ie J Wat u nu inlegt krijgt u straks niet meer terug M'ef Jongerenkoor Soest gaat verder als oecumenisch koor 'Toont goed' Soester Orkest verrast met onbekend werk t 12) aruóhocK 7CULTUUR Concert in Muziekschool ROESTER ONDERLINGE Serie popconcerten in de Julianakerk ZONNESTUDIO - SOEST erken met! ntelevisie ïoemakerj ips cschermeri cm totaal! 'De poortwachter' De Vrije Teugel krijgt tien mille van Julianafonds Jubileumconcert op 29 november in de Open Hof Volksuniversiteit Soest/Soesterberg 'Netjes in zaken' bij Humanisten Bij jubileum Novib-groep Soesterbergsestraat 26, Soest 035 602 90 60 Jolanda's Haarmode knipt 29 november voor Wereld Aidsdag Koggetje 7 450 BROOD 2.' Han Reiziger in de Proefkelder Fascinerend 'Konzertstück' van RobertSchumann 11C§é> Tuinen van Mien Ruys 'Die Siebtelbauern' Eerste op 28 november (^adfrcIrnjM Kerkstraat 7 Soest Tel: 602 30 22 PAGINA 2Q1WOENSDAG 18 NOVEMBER 1998 SOESTER COURANT DRIE Cultureel Centrum Willaertstraat 49, tel. 602 2188 man in een grote kring e afstand van het grote lasmascherm van Philips inende film ondergaan, in ervaring op zich. Niet anwege de indrukwek- >eeld- en surround ge- sliteit, maar wie hele- ozij zit, ziet een even jeeld als degene die in dden zit. Dit plasma- heeft namelijk een kijk- n ruim 160 graden! Woensdag 25 november |De oude, zieke meester zucht: "De tijd (dringt..Hij maakt zich zorgen om Keen, zijn leerling. Hij laat Keen bij zich ■komen en geeft hem de opdracht: "Ga ■door De Poort, zoek de talenten die al leen voor jou bestemd zijn en ontdek ■wat de toekomst je brengt...." (Wanneer Keen bij De Poort komt, staat |daar de Poortwachter, indrukwekkend (en angstaanjagend. Keen is bang maar look nieuwsgierig en wil weten wat hem ■te wachten staat als hij door die Poort ■gaat; wordt hij een held, of misschien net zo wijs als zijn meester? En wat zijn (talenten, hoe zien ze eruit en wat moet hij ermee doen? Mlemaal vragen waarop hij het ant woord nog niet kent. Zou de Poort wachter hem helpen? Zijn meester ver helde hem altijd dat alles wat hij ontdekt Tover zichzelf zijn leven bepaalt. Maar jdan moet hij wel eerst door De Poort... Een spannende voorstelling voor ieder- feen vanaf 7 jaar. Vie Theater Gnaffel zegt, zegt Elout Hol. Sinds 1988 is hij artistiek leider en [speler van deze Zwolse theatergroep. In deze voorstelling speelt hij samen met nuzikant en componist Wilbert Frie- Iderichs. Uiteraard blijven er belangrijke [rollen weggelegd voor de levensgrote poppen, die Elout Hol op onnavolgbare vvijze van stemmen en karakters voor- Jziet. (Aanvang: 14.00 uur. Toegang: f 7,50/f |6,- (strippenkaart)/f 10,- (volwasse- inen). M BeoCom 6000 is meer zomaar een draadloze foon. Elke basis kan iimaal 6 handsets verzor- zodat uw keuken, slaap- ter en garage tot één imunicatiesysteem kun- worden samengevoegd. handset kan naar de lo- e of naar een gezinslid den benoemd, met vrij rn verkeer en het over- :en van externe gesprek- van de ene handset r de andere. 'Com 6000: eugen voor 200 nummers namen - nummerweerga- met datum en tijd voor aatste 24 nummers. 99,- I Binnenkort wordt tienduizend gul den overgeschreven op de rekening van kinderparadijs de Vrije Teugel. Opdracht daartoe verstrekt het Julia- na Welzijn Fonds dat de Soester wel- zijnsinstelling opnieuw met een gift ondersteunt. Het geld is bestemd voor de kosten van een vakantieweek en twee kamp- weken voor kinderen in de zomer van 1999. Die worden elk jaar geor ganiseerd door de Vrije Teugel die al vaker met succes een beroep deed op het Julianafonds. Het Fonds heeft jaarlijks ongeveer 20 miljoen gulden te verdelen, dankzij inkomsten uit onder meer de Bank- GiroLoterij en De Lotto. Met het geld worden projecten ondersteund, waarbij mensen bij hun omgeving worden betrokken. Gedacht kan wor den aan buurtverenigingen, ouderen- sociëteiten, wijkcentra én de Vrije Teugel. In het gemeentehuis en in de bibliotheek is de folder van het Julianafonds verkrijgbaar, waarin staat voor welke projecten bijdragen worden toegekend en welke organi saties daarvoor in aanmerking ko men. PAGINA 21 Het Jongerenkoor Soest bestaat dit jaar vijfentwintig jaar. Dit heuglijke feit vieren zij zondagmiddag 29 no vember om 14.30 uur met een jubi leumconcert in de Open Hof. Het koor werd in 1973 binnen de Joan- neskerk opgericht onder de naam Jon gerenkoor Soesterveen. Om zich als oecumenisch koor verder te ontwikke len, kozen zij voor een zelfstandig be staan en verleenden hun medewerking aan vele kerkelijke vieringen in Soest en omgeving. De naam werd daarom ver anderd in Jongerenkoor Soest. Onder leiding van dirigent Frank Kooi man, heeft het koor steeds moeilijkere arrangementen aangepakt, waardoor het repertoire uitgebreider en gevarieer der is geworden. Er is een groot aantal niet-kerkelijke en Engelstalige liederen aan het repertoire toegevoegd. De mu zikale kwaliteit van het koor is, mede door het volgen van stemvorming, voortdurend gegroeid. Om meer mensen te kunnen laten ge nieten van het zingen van "jongeren koor"-repertoire, heeft het koor besloten om geen bovengrens meer te stellen aan de leeftijd van nieuwe leden. De naam van het koor zal dan ook na het concert veranderen in oecumenisch koor "Toont goed". Wat echter niet zal veranderen is de keuze van het repertoire. Om het vijfentwintigjarig jubileum een extra feestelijk tintje te geven heeft het koor contact gezocht met de Derde Wereld Groep Soest. Zij steunen onder andere het Negros-project op de Filip pijnen. Dit project financiert op het ei land Negros een werkplaats waarmee waterpompen en tanks gebouwd kun- Di Lassostraat 65% tel. 6022195 Cursussen Op maandag 7 december start de Volksuniversiteit de cursus Tapas buffet, van 15.30-18.00 uur. De cursus wordt gegeven in het Griftland College. U leert in deze cursus, die uit twee lessen bestaat hoe u diverse Spaanse gerechten kunt bereiden, zoals lamsgehaktballe tjes, vis in cognacsaus, canapés met pit tige blauwschimmelkaas, tomatentonijn- salade. Cursusprijs: f 60,- f 60,- (in grediënten). Woensdaè 9 december, 20.30-22.00 uur, start de cursus Tuinontwerp - het ontwerpen van de beplanting. Deze cur sus is bestemd voor diegenen, die tevre den zijn over de indeling van hun tuin, maar de beplanting beter aangepast wil len hebben aan grondsoort, licht, hoog ten en bloeiperioden. Via het ontwerpen van een kleurenplan komt u vervolgens tot een beplantingsplan. De cursus be staat uit tien lessen van 1,5 uur. Cursus prijs: f 135,- f 15,- (syllabus). De Volksuniversiteit is druk doende met de samenstelling van het vootjaarspro- gramma 1999. Er zijn verschillende cur sussen, waarvoor u zich nu al kunt aan melden zoals Bridge voor beginners, Computercursus Windows 95, Lees kring Nederlandse boeken, Wijnproeven I en II. Wilt u het vooijaarsprogramma ontvangen dan kunt u uw naam en adres telefonisch doorgeven. Zodra het pro gramma beschikbaar is, krijgt u eèn exemplaar toegezonden. Voor informatie en inschrijving: Volks universiteit Soest/Soesterberg, Di Las sostraat 65, 3766 EB Soest, tel. 6022195. Openingstijden: maandag 13.00-16.00 uur, dinsdag, woensdag en donderdag 10.00-13.00 uur. Netjes in zaken blijkt een onderwerp te zijn waarvoor een toenemende belang stelling bestaat. Die belangstelling komt voort zowel uit economische als uit ethische overwegingen. Het Humanis tisch Verbond Soest/Baarn heeft drs. Raoul Wirtz bereid gevonden donder dag 26 november daarover een lezing te houden met volop ruimte voor discus sie. Ook belangstellende zijn welkom. "Ons kent ons", vroeger, en elders nog steeds, een vanzelfsprekende waarde, verandert richting: volstrekt verwerpe lijk. Ontwikkelingen in levensbeschou wing en ethische normen hebben daar ongetwijfeld mee te maken. Raoul Wirtz werkt als onderzoeker bij het European Institute for Business Ethics (EIBE). Hij verricht onderzoek naar de organisato rische aspecten van de bedrijfsethiek en naar de morele praktijk van managers en andere beroepsbeoefenaren. Hij kan daar dus over vertellen. Drie berichten die de actualiteit van dit onderwerp onderstrepen: In België staan oud-ministers terecht op de beschuldiging hun partijkas met steek penningen te hebben gevuld. "Vriend jespolitiek hoort ook niet in het bedrijfs leven", onder die kop meldt het Mid den- en Kleinbedrijf dat Europese ministers van Justitie en Binnenlandse Zaken corruptie bij bedrijven willen be strijden. Hen gaat het om de economi sche gevolgen. Fraude en corruptie (vriendjespolitiek en maffiose prak tijken) leiden tot concurrentievervalsing en onnodige prijsstijging. Minister Kort hals vindt de gemaakte afspraken nog wat vaag. De Soester Courant meldt deze week een politieke aanvaring over dit onderwerp in een gemeenteraads commissie. Een bekende Baarnse zakenman heeft aangekondigd de inleider kritisch te zul len volgen. Het kan donderdag 26 no vember dus een interessante avond wor den in het buurthuis De Praatpaal, Smitsweg 311 in Soest. Aanvang 20.00 uur. Er wordt een eigen bijdrage ge vraagd van f5,- per persoon. Op donderdag 26 november om 19.30 uur wordt in de RMA-rau- ziek- en dansschool, Muurhuizen 1 te Amersfoort, door de afdeling Wereldmuziek een concert gegeven ter gelegenheid van het tienjarig be staan van Novib-groep Amersfoort. De opbrengst van dit concert is geheel bestemd voor Novib-partner Saccs, een organisatie die in India strijd voert tegen kinderarbeid. Toegangsprijs is voor vol wassenen f 7,50, voor jongeren tot 16 jaar f 2,50. Alle muzikanten werken be- 1 langeloos mee, en de 'muziekschool sponsort dit concert. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar in voorverkoop bij de RMA en op 26 november aan de zaal. Het concert begint en eindigt met mu ziek met een Indiaas karakter door Peter van 't Westeinde en Jan Willem Noor. Zij bespelen de tabla (trommel) en de santoor (snaarinstrument). Verder gebruiken zij de tanpura, swaramanda- la, lier, harp en nadatarangini. Het programma ziet er verder als volgt uit: Volksmuziekensembles o.l.v. Martin de Ruiter spelen Jiddische muziek uit de Ukrai'ne en Bulgarije en muziek uit Roemenië en Rusland; een harp- en gi taarensemble o.l.v. Hanneke Landa speelt Zuid-amerikaanse muziek; een gitaarensemble o.l.v. Leon de Kroes speelt blues; de docenten van de afde ling Wereldmuziek Susana Lunanski, Leon de Kroes, Michel Marang, Martin de Ruiter en Pavel Steidl spelen Klez- mermuziek, en Noortje van Middel koop, Liselot Fennema, Hanneke Lan da en Trees de Rijk spelen Japanse en Roemeense muziek. Tijdens de pauze bestaat de mogelijk heid om artikelen van Novib, waaronder de bekende kalenders en Indiase hapjes, te kopen. DE DIN COMPACT KOOPSOM Sparen voor later is met de lage rentestand niet altijd effectief. Beleggen is een optie, maar de afgelopen tijd heeft u kunnen zien hoe wispelturig de beurs is. De DIN Compact Koopsom van de Soester Onderlinge verenigt de veiligheid van sparen met het rendement van de beurs. En dat tegen lage poliskosten. Wilt u meer weten? Met de DIN Compact Koopsom worden uw guldens euro's Vraag vrijblijvend meer informatie! Natuurlijk bij: VOOR AL UW VERZEKERINGEN, FINANCIËLE DIENSTEN, HYPOTHEKEN EN PENSIOENEN nen worden. Deze zijn nodig om zowel de drinkwatervoorzieningen op peil te brengen, als voor irrigatie om de grond geschikt te maken voor verbouw. Bo vendien krijgen jongeren in deze werk plaatsen de mogelijkheid een technische ondergrond op te bouwen. Het koor streeft ernaar de opbrengst van het con cert ter beschikking te stellen voor dit project. Voor het concert van 29 november heeft het koor een greep gedaan uit liederen van de afgelopen jaren. Zowel kerkelij ke als niet-kerkelijke en ook Engelsta lige liederen zullen op het concert ge zongen worden. Tevens zullen er liede ren worden uitgevoerd die op dit con cert voor het eerst ten gehore worden gebracht. De solo-partijen worden ge zongen door Lonneke Weusten. Het koor heeft een eigen combo dat in vol ledige bezetting bestaat uit een pianist, een gitarist, een dwarsfluitist en een drummer. Het concert duurt van 14.30 tot 16.00 uur. De toegangsprijs bedraagt f 7,50. Kinderen tot twaalf jaar mogen gratis naar binnen. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal of via de koorleden. Er is een crèche aanwezig. Jolanda van Schoonhorst-Kok, eigena resse van Jolanda's Haarmode aan de Speenkruidstraat 65, knipt op zondag 29 november haar klanten - zowel da mes als heren - voor een goed doel. Wat ze op die dag tussen 10.00 en 17.00 uur omzet komt rechtstreeks ten goede aan het Wereld-Aidsfonds. Het is een initia tief van de wereldwijde organisatie van kapsalons, die (oorspronkelijk op de datum van 1 december - maar tegen woordig ook in de dagen daaromheen) aan de actie meedoen. Volgens Jolanda is het een actie die vijfjaar geleden voor het eerst in Amsterdam plaatsvond. De belangstelling voor Aids is aan het afne men, maar het is nog altijd een gevrees de ziekte. KOEKJE v.d. week 2 ons flüanicetbakkerij SCHRIK NIET donderdag 19 november Borstplaat 4 50 per ons Jm» Van Weedestraat 76 Tel. 601 28 23 van uw BANKETBAKKER Walnoot-caramel taartje 9?s Oerbrood 25 Iedere zaterdag: oliebollen! Op zondag 22 november (15.00 uur) zal Han Reiziger in de Proefkelder te Soesterberg (Stemerdingweg 12) een voordracht houden onder de titel "Van boventonen tot tandeloze mannetjes met hoedjes". Het is een muzikale reis door het land van de wereldmuziek, met uitstapjes naar onze Westerse muziek cultuur. De lezing wordt opgeluisterd door beel den van een aantal hoogtepunten van het tv-programma "Reiziger in Muziek". De toegangsprijs bedraagt f 17,50; stu denten f 10,- (incl. een consumptie). Reserveren is mogelijk: Therese Kraut, tel. 6017388, of Kitty van Ee, tel. 6037804. Ze is 40 jaar juf Ze wordt op 21 november 60 jaar 100 jaar Tineüü! Dat gaan we vieren Vrijdag 20 november 15.45-17.30 uur Komt u ook? Ludgerusschool Vosseveldlaan 24 A - Soest Concert: Soester Orkest Vereniging o.l.v. Henk Soeteman en Ardjoena Soerjadi als gastdirigent, m.m.v. het Nederlands Hoorn Kwartet. J. Reicha: Partita in F voor blazers; Handel: The Arrival of the Queen of Sheba; Adriaan Schuurman: Poèm voor viool en strijkorkest; Schumann: Concertstuk voor 4 hoorns en orkest; Schubert: 3e symfonie in D, gehoord op donderdag 12 november 1998 in de Petrus en Pauluskerk te Soest. Het "Konzertstück" voor 4 hoorns en orkest is een fantastisch polyfoon stuk met afwisselend instrumentaal vuur werk, wervelende thema's en meesle pende romantische momenten. Schu mann is bovendien een meester in het langzaam opbouwen van een adembe nemende spanning. De pakkende the ma's echoën een week lang na in je hoofd. Geweldig! Robert Schumann leefde in de le helft van de 19e eeuw ten tijde van grote romantici als Men- delssohn, Chopin, Wagner en Liszt. Hij was zelf opgetogen over zijn concert stuk, waarvoor hij maar liefst 4 soleren de ventielhoorns (plus 2 in het orkest) verlangde en die hij bovendien op scheept met moeilijke partijen. Of dit er de oorzaak van is dat het stuk, voor zo ver mij bekend, in Nederland tot op heden alleen door het Nederlands Hoornkwartet (vanavond hier te gast) is uitgevoerd? Maar ook het Radio Phil- harmonisch Orkest verzorgde onlangs een opname. Gelukkig maar, want door ontstentenis van de le hoornist van het kwartet moest er op de valreep een ver vanger worden gevonden in de persoon van Hans Dullaart, de le hoornist van genoemd orkest. Omdat bovendien de vaste dirigent van de SOV deel uitmaakt van het hoornkwartet was er ook een beroep gedaan op Ardjoena Soeijadi als gastdirigent. De gasten zorgden er mede voor dat het concertstuk een hoogte punt van de avond werd. Soeijadi blijkt een begaafde dirigent die met weinig drukte een enorme impact heeft op het geëngageerde orkest. Het 4-stemmige hoornnensemble bezorgde de aanwezi gen veel luisterplezier. Een vooraanstaand kerkmusicus als Adriaan Cornelis Schuurman (1904- 1988) vind je zelden op een concertpro gramma. Hij was organist van onder meer de Joriskerk in Amersfoort en schreef meer dan 20 liederen voor het liedboek van de kerken. Voor zijn doch ter Tora, de eerste violiste van de SOV, schreef hij zijn Poème voor viool en pia no. Zeer moderne klanken en daarom mogelijk minder gewaardeerd door het publiek, maar als je er onbevangen naar luistert is het prachtig. Tora vertolkte de zeldzame compositie ontroerend mooi. Henk Soeteman bewerkte de pianopar tij voor strijkorkest. Het concert werd geopend met een compositie van Joseph Reicha, een tijd genoot van onder meer Haydn, Mozart en Stamitz. De partita in F voor blazers is feitelijk een dubbelkwintet waarin al leen de fluiten, de hobo's, de klarinet ten, de fagotten en de hoorns van het orkest meedoen. De SOV blijkt over een heel goed blazersensemble te beschik ken waarin de klarinetten excelleren, maar zeker ook de fluiten, de fagotten en de hoorns een pluim verdienen. Als symfonieorkest speelt de SOV zel den barokmuziek zodat de uitvoering van Handels synfonia "Arrival of the Queen of Sheba" voor de SOV een vrij unieke gebeurtenis is. Bovendien is de synfonia leuk om naar te luisteren. Han del verwerkte de pakkende motiefjes tot een feestje voor de strijkersgroep en de hobo's. Omdat voordien echter alleen de blazersgroep aan bod was geweest, moest het strijkorkest op dit werk inspe len, waardoor het werk niet geheel tot z'n recht kwam. Ik kan me nooit voorstellen dat de schrijver van de 8 prachtige Impromp tu's voor piano 10 symfonieën schreef die op mij altijd zo'n saaie, brave indruk maken. De na de pauze gebrachte 3e symfonie van Schubert is daar geen uit zondering op en stond in groot contrast met Schumann van vlak voor de pauze. De SOV had er hoorbaar hard op gestu deerd en vertolkte de compositie tech nisch redelijk, maar ik miste het speel- en luisterplezier dat bij Schumann wel aanwezig was. Het zal wel aan de com ponist gelegen hebben. De toegift in de vorm van de 5e Hon gaarse dans van Brahms kon dit helaas niet meer goedmaken. Het werk is zo meeslepend dat het eigenlijk niet stuk kan. Aan het orkest lag het niet, maar voor de behandeling van de complexe ritmiek van werken als de Hongaarse dansen van Brahms, de Slavische dan sen van Dvorak en de Hongaarse Rhap- sodie van Liszt moet je als dirigent eigenlijk zigeunerbloed hebben. Al met al een minder geslaagd concert? Eén van de orkestleden relativeerde: "Alleen Schumann was al zeer de moeite waard" en daar ben ik het van harte mee eens. Waar beluister je een zo indringend en zeldzaam werk "live"? Jan Slagt &BLOEI Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en 1Plantkunde ÖCDDUC,! In het EHBO-gebouw aan de Parallel weg wordt donderdag 19 november een lezing gehouden over de tuinen van Mien Ruys. Die is georganiseerd door de Soester afdeling van Groei en Bloei en verzorgd door Marianne Franken van de Stichting Tiinen Mien Ruys. Aan de hand van dia's kunnen de be zoekers een wandeling maken door 25 verschillende proeftuinen die in Dedem- svaart zijn aangelegd. De aanvang van de bijeenkomst is 20.00 uur. Leden van Groei en Bloei kunnen de lezing gratis bijwonen, anderen moe ten 5 gulden entree betalen Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Filmmaker Stefan Ruzowitzky houdt van het grote gebaar, zijn gras is groe ner, zijn luchten blauwer en zijn verha len epischer. Goed en kwaad, arm en rijk, heer en knecht verenigt hij in "Die Siebtelbauern", zijn fenomenale boeren drama. Met dit meeslepende meester werk voegt hij twee bestaande genres samen tot een verse filmsoort: "De set ting op het platteland, de kostuums en het boerenleven zijn afkomstig uit de Heimatfilm, maar ik heb de dynamiek van de Western eraan toegevoegd", al dus Ruzowitsky in een interview. Het resultaat is een Alpenwestern, waarin de passie hoog oplaait en de toeschouwer niet onberoerd kan blijven. Niets voor niets Nadat boer Hillinger onder mysterieu ze omstandigheden is gestorven, wach ten collega's, dorpsgenoten en de pas toor vol hooggespannen verwachting op het openen van het testament. Immers, de boer leefde zuinig, alleen en zonder erfgenamen. Hij deelde zijn hoeve slechts met de beesten en met zijn knechten en meiden. Toch zijn het de laatstgenoemden aan wie hij, met sardo nisch genoegen, zijn bezit nalaat, zodat de ondergeschikten plotsklaps ieder voor eenzevende grondbezitter zijn. De plattelandsmachthebbers in het dertiger jaren Oostenrijk zijn ontsteld: landarbei ders die hun eigen land bewerken, daar kan alleen maar ellende van komen. Aanvang 20.30 uur. Entree f 9,-; leden/ CJP/65+ f7,-. Agenda november: ma. 30 The Tango Lesson. De Samen op Weg kerken van Soest organiseren in dit seizoen een serie popconcerten. Het gaat om drie concerten met christelijke popmu ziek en gospel. Het worden drie heel verschillende avonden. Ze vin den alle drie plaats op een zater dagavond in de Julianakerk (Julianalaan 19). Het eerste concert vindt al binnenkort plaats. Want Lighthouse komt! Op za terdag 28 november om 20.00 uur tre den zij op. Het is een ontzettend goede groep. Lighthouse ken je misschien ook al van vele optredens die ze geven en cd's die door hen uitgebracht zijn. Hun laatste cd is "Stick to the faith". De mu ziek lijkt op die van Crowded House. De teksten zijn volstrekt eigenzinnig. Lighthouse zingt allerlei soorten songs, ook songs over hun geloof. Dat doen ze op een blije, maar beslist niet opdringe rige manier. Lighthouse Om 20.00 uur begint de avond, op za terdag 28 november. Het is in de Julia nakerk. De zaal gaat open om 19.30 uur. Kaartjes kosten f 7,50. Maar als je in één keer ook kaartjes koopt voor de andere twee concerten uit de serie, dan Lighthouse. ben je totaal maar f 20,- kwijt. Voor een popconcert van deze kwaliteit is dat su pergoedkoop. Zeal De tweede avond van de serie is op za terdag 27 februari. De band Zeal treedt op. Zeal bestaat uit vier musici, die de stijl van U2 of Oasis benaderen. Ruiger dus dan Lighthouse. Hun cd's ("Abso lute") en optredens zijn steeds van uit stekende kwaliteit. Message AÏI Rise Op de derde en laatste avond van de serie treden Message en All Rise samen op. Dat is op zaterdagavond 24 april. Message (uit Baarn) en All Rise (Bun schoten) ken je misschien al wel. Ze zin gen heel gevarieerd, van Gospel tot al gemeen repertoire. Kaartjes kun je kopen bij een aantal winkels in Soest. Let de komende dagen gewoon op het affiche van Lighthouse. Verder kun je kaartjes kopen of reserve ren bij Pieter van Winden (Boek weitland 80, 6031204), Christien van 't Land (Cimbaal 4, 6026718), Christa Nieuwenhuis (Parklaan 92, 6022034) en bij Pieter Bax (Thorbeckestraat 32, 6017532). Kerkstraat 7 3761 CR Soest Tel.: 035 - 602 30 22 Leuk om weg te geven. Vraag naar de mogelijkheden. Zonnebank met 2 gezichtsbruiners Snelbruiners met 2 gezichtsbruiners extra pigmentlampen Jumbo met 4 gezichtsbruiners 10 X f85,00 per keer f 11,00 10 xf 110,00 per keer f 13,50 10 xf 160,00 per keer f 18,50 Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag 13.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 17.00 uur

Soester Courant | 1998 | | pagina 21