van Apollo jlogelijk uitbreiding VSB over herinrichting Rademakerstraat Ook voetballen bij Abrona TGEBITTcj aeciliafeest Caroluskoor Grote verscheidenheid en belangstelling creatiefmarkt Kinderen helpen Zoek Piet Gladde Gerrit te pakken 149,95| Prins Zotteklap werd verrast Sportuitslagen^J Controles Autokraakjes Controles III Agenda ndel is pagina Hulpveriening^J 'De Vleugel' DE VLEUGEL SKIËN Veel podiumplaatsen skiteam Soesterberg Waardering 107 'De Drie Eiken' Meningen van lezers Medische dienst [ï&rkdiensten^J VRIJWILLIGERSHULP NODIG? IK wil bosgrond verkopen ten behoeve van zeventig woningen theticus F. Roes bilarissen gehuldigd straat 35a - 602 93 60 Kerstdemonstratie Wie vergelijkt leest de Soester Courant Info dorpshuis Burgstede voorbeelden uit een col maar een \NCVA ;ancw VA !anO/A' ANOVA PHILIPS luxe lichtgewicht |Mp. sfoomsfriffc, BESIE KCOC gelest 'nveittum design weegschaal PW500 Het Eikenblaadje Met ingang van heden is het nieuwe Eikenblaadje in het Dienstencentrum van De Drie Eiken te verkrijgen. Daar in staan vele activiteiten die tot en met januari 1999 worden gehouden. VOLLEYBAL AGAVS Bl-Spirit BI 2-1; AGAVS Hl- Stam/Sovoco 1 3-0; AGAVS Bl-Forza Hoogland B2 0-3; AGAVS Al-Forza Hoogl. Al 0-3; AGAVS H2-Gemini S3 2-2; AGA VS D2-Switch 3 3-1; AGAVS Dl-Switch 2 3- 1; AGAVS H4-Forza Hoogl. 5 1-3; AGAVS D3-Forza Hoogl. 6 0-3. De politie hield vorige week dinsdag middag een snelheidscontrole op de Amersfoortsestraat. Van de 789 auto's die passeerden reden er 12 te hard. De bestuurders horen daar nog van. De top lag op 108 km/u. Op de Kampweg controleerde de poli tie naar aanleiding van klachten van omwonenden woensdagmorgen de snel heid van het autoverkeer. Van de 100 auto's reden er zes te hard; dat leverde even zoveel bekeuringen op. Woensdagmorgen bekeek de politie de verlichting van de fietsers op de Amers foortsestraat. Vier bonnen was het resul taat. Op de Smitsweg is vorige week de auto opengebroken van een 41-jarige Soester. De ruit was ingeslagen. Hij miste zijn radio. Op het Pijperpad werd het slot van de auto van een 23-jarige bewoon ster geforceerd. Ook haar radio bleek te zijn ontvreemd. Ook donderdag hield de politie allerlei verkeerscontroles in Soest. Van zes fiet sen deugde de verlichting niet op de Vredehofstraat, de Hellingweg en de Regentesselaan. Op de Vredehofstraat werden ook twee automobilisten beboet omdat ze de Regentesselaan inreden. Op het Nieuwerhoekplein werd een be stuurder betrapt op het rijden door rood licht; een boete van 180 gulden. Bij een gordelcontrole op de Veldweg werden vier bekeuringen uitgedeeld. Van een auto bleek het kenteken niet in orde. Woensdag 3 december 19.00 politiek vragenhalfuur, bibl. Donderdag 4 december 14.00 Sinterldaasfeest, Drie Eiken Vrijdag 5 december 18.00-21.00 chemokar, B. Ballotlaan Zaterdag 6 december 09.00-12.00 Oud papier thv Rabobank Maandag 8 december 11.15 zitting Rabobank, Drie Eiken Woensdag 10 december 10.00 thema-ochtend, ANBO 19.00 politiek vragenhalfuur, bibl. GEBOREN 26 november: Nadine Andrea, dochter van Rob en Yvonne Jansen, Mercury 81. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen; dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer; 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil 035-6093666. Eindelijk heeft het Luchtvaart Monu ment op de hoek van de Kampweg met de Banningstraat zijn naam. Die werd gratis vervaardigd en geplaatst door de fa. Van Santen Belettering. Zondag werd door het wedstrijdski team Soesterberg met elf kinderen meegedaan aan een Nationale Pun- tenwedstrijd in Bergschenhoek. De eerste slalom was erg moeilijk, waar door veel kinderen een poort misten of vielen en een diskwalificatie kregen. Dit kwam mede door het natte weer, waar door een skibaan gladder en dus snel ler wordt. Toch wisten verschillende kin deren een plaats op het podium te be machtigen. Mandy Dirkzwager skiede een goede tweede manche en wist zich op te wer ken van de derde naar de eerste plaats bij de meisjes 7 en 8 jaar (asp. 1D). Jo- landa Koch viel bij deze groep letterlijk buiten de prijzen. Danny Dirkzwager behaalde de eerste prijs bij de 9- en 10- jarige jongens (asp. 2H). Aranka van de Wal was op dreef en be haalde bij de 11- en 12-jarige meisjes (Schol 1D) de tweede plaats. Remy Dirkzwager zorgde er bij de 11- en 12-jarige jongens (Schol 1H) voor dat de familie Dirkzwager met een der de "gouden" beker naar huis ging. Enige tijd geleden ontving ik als Soest(erbergs) raadslid een uitnodiging voor het najaarsconcert van de Muziekvereniging Odeon en ik wilde aan deze invitatie gevolg geven. Achter af gezien had ik dit concert absoluut niet willen missen. Het was niet alleen het harmonie-orkest van de Muziekver eniging Odeon dat optrad, ook was het harmonie-orkest van de Utrechtse Christelijke Muziekvereniging De Ba zuin overtuigend aanwezig en liet de toehoorders genieten van uitstekend uitgevoerde muziek. Zo werden onder meer de TWilight Se renade, de Highlights van "Man of la Mancha" en Aloise schitterend uitge voerd. Bovendien was de uitstekende dirigent de heer Gerrit de Weerd zeer nadrukkelijk en professioneel aanwezig. Na de pauze het Soesterbergse Odeon, terwijl men gedurende de pauze wel de opmerking hoorde; "de Bazuin was schitterend en nu Odeon nog", en Odeon kwam en hoe. Wederom onder de prima leiding van De Weerd steeg Odeon tot grote hoogte en het is mij duidelijk dat er menig titel in het recente verleden is gehaald. Schitterend uitge voerde stukken zoals La belle Helene van Offenbach, The Singapore Expe- rience van Mertens en Mc Arthur Park van Webb. Het was geen wonder dat Odeon een staande ovatie kreeg. Het was grote klasse en de gemeente Soest mag zich gelukkig prijzen een dergelijk harmonie-orkest binnen de gemeente te hebben en als raadslid uit Soesterberg ben ik blij dat het orkest uitgerekend uit Soesterberg komt. Dames en heren mu sici, het was schitterend. Karei van Geef. graS Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Kerstbingo Vrijdag 11 december wordt in de grote zaal van De Drie Eiken een Kerstbingo gehouden. Een kaart kost 7 gulden, in clusief koffie. De aanvang is 20.00 uur, zaal open 19.00 uur. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 iflen wij u graag er ter gelegenheid ort. Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Soest - Soesterberg i.OO en 22.00 uur |ersfoort. uur voor reguliere 72 12 12. stukje grond vrij komt voor woning bouw. Ten zuiden wordt het begrensd door de gemeente Zeist en Leusden, ten westen ligt het terrein Sterrenberg, ten noorden stuit men op de vliegbasis en ten oosten vormen de militaire com plexen een onneembare muur. Binnen deze vierhoek ligt als een groe ne oase het afgesloten terrein van het KdK en de Open Ankh, de enige mo gelijkheid voor woningbouw. Het is be kend dat Soesterberg nog veel woning zoekenden kent en begin 1999 wordt in de Soldaat Ketting Olivier Kazerne de enige opleiding van het militaire Korps technische Troepen gevestigd. Dat bete kent dat diverse militairen in eerste in stantie een woning in Soesterberg zullen gaan zoeken, een poging die tot op he den weinig kans van slagen heeft. Maar nu het KdK een stuk grond van ruim 35.000 vierkante meter wil verko pen ten behoeve van woningbouw, be tekent dat de wijk Apollo met circa ze ventig koop- en huurwoningen zou kun nen worden uitgebreid. Voor het vliegdorp is dat een ongeken de luxe en geeft heel wat mogelijkheden voor woningzoekenden. Het KdK kan de opbrengst van de grond uiteraard goed gebruiken voor restauratieplannen binnen het Cenakel, teneinde dat in zijn geheel bij het KdK als congrescentrum te betrekken. Directeur Wico Bunskoek van het KdK wilde desgevraagd geen verdere mede delingen doen, maar erkende dat een dergelijke aanvraag aan de gemeente Soest was gezonden. Ook vanuit de ge- len de wijk Apollo en het ge- v Kontakt der Kontinenten ligt groot bos dat in het verleden rdere keren ter sprake is ge it bij bouwplannen. Binnenkort e gemeente Soest opnieuw een oek van het KdK behandelen erkoop van een stuk bosgrond. Soesterbergse woningenbe- d zou dan kunnen worden uit leid. ter het vroegere St. Jan - dat nu het takt der Kontinenten heet - ligt het dat in feite niet wordt benut. Om eden zijn er in het verleden diver- annen geweest om het te verkopen, aatste optie was de bouw van een t Dienstencentrum voor de Samen ^eg-kerken, dat niet doorging van- b een mogelijk betere locatie in het malig Militair Hospitaal van de stad cht. Daarna werd bekend dat het >ster Cenakel begin 1999 zal ophou- te bestaan en op grond van een ver- tschap van het verleden - congrega- ÏVD - het KdK werd gevraagd het :in en de gebouwen over te willen en. igezien het KdK een aanmerkelijke ïame van het gebruik van dit con- icentrum moet verwerken, kwam dit bod goed uit. Dat betekent tevens het terrein ten zuiden van de beide ouwen niet voor nieuwbouw in aan- king komt en derhalve overtollig is 'orden. pansie s bekend dat Soesterberg nagenoeg Volgebouwd en hier en daar soms een meente Soest was men niet scheutig met het verstrekken van informatie. Het ver zoek was bekend en zal binnenkort bin nen de Commissie RVO worden behan deld. Het verzoek past volgens de ge meente niet in het geldende bestem mingsplan en de 'waardevolle bostuin' moet zo min mogelijk worden aangetast. Een tuinman van het KdK reageerde hier nogal lachend op. 'Kennelijk zijn ze nog nooit achter in het bos geweest. Het bestaat uit puur arme grond voorzien van meer stronken dan bomen. Als men dat een waardevolle bostuin noemt dan moet ik kennelijk nog heel wat leren', aldus zijn reactie. Een positief gegeven is dat de gemeen te wel oren heeft om de 'arme bosgrond' met woningen te doen bebouwen waar door een betere stedenbouwkundige aansluiting met het dorp wordt verkre gen. Daarvoor zou een vrijstellingspro cedure moeten worden opgestart. Geluidzonering Nagenoeg heel Soesterberg heeft op ge bied van nieuwbouw direct te maken met de geluidszone van de vliegbasis. Het Departement van Defensie is nog niet zover dat zij deze zone kan herzien en men moet zich aan de daarvoor gel dende regels houden. De bosgrond ligt tussen de 35 en 40 Kosten-eenheden. Dat betekent dat er alleen vrijstelling van het bestaande bestemmingsplan kan worden verleend als er ook in het kader van het Besluit Geluidsbelasting Grote Luchtvaartterreinen vrijstelling wordt verleend. Zondag 6 december ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger; aalm. Duivenvoorde Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 dameskoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 drs. T. Zijlstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: D.W. van Lier (Den Dolder), Paltzerweg 227,030-2284555. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. i of niet, uw specialist veweg 34c - Soest on 035 - 602 80 86 aties. Gratis advie De Vereniging Soesterbergs Belang SB) hield onlangs in dorpshuis urgstede een bijeenkomst met als derwerp 'de herinrichting Rade akerstraat'. Genodigden waren ewoners van de Rademakerstraat en bestuursleden van de V5B. >hr. P. van Rijthoven hield een korte «lichting op de ontvangen concept- rtnotitie, waarop een discussie ont- |>nd met de nodige op- en aanmerkin- n. Het plan richt zich vooral op de Reling van het bus- en autoverkeer en in mindere mate op het verkeer van (brom)fietsers en voetgangers. Wil men de straat veiliger maken en verfraaien, dan zouden alle verkeersstromen de nodige aandacht moeten krijgen. De busdienst MidNet wil de straat in beide richtingen gebruiken en eist een brede rechte weg. De mening van de VSB is dat het oversteken dan nog lan ger en dus gevaarlijker gaat worden en het hard rijden bevorderd. Wel staat men positief tegenover het dorpsbusje, maar dan moet het door alle wijken van het dorp rijden. Daardoor vervallen de 'AN KOOPHANDEL IOOI- EN EEMLAND busdiensten door de Rademakerstraat en wordt men naar een soort busstation vervoerd. Dat ziet men gaarne aan de Banningstraat, ter hoogte van de ijs baan. De lijndienstbussen maken dan enkel gebruik van de Montgomeryweg en Banningstraat in beide richtingen. Na de aanleg van de Tammer-rotonde zou enkel de Banningstraat gebruikt kunnen worden. De financiering van dit zoge naamde busstation zou verkregen kun nen worden uit 'De Boer gelden'. De aanleg van ook een fietspad aan de noordzijde van de Rademakerstraat ziet de VSB om veiligheidsredenen niet zit ten. Er is één doorlopend fietspad (Utrecht-Amersfoort v.v.) en dat is v°l~ doende. Ook het situeren van de fiets paden tussen de geparkeerde voertuigen en de rijbaan acht men juist onveiliger. Verbetering van de beveiliging van de straat wordt als voornaamste doelstel ling gezien. In het plan wordt gesproken over twee richtingsverkeer, maar men is meer voor eenrichtingsverkeer voor het gedeelte Prof. Lorentzlaan en de Van der Griendtlaan. Dat zal het straatbeeld en de veiligheid aanmerkelijk ten goede komen. Verkeersremmende maatregelen zullen noodzakelijk zijn en het operatio neel parkeren (met de snuit naar de rij baan) moet worden bevorderd. De VOS en de VSB gaan binnenkort met elkaar om de tafel zitten om tot een eensluidend standpunt te komen rich ting de gemeente Soest. 9In het dorp Sterrenberg is de Stichting Abrona gehuisvest. Op het terrein staan di verse wooneenheden die men 'clusters' noemt. Zo kent men de clusters Zuiderkruis, Morgenster, Sirius, Keerpunt/Flat, Orbis en Noorderkroon. Het is bekend dat de bewoners diverse activiteiten ontplooien, vooral op gebied van sport. Zolang de lo catie Sterrenberg bestaat doet een detachement van hen elk jaar mee aan de plaat selijke Avondvierdaagse. Maar ook intern staan ze hun mannetje, zoals op de foto de voetbalclub van Orbis met links ploegleider Piet van Leus den. Ondanks bijna tien graden vorst trad dit team onlangs op het voetbalveld van Sterrenberg aan en wist de tegenstander met grote cijfers te verslaan. Als een echte tr&iner hanteerde Piet van Leusden een schrijfblok en noteerde het wel en wee van zijn ploeg en plaatste zo nu en dan een opmerking ym zijn mannen tot het uiterste te motiveren. Luxe design koffiezetter KF147 luxe en compleet ui'gemsle 10-15 kc<sl koffieceltet. Leveibaa| in metallic groen, j -rood en -blauw. -HV &BLOEI [et Caroluskoor heeft zijn Caeciliafeest svierd in de grote zaal van De Drie Ei- :n. Dit jaarlijkse feest voor koorzan- :rs was aanleiding om twee jubilarissen huldigen, te weten Cees Baars en Ria igenaar, die respectievelijk 25 jaar en }/i jaar lid van het koor zijn. De bij horende onderscheidingen werden in verleend door de Gregoriusvereni- i« nowikeurige design weegschool met groot I orde beste keuze! Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde [Voor velen van ons de gezelligste tijd 'an het jaar, en ook de tijd waarin we iet veel zorg ons hele huis zo feestelijk togelijk maken. Zelfs de vaak vergeten ioekjes krijgen bij veel mensen nu een celift. Deze avond worden u een aan- il praktische ideeën aangereikt, van de 'oordeur door het hele huis naar de ichterdeur. Overal maken we plaats 'oor sfeervolle decoraties. 'p maandag 7 december is er een de- lonstratie van twee bloemisten, beiden ifkomstig uit Soest: Els de Schepper en lacqueline van Knobelsdorff. Gezien uin ervaring wordt het een inspirerende n leerzame avond. Zoals gewoonlijk is aan het slot een verloting van enkele •rachtige, op deze avond gemaakte kerststukken. Aanmelden voor deze avond is niet nodig. Ieder is van harte welkom, en kan gerust familie en ken nissen meenemen. In tegenstelling met wat eerder is Ver meld, is de juiste datum: maandag 7 december! Aanvang: 20.00 uur. Plaats: Griftland College, Noorderweg 79. Kosten: leden f 2,50, niet-Ieden f 7,50. Het had zo mooi moeten beginnen. Sint met al zijn Pieten op bezoek bij de jubilerende brandweer, waar veel kinderen waren. Maar Gladde Ger rit gooide roet in het eten, althans maar even. De jeugd van de brand weer trok erop uit en arresteerde de boef. Hij was helemaal over z'n toeren de Zoek Piet, want Gladde Gerrit had de Speur Piet opgesloten en was op weg naar het bos om de weggestopte gesto len juwelen op te halen. 'En willen jullie mij nu helpen om de Speur Piet weer te bevrijden?' De kin deren stonden als één man achter de Zoek Piet en aan de hand van een stuk kaart die de Zoek Piet in de kamer van de Speur Piet had gevonden, gingen ze in de oude K2 brandweerwagen op pad. Het werd een verschrikkelijk spannen de middag met een heel goed resultaat. Op de plek die de kaart had aangewe zen, hadden ze eerst de kist met juwe len gevonden en zich toen verstopt. Gladde Gerrit kwam direct na hen en kon de kist natuurlijk niet vinden. Hij werd kwaad en zei dat hij dit de Speur Piet betaald zou zetten. En toen slopen alle kinderen achter hem aan totdat hij bij de hut was gekomen, waar ze de Speur Piet hoorden huilen. Onder groots krijgsgejoel werd Gladde Gerrit overmeesterd en in een net ge bonden. Voor straf reden ze hem dwars door het dorp en werd hij daarna aan de politie overgeleverd met de kist met ju welen. En toen kon pas het Sint Nico- laasfeest beginnen en hoe. De oude Sint was erg blij dat zijn Zoek en Speur Pie ten weer terug waren, dank zij de gewel dige hulp van de brandweeijeugd. Voor de grote en de kleine kinderen werd het toen toch nog een mooie pakjesmiddag. ging wegens hun verdiensten voor de katholieke kerkmuziek in Nederland. Ze werden uitgereikt door zr. Marie-Anne en pastor Van der Heijden. Na het offi ciële gedeelte werden de jubilarissen toegesproken door de pastores en toe gezongen door alle koorleden. Daarna volgde nog een gezellig samenzijn. doen. Maar het meeste werk doen de mensen zelf op deze creatief markt. Zij brengen hun eigen creati viteit mee en tonen dat aan anderen en dan ontstaat er automatisch een gezellige sfeer'. Irmgard Lensink, de motor van de crea- tiefhiarkt, verwees alle complimenten naar anderen, terwijl ze zelf een klein deel van haar grote creativiteiten op een kraam liet zien. Het Dienstencentrum van De Drie Eiken puilde zaterdag uit van de vele stands, waarin veel goede ren voor een klein prijsje te koop waren. Poppen, applicatiewerk, kavia's, patch work, tegels, zijde, aquarellen, sieraden, kleding, te veel op om te noemen. Indrukwekkend waren enkele voorwer pen waaraan men toch maandenlang heeft moeten werken. Voor de ouderen in Soesterberg was daar bijvoorbeeld de bekende rode bus van Tensen, die vele jaren geleden veel Soesterbergers voor 55 cent retour naar het openluchtzwem bad vervoerde. Een hobby van de heer Daniëls die meer prachtexemplaren ten toonstelde. Sieraden van mevrouw Lijf- togt, heel fijn en voorzien van een snoer die alleen met bijzonder goede ogen kunnen worden vervaardigd. Het zijn lectie die zaterdag in De Drie Eiken te zien waren. Van sommige plaatsgenoten zag men voor het eerst hun bijzondere gaven en talenten. In totaliteit blijkt dat velen niet alleen achter de buis hangen, maar veel vrije tijd geven aan hun hob by. Om die reden kan men de creatief markt als bijzonder geslaagd beschou wen. Kerstkaartmarathon Op zaterdag 12 december wordt in dorpshuis Burgstede een kerstkaartma rathon gehouden. Aanvang 10.00 uur; inschrijven vanaf 09.00 uur; kosten deelname 12,50 p.p. incl. kopje kof fie. Mooie prijzen; er wordt ook een ver loting gehouden. Kerstbingo Op vrijdag 18 december wordt in dorps huis Burgstede een kerstbingo gehou den waarin aantrekkelijke prijzen zijn te winnen. Aanvang 20.00 uur, zaal open van 19.30 uur. Vooraf opgeven is mogelijk: Dorpshuis Burgstede, tel. (0346-)351975. Op zaterdag 14 november jl stond mij een aangename verrassing te wachten bij mijn dorpsbakker. Nadat ik mijn bestel ling had gedaan, vroeg Elly Hoekstra, medewerkster bij de bakker, of ik even wilde wachten want ze had wat voor mij. Nadat ze de klant waar ze mee be zig was had geholpen, liep ze naar de gebaksvitrine en haalde daar een taart te voorschijn die een forse afmeting had met een foto van mij erop, uitgedost in mijn Prinsenpak. Menigeen zou in ver rukking zijn geraakt over zoveel lekker nij, maar ik vond het gebaar heel erg leuk. De verklaring van Elly was: 'Het is in Brabant de gewoonte om de nieu we Prins van de carnavalsvereniging een taart aan te bieden. Bij deze'. Hoewel ik de geste erg leuk vond, vroeg ik me toch af wat ik met zo'n enorme taart aan moest. Ik vroeg dan ook of hij nog even in de vitrine van de Zoete Verleiding mocht blijven staan, aange zien ik op de fiets was. Thuis aangeko men wist ik nog steeds niet wat een vrij gezel met een taart van 30 bij 40 cm moest, maar toen kwam ik op een goed idee. 's Middags toog ik naar de Heijbergh en vroeg aan een verzorgster of het een goed idee was om de taart te schenken aan de senioren van de Heijbergh. Met een enthousiast: 'Ja, natuurlijk, dat is lekker voor zondag bij de koffie', ben ik de taart gaan halen en heb hem direct naar de Heijbergh gebracht en hem aan een bewoonster aangeboden namens mijzelf en de bakker. Ik hoop dat de bewoners er met smaak van gegeten hebben en ik bedank de bakker en zijn vrouw voor het hartstikke leuke idee'. Aad Zwingelaar, Prins Zotteklap de Achtste

Soester Courant | 1998 | | pagina 15