Politie-estafette voor grondrechten Win van lloorii Bakkerij Beers winnaar van etalagewedstrijd Met Stichting Toermalijn naar theater de Flint Waterschap trekt tien miljoe uit voor aanpak verdroging Wij en de 'Samei WOENSDAG-9 DECEMBER 1998 SOESTER COURANT "FÈGifeNSDAG 9 DECB Meningen van lezers Zorgvuldiger Verkeerd nummer voor SOS-THD-vrijwilligers NV0B Iets te koop of te geef? Plaats een "kleintje" in de Soester Courant Nieuwe brochures in infocentrum Gevraagd VASTE BEZORGERS SOESTEnScOURANT Prioriteit bij lokale projecten Omroep Jongenskoor geeft kerstconcert Kerstviering Leger des Heils WOENSDAG 9 DECEMBER 1998 ACTUEEL O F F I C I ELE B E K ENDMA KINGVAN DE GEMEENTE SOEST r I Onlangs zijn er diverse artikeltjes ge plaatst over het rijden van fietsers op de voetpaden. Wellicht ben ik een te wat optimistisch mens, maar zoiets zet totaal geen zoden aan de dijk. Men blijft vro lijk verder fietsen! Leest men geen kran ten, of laat het hen gewoon ijskoud, onverschillig? Nu dient zich oud en nieuw weer aan. Hoewel er over hogere boetes wordt gesproken, knalt men er al Lustig op los. Natuurlijk zijn er dappere dodo's die het doen, als het donker is; dan ben je im mers veilig onzichtbaar, anoniem. Don derdagmiddag j.1. echter werden er ook bij winkelcentrum Soest-Zuid rotjes af geschoten. Ik ging meteen de telefooncel in, de te lefoon ging heel lang over voor oom agent, nee ik vergis me, mevrouw agent de telefoon aannam. Ik vermeldde de klacht en er werd mij plechtig beloofd langs te komen. Of dit is gebeurd, kan ik niet met zekerheid zeggen, maar in elk geval niet binnen twintig minuten en uiteraard is Jantje vuurwerk dan al weer naar een andere locatie. Toen kregen we de goede Sint. Wat heeft hij weer een hoop geld uitgegeven aan cadeautjes, het is. niet te geloven! Zondagmorgen wilde ik met Trapper, geleidehond, naar de post. Denkt u dat ik bij de brievenbus kon? Nee, dus niet, de brievenbus was gebarricadeerd met karton, plastic draagtassen met papier, los papier, etc. Ik heb de hele boel moe ten verplaatsen; we konden er anders domweg niet bij. Vandaag, maandag, weer op weg naar de post was de troep werkelijk nog gro ter, ik arriveerde gelijk met iemand van de reinigingsdienst. Later echter toen ik met mijn vriendin boodschappen deed per brommer zag ze dat er weer spullen op de stoep gedeponeerd werden. Weet u misschien waar de Schans zich be vindt? Of smijt u uw troep liever bui tenshuis i.p.v. te wachten tot de papier bakken weer leeg zijn? Mensen, deze zaken gaan me zo aan het hart! Waarom niet wat zorgvuldiger met dergelijke dingen omgaan? Uiteraard ben ik inmiddels minder optimistisch geworden om te denken dat men oog en oor voor deze situaties heeft. Ik kan het echter niet nalaten toch in de pen te klimmen. Annema Raven Onder het motto "Iedereen is ge woon gelijk" organiseert de Politie Regio Utrecht morgen (donderdag 10 december) een sportieve en lu dieke estafette tussen alle di strictspolitiebureaus in de regio Utrecht. Daarmee onderstreept de politie het belang van grondrechten voor de burger in de samenleving. Deze estafette is een onderdeel van een jaar lang landelijke her denkingsactiviteiten rond "150 jaar Grondwet". Onze samenleving is gebaseert op een aantal grondrechten die in de Grondwet zijn verankerd. Bescherming van de per soonlijke levenssfeer en het huisrecht, de vrijheid van meningsuiting en het recht om te demonstreren zijn enkele van de grondrechten waar de politie dagelijks mee te maken heeft. De poli tie wil dan ook haar taak zonder onder scheid naar de burgers toe op integere en service gerichte wijze uitvoeren. Om het belang van de grondrechten te onderstrepen organiseert de Politie Re gio Utrecht een estafette waarbij al lo pend, skeelerend, fietsend, enz. alle dis trictsbureaus worden aangedaan. De estafettedeelnemers worden gevolgd door een kleine karavaan waarin Am- nesty International, de Nationale Om budsman en het Expertisecentrum voor allochtonen vertegenwoordigd zullen zijn. Op ieder districtsbureau wordt aan de betreffende districtschef een schilde rij aangeboden met daarop de tekst van artikel 1 van de Grondwet: "Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discri minatie wegens godsdienst, levensover tuiging, politieke gezindheid, ras, ge slacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan." Op 10 december arriveert de estafette ploeg om 16.30 uur bij het districtsbu reau in Baarn, daar neemt politieman Simon Schreur de fakkel over van de fakkeldrager uit het district Binnen- sticht. Onder begeleiding van twee wijk agenten loopt hij via de Torenlaan, Stadhouderslaan, Van Weedestraat, Steenhoffstraat en de Dalweg naar het bureau van de divisie Recherche in Soest. Daar hoopt hij om 17.00 uur de fakkel weer over te dragen. Na de fakkeloverdracht zal in aanwezig heid van genodigden, waaronder burge meesters uit het district Eemland-noord, de Officier van Justitie, Raadsleden, Di recteuren van basisscholen, schoolkinde ren en andere belangstellenden, vóór het politiebureau in Baarn een korte toe spraak worden gehouden, waarna het schilderij in ontvangst wordt genomen. Per abuis is in de Soester Courant van vorige week een verkeerd telefoonnum mer vermeld van de SOS-Telefonische Hulpdienst, die op zoek is naar extra vrijwilligers. Het juiste nummer is: 035- 6215414. Sinds W$ BOUWBEDRIJF SOEST lidNVOB lid Bouwgarant MËEfi DAR 35 JAAR EEN BEGRIP IN Dg BOUW NIEUWBOUW VERBOUW RENOVATIE ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST - TEL. (035) 601 50 73 FAX (035) 601 74 96 In het gemeentelijk INFOrmatiecen- trum, hal gemeentehuis, liggen weer vier verschillende nieuwe informatiefolders over tal van onderwerpen. Allereerst is dat de brochure "Euro Info", met daarin de meest gestelde vra gen over de euro. Zoals bekend is van af 1 januari 1999 de euro in elf landen van de Europese Unie de officiële munt. Ook Nederland voert de euro in. Inmid dels is veel informatie beschikbaar voor burgers en ondernemers die meer willen weten over de euro. In de uitvoerige brochure wordt antwoord gegeven op tal van vragen rond de euro zoals: invoe ring euro, omrekenen van guldens naar euro, wisselen buitenlands geld, winkel prijzen, hoe gaan euromunten eruitzien, wat gebeurt er met hypotheek/spaar geld/pensioen en betekenis van de euro voor de computerprogramma's. De brochure "Studiefinanciering" somt in een notendop de regels omtrent de studiefinanciering op. Vragen als "hoeveel krijgen studenten" en "de bij drage van ouders" worden in de brochu re beantwoord. De brochure bestaat uit twee delen: regels voor mbo-studenten en regels voor hen die naar de hoge school of universiteit gaan. De derde brochure onder de titel "Do nor worden doe je niet zomaar" geeft in formatie over de Wet op orgaandonatie en geeft ook andere informatie over het donor worden. De laatste brochure "Wat er kan ge beuren als u doorgaat met scheuren" gaat dieper in op de gevolgen en wijzi gingen in de Wegenverkeerswet-1994. 170 km op de snelweg, 100 km in de bebouwde kom; het zijn snelheden waarbij de politie met de Wegenver keerswet 1994 in de hand, meteen het rijbewijs kan innemen. Bakkerij Beers in de Smitshof is winnaar geworden van de Sinterklaas etalagewedstrijd. Volgens 153 Soesters was de etalage van deze winkel het leukst ingericht in de sfeer van het kinderfeest. Titelverdediger' Tingelijn aan de Van Weedestraat eindigde ditmaal als tweede met 140 stemmen. De derde plaats was voor Cocoon aan de Van Weedestraat met 89 punten, gevolgd door kapsalon Jan Sluijter (86). Meer dan duizend Soesters vulden het wedstrijdformulier in. Onder de in zenders voor Beers werden dertig prijzen verloot, die beschikbaar zijn gesteld door Cocoon, Sleep Well, Expert Schoemaker, Brilcentrum Nota, Foodmas- ter, Ruud Smit Visspecialiteiten en Boekhandel Jongerius. Winnaar Bakker Beers kreeg een uitstapje naar ShowBizzCity in Aalsmeer. De winnaars onder de inzenders zijn: T. Moree, mevrouw Van Rijn, Salia El- Hajak, E.G. Jubbega-Duiker, Paijsa Spijker, Robin Eggenkamp, mevrouw Boeklager, Van der Ven, N. Woud, S. van Korlaar, mevrouw Wiggelinkhui- zen, C. de Vos, Judith Verhoeks, Marian van Dijk, E. Beukema, M. de Clip- pelaar, J. de Bruijn, A.E. Bosman-Kops, C.R Kamhoot, P. Tjeerdsma, L. van Delden, H. Nelarbo, J. Bults, N. Stikvoort, J.M. de Vries, A. van Beek, C. Dijkstra, W. van Oevelen, G. La Rose en mevrouw Bosboom. De Stichting Toermalijn in Soest organiseert deze maand twee thea ter-arrangementen in de Flint, Amersfoort. Ze vinden plaats op 13 en 27 december. Op zondag 13 december wordt een be zoek gebracht aan de Hoofdstadoperet te met "Das Land des Lachelns" van Franz Lehar uit 1929. Lehar schreef ver schillende liederen speciaal voor de we reldberoemde tenor Richard Tauber (o.a. "Dein ist mein ganzes Herz"). De Hoofdstad-operette brengt een geheel nieuwe uitvoering. Aanvang 20.15 uur, met om 19.15 uur en inleiding door Gerard Legeland. Vertrek uit Soest 18.30 uur. Kosten incl. vervoer, kaartje eerste rang, inleiding en koffie/thee in de pauze: f 50,- p.p. Op zondag 27 december gaat Toerma lijn naar "En nu wij", een programma van Willem Nijholt en Gerrie van der Klei, die twee oude rotten in het vak spelen. Aan deze muziektheaterproduc tie vol zang, dans en voordracht werkt ook het viermansorkest van Frans Ehl- hart mee. Kosten incl. vervoer, en con sumptie in de pauze f 58,-. Vertrek uit Soest: 19.00 uur. Het vervoer geschiedt per Seniorenbus. Informatie: Toermalijn, Wiardi Beck- manstraat 112,3762 HC Soest, tel. 035- 6011711, b.g.g. 6093851. in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 Waterschap Vallei Eem wil de ko mende twaalf jaar ruim tien miljoen gulden uittrekken voor de bestrij ding van de verdroging. Dat stellen Dijkgraaf en Heemraden, het dage lijks bestuur van het waterschap, voor aan het Algemeen Bestuur. In lokale projecten wil het waterschap maatregelen nemen in de natuurkernen zelf en de directe omgeving ervan. Het uiteindelijke doel is het areaal verdroogd gebied in het jaar 2010 met 40. procent te verminderen. Dat is ongeveer 4.000 hectare. Dat staat in de Nota "Verdro- gingsbestrijding in Waterschap Vallei Eem" die Dijkgraaf en Heemraden, het dagelijks bestuur van het waterschap, op 19 november vaststelden. De prioriteit komt te liggen bij bestaande natuurge bieden. Dat sluit aan op het Plan van Aanpak Verdrogingsbestrijding van de provincie Utrecht, dat binnenkort ver schijnt. Dijkgraaf en Heemraden leggen de nota op 17 december voor aan het Algemeen Bestuur van het waterschap. Van verdroging is sprake als door een verlaagde grondwaterstand of door een slechte kwaliteit van het grondwater natuurwaarden verloren gaan. Het is dus niet alleen een kwestie van tekort aan water. Door een te lage grondwater spiegel komen in de bodem processen Het Omroep Jongenskoor zal op 23 december a.s. voor het eerst een kerst concert geven. Dat gebeurt in het Mu ziekcentrum van de Omroep aan de Heuvellaan 33 in Hilversum. Op deze avond zullen zowel de zangertjes van het z.g. trainingskoor als die van het concertkoor optreden. Voor de pauze zullen beide koren laten horen wat er sinds de oprichting in fe bruari j.1. is bereikt. Het programma na de pauze is volledig gewijd aan Kerst. Dit deel van het concert krijgt de vorm van de "Nine Lessons and Carols" vol gens de Engelse traditie. Het OJK is ook nog steeds op zoek naar nieuwe leden. Dit is een mooie gelegen heid om op een leuke wijze kennis te maken met dit koor. Gratis toe gangsbewijzen zijn te reserveren via tel. 035-6714120 of 033-4804493, of via de website (onlangs bekroond) URL:http:/ /www.peterson-int.demon.nl/nrbc/ Er worden ook regelmatig audities ge houden. Kandidaten moeten tussen de 7 en 11 jaar zijn, maar achtergrond en ervaring zijn niet belangrijk. Ouders van aspirant-koorleden kunnen contact op nemen met Ria Raven op 035-6714120 (tijdens kantooruren) of met dirigent Mark Peterson (033-4804493). op gang waardoor zeldzame pi; soorten verdwijnen. Hiervoor algemene soorten in de plaats. v ken zijn onder andere daling v; waterpeil in sloten door verbetei watering en de onttrekking van 6 water. Ook de aanleg van de Flev ders is een oorzaak. In het behet bied van Waterschap Vallei Eei bijna 10.000 hectare verdroogd g, Waterschap Vallei Eem heeft jecten voor de verdrogingsbesti uitgevoerd, vooral aan de grote gangen. Zo zijn langs de Barnevl Beek 15 computergestuurde stuwe plaatst. Daardoor kan het watersch waterstand nauwkeurig regelen. Vo, een evaluatierapport van de prov Utrecht is Waterschap Vallei Een belangrijke initiatiefnemer bij de be ding van de verdroging. Bij de aanpak van lokale projecten Waterschap Vallei Eem het ge ingedeeld in 24 clusters van aaneeh sloten of verspreid liggende natuuj bieden. Waterschap Vallei Eem per cluster een plan van aanpak ma™ De prioriteit ligt bij die clusters waa meeste kansen liggen doordat het w schap kan aansluiten op bestaande p -ook in Soest de wi nen en wensen. Die gebieden W°°"»r'deeia in zes wijken inrlwIHftinMie vervullen kpun| fungeert, toezichl t uurthuizen, organisaties, de gem. n deze rubriek, die op gezette tijd. «e lezer kennis met de politieman e lichten telkens een aspect van -mitsveen, Klaarwater en het indu the point of sport interbraderie - winterbra llk/ll Vtt TT VI1JV... HUI een voorbeeldfunctie vervullen overige gebieden. Zoals elk jaar zal het Leger des Heih Baarn binnenkort zijn gebruikelij kerstactiviteiten organiseren. Ook het hiervoor zoals gebruikelijk weer gj gaan inzamelen. Het kerstfeest voor ouderen en aUetp staanden valt dit jaar op dinsdag 15 cember en zal tussen vijf en zeven u plaatsvinden in gebouw Het Brandpu in Baarn. Toegangskaarten zijn vrijd; 11 december tussen tien en twaalf i/ verkrijgbaar bij dienstencentrum I Leuning en bij het kantoor van het li ger des Heils, beide in Baarn. De kerstnachtdienst vindt donderdag december wederom plaats in de Pi kerk aan de Oude Utrechtseweg Baarn. Voor deze dienst heeft het Leg£j tal van activiteiten georganiseerd, d: worden afgewisseld met muziek e zang. De dienst is gericht op het hes gezin en vangt aan om half elf. Ter afsluiting van het jaar wordt zondajjf 27 december de Kerst-Inn gehoudeP Hissen h'alf elf en twaalf uur is iedereeh^ welkom in het oude korpsgebouw aai| de De Wetstraat om onder het genc^ van een kop koffie terug te kijken op hi afgelopen jaar. Uitgave: Gemeente Soest Centrale Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 -609 34 55 Internet: www.soest.nl E-mati: info@soest.nl Het buurtbeheer werkt hit eter," zegt Fred Leive. Hij eval best tevreden over d< anpak, waarbij de politi mitsveen intensief sant Set o.a. het wijkcentrum leente en verschillende at tanties om de wijk leefbaa len. "Maar de bewoners vt .elangrijkste schakel." «teger kenden de mensen in .f een flat elkaar vanzelf wel. veranderd, constateert hi_ j'olg is dat mensen zich geü Jienzaam voelen, soms ook VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN SOESTDIJK 1997 De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vrijstelling/vergunning te verlenen voor het: 1. aanbouwen van een portaal, een garage en het plaatsen van een schuurtje, Julianalaan 11; (artikel 7.4. onder b. voorschriften bestemmingsplan Soestdijk 1997) 2. uitbreiden van een praktijkruimte en het aanbouwen van een berging, Prins Hendriklaan 70. (artikel 8.4. onder a. voorschriften bestemmingsplan Soestdijk 1997) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van vier weken, derhalve van donderdag 10 december 1998 tot en met woensdag 6 janua ri 1999 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dage lijks van 8.30 -12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwza ken), Raadhuisplein 1, ter inzage. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BESLUITEN B. W. d.d. 3 DECEMBER 1998 BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1. bouwen van een duivenhok, Evenaar 17; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. uitbreiden en veranderen van een woonhuis en het plaatsen van dakkapellen, P.C. Hooftlaan 2. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, derhalve van donderdag 10 december 1998 tot en met woensdag 23 de cember 1998 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dage lijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwza ken), Raadhuisplein 1, ter inzage. BOUWPLAATS Acacialaan 12 Ant. v. Leeuwenhoeklaan 69 Boerenstreek, 2e fase Boerenstreek, 2e fase Boerenstreek, 2e fase Boerenstreek, 2e fase De Colignylaan 12 Hellingweg 24 Lange Brinkweg 41 Libel 29 Mercury 207-213 Specht 36 (98602) (98112) (98419) (98423) (98418) (98420) (98568) (98633) (98427) (98593) (98438) (98584) 24-11-98 BETREFT HET VERZONDEN bouwen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak uitbreiden van een woonhuis (wijziging verleende vergunning) 24-11-98 bouwen van 24 woningen (Herdersstaf 2 t/m 24 en 1 t/m 23) 24-11-98 bouwen van 48 patiowoningen (Sloothaak, Hooihark en Ploegschaar) 25-11-98 bouwen van 50 afbouwwoningen (Hofstedering, 24-11-98 24-11-98 24-11-98 27-11-98 Ploegschaar, Ooshout, bouwen van 7 woningen (Ëgge 1-3 en Herdersstaf 26-28, 25-29) plaatsen van een dakkapel op het rechter dakvlak uitbreiden van een woonhuis vergroten van een woning en bijgebouw 25-11-98 uitbreiden van een woonhuis 25-11-98 uitbreiden van vier woonhuizen 25-11-98 plaatsen van een tuinhuisje 27-11-98 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Bur gemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bou wen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN ONDERWERP Voorstel wethouder inzake bezwaarschrift n.a.v. aanschrijving erfscheiding Sloothaak Aanwijzen "Koopzondag" tuincentra Voorstel van de wethouder RVO inzake het bezwaar schrift tegen intrekking van twee bouwvergunningen voor hef perceel Insingerstraat 19 "Privatisering hockey" BESLISSING Bezwaarschrift ongegrond verklaren. Dwangsom zullen 4 weken na verzending beslissing verbeurd gaan worden. Enkel een verzoek om voorlopige voorziening kan dit verbeuren schorsen. Voor tuincentra e.d. zondag 13 december a.s. aanwijzen als "bijzondere" dag als be doeld in artikel 3 van de Winkeltijdenwet. In 1999 anders regelen. Bezwaarschrift ongegrond verklaard. Besluit tot intrekking van de bouwvergunningen in stand houden. ijn. En ze durven elkaar bij |;edrag haast niet meer aan te Ie politie te bellen." /oor een beter buurtbeheer nensen elkaar weer leren 1 iingen samen doen. "Samen eer. Dat geldt ook voor de iet buurtbeheer. Als die elka eennen en weten te vinden v ;en stuk prettiger, en vooral het wijkcentrum zijn o.a. de Vluchtelingenwerk en de Tui nng, gevestigd. Buurtwerker 1 ce en jongerenwerkster M verken er ook. Er zijn spre iet maatschappelijk werk luurdersbelangenveremgms Als wijkagent houdt Fred Lc spreekuur: elke eerste dins Ingestemd met brief aan M.H.C. en pers bericht met conclusie dat de discussie over over privatisering niets heeft opgeleverd en dat uitvoering van de clusteringbeslis- sing zal worden gecontinueerd. Periode: 27 november t/m 3 december 1998 Datum verzending: 3 december 1998 De volgende kapvergunningen zijn verleend: BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND BOUWPLAATS Albert Cuyplaan 101 (98693) Claroenstekerpad 39 (98694) Gentiaanlaan 7 (98564) Julianalaan 11 (98657) Lange Brinkweg 26 (98689) Nieuwegracht 27 (95536) Steenhoffstraat 64a (98691) Verl. Oude Utrechtseweg 4 (98565) Verlengde Kolonieweg 1 (98685) BETREFT HET bouwen van een fietsenstalling wijzigen van de voorgevel plaatsen van een dakkapel (wijziging verleende vergunning) aanbouwen van een portaal en garage en bouwen schuurtje aanbrengen van een vluchtweg uitbreiden van een bedrijfshal (wijziging verleende vergunning) uitbreiden van een woonhuis verbouwen van een boerderij (voordeur en entree) uitbreiden van een woonhuis INGEDIEND 26-11-98 26-11-98 25-11-98 24-11-98 25-11-98 26-11-98 26-11-98 23-11-98 25-11-98 Perceel: le Heeserlaantje 56 Sparrenlaan 5 Korte Ossendam 40A Oude Utrechtseweg 34 Prins Bernhardlaan 43 De Beaufortlaan 28 Libel 44 Pieter de Hooghlaan 8 Beetzlaan 47 Duinweg 45 Perceel Braamhage Sparrenlaan 11 Klaarwaterweg 17A Belverdereweg 3-3A-3B Betreft: dunnen houtwal 1 berk 1 conifeer 1 esdoorn 1 linde, 1 paardenkastanje, 2 acacia's en 1 Amerikaanse eik 10 berken, 2 eiken, 2 wymouth-dennen en 2 esdoorns 1 berk 10 coniferen 2 bomen 1 acacia 1 esdoorn en 1 beuk 1 atlasceder, 3 grove dennen, 1 wilg en 1 lijsterbes 1 Italiaanse populier 1 eik VERLEENDE VRIJSTELLING Burgemeester en wethouders hebben vrijstelling van het bestemmingsplan Soest-Zuid 1995 ver leend voor: het opslaan van vuurwerk tot maximaal 10.000 kg in een bedrijfspand op het perceel Sóesterbergsestraat 4. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Wet Awb) kunnen belanghebbenden een ge motiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat be zwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de publicatiedatum worden ingediend. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 27 november t/m 3 december 1998 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: DRIE DAGEt jonG En 0 DE BEROEMD! K00RUITV0ER1 T1EVE STATOS 0LIEB0LLEI1, VRIJDAG ZATERDA ZOHDAG Perceel: Perceel Braamhage Middelwijkstraat 61 Koppenlaan 17 Vermeerlaan 18 Dr. Rupertlaan 32 Duinweg 1 Gemeente Soest vraagt aan: Ereprijsstraat 22 Betreft: 1 beuk 1 boom 1 kastanje en 1 esdoorn 3 bomen 1 berk 1 taxus 3 berken Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. y. h A Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen 6 weken na verzending van het besluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, te Soest. Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kun nen dit mondeling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnum mer 035-6093709. 4 9 i Zo komt u er

Soester Courant | 1998 | | pagina 4