MA ƒ1150.00 o ƒ120.00 Soester neven starten ribs-lijn Van Asch' rookworst weer goed voor goud OEST Philips 'Flat' televisie: 107 cm breed, 11 cm dik We hebben een nieuwe winkel... we hebben veel meer ruimte... we hebben veel meer keuze en we hebben een nieuw logo... ...maar we hebben nog steeds dezelfde naam en dezelfde topmerken. i HANDEL I Permanent make-up honderden guldens goedkoper Nathaly van Wijk als makelaar beëdigd Unicef-verkoop bij AH-supers Banketbakkerij Verkleij voldoet aan hygiënecode Op 25 november openen wij de grootste speciaalzaak (300 mO op het gebied van kook- en tafelcultuur ka do en design. De grootste op het gebied van: CENTRAAL VOORLICHTINGSBURO pagina 1o WOENSDAG 18 NOVEMBER 1998 SOESTER COURANT PAGINA 11 Tonio's Ribs Bezorgservice: nieuw fenomeen in straatbeeld ig Federatie Bij 'Avant Garde' Edelsteenslijperij "De sprong" r wel gek lopen als we !et kannen verrassen. RZELFS JE AN KRIJGT* Kwaliteitsvignet voor hovenier Spijker /embereen je vriendin. Nu bij Expert Schoemaker: 'zxr-s&m. Banketbakkerij Lex Verkleij heeft het hygiënecode-certifi- caat ontvangen. Het certificaat is een initiatief van FoodCert NL in samenwerking met de Stichting Beoordelingen NBC en erkend door de Raad voor de Certificatie. De Soester banketbakker heeft zijn bedrijf laten beoordelen. Uit de be oordeling is gebleken dat hij voldoet aan de eisen uit de hygiënecode voor de broodbakkerij en de banket bakkerij. Door te werken volgens deze code voldoen de bakkerijen aan de HACCP-verplichtingen. De hygiënecode voorde broodbakkerij en banketbakkerij is goedgekeurd door de Minister van Volksgezond heid, Welzijn en Sport. De Hoofd inspectie Gezondheidsbescherming te Rijswijk (Keuringsdienst van Wa ren) staat positief tegenover het ini tiatief tot certificering binnen de bakkersbranche. Verkleij is in staat gebleken in kor te tijd aan de nieuwe eisen van de hygiënecode te voldoen. Dit bedrijf behoort dus tot de kopgroep binnen het MKB, op het gebied van hygië ne en voedselveiligheid. Ook grote re bakkerijen zien het belang in van dit certificaat. Het bedrijf wil zich met het certificaat profileren naar professionele afnemers uit het der de kanaal en consumenten. kook.- en tafelcultuur kado en design Van Weedestraat 48 3761 CG Soest Telefoon 035 602 53 f 2-zitsbank Cube stof canada lichtblauw armkussens Cube per 2 stuks ONGEWOON WONEN GEWOON MEENEMEN R STAR VIDEO VCrhlIUf videofilms (altijd grote aantallen), videoafspelers, playstation, sesaló-bit, nintendo 16 bit, nintendo 64-bit spellen en spel computers, videoprojectors (voor bedrijven e.d VCrkPOp compact discs, koopvideo (neem een kijkje in onze speciale koopvideo-hoek), DVD (Ook in de verhuur DVD), Dlllenburslaan 12, Soest (naast Randstad) Tel. 035 - 6012340 Birkstraat 101 Soest naast Middelman Wooncentrum VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN FINANCIERINGEN BELEGGINGEN Bel gratis onze infolijn: 0800 - 0227477 en vraag naar de brochure. 'EEN VOORSPRONG OP UW HYPOTHEEK" Wij hebben het plan in de toekomst een huis te kopen en willen nu alvast een voorsprong op de hypotheek nemen d.m.v. het FUNDAMENTPLAN. Na twee jaar geeft ons dat al een besparing van zo'n ƒ36.000,- Permanent make-up is de manier om je wenkbrauwen, eyeliner of lipcon- touren altijd perfect te hebben: je hoeft ze nooit meer bij te kleuren met een potlood. Perfect onder alle om standigheden: in de sauna; tijdens het sporten; aan zee of na een lange dag werken; en natuurlijk ook voor mensen, die zichzelf moeilijk kunnen opmaken of bij wie de eyeliner snel "doorloopt", of zij die weinig tijd hebben om zich op te maken. Permanent make-up is er voor ieder een die altijd en overal perfect ver zorgd voor de dag wil komen! Vanuit de hele regio komt men naar salon "Avant Garde" in Soest. Om dat men hier gespecialiseerd is in permanent make-up, dat steeds po pulairder wordt bij vrouwen en man nen, want je komt als het ware elke dag gekleed uit bed. Voor sommige mensen scheelt dat elke dag wel 15 minuten of meer. Tarieven tot 50% lager Avant Garde heeft door haar jaren lange ervaring en daardoor grote klandizie haar tarieven van perma nent make-up kunnen verlagen tot wel 50%. Deze lage prijsstelling wordt niet in dank afgenomen door de andere aanbieders van permanent make-up, die de tarieven kunstmatig hoog houden. Tarieven die, sinds de introductie van permanent make-up zo'n tien jaar geleden, bepaald wer den door de dure opleiding, de hoge 'aanschafprijs van de benodigde ap paratuur en de pigmenten. Lage prijzen en kwaliteit Avant Garde behandelt echter liever tien mensen tegen een voordelig ta rief dan een enkeling voor f 600,-. Want doordat meer mensen gebruik kunnen maken van de apparatuur wordt deze net zo snel terugbetaald als bij een kunstmatig hoog gehou den prijs. De vele behandelingen per jaar hebben tevens gezorgd voor een schat aan kennis en ervaring. De prijzen van de permanent make- up zijn als volgt: wenkbrauwen vanaf f 150,- eyeliner boven of onder f 250,- eyeliner boven en onder f 450,- lipcontour f 495,-. Er is tevens een mogelijkheid om uw permanent make-up bij u thuis te la ten verzorgen. Er worden dan wel extra reiskosten berekend. Mocht u nog vragen hebben over permanent make-up of andere schoonheidsbehandelingen, dan kunt u contact opnemen met Rie Krop van Schoonheidssalon "Avant Gar de", Nachtegaalweg 7, Soest. Ope ningstijden: ma t/m vr 9.00-17.00 uur; ma, di, do-avond 19.00-22.30 uur; za 9.00-14.00 uur. Telefoon: 035-6026914. eigen collectie gouden sieraden met edelsteen en brillant LIST jon 035-602 42 94 gsestraat 39a 5 - 601 07 06 dat er ten alle tijde een makelaar be reikbaar is voor de cliënt, zodat vra gen direct beantwoord kunnen wor den. Dat lukt ons goed." In politieke kringen is men bezig om de beëdiging van o.a, makelaars mo gelijk af te schaffen, met als doel de onderlinge concurrentie te bevorde ren. De bescherming van de titel "Makelaar" zal hiermee komen te vervallen, zodat iedereen zich make laar zal mogen noemen. Van Wijk: "Voor de consument zal dit een ver slechtering zijn, omdat het moeilijker zal zijn de "hobbyist" van "professio nal" te onderscheiden. Juist door deze ontwikkeling vinden wij het van groot belang onze kwaliteiten aan toonbaar te maken." "Men komt steeds meer vrouwelijke makelaars tegen. Naast de gebruikelijke adviserende taken kunnen vrouwen mogelijk iets extra toevoegen m.b.t. details, de praktische kanten aan een woning en het aanvoelen van de sfeer waarin de kopers terecht willen komen. Steeds meer klanten ervaren onze prettige manier van dienstverlening." Hoveniersbedrijf Spijker B.V. - als eer ste erkend in Soest - mag zich sinds 1 povember officieel Erkend Hovenier noemen. Het bedrijf is erkend door de Stichting Erkenning Hoveniers. Dit kwaliteitscertificaat verkrijgt een hoveniersbedrijf als het bedrijf aan strenge, objectief toetsbare eisen voldoet en is geïntroduceerd door de Stichting 1 Erkenningen Hoveniers. De bedoeling hiervan is om het vak van hovenier op een hoger plan te brengen en om kwa liteit te waarborgen voor de opdrachtge vers op het gebied van vakbekwaam heid, betrouwbaarheid en kwaliteit. Re gelmatig wordt men beoordeeld door controleurs van de stichting, men moet dus ook blijvend voldoen aan de stren ge eisen. Het verzorgen van hovenierswerken in de ruimste zin van het woord vormt de kernactiviteit van Spijker. Het hoveniersbedrijf is deskundig en ervaren in het ontwerpen van tuinen, plantsoe nen en parken, evenals in het beheers baar houden van alle soorten beplantin gen. De werkzaamheden worden uitge voerd in opdracht van gemeenten, be drijven en particulieren. hoorde de 'bel' en al snel kristalliseerden de twee neven de gedachten uit tot een waterdicht ondernemersplan. "Je kunt pizza's en shoarma laten bren gen, maar bijna niemand bezorgt spare- ribs, terwijl de meeste mensen dat heer lijk vinden. Vooral als het slecht weer is hebben de mensen geen zin de deur uit te gaan en vinden ze het prettig dat je het eten bij hen thuis brengt. Onderzoek heeft uitgewezen dat er in een plaats als Soest een markt voor is. We verwachten dat het ook lukt wanneer je kwaliteit levert," aldus Antonio 'alias' Toontje. "Daarom hebben we goed de tijd geno men in de voorbereiding en zijn we niet te snel begonnen," vult chef-kok Theun aan. Hij is de exploitant van Tonio's Ribs, terwijl Antonio achter de scher men de bedrijfsvoering doet. Tel. 6033333 Over alles is nagedacht. Toen het twee tal een poosje geleden hoorde dat bin nen afzienbare termijn een 'mooi tele foonnummer' beschikbaar zou komen, besloten ze de start van Tonio's ribs nog even uit te tellen. De bezorgservice heeft De Soester neven Antonio rechtsen Theun van den Hengel hebben met hun spare ribs bezorgservice een nieuwe markt aangeboord. nu dan ook een zeer gemakkelijk te ont houden telefoonnummer: 6033333. Vijf drieën op een rijtje voor drie keu ze-menu's: Spare Ribs ('Om je vingers bij af te kluiven'), Kipkluifjes ('Een re gelrechte smaaksensatie') en Saté ('Een absolute aanrader'). De vleesgerechten worden geserveerd met aardappelgrati- nee, een frisse salade en een saus én, al naar gelang het menu, een hot-saus of een dressing. Per brommer - die in Soest veel sneller uit de voeten kan dan een auto - wor den de maaltijden op bestelling thuisbe zorgd. Het streven is om dit binnen 45 minuten te doen. Antonio: "Daar' gaan we onze uiterste best voor doen. Na tuurlijk heb je wel eens pieken, waarin het iets langer kan duren, maar dan zul len we dat meteen meedelen. De erva ring elders leert dat het verstandig is dat de mensen wat eerder bellen, zodat wij er rekening mee kunnen houden." Bij Van Wijk Makelaars is weer een mijlpaal bereikt: de beëdi ging van Nathaly van Wijk als makelaar. Na een gedegen voor bereiding en een goed afgelegde vaktest is deze stap bereikt. Van Wijk makelaars heeft nu twee beëdigde makelaars in haar gele deren: Alex en Nathaly van Wijk. Dit is uniek te noemen voor het relatief kleine kantoor aan de Soesterbergsestraat. "Deze situatie is al enige tijd ons stre ven geweest. Onze cliënten zijn altijd verzekerd van vakbekwaam perso neel. Dat wordt erg gewaardeerd. Wij zien in onze directe omgeving verschillende makelaarskantoren groeien. Dit brengt met zich mee dat er veel nieuw personeel aangetrok ken moet worden. Dat wil nog wel eens ten koste gaan van de kwaliteit van de dienstverlening," aldus Natha ly van Wijk. "Mensen hebben tegenwoordig steeds vollere agenda's en wensen niet van het kastje naar de muur ge stuurd te worden. Het is belangrijk zilveren sieraden met edelsteen en colliers reparatiescolliers knopen etc. 3ze keer je vriendin, kennis of laten maken met ons ize succesvolle Diacolor). )hnen is dit een kennismaking snel een dubbel-afspraak en ize verrassing wilt delen, e dacht? Het straatbeeld in Soest kent sinds ïort een nieuw fenomeen. Van woensdag tot en met zondag (van L6.00 tot 22.00 uur) doorkruist een irommer het lokale wegennet om ppareribs, kipkluifjes en saté aan de deur af te leveren. 'Bezorgservice van Tonio's Ribs, aangenaam.' De rib-lijn, een primeur voor Soest, is ;en initiatief van twee neven, Antonio ;n Theun van den Hengel, die over rui me ervaring in de horeca beschikken. Hieun werkte in verschillende restau rant en bars, Antonio timmert ai meer dan een jaar aan de weg in Broodje van Toontje. Voor de goede orde: Het is niet mogelijk bij Tonio's Ribs telefonisch bestellingen te doen voor Broodje van Toontje. Andersom evenmin. Wie bij Broodje van Toonlje langsgaat, kan wel spareribs bestellen. 'Ting' De idee voor een rib-lijn borrelde reeds geruime tijd in het hoofd van Theun. "Ik wilde iets gaan doen met spareribs, was er al een tijdje mee bezig en ineens ging er een gloeilampje aan. Ting!" Antonio Slager Richard van Asch en worst maker Henk de Ruig hebben vorige week goud gewonnen met de rook worst van de Soester slagerij Van Asch. In de zaak aan de Van Weedestraat prijken twee kolossale bekers. Van Asch en Dé Ruig deden dit jaar voor de tweede maal mee aap de "na tionale rookworstkeuring" in Arnhem, die in de loop der jaren is uitgegroeid tot een soort Nederlands Rookworst Kam pioenschap. Ze eindigden met het maxi male aantal punten, waaruit een natio nale winnaar wordt gekozen. Opmerkelijk is dat zowel de slagerij als De Ruig op persoonlijke titel in de hoogste prijzen vielen, en allebei zowel in de categorie "fijn" als "grof'. Om deze grootse prestatie te vieren heeft de sla gerij aan de Van Weedestraat de komen de dagen een zeer speciale rookworst aanbieding. Deze en volgende week is de Uni- cef-stand voor wenskaarten, ge schenken (ook voor kinderen), agenda's, kalenders en boeken (niet alleen leerzaam voor kinderen) weer te vinden bij de AH-super- markten in Soest. Niet alleen dus bij Albert Heijn aan de Smitshof, maar ook bij de nieuwe AH aan de Burgemeester Grothestraat. Donderdag 19, vrijdag 20 en zaterdag 21 november Smitshof en donderdag 26, vrijdag 27 en zaterdag 28 november Burgemeester Grothestraat. Mevr. Weitzel heeft met veel enthou siasme een ploeg vrijwilligers bij elkaar gekregen die in de stand de mooie col lectie laten zien. Ze zijn er van 8.00- 20.00 uur, zaterdags tot 18.00 uur. De Unicef-winkel is ook op andere dagen geopend. Unicef helpt niet alleen bij rampen, zo als nu in Midden-Amerika, de "verge ten" Sahel, de vluchtelingen in ex- Joegoslavië en het overstroomde China, maar vooral waar regeringen een beroep doen op het VN-Kinderfonds om in sa menwerkingsprojecten zaken aan te pakken, bijv. drinkwater, scholing, gezondheidszorg en genezen van oor logstrauma's. Gironummer Unicef Den Haag is: 121 tel. informatie Soest: 6010466. Lange Brinkweg 66 - Soest - Tel. 035 - 60130 42 Sinds vorige week is bij Expert Schoemaker aan de Burgemeester Grothestraat de nieuwe Philips "Flat" tv te zien. Het toestel woidt beschouwd als een ware revolutie op televisiegebied. Het scherm van deze "Rolls-Royce van het teievisiegebeuren" is ruim een me ter breed, maar de totale dikte bedraagt nauwelijks 11 centimeter! Het vlakke beeldscherm biedt een haarscherpe ont vangst van alle televisieprogramma's, en ook videofilms worden bijzonder levens echt weergegeven. Het bekijken van dit extra "venster" in de kamer is een bij zondere sensatie. De Philips "Flat" tv heeft een echt plas mascherm (niet te verwarren met een LCD-scherm) met een kijkhoek van maar liefst 160 graden! Wie van opzij naar het scherm kijkt ziet dus een even helder beeld als degenen die er midden voor zitten. Het plasmascherm is helderder, met diep zwart en helder wit, waardoor er in een matig verlichte kamer een schitte rend, besloten bioscoop-effect ontstaat. Dat geeft het kijken een totaal andere dimensie, die nog wordt versterkt door de Dolby Pro Logic Surround Sound, waardoor men als het ware door het geluid wordt omgeven. In de lijst zijn maar liefst negen luidsprekers onderge bracht, met hifi-geluid van zeer hoge kwaliteit, geheel in overeenstemming met de superieure beedkwaliteit. Schilderij De Philips Flat tv is met zijn afmetingen van 75 cm hoog, 118,5 cm breed en 11,5 cm dik als het ware een volmaakt schil derij aan de muur (of aan het plafond - dat kan ook), maar kan desgewenst ook op een voet worden gemonteerd. Hoe wel de prijs van het toestel niet gering is (zo'n 35.000 gulden) blijkt er op de consumentenmarkt bijzonder veel be langstelling voor de Flat tv te bestaan. Het toestel wordt alom beschouwd als "het systeem van de toekomst" en is in werking te zien bij Expert Schoemaker aan de Burgemeester Grothestraat. eigen slijperij

Soester Courant | 1998 | | pagina 11