood gaat," was één van zijn opmerkin gen. Vier jaren lang heeft Zr. Marie-Anne het alleen gedaan en hoe. Ze was soms overal tegelijk wat haar ooit de bijnaam 'het vliegend evangelie' bezorgde. Tot haar grote vreugde kreeg zij met ingang van 1 november 'pastorale steun' van H.J.A.C.M. van der Heijden, ruim 40 jaar geleden geboren in Knegsel, één van de acht Brabantse Zaligheden, als oudste zoon van een hoofdonderwijzer. Hij studeerde geschiedenis in Utrecht, maar bleef nauw verbonden met kerk BUtórsf" "Tijd nemen voor onze klanten. Ze moeten zich niet blindstaren op lu cratieve aanbiedingen via de media. Vergelijk prijs, kwaliteit en service, want dat is de basis voor een tevre den klant. Dat zijn opze lijfspreu ken en de garantie van ons zevenja rig bestaan in Soesterberg." Op de hoek van de Sterrenbergweg staat een bedrijfsverzamelgebouw, waar in op nummer 7 Lustig Keukenstudio is gevestigd. Een royaal opgezet pand van ongeveer 600 vierkante meter, waarin zeker vijftien opstellingen staan van di verse soorten keukens. Het ademt een openheid en rust uit die de klant alle gelegenheid geeft de Nederlandse, Duit se en Italiaanse keukens te bewonderen. De heer en mevrouw Lustig vinden het belangrijk tijd en aandacht aan de klant te besteden. Een keuken is een bezit waar men jarenlang plezier van moet hebben. Daarom probeert men zo goed mogelijk naar de wensen van de klant te luisteren. Aan de hand van de verstrekte informatie wordt een driedimensionale tekening gemaakt met een prijsopgaaf. Ook de totale montage van de keuken, inclusief de installatie werkzaamheden kan Lustig Keukens geheel voor de klant verzorgen. De samenwerking met naast gelegen Sanitair en Tegelcentrum Soesterberg is een belangrijk aspect voor de klant, daar deze nu eigenlijk alles voor de woning op één plaats uit kan zoeken. Op 13 en 14 november wordt vanaf 10.00 uur in Lustig Keu kenstudio een designshow met Siemens kookdemonstratie gegeven. Twee dagen waarin men regelrecht 'in de keuken' van Lustig Keukenstudio kan kijken. Lustig Keukenstudio's bv, Sterrenberg weg 7, 3769 BS Soesterberg, tel. 0346- 354711. Pastor Henny van der Heijden en Zus ter Marie-Anne zien de samenwerking wel zitten. Achter hen een foto van pas tor Jules Ypma die vier jaar geleden over leed en geloof. Het oecumenisch contact met n.b. protestantse studentenpastores sti muleerde hem om van 1982 tot 1988 in Amsterdam theologie te gaan studeren. Pastor van der Heijden: "De kerk en in haar het parochieleven, kreeg voor mij weer een nieuw gezicht en betekenis. Een kerk die een dienende taak heeft voor haar gelovigen maar ook diacon aal. In 1987 ben ik gaan werken bij«de Franciscanen van de Bonaventuraparo- chie in Woerden als catecheet en groeps- begeleider. In 1991 verhuisde ik naar de Josephparochie in Zeist waar ik mij vooral op gebied van diaconaat heb ver diept. Mijn wens was om dit samen als parochiepastor te kunnen doen en dat is nu gerealiseerd. Ook mag ik.het werk van Pater Jules Ypma hier voortzetten, een man die ik met veel respect heb le ren kennen. Ik ben hier nog maar enkele dagen en ontmoette een warme enthou siaste belangstelling. Dat geeft perspec tieven en moed om samen met Zr. Ma rie-Anne deze mooie taak uit te voe ren." Komende zondag zal pastor Henny van der Heijden in een feestelijke viering, die om 10.30 uur begint, geïnstalleerd worden door deken F.H.J. Zwarts. Na afloop van de viering, waar een ieder welkom is, hoopt de nieuwe Soester bergse pastor vele handen te mogen schudden. En zo werd het voor vele kopers en ver kopers een drama en vielen er boze woorden. Velen hadden hun bezoek uit gesteld om op zondag de vlooienmarkt met familie, vrienden of kennissen te bezoeken. De zaterdag ging nog wel door, maar men voelde de gedrukte stemming. Ver voor sluitingstijd begon nen verkopers al in te pakken. Wat twee feestdagen hadden moeten worden werd een sof-dag. De zondag daarop zag men velen een tevergeefse reis naar het dorpshuis ma ken. Het bestuur van dorpshuis Burgste de zwijgt om nog meer tegenwerking van gemeente-ambtenaren te voorko men. Wel wil ze kwijt dat ze met de ge meente in gesprek wil om de communi catie te verbeteren en dergelijke misver standen in de toekomst te voorkomen. Echter is de vlooienmarkt 1998 een ver spilling van veel energie en ook good will geweest. Van de doelstelling van Burgstede om zoveel mogelijk mensen te laten profi teren van het dorpshuis, als een vanwe ge de 'gemeente' gesubsidieerd ontmoe tingscentrum, kwam deze keer helaas niets terecht. Vanuit de gemeente is dat een soort zelfmoord, want als zij op deze wijze te werk gaat kost hen dat meer geld. Een positief signaal werd kort daarop gehoord: de gemeenteraad heeft besloten om Burgstede voor 1999 een extra subsidie toe te kennen. Nu maar hopen dat dit ook tot enkele gemeente ambtenaren doordringt. Geen dringende hulpverlening. Zo luid de de melding op woensdag 28 oktober om ongeveer 11.30 uur. Vanwege de aanhoudende storm kon een volwassen berk het niet meer houden en dreigde over enkele schuren en huizen te vallen in Bloemheuvel. Dankzij snel ingrijpen van de brandweer was deze boom bin nen een paar uur gereduceerd tot enkele blokken haardhout. Brand Dezelfde avond werd de brandweer ge alarmeerd voor een buitenbrand aan de Mercury. Een autoband was met behulp van benzine in brand gestoken en van wege de sterke wind dreigde de situatie uit de hand te lopen. Enkele bewoners wisten het met scheppen zand te doven. De brandweer kon constateren dat het afdoende was geblust. I De brandweer kon de boom in. Volgend jaar, in 1999, viert de lan delijke vereniging 'De Zonnebloem' haar 50-jarig bestaan. Maar de plaatselijke Zonnebloemvereniging heeft ook een jubileum. Zij bestaat dit jaar 15 jaar en dat wil men niet ongemerkt voorbij laten gaan. Mw. Nellie Langerak: 'Nu kunnen we natuurlijk een receptie geven, maar dat kost een hoop geld wat niet ten goede komt aan onze doelgroep. Mensen die door een lichamelijk gebrek, veroor zaakt door bijvoorbeeld ziekte, handi cap of ouderdom, hun huis niet zo ge- Tijdens de nationale puntenwed- strijd aan de Kerklaan hebben za terdag verschillende leden van de Skiclub Soesterberg ereplaatsen opgeëist. Drie van hen werden eer ste. Dat zijn Jolanda Koch bij de aspiranten 1, Danny Dirkzwager bij de aspiranten 2 en Rina Wieneke bij de veteranen. Tweede plaatsen werden behaald door Mandy Dirkzwager (aspiranten 1), Aranka van der Wal (scholieren 1). Als derde eindigde Joyce Butot (jongens). In de rangschikking van totaal 83 skiërs kwamen verder voor Noelle Pouw (vijf de bij aspiranten 2), Michel Gomes (zesde bij aspiranten 2), Dave Clark (vierde bij scholieren 1), Niels Radema ker en Menno Zijlstra (zevende en ne gende bij scholieren 2). In een wedstrijd voor de Runners Up Cup volgde zondag een tweede plaats voor Danny Dirkzwager, en een derde voor Niels Rademaker en Rina Wiene ke. makkelijk meer uit kunnen, dreigen gauw te vereenzamen. Hier probeert De Zonnebloem iets tegen te doen. Om deze doelgroep te bereiken hebben wij onder andere ieder jaar een feestelijke middag in De Drie Eiken. Met deze middag bereiken wij, afgezien van ons bezoekwerk, de meeste mensen uit onze doelgroep. Daarom leek het ons een leuk idee na overleg met diverse perso nen uit deze doelgroep, ter gelegenheid van ons 15-jarig jubileum, deze feeste lijke middag dit jaar af te sluiten met een koud buffet'. Deze feestelijke bijeenkomst wordt ge houden op vrijdag 6 november. De mensen die hiervoor in aanmerking ko men, zijn reeds door de vrijwillig(st)ers van de Zonnebloem benaderd en uitge nodigd. Om die reden zijn alleen geno digden op deze middag welkom. Tevens zullen er diverse oudvrijwillig(st)ers aanwezig zijn. De middag, die te 13.30 uur begint, zal worden opgeluisterd door een optreden voor en na de pauze van de bekende entertainer Ruud van der Heyden. Woensdag 4 november 10.00 folkloredansgroep, Drie Eiken 19.00 politiek vragenhalfuur, bibl. Vrijdag 6 november 13.30 Zonnebloem, Drie Eiken 18.00-21.00 chemokar, B. Ballotlaan Zaterdag 7 november 09.00-12.00 oud papier, thv Rabobank Zondag 8 november 14.00 koersbal, Drie Eiken Maandag 9 november 11.00 rondje Soesterberg, Radio Soest Woensdag 11 november 19.00 politiek vragenhalfuur, bibl.

Soester Courant | 1998 | | pagina 20