WÊÊKUÊÊÊÊÊÊÊKtKÊÊ Evert van den Brakel keizer-generaal Ben Schimmel als winnaar uit de bus ^DogteïSm Springbokken herovert rayontitel Twintig koeien op een trainingsveld piHH iSPORTÏ Red Stars sloopt routine Geslaagden bij de Boshoeve Hulpverlei WOENSDAG 18 NOVEMBER 1998 SOESTER COURANT PAGINA 30 De Zwaluw zet kampioenen van 1998 in schijnwerpers DUIVENSPORT Overtuigende keizer-generaal van de Vriendschap DUIVENSPORT de beste, de lekkerste Break opnieuw basis voor basketbalzege BASKETBAL Jessica Workum districtskampioen Midden-Nederland BADMINTON Voorsprong Selby verdwijnt in dubbelspelen: 4-4 WATERPOLO Waterpolosters ontberen wissels tegen ervaren VZC HONDENSPORT Tweede plaats voor Soester combinatie in proef tophonden Acht individuele en vijf ploegzeges voor jonge turners TORNEN SCHAKEN Schakers kunnen niveau landelijke klasse wel aan Sportuitslagen Jeugdnieuws Sportprogramma Theorie- en praktijkexamen Hees-trainer Ron Daselaar in hoofdrol in Surprise Show VISSEN Van der Kraats is niet te stuiten in wintercompetitie WOENSDAG 18 NO RMA-kindercont in Julianakerk Evert van den Brakel is sinds zater dag 'keizer-generaal'. De Soester was dit seizoen afgetekend de meest succesvolle duivenmelker van de Zwaluw en werd in het clubgebouw aan de Koningsweg uitbundig ge huldigd. In de A-groep aangewezen behaalde hij vijf eerste plaatsen en zo won hij nog meer klassementen. Dat leverde hem automatisch ook de titel generaal in de aangewezen-klasse op. Generaal kampioen in de onaangewe- zen-klasse werd J. van den Brakel Zn. die in vrijwel alle disciplines bovenin eindigde. Ook J. van den Brakel, die decennia lang voorzitter was van de Zwaluw, werd in de schijnwerpers gezet, evenals een legertje andere kampioenen. Aan de wedvluchten-competitie deden dit jaar 45 leden van de Zwaluw mee. Eindstanden Keizer-generaal: Evert van den Brakel. Aangewezen - generaal: 1. Evert van den Brakel, 2. Rob Eimers, 3. J. van den Brakel Zn., 4. J. Stam, 5. H. de Bree. Vitesse: Evert van den Brakel; Midfond: Evert van den Brakel; Fond: Evert van den Brakel; Oude duiven: Evert van den Brakel; Jonge duiven: Evert van den Brakel; Natour: R. van 't Net. Een aantal kampioenen van de Zwa luw met midden achter keizer-generaal Evert van den Brakel. Foto: Goos van der Wilt Generaal groep B: R. van Homsveld; generaal groep C: De Bruin/Van Arn hem. Onaangewezen - Generaal: J. van den Brakel Zn. (tevens kampioen oude duiven); Vitesse: J. Stam; Midfond: J. Stam; Fond: H. de Bree; Jonge duiven: Gebr. De Bruin; Natour: W. van Dor- restein. Generaal groep B: H. van Es; generaal groep C: H. Wolfsen. Koppelkampioenschap generaal: 1. Evert van den Brakel - W. van Worres- tein - P. Kanters. Opnieuw is Ben Schimmel keizer- generaal geworden van de Vriend schap. De Soester belandde in niet minder dan acht categorieën op de eerste plaats en werd daarmee op overtuigende wijze winnaar van het algemeen klassement. De laatste prijzen van het vliegseizoen gingen naar Joop Wijnands en de com binatie Altenaar-Reijerse. Zij werden kampioen in respectievelijk de klasse jonge duiven en de natour. In de eind rangschikking eindigde de combinatie Altenaar-Reijerse als tweede achter Schimmel. Met een minimale achter stand werd Wijnands derde, gevolgd door de combinatie Vaessen-Veenend- aal en mevrouw Altenaar Zn. In de B-groep ging de titel naar de com binatie Zijdveld-Krol, terwijl Dirk Al tenaar in de C-groep zegevierde. Tijdens het wedseizoen werden in totaal 13.424 duiven ingemand. Dankzij het goede weer was het lossingsbeleid goed. De Vriendschap kijkt terug op een ge slaagd seizoen, waarop zatetrdagavonde de kroon werd gezet met een feestavond Keizer-generaal Ben Schimmel (derde van rechts) met enkele kampioenen van de Vriendschap. in het clubgebouw aan de Nachtegaal- weg. Bij die gelegenheid werden alle kampioenen en prijswinnaars gehuldigd. BANKETBAKKERIJ Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 Ondanks slecht aanvallend spel en een laag schotpercentage hebben de heren van Red Stars hun vijfde overwinning geboekt. Dat ging ten koste van DAS 2. In Delft werd het 64-71 na een ruststand van 33-38. Het was opnieuw de break waarmee Red Stars de tegenstander achter zich liet. Daarmee was de belangrijkste taak volbracht. DAS beschikte over veel rou tiniers, onder wie ex-international Peter van Zalm, en de Soesters beseften dat die ploeg op snelheid moest worden ge klopt. Dat lukte dankzij het goede rebound- werk van Frank van der Wal (negen) en Jan van Maanen (acht). Van Maanen bemoeide zich met negentien punten tevens nadrukkelijk met de productie, evenals Guido La Rose die op dezelfde eindscore uitkwam. Junior Frank Ren- zenbrink schoot vijftien punten bij el kaar, onder meer via enkele driepunters op belangrijke momenten. Red Stars, dat al vroeg in de wedstrijd een verschil van een punt of zes maak te, kon bij een reguliere aanvalsopzet weinig potten breken. Bovendien was het vizier niet zuiver afgesteld. Ondanks het grote aantal simpele lay-ups bleef het schotpercentage op veertig steken. Dat leverde niettemin twee wedstrijd- punten op. Dames Het thuisduel van de dames tegen Jump Usselstein was na negen minuten beslist. De gasten stonden toen al met 4-21 voor. Pas na de rust (10-32) beet Red Stars meer van zich af en ontwikkelde zich een gelijkopgaande strijd. Die ein digde in 34-60. Soest heeft er een districtskam- pioen bij. Judoka Jessica Workum behaalde de titel zaterdag in Co- then. De dertienjarige werd eerste in de categorie tot 61 kilogram. Jessica Workum traint bij sportschool Budo Ryu die nog drie ijzers in het vuur had en meer medailles oogstte. Angela Ruepert (11) werd tweede in de klasse tot 35 kg. Dezelfde plaats werd bezet door Eline van Luyn (13) in de klasse tot 37 kg en Ellen van den Berg (14) in de klasse tot 52 kg. De in het enkelspel opgebouwde 1- 3-voorsprong werd door Selby in de dubbels uit handen gegeven. Het duel met Flevoland eindigde in 4-4. Opnieuw hadden de Soesters een inval ler binnen de gelederen. Dat was Fred van de Glondelle die de geblesseerde Herman Scheerhoorn verving. Glondel le verloor zijn enkelspel kansloos, maar Johan Meijer (overtuigend), Chantal Broekhuis (10-13, 3-11) en Asmara Dirksen (4-11, 8-11) zetten de vaart erin. In het herendubbel moest Selby het punt aan de polderlingen laten (15-8, 15-7), spannend was het damesdubbel. Broekhuis en Dirksen pakten de eerste game (10-15), verloren de tweede (15- 6), maar trokken de partij in de verlen ging van de derde game naar zich toe. Daarmee kwam de tussenstand op 2-4. Flevoland trok de verhouding in even wicht tijdens de twee mix-partijen. Me ijer en Dirksen leken op weg naar het beslissende punt (5-15), maar gingen in de tweede game in de verlenging onder uit. Flevoland rook zijn kans en maak te het af. Glondelle en Broekhuis had den weinig in te brengen (tweemaal 15- 3), zodat Selby voor de tweede keer achter elkaar 4-4 speelde. Met slechts één wisselspeler wisten de dames van de Duinkikkers bij voorbaat dat ie een moeilijke wed strijd tegemoet gingen in Veenend- aal. Te meer daar de waterpolosters het liefst een pressing spelen, in combinatie met snelle aanvallen over de flanken. Een dergelijke tactiek vergt veel condi tie én wisselmogelijkheden die dus be perkt waren. Bovendien beschikte VZC over gerou tineerde speelsters die de verdediging van de Soesters herhaaldelijk te slim af waren. Met de periodestanden 2-0, 2-1, 2-1 en 1-0 werd het 7-2 voor de ploeg uit Veenendaal. Eenmaal per jaar vindt de Nimrod- proef plaats, waarvoor alleen de 5 beste van in totaal 4.800 honden worden uitgenodigd. Lucinda Prin- cesse of Bellevue en haar bazin Hennie Schoor waren in Vlijmen van de partij. De Soester combinatie eindigde na acht proeven, waarin twintig 'apporten' moesten worden gedaan, op de tweede plaats. De topprestatie van de retriever leverde onder meer een eervolle vermel ding in de stamboom op. Tijdens de tweedaagse wedstrijd moesten de hon den onder meer geursporen op grote afstand herkennen, wildvalplaatsen ont houden en sporen zoeken door riet en over water. Drie jaar geleden was Hennie Schoor met Bellevue Elsa ook tweede gewor den. "Het is uniek, want een hond mag in zijn leven maar één keer meedoen. Het komt echt aan op een goede band tussen baas en hond, want de proeven gaan op tijd. In Aqua Indoor heeft de Springbok ken de rayontitel heroverd. Het was de vijfde keer dat de Soester turn vereniging het kampioenschap op eiste, zodat de wisselbeker nu voor goed in de prijzenkast mag blijven staan. Een jaar geleden kwam de Springbok ken achthonderdste punt te kort voor de eindzege, de sportieve revanche liet za terdag niets aan duidelijkheid te wensen over. Met overmacht werden ploegen als Impala, Vivace en BG&SV achter zich gelaten. In vijf categorieën werd de Springbok ken eerste. Daarnaast werden acht indi viduele overwinningen geboekt. Die kwamen op naam van Gina Rens (E- opstap), Esther Beukema (E2), Danthe Henke (E6), Max van Gent (E7), Ar- jan-Pieter Troost (F5), Nimal Dubbers (F4), Babak Hagespoor (F6), Daan Beukema (D6) en Bas Bons (D3). Het aantal tweede en derde plaatsen was ook groot. De Springbokken beleefde een droom- start van het nieuwe seizoen. Niet alleen sportief gaat het de club voor de wind. Vorig jaar werd het zeshonderdste lid begroet, inmiddels staan bijna zeven honderd namen op de lijst van de admi nistratie. Foto: Goos van der Wilt De rayonkampioenschappen werden afgewerkt op verschillende Springbokken won met overmacht. toestellen. De Hef eerste achttal van Soest speelde in Zeist tegen de plaatselijke vereni ging. In deze wedstrijd bleek weer dat het gepromoveerde Soest het ni veau in de derde klasse landelijk gemakkelijk aankan. Toch werden niet alle kansen benut, waardoor één punt in Zeist bleef. Na zesen eenhalf uur spelen was het 4-4. De tegenstander van de elfjarige Daniël Stellwagen, was zichtbaar onder de in druk van de nu al "beroemde" Soester. Al na vier zetten had Stellwagen een gewonnen stelling op het bord. De rest was voor het supertalent geen enkel probleem. Rob van Aurich had daaren tegen wel veel problemen. Een sterk stukoffer van zijn tegenstander resulteer de in een nul van hem. Koen Vegter speelde wel een sterke par tij. Zwart kon niet alle dreigingen pare ren en raakte veel materiaal kwijt. Kop man Gerrit Meine Muis verloor een partij, waarin veel meer had gezeten. Halverwege had hij nog een iets betere stelling op het bord. Ook Roderick Loe- ber moest een nederlaag incasseren. In een sterke partij won hij een pion en had ook een goede stelling. Een misre kening kostte een stuk en toen kon hij direct opgeven. Bram Otto trok de stand weer recht door een goed gespeelde par tij wel met een overwinning te bekro nen. Wiet Bouma begon sterk, maar speelde het vervolg niet helemaal nauwkeurig. Ook in het eindspel liet Bouma een re misevariant liggen. Hugo van Hengel stond in zijn partij geruime tijd verloren. Gelukkig voor Soest begon zijn tegen stander daarna te knoeien en Van Hen gel profiteerde optimaal. Om half acht mocht hij een punt aantekenen, waar door Soest nu nog steeds ongeslagen is. Hees APWC Al-Hees Al 9-1; Hees Cl-Ussel- meervogels C3 4-9; Hees El-Usselmeervo- gels E4 1-15; Quick F4-Hees F1 0-5. SEC SEC Al-WZ'49 Al 1-2; SEC Cl-Hoog- land C3 4-2; SEC Dl-Quick D3 0-4; SEC El-IJsselmeervogels E2 5-4; Quick E6-SEC E2 3-8; Greenstars F2-SEC F1 1-5; SEC F2-WZA F7 14-0. Soest SO Soest Bl-SVM BI 1-2; SO Soest B2- NVC BI 2-9; SO Soest B3-Eemdijk BI 5- 1; SO Soest Cl-OSM'75 Cl 7-3; Eemdijk Cl-SO Soest C2 8-0; SO Soest C3-WZ'49 C2 6-4; Hoogland C5-SO Soest C4 2-3; SO Soest C5-TOV C3 2-3; Hoogland Dl-SO Soest Dl 3-3; SO Soest D2-Roda'46 D2 0- 3; SO Soest D6-SO Soest D4 2-3; SO Soest El-Eemdijk El 3-1; Hoogl.veen El-SO Soest E3 9-4; SO Soest E4-Eemdijk E2 9- 1; Eemboys El-SO Soest E5 9-1; SO Soest E6-U'vogels E7 2-0; SO Soest E7-WZA E9 5-0; SO Soest E8-SO Soest E10 4-4; SO Soest E9-Hoevelaken E6 15-3; SO Soest Fl- Roda'46 4-0; SO Soest F2-IJ'vogels F2 1-4; Cobu Boys F2-SO Soest F3 1-8; Eemvogels De jeugdteams van Eemvogels zijn be gonnen aan de zaalcompetitie. De BI begon moeizaam tegen MIA, kwam in de eerste helft met 6-0 achter en verloor met 7-3. Beter verging het de Cl in Zeewolde. Na een ruststand van 1-8 werd met 5-12 gewonnen van Wolder- wijd. Hees De F2- en D-pupillen waren wederom speelvrij wegens afgelasting. De jeugd die wél in actie kwam was niet in opper beste vorm, want alle teams verloren. De C-junioren kwamen met 2-0 voor, maar verloren toch. De E-pupillen wer den helemaal weggespeeld. Ook de Fl- pupillen konden het doel niet vinden: 5- 0. SEC Zaterdag werd nagenoeg een volledig competitieprogramma afgewerkt, alleen NVC Al tegen SEC Al werd afgelast. De Al speelde een verdienstelijke oe fenwedstrijd tegen het hoger spelende WZ'49. De Cl won wederom en ook de E2 won, dit team staat fier aan kop. Op de Dl na wonnen alle jeugdteams hun competitie-wedstrijd, voor de meeste eerstejaars D-pupillen is een heel veld nog wat te groot. Noemens waardig was de eerste wedstrijd van het nieuwe F-team dat met grote cijfers won. Soest De BI verspeelde in de tweede helft de winst tegen SVM. NVC was geen gelijk waardige tegenstander voor de B2. De B3 maakte een klapper tegen Eemdijk BI. Bij de C-junioren zet de Cl zijn ze gereeks voort. De C4 speelde een mooie partij tegen Hoogland C5. S.O. Soest Dl speelde gelijk in Hoogland. D6 en D4 spelen in dezelfde poule en tegen elkaar: 3-2 voor de D4. Bij de E- en F- pupillen waren de resultaten weer wis selend. De El en F1 presteerde goed. WOENSDAG 18 NOVEMBER Zaalvoetbal 20.00 uur Abma-Firtina'93 (Hilversum) ZATERDAG 21 NOVEMBER Basketbal 18.00 uur Red Stars (H)-Team Dreamers (Beukendal) Korfbal 15.50 uur SVMM-Eemvogels (Maarn) Tafeltennis 15.00 uur Shot-Renata (Orlando-ge- bouw) Voetbal 14.30 uur Desto-WZ'49 (Utrecht) 14.30 uur Hees-VVA'71 (V.O. Utrechtseweg) 14.00 uur SEC-OSM (Bosstraat-West) Volleybal 16.00 uur Bejo/Dinto-Stam/SoVoCo (D) (Warmenhuizen) 17.00 uur Stam/SoVoCo (H)-KO/BK (de Bunt) Waterpolo 19.15 uur UZSC 6-Duinkikkers (D) (Veenendaal) ZONDAG 22 NOVEMBER Basketbal 19.45 uur Prisma 4-Red Stars (D) (Utrecht) Hockey 12.45 uur Kieviten-MHC Soest (D) 14.30 uur Rosmalen-MHC Soest (H) Voetbal 14.30 uur Velsen-Soest (Velsen) 14.00 uur SEC-BFC (Bosstraat-West) MAANDAG 23 NOVEMBER Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag (C-drie) Zaalvoetbal 21.00 uur Firtina'93-Weldam Boys (Beukendal) Bij Manege de Boshoeve zijn de af gelopen weken twee examens theo rie en praktijk afgenomen. Van de 65 kandidaten kregen 62 het diplo ma uitgereikt. De drie anderen mo gen het theorie-gedeelte nog een keer overdoen. Van boswachter Sieb de Boer had de Boshoeve toestemming gekregen voor het praktijk-examen af te wijken van de ruiterpaden. Door de aanhoudende re gen van de laatste weken verkeren die in slechte staat. De geslaagde kandidaten zijn: Tom Altena; Petra Augustinus; Jan Bolderik; Talitha Bos; Sophie Dik; Al- bert van de Esschert; Monique van de Esschert; Wim Gielingh; Ad Goedhart; Brenda de Haas; Roos Hofman; Wout Hofman; Gerda Hofman; Karin Hoge- veen; Myrna Huisman; Petra Kok; Ma- riska Kuus; B. Wijnands; Lisanne van Wanrooy; Peter Lambregts; Marian v.d. Logt; Wim Pol; Fiona Pol Coyne; Ben Post; Lies Redeker; Jaap Rijk; Simon Terpstra; Lisa Winter; Peter Ypma; Wil lem Jan van Gemert; Paul Lagerwey; Marielle Lafleur; Rosemarie Brey; Ma- thys Irik; Joyce Schouten; Roxanne v.d. Wal; Greet Reinsma; Petra Wijnhof; Ingrid Venrooy; Diana Bouwman; Christina Pheysey; Anouk van Keken; Marjolein Kars; John Viering; M. Bart- man; M. Ruisendaal; N. van Wegen; K. v.d. Brug; N. Brinks; M. v.'t Hof; E. Sluyter; K. van Nifterik; N.C. Rosa; Y. Rigter; S. Kerkenaar; H. v. Ingen; Nico- le Ramselaar; A. van Dijk; Monique Eichelsheim; L. van Overveldt; J.B. Groenewoud; R. de Vries. Ron Daselaar houdt wel van een dolletje. En vaak is Jolanda Wiss van Hees het doelwit van de voet baltrainer. Zoals tijdens het buurt- voetbaltoernooi in de herfstvakan tie, toen ze was vergeten melk in te slaan. Daselaar liet sindsdien geen mogelijk heid onbenut om haar dat in te peperen. Jolanda nam op een zaterdag enkele pakken melk mee naar de Verlengde Oude Utrechtseweg, maar Ron merkte droogjes op dat ze het alleen goed zou kunnen maken met twintig koeien. De wraak van Jolanda was zoet. Afgelopen donderdagavond reed de hoofdtrainer de oprijlaan naar het Hees complex op. Vanachter het stuur zag hij dat het aardedonker was boven het trai ningsveld. Van binnen kookte hij al, omdat hij vermoedde dat het veld weer eens was afgekeurd. Maar toen Daselaar zijn auto uitstapte, werden alle lampen ontstoken en dook plotseling Hennie Huisman van de Sur prise Show op. Daselaar zal best eens gedacht hebben dat er elf ezels op het veld liepen, achter de tv-presentator ontwaardde hij twintig koeien. Op dat moment besefte de aanvankelijk verbouwereerde Daselaar hoe laat het was. Hij onderging dé 'hoon' van de in derhaast opgetrommelde selectie-spe lers en nam plaats om een koe te mel ken. Het 'volgetapte' bierglas dronk hij in één teug leeg, waarna in de kantine nog gezellig werd nagebabbeld over de goede grap van Jolanda Wiss. Zij had immers de stoute schoenen aan getrokken en Hennie Huisman ingelicht van de situatie. Nog geen twee weken nadat ze de brief had verstuurd, was de crew van de Surprise Show bij Hees aanwezig. Alles was geregeld tot en met de twintig koeien aan toe. De gemeen te had gezorgd voor de hekken, waar binnen de koeien moesten lopen en de firma Oud zorgde voor extra lampen. De hoofdrolspelers en een aantal geno digden zijn komende zaterdag in Aal smeer te vinden. Ze zijn getuigen van de studio-opnamen van de Surprise Show, waarin Daselaar en Wiss te zien zijn. RTL4 zendt het programma op zaterdag 28 november vanaf 20.00 uur uit. Hennie Huisman liet zich na de goe de grap fotograferen met Jolanda Wiss en Ron Daselaar van Hees. Willem van der Kraats is momen teel niet te stuiten. Opnieuw won hij met grote overmacht een wedstrijd, de tweede van de wintercompetitie. Met een totale vangst van 14 meter en 67 centimeter (Van der Kraats had 87 keer beet) hield hij de rest van het deel nemersveld een straatlengte achter zich. Ab Dekker kwam met 8.08 meter nog het dichtst in de buurt, Rinus Brons ein digde als derde met 5.89 meter. De wedstrijd werd gevist aan de Vecht. De 23 vissers haalden 335 vissen uit het water, wat voor de Vecht geen bijzonder hoge score is, zeker gezien de goede weersomstandigheden. Van der Kraats nam bijna 25 procent van de vangst voor zijn rekening. Op vrijdag 20 november vindt Julianakerk, Julianalaan 19, eei concert plaats, georganiseerd RMA-muziekschool Soest. De dit concert is: "Een koffer vol., ziek? muzikanten? noten? m ten? instrumenten?). Op de zolder van het kasteel va Archibald vindt een lakei een 1: koffer. Wat er allemaal uit d komt en wat voor (muzikale) a de lakei beleeft kun je meebe dit kinderconcert. Docenten leerlingen van de RMA-muzi zullen in het sprookje verschil strumenten ten gehore brengen sentatie is in handen van Erik Het kinderconcert is voor kind af 4 jaar en hun ouders, bej broertjes/zusjes, vrienden en nen. Het concert zal een uur t Aanvang: 19.30 uur. Toegang Weekend-opvangdienst Maatschappelijke Dienstyerli Hulp in dringende moeilijkl zaterdag, zondag en algemeei feestdagen, tel. 6245555. Stichting Hulpdienst Soest! Hulp aanvragen dagelijks tuss< 10.00 uur, tel. (0346) 3. 352097. Nazorg borstkankerpatiënl Informatie: Borstkanker infoi tram Utrecht (BIC), tel. 030 di. t/m. vrij. 10.00-13.00 uui Werkgroep Kind en Ziekenh Behartigt de belangen van ouders vóór, tijdens en na i huisopname. Informatie: mev ling, tel. 6014470. Vrouwenspreekuur Iedere donderdag 20.00-2 Stadsring 31A (Vrouwenhui v foort, tel. (033)4616612. Als wilt blijven kan dat. Meidentelefoon Voor specifieke meisjes] Maandag 19.00-21.00 uur; 16.00-18.00 uur; donderc 21.00 uur, tel. (030)232202 Vrouwen in de Bijstand Vrouwen die problemen hel terrein van de bijstand kunn terecht bij de werkgroep Vrc Bijstand, telefonisch dagel 13.00 of na 18.00 uur. 6017431 of 6018555. Spreekuur: elke 2e vrijd maand, 10.00-11.30 uur, in tionaal Vrouwencentrum, Si VTO-samenwerkingsyer Vroegtijdige Onderkenning lingsstoornissen bij kindei 240, 3800 AB Amer (033)4637285. Slachtofferhulp Soest Praatpaal en vraagbaak v< fers van misdrijven en verk len, tel. 6027719. Slachtofferhulp Eemlan 24 uur per dag telefonisc voor Soest, Soestdijk tussen 7.00 en 23.00 uur: tussen 23.00 en 7.00 uur: kamer van de Amersfoort 033-4666666. Al Anon-groep Soest Steun aan familie van de£ matig veel drinkt of dronk of 5415474 Baarn. Ouders van een overle< Landelijke zelfhulp-orgar Contactadres: Eveline N breestraat 543, 3765 X 6014310. Thuishulpcentrale Eer De THC biedt partners dementerenden, van chroi ouders van verstandelijk gehandicapte kinderen h of passief oppassen doe Informatie: tel. 033-463 Contactpersoon Soest: 1 tel. 6022395. Thuiszorg/Maatschaf Stichting Thuiszorg enN Werk N.O. Utrecht. Burg. Grothestraat 74, tel. 6036800, fax 60368 Jongerenspreekuur C Voor jongeren van 12 to dag 15.30-16.30 uur, Amersfoort. Psycho-profylaxe Stichting Psycho:profy ding op de bevalling. C v.d. Poll, Clauslaan 23, tel. 6031396. Steunpunt Rouwverw Contactadres: Nelleke Brinkweg 18, 3761 6022122 (9.00-11.0( 6014310. Telefonische Hulp Eemland Dag en nacht bereikb. en sociale nood, tel. 6. Kinder- en jeugdtek 12.00-21.00 uur, tel. 6 Adviesbureau voor en vachtproblemen bij Wie hulp zoekt, maai ren bij het Centraal M 11.00 uur, tel. 60311

Soester Courant | 1998 | | pagina 30