FEERVOL WONEN? Fleece truien lopsoEsn s^pokter Paul Rupert: 'De zegeningen van de moderne geneeskunde zijn heel betrekkelijk' Soest 50 jaar geleden RADIO VERHEUGEND® Drie dagen lang voordeel! nu 49,95 PROGRAMMA OVERZICHT PAGINA ^Woensdag 9 december 1998 Huisarts-oude-stijl neemt afscheid van de praktijk ering J U OP TAFEL den wij u j De pil Ds. Herman de Wilde in 't Hart van Soest 57,25 p.p. I DIRECT VRIJ: et tuin Toetsenclub PIET VAN HEUGTEN Volkskerstzang met Julianakoor en SMG op 20 december Bij De Hoeve Antiek in 's-Graveland treft u een unieke collectie oud- en nieuw geloogd grenen- kersen- en koloniale meubelen aan op de 3 etages sfeervol ingerichte showroom. Met bijpassende bank stellen, fauteuils, lampen en een leuke collectie woon accessoires. Gratis bezorging door heel Nederland en 3jaar garantie! Bezoek onze showroom of bel voor 'n brochure (035) 656 40 02. MEVEEN ROMANTIEK IN PUUR NATUUR Vrouw valt Lezing over lokale historie Volksuniversiteit Soest/Soesterberg Groendecoraties Radio Soest I ClipboardI de beste, de feMerste Henny Visser in 'Orlando' Bij de radio... Uit de Soester Courant van 10 December 1948 Officiële mededelingen. normaal 79,95 Soesterbergsestraat 49A Soest-Tel. 035-602 35 84 VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG SOESTER COURANT PAGINA 11 Telefoon 035-60 36 282 Telefax 035-60 36 283 "Ik ben arts geworden omdat ik m sgierig ben naar mensen. Spe cialist heb ik nooit willen zijn; ik ben verknocht geraakt aan het huis- artsenbestaan. Alleen dan kun je iets leren van de mensen; je krijgt inzicht in hun levensloop, van hun geboorte tot hun overlijden..." Dokter Paul Rupert (62 jaar) houdt het voor gezien. Komende zaterdag (12 de cember) neemt hij met een receptie in defBundeling, het gezondheidscentrum verkoop en inlichtingen 3311 de Schoutenkampweg in Soest-zuid, afscheid van zijn praktijk. Tussen 15.00 Schoeman en 18.00 uur kunnen zijn patiënten en andere belangstellenden hem daar de Middelwijkstraat ^makdaa'jhaofj komen drukken "lk vind 't vrese- 3764 CH SOEST lijk," zegt hij, en dat slaat op de recep tie, want hij staat niet zo graag in het middelpunt. Met het vertrek van Paul Rupert komt een einde aan de inmiddels beroemde ^ister huisartsengeslacht Rupert, irvoor grootvader J.H.A. Rupert in .0 de basis legde. Hij werd in 1935 ;evolgd door H.G. Rupert, zijn zoon, 1969 zette P.J.H.M. Rupert zijn len in het spoor der vaderen. Groot- Ier Rupert was ook gemeentearts en leedde talrijke nevenfuncties, maar voelde zich in de eerste plaats "ge- rts", en dat gold eveneens voor zijn iten. Rupert: "Ik vind het niet zo'n pro- leem om op te houden. Voor de pa- siten wel natuurlijk, maar als je ziet ^t er allemaal gebeurt in de moderne ineeskunde... Ik ben nog een huisarts- ide-stijl. De nieuwe generatie gaat iders met mensen om, en daar heb ik lel respect voor, maar ik pas daar niet teer in." ferzakelijking lij wijst in dat verband op de toene- lende "verzakelijking" van het vak, op let feit dat er veel minder ruimte is voor iet opbouwen van een persoonlijke re- itie met de patiënten, op de "protocol- [sering" van de geneeskunde, waarbij >wat alle medische zorg tot een aantal standaard-handelingen wordt terugge bracht. "Het gaat steeds minder om ken- lis van de patiënt als individu; artsen tijken naar het ziektebeeld en zijn veel >auwer geneigd tot het inschakelen van ide moderne technologie." L"De zegeningen van de moderne ge- ïeeskunde zijn heel betrekkelijk," bena- lrukt hij. "De vraag is alleen nog: hoe je? Ook de 'wensgeneeskunde' leemt steeds toe, een enorm scala van ïedische ingrepen die wij van de oudere generatie geen geneeskunde meer vin- len. Een gebroken been is een gebroken leen, dat is hetzelfde, maar de genees- cunde wordt langzamerhand onbetaal- iaar door al die nieuwigheden en de ïisen die de mensen stellen." >e moderne patiënt verwacht van de fgeneeskunde dat ze de sterren van de Ihemel plukt, constateert hij somber. "Het duurt soms heel lang voordat de [mensen inzien dat niet alles kan, dat er een eind aan de mogelijkheden komt, en dat er een verschil is tussen kwaliteit en kwantiteit. Soms gaat het bijvoor beeld om een keus tussen nog vier goeie jaren of tien beroerde jaren. Mensen er varen zichzelf steeds meer als iets wat je in onderdelen uit elkaar kunt halen..." Over de jonge artsengeneraties spreekt r hij geen oordeel uit. "Maar het lijkt wel een ander soort mensen. Dat geldt ook voor de patiënten. Als een meisje om de pil komt vragen zeg ik meestal: wacht j niet te lang met zwanger worden. Dan In 't Hart van Soest, het Radio Soest- programma op dinsdag 15 december om 16.00 uur, praat Jan Visser met ds. Her man de Wilde, onder meer bekend als voorzitter van de gemeentelijke Advies groep Gehandicaptenbeleid en deze maand genomineerd voor de Gouden Oliebol 1998. Columnist Eit Algra laat zijn licht schij nen over "Fossielen" en Visser leest het gedicht "Advent 1950" van Guiilaume van der Graft. Lenora Crom tenslotte hanteert de Boekentafel. Dit programma wordt herhaald op zon dagmiddag 20 december om één uur. Zondag aanstaande wordt in "'t Hart" de opname uitgezonden van het inter view met Wico Bunskoek en de column van René Eybersen over Hans Jacobs. Techniek: Frank Smit. 3 bestellen), af 31,50 p.p. or u klaar. 3 reserveren). keuken, schuur. kijken ze je vreemd aan, maar als ze straks 35 zijn en er niet zo gauw een kind komt, moeten er allerlei toestan den aan te pas komen, zoals reageer buis-bevruchting en vruchtwaterpunc ties. En als ze dan eenmaal een kind hébben moet het weer in een crèche..." Ook de psychologie en de sociale we tenschappen hebben de geneeskunde niet erg veel verder geholpen, stelt hij vast. "Toen ik als huisarts begon was dat allemaal net in opkomst. Vroeger had je geen Riaggs of crisiscentra; nu staan er enorme gebouwen en is de medische zorg verdeeld over allerlei personen en instellingen. En wat heeft al die kennis opgeleverd? Als je iemand naar het Ria- gg stuurt weet je bijna zeker dat-ie er over vijfjaar nóg loopt..." Verwijs-instituut Grote zorgen maakt hij zich over het verdwijnen van het "zorgaspect" uit de geneeskunde. "De kosten rijzen de pan uit. Kijk maar naar de oudjes die zó uit het ziekenhuis thuis worden gedumpt, ook al kunnen ze zelf niet eens hun schoenen aantrekken. En als je dan om een zuster belt hoor je: over een maand of zo... Dat is toch waanzin?" Hij wordt ook niet vrolijker van het regeringsbe leid op dat punt. "Minister Borst wil ons een zogenaamde poortwachtersfunctie geven. Dat betekent dat je op den duur alleen nog een soort verwijs-instituut bent. Het "alles-moet-maar-kunnen"-idee staat hem niet aan. "De pil, dat is tegen woordig toch iets heel gewoons. Maar hopelijk wordt het geen automatisme en denken meisjes er eerst nog eens goed over na. Ik vraag ook altijd of ze hun moeder meebrengen, en verreweg de meesten doen dat. Ik wil dat moeder en dochter het gesprek aangaan over sek sualiteit en voortplanting." Dat zijn opvattingen enigszins "pater- naal" overkomen stoort hem niet. "Sex en voortplanting moet je niet loskoppe len. Ik liet in de tijd dat ik nog zelf ver loskunde deed ook de kinderen uit het gezin bij de bevalling zijn. Dan vergeet je nooit meer dat die koppeling er is. Ik wil dat eigenlijk in het onderbewuste ingebouwd hebben." Gemeenschapsgevoel Zijn intense betrokkenheid bij zijn pa tiënten is in de jaren niet veranderd. In die zin gaat hij ook "met bloedend hart" weg. "Op een gegeven moment word je familie van elkaar. Je kent mekaar door en door. Ik heb onzettend genoten van het gemeenschapsgevoel dat er bestond. Daarom vind ik zo vreselijk dat de oudste generatie Soesters doodgaat. Half Soest wordt uitgeroeid, denk ik wel eens. Het hart wordt uit Soest wegge rukt. Ik kan daar niet goed tegen." Gemeenschapszin, het is een begrip dat hem na aan het hart ligt. "Dat gaat he lemaal weg. Vroeger kon je makkelijk zeggen: ga eens koffie drinken -bij je buurvrouw. Als je tegenwoordig een ver huiswagen ziet staan blijken er weer van die yuppen te komen wonen. Je kent elkaar niet meer; je kijkt elkaar niet eens aan... Komt het allemaal nog goed? "Ik weet het niet. Er zijn gigantische problemen. Denk maar aan de dure zorg, de wacht lijsten, de mensen die niet meer in de gemeenschap worden opgevangen maar aangewezen zijn op de instellingen, waar alles technisch of bouwkundig wordt vertaald. Daarmee lopen we op den R/ST. Hilversum De Soester Kring Secretariaat: <L Jo Albert Cuyplaan 136 Tel. 035-6017001 Op woensdagmorgen 16 december, om 10.00 uur, komt de Toetsenclub Eem- land bij de Soester Kring op bezoek. De heer Besseling uit Baarn, leider van de club, brengt een elektrisch orgel, een keyboard en een zogenaamd Ham mond-module met zich mee. Na en tijdens uitleg over deze muziek instrumenten volgt Salonmuziek en fragmenten uit musical en operette. De Soester Kring wil, samen met alle be langstellenden het jaar vrolijk uit luiden. Iedereen is welkom in de zaal van de NPB-kerk, ingang op de parkeerplaats aan de Pieter de Hooghlaan. Zaal open 9.30 uur, aanvang 10.00 uur, sluiting 11.30 uur. Bijdrage in de kosten f 4,- incl. koffie of thee. Voor meer informa tie, tel. 6017001. duur zo vast als een huis. Ook al die opsplitsingen. Neem de wijkzuster; die had alles, kende alles, deed alles. Nu komt er voor elk klusje een ander, en de oudjes worden gek van al die handen aan het bed..." Al die functiegerichte zorg haalt volgens hem de ziel uit het vak. "We moeten dat monteurschap gauw vergeten en weer de menselijke ervaringen overbrengen naar anderen. Die persoonlijke gericht heid is veel belangrijker dan al die tech nische aspecten." Lange weg Hij geeft toe dat hij de laatste tijd wat somber is geworden over de ontwikke lingen in het vak. "Toch begint het bij veel mensen wel door te dringen dat het op die manier niet lang meer kan. Steeds meer mensen durven nee te zeg gen tegen al die techniek. Vroeger was ziekte en dood iets vanzelfsprekends. Tegenwoordig hechten we zo sterk aan het leven dat er geen plaats meer is voor geïntegreerd verdriet. Het lijkt nu soms onbeheersbaar en je hebt zelfs rouw- groepen-nodig om door te kunnen le ven. Maar goddank zijn er tegenwoor dig weer steeds meer mensen die thuis willen sterven. Er komt wel wat op gang, maar we hebben nog een lange weg te gaan..." Dat hij zo duidelijk voor zijn opvattin gen uitkomt heeft hem nooit gehinderd in de uitoefening van zijn praktijk "Naarmate je ouder wordt kun je duide lijker zeggen watje vindt. En de patiën ten lopen niet massaal weg. Ik heb nog steeds een hele grote praktijk, die niet verouderd is. Er worden nog steeds ba by's geboren..." De ouderenzorg heeft altijd zijn specia le belangstelling gehad. Hij is ook be stuurslid van de SWOS en ziet met on gerustheid dat er gigantische gaten val len in het zorg-aspect. Hij is blij dat er na 15 jaar praten eindelijk sprake is van één "zorgloket", waar nu ook giganti sche problemen op tafel komen. Zijn waardering voor al het vrijwilligerswerk is groot: het zijn geen leken, maar men sen die zelfstandig inzet plegen en hun verantwoordelijkheid nemen. "Het pro bleem van de vereenzaming is veel gro ter dan we altijd gedacht hebben. Ook de wachtlijsten lopen vol, met name voor beginnende dementen, en volgens Paul Rupert zou het een goed idee zijn om een nieuwe vrijwilligersgroep te creëren die de ouderen sociaal begeleidt. Na zijn afscheid gaat hij het een stuk rustiger aandoen, zegt hij. In elk geval wil hij tijd vinden om weer te gaan stu deren. Dat wordt sinologie (zeg maar China-kunde) in Leiden, waar hij al vanaf zijn 18e erg in geïnteresseerd is. "In China heeft vooral de literatuur al tijd op een hoog peil gestaan. Ik wil ook graag de taal leren lezen." En verder gaat hij, als toegewijd amateur-astro noom, "sterretjes kijken", en zeilen - "voorzover m'n rug het toelaat." "Ik hoop alleen dat de Soester gemeen schap een beetje zoals vroeger zal blij ven. Maar dan moet er ook iets zijn om dat gevoel te kunnen beleven, datje met elkaar op één plek woont en voor elkaar verantwoordelijk bent..." Ook hoogpolig tfih. ®n iftiiUiiver scheerwol tegeltapijt KELA tapijttegels rechtstreeks uit eigen fabriek 2x 600ma SHOWROOMS: DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN HU TEGELTAPIJT. UITSLUITEND verkrijgbaar: Amersf.str. 22, SOESTERBERG Tel.: 0346-351838 De traditionele volkskerstzang met het Julianakoor en het Soester Mu ziek Gezelschap vindt dit jaar plaats op zondag 20 december. Medewerking wordt verleend door or ganist Arie Bax en pianist Henk van der Hoeven. Het Julianakoor staat onder leiding van Miriam Westgeest, het Soes ter Muziek Gezelschap heeft Peter Schoenmakers als dirigent. De volkskerstzang wordt gehouden in de Julianakerk aan de Julianalaan en begint om 20.00 uur. De toegang is gra tis, maar er wordt wel een collecte ge geven, waarbij iedereen vrij is een bij naar eigen vermogen te geven. Soest PERMANENTE TEAKHOUTEN TUINMEUBELSHOWÏ Cannenburgerweg 14 - Industrieterrein 'De Slenk' 1243 JE 's-Graveland Telefoon (035) 656 40 02 - Fax (035) 656 40 01 Een 70-jarige inwoonster van Soest kwam maandagmiddag op de Van Weedestraat ten val. Ze kwam daarbij tegen de etalageruit van een schoenen zaak terecht. Ze was vermoedelijk flauwgevallen en werd per ambulance voor onderzoek naar Molendael-Baarn gebracht. Onder de titel "Wie het kleine niet eert" zal op 14 december P.D. 't Hart een le zing houden over de lokale geschied schrijving in conferentiecentrum 'Onze Lieve Vrouw ter Eem' in Amersfoort, 't Hart, bijzonder hoogleraar Utrechtstu dies, zal een beeld schetsen van het da gelijkse leven in de regio in de negen tiende eeuw. De lezing, georganiseerd door de Nederlandse Genealogische Vereniging, begint om acht uur. De toe gang is gratis. Di Lassostraat 65% tel. 6022195 Marian van Voorst verzorgt al geruime tijd de groendecoratiecursussen bij de Volksuniversiteit, Van materialen zoals berkentakken, wilgentenen, grassen, hooi, stro, mos en klimop maken de deelnemers in haar cursussen per les een creatieve buitendecoratie, waarvan men veelal, met enige zorg, lang plezier kan hebben. Dinsdag 5 januari start haar cursus Na tuurlijke Decoraties, die bestaat uit vijf lessen van 2,5 uur. U maakt een vogelvoederdecoratie, een boog van droogmaterialen, een kip van gaas, spagnum en klimop, een paasdecoratie en een reiger van berkentakken. De kos ten van deze cursus bedragen: f 120,- f 75,- materiaal. Vervolgens start dinsdag 19 januari een cursus, die volledig in het teken staat van het werken met wilgentenen. Door de buigzaamheid van deze takken lenen zij zich uitstekend voor vele toepassin gen. Deze cursus bestaat uit vijf lessen van 3 uur. Cursusprijs f 135,- f 60,- materiaal. Woensdag 3 maart start haar cursus Paasdecoraties. In twee lessen van 2,5 uur maakt u een kip of eend van gaas, spagnum en klimop en een krans van grassen en eitjes. Cursuskosten: f 45,- f 40,- materiaal. Voor informatie en inschrijving: Volks universiteit Soest/Soesterberg, Di Las sostraat 65, 3766 EB Soest, tel. 6022195. Openingstijden: maandag 13.00-16.00 uur, dinsdag, woensdag en donderdag 10.00-13.00 uur. Als u op zondagmiddag tussen 16.00 en 17.00 uur klassieke klanken uit uw luid spreker hoort komen, tien tegen een dat u dan ook de stemmen van Radio Soest medewerkers Mieke Boon en Jap van Vuuren de platen hoort aan- en afkon digen. Want zij zijn het die 's zondags hun programma "Uw favoriete keuze", presenteren. Maar daar houdt het niet mee op, want ook elke woensdagoch tend van tien tot elf zijn beiden te ho ren. En ook dat woensdagprogramma wordt gebracht onder de titel "Uw favo riete keuze", maar het verschil met het zondagse programma is dat op woens dag juist populaire muziek wordt ge bracht. Is er behalve dat verschil misschien ook een overeenkomst tussen beide pro gramma's? We vragen het tussen twee platen door aan Jap van Vuuren, inmid dels alweer zo'n jaar of zes een ver trouwde stem bij de lokale zender. "Ja zeker", zegt hij gedecideerd, "de over eenkomst is dat het allebei verzoekpla- tenprogramma's zijn en dat luisteraars dus hun wensen op muziekgebied kun nen laten weten. Wij zorgen dan dat de aangevraagde platen worden gedraaid." En als om de juistheid van zijn bewering metterdaad te staven rinkelt op datzelf de moment de telefoon naast de meng- tafel, en "bestelt" een luisteraar uit Amersfoort een plaatje van De Vrijbui ters. De Amersfoorter wordt op zijn wenken bediend: luttele ogenblikken later klinkt het aangevraagde plaatje door de ether, professioneel aan- en af gekondigd door Jap. Wel veel werk Hoe is Jap eigenlijk bij Radio Soest te recht gekomen? We moeten even wach ten op zo'n antwoord; de beide rode lampjes in de presentatieruimte knippe ren, en dat betekent dat de microfoons open staan. Kan gebeuren; tenslotte zit ten we midden in een woensdaguitzen ding. "Tja", zegt hij even later, "ik heb zo'n tien jaar een kunsthandel in Den Haag gedreven, maar door allerlei om standigheden ben ik daarmee gestopt. Via via kwam ik toen op zeker moment in aanraking met Radio Soest, en daar zit ik nu dus nog steeds." Wat motiveert hem? Bijna verwijtend over zo'n domme vraag doceert hij: "Dit is ontzettend leuk werk. Mensen dienen verzoekjes in, ze bellen of ze schrijven een briefje, en dan geeft het veel bevre diging aan hun wensen te kunnen vol doen en de gevraagde plaat via de radio te kunnen 'aanbieden'. Maar het bete kent wel veel werk: voor die twee uur per week zijn we toch al gauw 2 tot 3 da gen in de weer met het 'uitzoekwerk'." Vóór de volgende plaat hebben we nog net even tijd voor een laatste vraag: waar houdt Jap zelf het meeste van? "In de populaire muziek mag ik graag jazz horen, en als we het over klassieke mu ziek hebben dan luistert ik graag naar bijvoorbeeld oratoria. En ook Bach re ken ik daar tot m'n favorieten. Maar nou moet je echt weg, want nu wil ik me weer helemaal op m'n programma con centreren." Tuurlijk, Jap. Ons hoor je verder niet. Voor deze week was jij onze favoriete keuze.... BANKETBAKKERIJ Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 "Orlando" is een programma bij Radio Soest op vrijdagmiddag aanstaande om 17.00 uur over ROC de Amerlanden (voorheen Trema '87) en de Volksuni versiteit, beide gehuisvest in hetzelfde gebouw aan de Di Lassostraat te Soest. In "Orlando" deze week een gesprek tusen regio-coördinator Nelleke Streef kerk en Henny Visser, die deze maand afscheid neemt na 17 jaar in de volwas seneneducatie Soest werkzaam te zijn geweest. In het tweede halfuur geeft Hanny Bol- weg informatie over de VU-cursussen de komende maand. Telefonische inter views vinden plaats met drs. M.A. Schrijver over de nieuwe cursus "Voor jezelf beginnen" en met mevrouw M. Eijsberg over de workshops "Patchwork op de naaimachine" en "Quilts op de naaimachine". Techniek: Eef van der Horst. Ontmoeting met Op donderdag 10 december (11.00 uur) praat Ernst Jawetz met de heren Jan Dijkman en Jaap Zoon uit Laren, die lezingen geven met een 65 jaar oude epidiascoop ("toverlantaarn"). Ze heb ben veel succes met hun voorstellingen met behulp van glasplaten. De uitzen ding wordt op 12 december 17.00 uur herhaald. Op dinsdag 12 december 11.00 uur wordt het gesprek van Elli Pliester met dokter Paul Rupert uitgezonden. Hij gaat met pensioen en heeft zijn praktijk overgedragen aan dokter K. Vrijmoed. Het gesprek gaat o.a. over drie huisart sengeneraties Rupert. Radio Soest M.M, In het Radio Soest Middagmagazine van zondag 13 december (14.00-16.00 uur) komen o.a. aan bod: de verkiezing van de Gouden Oliebol van GroenLinks- Progressief Soest; een reportage over een Soester cateringbedrijf in verband met de voorbereidingen voor kerst; Amnesty Internatipnal en de fakkelwa- ke van donderdag 10 december; de kerstmarkt in de Van Weedestraat, evenals die van het Vaarderhoogt en van Hartje-Zuid; en nog veel meer. MAXIMUM SNELHEID. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter algemene kennis, dat de maximumsnelheid voor alle motorrijtui gen voor de Beetzlaan is vastgesteld op 20 K.M. per uur, ten behoeve waarvan ter plaatse verkeerstekens zijn aange bracht. WEER EEN VOS LOS. In aansluiting aan het bericht in ons vo rig nummer betreffende het uitbreken van een vos, als gevolg waarvan 7 kip pen werden doodgebeten, moeten we thans weer melden, dat uit de farm aan de Eigendomweg wederom een vos kans heeft gezien zijn vrijheid te herne men. Dit had tot gevolg, dat ditmaal een kalkoen van K. aan genoemde weg het leven gevonden of op zijn schreden te ruggekeerd, zodat wij kippenhouders enz. moeten aanraden op hun hoede te zijn. OP DE BÓN. Een groot aantal automobilisten gingen weer op de bon wegens rijden en plaat sen van auto's op trottoirs, rijden zon der achterlicht, overtreding inhaalver- bod, linksrijden in de bocht enz. Ook werd procesverbaal opgemaakt ter zake venten zonder vergunning, alsme de tegen meerdere wielrijders, hoofdza kelijk wegens het rijden zonder licht. DRONKEN DAME. Het komt niet veel voor, dat dames te diep in het glaasje kijken, maar in de nacht van Woensdag en Donderdag liep er op de rijweg van de Soesterberg sestraat toch een, die dit wel had ge daan. Een automobilist, die hierin ge vaar zag, trachtte haar te bewegen van de rijweg af te gaan, hetgeen alleen een scheldpartij tot gevolg had. Jammer voor haar was het, dat juist de politie passeerde, die ook de nodige scheldwoorden moest incasseren, het geen mede haar arrestatie tot gevolg had, waartegen zij zich verzette. Dit hielp haar niet en toen men haar na ontnuchtering, de vrijheid weer gaf, ont ving zij een drievoudig bonnetje, n.1. wegens dronkenschap, belediging van een ambtenaar in functie en wederspan- nigheid. ecru, marine, licht grijs, antraciet MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT FM 1079 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 10 DECEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Jan de Zwart. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Elly v.d. Wel. 14.00 OPERETTELAND Wiener Philharmoniker/Willy Boskovsky III; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 DE VERREKIJKER pr. Rita van Zweeden e.a. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. VRIJDAG 11 DECEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Jan de Zwart. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad van Wijngaarden. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Elly v.d. Wel. 12.00 SPORICAIÉ-IUNCHKOOM pr. Joop van Ipenburg. 13.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 14.00 RADIO SOESTNON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZY LISTENING (H) pr. Peter v.d. Weij. 17.00 ORLANDO pr. Jan Visser. 18.00 Sluiting. ZATERDAG 12 DECEMBER 07.00 RADIO SOESTNON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Jan de Zwart. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 ORLANDO (H) 16.00 MUSICA AETERNA pr. Liesbeth en Jaap Gankema. 17.00 RAAD VAN KERKEN 18.00 Sluiting. ZONDAG 13 DECEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 RELIGIE EN POëZIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug/ Annelies Nelis. 11.00 HET RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 'T HART VAN SOEST (H) 14.00 SOEST M.M pr. Ernst Jawetz/Eef v.d. Horst. 16.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 17.00 HET BOEK BINNENSTEBUI TEN pr. Herman Spoor. 18.00 Sluiting. MAANDAG 14 DECEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Martijn Bax. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUZIEKPALET pr. Wint Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop van Ipenburg. 18.00 Sluiting. DINSDAG 15 DECEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Martijn Bax. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 'T HART VAN SOEST pr. Jan Visser. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. WOENSDAG 17 DECEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Martijn Bax. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 UW FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur en en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 11.00 HET RAADHUISPLEIN Gemeente-informatie; pr. Ben van Os/ Yvonne Dijkhuis. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 17.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 18.00 Sluiting. Radio Soest, 609385146093852.

Soester Courant | 1998 | | pagina 11